Znáte někdo ?

wellness.swingers@gmail.com neznáte to nikdo?

Chtějí zaplatit předem, prej sídlí v Praze na Smíchově
wellness.swingers@gmail.com ............
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikdo nikoho nikam nenutí. Tak co zde řešíte??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Asi jsem se na to nachytal, ale nic jsem neposlal, přišlo mi to nějaký podezřelí.
K zamyšlení jsou na tom přinejmenším dvě věci:

1) O ověřených hostech na začátku textu se ke konci dozvídáme, že jsou to nespolehliví návštěvníci
2) Má to fungovat na osobní doporučení, ale s adresou se operuje jako protihodnotou za zaplacení. Představujete si taky, jak ten podnik někomu doporučujete? "Pepo, byli jsme na super akci, běžte tam taky. Tady máš mail, ale jak se tam dostaneš a jak tam zaparkuješ, ti neřeknu! *23*"

Něco podobného skutečně funguje v Pardubicích, ovšem ne za 3 000, ale za 300 korun.
Zjišťuju, že i v Praze a ještě levněji.
O tom podniků v Pardubicích bych se rád dozvěděl
Myslim, že fajn , ale kde se prihlasit
Máte tam chybu "Sídlíme v Praze na Smíchově. Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného"
Správně má být "Sídlíme v Praze v Bohnické léčebně. Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného"
Ahoj, rád bych upozornil na podvodný inzerát a následně podvodný swingers club: jedná se o adresu wellness.swingers@gmail.com a uživatele danca_h101 Vylákají z Vás peníze a pak přestanou komunikovat. A peníze nechtějí vrátit - podáno trestní oznámení. Měli by býz z Prahy.

Jakub
Ahoj jsem také pod vedený peníze jsem poslal je možné se připojit k trestnímu oznámení?
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
IP adresu najdeš v hlaviččce mailu. Když jsem koukal na IP adresu ty čuriny z která operuje v LIberci, tak mi to lokalizovalo USA- konkrétně Mountain view - California - takže buchta jede pře VPN, to je bez šance
Ahoj, taky jsem se nachytal.
jen emal byl point.for.love@gmail.com a sídlí údajně v Karlíně. Nalákala mě tam Sisi_Bohemia, ale IPadresu mi to lokalizovalo stejnou.
Taky se případně přidám k trestnímu oznámení.
Hovno VPN prostě adresa mail serveru googlu, nevím co si tu všichni myslíte o IP adrese fakt není vsemocna :D mail se dá komplet podvrhnout
Ahoj, rád bych upozornil na podvodný inzerát a následně podvodný swingers club: jedná se o adresu wellness.swingers@gmail.com a uživatele danca_h101 Vylákají z Vás peníze a pak přestanou komunikovat. A peníze nechtějí vrátit - podáno trestní oznámení. Měli by býz z Prahy.

Jakub
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravím, je nějaká šance tedy dostat peníze zpět když jsou o tom takové informace? Je to fakt svinstvo takové podniky. Díky za zprávu, informace klidně do soukr zprávy. Díky
Nejlepší je navštívit wellness Lublaňská tam je i soukromí možné. A bez banky; -)
Ahoj nevěděla by jdi bližší info o tom wellnessu nějaký mail nebo něco díky ahoj
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byla to Napka. Hrál jsem si s tím šmejdem celkem dlouho a okrádal ho alespoň o čas. Pokud u Napky uvedl neplanou adresu, podvod je fakticky nevystopovatelný a kartu mu maximálně zablokují.

Vychytralej šmejd. Proto jsem na něj ani nepodával trestní oznámení (ne, že bych mu něco platil), bylo by to k ničemu.
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
ahoj, tak právě to ze mě láme taky kočička jedna šikovná :-D mě se to hned zdálo divný :-D taková fešná brunetka :-D v žádném případě se nescházet, pouze swingwrs klub stojí to 3 litry, že jo ? :-D to sou svině
Jo jo u mě taky brunetka....pěkná, na chvíli by ale člověk zaváhal viď? :D
Jak můžete být tak naivní a poslat peníze bůhvíkomu, o kom nic nevíte? To je přece proti zdravému rozumu .
danca.h101@gmail.com a swingers.wellness@gmail.com zajímalo by mě, kolik zoufalců jim tam ty peníze poslalo? A také jestli slečna jejíž fotku rozesílaj a za kterou se dotyčný/ná vydává ví o tom, že je takhle šířená po internetu :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Panové jestli chcete mám celou konverzaci s tímto podvodem.Mohu jej poslat kdyby jste měli zájem...
Někdo zdejší stránky využívá, zdá se, k vcelku slušnýmu podvodu a naše příspěvky jsou mazány, dobrý...
Ahoj
Můžeš poslat celou konverzaci s daným podvodem
Děkuji
Ahoj, rád pošlu mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady se vzteká, že se jí někdo snaží poškodit. Patří tenhle mail skutečně mezi podvodné?

http://podvodnici.info/okradani-na-internetu-podvod-csob-napka/
Ahoj tak me take kontaktoval email Danca Havlatova, zdalo se mi tp dost přitažené za vlasy. Aby někdo s někým šel na sw a ani by se snim předem nechtěl vidět? Pak ten gmail.com sem rad, že jsem našel toto forum a už snimi nebudu komunikovat.
intim.wellness@gmail.com od uzivatelky simona_lavickova amateri.com/sk/user/1535884

to same
Ahoj hledam nejaky sw club hradec nebo pardubuce popripade okoli prosim napiste :) nejlepe do sprav :)
teď si slečna říká sandra_svoboda
Nene, aktuálně simona.lavičková
Uplně stejná komunikace, tajný mail od kamarádky atd.
Zahrál jsem si s ní hru, mail z údajného klubu jsem ji přeposlal, akorát jsem změnil číslo účtu na číslo mého účtu :-)
No samozřejmě mě prokoukla, mrška :-D :-D
Dost jsem se pobavil....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevzdává to - intim.wellness@gmail.com od uzivatelky simona_lavickova e-mail: simona.lavickova1@gmail.com
...pořád to zkouší...díky vám mě taky nenachytala Simona, ale pokračuje dál: sona.machovska2@seznam.cz; intim.wellness@seznam.cz; intim.wellness@gmail.com ....tak bacha a dobrej loff


já se bohužel nechal napálit v září 2016. Prachy jsem poslal a na smluvené místo nikdo nepřišel (na P9). Už jsem to předal kámošovi policajtovi. IP adresa je svině, všechny emaily mám schované. Tak uvidím co se bude dít.
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Přidávám se .... je to podvod tato slečna..... sarka_smutna ..... mě napsala přesně to samé jak Vám.
Měl jsem napsat na........... wellness.intimparadise@gmail.com........... a tam ...no, už všechno znáte....peníze jsem nepslal :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Trochu jsem pátral a myslím si, že mezi těmito případy bude spojitost :-) kdo byl podvedený zkuste si to přečíst a uvidíte :-) hodně štěstí

http://www.podvodnici.net/podvodnik-c-u-2649589090300/
monicka_mastalka, další do sbírky
monika_mastalka alias sarka.smutna22@gmail.com
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, jestli tu ty dva profily ještě má, tak tu fotku, resp. obličej, používá v různých obměnách na x dalších profilech...
Tak jsem asi jedině zoufalec který poslal prachy sice se mnou stále komunikuje ale to je jen otázka času je tu někdo ke komu bych mohl připojit trest.oznam. napište na bondreo@seznam.cz
Ahoj -
Přidal jsem příspěvek - podvod pokračuje v nové modifikaci.
S pozdravem Jirka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj
Přidal jsem příspěvek -
podvodník-ce swingers - viz níže.
Zapomněl jsem dodat, že vystupuje jako profil na Flirtkontaktu.cz.
Kdyby se to někomu hodilo.
Jirka.
Ahoj.
Furt to zkouší sarkasmutna22.
Tak pozor.
A pak je tu ještě jedna/jeden co nabízí ze za registrační poplatek vám bude slibovat, ze vám ženy budou platit za sex. Nemají prý www stránky apod.
At je klientela sebelepší, a club prestižní, vždy maji www stránky.
A každý kdo vám.podepíše nebo napíše, tak.komunikuje telefonem, stránkami a ne jen emailem.
Toto se řeší vždy osobně.

Hlavně neposilejte peníze někomu koho jste neviděli.
I prostitutce zaplatíte az když ji uvidíte.
Ahoj všem.
Doplním o další email a to:
Běla Antalová <bela.antalova@gmail.com>
Vystupuje jako zanedbávaná vdaná žena a chce se sejít v mileneckém vztahu - potom předhodí informaci, že jí kamarádka doporučila:
intim.wellness.swingers@gmail.com s tím, abych si požádal o informace. O první kávu v restauraci nestojí - je přece vdaná a nebude riskovat.
Z adresy swingers přijdou pak tyto žvásty:

Dobrý den,

Váš zájem nás těší. Stručně nás představím.

Jsme v Praze noví, protože jsme vymysleli nový model fungování intimních sešlostí. Chcete-li, tak můžeme říct, že jsme swingers. Ale nejsme swingers klub! Starým modelům swingers již odzvonilo. Naposledy byl zavřen klub v Jungmannově ulici a další budou brzy následovat. Staré modely fungovaní měli potíže s hygienou, diskrétností a dokonce bezpečností. Když v důsledku nedostatku hostů brali všechny. To potom mělo za následek, že slušní lidé se tam necítili dobře a přestali chodit.

Náše sdružení převzala principy fungování moderních modelů swingers z Německa. Nemůže k nám přijít každý. Jsme uzavřená společnost a každý návštěvník musí dostat před první návštěvou doporučení a projít ověřením. První podmínku jste splnili, tím, že jste napsali e-mail je jasné, že jste někde dostali naši e-malovou adresu. Tedy, že vás někdo z našich hostů doporučil a ručí za Vás. Nechceme zde asociální případy s těžkou obezitou a problémy s hygienou. V první řadě chceme, aby se u nás hosté cítili dobře a rádi se vraceli. Proto se o nás dozví jen ti, kteří dostanou doporučení od našich ověřených hostů.

Když k nám příjdete, tak můžete využít několik druhů saun, bazén, vířivku, odpočinkovou zónu, zimní zahradu a bar. Vše v top kvalitě a čistotě.

Akce nejsou složitě režírovány (žádné trapné hry). Lidé k nám chodí spíš jako do wellness s tím rozdílem, že všude je povolen sex a nikomu to nepříjde zvláštní. Můžete k nám přijít za účelem sexu, nebo jen wellness, nebo jen posedět na bar, či využít naše pokoje jako milenecký azyl. Vlastně je to klasické wellness s tím, že sex je povolen a provozován ve všech prostorách. To je zásadní rozdíl oproti klasickému wellness.

Druhým rozdílem je, že akce jsou allinclusive. Takže v prostorách je bohatý raut včetně alkoholických nápojů. Dále vešké hygienické potřeby od mýdel a šampónů až po kondomy. V ceně je prostě vše. Třešničkou na dortu je možnost přespat. V podkroví bylo vybudováno 15 pokojů, které naši hosté využívají pokud chtějí mít po wellness soukromí a mohou zde i přespat.

Základní pravidla:
- V celém objektu je přísný zákaz fotografování a pořizování videozáznamů (mobilní telefon musí být celou dobu návštěvy v pokoji).
- Ne, znamená ne a nesmí být bráno za urážku. Každý návštěvník má právo volby s kým si něco začne a s kým ne. A jestli vůbec si něco začne.
- Pokud by se někdo choval nevhodně a obtěžoval ostatní hosty, tak bude vyveden. Doporučujeme rozumnou konzumaci alkoholu.

Ceny vstupného:
- Pár vstupné: 3000,- Kč
- Skupiny: individuálně dle počtu (vždy musí být poměr mužů a žen 50/50 nebo více žen)
- Samotný muž: 5000,- Kč (pouze na vybrané akce)
- Samotná žena: 1000,- Kč (pouze na vybrané akce)

Máme otevřeno každý pátek a sobotu od 22h do 7h. Plus 2x v týdnu (úterý a čtvrtek) od 22h do 6h. Naše kapacita je 30 lidí a je nutné si předem rezervovat termín. Účast je nutno potvrdit zaplacením nevratné zálohy poloviny vstupného předem, převodem na účet. Jde o naši pojistku, aby se nám nepřihlásilo 30 lidí a ve finále nepřišlo pouze 10 lidí. Kupujeme spoustu jídla a pití, tak je nutné, abychom měli peníze na účtu už před akcí. Vzhledem ke spolehlivosti návštěvníků jsme museli přistoupit k tomuto modelu, abychom provoz nedotovali ze svého. Doplatek vstupného je na místě před začátkem akce. V případě závažných problémů je možná omluva a změna termínu. Snažíme se vycházet všem vstříc a budovat si stálou a spokojenou klientelu.

V případě, že nás chcete navštívit, tak nám zašlete vaše fotografie a datum, kdy chcete přijít. Po ověření budou tyto materiály smazány. Diskrétnost je u nás na prvním místě společně s vysokou úrovní.

Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení zálohy společně s informaci, jak se k nám dostat. Nemáme žádný web ani neposkytujeme místo sídla nikomu, kdo není naším hostem. Služby v oblasti swingers jsou za oponou, proto tato přísná pravidla. Diskrétnost je na prvním místě. Často nás využívají milenecké páry, které mají jinak manžela/ku a chtějí mít naprostou ochranu soukromí.

Mohu říct, že jsme na Praze 5 kousek od metra Anděl.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na naší spolupráci.

Eva Jindrová
Intim Wellness Swingers

Takže podvod pokračuje v nové modifikaci - Koho se to týká, - nechť využije.
S pozdravem všem
Jirka.
Ahoj já jsem jí také nálet. Nepodal jste trestní oznámení, nebo ste to napsal aspoň adminovi, možná by ste pomoh jinim lidem kdyby jí admini zablokovali. Nevíte jestli někdo nepodal trestní oznámení? Já chci podat. Chtělo by to podat společné trestní oznámení. Jestli o někom víte dejte vědět. Můžete zavolat nebo napsat kdykoliv t.č. 728519585.
Další pokus o podvod tentokrát z mailu monca.karlin@gmail.com. Je to přesně ten samý pokus co tady uvádí Again3.

Jinak tahle pohádka mi přišla z mailu wellness.vinohradska@gmail.com, tak dejte bacha lidi.
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Ale jak to má hezky propracovaný viď :D
To samé teď jede v jižních Čechách v Českych Budějovicich. Profil tady už je zrušeny
Tak v tom jedou docela dlouho. Ted jsou to 2 kočky, mail jitka.kra012@gmail.com Píše jako, že chtějí staršího chlapa a vířivku. A pořád tvrddošíjně chtěli jen do wellness klubu co si našli a chtěli vyskoušet. Pošle mail adresu kde objednat a přesně ten samý obsah jako píše Again3. Našel jsem super azyl s vířivkou a pro ní to byl zaplivanej bordel do kterého se bála. Já zas na druhou stranu se bál, tam kam mi doporučila zas ona. A nebo možná i on, kdo ví s jakým individuem jsem si psal. Kdyby se každý týden chytil jeden blbec, tak to je 4x3500Kč = 14000Kč za měsíc. Dobrá brigáda. Naštěstí mi to došlo brzy a nic nezaplatil. Jen mě šte, že si někdo ze mě chtěl udělat kasičku. Že někdo zneužil mé touhy a chtěl ze mě vydřít peníze. Rozbil bych mu nejradši držku, hajzlovi.
tiez komunikujem s touto osobou terezka ježkova a jej kamaratke doporucuje presne ten isty sw club a peniaze dopredu... foto od nej mam ale to bude fake ...
Taky jsem se s ní/m dal do řeči a úplně stejný scénář i jméno .Díky všem že tu je toto fórum, jinak bych taky naletěl.
zdravím mohl by mi někdo poradit jestli se s tím dá něco udělat bohužel jsem takový důvěřivý blbec a poslal jsem jim ty peníze chci se zeptat dá se s tím něco udělat nebo už jsou nenávratně straceny Deny Goldenhead.
Zkus ve své bance požádat o vratku platby nebo reklamaci. Třeba ti pomohou. Každopádně bych se obrátil na policii.
V bance nema co reklamovat.Prevedl to sam o sve vulu.To neni na reklamaci.
Proste se musi smirit s tim ze zaplatil skolne a muze byt rad ze jen tolik.Cely zivot platime za ziskavani zkusrnosti.Holt za blbost se musi neco zaplatit.
Podvod je podvod, ikdyž jde o sex.
Banky jsou někdy vstřícné, záleží na koho narazí.
Nebylo plnění.
Je to pořád o tom samém. V bleděmodrém se ten dopis opakuje v mnohých variantách!
Nyní se tato aktivita přesunula i do Brna a uživatelka vystupuje pod nickem nikola_malenova. "Wellness"" má být údajně někde na Veveří, pochopitelně jsem nic neposlal, natož 3.000. Místo toho jsem milé Nikole navrhnul, ať to zaplatí sama, když chce jít právě tam. Kdo pozval ať platí, ne?
Navrhuji, aby ostatní také vodili tuhle podvodnici za nos tak dlouho, dokud si bude myslet že z nás něco vymámí. Takhle se unaví, nic nezíská takže toho sama nakonec nechá.
Co říkáte?
Taky jsem měl tu čest s NikolMalenovou. Nic jsem naštěstí neposlal. Ale zjistil jsem,že uvedený účet u ČSOB je sběrný účet pro anonymní COOL karty. Což má být taková elektronická předplacená peněženka.

Zřejmě uvedené foto Nikoly bude ukradené a může se za ním skrývat i chlap, nebo i celý tým podvodníků.
Možné je všechno, osobně myslím že foto ani jméno není pravé.
Může to ale punktovat jedna osoba, dle stylu odpovědí myslím že to ženská je, tady ale všechna pravdivost končí. Chce několika podvůdky přijít snadno k penězům, kdyby radši roztáhla nohy mohla vydělat víc a poctivě. Anebo že by byla tak neatraktivní, že na to nemá?
Tak ať si sedne v Bille do pokladny...

Každopádně bych ještě rozvinul svůj minulý návrh - zájemce ať ji vodí co nejdéle za noc, slibuje že určitě pošle co se žádá, jen co dostane výplatu, pak třeba že už to poslal a neví co se stalo, že se peníze třeba někde zdržely anebo ztratily cestou...
Já ji nasral pěkně, odepsal jsem ať to zaplatí sama za nás oba, nic o tom že jsem ji prokoukl.

ROZHODNĚ NIKOHO Z PODVODNÍKŮ NEODKAZUJTE NA TOTO FÓRUM !!!
Přečetli by si, jaké dělají chyby a jejich metody by se vylepšily a byly by méně rozpoznatelné. Zatím to dělají poměrně jednoduše a průhledně, nechme je při tom!
Takže Tereza Ježková....stále to samé. Praha....3000,....koukám ze nápad ať to nejdříve zaplatí jsem neměl jen já. Poslední odpověď byla jen "ahoj, měj se"

Tahal jsem se s maily cca 14 dnů.....

M.
Pripajam dalsie 2 mailyak to niekdo riesi cez policiu... Ak su dost sproste na to aby to robili z domu ale z telefonu osobnych IP adries....
intim.wellnessparadise@gmail.com
lenka.nafrnena@gmail.com
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Ahoj.
Jak se to má s tím podáním trestního oznámení?
Rád se k němu přidám.
Zdravím,
Vím, že je to s velkým odstupem, ale řeším jste to TO?
Nalétl jsem teď a rád bych to řešil.

Díky
Zdravím a myslím, že nemáte pravdu. Pokud požádá o vrácení platby do určité doby, tuším 14 dní, solidní banka to stornuje.
myslet znamena hovno vedet.
over si to ve sve bance napred...
to jako si neco po internetu objednam a az mi to prijde pozadam banku at mi vrati prasule....to nemuzes myslet vazne....
Zdravim, opět Nikola Malenova...zkusím z ní ještě něco vytáhnout...díky za tuto diskuzi pánové:)

Zdravím, neradil bych ti to. Podělím se také o svoji zkušenost. Taky jsem měl tu čest před několika měsíci. Jenom jsem na dotyčnou narazil na konkurenčním serveru. Šel jsem na PČR. Při sepisování si vzali veškeré mé údaje a napsali je do spisu. Ptal jsem se, jestli to musí být, protože obviněný má ze zákona právo do spisu nahlédnout a seznámit se s ním. Nelíbilo se mi, že dotyčná bude mít mé jméno a adresu. A teď to lepší. Příslušník mi rovnou řekl, že tomu moc šancí nedává. Prý za sebe nastrkují bílé koně a celé je to organizováno z východu. Nakonec jsem po pár dnech tr. oznámení stáhnul. Nechtěl jsem, aby mě doma navštívil nějaký rusky mluvící bouchač. A začal jsem na vlastní pěst. Tahal jsem informace mailem a šel po tom. Když jsem měl nějaké info a udeřil na ni, tak ku podivu, mě slečna upozornila, že ji mám nechat na pokoji. Přiložila moji adresu a fotografii mého domu z google maps. Vypadá to opravdu na organizovanou skupinu, která má špičkové IT vybavení a o svých obětech toho ví víc než ony o ní. Po tomto si s nimi nechci zahrávat. Raději ty 3000 oželím a řeknu si, že jsem byl idiot. Ale riskovat zdraví svoje a mé rodiny nebudu.
Já právě ještě nic neposlal...zatím si jen domlouváme "schůzku"....tak jsem přemýšlel, že bych jí/je nějak nechal prokecnout. Jsem si říkal, že to je nějaký moc jednoduchý, proto jsem začal hledat a našel tuhle diskuzi.
hustý..se mnou se dokonce chce i skládat :D

........


