Bisexualita

jak ji rozeznat a co s ní

Zjišťuji že čím jsem starší, tím jsem uvolněnější - je mi 39. Jsem ženatý a už dlouho mě zajímají i muži. V první řadě jsem to považoval za průšvih, ale teď se tomu už poddávám. Mám barvité fantazie a stejně jako ženské, i mužské tělo mne vzrušuje - a to čím dál více. Vzdávám to! Musím to s klukem prostě zkusit a dost se na to těším.
Taky bych to chtěl zkusit prostě chut je chut nic na tom není
..a s mužem bys to chtěl poznat -? nabízím poznání--podívej se na mé galerie - a napiš... a pošli foto... víš čeho... ale není to azs podmínkou...třeba jen něco pro potěchu...duše...těší se oreste
pekny fotky v galerii rad bych ti ho vykouril ja:
http://www.gaydar.nl/newp hotos/7/s/private/serpentyn312 mxr.jpg
http://www.gaydar.nl/ newphotos/7/s/private/serpenty n319mcv.jpg
ahoj ja bych potrebovala nejak pomoc nebo spise radu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mne se líbí moc ,chtěl bych.......................................
Ahoj co pak. Potřebuješ za radu
Ahoj Jani!popis v cem potrebujes poradit.Verka
Potrebuji tebe
Vedle sebe ,cim driv ti lip cekani mrzi napus brzy
Ahoj jakou pomoc máš mě tu, pomůžu ti scimkoliv ju 777223524
A s čím pak chceš pomoct?
Pokusím se najít nějaké řešení
odkud jsi libi se mi tvuj ocas, chtel bych si na nej sahnout jsem bi praha 6
zdravím - teprve dnes jsem se dostal k tomu, cos napsal na fóru amatérů pod moji nabídku - bydlím na Malé Straně, napíšeš? jinak mám mail na seznamu.cz pod stejným nickem: oreste... Díval jsme se na Tvé galerie - krása... Tak se vzájemně poznáme, pomalu, ale s citem, budem objevovat svět mužské intimity... Dík! oreste
sem z usti mohly sme se potkat si kluk ja jo
Maluma... Pěkný péro a semeno.... *49**92**74**250*
Krásný péro,jenom kouřit a polikat...
zdravím - teprve dnes jsem se dostal k tomu, cos napsal na fóru amatérů pod moji nabídku - bydlím na Malé Straně, napíšeš? jinak mám mail na seznamu.cz pod stejným nickem: oreste... Díval jsme se na Tvé galerie - krása... Tak se vzájemně poznáme, pomalu, ale s citem, budem objevovat svět mužské intimity... Dík! oreste --pardon, napsal jsem to do jiné odpovědi ... tak tohle je bezpečně pro tebe ---
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu! Jen v tomto tématu 2 spamové příspěvky během jedné minuty!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
Se z toho neposer, komerce taky dobrá
Aby ses z toho neposral ty. Reagovat na 2 roky starý příspěvek (18.2.2017 11:10). *3* Co je to komerce - víš? *23*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu! Jen v tomto tématu 2 spamové příspěvky během jedné minuty!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
Ahoj jsem kluk 39 v damském, nedojedeš do Přeštic ?
ahoj ja bych to chtel taky skusit
konečně s tím někdo přišel. Jsem na tom podobně, starší, ženatý a spokojený. Na tom nehci nic měnit. Ale sex s chlapem mě láká stále více. Celý život jsem obklopen jen ženami, v práci i doma, takže intimní styk s chlapem se pro mě dost exotická představa, která by se měla vyzkoušet. Takže co s tím? Poraďte!
Na to je jediný recept.Najít ochotného muže a zkusit to.Buď se to zalíbí,nebo ne.
no jo no, to je sice jediný, ale ten největší problém
taky bych rad zkusil,ale nějak se nikdo nenachazi
mám galerie na tomto serveru - už tři , podívej se, napiš, budu rád... těší mě takový zájem, i já to tak poznal! neváhej a jdi do toho! or.
Taky mně to láká.Žena o tom ví,chtěla by být u toho a proto hledáme čtyřku.Praha
Váš příspěvk nás oslovil.Pokud máte zájem o setkání ozvěte se.
...i my hledáme něco podobného-ON to chce zkusit....
Jukněte nám do galerií a když budou sympatie a zájem....
...jsme z Prahy...
Nejlepsi je nechat si lizat analek v holcicich tangach
Ahoj! Odkud jsi? Já z Karviné! J.
Aho všem, já jsem taktéž ženatý 40 a zjistil jsem, že jsem BI, ale mám rád když je u toho společně žena.Je nadlidský úkol zde sehnat pár, kde on je bi na trvalejší diskrétní přátelství.A přitom to chci a mooc.
Ahoj.Jsem na tom stejně jako ty ale já jsem to už s mužem skusil a natolik se mi to zalíbilo a dnes mám stálého kamaráda,jinak jsem ženatý a sex se ženou je na prvním místě.Neměl by jsi se toho bát a jít do toho.*92*
Mám podobné představy,co se sejít a realizovat je?
No budu opakovat, to co jste napsali, jsem 33, ženatej, spokojenej, ale láká mě sex s mužem ... U mě je to umocněný ještě, že po čase by se dost ráda zapojila manželka :))) Čili někdo na setkání, Praha a okolí?
Našel jsem forum, které je mi velmi blízké. Naprosto souhlasím. Spokojený v sexu s přítelkyní, ale sex s mužem mne velmi láká a přesdstavy velmi vzrušují. Velmi rád bych to zkusil. Mám zde galerii pod tímto nickem. Pokud by byl zájem zkusit také své představy ozvi se.
Tak ja som na tom uplne stejne ties ma to strasne laka a chcem to skusit a moc. Kto ma zaujem piste my na kukulo01
Ahoj, řeším stejnou situaci s tím rozdílem, že jsem to dvakrát zkusil a rád bych bezpečně pokračoval. Mrkni na galerii OPET, kde mám pár fotek. Nemáš chuť se domluvit a vyzkoušt? No a přibrat tvoji ženu? Není krásnější představa. Ahoj V.
Neradi se rozepisujeme, už máme vyzkoušeno, že je to zbytečné a k ničemu to nevede. My máme rádi reál. Posedět, dát si skleničku, promluvit si z očí do očí a eventuelně něco vyzkoušet. Vše záleží na vzájemných sympatiích a domluvě. Z naší strany je to OK. Rádi Tě poznáme a pozveme k nám. Nikola a Honza jsme bisex pár z K.Varů náš nick je britt naj.naj@seznam.cz
co s tím uděláme 48 178 83 Petr
tAK TO TI ZÁVIDÍM ŽE MÁŠ TAK TOLERANTNÍ PARTNERKU ,TA MOJE BY TO NEZKOUSLA BYCH JÍ ŘEKL ŽE BYCH TO CHTĚL ZKUSIT S KLUKEM A SNÍ,JE MI 34 ŽENATÝ,JEDNU ZKUŠENOST MÁM ALE ŠTVE MĚ ŽE SNÍ O TOM NEMŮŽU OTEVŘENĚ MLUVIT,NENÍ NATOM NIC UCHYLNÝHO U HOLEK TO BERE KAŽDEJ DVA KLUCI JSOU HNED UCHYLNÝ BUZERANTI.KURVA NEJSEM ŽÁDNEJ SLADKEJ BUZÍK TAK PROČ TO TAK NEBEROU..
:o) proč to tak je ,protože jsou chlapi posraný to přiznat, že se jim chlap líbí, sáhnout mu na prdel a na ptáka, mezi lidmi jsou předsudky , je to strach ze sexu ,co by tomu řekli ....
ser na to sex je krásný s ženskou i s chlapem, jo užij si sexu a vykašli se na to že to nemůže být s tvou ženou. užij si sexu
Ahoj, žiju s přítelkyní, ale chtěl bych to zkusit s podobným protějškém. Jsem z Prahy a v případě sympatii, bych preferoval dlouhodobější vztah a přátelství. Byl bych pro nezávazné setkání a pak by se vidělo co dál. Děkuji za odpoveď ať je jaká koliv.
Ahoj Petr
Tak se ozvi, semtam jsem v Praze, atk se domluvíme...
ahoj lidi mam stejny problem,laka me to a dost,manzelka to vi,ale sehnat nekoho solidniho je asi problem a navic manzelka bez zapojeni,je tehotna a boji se,ma problemi,co vi na to?Zbynek a Monika
Ahoj,já bych to neviděl tak tragicky,ozvi se mi a vyzkoušíme to spolu.Jsem lehce bi a moc mě to láká
hoj............................................
myslel jsi na někoho konkrétního, nebo jsi to jen tak pustil do éteru? Myslím tu nabídku
Napiš odkud jsi,pokud to nebude opačný kout republiky,možná se domluvíme.
Praha
xanadu.xanadu@seznam.cz
Koukám že se to tady rozjíždí já tak kouření a anal pasivně
Odkud jsi? Napiš na email xanadu.xanadu@seznam.cz. Teda pokud chceš.
na ten tvuj mail to nejde poslat
tak to já zase kouření a anal aktivně
Zvlastni - jsem sice zenaty - 44 -ale stejne mne to obcas laka - ta predstava ze drzim cizi penis a muzu si s nim jen tak hrat...
nehledam sex... Co s tim..???
adam2
Je mi 41, 16 let ženatý, na čemž nic nechci měnit, nejsem gey ani bi, přesto mě představa možnostti si pohrát s penisem docela vzrušuje.V Chorvatsku u moře na nudistické pláži si asi 10m vedle mě začal muž honit penis a přitom po mě pokukoval.Neskutečně mě to vzrušilo. Tak z toho mám v hlavě docela zmatek.
mě vzrušujou už jenom tady ty články co stím?
JJ MAS PRAVDU,TKE BYCH TO RAD SKUSIL
Jsem rovněž ženatý, bude mi 41 let a představy mám stejné, na stavu nechci nic měnit, ale držet cicí ocas v ruce je moc fajn. Když budeš chtít, napiš, jsem od Rokycan, silnější
Podle mého je to vsechno v nasich hlavach.Najednu stranu jsme uuupne hotovy kdyz se mazli dve holky ale dva chlapy? Pritom co je na tom? V prirode kolem nas je to normalni,ze po sobe skacou vda hafani a podobne.Odlozme jesitnost a pojdne do toho panove.
Zajímavý názor.Jen ho uskutečnit.
chci ale kde a ským ,jak?diskretně ,zdravě bez výčitek
jsem na tom stejně jako mnoho klujů tady ,neustále myslím na sex s mužem,ale říkám si že to asi není dobrý,ale je to silnější než já ,je mi 39 let ženatý ,pokud mi chce nějakýchlap pomoci tak odepiš pochop mě a nauč!!!!bez zábran jsem ženatý a nechci nic měnit
jsem na tom stejně chci to a nevím jak
Když jsem tuhle diskuzi založil, umístil jsem ji do fóra "problémy". Podle toho, kolik je tu příspěvků začínám mít dojem, že jediný můj problém je jen najít někoho, kdo to se mnou prostě zkusí. Vážení, vaše příběhy mě normálně vzrušují. Představa že držím v rukou jiný penis je prostě nádherná. Ne bisexualita skutečně není problém, je to obohacení. Každou neděli jezdím do Prahy /nejsem Pražák/. Najde se někdo s kým bych se mohl setkat?
Jste někdo z Moravy nebo ještě lépe z Olomouckého kraje? Do Prahy se mi fakt jezdit nechce, ale chtěl bych to moc vyzkoušet. Je mi 22 a nejsem GAY. Mám snoubenku, která by se možná později přidala. Ozvete se? Díky.
Ještě mail marti.unicov@centrum.cz
Jsem z Uničova 30 let a taky mě to láká zkusit s klukem.Jestli máte někdo záje,tak napište
Ahoj, velmi rád bych to zkusil tak je 792489448
Som Bella a tiež som sa dozvedel, ze som bisexual. Stale neviem čo s tým mám robiť. Páčia sa mi mladý chalani a gendery a túžim po nezaveznom sexe. Podľa mňa na tom není nič zlé a dúfam že niekoho stretnem
hm, nezda sa vam pani, ze tento problem, bisexuality, presnejsie vidiet a mat v ruke cudzi penis , je problemom veku 40 tnikov ? Prejavy gay sa ozvu oveľa skôr, teda si myslim. Ale co s tym ked sa nam pacia zeny ako take a laka nas predstava stravenia chvil s muzom. Aj mna taketo predstavy ovladali az na koniec som sa im vzdal. posedeli sme pri pohariku, pustil video a krasne sme jaden druheho rukou a ustami do raja dostavali. Mal som to obrovske stastie, ze bol na tom ako ja, nie gay, profesional ale taktiey tuzil po tom. Takze najst toho spravneho je tazke, od vtedy hladaj a ja, neboj sa tejto predstavy je to obohatenie toho co uz pozname.
Nemáš tak úplně pravdu. Já to zkoušel s muži asi v 25 a teď bych to rád zkusil po 25-ti letech zas
cital som prispevok ja som to skusil tiez je to prijemne ale najst toho praveho je obtiazne.
ahoj som zo slovenska a tak tiez jeden z vas... tiez tuzim po chlapovi vyskusat to ako to chuti... ale vsetci ste tu z ciech...
tiez mám tú túžbu ale nájsť niekoho je ťažke odkial si
Jsme manželský pár,začínající padesátníci.Jednou jsme to okusili a bylo to velmi vzrušující,jak pro muže,taki pro ženu.Rádi by jsme našli stálého přítele i nezkušeného,pro hezký a dlouhodobý vztah.Jsme z Ostravska.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hezký den Jirko.Děkujeme za Váš názor i nabídku.Rádi Vás poznáme.Můžete prosím o sobě napsat více? Můžeme si pípadně i vyměnit fota.
Také bojujete po letech s choutkami řeckého krále?Dívat se a těšit se z pohledu na Vámi milovanou mušličku jak polyká jiný úd a vy jen pomáháte pokud se nedaří?
Je to opravdu vzrušivé.Kdo nepoznal neuvěří.Ze začátku to chce odvahu,ale pokud si partneři rozumí,věří a vědí,co chtějí,je to opravdu super.
Jo tak tohle bych chtel take zazit, manzelka by take nebyla proti. Jen to chce tu spravnou atmosferu a hlavne ten spravny protejsek, at uz muze nebo jeste lepe par.
homosexualita,transsexualita...To jsou jen slova,dokud to nevyzkoušíte,tak je to jen teorie a úvahy co by...kdyby...Jasně že to není jednoduché,už od dětství do nás hustili co je a není správné,takže když je někdo bisexuální,nedej příroda něco horšího,je to špatné a potenciálně nebezpečné.Pokud nepřijmeme sami sebe takové,jací jsme,budeme cítit vinu,že jsme jiní, než chtěli naši rodiče,učitelé,přátelé,společnost...No a co? Pokud chci být sám sebou,tak mi může být jedno,co si o mě myslí někdo jiný,kdo by si ani ve snu nedovolil realizovat to,co já.Ovšem riskuji hodně,jejich nepochopení a odvržení,ale jsem si toho vědom.Pro ty,co mě neznají,tak tu mám galerie s fotkami svými a svých přátel.Nick Janina
Janino, ahoj.
Ze tvého psaní je cítit stále ještě zastárlé úvahy. Abychom v dospělosti nemuseli pociťovat provinění za směry naší touhy, jsou tu od toho vícenež osvětová fóra a chaty, dost odvázané články v časopisech i časopisy samé, filmy, v nichž se už skoro nic netají, a videa zcela bez omezení. To vše seznamuje i tu nejpuritánštější veřejnost s obrovskou škálou odchylek v sexuálním chápání a cítění. A ta veřejnost se v těch odchylkách postupně víc a víc nachází!