Ahoj, mně se to hodně líbí. Vypadá to jako něco nenásilného, dáme wellness a uvidíme, jestli budeme chtít víc (asi bychom měli, vzhledem k tomu, proč se seznamujeme - já s tím tak nějak počítám). Popř. se zašijeme na pokoj :-) Když můžeme být i sami a výměna není podmínkou. Chci to zkusit. Sice je to dost drahé, ale pokud je v ceně jídlo a pití a nocleh, tak je to super. Když půjdeme jinam, tak zaplatíme vstup a za pití zaplatíme ve finále asi ještě víc. A to nepočítám ubytování. Hele, složíme se a bude to ok. Co myslíš? Příští týden? Mohu čtvrtek, pátek, sobota. To úterý není úplně ok :-) Nebo už tento týden, ale to mohu pouze sobotu :-)
Jde o takovou peknou zrzku, ne? :D Taky jsem si to s ni domlouval a tohle je zprava jak pres kopirak... Ja ji na to napsal, ze nehodlam platit tolik penez a to jeste predem a ona me oznacila za komouse a uplne se odmlcela .. jakoze.. neveril bych tomu :D Je to podvod jak svine, tak bacha :D
Mě píše docela fajn brunetka :D chci ať se mi vyfotí s nějakým nápisem..:D
Úplně ta samá zpráva přišla i mě. Je to podvod. Když si s ní začneš psát, tak to poznáš. Začne se vymlouvat a pak se naštve, urazí ....:-))
Pavla Koníčková. Kunda podvod playpal a mění mena skoro vše odkazuje na ni
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nápodobně u nicku: adela_m, dostal jsem stejné doporučení i mail.
adela mlejnkova pekna bruneta ty same zkusenosti
Taky jsem se nechal nachytat, poslal jsem 3000 tis. Kč na účet, který zveřejnim a vyzývám ostatní, aby se ke mně přidali a podame na PČR hromadnou žalobu na ně. Podle mě si ta osoba či více lidí přišlo na desítky až stovky tisíc ne-li vice...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska jdu do banky to vyřešit, když mi vrátí peníze, tak se na to vykašlu. Těch žen, co by měli zájem moc nebylo, takže těm zvládnu odpovědět sám ;-)
Tak pak napiš, jak to dopadlo :)
zdar tak sem se nechal taky nachytat
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Ahoj, mě potkalo úplně to stejné co píšeš, musíme se všichni spojit a podáme trestní oznámení na podvodníky, budu se v tom angažovat, jdes do toho..Zkusíme zjistit zdroj odkud přicházejí zprávy, zjistíme i.p. adresu. Michal
Jinak bacha na Tereza.jezkova7@gmail.com, ale část mění jména a maily.
Děkuji za toto fórum. Adéla Mlejnková! Všechny vzkazy jako přez kopírák.
Naposledy jsem jí napsal toto :D
:Tjn, v ten čtvrtek by to šlo. Bylo by tedy dobré se sejít a společně tam ty prachy poslat.
Ty se chráníš jako žena před násilím a já jako muž před podvodem ;-)
Sejdem se někde v centru a já jim to pošlu z bankomatu. Nemusíme nikam na kafe aby jsi se nebála že tě někdo pozná ;)
Ale nejsem hloupej aby jsem jen tak posilal penize na vsechny strany. Tohle budeš jistě chápat ;)
Taky s tím někým dopisuju... A přemýšlím, jak "TO" vtipně poslat do hajzlu. Co mě mrzí, tak ta komunikace stojí víc času mě než "TO". Používá to jen Ctrl C a Ctrl V. .... Kdysi používali klasické číslo účtu. Ale ty prej policie už dopadla. Přišli si bratru na 300.000,- Nějaký dva pitomci z Český Lípy... nevím, jestli už je odsoudili... Teď s tou Napkou jsou těžko dohledatelný...
Tak ja to bohuzel zaplatil. A toto si přečetl po odeslání
ahoj, dalsi mail od ivca.horka01@gmail.com, ten samy scenar, chce se sejit v sw klubu, mam poslat mail na intimni.wellness@gmail.com a domluvit to...

jinak tady taky radi dominika.dpz1@gmail.com, ta zas nabizi, ze me zaregistruje do nejaky db, z ktery si pak zensky vyberou a za penize jim budu delat spolecnika...
Ahoj ja jsem taky naletěl na mail ivca.horka01@gmail.com a poslal jsem 3 000 na
intimni.welness@gmail.com napsala mi že se jmenuje Iveta Horka. Chtěl bych podat trestní oznámení. Podal někdo trestní oznámení? Když jo můžete mě kontaktovat, taky bych se přidal. Měl jsem se nejdříve podívat sem. Děkuji.
U mě naprosto stejný scénář... Mám i 2 fotky co mi poslala...

ahoj, dalsi mail od ivca.horka01@gmail.com, ten samy scenar, chce se sejit v sw klubu, mam poslat mail na intimni.wellness@gmail.com a domluvit to...

jinak tady taky radi dominika.dpz1@gmail.com, ta zas nabizi, ze me zaregistruje do nejaky db, z ktery si pak zensky vyberou a za penize jim budu delat spolecnika...

https://mobilenet.cz/clanky/elektronicka-penezenka-napka-po-necelych-dvou-letech-konci-32377

Takže jejich nekalosti snad končí také. Naštěstí dělám v bankovnictví a mám s podvodným jednáním rozsáhlé zkušenosti....takže jsem v tom za 0
Přidávám další:
Denisa Brno <denisa.brno1@gmail.com>
".. Prostě se sejdeme a naférovku uvidíme. Místo schůzky absolutně diskrétní - např. wellness swingers, nebo milenecký azyl. Pokud s tím souhlasíš, tak se můžeme bavit dál :-) .."
Chlapi lituju vas, co jste naleteli. Ponauceni pro priste zni: premyslet vice mozkem a mene penisem :D Mam ted take zkusenost s denisa.brno1@gmail.com Uz od zacatku mi to bylo podezrele. Samozrejme jsem nic neposlal...

"Ahoj, díky, že ses ozval. Napsalo vás hodně, tak vybírám zatím podle fotky a líbíš se mi." :D:D:D:D:D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikdy bych nevěřil, že na tak průhledný podvod může někdo naletět. Trestní oznámení ani nepodávejte a zalezte někam do kouta a řekněte si, že komu není dáno, v apatyce nekoupí...Poslat trojku, to chtělo být fakt hodně nadržený.
Dalsi takova: amateri.com/cs/lide/1708884/lady_tereza
email: lady.terez77@gmail.com
Posila navrh schuzky po domluve na: intimwellness.flora@gmail.com

Panove, kdyz je to podezrele, staci chvilku googlit :)
Intimwellnessflora@gmail.com znate to nekdo chteji platbu predem na ucet a to semi nezda nerad bych se nachytal diky za info???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Cauves. Nevypadal ten mail nejak takhle? "Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: intimwellness.flora@gmail.com Je to klub, který je wellness a pořádají tam swingers párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Hlavně mi prosím necpi Lublaňskou, Paradisso, nebo dokonce Fantasy. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-)"
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, tak tohle mi jedna kočička taky napsala na email :-D jako přes kopírák :-D a chtějí 3 litry :-D
Přišlo mi i ted po par letech uplne to same...jen jiny mail
Bohužel opět ten zmrd pokračuje dál ve své činnosti, nedávno zde jako lady_tereza, už si však stačil smazat celý profil.
Naštěstí jsem tento článek našel na netu včas včas. Připadalo mi to od začátku celé nějaké podezřelé.
https://zpravy.aktualne.cz/regiony/liberecky/muz-ktery-se-vydaval-za-zenu-vylakal-z-lidi-pres-700-tisic/r~9210927a0ea111e5ae1b002590604f2e/?redirected=1512476441
Jo teď je tu jako Jana_mala 😄 loni to byla nějaká brunetka z Ostravy :D a když jsem jim do toho “klubu” prachy neposlal dokonce napsali že mi ruší rezervaci :D
nkjb jllllllllllllllllllllllllllllllllbhcxdgfys\dghjklůů
Tak jsem další co je o 3000 chudší *11*
Jak jsi to mohl zaplatit??? To je tak naivní žádost, že ten, kdo to zaplatí, musí být fakt úplně mimo. Nechci použít jiný výraz.
Jinak, nachytat sem se nenechal. Tady je moje posledni odpoved z konverzace s lady_terez na emailu, kdy jsem se ji zeptal jaký sex se jí líbí.

Lady Tereza
2. 12. (před 8 dny)

komu: mně
Já prostě nepodporuji honiče. jsem holka na reál setkání. A ty si mě fakt dost zarazil. Jednak potřebou si vypisovat o ničem a ještě tím tématem


2. 12. (před 8 dny)
komu: Lady
Uvedomujes si ze me zves do swingers clubu? Vypisovani si o sexu je naprosto nic v porovnani s timhle. Mam sve duvody, chces se semnou schazet napoprve rovnou na miste kde musim vysolit 1500 za schuzku s holkou co vubec neznam na miste kam bych vubec ani nesel a nechces si o sobe nic napsat? Soukromi je jedna vec, na nic co bych se o tobe nedozvedel pri sexu se te neptam ani. To ze se te ptam na to jaky se ti libi sex je naprosto relevantni otazka vzhledem ke skutecnosti ze se chceme schazet hlavne kvuli tomu. Co ja vim jestli si skutecna zena za monitorem? Podle vseho muzes byt jen podvodnik co si vykonstruoval intim wellness a po tom co tam poslu 1500 tam se po tobe slehne zem. Prozatim z drtive vetsiny odpovedi si me automaticky hodila do skatulky s ostatnima, oznacila me za honice a naprosto si ignorovala moje navrhy k tomu se sejit nekde kde nas to neplacne tolik pres kapsu a budeme mit porad moznost se seznamit. To je vsechno jenom ne mila slecna se kterou bych se chtel seznamit. Tvuj vzhled me zaujal ale naprosta ignorace toho co jsem navrhoval a co sem psal me postupne od tebe odradila a jsem v situaci kdy bych nepristoupil uz ani na schuzku za mych podminek. Nema smysl to dale probirat, nemam v umyslu te nijak urazet ani se s tebou hadat.

Samozrejme odpoved uz nebyla *22*

Děkuji, za upozornění :-) Mě psala Dominika, stejně dopředu bych peníze na účet nikomu neposlal. Děkuji všem, jinak hledám slečnu na příjemné.... Jsem z Prahy
Uf :-) ještě že jsem googlil :-) ... mě došlo z adresy sandra.kl516@gmail.com tohle:

má tady dokonce profil s fotkou:
amateri.com/cs/lide/1793046/sandra_kl516


Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: intim.wellness.karlin@gmail.com Je to klub, který je intim wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, nemá smysl je googlit. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Vlaďka Švehláková. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to.

Každopádně bych nikdy předem žádné peníze neposlal :-) :-) kdo ano, tak je vážně naivní hlupák :-)

Pozor na to :-.)
A už se to posunulo dál ? :D Napsal jsi jim ? :D
Ahoj, tak odpoved z toho udajneho kllubu.
Petr
Dobrý den,

Váš zájem nás těší. Stručně nás představím.

Jsme v Praze celkem noví, protože jsme vymysleli nový model fungování intimních sešlostí. Chcete-li, tak můžeme říct, že jsme swingers. Ale nejsme swingers klub! Máme blíže k wellness klubu. Starým modelům swingers již odzvonilo. Naposledy byl zavřen klub v Jungmannově ulici a další budou brzy následovat. Staré modely fungovaní měli potíže s hygienou, diskrétností a dokonce bezpečností. Když v důsledku nedostatku hostů brali všechny. To potom mělo za následek, že slušní lidé se tam necítili dobře a přestali chodit.


Naše sdružení převzalo principy fungování moderních modelů swingers z Německa. Nemůže k nám přijít každý. Jsme uzavřená společnost a každý návštěvník musí dostat před první návštěvou doporučení od našich stálých hostů. První podmínku jste splnili, tím, že jste napsali e-mail je jasné, že jste někde dostali naši e-malovou adresu, tedy doporučení. Tedy, že vás někdo z našich hostů doporučil a ručí za Vás. Nechceme zde asociální případy s těžkou obezitou a problémy s hygienou. V první řadě chceme, aby se u nás hosté cítili dobře a rádi se vraceli. Proto se o nás dozví jen ti, kteří dostanou doporučení od našich ověřených hostů.


Když k nám příjdete, tak můžete využít několik druhů saun, bazén, vířivku, odpočinkovou zónu, zimní zahradu a bar. Vše v top kvalitě a čistotě.

Akce nejsou složitě režírovány (žádné trapné hry). ŽÁDNÉ HROMADNÉ AKCE. Pár se může věnovat pouze sobě. Lidé k nám chodí spíš jako do wellness s tím rozdílem, že všude je povolen sex a nikomu to nepříjde zvláštní. Můžete k nám přijít za účelem sexu, nebo jen wellness, nebo jen posedět na bar, či využít naše pokoje jako milenecký azyl. Vlastně je to klasické wellness s tím, že sex je povolen a provozován ve všech prostorách. To je zásadní rozdíl oproti klasickému wellness, kde je zakázan.

Druhým rozdílem je, že akce jsou allinclusive. Takže v prostorách je bohatý raut včetně alkoholických nápojů. Dále vešké hygienické potřeby od mýdel a šampónů až po kondomy. V ceně je prostě vše. Třešničkou na dortu je možnost přespat. V podkroví bylo vybudováno 15 pokojů, které naši hosté využívají pokud chtějí mít po wellness soukromí a mohou zde i přespat. Vše už je v ceně.


Základní pravidla:
- V celém objektu je přísný zákaz fotografování a pořizování videozáznamů (mobilní telefon musí být celou dobu návštěvy v pokoji).
- Ne, znamená ne a nesmí být bráno za urážku. Každý návštěvník má právo volby s kým si něco začne a s kým ne. A jestli vůbec si něco začne.
- Pokud by se někdo choval nevhodně a obtěžoval ostatní hosty, tak bude vyveden. Doporučujeme rozumnou konzumaci alkoholu.


Ceny vstupného:
- Pár vstupné: 3000,- Kč
- Skupiny: individuálně dle počtu (vždy musí být poměr mužů a žen 50/50 nebo více žen)
- Samotný muž: 5000,- Kč (pouze na vybrané akce, cena včetně zajištění odpovídající partnerky)
- Samotná žena: 1000,- Kč


Máme otevřeno každý pátek a sobotu od 20h do 9h. Plus 2x v týdnu (úterý a čtvrtek) od 20h do 8h. Naše kapacita je 30 lidí a je nutné si předem rezervovat termín. Účast je nutno zaplatit předem, převodem na účet. Jde o naši pojistku, aby se nám nepřihlásilo 30 lidí a ve finále nepřišlo pouze 10 lidí. Kupujeme spoustu jídla a pití, tak je nutné, abychom měli peníze na účtu už před akcí. Vzhledem ke spolehlivosti návštěvníků jsme museli přistoupit k tomuto modelu, abychom provoz nedotovali ze svého. Proto platba na místě není možná. Navíc s příchodem EET bychom se museli registrovat k EET. To naše vedení z principu odmítá, takže veškeré platby musí jít bezhotovostně přes bankovní účet.

V případě závažných problémů je možná omluva a změna termínu. Snažíme se vycházet všem vstříc a budovat si stálou a spokojenou klientelu.

V případě, že nás chcete navštívit, tak nám zašlete vaše fotografie (mohou být i dikrétní, nechceme nikoho přehnaně lustrovat) a datum, kdy chcete přijít. Po ověření budou tyto materiály smázány. Diskrétnost je u nás na prvním místě společně s vysokou úrovní.


Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného společně s informaci, jak se k nám dostat a heslem pro vstup. Nemáme žádný web ani neposkytujeme místo sídla nikomu, kdo není naším hostem. Služby v oblasti intim a swingers jsou stále tak trochu za oponou, proto tato přísná pravidla. Diskrétnost je na prvním místě. Často nás využívají milenecké páry, které mají jinak manžela/ku a chtějí mít naprostou ochranu soukromí. Mohu říct, že jsme v Praze - Karlíně.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem


Jitka Šonková
Intim Wellness Karlín
Taky to mám v mailu.. Díky za forum a spise bych navrhl aby TK afmini poslali všem uzivatelum jako info ve vzkazu.. Je to organizované, dlouhodobé a rozsáhlé, tak myslím ze by to bylo na místě.
Poté co jsem ji napsal, ze smůla, ze jsem našel toto forum tak píše: " a co já s tím? "
Ahoj, taky nejsem kokot a na takový věci si dávám pozor, co není ověřeno, jako by neexistovalo. :-) jsem rád, že jsem tady narazil na zdejší diskuzi :-)

Každopádně taky z emailu sandra.kl516@gmail.com


Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: intim.wellness.karlin@gmail.com Je to klub, který je intim wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, nemá smysl je googlit. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Vlaďka Švehláková. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to.

Takže pozor na prachy, za trojku si raději zajdu povegetit do sexy sauny a vybrat si z mnoha vytuněných košťátek ;-)
Tak jsem z něj vytáhl číslo účtu a nezkouší to jen na sexuchtivé amatéry, ale i na maminky, sběratele a pod. :D Má docela koule tenhle člověk teda..
viz: http://www.podvodnici.biz/podvodnik-c-u-2649589090300/

Jinak zkusím napsat na podporu amatérů, aby zřídili nějaké forum, nebo úplně novou kolonku s názvem třeba: PODVODNÍCI. Minimálně by se tam mohli psát emaily a čísla účtů lidí, kteří takhle tahají peníze a možná by to pár méně obezřetným jedincům ušetřilo nemalé peníze :)
Já jsem pro. Už něco takového je? Nemohu nic najít. Mám též čím přispět
Ahoj všem, dočetl jsem celé vlákno - a já jsem taky ryba, ale zatím jen v udiččce - jsem zvyklý si vše kontrolovat, takže jsem narazil na tohle forum. Rozhodně vím, že bych nikomu žádné peníze neposlal - nehledě na to, že za mě je to dosti drahé...
Mám i fotku případné sandry.kelly - pokud byste potřebovali.
Určitě to bude nějaký chlap, který se nás snaží ulovit...

Posílám konverzaci z 2.6. - mail jsem tam poslal, ale čekám, že už se nikdo neozve.

Každopádně jsem vděčný za tohle forum...

Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: intim.wellness.karlin@gmail.com Je to klub, který je intim wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, nemá smysl je googlit. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Vlaďka Švehláková. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to.

Ahoj, taky nejsem kokot a na takový věci si dávám pozor, co není ověřeno, jako by neexistovalo. :-) jsem rád, že jsem tady narazil na zdejší diskuzi :-)

Každopádně taky z emailu sandra.kl516@gmail.com


Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: intim.wellness.karlin@gmail.com Je to klub, který je intim wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, nemá smysl je googlit. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Vlaďka Švehláková. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to.

Takže pozor na prachy, za trojku si raději zajdu povegetit do sexy sauny a vybrat si z mnoha vytuněných košťátek ;-)
U mě se ta kamarádka jmenovala Martina Kulhánková :D no neposlal jsem nic, stejně jsem byl svorc :)
Lidi, děkuji moc! Jakási Sandra K, mě tam teď tahala, tak jsem si to dal do vyhledávače a našel toto. Zakladatele tohohle příspěvku aspoň zvu na pivko a mužem pokecat :-)
Zdravim tak jsem taky alem naletel te podvodnici.....Ale dily vasim komentarum se tak nestalo.Ja vedel ze je neo spatne.Je ji email e sandra.516@gmail.com.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
potvrzuji...cely to od zacatku smrdelo. mam kopii mail komunikace.
Já taky... Sakra jaktože už nesedí....
Taky mi teď píše karolina.sm09@gmail.com.
Všem, kteří poslali peníze na neexistující welnes, tak mám pro vás jednu radu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Plácnem si? Stejný email, stejné jméno, holčina nejdřív že prej chce něco skutečně diskrétního, milenecký azyl nebo intim wellness. Nabídnul jsme jí milenecký azyl, ona že prej zase nerada, když je to až moc diskrétní, že když nikdo kromě nás není široko daleko, že prej mě nezná a lidi jsou různí, tak prý ať navrhnu intim wellness nebo prý jsou i nějaké milenecké azyly kombinované se swingers (co já vím, tyhle věci já neznám) a ona, že se taky po něčem podívá.

Poslal jsem 3 návrhy privátního wellnessu, ona pošle, že jí kamarádka doporučila ten email - intim.wellness.akrlin@gmail.com a že je to soukromý a nikdo tam jen tak nemůže, aniž by ho nedoporučil někdo, kdo už tam chodí. Tak ať prý na ten email napíšu a zjistím nějaký info a kdyby se ptali na referenta, tak mám napsat, že mi o tom řekla Vlaďka Švehláková. Jo a že prý je to soukromý a nemá smysl to googlit. Tak první, co jsem udělal bylo, že jsem to zkusil vygooglit a ejhle. Je tu o tom celá diskuze :D Lidi, neposílejte prachy předem, když nemáte záruku nebo se nejedná o něco důvěryhodného.

Její inzerát jsem našel na zákulisí.cz - https://www.zakulisi.cz/user-info.php?IdUser=490234

33 let, hledá kamaráda nezávazně.

https://imgur.com/a/NrGcQXK

V inzerátu fotka, jak se směje nad kouskem dortu k narozkám a pak mi ještě poslala jednu na email, jak sedí někde na židli, nohy na stole a má slunečný brýle.
A to ani autorem emailu neni osoba zenskeho pohlavi. Pise zo muz.
Nyní mi píše jakási Radka Lanšperková. Stejný příběh jen jiný email. Pozor na ni.
radka.lans@gmail.com

Děkuji za toto vlákno.
Jo jo nemáte posílat peníze na nějaké pochybné účty,snad se aspoň poučíte.
ivana_simi byl dalsi ucet, dneska uz je smazany
Pozor na nick: amateri.com/cs/lide/1793060/jana_amat022
Stejná forma emailu, fotka stažená z netu...

Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou. A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: secret.wellness.brno@gmail.com (někde v Kr. Poli). Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Kristýna Vojáčková. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to.
Je to fake co? Pošleš prachy a už se neozve čuba😐
Též semnou komunikuje stejným typem zprávy na mail. Podvod!!!
Taky mi to přišlo......pěkný podraz. Naštěstí jsem na to přišel včas. Její nick je už zablokovány
Jana_amat022 noví nick který láká na intim wellnes v Brně. Chtějí poslat 3000kc.Bacha na to ať nenaletite. Nebýt toho že mi to bylo hodně podezřelé a po přečtení tohoto fóra jsem naštěstí žádné peníze neposlal.
Někdo přišel na to, jak si slušně vydělávat. Záměrně o "ní" píšu jako o "něm", protože moc nevěřím, že by to byla žena. Už to praktikuje několik let a scénář je pořád stejný. Inzeruje na erotických seznamkách. Čas od času změní nick a email, když na jeho podvodné jednání někdo upozorní v diskuzích. Posílá fotky cizích osob stažených z webu. Od začátku to smrdí podvodem, ale dokáže reagovat a být tak přesvědčivý, že člověk začne přeci jen přemýšlet, jestli to není náhodou všechno pravdivé a konečně má tady štěstí. Emaily má tak promyšlené, že není možné ho vystopovat nebo si ověřit informace nad rámec toho, co napíše sám o sobě. Kdo si nenajde podobná vlákna může se nachytat. Varování je přeci jen několik a je třeba zapojit mozek. První varování je, že vám na inzerát odpoví. To už samotné se rovná zde zázraku v případě, že muž hledá ženu. Za několik let zkoušení štěstí tady si nevzpomínám, že by nějaká žena zareagovala a je úplně jedno, jestli mám fotky a vyplněný profil nebo ne a jestli hledám kamarádku či vážný vztah. Bankovní účet, kam máte poslat 3tis za oba, popřípadě polovinu, když se cukáte, je vždy anonymní a majitel nedohledatelný (ostatně nechápu, jak v dnešní době, může něco takového existovat kvůli praní špinavých peněz a obav z terorismu). Nikdy nepošle "normální" fotky z reálných situací nebo třeba s novinama s detailem na aktuální datum. To se začne urážet a vyhrožovat, že přeruší další komunikaci, když mu nedůvěřujete. Vždy máte napsat vy do sw klubu, který doporučuje nějaká její dobrá kamarádka a ten klub je neveřejný kvůli diskrétnosti, a aby tam nechodil kde kdo. Asi proto, aby to dodalo na důvěryhodnosti, že vám přijde odpověď z jiného emailu z údajného swingers klubu. Stačí udělat zkoušku a napsat do klubu z jiného emailu a pak si dotyčného podvodníka vyzkoušet tím, že mu sice přepošlete email z klubu, ale pozměníte číslo účtu na jiný. Hned vám odepíše, že se mu něco nezdá a jestli jste neupravoval náhodou něco v emailu. Takže to je poslední skládačka tohoto puzzle, protože je jasný, že za vším stojí ten samý člověk. Osobně nechápu, že administrátoři nechávají tohoto podvodníka tolik let bez povšimnutí a neblokují ho tady okamžitě po upozornění.
Docela slušná analýza. Dík za inspiraci.
Docela slušná analýza. Dík za inspiraci.
Jak píšeš, jeji dopisy asi zaplavily vsechny emailové schránky v Brně :-), mám ji taky
slengr008
slengr008 před 5 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj lidi tak se nám podvodníci přestěhovali do Plzně 😁😁 taky si dopisují z Lindou Machlerova fotku co poslala jsem našel na cizích seznamkach a dnes jsem obdržel mail na ten její doporučeného welness a ono jak přes kopírák skoro stejné 😁😁 tak čekám co bude dál . Dneska chce všechno prověřit a bejt opatrnej .
Ahoj,
Taky jsem si domlouval “schuzku”, nastesti jsem včas našel tohle vlakno.

Email vypadal takhle:

Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: dream.wellness.karlin@gmail.com Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Míša Králová. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)
Přesně stejně píše baralibe. Je to prostě pořád dokola to samé a smrdí to pěkně od začátku
Ahoj, co ti Baralibe napsala? Fotka je stazena z netu.takze fake ale ceho chce docilit?
Je to jednoduché tvrdí, že má svého v Čině, že hledá milence, vysvětluje, že jí kámoška dohodila intim wellness jako swingers a pošle ti na ně kontakt, email od gmailu, odepiše ti údajná paní co vede wellness a vyzve tě k zaplacení částky na akci, slibem dostaneš po připsání peněz na účet adresu toho wellness. Dohrál jsem to skoro do konce, mam i čislo účtu. Tak pokud někdo, kdo má přístup k účtům u /2700 třeba se podělí tady čí ten účet je! Takže to zkuste dohrát do konce jako já, a dozvíte se i číslo účtu, ale jen blbec tam pošle nějaký peníze!!!!!
Ahoj,
tak už taky vedu asi 5 dni konverzaci se slečnou Pájou. Profil a inzerce jako Pája, email paja.new067@gmail.com.

Formát úplně stejnej, jako zde bylo popisováno. Nutno podotknout, že místy to působí i celkem přesvědčivě, nicméně jak už někdo zmínil, tajný email "kamarádka dá a doporučí, ale kde klub je, to už jaksi nesdělí...?!"

Prachy předem určitě NE... na tohle vlákno jsem se dostal náhodou, když mi to celý bylo divný, tak jsem zkusil text rádoby odpovědí z wellness clubu vygooglit a hle!

Přemýšlím, jak využít toho, že jsem se ještě neproflákl, že vím, že jde o podvod... mě to může být fuk, já jsem o žádný peníze nepřišel,... ale ani taky nevím, jak bych vám, kdož jste naletěli mohl pomoct ?!

Můžu to s tím šmejdem ještě chvíli hrát, ale obávám se, že po zveřejnění tohoto příspěvku to bude stejně jedno, dost bych se divil, kdyby tohle vlákno už ten parchant dávno pozorně nesledoval... uvidíme.
karolina.sm09@gmail.com inzeruje ted tady amateri.com/cs/lide/1793074/kaja_brno12 druhy fake profil co mi odpověděl, ze intym wellness a prachy předem..bohuzel pokaždý z jiny ip adresy a cislo uctu je na anonymní dobíjecí kartu u ČSOB . Naštěstí prachy neposilam ale bláznů uz naletelo dost, je toho plnej net i fórum tady. Podle čísla účtu obírají i maminy na bazarech atd.., dobrej business 😁
Hele ale furt je aktivní....loni to byla nějaká brunteka z Ostravy, to i kdybych chtěl tak bych prachy neposlal abych kvůli mrdu jel přes celou republiku :D no a teď je to tady nějaká Jana_mala....a hle oni chodí zprávy jako přes kopírák :D
Chlapi bacha na kontakt kaja_brno12,
mail: karolina.sm09@gmail.com.
Chce se hned sejit ve welness, jen tam zaplatit dopredu 3000-3500 na ucet. Doporucuje kontakt na welnes jen mailem:
intimzone.brno@gmail.com. Adresu se pry dozvite po zaplaceni. Kontakt s dotycnou jen mailem.
Stale vas nahani k placeni schuzky predem. Samozrejme ze nikoho nepoznate jen prijdete o prachy.
Stejná zkušenost, zřejmě podvod ;) stopnul jsem konverzaci, hned jak poslali email a dal si jej do google vyhledat ;)
Ano, pořád používá stejný email Karolína Smile..
intimzonebrno@gmail.com. tak bacha
POZOR podvod.
Karolína Smile karolina.sm09@gmail.com

intimzone.brno@gmail.com

Lákají na wellness

ip: adresa lze zjistit, mělo by se dát hromadné trestné oznámení.

Ahoj, taky jsem naletěl. Moje hloupost. Podávám trestní oznámení na PČR. Hledám podobně postižené, abych mohl žloby spojit....
Víš o někom, kdo by se chtěl přidat?

K.
Zdravím
Já naštěstí nic neposlal, odhalil jsem to v čas. Nikoho neznám, ale bude jich hodně kteří finance poslaly. Všude na různých serverech bych tohle téma otevřel a určitě se někdo ozve. Hodně zdaru.
Michal.
Párik žena slečna na stretko diskrétne správa
Teď je to intimzonebrno@gmail.com.
Komunikace Karolína Smile
Zdar. V konverzaci jsem narazil na intimzone.brno@gmail.com Karolína Smile, láká mě jako její novou známost na wellness. Asi je to pěkný podvod co? Mám to řešit?
Ty máš jakou zkušenost Karolína Smile?

Michal
Na mě to zkoušel/a pod nikcem Ivanka OVA. a pak sjem se měl ozvat na topwellness.ostrava@gmail.com ... samo byla mi podivná už hned první zpráva tak že ze mě nic nedostal/a. Posíla fotky blodínky .
Blondýnky* tuhle hrubku si neodpustím :D
U mě byla Ivanka z Ostravy brunetka :D
Na mně to zkouší taky. Přejde s komunikací na maily. kde sděluje, že chce jakoby spíše soukromý wellnes a napíše tentop mail topwellness.ostrava@gmail.com že jakoby tam jí to někdo dopručil a mám jim napsat o podmínky. Napsal jsem ze zvědavosti. Ale tuším kulišárnu jako vy ostatní. Lidi pojdme je najít a dát jim přes hubu prostě.
Vsechny znaky scamu to ma. Slecna/pani hrozne ochotna, okamzite odepise, vnucuje predstavu, ze z toho bude pichacka jak blazen i kdyz vas v podstate nevidela. Vyzaduje absolutni diskretnost, nikdo z jejich pratel/rodiny se to nesmi nikdy dozvedet, nikdo z jejich kamaradu podobne podniky rozhodne nenavstevuje, takze tam ani nemuze nikoho znameho potkat, na druhou stranu ji to doporucila kamaradka:)) No a potom samozrejme platba predem na ucet.... je to past na nadrzene blbecky... no, nadrzeni jsme tu vsichni, ale kdo na to skoci, dobre mu tak. Jeho blbost.

Nicmene bych samozrejme tomu cloveku/skupine, co za tim stoji pral, aby se mu stalo neco opravdu moc oskliveho.
karolina.sm09@gmail.com
Karolína Smile

Pozor taky podvod.
Házejte sem jejich jmena nicky i maily aspoň to google líp najde, kdyby si chtěl tu osobu nebo email někdo dohledat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pitko blbá. Takové jako ty by potřebovali dostat přes držku. A to se považuju za relativně slušného člověka. Ani češtinu neumíš - chlapy se píšou chlapi. Krávo blbá.
Nově také v Hradci Králové :) Od začátku to bylo divné...
lenkahk11@gmail.com
saunaklub.hk@gmail.com
amateri.com/cs/lide/1938199/lenkahk
A jak to tedy dopadlo? Co ta Lenka.....
Ahoj, asi jsou vsudezdejsi...mne nabizeji privatni misto v HK, a ona je taky z HK...je to jasny fake😂
intimsauna.krpole @gmail... No uznávám, podvod docela dobrý, ale jak už tu bylo před rokama zmiňováno, chtělo by to ještě trochu dotáhnout a hlavně inovovat *3*
Takže momentálně si říká Soňa a "pusobi" v Ostravě.Laka muze na specialsauna.ostrava@gmail.com
Není tady nějaký hekřík, který by dokázal vytáhnout z mailu IP adresu ? Podle ní se dá najít bydliště a tomu chlapovi rozbijeme držku.....
Jj taky mám tu čest. Díky za toto fórum 😉
Dobrý den,
udělala jsem Vám rezervaci na 26.7. Přijít můžete kdykoliv po 20h, ale doporučuji neotálet, ať nenaskakujete do rozjeté akce. Tím spíš, že k nám příjdete poprvé, kolegyně recepční vás zde provede a vše vám ukáže, pokoj, společné prostory, wellness, nafasujete osušky, prostěradla, a další potřeby. Samozřejmě se nemusíte zapojovat. A je čistě na vás, jestli chcete být mezi ostatními, nebo na soukromém pokoji a mezi lidmi jen sbírat inspiraci, nebo jestli jdete jen do wellness a budete se spíš dívat.
Prosím o úhradu vstupného.
Platební údaje:
č. účtu: 1834574013/3030
var. symbol: 1907184004
částka: 3 000,- Kč
datum splatnosti: 23.7.2019
Je nutné, aby do 23.7 dorazila platba. Pokud by nebyla platba na našem účtu včas, tak budu muset rezervaci zrušit. Všichni účastníci musí mít zaplaceno nejpozději 3 dny před termínem rezervace.
Do zprávy pro příjemce neuvádějte nic. Platba se spáruje s Vaší rezervací na základě variabilního symbolu (číslo rezervace). Je důležité jeho správné zadání, abychom vaši platbu identifikovali.
Jakmile bude platba na našem účtu, tak dostanete přesnou adresu a heslo pro vstup. Kdyby náhodou někdo z vás onemocněl, tak mi ihned napište. Když se včas omluvíte, tak vám zaplacené vstupné nepropadne a můžete přijít v jiný termín.
Pro urychlení procesu prosím o zaslání informace, že platba byla odeslána a screen platby, abych to zkontrolovala a hned vám poslala potvrzení.
Děkuji
S pozdravem
Kristýna Mátlová
Speciál Sauna Ostrava

st 17. 7. 2019 v 18:06 odesílatel napsal:
Dobrý den. Moc se mi to líbí a s pravidly souhlasím. Posílám vám pár fotecek pro přijetí do klubu a chtěl bych se zeptat zda v pátek 26.7.2019 by byl volný termín pro mne a moji moji kamarádku. A pokud ano tak poprosím o číslo účtu ať to můžu co nejdřív zaplatit 😉 přeji hezký večer s pozdravem
Miroslav


-------- Původní zpráva --------
Předmět: Re: Dotaz na welnes
Odesílatel: Special Sauna
Komu:
Kopie:
Dobrý den,
Váš zájem nás těší. Stručně nás představím.
Jsme v Ostravě celkem noví, protože jsme vymysleli nový model fungování intimních sešlostí. Chcete-li, tak můžeme říct, že jsme swingers. Ale nejsme swingers klub! Máme blíže k wellness klubu. Starým modelům swingers již odzvonilo. Naposledy byl zavřen klub v Jungmannově ulici v Praze a další budou brzy následovat. Staré modely fungovaní měli potíže s hygienou, diskrétností a dokonce bezpečností. Když v důsledku nedostatku hostů brali všechny. To potom mělo za následek, že slušní lidé se tam necítili dobře a přestali chodit.
Naše sdružení převzalo principy fungování moderních modelů swingers z Německa. Nemůže k nám přijít každý. Jsme uzavřená společnost a každý návštěvník musí dostat před první návštěvou doporučení od našich stálých hostů. První podmínku jste splnili, tím, že jste napsali e-mail je jasné, že jste někde dostali naši e-malovou adresu, tedy doporučení. Tedy, že vás někdo z našich hostů doporučil a ručí za Vás. Nechceme zde asociální případy s těžkou obezitou a problémy s hygienou. V první řadě chceme, aby se u nás hosté cítili dobře a rádi se vraceli. Proto se o nás dozví jen ti, kteří dostanou doporučení od našich ověřených hostů.

Když k nám příjdete, tak můžete využít několik druhů saun, bazén, vířivku, odpočinkovou zónu, zimní zahradu a bar. Vše v top kvalitě a čistotě.
Akce nejsou složitě režírovány (žádné trapné hry). ŽÁDNÉ HROMADNÉ AKCE. Pár se může věnovat pouze sobě. Lidé k nám chodí spíš jako do wellness s tím rozdílem, že všude je povolen sex a nikomu to nepříjde zvláštní. Můžete k nám přijít za účelem sexu, nebo jen wellness, nebo jen posedět na bar, či využít naše pokoje jako milenecký azyl. Vlastně je to klasické wellness s tím, že sex je povolen a provozován ve všech prostorách. To je zásadní rozdíl oproti klasickému wellness, kde je zakázan.
Druhým rozdílem je, že akce jsou allinclusive. Takže v prostorách je bohatý raut včetně alkoholických nápojů. Dále vešké hygienické potřeby od mýdel a šampónů až po kondomy. V ceně je prostě vše. Třešničkou na dortu je možnost přespat. V podkroví bylo vybudováno 15 pokojů, které naši hosté využívají pokud chtějí mít po wellness soukromí a mohou zde i přespat. Vše už je v ceně.
Základní pravidla:
- V celém objektu je přísný zákaz fotografování a pořizování videozáznamů (mobilní telefon musí být celou dobu návštěvy v pokoji).
- Ne, znamená ne a nesmí být bráno za urážku. Každý návštěvník má právo volby s kým si něco začne a s kým ne. A jestli vůbec si něco začne.
- Pokud by se někdo choval nevhodně a obtěžoval ostatní hosty, tak bude vyveden. Doporučujeme rozumnou konzumaci alkoholu.
Ceny vstupného:
- Pár vstupné: 3000,- až 3500,-Kč (podle toho, s jakým předstihem se přihlásíte, týden předem je to méně, den předem je sazba nejvyšší, pokud jsou vůbec volná místa)
- Skupiny: individuálně dle počtu (vždy musí být poměr mužů a žen 50/50 nebo více žen)
- Samotný muž: 5000,- Kč (pouze na vybrané akce, cena včetně zajištění odpovídající partnerky)
- Samotná žena: 1000,- Kč
Máme otevřeno každý pátek a sobotu od 20h do 9h. Plus 2x v týdnu (úterý a čtvrtek) od 20h do 8h. Naše kapacita je 20 lidí a je nutné si předem rezervovat termín. Účast je nutno zaplatit předem, převodem na účet. Jde o naši pojistku, aby se nám nepřihlásilo 30 lidí a ve finále nepřišlo pouze 10 lidí. Kupujeme spoustu jídla a pití, tak je nutné, abychom měli peníze na účtu už před akcí. Vzhledem ke spolehlivosti návštěvníků jsme museli přistoupit k tomuto modelu, abychom provoz nedotovali ze svého. Proto platba na místě není možná. Navíc s příchodem EET bychom se museli registrovat k EET. To naše vedení z principu odmítá, takže veškeré platby musí jít přes bankovní účet.
V případě závažných problémů je možná omluva a změna termínu. Snažíme se vycházet všem vstříc a budovat si stálou a spokojenou klientelu.
V případě, že nás chcete navštívit, tak nám zašlete vaše fotografie (mohou být i dikrétní, nechceme nikoho přehnaně lustrovat) a datum, kdy chcete přijít. Po ověření budou tyto materiály smázány. Diskrétnost je u nás na prvním místě společně s vysokou úrovní.
Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného společně s informaci, jak se k nám dostat a heslem pro vstup. Nemáme žádný web ani neposkytujeme místo sídla nikomu, kdo není naším hostem. Služby v oblasti intim a swingers jsou stále tak trochu za oponou, proto tato přísná pravidla. Diskrétnost je na prvním místě. Často nás využívají milenecké páry, které mají jinak manžela/ku a chtějí mít naprostou ochranu soukromí. Mohu říct, že jsme v Mar. Horách.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
S pozdravem
Kristýna Mátlová
Speciál Sauna Ostrava

st 17. 7. 2019 v 13:23 odesílatel sp napsal:
Dobrý den chtěl bych vás poprosit o více informací ohledně sauny neboli i tím welnes. Doporučila mi to kamarádka Helca i mi dala na vás email. S pozdravem PS přišel bych skamaradkou

Miroslav
A řádí i v Plzni - secretsauna.plzen@gmail.com.
Nick na amatérech: smutnaerika69
Pozor na ty šmejdy.
Naštěstí jsem zavčasu našel tato fóra.
Ta nebo ten řádí úplně všude hele :D teď mě zrovna motá někam na Prahu tak to zatím žeru a nakonec si z ní (něj) udělám trochu prdel aspoň :D
Aktuálně je to Jana Malá :-)
Mailovou adresu používá: praha.intimsauna@gmail.com
Jinak tělo mailu je prakticky totožné.

Čekám co mi odepíšou z toho mailu intimsauny :-)
Také mám chuť si s nima trochu pohrát..
Už jsem dostal celý mail: přeposílám od Jany Malý

Já:

Ahoj,

četl jsem Tvůj inzerát. Pokud by jsi měla zájem o více info, napiš. Mám hodně podobnou vizi jako Ty? Je mi 36 a něco mi také chybí.

Děkuji, a popřípadě se budu těšit.