Ovšem nemůžeme společnosti vyčítat prvoplánovou snahu o udržení normální sexuchtivé populace se zaměřením na láskyplné rozmnožování člověčenstva. To bychom brzy vymřeli popřeslici. Takže už UVOLNI SE, PROSÍM, je to OK, moc tě zdravím! Poul
Jo jasně,máš pravdu,až na to,že existují jisté vzorce chování,např.holčičky se oblékají takhle a dělají tohle.Chlapečkové zase něco jiného že...Ale co je bisexualita?Řeknou ti o ní něco rodiče nebo učitelky ve škole? A když jsi bisexuální,je to dobré nebo špatné? Co kdybys řekl:"Jsem bisexuální" svojí mamince,manželce,šéfovi atd.Co by ti asi řekli?Neříkej že by se neprojevil strach už jen při pomyšlení na to někomu tohle říct.O to mi šlo v mém příspěvku OK? Ale jinak super hochu,mám tě ráda.Tvoje Janina
Také jsem pocítil před léty ty chutě zažít "jinou" rozkoš a pokud se mě to jednou za čas poštěstí je to velmi vzrušující změna. Ale já jsem z 90% na ženy a vzrušují mě snad všechny. Hledám pár z Prahy, který by to chtěl také tak a po domluvě jsme to třeba vyzkoušeli, protože každým dnem se nám to vzdaluje. Co vy na to!?
taky bych to zkusil třeba bych kouřil a nechal se ojet ale je mě 49
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj jsem z Ostravy a přiznal jsem si že bych to chtěl zkusit s mužem, ale žádná láska nejsem na kluky jsem ženatý a netoužím líbat kluka jen si ho vyhonit případně si to zkusit udělat pusou. jsem 30 sport. postavy, vyholený. nikdy jsem to nedělal ale představy mám pořád silnější jsi li na tom stejně ozvi se!ženatý podmínkou!
ahoj, to samé láká i mě.

koukni na fotky pod nick INOD
mám dneska volný večer, není někdo ze severu, že by jsme společně pohonili?
Zdarec co neco podniknout ????
Vždyť je to tak jednoduché. Jsem také Bi, A tak stačí si vybrat vhodný protějšek a domluvit se. Někdo má představy na orál, někdo na A, ale je nesmělý... Stačí si vše domluvit... třeba začít se jen nazí "okukovat" - i to je vzrušující a postupně si říkkat: já bych chtěl tohle... Zvedni nohy... Pojď ke mě blíž... Můžu si ho vzít...Pohraj si s mým zadeč... Určitě se všechno hezky samo a přirozeně rozjede... a mé galerie pod nickem editor Přeji spoustu krásných chvil a fotek...
máš pravdu , je to jednoduché , ale problém je se vůbec domluvit
jsem z J.Hradce a strasne me laka zkusit s klukem honeni,oral...je tady taky nekdo z okoli Hradce kdo to chce zkusit?fotky mam pod nickem DUMARC
pro zajemce jeste mail -dumarc@seznam.cz
Četl jsme vaše příspěvky a i já chci přispět troškou do mlýna. Já jsem BI, je mě ale již 46 let, jsem ženatý, z Kutné Hory, manželka to ví že jsem BI, ostatně ona také a hledám kamaráda něco jako rodinného BI přítele. Občas se mi někdo ozve na inzerát, ale většinou ve stylu jsem BI, ale nemám zkušnesoti a chtěl bych to zkusit. A pokud ionzerujeme jako pár, tak drtivá většina "BI mužů" má zájem jen o sex s manželkou. Je tedy skutečně velmi těžké v některých regionech najít někoho na trvalejší vztah třžeba na vztah rodinného přítele na společné víkendy nebo části víkendů. Já osobně nejsem zastánce "rychlého" sexu kde za 3 minuty není co řešit. Rád bych si vychutnával dlouhé mazlení a i dlouhý sex s mužem. A kterému by nevadilo, pokud by se občas přidala i má manželka.
A ještě jedno malé zamyšlení. U žen se považuje BI orientace za věc zcela normální a přirozenou. Vlastně již skoro povinnost. A proč je u mužů BI orientace téměř tabu?? Hodně mužů se i před svými partnerkami či manželkami za to stydí a tají to. A nebo jsou "částečně" BI - jen honění nebo jen kouření apod. Mě to připadá jako by byli "řidiči" a jezdili v autě, ale to auto by stálo na cihlách. Také je to jen jako řidič. No a najít jiný BI pár podobný nám, při¨měřeného věku a někde z dostupného okolí jsme již vzdali. Nebo by se snad nějaký našel?
ahoj, rád bych reagoval na část tvého příspěvku. Na ten s tím autem na cihlách. Já sám jsem mírně bi, Zanmená to, že si užívám sex s ženou, velmi si užívám sex s párem a když na to přijde a muž je velmi pohledný, tak i se samotným mužem. A při samotném mazlení s mužem (ve trojce nebo i jen ve dvou) praktikuji jen vzájemný orál a honění a mazlení. Na anál prostě nejsem, ani při heterosexu ho nedělám, prostě mi nic neříká. A rozhodně si nepřipadám, že bych řídil auto stojící na cihlách. Prostě každý máme jiné chuťe, jiné preference a vůbec jsme jiní, nemusíš to hned šmahem zabalit všechno do jedné škatulky "takybisexuálů"...
jasně, ta představa je úplně skvělá.mám rád ženy, líbí se mi kvalitní sex a sex s mužem je taky skvělý.je to na tom, že občas za nějakou chvilku se mi v myšlenkách o sexu objeví touha si to dělat s klukem, sáhnout mu na něj, pokouřit ho, a on mě.....a v neposlední řadě bych si ho tam od něj nechal i rád zasunout.....měl jsem takhle kamarády, pár, kdy jsem se miloval jak s ní, sami, tak jsme si i my dvy spolu honili a kouřili....a když došlo na trojku, tak to bylo úplně kouzelné...s mužem jsme ji společně lízali, a s ženou jsme mu ho společně kouřili....mám na to krásné vzpomínky, škoda, že to skončilo...ale rád bych našel podobný pár i teď :-)) k.danik@seznam.cz
tak to jsme na tom stejně, ale já už to zkusil a doporučuju.
Zdravím Vás pánové a dámy to co je tu psáno je fakt že BI sex je potřeba.Já jsem tento víkend sám bez ženy a touzim se s někým pokouřit a udělat si pohodičku, třeba u pěkného videa. Tak pánové a páry neváhejte a splňte mi touhu :-) Vašek 33 let Praha Va.s@seznam.cz
Odjakživa jsem na ženský,ale v poslední době mne stále více vrušuje představa pohrát si s mužským penisem.Myslím,že se to stává více mužům a nevidím na tom nic špatného.Mám fotky pod nickem petison tak když by si někdo chtěl splnit taky tento sen tak napište.
Cau, sem na tom podobne :-). Jsem zenac a myslim si, ze jsem normalne na holky, ale... :-) Jsem z Prahy. Muzem se sejit a nejdriv si treba jen popovidat.
ahoj jsem pro vyzkoušet si to ,onanii a výstřiky
...vidím pekná diskusia,prispejem???...myslím že je to úplne normálne a je len málo chlapov ,ktorý by nato v živote nepomysleli.Som ženatý a manželka o tom vie,aj ked to nebolo jednoduché priznať farbu.Náš vzťah a lásku to ešte žiadnym spôsobom neovplyvnilo.Je tu ešte niekto taky???Rád sa s ním zoznámim...
laka ma to tiez ,ale v tejto sfere som este panic ,tak ze ziadne skusenosti s tym nema ,ale asi bysom sa moh hanbil keby ho chcel do mna zasunut a zababral by sa ,ani s tymto nemam skusenosti S pozdravom Poradis ?
adresa ekza@orangemail.sk
jsem ženatý z okolí města MOSt,mám menšího penise kolem 12cm/2cm při ztopoření,mám velice silné představy v sexu s mužem,je mi jedno jak vypadá,hlavně diskretně ,toužím po orálním sex,lízat tvého žaluda,koule ,anální otvurek,anál pasivně i aktivně,prostě to co se nám bude líbit,polikání semene lízání otvurků,šůrání ,trochu pervezity.prostě jít až do detajlu ,lízat a lízat
Je to asi u většiny stejné, jsem také napnut, co se dá mezi muži dělat. Jsem od Rokycany a taky ženatý, Držet pěkný ocas je super, napiš na 737409094.
Ahoj potrebuji poradit.Chci mit sex s klukem se zasunem do analu.Chci aby mi ho tam strcil svuj penis do meho analu,ale nevim jestli to boli,a co bych mel ja pri tom delat kdyz mi ho tam bude vsouvat.Porad te mi.
ahoj ,tiez niesom gay,mam 30 rokov a som stastne zenaty a asi pred 5 rokmi som zistil ze si predstavujem pri sulozi ze fajcim muza a to ma dovedie do varu.Uz od 17rok. som si obliekal zenske spod.pradlo hlavne pancuchy.V dobrej nalade z vinka som sa pri milovani priznal manzelke a na pocudovanie to zobrala dost dobre.Dokonca ak ma chut tak mi pri malovani povie aby som si obliekol pancuchy a drazdi moj zadok s vibratorom ktoreho som jej kupil.m,ozem ti povedat ze je to naozaj prijemne a od vtedy ked dlho nemame sex ,tak si to vynahradzujem vibratorom a samozrejme v spodnom pradelku.
Aj ja som šťastne ženatý a predstavy a chutky mám teda podobne, ako ty až na chodenie v ženskom prádle. Aj mne manželka stimuluje anal a je to fakt OK.
Máš asi stejné problémy, jako spousta mužů v našem věku. Sice jsem již něco zkusil, jsem z Rokycany a já od Rokycan, napiš "dvorpetr@tiscali.cz
na mňa tresticek@azet.sk
som nežná štihla drobná jemne dominantná dospela žena...
ponuka pre par štihlych BI mužov
z Brna alebo Prahy
Zkus psichologa,pomůže ti fakt.
Zkus pravidla českého pravopisu, pomohou ti, fakt:-))
Už dlouhou dobu pozoruji, že se mi líbí i muži. Obzvláště na tomto serveru je opravdu na výběr. Na sexu s mužem by mě lákalo ale jen orální sex a anální možná, v žádném případě líbání, protože od toho je přítelkyně. Jsem trochu na rozpacích co mám dělat.Jestli ji to mám říci, nebo o tom jen snít a nebo najít někoho, komu by se zamlouvalo to samé jako mě.Nebránil bych se ani trojce s jednou ženou, ale to se bohužel asi nikdy nepodaří. Kdyby mi kdokoliv poradil budu moc rád...třeba se najde i někdo kdo bude chtít zkusit to samé.
Presne tak poradne si ve 3pohrat:-P
Škoda že většinou řešíme stejný problém. Kde najít partnerku do trojky. Ale ve dvou je to taky fajn. Je tu někdo z Hradce Králové?
Nechci radit,ale za zkoušku to stojí.Kluk s klukem si udělají dobře jako holka s holkou.Jsem ženaty(dokonce šťastně),ale jednou za čas si dopřeju jen panskou jízdu.Tak pro ty co váhají: do toho a není se čeho bát.
Ono asi v prumeru kazdy 7 chlap je bisexual nebo ma skusenosti s takovym sexem-otazkou ovsem zustava zdali si to pripusti ci nikoliv.Nekteri se za to stydi-Mame vyhodu v tom ze umime prozivat rozkos vsemi smeri.Kdo se chce seznamit at klidne napise.Rad spoznam nove lidi.sexskymkoliv@atlas.cz
Jestli nevis co stim tak ochotne zaucim a poradim.sexskymkoliv@atlas.cz
Moc se mi líbí vaše příspěvky a patřím k těm mužům, kteří ač ženatí/ať už více či méně šťastně/mají potřebu-touhu-prostě chuť na muže.Snad je to opravdu věkem,že si někteří muži kolem 30 uvědomují že mají tuto touhu.Nevím jak kdo, ale byť mne již dříve lákal sex s mužem, dospěl jsme k prvnímu zážitku skutečně až kolem 30.Snad to byl dříve stud,strach,ale i nedostupnost bližších informací, jako je internet a pod.Jsem jeden asi zmála mužů, kteří mají to štěstí, že mají manželku která je na tolik liberální, že toto pochopila a dnes se můžeme přidat k těm co poznali milování v ŠVÉDSKÉ TROJCE ! Bohužel ikdyž to začalo velice hezky, po čase nastali i potíže.Toto vše je ale na delší diskusi. Ač jsem velice rád že Tým Amateri.cz dávají prostor i tomuto tématu, rád bych vyzval touto cestou někoho kdo bude schopen a ochoten vytvořit WWW. prostor pro ty kteří mají o Bisexualitě podobné smyšlení. Jelikož opravdový prostor k tomuto tématu chybí a pokud je tak jen v útržkách na různých serverech, které jsou více či méně nekonkrétní a nepřehledné. Osobně bych takovéto stránky velice uvítal, např. Povídky o Bisex zážitcích se hledají jen velmi těžko.Nebudu již dále unavovat a pokud se najde nějaký odborník s časem se tonuto věnovat, velice rád budu spolupracovat dle svých možností.Přeji všem krásný den a užívejte života jelikož vše co nám dává potěchu radost a slast nám nesmí být odpíráno :-)
pokud jste bi oba-napište odkaď jste :-).
Jsme opravdu Bi pár a jsme z Prahy. Moc rádi bychom našli podobný pár na dlouhodobé přátelství a radovánky
Věra a Karel
nick: xKAMOx
k naprosté sexuální pohodičce,ty do dvaceti let,dohoda jistá v poho
som tiez len na zeny,ale...
na jednej akcii som zostal sam v izbe s kamarato a stalo sa....zacal mi to robit ustami a potom ja jemu,a musim povedat,ze sa mi to pacilo....to bolo raz,ale chcem to este skusit....len tazko sa hlada ten pravy....ak si,napis...
No ja som uz skusil sex v 3 bolo to vazne super....ale nic som tam nemal s chlapom...uz strasne dlho hladam par kt by ma analne "odpanil" ale je to vazne asi nemozne.... :o( ale ak sa taky najde tak budem rad...
Rad by som si to vyskusal s muzom ale nie uchylom.Mam rad silonky a bol by som rad keby ich mal aj o.Semeno nemusim ale skusil by som to.
tak to aby som nafotil novu galerku a ukazal sa ti.tiez nosim rad pancuchy a lodicky.este som nikoho nemel ale ta predstava ma dovedie k vrcholu.ak budem mat galerku tak ti ju poslem.som tiez s blavy.joki
ATRAKTIVNÍ! Už dlouho mě laká představa, sexu s ženou za přítomnosti bi kluka.Hodně přitahuji holky i kluky, ale mě láká představa, jen společného sexu v přítomnosti obou dvou a NÉ zvlášť. Takových možností je málo, ikdyž nemám s navazovánim známosti velký problém.Proto to zkouším touto formou. Je mi 27let 183/84 sportovní opalené postavy, atraktivní vzhledu. Hledám pár do 40 let, ale opravdu jen přitažlivý a atraktivní s fotem, které vyměním za své.Těším se na Vaši odpověď
škoda že jsi nenechal kontakt!!
Zjišťuji že čím jsem starší, tím jsem uvolněnější - je mi 39. Jsem ženatý 192cm. 88kg a už dlouho mě zajímají i muži. V první řadě jsem to považoval za průšvih, ale teď se tomu už poddávám. Mám barvité fantazie a stejně jako ženské, i mužské tělo mne vzrušuje - a to čím dál více. Vzdávám to! Musím to s klukem z Ostravska prostě zkusit a dost se na to těším.
email: da.gu@seznam.cz


jsem taky bi, mam partnerku a malou holku a jen cas od casu bych s rad uzil s klukem, muzu jen v dopolednich a odpolednich hodinach a nemam vlastni prostor, kde ale vzit nekoho diskretniho ? bi kluka ne starsiho 30 v okolí olomouc vyskov brno kdo ví ? :-))
...skusit lahke mazlenie s muzom myslim,ze nieje nic zle,treba len zahodit predsudky a trochu sa uvolnit.raz som to urobil a bolo to prijemne.chcem to opat,ale najst pohodoveho a uprimneho chalana je tazke a obcas mam aj pocit,ze nemozne.ale clovek musi hladat aby nieco nasiel,takze,raz sa mi to snad podari...treba verit..rad sa s podobnym chalanom zoznamim....ak chces,napis na peter@post.sk...