Měj se hezky Honza

Odpověď:
Ahoj, prosím tě, a co ta fotka? Nečetl si můj profil? Bez fotky se
nescházím :-)
Já:
Já vím, moc dobře sem četl tvůj inzerát, ale nevěděl jsem jestli vůbec odpovíš. Zasílám ti fotku. Co ty zašleš mi taky? Můžu poslat i jiné co by jsi chtěla zaslat :-)
Odpověď:
Ahoj, díky, že ses ozval. Napsalo vás hodně, tak vybírám zatím podle fotky
a líbíš se mi. Ale než se budeme bavit dál, tak bych chtěla vyjasnit
několik pravidel a tím vyškrtnou pár lidí se kterýma máme odlišný pohled na
věc. Je to pro dobro nás obou. Ať máme jasno a třeba se mnou neztrácíš čas.
Jsem z Prahy a nikam nedojíždím, max. po městě. Nikdy z toho nemůže být
vztah, absolutně bez narušení soukromí = nedám ti ani svůj tel., alespoň
zatím ne (to je vždy začátek průšvihu, když mi ukážeš, že máš disciplínu a
nebudeš mi vypisovat, tak to pak můžeme probrat), komunikace zatím tedy
pouze po mailu (dnes už ho stejně všichni mají v telefonu), nechci trapná
randíčka u kávy, večeře, schůzky na náplavce, v OC apod.. ZÁKON SCHVÁLNOSTI
ZAŘÍDÍ, ŽE TAM VŽDY NĚKOHO ZNÁMÉHO POTKÁM. Prostě se sejdeme a naférovku
uvidíme. Místo schůzky absolutně diskrétní - např. intim wellness, nebo
možná i milenecký azyl, ale to by musel být hodně dobrý, žádná špinavá
díra. Vše vždy platíme napůl, nejsem zlatokopka, ale ani nikoho nedotuji.
Oba chceme zážitek, oba poneseme náklady. Pokud s tím souhlasíš, tak se
můžeme bavit dál :-) Můžeš mi napsat svoje pravidla - pokud se nevylučují s
mými pravidly, tak ráda vyhovím. Pokud bude tvoje pravidlo v rozporu s mým,
tak ukončím komunikaci, protože nemáme dál, co řešit. Neměj mi to za zlé,
nejsem potvora, ale mám ráda jasno. Budeš se se mnou bavit dál? Líbíš se mi
:-) Měj se.
JO, A POKUD SE POTKÁME NĚKDE NA ULICI NEBO PODOBNĚ. TAK SE NEZNÁME !!!
NIKDY JSME SE NEVIDĚLI. NEZDRAV MĚ.
A ještě jedna věc, poslala jsem ti fotku, abys věděl jak vypadám. Ale
nejsem měnička fotek, nechci, aby po internetu lítala spousta mých fotek,
je to taky o průšvih. Z fotky je patrné, jak vypadám a že nejsem tlustá.
Takže neakceptuji další požadavky na fotky. A už vůbec ne na nahé, to
rovnou mažu. Nejsem blbá puberťačka. Už to, že jsem dala fotku k inzerátu
na amatéry je riskantní, byť jsem přesvědčená, že by tam nikdo z mých
přátel a známých nikdy nešel. Fotka dle mého, má človeku říct jak ten druhý
vypadá a více je na osobní schůzce :-)
Další email:
hoj, viděla bych to na schůzku někdy příští týden. Mohu v týdnu vždy po
18h a víkendy bez omezení, pokud už zrovna nemám něco domluveno s rodinou
nebo kamarádkama. Já bych osobně preferovala intim wellness, protože je tam
soukromí a přitom je tam víc lidí a tak je to pro ženu bezpečnější. Schůzka
ve dvou někde v bytě, azylu apod., může být nebezpečná. Nevím, kdo jsi a co
mi uděláš. Neber to zle, ale těch případů je moc. Na kafi, nebo víně se
můžeš 2h přetvařovat a potom v soukromí se projevit. To nic neřeší. Proto
nechodím na seznamovací randíčka. Proto intimní wellness, kde je spousta
lidí a žena je v bezpečí a může to být bez přetvářky. A rovnou uvidíme, jak
si sedíme. Doufám, že si se neurazil. Ale jsem žena a musím si dávat pozor
:-) Navíc to může být fajn úlet, něco na co budeme vzpomínat. Takže
navrhuji toto někdy příští týden. Po něčem se podívám a ty se taky prosím
koukni. Úplně nechci ty komerční přeplněné, ale ideálně privátní akci kolem
15 lidí. Taky jsou kombinace mileneckých azylů a swingers. Pár může být s
ostatními ve společenské místnosti, nebo v soukromí sám, ale pořád je to
bezpečnější, protože to není úplně sólo zamčený pokoj. Vzhledem k tomu, že
jsem tam ještě nikdy nebyla, tak bych asi pro začátek volila nějakou
takovou umírněnou, kde bude i nějaké soukromí. Bude to spíš super párty se
šťastným koncem. Jestli mi rozumíš. Souhlas? A hlavně, na takovou akci by
nikdo z okruhu mých přátel nikdy nešel, takže jistota :-) Hlavně si to
nepleť se swingers. Rozhodně nechci žádné výměny partnerů a podobně. Jdu se
seznámit s tebou. To kolem je pouze křoví :-)

Já:
Ahoj, omlouvám se, že píšu. Nejsem pisálský typ člověka. Ale přeci jen bych trochu něco ujasnil. Jsem upřímný člověk. Dá se říct, že o tobě nevím nic. S pravidlama které jsi napsala absolutně souhlasím, s tím nemám sebemenší problém, ale bod č. 2 místo setkání bych viděl jinak. Doufám, že se v mém tušení mýlím. Na místě setkání je totiž pár nejasností anebo byli zmíněny ve špatném kontextu. Nevadí půjdeme k věci. Já navrhuji schůzku na neutrální půdě a to někde kde tě nikdo nezná ani mě a kde budou okolo nás lidi. Neber to zle ale já také nemůžu vědět jestli nepřijdeš z dvouma lidma co mě mohou něco udělat. :-) Navíc tvrzení, že u sklenky vína nebo kafi se člověk může přetvařovat a ve welnes ne, to je blbé přirovnání. Samozřejmě se neznáme a tudíž jdeme do toho oba 50/50.

Takže pokud budeš mít zájem o to co jsme si psali a s pravidlama nemám vůbec problém. Jen s první schůzkou nesouhlasím v intim welness. Pokud ti na tom záleží a chceš mě, i přes to že by jsme se měli sejít jinde tak budu jedině rád. Veškeré informace o mě máš a já nemám nic ani to nechci, teď dávám hlavu na špalek já. Neber to špatně ale chci být taky opatrný. Pokud se už neozveš pochopím to. Pokud to chceš se mnou zkusit dle pravidel a líbím se ti, ikdyž nechápu čím jsem mezi 5000 lidma zabodoval :-D, ale to teď není podstatné, tak mi napiš a vymyslíme jiné místo tak aby to vyhovovalo obou dvoum. Souhlasíš?

Tak se měj hezky a uvidíme jestli budeš reagovat :-) Doufám, že jsem tě nějak neurazil ani nedotkl a, že se ozveš. zatím pa

Odpovědˇ:
Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: praha.intimsauna@gmail.com <praha.intimsauna@gmail.com> Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info jak fungují? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Je to někde kousek od Anděla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Andy. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)
Já: Ahojky, né že bych tuto adresu nečekal ale dejme tomu. Spíš jsem ti psal mail na, který jsem nedostal ani jednu odpověď. :-) Já bych preferoval první schuzku na třeba jen na chvilku, někde mimo vše a jen kafe, jedině tak tě poznám a mohu důvěřovat. Neber to zle, ale opatrnosti na prvním místě. Co ty na to? Tam může začít naše první kamaradství. Třeba nejsem tvůj typ nebo naopak :-).

Budu čekat na odpověď

Odpovědˇ:
K tomu jsem ti už svoje řekla. Vážně to musím opakovat? To by znamenalo, že
nečteš, nebo seš hlupák :-)

Já:
Bohužel čtu a to dost dobře a i mezi řádky. V pořádku. Myslel jsem, že to myslíš vážně a že to nebude reklamní trik jak zvýšit intim wellnesu v Praze tržby. To je to co si myslím.

Asi tak.. Protože, si udělala pár chyb v textech. Ale pokud by jste chtěli zvýšit tržby ve wellness myslím, že to jde i jinak, jelikož touto formou si uděláte po čase dosti nepřátel a špatné jméno firmy. Ale musím uznat hodně dobře promakaný to klobouk dolů. :-)
Mám totožnej template zprávy. Její adresa je teď: jana.mala@gmail.cz Díky chlapi za tohle fórum.
Zdar borci, tak taky si pisu s "janou malou" a intim saunou a je to totozny co bylo pred cca 4roky, akorat to byla jitka mlcochova a klub byl nejak swingers@gmail, uplne totozny kecy... Ani tenkrat, ani dnes jsem samozrejme nic neposlal.. Vzdy se po odhaleni, nebo neposlani penez, mebo zkouseni, ze zaplatim na miste odmlcej. Prijde mi divny, ze je jeste nikdo nevycapal. Myslim si, ze bude docela dost lidi co by si s nima radi pohrali a fakt jim to preju smejdum.. No nic, tak snad na ne nekdy dojde.. Mejte se a budte ostraziti 💪👍
Tak cau a diky, potvrdily se mi domnenky.
Mam maily se zcela totoznym znenim od jana.mala024@gmail.com . Je to doslovne, copy paste.
Zajimalo by me zda nekdo kdo zaplatil, dostal heslo a vstup, nebo je to cele podvod. Neni mi to z vlakna u tohoto praha.intimsauna@gmail.com jasne.
Kolega vyse psal ze to vnima jako nekaly marketing pro zarizeni, mne to spis pripada jako podvod.
Mejte se
Podvod...ten frajer ovládá oba e-maily...jak tu “holku” tak ten podnik :)
Tak uz reagoval
Pry co on s tim, pry anonymni pomluvy😀
jo anonymní 😄 to je fakt bavič
Další z HK - lenka11hk, totožný template
To samé v Brně, profil amateri.com/cs/lide/1938236/monca_cert s inzerátem na zdejší seznamce, mail zlobivkamonika@gmail.com. Zprávy do puntíku stejné
No já ho chtěl dostat až do tý fáze kdy si řekne o prachy ale nějak se odmlčela ta “Jana”...třeba budeš mít víc štěstí kdyžtak sem napiš jak to dopadlo :D
Teď spolupracuje uživaltelka martinaflow (už je zablokovaná) s uživatelkou Azyl_Dana (nebo je to jeden a ten samý uživatel). Scénář téměř stejný. Jen teď láká an azyl, který funguje i v coronavirové pandemii i když jsou hotely zavřeny. Azyl_Dana, osobní popisek:
*** PROVOZ NEPŘERUŠEN ***

Nabízíme krátkodobý pronájem krásných bytů pro milence v lokalitách:
PRAHA - Vinohrady
Brno - Královo Pole
OSTRAVA - Mariánské Hory


- 100% diskrétně, vstup přes elektronický PIN zámek - můžete přijít každý zvlášť, nepotkáte naši obsluhu

- 100% čistota - po každé návštěvě pečlivý úklid a desinfekce

- dva režimy - 24h nebo 12h

Více info + rezervace na e-mailu: azyl.dana.airbnb@gmail.com

Dozvěděli jste se o nás zde na amatérech? Využíjte kód pro slevu 500,-Kč: "AMATERI2020" Kód uveďte v předmětu rezervačního e-mailu a částka vám bude odečtena od účtované ceny.
********************
Mail od martinaflow:
Ahoj, omlouvám se, za čekání, ale přišla mi spousta e-mailů, tak se to snažím poctivě projít. Myslím, že bychom to mohli zkusit. Seš z Prahy nebo okolí? Já totiž nemohu dojíždět. Jenom se ujistím, že si pochopil, co hledám. Doufám, že si četl můj profil? :-) Jak víš, tak jsem zadaná, ale přítel je dlouhodobě pracovně v zahraničí. Daleko v zahraničí. Zůstal tam i během karantény, protože nevěděl, kdy by mohl zase vycestovat. Jsem tu sama opuštěná a potřebuju si pouze povyrazit. Rozhodně nehledám vztah. Pouze zábavu. Reálně to vidím někdy do října, pak to skončí a už se nepotkáme. Pokud seš toto schopen akceptovat, tak by to mohlo fungovat. Nemohu ti dát telefon, protože ho mám přes přítelovu firmu a mohl by vidět výpis. Pokud to bude mít smysl, tak si časem pořídím free simku, ale prvně postačí komunikace po e-mailu. A taky nemůžeme k nám domů. Máme bezpečnostní kamery, na které se přítel může připojít vzdáleně. Takže schůzky jenom mimo. Asi bych to řešila nějakým mileneckým azylem. Nemusíme se nikde vystavovat veřejně. Zákon schválnosti způsobí, že někoho potkáme. A poslední věc. Seš zdravej? Já ano. COVIDU se nebojím, ale to neznamená, že si nedávám pozor, nechodím moc mezi lidi, jenom do práce a na nákup. A nepotkám se s někým, kdo by to mohl mít. Tak mi prosím odpověz upřímně. Slíbená fotka v příloze. Zatím se měj. A nezlob se za přímočarost, ale myslím, že to je dobře pro nás oba. Vše si vyjasnit na začátku :-)

další mail:

Ahoj, sejdeme se hned tento týden? Co třeba čtvrtek nebo pátek? Asi bych dala i sobotu. Raději bych večer. Našla jsem toto a rozhodla se, že to bude ono. Na amateréch v inzerátech mezi azyly byl tento profil: amateri.com/cs/lide/2171740/Azyl_Dana
Podle mě to je ideální, nikoho nepotkáme, když mají zámek na PIN. Je to byt, takže maximálně diskrétní. Nechci mezi lidi do hotelu. A ta sleva 500, taky dobrá :-) Já bydlím na P5, takže P2 super, nechci se scházet v mojí čtvrti. Je lepší kousek popojet. Napiš jim prosím na ten mail. Budu na mailu určitě alespoň 1x denně. Ještě jednou tě upozorním, že se mě několik měsíců nedotknul chlap a celé to dělám za jediným účelem. Rozdat si to. Tak doufám, že si nechceš jenom povídat :-) A jenom pro pořádek, vše platíme napůl!
**********************
mail od Azylu:

V těch 20h musíte byt opustit, ve 20:15 příjde úklid. Ten čas je skutečně fixní.


Platební údaje:
č. účtu: 1834574013/3030
var. symbol: 2020051901
cena: 1400,-Kč (cena po slevě 500,-Kč)
datum splatnosti: 19.5.2020

Po připsání částky na náš účet, Vám zašlu PIN kód a přesnou adresu bytu. Pokud chcete operaci urychlit, tak doporučuji tzv. okamžitou platbu a e-mailem mi zašlete screen platby. V tom případě se reakce urychlí. Ale i tam vyřízení může trvat řádově hodiny. Není to okamžité.

V případě, že se něco přihodí, onemocníte, autonehoda nebo podobně, tak mi ihned napište na tento e-mail. Pokud bude omluva nejpozději 3h před začátkem pronájmu a nebude použit PIN kód, tak je možné rezervaci uplatnit v jiný termín a peníze Vám nepropadají. Pokud bude použit PIN nebo se omluvíte méně než 3h předem, tak rezervace propadá bez náhrady.


Děkuji

S pozdravem


Simona Svatková
Azyl Dana

Čau, prosím Vás, a jak to dopadlo s tím "azyl.dana.airbnb@gmail.com" ?
Ahoj-mám úplně stejnou zkušenost-Nick Kaja Karolína-stejná pohádka a Azyl Nebe-také stejná pohádka.

nenaletěl jsem tak mně blokli..

Šiřme co nejvíc at jim někdo nenaletí.

Už jsou i v Liberci, secretwellness.liberec@gmail.com

Uživatelka baralibe05@gmail.com

Ještě že jsem nejdřív hledal email, než jsem něco řešil dál.....
Zdravím komunikuju taky s jednou slečnou -Lenka Hradec Králové dala mi email od kamarádky na saunaklub@gmail.com že abych tam napsal co a jak a že by sme tam zašli.Zdá se že to je teda taky fake?
lenkahk11 to souhlasí takže fake :( ....svine
Ten samy mailing, postup, jen jina adresa, misto Brno), jmeno. Dekuji vsem,ze ty internety maji smysl. :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, další podvodny profil

amateri.com/cs/lide/1938236/monca_cert

Dany email už zrušen
zlobivkamonika@gmail.com
Dalsi email do sbirky> jana.mala024@gmail.com
A ty same texty.
:-D Ano, ano, s Janičkou si právě dopisuji. Už to konzultovala s kamarádkou Andy a přišla mi nabídka do wellness.for.love1@gmail.com Tak jim tam píšu, abych věděl, kolik budou chtít. Pak jí ještě chvilku budu vodit za nos.
Fotka, kterou mi poslala je na https://www.zonerama.com/Janamala024/Album/5709582
To jen pro zajímavost.
Je fajn, že funguje tahle diskuze, snad to pár lidí ochrání. Je samozřejmě blbost posílat prachy na neznámý účet, ale člověk někdy zblbne :-D
Pěkný den!
Tak jsem to posral. No nic, jak napsal nekdo prede mnou, zaplatil jsem si skolny.
Jo, tak z "wellnessu" mi napsali totok:
No, nekupte to za tu cenu :-D
A Janička je neústupná. Uráží se, když nechci zaplatit :-) A já jí zase prosím, ať se nezlobí... Ale již brzy jí budu muset poslat do p****e.
JJ to je život.

Tak ten dopis:
>>Dobrý den,
Váš zájem nás těší. Stručně nás představím.
Jsme v Praze celkem noví, protože jsme vymysleli nový model fungování intimních sešlostí. Chcete-li, tak můžeme říct, že jsme swingers. Ale nejsme swingers klub! Máme blíže k wellness klubu. Starým modelům swingers již odzvonilo. Naposledy byl zavřen klub v Jungmannově ulici a další budou brzy následovat. Staré modely fungovaní měli potíže s hygienou, diskrétností a dokonce bezpečností. Když v důsledku nedostatku hostů brali všechny. To potom mělo za následek, že slušní lidé se tam necítili dobře a přestali chodit.
Naše sdružení převzalo principy fungování moderních modelů swingers z Německa. Nemůže k nám přijít každý. Jsme uzavřená společnost a každý návštěvník musí dostat před první návštěvou doporučení od našich stálých hostů. První podmínku jste splnili, tím, že jste napsali e-mail je jasné, že jste někde dostali naši e-malovou adresu, tedy doporučení. Tedy, že vás někdo z našich hostů doporučil a ručí za Vás. Nechceme zde asociální případy s těžkou obezitou a problémy s hygienou. V první řadě chceme, aby se u nás hosté cítili dobře a rádi se vraceli. Proto se o nás dozví jen ti, kteří dostanou doporučení od našich ověřených hostů.
Když k nám příjdete, tak můžete využít několik druhů saun, bazén, vířivku, odpočinkovou zónu, zimní zahradu a bar. Vše v top kvalitě a čistotě.
Akce nejsou složitě režírovány (žádné trapné hry). ŽÁDNÉ HROMADNÉ AKCE. Pár se může věnovat pouze sobě. Lidé k nám chodí spíš jako do wellness s tím rozdílem, že všude je povolen sex a nikomu to nepříjde zvláštní. Můžete k nám přijít za účelem sexu, nebo jen wellness, nebo jen posedět na bar, či využít naše pokoje jako milenecký azyl. Vlastně je to klasické wellness s tím, že sex je povolen a provozován ve všech prostorách. To je zásadní rozdíl oproti klasickému wellness, kde je zakázan.
Druhým rozdílem je, že akce jsou allinclusive. Takže v prostorách je bohatý raut včetně alkoholických nápojů. Dále vešké hygienické potřeby od mýdel a šampónů až po kondomy. V ceně je prostě vše. Třešničkou na dortu je možnost přespat. V podkroví bylo vybudováno 15 pokojů, které naši hosté využívají pokud chtějí mít po wellness soukromí a mohou zde i přespat. Vše už je v ceně.
Základní pravidla:
- V celém objektu je přísný zákaz fotografování a pořizování videozáznamů (mobilní telefon musí být celou dobu návštěvy v pokoji).
- Ne, znamená ne a nesmí být bráno za urážku. Každý návštěvník má právo volby s kým si něco začne a s kým ne. A jestli vůbec si něco začne.
- Pokud by se někdo choval nevhodně a obtěžoval ostatní hosty, tak bude vyveden. Doporučujeme rozumnou konzumaci alkoholu.
Ceny vstupného:
- Pár vstupné: 3000,- až 3500,-Kč (podle toho, s jakým předstihem se přihlásíte, týden předem je to méně, den předem je sazba nejvyšší, pokud jsou vůbec volná místa)
- Skupiny: individuálně dle počtu (vždy musí být poměr mužů a žen 50/50 nebo více žen)
- Samotný muž: 5000,- Kč (pouze na vybrané akce 2x měsíčně, cena včetně zajištění odpovídající partnerky)
- Samotná žena: 1000,- Kč
Máme otevřeno každý pátek a sobotu od 20h do 9h. Plus 2x v týdnu (úterý a čtvrtek) od 20h do 8h. Naše kapacita je 20 lidí a je nutné si předem rezervovat termín. Účast je nutno zaplatit předem, převodem na účet. Jde o naši pojistku, aby se nám nepřihlásilo 30 lidí a ve finále nepřišlo pouze 10 lidí. Kupujeme spoustu jídla a pití, tak je nutné, abychom měli peníze na účtu už před akcí. Vzhledem ke spolehlivosti návštěvníků jsme museli přistoupit k tomuto modelu, abychom provoz nedotovali ze svého. Proto platba na místě není možná. Navíc s příchodem EET bychom se museli registrovat k EET. To naše vedení z principu odmítá, takže veškeré platby musí jít přes bankovní účet.
V případě závažných problémů je možná omluva a změna termínu. Snažíme se vycházet všem vstříc a budovat si stálou a spokojenou klientelu.
V případě, že nás chcete navštívit, tak nám zašlete vaše fotografie (mohou být i dikrétní = proužek přes oči, nechceme nikoho přehnaně lustrovat) a datum, kdy chcete přijít. Po ověření budou tyto materiály smázány. Diskrétnost je u nás na prvním místě společně s vysokou úrovní.
Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného společně s informaci, jak se k nám dostat a heslem pro vstup. Nemáme žádný web ani neposkytujeme místo sídla nikomu, kdo není naším hostem. Služby v oblasti intim a swingers jsou stále tak trochu za oponou, proto tato přísná pravidla. Diskrétnost je na prvním místě. Často nás využívají milenecké páry, které mají jinak manžela/ku a chtějí mít naprostou ochranu soukromí. Mohu říct, že jsme v Praze v Karlíně.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
S pozdravem
Simona Stašková
Wellness For Love
Takže jen kontaktní údaje na to "mé" wellness:


"Prosím o úhradu vstupného.
Platební údaje:
č. účtu: 1000491721/3050
var. symbol: 1911044004
částka: 3 000,- Kč
datum splatnosti: 11.11.2019"

Zajímavé, že i když jsem nic neplatil (a to jsem si udělal krásné potvrzení o platbě, že jim ho pošlu) mě další den přišlo poděkování za platbu:


"Dobrý den,
potvrzuji přijetí vaší platby.
Kde nás najdete:
Sídlíme na ulici Sokolovská. Vzhledem k tomu, že k nám jdete popvé, tak v 19:50h vás bude čekat moje kolegyně (recepční) na rohu Sokolovská a Thámova hned vedle BILLY. Přivede vás sem a vše vám ukáže a provede vás tu. Potom budete mít čas se zabydlet a připravit na akci. Při dalších návštěvách už budete moci přijít sami. Nemáme klasický vchod z ulice a nenašli byste to. Jsme uzavřená společnost.
Heslo, na které se vás kolegyně zeptá je: "1025"
Kolegyně bude čekat pár, měli byste přijít společně. Samotného muže, nebo ženu nemůžeme pustit, proto vás ani neosloví. vůbec k vám nepříjde.
S sebou si nic brát nemusíte, stačí vám dobrá nálada. Vše ostatní nafasujete.
V případě, že by nastal nějaký problém, zdrželi jste se nebo podobně. Tak pište na tento e-mail. Kolegyně ho kontroluje, abychom kdyžtak nečekali zbytečně. Dle vytížení někdy nereaguje, ale víme, že nepříjdete. Případné omluvenky potom vyřizuji já následující pracovní den.
Děkuji
S pozdravem
Simona Stašková
Wellness For Love"

asi v tom mají bordel... :-DDD


Ahoj, chci se zeptat jestli něco policie vůbec řeší? Příspěvek byl založen před třemi roky a oni pořád okrádají? Vždyť to není přece normální
Troufnu si predpokladat,ze ne. Pripadne se ano, tak jen "oficialne" , aneb - zapsali si o co se jedna aby po oficialni ceste bylo vse jak ma byt a pak slozku a vse co mohla obsahovat , zasoupli nekam , kde jim nebude prekazet.
Prestoze me to na jednu stranu mrzi, tak se soucasne hrozne neuspesne branim myslence - "pockat . . . To jim na to jako vazne nekdo naletel a poslal jim kes ? Kdyby tohle meli cajti resit, tak musej teoreticky resit i vsechny takovy ty nabidky ala - sejdu se s tebou, nebo poslu ti foto, video , urizlou cast svehi tela atd. Ale nejdriv mi posli 500. No a to je podle me nezvladatelne"
stale okradaji, je to furt stejne, ja k ni prisel na seznamka.cz ve zlinskem kraji, mne to bylo divne, ani me nezna, nevidela me na zivo a chce do virivky a jeste sebou chce vzit kamosku do trojky :D :D :D
ted pouziva email : evikzlin@gmail.com
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: love.wellness.brno@gmail.com Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info jak fungují? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Je to někde v Kr. Poli. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Andy. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)




Jj má mě rozdelanyho 🤓 tak sem zvědav co se bude dít prachy neposílám
Tak dej vědět co se bude dít dál :D ja si s ni taky zrovna píšu :D a přišlo mi to podezřelý, že jí kámoška doporučila podnik a ja jim mam psát o info :D taky v prvním mailu, že z toho nikdy nemůže být vztah a na ulici se neznáme a najednou mně laka na zacatek přátelství a je plná smajlíků :D hlavně jsem si před 2 rokama psal s někým kdo mne odepisoval z 95% stejnyma mailama (mailova adresa byla jiná) a mne odradilo to že hned napoprvé chtěla jit na swingers :D a posilal jsem kámošce jeji fotku co mi poslala ted a tenkrát a rikala mi ze to je uplne jiná ženská :D ja to nepoznal - ženský se dokazou behem dvou let změnit k nepoznání a postavu měla podobnou aby ukazala ze není tlustá :D
Dokazi identifikovat dle cisla uctu majitele? Mel by nekdo zajem odhalit kam penize sli?
To by mohlo být zajímavý zkus to zjistit přišlo mi něco podobného nebo respektive to samo vypadá to na bota který rozesílá všem předgenerované odpovědi. Docela rád bych věděl který Ukrajinec nebo co za špínu něco takového dělá :D
Majitele účtu určit lze, ale jelikož je to bankovní tajemství, normální smrtelník má smůlu. Banka (Hello bank) majitele sdělí pouze na žádost policie či soudu.
Mě už taky:D Stejný....do puntíku ...
Potvrzuju uplne stejny email co mi prisel taky akorat odkazuje na wellness.loveparadise@gmail.com. Je to uzivatelka Hanka Valkire
Taky to stejný. Kdybych tu nezašel tak bych to malem poslal...
Předal to nekdo z Vas uz Policii?
Naposledy: Aneta JČ
anetka.cb21@gmail.com
Přesně to samé. Nic jsem nezaplatil
Další nick: Milenka_Terezka2
terezka.milenka@gmail.com
love.wellness.hradec@gmail.com
Potvrzuju, tentýž nick (Milenka_Terezka2), před pár dny zrušený.

Klub má e-mailovou adresu
love.wellness.hradec@gmail.com

a představuje se jménem
Silvie Stránská

Ostatní náležitosti shodné (znění e-mailů i scénář).

Všas jste mě zarazili, díky!
Další email:
petra.milacek055@gmail.com
odkazuje na wellness.loveparadise@gmail.com

stejný text jako o pár postů výše.
Jo psal sem ji že je podvodnice a hned se začla vztekat. Mění jmena a fotky, ake text je stejný
Potvrzuji. Stejný text, jen jiná jména.

Nick: Lini32
amateri.com/cs/lide/2093320/Lini32
Inzerát:
amateri.com/cs/lide/dating/2093320
E-mail:
love.paradise.p2@gmail.com

Na e-mail už odpovídat nehodlám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na Polici může spoléhat jen BLB!!
Všei si musí každý vyřešit sám!!!
Přidávám svojí čerstvou zkušenost.
Inzerát je už asi pryč.
Slečna Linda - email - linda.letnany@gmail.com
Texty shodné s předcházejícími.
Fake profil klubu - love.paradise.p2@gmail.com
Neposílat peníze!!! Naštěstí jsem odolal. Ale fotky slečny úžasný.
Nedat na pytlíkat!!!
Přesně tak.
Mám to samé. Loni to poslala jako Magda. Naštěstí bych nic neplatil předem ale zajímalo by mě, jestli se jí to vyplácí ikdyž je to tak profláklé. To není možný.
...jsme se tam mohli potkat :D ...taky jsem skočil málem na špek. Ale zarazila mě její až ,oc jasná představa, na nezkušenou :D Takže jí pošlem mejlem nějakýho vajra nee.. jako že potvrzení o úhradě platby ;) bych to tak viděl
Bohužel databází virů nedisponuji. Ale alespoň pořád dělám blbýho a divím se kde jsou informace. Dokonce jsem slečně vyjádřil obavu jestli nás náhodou nepodvedli :-D
Tak se třeba ten Linda z Letnan alespoň zalekne při čtení komentářů tady ve fóru ;)
JJ, až jí zítra přestanu balamutit, tak jí pošlu link ;-)
BTW mě hrozně baví jak mě obviňují z nespolehlivosti s že budu na black listu apod. :-D
Ahoj, tak jsem na toho podvodníka taky narazil, naštěstí to ale rozpoznal včas. Hezky jsem ho tahal za nos až do chvíle, kdy samozřejmě moje peníze nedorazily, já se vykrucoval a on mi psal, jak je "naštvaná", kde jsou "její" peníze atd. Nakonec jsem to ukončil (krásná a chytrá - v tu dobu už jsem věděl, že je to podvod):

"Ahoj. Myslím, že jsem to nakonec vyřešil. Pamatuješ, jak jsem ti psal, že nepochybuji o tom, že jsi krásná a chytrá holka? Chytrá určitě budeš, ale hezká, to pochybuji... že, K.H.? A že jsi naštvaná, tak jsem rád, že to splnilo účel :-)

Ta naše hra mě nějakou dobu bavila, ale myslím, že už to stačilo. Ještě si rozmyslím, jestli podat trestní oznámení nebo využít čas smysluplněji a tím bych to asi ukončil. Díky za hru, která ale baví jen ty znalé, pro ostatní to moc legrace není."

Pro ostatní: vždy používá účty na gmailu, odpovědi jako přes kopírak, ale uznávám že je to propracované a dost věrohodné (jak zprávy, tak i celý ten koncept), dokonce jsem možná vypátral konkrétní osobu nebo bílého koně který za tím stojí, nerad bych ale nařknul někoho neprávem, zkuste pátrat - iniciály K.H.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravíčko. Tak jak na to koukám tak se zatím jednalo hlavně o Prahu. V Českých Budějovicích to je už také. Nick HankaValkira77. Profil je už bohužel smazaný. Ale jinak moc pěkná blondýnka. Škoda že to byl jen podvod.
Vše co jste tu kdo psal je dodnes naprosto stejné. Bohužel jsem se také napálil. A nevím zda se budou dát peníze vytáhnout zpět.
Zdarec z Liberce, začali řádit už i tady...stejné emaily,,,profil: amateri.com/cs/lide/2093306/JitkaStark
přikládám email na fake wellness: secretlove.liberec@gmail.com

a email na podvodníka: jitka.sever02@gmail.com

doufám, že to někomu zachrání 3000, já jsem vlákno našel včas...DÍKY
potvrzuji Liberec, vlít bych na ně
Tak pratele dekuji - taky mi to posila - stejne e-maily jako predtim ze vsech stran...

Pozor na JitkaStark

amateri.com/cs/lide/2093306/JitkaStark


Jitka Ze Severu jitka.sever02@gmail.com
Komu:

Re: Pozdrav
Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: secretlove.liberec@gmail.com Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Charakterem je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info jak fungují? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Musíme mít doporučení, a to máme, proto jsme dostali tu adresu, ať tam napíšeme. Napiš jim, že nás posílá Denisa. Do předmětu zprávy máš napsat "Ilona 18" To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to jako top místo. A oni tak poznají, že nás posílá. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)

A nasleduje e-mail z jako podniku...

Secretlove Liberec secretlove.liberec@gmail.com
Komu:

Re: Ilona 18
Dobrý den,

Váš zájem nás těší. Stručně nás představím.

Jsme v ČR celkem noví, protože jsme vymysleli nový model fungování intimních sešlostí. Chcete-li, tak můžeme říct, že jsme swingers. Ale nejsme swingers klub! Máme blíže k wellness klubu. Starým modelům swingers již odzvonilo. Naposledy byl zavřen klub v Jungmannově ulici a další budou brzy následovat. Staré modely fungovaní měli potíže s hygienou, diskrétností a dokonce bezpečností. Když v důsledku nedostatku hostů brali všechny. To potom mělo za následek, že slušní lidé se tam necítili dobře a přestali chodit.


Naše sdružení převzalo principy fungování moderních modelů swingers z Německa. Nemůže k nám přijít každý. Jsme uzavřená společnost a každý návštěvník musí dostat před první návštěvou doporučení od našich stálých hostů. První podmínku jste splnili, tím, že jste napsali e-mail je jasné, že jste někde dostali naši e-malovou adresu, tedy doporučení. Tedy, že vás někdo z našich hostů doporučil a ručí za Vás. Nechceme zde asociální případy s těžkou obezitou a problémy s hygienou. V první řadě chceme, aby se u nás hosté cítili dobře a rádi se vraceli. Proto se o nás dozví jen ti, kteří dostanou doporučení od našich ověřených hostů.


Když k nám příjdete, tak můžete využít několik druhů saun, bazén, vířivku, odpočinkovou zónu, zimní zahradu a bar. Vše v top kvalitě a čistotě.

Akce nejsou složitě režírovány (žádné trapné hry). ŽÁDNÉ HROMADNÉ AKCE. Pár se může věnovat pouze sobě. Lidé k nám chodí spíš jako do wellness s tím rozdílem, že všude je povolen sex a nikomu to nepříjde zvláštní. Můžete k nám přijít za účelem sexu, nebo jen wellness, nebo jen posedět na bar, či využít naše pokoje jako milenecký azyl. Vlastně je to klasické wellness s tím, že sex je povolen a provozován ve všech prostorách. To je zásadní rozdíl oproti klasickému wellness, kde je zakázan.

Druhým rozdílem je, že akce jsou allinclusive. Takže v prostorách je bohatý raut včetně alkoholických nápojů. Dále vešké hygienické potřeby od mýdel a šampónů až po kondomy. V ceně je prostě vše. Třešničkou na dortu je možnost přespat. V podkroví bylo vybudováno 15 pokojů, které naši hosté využívají pokud chtějí mít po wellness soukromí a mohou zde i přespat. Vše už je v ceně.


Základní pravidla:
- V celém objektu je přísný zákaz fotografování a pořizování videozáznamů (mobilní telefon musí být celou dobu návštěvy v pokoji).
- Ne, znamená ne a nesmí být bráno za urážku. Každý návštěvník má právo volby s kým si něco začne a s kým ne. A jestli vůbec si něco začne.
- Pokud by se někdo choval nevhodně a obtěžoval ostatní hosty, tak bude vyveden. Doporučujeme rozumnou konzumaci alkoholu.


Ceny vstupného:
- Pár vstupné: 3000,- až 3500,-Kč (podle toho, s jakým předstihem se přihlásíte, týden předem je to méně, den předem je sazba nejvyšší, pokud jsou vůbec volná místa)
- Skupiny: individuálně dle počtu (vždy musí být poměr mužů a žen 50/50 nebo více žen)
- Samotný muž: 5000,- Kč (pouze na vybrané akce 2x měsíčně, cena včetně zajištění odpovídající partnerky)
- Samotná žena: 1000,- Kč


Máme otevřeno každý pátek a sobotu od 20h do 9h. Plus 2x v týdnu (úterý a čtvrtek) od 20h do 8h. Naše kapacita je 20 lidí a je nutné si předem rezervovat termín. Účast je nutno zaplatit předem, převodem na účet (popř. vkladem na přepážce banky). Jde o naši pojistku, aby se nám nepřihlásilo 30 lidí a ve finále nepřišlo pouze 10 lidí. Kupujeme spoustu jídla a pití, tak je nutné, abychom měli peníze na účtu už před akcí. Vzhledem ke spolehlivosti návštěvníků jsme museli přistoupit k tomuto modelu, abychom provoz nedotovali ze svého. Proto platba na místě není možná. Navíc s příchodem EET bychom se museli registrovat k EET. To naše vedení z principu odmítá, takže veškeré platby musí jít přes bankovní účet.

V případě závažných problémů je možná omluva a změna termínu. Snažíme se vycházet všem vstříc a budovat si stálou a spokojenou klientelu.

V případě, že nás chcete navštívit, tak nám zašlete vaše fotografie (mohou být mít proužek přes oči, nechceme nikoho přehnaně lustrovat) a datum, kdy chcete přijít. Po ověření budou tyto materiály smázány. Diskrétnost je u nás na prvním místě společně s vysokou úrovní.


Přesnou adresu obdrží hosté po zaplacení vstupného společně s informaci, jak se k nám dostat a heslem pro vstup. Nemáme žádný web ani neposkytujeme místo sídla nikomu, kdo není naším hostem. Služby v oblasti intim a swingers jsou stále tak trochu za oponou, proto tato přísná pravidla. Diskrétnost je na prvním místě. Často nás využívají milenecké páry, které mají jinak manžela/ku a chtějí mít naprostou ochranu soukromí. Mohu říct, že sídlíme v Liberci širším centru.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem


Andrea Mazaninová, Dis.
Secret Love Liberec


Tak bacha všichni
Pridavam se jitka.star liberec to same jako pres kopirak je to zajimave by me zajomalo jestli se nekdo chytnul tolik penez to můžu jit rovnou do bordelu posilat nekam za nekoho koho jsem nevidel a neznam tolik penez a uz je to dost proflaknuty bacha kluci na jitku.star
Zdarec, taky se přidávám. Poslal první mail někde v v pátek, v sobotu mě přišla první odpověď s tím jak se moc líbí, noc nereagoval jsem. V pondělí mi od ní přišel další mail, že už asi nemám vůbec zájem. Pak už to byla klasika a před půl hodinkou mi přišla další slohovka o zmíněným klubu :-D tvl.... nechápu tyhle naháněčky :-D
Souhlasim, uplne to same, jako pres kopirak :-D
Pavla Koníčková to je 100% . ....,....
I já se podělím se svou troškou. Inzerát je již pryč, ale v Brně si říká Monika (monika.less03@gmail.com). Prý mluvila s kamarádkou Lindou (heslo LINDA 2017) a doptat se na adrese secretparadise.brno@gmail.com. Texty od Moniky i z adresy secretparadise jak přes kopírák od těch zde již uvedených. Díky, že to téma tu je, nenaletěl jsem.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak dnes admini na muj podnět smazali JitkaStark, za me se s nima spojte a puste se do nich
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
I mě dnes napsala katka osaměla abych napsal na wellness.secret.krpole a že mám doporučení od Vladky a do předmětu mám napsat VLAĎKA 2017
Tak podvodník (ce) je stále velmi aktivní ...

Katka Brno ‌

vám posílá zprávu:
Re: Odpoved z Amateru

Ahoj, omlouvám se, ale přišlo mi spoustu zpráv a já slíbila, že si poctivě každou přečtu a odpovím, takže je to dost zdlouhavé. Ale držím slovo :-) Díky, že ses ozval. Zatím vybírám podle fotky a líbíš se mi. Proto ti odepisuji. Ale než se budeme bavit dál, tak bych chtěla vyjasnit několik pravidel a tím vyškrtnou pár lidí se kterýma máme odlišný pohled na věc. Je to pro dobro nás obou. Ať máme jasno a třeba se mnou neztrácíš čas. Jsem z Brna a nikam nedojíždím, max. po městě. Nikdy z toho nemůže být vztah, absolutně bez narušení soukromí = nedám ti ani svůj tel., alespoň zatím ne (to je vždy začátek průšvihu, když mi ukážeš, že máš disciplínu a nebudeš mi vypisovat, tak to pak můžeme probrat), komunikace zatím tedy pouze po mailu (dnes už ho stejně všichni mají v telefonu), nechci trapná randíčka u kávy, večeře, schůzky v OC apod.. ZÁKON SCHVÁLNOSTI ZAŘÍDÍ, ŽE TAM VŽDY NĚKOHO ZNÁMÉHO POTKÁM. Prostě se sejdeme a naférovku uvidíme. Místo schůzky absolutně diskrétní - např. intim wellness, nebo možná i milenecký azyl, ale to by musel být hodně dobrý, žádná špinavá díra. Vše vždy platíme napůl, nejsem zlatokopka, ale ani nikoho nedotuji. Oba chceme zážitek, oba poneseme náklady. Pokud s tím souhlasíš, tak se můžeme bavit dál :-) Můžeš mi napsat svoje pravidla - pokud se nevylučují s mými pravidly, tak ráda vyhovím. Pokud bude tvoje pravidlo v rozporu s mým, tak ukončím komunikaci, protože nemáme dál, co řešit. Nečekej odpověď pokud mě začneš ukecávat na něco, co jde jasně proti mně. Neměj mi to za zlé, nejsem potvora, ale mám ráda jasno. Budeš se se mnou bavit dál? Líbíš se mi :-)
JO, A POKUD SE POTKÁME NĚKDE NA ULICI NEBO PODOBNĚ. TAK SE NEZNÁME !!! NIKDY JSME SE NEVIDĚLI. NEZDRAV MĚ.
A ještě jedna věc, poslala jsem ti fotku, abys věděl jak vypadám. Ale nejsem měnička fotek, nechci, aby po internetu lítala spousta mých fotek, je to taky o průšvih. Z fotky je patrné, jak vypadám a že nejsem tlustá. Takže neakceptuji další požadavky na fotky. A už vůbec ne na nahé, to rovnou mažu. Nejsem blbá puberťačka. Už to, že jsem dala fotku k inzerátu na amatéry je riskantní, byť jsem přesvědčená, že by tam nikdo z mých přátel a známých nikdy nešel. Fotka dle mého, má človeku říct jak ten druhý vypadá a více je na osobní schůzce :-) Na amatery mi nepiš, ty vzkazy jsou nepřehledné a stejně ten profil brzy zruším.

K této zprávě jsou připojeny přílohy:

img_138.jpg

img_564.jpg

2 obrázkové přílohy: Zobrazit všechny příílohy.
Tak potvrzuji. Katka Brno mě taky tahala za nos. Nebo možná tahal (on) za nos. Vydělávání na nadrženosti :-)
Zrovna teď to samé. Katka.osamela. Děkuji za toto vlákno.
Ahoj ano Katka osamělá zkoušela nachytat i mne přesná konverzace jak psal Hugo Brno bacha na něj
Hele, tomu fakt někdo uvěří? A ještě tam poslat dopředu peníze ? To se v dnešní době najde takový duvěřivý blázen ?
Posledni 2 dny mi chodí ty samé maily, co jsou uvedeny výše. Tentokrát Andrea 4WW, mail: andrea4ww@gmail.com.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Cháá ... úplně stejný (ctrl+c - ctrl+v) :-)
Ano, potvrzuji, Andrea mi taky píše, naprosto stejné maily...kolik lidí se asi nachytalo, to nikdo nepřizná...
tady ho máte !našel jsem ho podle emailu : IP Address 2a00:1450:4864:20::644
Country Ireland
Region & City Dublin
Coordinates 53.343990, -6.267190 (53°20'38"N 6°16'2"W)
ISP Google Ireland Limited
Local Time 26 Jun, 2020 01:19 AM (UTC +01:00)
Domain google.com
Net Speed (COMP) Company/T1
IDD & Area Code (353) 01
ZIP Code D8
Weather Station Dublin (EIXX0014)
Mobile Carrier -
Mobile Country Code (MCC) -
Mobile Network Code (MNC) -
Elevation 16m
Usage Type (DCH) Data Center/Web Hosting/Transit
Velmi jednoduše může používat VPN, takže nějaké stopování podle IP adresy je bohužel zcela zbytečné.
Účet plátce je na jméno Pavel Steffek, mi řekněte kolik idí s takhle blbým jménem existuje? :-D
Ahoj, stačilo trošku pogooglovat a hned jsem rád, že jsem nic neposlal. Díky moc, moji internetový strážci!!
Mě piča nechala priject do francouzský a vyplatí mobil kunda ještě cumela z okna z capkem a řekla to je on tak sem se prošel aspoň po Praze mrdka pak se omlouva že dal bordel soused že je to dobrý až za týden tak sem ji poslal do pici prý eskorty nemohou haha
Tentokrát je to uživatel Andrea4W
amateri.com/cs/lide/1938258/Andrea4W
Píše z mailu andrea4ww@gmail.com
a dohazuje mail wellness4intim@gmail.com
Je to to samé, co píší pánové nade mnou. Zkrátka a jednoduše CTRL+C a CTRL+V.
Ahoj Hezký večer,
děkuji za vaše poznatky a varování.
Zhruba před třemi týdny jsem reagoval na inzerát z amatérů. Dle instrukcí jsem zaslal kontaktní email s mojí zprávou na email andrea4ww@gmail.com. Přišlo mi několik odpovědí od uvedené ( uvedeného ) Emailovou komunikaci zde uvedu i s datumy, kdy mi došli odpovědi.