Zabrousil jsem na tyto stránky a překvapilo mě, kolik lidí má podobný problém. Jsem spokojeně ženatý, 33 z OL, určitě bych neměnil, přesto mám sen, a to vyzkoušet to se štíhlým sympaťákem. Nedělat si žádné násilí, prostě se sejít, pokecat si, o sportu, ženských, a při příjemné masáži, koupeli, si pěkně zblízka prohlédnout i cizího krasavce, a potom podle nálady, chuti vyzkoušet víc, co je komu příjemné. Prostě sehnat spřízněnou duši , na občasné, nejlépe dopolední chlapské úlety. Jak plyne čas, říkám si, že by byla škoda nevyzkoušet něco, co mě tak moc láká. Zpočátku jsem měl trochu pocit viny, ale nyní jsem klidný, a těším se, že třeba jednou...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zjišťuji že čím jsem starší, tím jsem uvolněnější - je mi 39. Jsem ženatý 192cm. 88kg a už dlouho mě zajímají i muži. V první řadě jsem to považoval za průšvih, ale teď se tomu už poddávám. Mám barvité fantazie a stejně jako ženské, i mužské tělo mne vzrušuje - a to čím dál více. Vzdávám to! Musím to s klukem prostě zkusit a dost se na to těším. Muzem se domluvit ???????
email: da.gu@seznam.cz


Jsem z J.Hradce a strasne me laka zkusit s klukem honeni,oral...(jeste lepsi by to bylo s parem)...je tady taky nekdo z okoli Hradce kdo to chce zkusit?fotky mam pod nickem DUMARC...dumarc@seznam.cz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zajímavé téma,
vidím že hodně chlapů má chuť to vyzkoušet ve trojce. Je mi 30 let a chci zkusit orálek až do konce a cítit sperma v puse, ale za přítomnosti ženy, která mi bude pomáhat. Pak třeba i lehké dráždění ze zadu od ženy. Taky zkouším najít vhodný pár, ale jak to vypadá, tak si buď všichni dělají srandu nebo nevím. Prostě pořád nic. Odpovědí hodně, ale skutek utek.
Víš, ono když si dáš s někým, kdo se ti třeba přihlásí, sraz a příjde kreatura Zombiho, taky utečeš, jako ten skutek. Je moc těžké navazovat jen tak nové kontakty, zvlášť když mužský o sobě toho navzájem vědí tolik :-)) Vlas
Ahoj, také to chci vyzkoušet, ale ve trojce s ženou. Protože sám s mužem bych se cejtil trapně a nervózně, a hlavně já jsem začal po tom toužit po shlédnutí bi porna kde se milovali ve trojce ženou. A líbil se mi sendvič kde jeden pícha ženu do pičky a ten druhý ho bere do analku. Tak jsem teď zaregistrován na třech seznamkach kde pár hledá jeho, a nic. Co jsem zjistil tak páry hledají mladého, štíhlého s velkým perem.
Dnes jsem si poprvépřečetl tyto skvělé články a musím souhlasit. I jájsem zjistil kolem mého 40 - roku, že bych to rád zkusil s chlapem. Dokonce jsem překonal počáteční stud, obavu nebo jak to kdo cítí a párkrát jsem orálek s chlapem vyzkoušel. Po porvním pokusu jsem měl obrovské výčitky svědomí ale šel jsem do toho po nějaké době znova. Jsem šťastně ženatý ale manželce to říci nemohu. Dnes jsem na tom tak že to beru jen jako zpestření sexuálního života a proto bych rád potkal kámoše, který je na tom stejně jako já, popřípadě pár kde on je bi. Jsem z okolí Chomutova.
Bisexualita je nádherná, ale je velice těžké se seznámit s podobně zaměřenými lidmi. Chybí tu čistě bisexuální klub Hledám bisex pár, skupinú, samotnou ženu, muže. Jsem z Prahy, 49l., štíhlá sportovní postava, O,A aktivně i pasivně, záliba v dámském prádle.
Ahoj jsem z Ostravy a přiznal jsem si že bych to chtěl zkusit s mužem, ale žádná láska nejsem na kluky jsem ženatý a netoužím líbat kluka jen si ho vyhonit případně si to zkusit udělat pusou. nikdy jsem to nedělal ale představy mám pořád silnější jsi li na tom stejně ozvi se!
ahoj jsem ženatý a taky bych to rad zkusil .Jsem z Ostravy z centra 192 88 d. Ozvi se
Ahoj
TAk koukám, že většinou stejné problémy..Touha a potíže s realizací a to asi z jediného důvodu. Lidí na Bisex je mraky, ale lidí, ktří jsou seriozní a spolehlivýj mooc málo. Je mě 50 a v mé hlavě je spousta představ a fantazi na hrátky s mužem. Ale realizace není. Jak se hnat chlapa aby byl zdravý, čistotný spolhlivý nechtěl nic bourat jen to bral jako nádhrné zpestření jinak v mých letech pokliného všedního života. Mladíci jak zjišťuji s s tím moc nepárají, ale kde je zopovědnost? Vždyť přece si nchceme jen užít za každou cenu? Ta cena by mohla být sakra vysoká. A právě to, že muži starší generac si to moc dobře uvědomují velice těžko realizují své sny. Je to jako s tou touhou s chtíčem. J v nás, ale zároveň toužíme spíš po kamarádovi se kterým se dá pokecat o čemkoliv a v případě sympatie ralizovat i to po čem toužíme.
Honza.
Myslím, že to co jsi napsal, je 100% pravda. Jen bych ještě dodal, že mi připadá, že ta bisexualita přichází okolo toho 40-tého roku chlapa a jestli to není třeba i tím, že ženské na nás už tolik neletí, chceme si užít, doma to známe a tak si představujeme, že když se sejdeme s chlapem(kámošem) tak se jde prostě na věc a je to takové jakoby trochu jednoduché? Jen mne tak napadlo ale také bych rád našel takového kámoše.
Ahoj, možná si dokážem dát co hledáme. Odkud jsi?
Ja si myslim, ze to s vekem az tak moc nesouvisi. me je 28, spokojene zenaty, ale sem tam mam chut zkusit neco malo s klukem. jen spolecne honeni, nekdy oral a tak. je tezke nekoho seriozniho setkat, taky mam strach s ruznych veci:) ale nekdy, sice malo, se to povede a je to fajn
kdyztak se nekdo ozvete. nemusi jit o sex, jen pokec treba u pivka nebo po netu
nestihla jsem přečíst všechny komentáře na tvůj příspěvek, ale myslím že ti odepisovali hlavně muži..a já mám úplně ale stejný sny, jako ty..a taky je to pro mě dost těžký tyhle sny realizovat..je mi už taky přes 40 roků a už dost dlouho si představuju sex se dvěma muži, kteří jsou bi..nosím to v sobě jako moje nejvíc tajný přání, protože moje okolí by mě stopro nepochopilo a odsoudilo, mám totiž muže a žiju s ním navenek dost klidně a spokojeně..jen jsem ti to chtěla říct, abys věděl, že nejen muži mají takovéhle touhy..
Ahoj! Pokud trvá pořád, to o čem jsi psal,tak jsem k dispozici, jen najít toho třetího skutečně BI!