1. email 9.6.2020
Ahoj, ale já mám na profilu fotku a prosbu, aby si mi poslal svoji, když reaguješ na můj inzerát :-)

2.email 21.6.2020
Ahoj, přišlo mi spoustu zpráv a já slíbila, že si poctivě každou přečtu a odpovím, takže je to dost zdlouhavé. Ale držím slovo :-) Díky, že ses ozval. Zatím vybírám podle fotky a líbíš se mi. Proto ti odepisuji. Ale než se budeme bavit dál, tak bych chtěla vyjasnit několik pravidel a tím vyškrtnou pár lidí se kterýma máme odlišný pohled na věc. Je to pro dobro nás obou, tak věřím, že si tento e-mail přečteš, i když se ti může zdát zbytečně dlouhý. Ať máme jasno a třeba se mnou neztrácíš nadále čas. Jsem z Prahy a nikam nedojíždím, max. po městě. Nikdy z toho nemůže být vztah, absolutně bez narušení soukromí = nedám ti ani svůj tel., alespoň zatím ne (to je vždy začátek průšvihu, když mi ukážeš, že máš disciplínu a nebudeš mi vypisovat sms, tak to pak můžeme probrat), komunikace zatím tedy pouze po mailu (dnes už ho stejně všichni mají v telefonu), nechci trapná randíčka u kávy, večeře, schůzky v OC apod.. ZÁKON SCHVÁLNOSTI ZAŘÍDÍ, ŽE TAM VŽDY NĚKOHO ZNÁMÉHO POTKÁM. Prostě se sejdeme a naférovku uvidíme. Místo schůzky absolutně diskrétní - např. intim wellness, nebo možná i milenecký azyl, ale to by musel být hodně dobrý, žádná špinavá díra. Vše vždy platíme napůl, nejsem zlatokopka, ale ani nikoho nedotuji. Oba chceme zážitek, oba poneseme náklady. Pokud s tím souhlasíš, tak se můžeme bavit dál :-) Můžeš mi napsat svoje pravidla - pokud se nevylučují s mými pravidly, tak ráda vyhovím. Pokud bude tvoje pravidlo v rozporu s mým, tak ukončím komunikaci, protože nemáme dál, co řešit. Nečekej odpověď pokud mě začneš ukecávat na něco, co jde jasně proti mně. Neměj mi to za zlé, nejsem potvora, ale mám ráda jasno. Budeš se se mnou bavit dál? Líbíš se mi :-)
JO, A POKUD SE POTKÁME NĚKDE NA ULICI NEBO PODOBNĚ. TAK SE NEZNÁME !!! NIKDY JSME SE NEVIDĚLI. NEZDRAV MĚ.
A ještě jedna věc, poslala jsem ti fotku, abys věděl jak vypadám. Ale nejsem měnička fotek, nechci, aby po internetu lítala spousta mých fotek, je to taky o průšvih. Z fotky je patrné, jak vypadám a že nejsem tlustá. Takže neakceptuji další požadavky na fotky. A už vůbec ne na nahé, to rovnou mažu. Nejsem blbá puberťačka. Pokud souhlasíš, tak se budu těšit na tvůj další e-mail :-)

3.email 23.6.2020
Ahoj, viděla bych to na schůzku někdy příští týden, možná už koncem tohoto. Mohu v týdnu vždy po 18h a víkendy bez omezení, pokud už zrovna nemám něco domluveno s rodinou nebo kamarádkama. Já bych osobně preferovala intim wellness, protože je tam soukromí a přitom je tam víc lidí a tak je to pro ženu bezpečnější. Schůzka ve dvou někde v bytě, azylu apod., může být nebezpečná. Nevím, kdo jsi a co mi uděláš. Neber to zle, ale těch případů je moc. Na kafi, nebo víně se můžeš 2h přetvařovat a potom v soukromí se projevit. To nic neřeší. Proto nechodím na seznamovací randíčka. Proto intimní wellness, kde je spousta lidí a žena je v bezpečí a může to být bez přetvářky. A rovnou uvidíme, jak si sedíme. Doufám, že si se neurazil. Ale jsem žena a musím si dávat pozor :-) Navíc to může být fajn úlet, něco na co budeme vzpomínat. Takže navrhuji toto někdy příští týden. Po něčem se podívám a ty se taky prosím koukni. Úplně nechci ty komerční přeplněné, ale ideálně privátní akci kolem 15 lidí. Ono jde o o bezpečnost zdravotní. Taky jsou kombinace mileneckých azylů a swingers. Pár může být s ostatními ve společenské místnosti, nebo v soukromí sám, ale pořád je to bezpečnější, protože to není úplně sólo zamčený pokoj. Vzhledem k tomu, že jsem tam ještě nikdy nebyla, tak bych asi pro začátek volila nějakou takovou umírněnou, kde bude i nějaké soukromí. Bude to spíš super párty se šťastným koncem. Jestli mi rozumíš. Souhlas? A hlavně, na takovou akci by nikdo z okruhu mé rodiny nikdy nešel, takže jistota :-) Hlavně si to nepleť se swingers. Rozhodně nechci žádné výměny partnerů a podobně. Jdu se seznámit s tebou. To kolem je pouze křoví :-)

4.email dnes 29.6.2020
Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: wellness4intim@gmail.com Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Charakterem je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádáš je o info jak fungují? Je to mailová adresa uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Musíme mít doporučení, a to máme, proto jsme dostali tu adresu, ať tam napíšeme. Napiš jim, že nás posílá Zuzana. Do předmětu zprávy máš napsat "ZUZANA 2019" To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to jako top místo. A oni tak poznají, že nás posílá. Bez doporučení neodpoví. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)


Ještě jednou děkuji za upozornění a tuto diskuzi. K druhému emailu mi přišla i fotografie údajné slečny. Pochopitelně to bude fake, nicméně pokud by mněl někdo zájem o přeposlání uvedené fotky, rád se podělím.
Hezky večer. P

naprosto stejny prubeh a stejne emaily slovo od slova ;o]]

nastesti jsem si tu adresu nejdriv hodil do googlu a vybehla mi tato diskuze

3000 bych jim stejne neposlal ani omylem za vstup takze by z toho seslo i tak ale je dobre ze se zde o tom varuje
Já úplně stejně.Ještě že je přítel googl.
Já měl do předmětu zprávy napsat Simona 1019 :D. Jinak už název té fotky, co poslala je divný. Holka se fotí iphonem a přijde fotka s názvem img_166.jpg hahah. fotka prostě stažená z netu.
Zdravim, s "dotycnou osobou" si pisu uz nekolik dni. Stejny, scenar "Ctrl C, Ctrl V". Aktualne pouziva email: ruda.sonja046@gmail.com, predchozi andrea4ww@gmail.com byl zablokovan. Pro nase setkani vybral(a) "Wellness 4 Intim, Praha 7 Holesovice". Standardne doporuceni od dobre kamaradky z detstvi "ZUZANA2019". Za Swg-Wellness klub komunikuje jen prostrednictvim emailu: wellness4intim@gmail.com, Monika Janackova. Na prilozene fotce je vyssi stihla bruneta, s delsimi rozpustenymi vlasy, vek mezi 16-25 let, slovansky typ.

1.) Z fotky je patrne, ze vse byla dumyslne naaranzovano tak, aby v mistnosti, na obleceni, zdech nebyl zadny napis, znak, znacka vyrobce, obrazy na zdech.
2.) Zadny zmineny Wellness 4 Intim neexistuje. V Holesovicich je pouze Infinit Holesovice Praha (privatni wellness) sauna, masaze, whirlpool s moznosti zasukat si. Vstupne pro dva (par) 3.910,-

Hodnoceni: Ubohy primitivni podvod, ktery je vsak natolik promysleny, do detailu vykonstruovany, coz z toho dela "trestny cin" s cilem obohaceni se na ukor druhych ("nas samcu, co mysli perem, misto aby pouzili mozek"). Zatim muze byt napr. nektera sekta (Jehovisti nemaji fin. prostredky na odpustky, venovali vsechno svym kazatelum, kteri si porizuji luxusni nemovitosti, auta, pozemky., take se muze jednat o spol. tyranych zen, co zkoncily v Bohnicke lecebne, po ukonceni hospitalizace se jejich smyslem zivota stala pomsta, pristehovalci z Vychodni Evropy, co tu ziji, pracuji, atd.).
Zkratka panove, samci, musime uznat, ze podvod jim vychazi, protoze porad se mezi nami najdou taci, co jim naleti.

Doporuceni: "Predtim, nez odeslete pozadovanou castku na ucet uvedeny v emailu, udelejte stojku na hlave, svicku u zdi a zkuste vydrzet, nez dojde k nahrnuti krve do hlavy a mozku z prekrveneho penisu, kouli." Nekomu to pomuze a dokaze jeste zmetit sve rozhodnuti, jini zase zustanou opreni ptakem o zed. Vam, co uz jste penize prevedly, chci podekovat, ze jste se rozhodli na podvodne inzeraty upozornit, a dali sanci ostatnim, aby neudelali tu samou chybu.
Na to platí pouze jediné. Podat trestní oznámení .
Aktuálně jede ten samý podvod v jižních Čechách intim wellness české Budějovice
Email :maki.kiela@gmail.com
Č.uctu :1000491721/3050
var. symbol: 2008086018
Ahoj, je to podvod. Peníze neposílají. Mě teda přišlo jiné číslo účtu, i VS.
Kurva a já tý svini nalít ,dám to na policii a uvidím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,
také jsem tuhle story zažil no celkem dost průhledné škoda času ukončil jsem to tím, že 3000 se dá zajít na fajn večeři a nikdy nic dopředu neplatím a to se netýká jen sexu. Tím to skončilo.
Jinak zkušenost zde AM kdybych za každou hodinu co zde strávím dosadil tak 100 Kč tak za ty peníze si lze najít opravdu příjemnou společnost se vším všudy. Ale je tu cca 0,5 % zajímavých lidí většinou v nicku bez fotek a popisu. Ono lidé co to mají srovnané a to nejen v sexu nepotřebují to vytrubovat do světa a chlubit se. Tak ta ztráta času i peněz se někdy může vyplatit.
Ahoj,

my jsme s Vlaďkou :-) zatím u 3. e-mailu :-D píše mi z adresy: vlada.ova86@gmail.com a láká tady z profilu: vlada_ova86
Je taky na lide.cz pod: Vlada Ova86

A tak jsme se těšil.... :-D


Mějte se a držte se
(upraveno)
Taky, taky. Poslal jsem mail o informace o tom klubu. Jako slečna pěkná. To jo, ale pěkně vyčuraná:) Ještě že mj google taky našel tuto diskuzi.
Taky brunetka v plavkách opřená o zábradlí? *3*
Přesně tak. Jako fakt pěkná. Ale už jsem ztratil iluze. Mohlo mi to dojít dřív, jak je to i neověřený profil.
přesně , kdoví jak vyladá ve skutečnosti, mrcha ale na mě si nepříjde jen jsme ji zkusil , je fakt že píše pěkně ale ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
By mě zajímalo, jestli už to trestní oznámení někdo podal. Jako podvedených tu bude asi víc, tak se ty podvodem získané finance nasčítají na to, aby to byl trestný čin a ne jen přestupek. Já naštěstí nic neposlal a už se mnou ani nekomunikuje. Po tom, co jsem navrhl obyčejné soukromé wellness.
Já už vím i číslo účtu. 1834574013/3030
A už holka prodražila 3400,- můžu poslat celou komunikaci
Kluci já už mám i číslo účtu. 1834574013/3030
Ten taky mám, i jméno a možná i adresu. :)
A, už změnil(a) email:
dzitka.plzen@gmail.com
Původní již neexistuje.
(Profil zde na amatérech je stále stejný)
Potvrzuji.Je to tak,Se mnou si psala,nebo psal dnes.
Ahoj všichni taky mi poslala ,, vlada.ova86@gmail.com ,, a láka mě abych zaplatil.
Seru na ni......

Viz co posílá všem
Ahoj, probrala jsem to s kamarádkou (neboj, fakt dobrou od dětství, nikomu to nepoví, taky na ni hodně vím). A něco jsem zjistila. Mám doporučení na toto: top.intim.ostrava@gmail.com Je to klub, který je diskrétní wellness a pořádají tam intim párty. Je to spíš pro začátečníky a stydlíny. Takže ideální :-) Napíšeš tam prosím a požádaš je o info jak fungují? Je to mailová adresa nějaké uzavřené skupiny, která na sebe zbytečně neupozorňuje. Prý jim jde jenom napsat na tento mail a oni pošlou pravidla. Je to někde v širším centru. Ta myšlenka částečně uzavřené společnosti se mi líbí. Chci prostor a aby tam nemohli samotní muži, ať nemusíme pořád někoho odhánět. Prostě úroveň a pěkný zážitek. Třeba to bude začátek zajímavého přátelství :-) Jako heslo napiš do předmětu e-mailu "Týna 2020". To by jim mělo stačit a měli by ti říct, co a jak. Kdyby chtěli jméno doporučující osoby, tak jim řekni, že nás posílá Týna. To je ta kamarádka, chodí tam a doporučila mi to. A neboj, nechci swingers, ale to prostředí je dokonalé diskrétní a bezpečné křoví i jen pro schůzku ve dvou :-)
mrcha ze mne taky ta Vladka tahy prachy svině , zajímalo kolik chlapu j inaletí ale myslím že dost, píše pěkně....
ja ji trošku ještě pozkouším naouko jako souhlasím jsme zvedavý kam až je ochotna zajít... nebo ochotný...
Ja to s ní ukončil včera. Naštěstí jsem nic neposlal a přečetl si tento chat.
Sorry, nejak omylem se mi podarilo klepnout na palec dolu. Mel jsi stesti. Tak je dost nas tady. Dost ale stesti nemelo... U me to ukoncila sama. Skoda. Mohla byt jeste sranda:)
A víš už kdo to je?
Já zašel tak daleko že mám číslo účtu a vím i majitele toho účtu tak by mě zajímalo jestli je to stejný
Ahoj , taky mi poslala úplně stejný email, tak mi to příjde trochu podezřelé...
Tak "jí" napiš, že welness právě Prymula zavřel, schválně, co vymyslí...
celosvětový podvod s covid,budete se divit co se dozvíte

https://www.youtube.com/watch?v=IswuzXeDnG4&feature=youtu.be
Cvid není žádný podvod!! Pracuj jeden den v nemocnici a budeš říkat něco jiného chytráku!!!!!!!!
Takových lidí co z Covidu dělají chřipečku jsou miliony do té doby , než jim na covid nekdo zemře, pak každý o 360 stupňu otočí!*13*
Kreténal si nevšímej... Ale otočka o 360° znamená pokračování v daném směru... 🤷‍♂️
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ano v CB je to Azyl Nebe-inzerent Kaja Karolína-Pohádky jako přes kopírák!!
Pánové, čtu a pročítám..Dostal jsem se ke stejné osobě. Hned mi něco nesedělo.

Profil: Jana Morant - registrace 8.12.2020

Jsem u fáze zjišťování podmínek Azyl_nebe.registrace 8.12.2020

Trochu zajímavá shoda náhod.

No, buďte opatrní.

Profil: Jana Morant

Ahoj, přišla mi spousta e-mailů, tak se to snažím poctivě projít. Myslím, že bychom to mohli zkusit. Seš určitě z Brna nebo okolí, aby se z tebe za chvíli nevyklubaly třeba Karlovy Vary? Já totiž nemohu dojíždět. Jenom se ujistím, že si pochopil, co hledám. Doufám, že si četl můj profil? :-) Jak víš, tak jsem zadaná, ale přítel je dlouhodobě pracovně v zahraničí. Daleko v zahraničí. Zůstal tam i během epidemie, protože nevěděl, kdy by mohl zase vycestovat. Jsem tu sama opuštěná a potřebuju si pouze povyrazit. Rozhodně nehledám vztah. Pouze zábavu. Reálně to vidím někdy do dubna, pak to skončí a už se nepotkáme. Pokud seš toto schopen akceptovat, tak by to mohlo fungovat. Nemohu ti dát telefon, protože ho mám přes přítelovu firmu a mohl by vidět výpis. Pokud to bude mít smysl, tak si časem pořídím free simku, ale prvně postačí komunikace po e-mailu. A taky nemůžeme k nám domů. Máme bezpečnostní kamery kolem domu, na které se přítel může připojít vzdáleně. Takže schůzky jenom mimo. Asi bych to řešila nějakým mileneckým azylem. Nemusíme se nikde vystavovat veřejně. Zákon schválnosti způsobí, že někoho potkáme. A poslední věc. Seš zdravej? Já ano. COVIDU se nebojím, ale to neznamená, že si nedávám pozor, nechodím zbytečně moc mezi lidi, jenom do práce a na nákup. A nepotkám se s někým, kdo by to mohl mít. Tak mi prosím odpověz upřímně. Slíbená fotka v příloze. Zatím se měj. A nezlob se za přímočarost, ale myslím, že to je dobře pro nás oba. Vše si vyjasnit na začátku :-)
----------------------------------------------------------
Ahoj, tak jsem nad tím přemýšlela. Jak si asi pochopil, nejsem holka na nějaké dopisování, já potřebuji reál schůzku. To bude v této době trošku komplikovanější. U nás to nejde, jak jsem říkala. K tobě domů nepůjdu, dokud tě nepoznám. Prvně musíme mít trošku důvěru. Co kdybys mě rozebral na orgány? :-) Do auta mě nedostaneš. Jako jediné řešení opravdu vidím azyl. Jak se poznáme a získáme k sobě důvěru, tak už to bude ok :-) Pojďmě se domluvit, že se oba pokusíme najít nějaký nenápadná fungující DISKRÉTNÍ azyl. Ok? Pokud to půjde, tak se sejdeme hned příští týden. Jenom upozorňuji, že nejdu nikam ven, kde mě někdo uvidí, vyfotí a pošle to příteli. Na veřejnosti se nikdy nesejdeme. Děkuji, za pochopení.

--------------------------------------

Ahoj, sejdeme se hned příští týden? Máme HO, takže mohu vlastně kdykoliv. Našla jsem toto a rozhodla se, že to bude ono. Na amateréch v inzerátech mezi azyly byl tento profil: amateri.com/cs/lide/2306789/Azyl_Nebe Když vláda zavřela hotely a penziony, tak je to asi jediná šance. Podle mě to je ideální, když je to byt, takže maximálně diskrétní. Nechci mezi lidi do hotelu. Napiš jim prosím na ten mail a přepošli mi co zjistíš. Budu na mailu určitě alespoň 1x denně. Ještě jednou tě upozorním, že se mě několik měsíců nedotknul chlap a celé to dělám za jediným účelem. Rozdat si to. Tak doufám, že si nechceš jenom povídat :-) A jenom pro pořádek, vše platíme napůl! Doufám, že mi nenavrhneš nějakou špinavou díru za 500, kde ani nemění prostěradlo. Požaduji určitou úroveň. Doufám, že nečekáš schůzku jenom na 3h jako s nějakou šlapkou, požadují něco delšího :-) Prosím, přepošli mi, co si zjistil. Děkuji :-)



:D :D :D :D :D že se jim nechce ty emaily aspoň měnit.. :D
Hehe tak jsem tomu člověku schválně psal jakoby nic netušíc a čekám na reakci. Komunikuje po e-mailu, proflu tu uz má evidentně bloklý :)
Tak úplně stejná komunikace jen s tím rozdílem, že je z Českých Budějovic.
Poŕad si s tím podvodníkem píseš? Zvažuji podání žaloby, jeslti chceš jít do toho se mnou, protoze je uz nehorázné, jak ti lidi chtějí vyloudit podvodem prachy od jiných. Zejména v nouzovém stavu je to průšvih pro ně... komunikaci pouzívá stejnou pro všechny evidentně, uz ji vymazali z amíků jsem si všiml i ten azyl
Ano podvodník/-ce stále pokračuje naposled jako Plzeňačka Lini Boo s mailem Lini Bool linl.bool35@gmail.com Texty mailů jsou naprosto shodné, jen odkazuje na amateri.com/cs/lide/2335904/Galaxie_Room a láká do Galaxie Room <galaxie.room@gmail.com>
Od tuté "firmy" přišlo ve dvou mailech tuto:
....Jak to funguje:
- byt si můžete pronajmout buď na 11h (den/noc) nebo na 23h (den+noc)
- 15 min. po ukončení nájmu přichází uklížečka, tento čas je pevně daný, doba najmu nelze prodloužit
- PIN kód zámku Vám příjde e-mailem po uhrazení pronájmu
- pronájem lze hradit pouze převodem na účet, nikdy ne hotově, protože v bytě nikoho nepotkáte
- pronájem musí být uhrazen nejpozději 24h před začátkem pronájmu
den = od 9h do 20h
noc = od 21h do 8h
Cena pronájmu je:
- za 11h: 2400,-Kč
- za 23h 3500,-Kč

.......V těch 20h musíte byt opustit, 20:15 příjde úklid. Ten čas je skutečně fixní pokud se s nikým nechcete potkat.
Platební údaje:
č. účtu: 1834574013/3030
var. symbol: 2102017007
cena: 2400,-Kč
datum splatnosti: 2.2.2021
Po připsání částky na náš účet, Vám zašlu PIN kód a přesnou adresu bytu. Pokud chcete operaci urychlit, tak doporučuji tzv. okamžitou platbu a e-mailem mi zašlete screen platby. V tom případě se vyřízení rezervace urychlí. Ale i tak vyřízení může trvat řádově hodiny. Není to okamžité.
V případě, že se něco přihodí, onemocníte, autonehoda nebo podobně, tak mi ihned napište na tento e-mail. Pokud bude omluva nejpozději 3h před začátkem pronájmu a nebude použit PIN kód, tak je možné rezervaci uplatnit v jiný termín a peníze Vám nepropadají. Pokud bude použit PIN nebo se omluvíte méně než 3h předem, tak rezervace propadá bez náhrady.
Děkuji
S pozdravem
Vendula Karlíková
Galaxie Room

Moje banka platbu zblokovala, protože chybělo skutečné jméno majitele protiúčtu - možná už je black listu? Až pak jsem našel tuto komunikaci - právě podle čísla účtu

Tak nenaleťte.... a najděte nějakou férovou ženskou
Profil Lini Boo už zmizel a fotku, co mi poslala byla nejspíš někde kradená, mám pocit, že už jsem ji někde viděl, ale asi jinde a před delší dobou
Mam to same stejna komunikace podvonici
Stejný text, nyní "Moon Top Azyl" - byty v několika městech ČR a jiné číslo účtu.
Profily (již smazané) "KlaudieSolo" e-mail klaudie.stil@gmail.com a "MoonAzyl" e-mail moon.topazyl@gmail.com.