AJ MNA TO LAKALO ASKUSIL SOM TO.MAL SOM Z TOHO ZLY POCIT.ALE PO CASE MA TO ZASE ZLAKALO A ZASE SOM TO SKUSIL.ZACAL SOM IBA TAK ZE ON UROBIL PUSOU MNA.ALE POTOM MA TO LAKALO A VYSKUSAL SOM TO.TREBA SKUSIT VSETKO.A NAVYSE MOJA PARTNERKA A ORAL NIESU VELKY KAMOSI.SEMENO NIEJE AZ TAKE ZLE.A BOZKAVAT SA S USTAMI PLNYMI SEMENA MA VZRUSUJE.CHCEL BY SOM NIEKEDY VYSKUSAT AJ ANAL,ALE IBA JA NIEKOMU.ASI TOLKO.INAK JE MI 22 TAKZE TO NIEJE ASI VEKOM.JE TO SKRATKA TAKE MOJE TAJOMSTVO
tato diskuse, po čtyřicitce se lecos v tomto ohledu realizuje, ale představy někdy nedají spát, jsem z Liberecka a doma jsem s názorem zkusit to ve třech neuspěl, tak nevím co s tím
jsem ženatý už 10 let ale pořád mámvětší chuť na sex a naexperomentování než žena ...zkoušel už ji trojku s jiným párem 1 to bylo super 1x nic moc ...a láká mě to u toho vyzkoušet - prostě se dotknout se druhého chlapa,nejsemteplej jen mě to láká ,tak jak si i vyzkoušet dámské kalhotky , silonky ... bylo to zajímavé... žena , ale bohužel pro to nemá pochopení
Tak jsem strašně rád, když na těchto stránkách zjišťuji, že nejsem sám "ujetej" Jsem 13 let šťastně ženatý, ale čím dál častěj má představu o sexu ve třech. Velice mě láká představa, kdy žena pomáhá zavádět do mého análku tvrdý penis, nebo mi ho přidržuje při kouření a naopak. Doma se toto téma bojím otevřít a i kdyby, vlastní ženu bych u toho asi nechtěl :-) Nenajde se pár, který má tuto otázku již vyřešenou?
Presne tohle - drzet muzi, kteremu pomaha zena zavadet tvrdy penis do meho analku, me laka. A pak by se mohla na nas divat a nasledne me kourit penis... Dost zvrhla predstava. A to jsem hetero.
I když jsem na holky tak poslední dobou mě stále víc láká vyzkoušet sex s mužem, ale zatím jsem nenašel odvahu to zkusit a ani jsem nevěděl kde hledat, ale vidím , že zde je spouta lidí se stejným problémem. Najde se i na Moravě kluk, nebo pár s podobnými ůmysly.
ahoj mám na to stejný názor a stejné sny, jsem samostatný muž z jihu Moravy, když tak napiš a uvidíme co dál
bych si ošahat tělo jiného muže, polaskat se s ním a zkusit vzájemné vyhonění i orálek. Manželka nechce o trojce s Bi mužem nechce ani slyšet, ale mne to velice láká.
Jo, tak to mame doma uplne stejny :)
hledám někoho kolem 30let v Hradci Králové, s kým bych si mohl dojít na kafe. Jen tak pokecat o problému.
Jan69
Já měl to samý. Pak jsem to vyzkoušel s robertkem, který jsem koupil manželce a od té doby jsem to musel vyzkoušet s mužem. Vyzkoušel a říkám super. Bylo to jen v autě, což nemám moc rád, ale být to někde v bytě, hromadu místa kolem sebe muselo to být víc jak super. Takže jsem asi BI, protože u ženský si nešáhnout na prsa a jinak se s ní pomazlit než s chlapem je zase něco jiného ale taky super.
Musím souhlasit. Mám něco přes 40 a ty samé problémy. Koupě vibrátoru ženě vyřešil částečně i můj problém.Měl sem štěstí a možnost zkusit to s mužem. Bylo to jiné než s ženou a bylo to bezva.
Ahoj no to jste celý vy ženáči raději to zkoušíte vibrátorem než byste zkusili živýho a poznali jaké to je,hlavně neměj obavy...
AHoj z Není tu někdo z Brna na bisexuální odvaz, každý s každým a každá s každou?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, a co 35/189/86/20/6 bi kluk. Pozdější připojení mé partnerky možné. Taky ze severu.
ahoj jsem na tom stejně jako ty jsem z Mostu tak se ozvi a pokecáme
Jsem z J.Hradce a strasne me laka zkusit s klukem nebo párem... honeni,oral...je tady taky nekdo z okoli Hradce kdo to chce zkusit?Fotky mam pod nickem DUMARC. dumarc@seznam.cz
No určitě to zkusit ale pozor aby to nenadělalo nepořadek v hlavě mí to připadá s klukem lepší než holkou.
Mladý bi kluk hledá stejně postiženého kluka, později připojení mé partnerky možné
Does anyone here speak English? I need some help to translate this site so I can make some postings in the photo galleries!

Thanks!
Mužské tělo mě taky moc láká, ač jsem ženatý, trochu s bříškem a můj věk se blíží padesátce. Láká mě být po vůli muži nebo třeba libovolnému páru za použití tvrdších prostředků (SM). Bezpečně. Našel by se tu někdo, komu se líbí obrácená role? Jsem ze severu, od UL.
jsem taky od UL.Můžeme něco zkusit.Problém jsou však prostory.
Ahoj, taky prostory nemám. Jestli máš nějakou možnost, pošli mi vzkaz z mého profilu kadetz. Dík. Budu se těšit
I my bychom rádi přispěli s trochou do mlýna. My jsme manželé, oba BI, netajíme to před sebou a nestydíme se za to. Proč se BI orientace u žen považuje za zcela normální a skoro povinné a u mužů je BI orientace něco tabu nebo něco nenormálního? A to jsem řekl slušně. Hodně mužů se za svoji orientaci stydí a před manželkami nebo partnerkami to tají s tím, že by to nepochopili apod. Ano, jsou jistě ženy, které by to třeba nepochopili, ale podle mě jsou to spíše jen vyjímky. Jak jsme již napsal, jsme manželé, natajíme se svojí orientací ani názory. A zatím marně delší dobu hledáme podobný pár, který by se s námi rád scházel.
Tiež by som rád trošku prispel. Je to môj prvý príspevok do fóra vôbec. Tiež ma veľmi vzrušuje predstava nežnosti s oboma pohlaviami. Predstava milovania sa so ženou a mužom naraz je pre mňa neskutočne vzrušujúca. Byť spojený so ženou, bozkávať sa s ňou a zároveň spoločne orálne uspokojovať iného muža, ma privádza priam do tranzu. Bozkávať sa so ženou a pritom si nechať postriekať tvár semenom... Dvojitá penetrácia partnerky, sendvič... Jemu lízať vajká keď svoju kládu zasúva partnerke do jaskynky. Len to tu popisujem a už mám boxerky polepené od kvapiek túžby. Len nájsť nepromiskuitného diskrétneho priateľa je snáď nemožné...
ma nejaky par zajem zkusit to s parem, ktery to rad zkusil i se stejnym pohlavim? treba jen oral ci hlazeni, pak by se videlo, zda i vic. Nebo klidne jen bi zena
jsme pár středních let a rádi se sejdeme s vyspělým mladým mužem pro sexuální uspokojení dámy . ale i sex s partnerem je možný...praha... foto civilní, velké M, zdraví !
all.ann@seznam.cz
Dlouho jsem se trápil myšlenkou jaké to asi je mít v puse penis.Většinou na to myslím když mě partnerka kouří.Proklínal jsem se za svoje myšlenky,ale když vidím kolik chlapů je na tom stejně... cítím se trošku líp.A je zajímavé že i u mě,jako u spousty dalších se to objeví kolem čtyřicítky. Co to ksakru je??? Nikdy jsem si o sobě nemyslel že bych mohl na něco takového myslet,a teď....láká mě cítit to měkké,ale zároveň tvrdé v ústech,poznat jaké to je pro partnerku kouřit....a třeba ochutnat chuť semene....
A tak se ptám,pokud je tu nějakej psycholog amatér,čím to je že až v tomhle věku a tak silně se to objeví????
člověče... to asi fakt přichází s věkem, mě je 37 a poslední dobou o tom dost vážně uvažuju... mám spoustu homosexuálních přátel a myšlenka na sex s chlapem mě čím dál víc vzrušuje....ale asi bych potřeboval aby u toho byla i ženská a nechat tomu prostě volný průběh.....