Moje peněženka je nenakrmí, na můj vkus podvod moc okatý... Dávám to sem pro případ, že by další podvedení použili hlavu a google než začnou posílat peníze. :)

***
Platební údaje:
č. účtu: 1000491721/3050
var. symbol: 2105276004
cena: 2370,-Kč
datum splatnosti: 28.5.2021

Prosím o zaslání screenu platby.

Po připsání částky na náš účet, Vám zašlu PIN kód a přesnou adresu bytu. Pokud chcete operaci urychlit, tak doporučuji tzv. okamžitou platbu a e-mailem mi zašlete screen platby. V tom případě se vyřízení rezervace urychlí. Ale i tak vyřízení může trvat řádově hodiny. Není to okamžité.

V případě, že se něco přihodí, onemocníte, autonehoda nebo podobně, tak mi ihned napište na tento e-mail. Pokud bude omluva nejpozději 3h před začátkem pronájmu a nebude použit PIN kód, tak je možné rezervaci uplatnit v jiný termín a peníze Vám nepropadají. Pokud bude použit PIN nebo se omluvíte méně než 3h předem, tak rezervace propadá bez náhrady.

Děkuji

S pozdravem

Karin Janků
Moon Top Azyl

***

Jako správce zastupuji majitele několika bytů v Praze, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích a Hradci Králové. Byty pronajímáme jako milenecké azyly. Nejedná se o ubytovací ani wellness služby. Jde o krátkodobý pronájem. Veškeré byty jsou v luxusním provedení vč. velké vířivky a sauny. Veškeré byty mají plně vybavený kuchyňský kout a k dispozici jsou osušky a standardní hygienické potřeby.


Zaručujeme absolutní diskrétnost. Nepotkáte nikoho, ani naši recepční. Do bytu se dostanete PIN kódem, protože všechny zámky jsou elektronické.

Jak to funguje:
- byt si můžete pronajmout buď na 11h (den/noc) nebo na 23h (den+noc)
- 15 min. po ukončení nájmu přichází uklížečka, tento čas je pevně daný, doba najmu nelze prodloužit
- PIN kód zámku Vám příjde e-mailem po uhrazení pronájmu
- pronájem lze hradit pouze převodem na účet, nikdy ne hotově, protože v bytě nikoho nepotkáte
- pronájem musí být uhrazen nejpozději 24h před začátkem pronájmu

den = od 9h do 20h
noc = od 21h do 8h

Cena pronájmu je:
- za 11h: 2400,-Kč
- za 23h 3500,-Kč

Rezervaci uděláte e-mailem na tuto adresu. V případě, že jsou prostory na požadovaný čas volné, tak obdržíte potvrzení rezervace a platební údaje. Po úhradě pronájmu obdržíte PIN kód, který je pro každého hosta unikátní a platný jen po dobu pronájmu.

100% diskrétnost, 100% čistota, 100% kvalita prostředí.

Při rezervaci uvádějte požadovaný termín a město, kde rezervaci chcete.
Nepožadujte výpis volných termínů, bytů je tolik a mění se to každou hodinu, že to není možné udržet v reálném čase.


Děkuji

S pozdravem

Karin Janků
Moon Top Azyl

UPOZORNĚNÍ: Nařízení vlády se na nás nevztahuje, nejsme hromadné ubytovací zařízení, ale pronajímáme soukromé byty soukromým osobám. Fungujeme bez omezení. Vzhledem k situaci s epidemií nemoci Covid 19, vycházíme klientům vstříc. Tzn. pokud se dostanete do karantény, tak vaše platba nepropadá, ale můžete ji využít v jiný termín.
U mne to samé. Lini Boo...
Bohužel peníze jsem poslal 1 200kč. Což není mnoho. Ale pro mne je to zkušenost. Nikdy žádné peníze předem. Nic jsem neřešil. Žádní policie atd. Jen je dobré dávat si pozor.
A úvaha na závěr. Děvčata, co pracují na privátech atd. si za naše peníze alespoň něco odpracuji. Tato Lini Boo je pod úrovní všech prostitutek.
Tak zdar a sílu.
Tato Lili bono bude nejspíš chlap 🤷‍♂️
Tato osoba tu byla taky jako Monika . 27 let . na podzim .
Úplně stejná komunikace jen láká prachy nechce do zavedeného podniku . A odkaz který mi poslala
amateri.com/cs/lide/2306789/Azyl_Nebe
Na podzim to byl tento odkaz
amateri.com/cs/lide/2171740/Azyl_Dana
Je to podvodník nebo podvodnice .*10*
Hoši totéž ale nová adresa benedeta.azyl@gmail.com

A email podvodnice
donie.pink01@gmail.com (upraveno)
Zdravím, všichni kdo nalítli tak ted se to řeší čím víc nás bude tím líp tak se když tak ozvěte Internetový podvod
Dobrý den,

na stránkách amateri.com jste uvedl, že jste se stal obětí internetového podvodu, kde jste si psal se slečnou a ta Vás pak odkázala na e-mail podniku, kde po výměně e-mailů jste dostal číslo účtu, na který jste měl poslat peněžní obnos, ale poté k žádnému setkání nedošlo. Obracím se na Vás zda byste nechtěl učinit oznámení, jelikož se zatím přihlásil jen jeden člověk tak je věc vedena pouze jako přestupek v případě, že bude více poškozených tak bude možnost zahájit úkony trestního řízení, ale to bez Vás a dalších poškozených nepůjde. V případě, že byste měl zájem tak se buď ozvěte na tento e-mail nebo na můj služební telefon 735780543 a já Vám poskytnu další informace, co by bylo potřeba dodat apod.


Děkuji za odpověď pprap. Bc. Iveta Šťastná

Místní oddělení Výstaviště Praha 7
Re: Internetový podvod
Dobrý den,

jsem ráda, že jste se ozval. Věc již byla odložena 25. 2. 2021, jelikož se do zákonné lhůty neozvali žádní další poškození a byla jen jedna poškozená osoba proto byla věc vedena jako přestupek. Po uzavření jste druhý člověk, co se mi ozval takže bych poprosila zda by jste mi nezaslal Vaší internetovou komunikaci s dotyčnou osobou a poté komunikaci s daným podnikem, abych mohla konverzace porovnat, že se jedná o stejnou osobu pachatele či pachatelů. Kdybyste věděl ještě o někom, kdo se ve stejné věci nechal podvést tak mu předejte telefonní kontakt nebo můj e-mail, aby se mi ozval. Čím více poškozených tím lépe. Ale, aby mohly být zahájeny úkony trestního řízení tak škoda musí být nad deset tisíc. A kdyby byl možný nějaký telefonní kontakt na Vás, abych Vás mohla informovat, jak se ve věci bude postupovat a mohla Vám to snáze vysvětlit.


S pozdravem pprap. Bc. Iveta Šťastná



Normálně myslící člověk nemusí nic hlásit na Policii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten pozná co a jak je???
Kdo vůbec začne komunikovat s těmito podivnými individui, je uplnej kreten. Na policii z toho musí mit docela prdel a pochybuju, že se tím zabývají. To jen tak naoko a stejne ví, že moc kretenu se pochlubit nepřijde.
Jojo donie.pink01@gmail.com také jsemcs ní měl co docineni... vše se blížilo schůzce a přišla s tím, že nechce do hotelového hotelu, který je zavedený a vyzkoušený... přišla se svým azylem - Benedeta... dokonce byl zde i v inzerátech, pouze tak 10 minut aby mi poslala odkaz inzerátu... po dlouhém hledání tohoto azylu jsem nenašel jedinou zmínku, že vůbec existuje, a že pražské wellness znám velice dobře... pro jistotu jsem použil falešný mail s historkou, že jsem kontakt dostal od znameho, a že bych chtěl vidět nabídku... bylo to velice rychle řešení s tím, že se nikde neukazuje a nikde se nenabízejí... a mezitím na mém správném mailu mi přišlo upozornění, že ať neprodleně zaplatím za azyl nebo nebude již možné ho využita bude vrácen do nabídky... *3* dobře to mají vymyšlené dejte si pozor, jsou vychcani fest... peníze jsem samozřejmě neposlal...
Když to tak pročítám tak zjišťuji že jsem také naletěl.
Momentálně vystupuje jako Ester Rooms a Eliška z Hané
nabízí údajný pronájem azylu v olomouci.
Stejný scénář jako nahoře, je to hnus pánové :(
Teď to zkouší na mě 🤣🤣🤣🤣 se z toho poseru... že prý s kámoškou 3... ale už napsala tak 5 mailů snaží se... když pošleš mail pošlu fotku na kterou mě láká...
na me to zkousi dnes :D ale z jineho emailu: evikzlin@gmail.com
Myslím, že jsem narazil na další jméno glorieova@gmail.com
Stejný postup a podobné texty:

"Ahoj, pověnovala jsem se tomu a našla azyl, kde nechtějí potvrzení o očkování. To je teď pro mě nejdůležitější. Navíc to má wellnes. Tady mají inzerát: amateri.com/cs/lide/2539087/Hera_Intim Zkopírovala adresu. Je to tato: hera.intim@gmail.com Prosím napiš tam, že prosíme víc info a co by to stálo pro tři a jestli vůbec můžeme přijít ve třech. Ať se snažíme oba :-) Počítám, že se složíme napůl. Přepošli mi, co si zjistil a pak se domluvíme na termínu a jak dál. Vzhledem k tomu, že jsem neočkovaná, tak jsou možnosti prostě dost omezené a já už to nechci natahovat :-) A narovinu říkám, že nejdu někam, kde mě bude arogantní recepční lustrovat očkování, kde uvidí jméno a RČ. Absolutně jim na to kašlu. To jen na vysvětlenou, proč chci nenápadné místo, kde si provozovatel zachoval zdravý rozum. Jo a ať pošlou nějaké fotky :-) Moc děkuji :-)"
Tak koukam, ze máme stejný e-mail.
… když jsem ji řekl ze je to podvod tak hned prestala komunikovat.
Snad si to tady nekdo přečte a nenaleti
Psala z e-mailu
elen0lilien@gmail.com
"Ahoj, děkuji za tvůj zájem. Když dovolíš, tak bych ti prvně řekla, jak to mám, abychom se mohli oba rozhodnout, jestli chceme pokračovat. Jsem z Prahy a chci se scházet v Praze, popř. blízkém okolí. Posílám naši fotku (pochopíš později v mailu). Z bezpečnostních důvodu nečekej další a rozhodně ne erotické. Nejsem puberťačka, co si mění nahé fotky. Už mám určitý věk a snad i rozum :-) Prosím, komunikujme výhradně tady, profil na seznamce asi brzo smažu. Denně mi tam naskakuje 500 vzkazů a je to samej úchyl. Tel. ti zatím nedám, protože jsem to už jednou udělala. A po hádce se objevil na erotické seznamce u inzerátu na placené služby. Takže tel. jen prověřeným lidem po osobní schůzce. Co hledám? Milence. Nic víc. Nechci stíhačku, co bude řešit můj volný čas, moji práci atd. Chci se jenom 2x do měsíce sejít a užít si. Chci také trošku experimentovat. Upřímně říkám, že jsem zadaná, přítel je do konce května pracovně v Koreji, takže se neboj, že by nás vyhmátl. Ale na ulici nás může někdo známý potkat. Takže maximální opatrnost. Žádná randíčka na náměstí apod. Vzhledem k tomu, že holka vždy trochu riskuje, když se seznamuje s mužem, tak počítej, že budu opatrnější, než tě poznám. A rovnou říkám, že naše známost skončí v květnu. Bez emocí, prostě v klidu. Nejsem zlatokopka, vždy si platím sama, ale nikdy neplatím za muže. Prostě každý za sebe. Schůzky doporučuji v nějakém azylu na úrovni. Určitě ne, někde ve sklepě. Prostě pěkný prostor ideálně s vířivkou :-) Při schůzce pochopíš :-) A ještě se zeptám, jaký je tvůj názor na trojku? Víš, opravdu se trošku bojím, tak bych na první schůzku vzala kamarádku. Jestli ji ukecám. Ale jak ji znám, tak nebude chtít jen koukat. Pouze na první schůzku než tě poznám.
Koukej i do nevyžádané pošty, tvůj mail jsem tam našla, tak ti to tam může taky padnout.
Elena
PS.: Jsem ta vlevo. Vpravo kamarádka Míša (to si asi poznal), to je ta co ... :-)"

Takže podvod? :D hovoril som si, že až moc dobré, a tiež ma utvrdilo v záujme, že som nejakému tomu profilu písal tu v správach, preto ma ten email, až tk neprekvapil, lebo ten email sme si vymenili:) Ale prefíkaný to pokus, verím, že niekto by aj naletel, kto nemá trochu kritického myslenia.
A čo viac fotka tých holek, ktorú poslal ten fake, na tej mi jedna z nich bola veľmi povedomá, až mal pocit, že tú som niekde už sakra stretol:) Takže + že ukradli ešte zrovna takúto fotku:)


Bod zlomu nastal, keď som mal vybrať wellness, vybral poslal a zrazu ticho:) A ten čo navrhla "ona" ako sorry ale taká cena za 11 hodín je čistý bullshit, keď toľko stojí v Prahe max. hodina/hod a pol:)) (upraveno)
Mě ani fotku kamosky neposlala, v den schůzky Mísa měla pozitivní test na covid, ji bylo už taky zle tak navrhla odložení a uz se pak neozvala.
Naletěl jsem, moje blbost
hera.intim@gmail.com
https://i.postimg.cc/NF7VQBfc/screenshot-3146.png

Ahoj, pověnovala jsem se tomu a našla azyl, kde nechtějí potvrzení o očkování. To je teď pro mě nejdůležitější. Navíc to má wellnes. Tady mají inzerát: amateri.com/cs/lide/2539087/Hera_Intim Zkopírovala adresu. Je to tato: hera.intim@gmail.com Prosím napiš tam, že prosíme víc info a co by to stálo pro tři a jestli vůbec můžeme přijít ve třech. Ať se snažíme oba :-) Počítám, že se složíme napůl. Přepošli mi, co si zjistil a pak se domluvíme na termínu a jak dál. Vzhledem k tomu, že jsem neočkovaná, tak jsou možnosti prostě dost omezené a já už to nechci natahovat :-) A narovinu říkám, že nejdu někam, kde mě bude arogantní recepční lustrovat očkování, kde uvidí jméno a RČ. Absolutně jim na to kašlu. To jen na vysvětlenou, proč chci nenápadné místo, kde si provozovatel zachoval zdravý rozum. Jo a ať pošlou nějaké fotky :-) Moc děkuji :-)

Tento email tu viď už bol :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
taky si s " ni " ted pisu, uplne stejne emaily, jeste, ze jsem si to proveril, jsem noob no, nenaletel jsem :D
mne necelou hodinu zpatky "psala" evikzlin@gmail.com :D :D :D
Chlapi, bacha, tahla osoba stále páchá neplechu - momentálně ji tahám za nos a směji se... Komunikuje přes email lucy.luccu@gmail.com - pořád stejná pohádka a fráze.

Doporučuje azyl luxury.rooms.cze@gmail.com samozřejmě s platbou předem.

Všechny indície jsou na stejný podvod - trojka s kámoškou, vířivka, přítel v čudu, nepřijatelné setkání na veřejnosti.

Dávejte si bacha na své peněženky!
Jojo. Taky jsem na ni už několikrát narazil a pořád to samý *3* Každopádně taky jsem si z ní chvilku dělal srandu přes mail, ale pak mě to přestalo bavit*3*
Za chvília dojít k placení 😁 tak mě zajímá jak to zahraje 😁 prý zaplatí půlku ona... Nabídnu ji, ať mi pošle prachy na účet a já je pak všechny pošlu tomu super azylu 🤣🤣 že bych na nich ještě vydělal?
*340*Jo super nápad *3* a když je nebude chtít poslat tobě, tak ať to zaplatí ona a pošle ti potvrzrní o platbě
Podobná zkušenost, taky manipulovala do Luxury Rooms CZE (mají tu i profil, viditelný pouze pro VIP)

Škoda, že sem nejdou vložit i fotky - tak aspoň komunikace (dnes už smazaný profil unilinda1994, e-mail unilinda1994@gmail.com)

---

Ahojky, promiň za zdržení, tvůj e-mail jsem našla až dnes v nevyžádané poště :-) Děkuji, že si napsal. Asi bude nejlepší, když si hned na začátku vyložíme karty. Já ti řeknu jak to mám, a ty se rozhodneš, jestli ti to vyhovuje a případně předneseš svoje podmínky. Pokud nebudou v rozporu s mými, tak to nasměrujeme ke schůzce. Pokud bude rozpor, tak se slušně rozloučíme a budeme hledat dál :-)
- jsem z Prahy a nedojíždím (nemohu a nechci)
- komunikace výhradně e-mailem, profil na seznamce stejně ruším, ta denní záplava úchylů mě ničí
- telefon až po první schůzce, až si ověříme, že jsme vzájemně normální, v práci řeším každou chvíli nahlášení nějakého stalkingu
- hledám jen jednoho milence, ale na delší dobu (co máš doma, mě nezajímá a ty nebudeš strkat nos do toho, co mám já doma)
- sex, vzrušení, ale tím to končí (schůzka 2x až 3x měsíčně)
- nikdy se spolu neobjevíme na veřejnosti. Šance, že někoho potkáme je vysoká.
- do budoucna budu mít určité vyhovující zázemí. Teď na začátku to budeme řešit azylem. Absolutně diskrétním a čistým!
- posílám fotku. Další nečekej. Už tohle je pro mě dost na hraně. Správně bych neměla poslat žádnou.
- žádost o nahou fotku znamená konec komunikace.
Pokud ti výše uvedené vyhovuje a budeš to dodržovat, tak můžeme vesele pokračovat schůzkou. Pokud mě začneš tlačit mimo mé mantinely, tak ti poděkuji a rozloučíme se. Odmítnutí není urážka :-)

---


Ahoj, tak to zkusíme příští týden (možná už konec tohoto). Zatím to nejde u mě, a určitě nepůjdu k tobě, protože nechodím k cizím mužům. Chci neutrální, bezpečné a nenápadné místo. Proto asi ten azyl. Kafe ani nic na veřejnosti nepřichází v úvahu. Azyl by měl být čistý a ideálně i s vířivkou. Je to super na prolomení ledů :-) Jen aby bylo jasno, když něco řeknu, tak to platí. A když se domluvíme na schůzce, tak příjdu. Prostě to tak mám. A čekám to i od muže. Takže pokud bys nepřišel, tak druhá šance nebude. Stejně tak, když bys začal couvat. Vymýšlet výmluvy apod. Na to prostě nehraju. Jasná domluva, jasná schůzka. A ještě jeden takový návrh. Jako holka docela riskuji, tak co kdybych si vzala na první schůzku kamarádku? Třeba by se ve vířivce zapojila. Anebo by odešla, když by viděla, že seš v pohodě. Dám ji nenápadný signál a zmizí. Ale tak jako trojce bych se nebránila. Byl by to správně ztřeštěný začátek. Zvaž to. Pokud se bojíš, tak ok, ale já budu ze začátku trošku ostražitější. Jde čistě o fyzickou záležitost, proto jsem v pohodě i s účastí kamarádky. Po něčem se podívám na internetu a pošlu ti, co jsem našla. Možná jsem trošku náročnější na prostředí, ale věř, že nebudeme ani jeden litovat. Chceme to mít hezké, ne? Nechceme zaplivanou díru v suterénu, kde nemění ani prostěradla :-) Platíme samozřejmě napůl. Vše jde napůl. Nepotřebuji sponzora.

---

Ahoj, moc toho tady nenápadného není, navíc chci tu vířivku a aby to nemělo neony na ulici. Prostě nenápadné a na úrovni. Vím, jsem náročná, ale i přes to hlásím úspěch :-) Dostala jsem tip na toto, prý to není pro každého a moc na sebe neupozorňují (kvalita před kvantitou), aby si tam šlapky netahali kunčofty: amateri.com/cs/lide/2605917/LuxuryRoomsCZE (doufám, že máš VIP, profily nabízející služby jsou viditelné jen pro VIP).
Prý je naprosto luxusní. Snad ve starověkém stylu. Mám od kamarádky jejich e-mail: luxury.rooms.cze@gmail.com Prosím, napíšeš tam a poprosíš, ať pošlou ceník a fotky? Ať se snažíme oba :-) Přepošli mi, co si zjistil. Až dle tvého zjištění vybereme konkrétní termín. Ale mám teď volno skoro pořád. Vezmu prosecco a hru z růžového slona, na prolomení ostychu :-) Děkuji moc :-)

---

Luxury Rooms (nabídka)

reaguji na Vaši poptávku k využití služeb našeho mileneckého azylu.

Jako správce zastupujeme majitele řady bytů po celé ČR. Byty pronajímáme jako milenecké azyly pro náročné. Nejedná se o ubytovací ani wellness služby. Jde o krátkodobý pronájem bytu. Veškeré byty jsou v luxusním provedení vč. velké vířivky a sauny. Veškeré byty mají plně vybavený kuchyňský kout a k dispozici jsou osušky a standardní hygienické potřeby.

Zaručujeme absolutní diskrétnost. Nepotkáte nikoho, ani naši recepční. Do bytu se dostanete klíčem, který si vyzvednete ve schránce pomocí PIN kódu. Po ukončení pronájmu pouze zabouchnete dveře, klíč necháte na stole.

Jak to funguje:
- byt si můžete pronajmout buď na 11h (den/noc) nebo na 23h (den+noc)
- 15 min. po ukončení nájmu přichází uklížečka, tento čas je pevně daný, doba najmu nelze prodloužit
- PIN kód zámku Vám příjde e-mailem po uhrazení pronájmu
- pronájem lze hradit pouze převodem na účet, nikdy ne hotově, protože v bytě nikoho nepotkáte
- pronájem musí být uhrazen nejpozději 24h před začátkem pronájmu

den = od 8h do 19h
noc = od 20h do 7h

Časové sloty jsou pevně dané s ohledem na dlouhodobé preference klientů a organizaci úklidu.