Asi to hodně chlapů někdy pocítí. Mě to nikdy nenapadlo, až došlo k situaci, kdy jsme si v trojce s jedním hochem užívali s mojí manželkou. Bylo to vždy hodně vzrušující pro všechny a ona si to též užívala. Časem jsme se již znali tak důvěrně, že jsme do ní oba stříkali a chodili do ní hned po sobě dokud v sobě měla sperma předchozího partnera. Zajímavé bylo, že mě to nevadilo a ještě mě to vzrušovalo, hned jak se udělal a vytáhnul jej z ženy, ihned jsem přiklekl a vrazil jej do ní já, aby ani kapka neunikla. Při jednom milování nastala situace, že jsem jí šukal, její nohy na ramenou a náš přítel klečel vedle nás a čekal až na něj dojde řada. Jeho vztyčené péro jsem viděl krásně zblízka vedle sebe a v tu chvíli jsem dostal hroznou chuť mu jej vzít do ruky a pohonit. Neudělal jsem to, ale od té doby mě ta myšlenka stále pronásleduje a rád bych někdy držel v ruce a snad i v puse stojící mužské přirození. Netoužím po něžnostech, ale fyzický kontakt s cizím penisem mě nedává klidu. Co s tím? Žěna nic netuší a náš přítel k nám již nejezdí.
To je má situace. Trojku jsem ještě nedělal, ale moc mě vzrušuje tato představa. Taky nejsem bi, ale pohonit a pokouřit bych ho chtě , možná i vylízat ojetou možná i krásně zasemeněnou kundičku. Moc mě tato představa vzrušuje.
Ahoj, kdybys to chtěl zkusit, jsem pro. Bydlím v Praze.
Ano já jo nápis :) mužem se sejít
z toho si nic nedělej, obdobný problém řeším celý život, jednou za čas si to zkusím s klukem a dělá mi to dobře. Teď mám zrovna chuť...
Hlavně není potřeba věšet hlavu. Můžem zajít na pivo a pokecat. M.
pěkný...............................................................................
Stále hledám příjemný pár, kde on je Bi a ona je štíhlá, trochu je problém v tom, že jsem s mužem někdy aktivní, někdy zase pasivní jako ta správná děvka...Ale, šukání ženy ve dvou, to je taková lahoda, nic lepšího jsem nepoznal...
mě moc láka bi sex, ale nějak nemám štěstí, trojka se mi nedaří najít a jinak to stojí taky za,,,, ach jo
tY NEJLEPŠÍ LÉTA PRO SEX MÁM ZA SEBOU. SEX SE ŽENAMI MĚ VŽDY USPOKOJOVAL A NEMĚL JSEM NĚJAKÉ PODSTATNÉ PROBLÉMY. V POSLEDNÍ DOBĚ MĚ VŠAK VELMI LÁKÁ ZKUSIT SI JAK CHUTNÁ MUŽSKÝ PENIS V ÚSTECH A SPERMA NA JAZYKU. ZKUSIL JSEM TO IZERÁTEM ALE ASI NEEXISTUJE BRŇÁK, KTERÝ BY MI TO UMOŽNIL
Ahoj mluvíš mi úplně z duše. Pibam@seznam.cz napiš prosím budu se těšit... Brno...
Asi bych se opravdu opakoval...Jako hodně mužů,co napsali do tohota fora příspěvek,jsem ženatý,doma vše klape a taky toužím po občasné možnosti se setkat a pomilovat s mužem.Jen nějak nemůžu narazit na někoho vhodného.Rád bych poznal ženatéhy chlapa asi tak od 35 do 55 let,který by si mohl tak jednou za čtrnáct dní udělat čas a měl vhodné zázemí.Tak se kdyžtak ozvěte.Hezký den
někomu se líbí ženy, někomu muži, někomu obojí.
Ale hlavně se všem líbí sex. No a zatím je stále nejvýraznějším symbolem sexu mužský penis. Proto, když jde hodně o sex, připletou se heterosexuálům do představ a snů i prvky mužské sexuality. Je to normálnější, než si tu kdo myslíte, opravdu.
Žádné stresy, žádné pochybnosti, příjde-li to a bude to silnější než vy, prostě se tomu oddejte, pochopitelně se všemi prvky hygieny a ochrany!!
Teď tu není čas, ale příště vysvětlím více.
MUDr. M. Tycz sg
zdravim vsechny, plne souhlasim se vsemi co maji chut vyzkouset sex s chlapem. Je mi 43 a jsem zenaty, ale cim jsem starsi, mam vetsi touhy po sexu s muzem. Hledam pritele mezi 40-55 lety, ktery taky nechce narusit chod rodiny, ale ma stejne potreby a touhy. Nechci jenom sex, ale mit blizkeho cloveka se kterym mohu resit nebo prozivat veci jinak nez se zenou. Prekonate-li nekdo v teto kategorii meze fantazie a strachu, kontaktujte me. Nejradeji muz s knirem nebo fousy, a hlavne dobrym srdcem.
PS: mel jsem jeden mnoholety vztah se zenatym pritelem, a verte mi, ze kdyz si dva sednou-zacne byt zivot veselejsi a vy spokojenejsi a vyrovnanejsi,a to se odrazi ve vasi rodine - nejste tak necrly... Je to jenom priroda a nema smysl se ji branit.... Kdo jste to vyzkousel nebo vyzkousite, pochopite. Pepa
zdravim vsechny, plne souhlasim se vsemi co maji chut vyzkouset sex s chlapem. Je mi 43 a jsem zenaty, ale cim jsem starsi, mam vetsi touhy po sexu s muzem. Hledam pritele mezi 40-55 lety, ktery taky nechce narusit chod rodiny, ale ma stejne potreby a touhy. Nechci jenom sex, ale mit blizkeho cloveka se kterym mohu resit nebo prozivat veci jinak nez se zenou. Prekonate-li nekdo v teto kategorii meze fantazie a strachu, kontaktujte me. Nejradeji muz s knirem nebo fousy, a hlavne dobrym srdcem.
PS: mel jsem jeden mnoholety vztah se zenatym pritelem, a verte mi, ze kdyz si dva sednou-zacne byt zivot veselejsi a vy spokojenejsi a vyrovnanejsi,a to se odrazi ve vasi rodine - nejste tak necrly... Je to jenom priroda a nema smysl se ji branit.... Kdo jste to vyzkousel nebo vyzkousite, pochopite. Pepa
Je tu popisana strasna spusta nazorov, skoda ze len malo kto vie o com hovori. Ja mam pocit ze som tiez bisexual, rad by som si to ujasnil ale nie je to tak lahke ako ist a kupit rohlik. Zial nie je vela prilezitosti na seriozny sexualny zazitok, ktory by raz a navzdy vyriesil otazku, "som bi" ?
Myslím, že máme něco společného, odkud jsi? Já bydlím na severu moravy.
škoda, že můj partner není Bi.Hned bych do toho šla s vámi.Anální hrátky má rád,nechá se opíchat připínacím vibrátorem ode mě,ale chlap na něj nesmí sáhnout.Chtěla bych ho vidět,jak ho ojíždí jiný chlap a já mu ho při tom kouřím....
Ahojky četl jsem tvůj příspěvek na téma bisex a můzu ti rict ze me to strašne laka.....jsem z J.Hradce tak kdyby jsi partnera přesvědčila tak se prosim ozvi :-)))....
nekolikrat uz jsem zazil sex ve trech ale bohuzel ted uz dlouho ne. bohuzel vetsina lidi zde jsou pouze pisalci a mluvkove me zajima pouze real jsem z prahy ale rad prijedu kamkoliv do 100km.takze pokud se najde par ktery vi co chce a chce to opravdu realizovat tak se ozvete.cauky sasa
NO taky mám touhy.Mám sice holku,ale láká mě zkusit obsloužit kluka jakoby jako holka i v paruce a prádélku.Poslušně ho zkusit kouřit a možná se i nechat píchat.Nevím co s tím?
moje představy jsou skoro stejné jak tvoje. Chceš si o tom popovídat.