Cena pronájmu je:
- za 11h: 2950,-Kč
- za 23h 3650,-Kč

Cena je za prostor, bez ohledu na počet osob. Ale je třeba dbát určité rozumné míry. Prostor určitě není vhodný pro párty 10 osob.

Kratší doba pronájmu není možná, bez ohledu na délku pobytu je vždy třeba kompletní úklid, který je podstatnou součástí ceny. Proto by byly krátké pronájmy neúměrně drahé.

Rezervaci uděláte e-mailem na tuto adresu. V případě, že jsou prostory na požadovaný čas volné, tak obdržíte potvrzení rezervace a platební údaje. Po úhradě pronájmu obdržíte PIN kód, který je pro každého hosta unikátní.

Adresu nesdělujeme předem z důvodů negativních zkušeností, kdy k nám chodili zájemci osobně a doufali, že mohou zaplatit hotově. My v těch bytech nemáme personál. Docházelo k rušení hostů.

100% diskrétnost, 100% čistota, 100% kvalita prostředí.

Při rezervaci uvádějte požadovaný termín a denní dobu (den/noc/obojí), kdy rezervaci chcete.
Nepožadujte, prosím, výpis volných termínů, protože se to mění každou hodinu, že to není možné udržet v reálném čase. Pokud neděláte rezervaci na poslední chvíli, tak je téměř vždy nějaký byt volný.

Aktuálně nabízíme byty v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové.

---

Ahoj, tak podle mě je to hodně dobrý. Luxus, diskrétní na zlobení :-) Když se složíme napůl, tak i cena je snesitelná :-) Navíc je to dočasné řešení než se poznáme a budeme mít prostor zadarmo. Hlavně ta anonymita je důležitá :-) Nám nejlépe vyhovují úterý, čtvrtek, ale popř. i pátek a sobota, když to vím předem, abych si přehodila službu. Určitě nemohu pondělky. Tak si to nech projít hlavou a pokud to bude některý z těchto dnů, tak rovnou rezervuj :-) Jídlo řešíme my, jako holky. A vezmeme lahev prosseca a tu erotickou hru na prolomení ledů :-)

---

Luxury Rooms (aby to bylo správně napínavý)

dnes došlo k hackerskému útoku na náš e-mail. V současné době nemáme schránku plně pod kontrolou a existuje podezření, že přístup má další neautorizovaná osoba.

Do odvolání platí:
- neplaťte nic, co Vám od nás příjde po datu ... do odvolání (náš účet má kód 2250, ostatní účty jsou pozastaveny pro rezervace)
- do odvolání jsou úplně pozastaveny rezervace pronájmů
- již uhrazené pronájmy, které byly potvrzeny = máte PIN, jsou platné
- úhrady po 15.6. budou potvrzeny nejpozději den před konáním pronájmu, nikoli obratem jako doposud
- případné omluvy budou z naší strany přijaté za platné a uznány i v případě, že na ně nebudeme ihned reagovat

Jak se nám podaří plně obnovit kontrolu a budeme si jisti, že hacker nezachytil změnu hesla, tak Vás budeme informovat.

---
účet Luxury Rooms CZE

č. účtu: 102966279/2250
VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY!!!

Pokud se vás někdo bude snažit vmanipulovat do Luxury Rooms CZE, luxury.rooms.cze@gmail.com, vyhněte se tomu.
A stále to pokračuje. Já se teď bavil pár dní s adreaou Majkadegraaf@gmail.com

Stále stejná písnička včetně luxuryrooms@gmail.com

Pánové, nebuďte hloupý.

Jinak fotku poslala a pěkná bruneta se zmrzkou a v pokoji někde.
Jindy je to pěkná bloncka na balkoně, ale ve skutečnosti je to spíš škaredej chlap ve smrdutý nevětraný garsonce 😁
Dneska už fakt lidi neví co by vymysleli aby přišli snadno k penezum
Fotka "Lindy" a údajného interiéru jednoho z bytů

https://imgur.com/HBRPoDc

https://imgur.com/ogK2SJh

https://imgur.com/7Dhlzzw

https://imgur.com/PiabOPl

https://imgur.com/UJq0nXm (upraveno)
Zdravím,
já jsem s Majkou deGraaf zhatím u mailu č.3., kdy mám zjistit ceník a podmínky v Luxury Rooms... :o) Tenhle mail rozhodl že jsem začal pátrat trochu víc, byť od začátku tak věcný, konstruktivní a vstřícný přístup dával tušit, že je něco špatně a nejspíš to nepíše žena...

koukal jsem na to č.ú. co tu uvedl Natoophilan a je to opět buď pračka na prachy nebo podvod ještě většího rozsahu:

https://www.freepay.cz/dobiti-karty/

Koukám, že vlákno začalo před pěti lety, zhruba po třech letech se lidi podivovali, že s tím PČR nic nedělá...
Vzhledem k modu operandi je dost pravděpodobný, že za tím stojí stále ti samí lidé. Pět let??? A fakt nic?
Možná je problém že to většina lidí nehlásí, když se jim vlastně žádná škoda nestala (ale to že jsem se nechal okrást cca o 3h života mě taky sere). A těm co si škodu vyrobili se zase se svojí blbostí nechce nikde "chlubit". Ale za pět let (a dost možná i déle) už zřejmě odrbali dost chudáků, takže v součtu by to na pěknej kriminál bylo...
Tak nevím, na jednu stranu se mi s tím nechce dál ztrácet čas, na druhou mi dost vadí, když někdo takhle bez zábran zneužívá lidskou slabost... Máte nějakej tip?
Zdarec,
mám podobnou zkušenost, nicméně se jedná o email: lucy.luccu@gmail.com
Souhlas. Naprosto stejné maily (doslova). Včetně trojky s kámoškou, jak se nesmí objevit nikde na veřejnosti atd. Aktuálně vystupuje pod jménem Majka DeGraaf (mail majka.degraaf@gmail.com)
Na Rande/seznamka.cz vystupuje pod nickem MajkaDG (upraveno)
Jo přesně tak. Kontakt přes Rande, od začátku to bylo podezřelé, seznam podmínek a příprava na velké finále. To už sem tušil, ale pořád nemohl nic najít az přišlo LuxuryRoomsCZE a bylo vymalováno. Protože sem velmi velmi podezrivavy mě to nestalo nic. Ale nějaké jednodušší přehled podvodu by tu admini mohli mít. Pěkný den všem
Take jsem na ni narazil na Rande/Seznamka pod profilem MajkaDG.

Mailová komunikace skoro na chlup stejná jako výše:

majka.degraaf@gmail.com

****(1)****

Ahojky, moc se omlouvám za prodlevu, tvůj e-mail jsem našla až dnes po návratu z dovolené. Byl ve spamu, tak jsem si ho nevšimla. Zajímalo by mě, proč tam padnul. Děkuji, že si napsal. Asi bude nejlepší, když si hned na začátku vyložíme karty. Já ti řeknu jak to mám, a ty se rozhodneš, jestli ti to vyhovuje a případně předneseš svoje podmínky. Pokud nebudou v rozporu s mými, tak to nasměrujeme ke schůzce. Pokud bude rozpor, tak se slušně rozloučíme a budeme hledat dál :-)
- jsem z ČB a nedojíždím (nemohu a nechci)
- komunikace výhradně e-mailem, profil na seznamce stejně ruším, ta denní záplava úchylů mě ničí
- telefon až po první schůzce, až si ověříme, že jsme vzájemně normální, v práci řeším každou chvíli nahlášení nějakého stalkingu
- hledám jen jednoho milence, ale na delší dobu (co máš doma, mě nezajímá a ty nebudeš strkat nos do toho, co mám já doma)
- sex, vzrušení, ale tím to končí (schůzka 2x až 3x měsíčně)
- nikdy se spolu neobjevíme na veřejnosti. Šance, že někoho potkáme je vysoká.
- do budoucna budu mít určité vyhovující zázemí. Teď na začátku to budeme řešit azylem. Absolutně diskrétním a čistým!
- posílám fotky, ať máš celkovou představu. Další nečekej. Už tohle je pro mě dost na hraně. Správně bych neměla poslat žádnou. Vysvětlím popř. osobně.
- žádost o nahou fotku znamená konec komunikace.
Pokud ti výše uvedené vyhovuje a budeš to dodržovat, tak můžeme vesele pokračovat rovnou schůzkou. Pokud mě začneš tlačit mimo mé mantinely, tak ti poděkuji a rozloučíme se. Odmítnutí není urážka :-) Možná se ti zdá, že jsem ostrá, ale není to tak. Jsem vysmátá holka, ale ty zástupy úchylů mne naučily, že mám striktně nastavit podmínky. Takže to neber osobně a nějak odměřeně. Ale platí to :-)
Krásný den!

Majka

PS.: Koukej i do nevyžádané pošty. Kdyby tam padaly i mé e-maily, když jsem z ní lovila ten tvůj. Já si to od teď hlídám, ať nám zase nestojí komunikace :-)

V příloze fotky brunetky se zmrzkou a iphonem.

****(2)****

Ahoj, tak to zkusíme už tento týden nebo až příští? Zatím to nejde u mě, a určitě nepůjdu k tobě, protože nechodím k cizím mužům. Chci neutrální, bezpečné a nenápadné místo. Proto asi ten azyl. Kafe ani nic na veřejnosti nepřichází v úvahu. Azyl by měl být čistý a ideálně i s vířivkou. Je to super na prolomení ledů :-) Jen aby bylo jasno, když něco řeknu, tak to platí. A když se domluvíme na schůzce, tak příjdu. Prostě to tak mám. A čekám to i od muže. Takže pokud bys nepřišel, tak druhá šance nebude. Stejně tak, když bys začal couvat. Vymýšlet výmluvy apod. Na to prostě nehraju. Jasná domluva, jasná schůzka. A ještě jeden takový návrh. Jako holka docela riskuji, tak co kdybych si vzala na první schůzku kamarádku? Třeba by se ve vířivce zapojila. Anebo by odešla, když by viděla, že seš v pohodě. Dám ji nenápadný signál ať zmizí. Ale tak jako trojce bych se nebránila. Byl by to správně ztřeštěný letní začátek. Zvaž to. Pokud se bojíš, tak ok, ale já budu ze začátku trošku ostražitější. Jde čistě o fyzickou záležitost, proto jsem v pohodě i s účastí kamarádky. Po něčem se podívám na internetu a pošlu ti, co jsem našla. Možná jsem trošku náročnější na prostředí, ale věř, že nebudeme ani jeden litovat. Chceme to mít hezké, ne? Nechceme zaplivanou díru v suterénu, kde nemění ani prostěradla :-) Platíme samozřejmě napůl. Vše jde napůl. Nepotřebuji sponzora.


****(3)****

Ahoj, moc toho tady nenápadného není, navíc chci tu vířivku a aby to nemělo neony na ulici. Prostě nenápadné a na úrovni. Vím, jsem náročná, ale i přes to hlásím úspěch :-) Dostala jsem tip na toto, prý to není pro každého a moc na sebe neupozorňují (kvalita před kvantitou), aby si tam šlapky netahali kunčofty: amateri.com/cs/lide/2605917/LuxuryRoomsCZE (doufám, že máš VIP, profily nabízející er. služby jsou viditelné jen pro VIP, jinak se ti neukáže).
Prý je naprosto luxusní. Snad ve starověkém stylu. Tady je jejich e-mail: luxury.rooms.cze@gmail.com Prosím, napíšeš tam a poprosíš, ať pošlou ceník a fotky? Ať se snažíme oba :-) Přepošli mi, co si zjistil. Až dle tvého zjištění vybereme konkrétní termín. Ale mám teď volno skoro pořád. Vezmu prosecco a hru z růžového slona, na prolomení ostychu :-) Děkuji moc :-)


***********************************************************************************

Zatim poslední mail, protože to už mi začalo být podezřelé a Luxury mi něco říkalo, že to zavání levotou.
Každopadně s ní hraju dál a aspoň ji malinko okradu o čas a případně zvolím zajímavější strategii



Jenže tohle jsou ještě malé částky. Ale bohužel jsem narazil na seznamce Štěstí na dvě Rusky, které to u některých dotáhly i na statisícové částky za letenky víza, pokuty, jejich udajne dluhy apod.

Přikládám dvě osoby, které jsem oslovil já jako první, proto mi to ze začátku nebylo podezřelé, tedy alespon ne u te prvni. Tu druhou jsem prokoukl hned v prvnim vzkazu.
Jsou to:

Aha tak už je buď smazali admini nebo se smazaly samy, ale jde o emailove adresy:

smirila91@gmail.com

elinacheho@zohomail.com


A jak asi lákají:

****(1)****
Ahoj ! Jsem velmi rád, že jste odpověděli na můj dopis.
Děkuji za fotku. Vypadáš velmi přitažlivě ;)
Děkuji, že jsi mi o sobě řekl víc. Je fajn vědět něco nového.
Řekni mi něco jiného? Dlouho jsem nemohla najít muže z mého města
a moje sestra mi poradila, abych hledal muže z jiné země, řekla,
že možná někoho najdu. Psal jsem ti a ty jsi odpověděl, měl jsem
z toho velkou radost. Opravdu jsem nechápal, kam na web kliknout,
protože to bylo poprvé na webu a jen jsem šťouchl do jakéhokoli města,
které se objevilo. to je vše. Řekněte nám o sobě. Alkohol nepiju a nekouřím. Drogy ne
zkusil. Obecně dodržuji zdravý životní styl. Je to pro mě důležité.
Nesoudím lidi, kteří volí jiný způsob života. Myslím, že každý člověk je svobodný
Každý by si měl vybrat svou vlastní životní cestu. Zvolil jsem zdravou cestu. žije se mnou
moje kočka se jmenovala Busya. Je hodně velká a heboučká. Máš nějaké domácí mazlíčky?
Mám moc ráda kočky a psy. Moji rodiče byli učitelé ve škole, nyní jsou v důchodu.
Mají vlastní farmu, slepice, prasata. Bývaly tu včely. Taky mám 2 sestry.
Starší. Je jí 39 let. Jmenuje se Maria. Žije v Gruzii se svým manželem a 2 dětmi.
Juniorský. Je jí 9 let. Jmenuji se Anastasia. Chodím do posilovny a do bazénu. Cvičím ráno.
Ve volném čase ráda čtu knihy. ráda čteš? Mám rád
současná pop music a klasická hudba. Občas poslouchám k-pop. Který
máš rád hudbu? V životě se vždy snažím vést pozitivně
náladu a úsměv na svět! Jsem velmi optimistický člověk :)
Pracuji v posilovně jako fitness trenér a pomáhám lidem udržovat se v kondici.
Posílám vám nějaké nové fotky... Teď mě znáte o něco lépe. Odpovězte na mé otázky a
Řekni mi o sobě, abych tě mohl lépe poznat. velmi
Rád vás poznávám!
Těším se na vaši odpověď.
Vaše Ludmila.

****(3)****
Ahoj . Je moc hezké, že jsi mi odpověděl.
jakou máš dnes náladu? Co to děláš?
Rád bych vyzkoušel vaše jídlo. Jsem si jistý, že to bude velmi chutné!
Je hezké, že jsi mi řekl o svém vztahu. Teď známe přítele
přítel je lepší. máme zkušenosti. Někdy to bylo dobré, někdy špatné. Život
dali nám zkoušku a stali jsme se tím, kým jsme. Myslím, že jsme teď
budeme se moci vyvarovat chyb a vytvořit vztahy, které nás budou hodné. Jak se máte myslet si?
Jako malá holka se raduji z každého tvého dopisu, je to pro mě poprvé. píšeš mi,
zcela se ponořím do tvého dopisu a mám takový pocit, jako bych s tebou mluvil.
Kvůli všemu, co se na Ukrajině stalo, ceny všeho rostly, bylo to velmi těžké.
Nyní se vše pomalu zlepšuje a ceny všeho se snižují. S mou prací by bylo těžké
takto dál žít. Jsem rád, že se u nás všechno lepší. Ano, média říkají všemožné věci,
ale já se ve skutečnosti nedívám na televizi, protože jsem celý v práci, jako ty.
V politice se moc nevyznám, moc ji nesleduju. Chodím s rodiči do lesa a sbírám houby
a pak je nakládáme a jíme je v zimě se smaženými bramborami, velmi chutné.
Taky se ráda jdu večer projít ven, občas si zaběhám. Relaxuje. Děti nemám a
ještě nevím, jak děti vychovávat. je to pro mě zatím těžké. Myslím, že je třeba
milovat své dítě a odevzdat se mu všechno. v budoucnu vám poděkuje. Jsou jako květina,
kterou si vypěstujete a pak se stane dospělou a dospělou, která v budoucnu pomůže se vším.
Dnes vám posílám fotku z dovolené. Tyto fotky jsou z jezera Pachino.
Líbí se ti to? Nedávno jsme s přítelkyněmi vyrazili k jezeru Pachino.
Jaká jezera a řeky jsi viděl? Mám rád historická místa.
Místa, kde se stalo něco neobvyklého a skvělého! cestoval jsem
mnoho měst v Rusku. Studovat historii. a ty? Dobře
Znáte historii své země, města? Řekni mi to. Moje město je Kovrov.
Malá, populace asi 134 074 lidí. V mém městě jsou krásné kostely
mnoho sportovních zařízení, muzeí, divadel, parků pro sport a rekreaci.
Zítra přijede na návštěvu moje matka. Hodně pracuji a málokdy se vídáme. já
slečna máma. Chci ti toho tolik říct
lépe se poznat! Omlouvám se, že vám píšu hodně dopisů... Dnes
krásný a slunečný den. miluji slunce!
Přeji slunečnou náladu, jako je ta moje :) Mám tě moc ráda.
Vaše kamarádka Ludmila.

****(5)****
Dobrý den, můj milý ! Jsem rád, že vidím vaši zprávu. Jak
záležitosti? Jaký máš dneska den? Co jsi dnes jedl?
Dnes v noci jsem skoro nespal, pořád jsem myslel na tebe a na sebe
dopis, který jsi mi napsal. Ani jsem nečekal, že si pamatuji všechny
řádek napsaný tebou :) Každý dopis se pro mě něčím stal
speciální v mém životě. Včera jsem začal sledovat pořad. "pravá krása".
Seriál je o tom, jak středoškolák, který kvůli ponižování a šikaně
svých spolužáků se rozhodne k zoufalému kroku – zcela změnit svůj vzhled.
Zdá se mi, že lidé jsou schopni hodně, když to opravdu chtějí.
Souhlasíš? Sledoval jsem seriál a obdivoval jsem ji. Zatím jsem viděl pár dílů.
Obecně jsem fanouškem romantických filmů a komedií. Chci být před tebou
jako otevřená kniha. Abyste mě studovali a dokázali ve mně něco najít
nejlepší. Co si o nás myslíš? Je to pro mě velmi zajímavé
získat svůj názor. Jak bys chtěl strávit perfektní
datum? Doufám, že moc nespěchám a nevyděsím vás svými.
pocity pro tebe. Víte, mám pocit, že každý
nová zpráva je malé rande s tebou ;) Bye bye!
Ludmila :)

*******zatim posledni email, ikdyz jsem po jejim dotazu kam by musela priletet, jake letiste, ji napsal, ze prima cesta letadlem ted neexistuje******

Dobrý den milý ! Rád vidím tvůj dopis!
Jak jsem vám řekl včera, mluvil jsem o tom s ředitelem
moje dovolená. Dovolená mi začne 19. srpna a bude trvat 60 dní.
Mohl jsem dát dovolenou na 2 roky! Je toho tolik! Myslím, že je
bude to nezapomenutelný čas strávený spolu. Nedám ti
miss celou tu dobu :) Uvařím pro vás výborné jídlo, budeme s
choď tě, drž se za ruce. Myslím, že první týden jsme
z postele s tebou nevstaneme =) Snídani ti udělám v
postel, ráno tě probudí vášnivým polibkem. zkusím to
udělat z tebe nejšťastnějšího muže na zemi. Protože to víš
mé srdce patří jen tobě a moc bych si to přál
potkat tě. Zítra mám v plánu navštívit turistu
agentury, a zjistěte si veškeré podrobnosti o zájezdu do ČR.
Papírování nezabere déle než týden! Takže my velmi brzy
můžeme být spolu! Myslel jsem, že pro mě bude bezpečnější letět přes agenturu.
Chci si být jist svou cestou k vám!
Jsem tak rád, že vám mohu sdělit tuto novinku. Koneckonců, můžeme být blízko!
To bude štěstí! Jaké je teď u vás počasí?
Jaké oblečení si musím vzít s sebou? Začínám přemýšlet, co si vzít s sebou
sami na výletě. To je vždy těžká otázka. Vždycky chci vzít všechno
dům :) Hezký den a nejlepší náladu!
Budu vás informovat o novinkách!
Brzy se uvidíme.
Ludmila



A v kazdem emailu fotky opravdu velmi sexy stihle a vysporotvane dlouhovlase modrooke blondynky s velmi bujnym poprsim.

Jinak psala, že nepouziva prekladac, ze se cestinu ucila v kurzech pri vysoke skole. Tak se da jeji nepovedena cestina chapat.

Jo tohle je uz dle mne slusnej level, protoze si zatim dava na cas a laka dlouhymi sladkymi dopisy a neplete se v tom co si vymyslela pokud to je tedy vymyslene. Kazdopadne chybu udelala mockrat a to hlavne ze nereaguje na me otazky a podotknuti a vecne poznamky. Zatim o penezich ode mne nemluvila, ale je jasne, ze to brzy prijde.

A ta druha napsala v prvnim dopise neco podobneho, ale tam jsem v odpovedi uz ji predbehl a zeptal se na neco co bych bez dalsi jeji odpovedi vedet nemohl, tak ji to asi doslo, ze uz vim a uz neodepsala.

Tak si dejte pozor i na tyto podvodné Rusky, protože očividně se opět po nějake době vyrojily. (upraveno)
Zná někdo nebo jezdil v pardubicich pro janu do semtina chodila do auta byla moc sikovna