Stejný problém - 41, ženatý, spokojený, ale nedá mi to spát. Jste tu někdo ze severní Moravy - Opavsko, Krnovsko? rcon@centrum
dobrá otázka.A odpověď?Samozřejmě to realizovat,ne?Ale pak najednou člověk pocítí,že to až tak jednoduché není,což?Představa že jsem muž a jsem s mužem,ale vlastně nejsem gay...A co když jsem heterosexuál,ovšem v mém případě navíc transka?Že už je to trochu komplikovanější?Jen zdánlivě ovšem...Když jsem s jinou transkou,tak jsme jedna pro druhou ženou,i když v mužském těle.Takže je to homosexualita nebo (pomocí vzhledu)vlastně heterosexualita?Možná právě bisexualita,ale když se v tom nepatlám a rovnou to uskutečňuji,tak vlastně zas o tolik nejde.
Nejlepsi je nesnit a vrhnout se do reality.sexskymkoliv@atlas.cz
jsem Bi muz,45,se zkusenosti.Hledam muze nebo par kteremu oddam sve telo pro krasne hratky v jakekoliv kombinaci,uspokojime spolecne,zenu a potom ona sama,roztahne me pulky pro muzuv zasun do mne.Nehledam problemy ale uspokojeni.
Ako tu čítam, veľa z nás to chce skúsiť, ale má strach. Alebo to skúsi ale nesplnili sa predstavy. Patrím k tým starším, je mi cez 50 a tiež som pocítil chuť pohrať sa aj iným penisom a telom až pred pár rokmi. Predtým všetko v poriadku, žena mi viac- menej vychádzala v ústrety, potom som s ňou skúsil párkrát anál-fantázia. Začal som hľadať. Najskôr nesmelé kontakty cez zoznamky, prvé pokusy- viac neúspech, ako očarenie zo sexu s chlapom, ale štvrtý pokus sa vydaril. Boli aj potom, ale nakoniec mi zostal len ten Môj. Postupne sme začali prežívať aj iné, ako sex vo všetkých variáciách, mohol som s ním hovoriť o všetkom-je to iný pohľad ako štatdartný priatelia. Pozná ho aj manželka- ale nevie že sme často spolu aj v tých najbláznivejších polohách. Preto doporučujem. Ak vám to chýba, skúšajte- nie bezhlavo, ale vytrvalo. Aj na Teba čaká ten Tvoj-a bude to s ním veľmi krásne. A nakoniec.
Z nudného štandartného života sa stal život plny krásna a radosti pre mňa a priateľa, rodinu aj okolie...
díky tvůj příspěvek mi dodal novou sílu....
...a na mne jsi si nevzpomněl?
Napiš a navrhni něco, jedno co... jsem na tom jako Ty..

brain07@seznam.cz
předešlý vzkaz je pro xxanadu
rad se s tebou sejdu je mi 31 sem zenatej ale s muzuem mam uz skusenosti pokud mas zajem tak pisni na meil joska45@seznam.cz pepa
ahojky, jsem taky ženatej a láká mě to vyzkoušet.
Dostal jsem se do stejné situace
a problém začíná i tím,že jsem starší 52let a navíc bez možnosti provozu doma.A teď přichází na řadu to známé : co s
tím.Poradí a pomůže někdo?
jsou v podstatě k ničemu.Všichni někoho hledají,někoho chtějí a něco schánějí,ale když má dojít na lámání chleba,tak cuknou a vše co se napsalo jde k čertu.
Další problém je věk.Čím je člověk starší,tím hůř hledá někoho,kdo by s ním kamarádil a užíval si i sexu a to bez narušení soukromí.A je to ještě složitější,když ani nemá zázemí.Pak už snad zůstávají jen zdravé ruce a vlastní fantazie,jaké by to mohlo být.
Ale........Kdyby se zde našel někdo pro 52letého chlapa a nejlépe štíhlý a se zázemím a ještě v sexu aktivní.............tak to by byla paráda.
Najde se někdo? Uvidíme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nebojím sa reagovať aj na to, že sa mi veľmi často zdá o sexe s mužom. Používam dildo a partnerka mi dráždi konečník jazykom a prstom ale rád by som naozaj zažil živý penis v anále až do konca... Myslím, že tak ako žena vie vylízať ženu najideálnejšie nemal by byť problém pre chlapa najlepší orál druhému chlapovi. Viem nájsť niekoho takého v BA a okolí? Keďže sa nepovažujem za gaya, prítomnosť ženy by k vzrušeniu rozhodne pomohla...
Jenom stále pláčeš nad rozlitým mlékem, ale nemáš zde ani fotku, aby bylo vidět, jak vypadáš, ani nemáš uvedenou lokalitu, aby bylo jasné, odkud jsi. Tak jak si myslíš, že tě někdo může kontaktovat?? Třeba někoho zaujaly tvoje řádky a třeba by to chtěl také zkusit. Ze zvědavosti...
je dost těžké. Asi by to chtělo sledovat pohyb hvězd a teprve při správné konstelaci to zkusit :o) Já si dodávám odvahu vyzkoušet sex s mužem už hodně dlouho, ale stále schází pověstná kapka. Nedovedu si to představit jinak, než ve trojce, pod vedením zkušené ženy. Ale třeba jednou .... ;o)
Je až fascinující, jak tu všichni pláčeme, že nám něco chybí. Všichni zkoušíme možné i nemožné, odpovídáme, nabízíme něžný sex, ale je to až na vyjímky stále stejné. Všichni to chceme,víme že to chceme. Avšak moje obvyklá zkušenost? Jakmile se zeptám, kdy a kde, je tu problém. Komunikace ztěžkne, není čas, odpověď na konkrétní nabídku se nedostaví. A když, tak to stejně zase ztroskotá na komunikačních problémech, na mnohé výzvy žádná reakce a pokud ano, tak jen, nemůžu mluvit, nejsem sám apod. A to se snažím dát prostor, ale jakoby realita lidem vzala dech. Myslím. že hodně z nás chce, popovídá si o tom a pak si od tlaku ve slipech odpomůže jinak. Nechápu to, ale snažím se respektovat. Pravda, autoerotika je jistější, pohodlnější. A v každém případě je to sex s člověkem, kterého máme rádi a je nám i sympatický. Kdyby seriózně někoho zajímalo více, viz profil a může nechat vzkaz. Já odpovídám každému. Jak už bylo řečeno v předchozích příspěvcích, možná fakt někde ten člověk existuje, jen se ne a ne potkat. Takže stále věřím. Rozhodně je praktické, mít to k sobě co nejblíže. A moje konkrétní představa. Viz povídka "Večer na pláži" z 3.4.2007. Jasně, na tom prostředí netrvám. Ale průběh akce je reálný i bez pláže. Tak se mějme všichni krásně a zústaňme optimisty. Jednou snad, možná, třeba ....
Jo, plně s tebou souhlasím. Jsem tak 40let, ženatý, ženy můžu a hodně, přesto mi není divný, ba naopak, sex i s mužem. 2x jsem se miloval ve třech MMŽ a bylo to dobré.
již jsem dával inzerát několikrát, ale vždy po předvedení se s civilní fotkou a seznámení druhé strany o věku 57 náhle konec, žádná reakce, nic. Ale erotické fotky si posílat někteří nechali! Takže se mi jeví mé snažení marné. Jsem Bi, manželka (samozřejmě) nemá nic vědět, jsem sub, při těle a rád lízání ve všech formách. Udělá s tím někdo něco, nebo to zase skončí na prostoru a pravačka posílí?
Jsem bi, přítelkyni by to asi vadilo, ale mne se líbí když mne kluk šuká. Je to krásný vzrušující pocit když stříkáme oba najednou on do mne a já nastejně s ním. Mám rád když se mi kluk vystříká do pusy. Miluji semeno. Nejraději bych zkusil více kluků najednou a mít plnou pusu jejich semene. Ale v dnešní době je to dost velk risk se zdravým.Jsem z jihu čech.
Ahoj :o)
odkud jsi ? Máš hezký nářadíčko...ozvi se, láká mě to...
Pavel
chtela bych videt jak se dva chlapi nebo kluci spolu mazli
jsem po 30,štíhlý ženatý, doma v sexu moc nevyužitý, loni jsem měl nádherný zážitek v sauně se dvěma muži kolem 50, od té doby na to neustále myslím...nejdřív mě balili, což mě šíleně vzrušovalo /teda když mi to došlo/ a protože je to v sauně vidět ostatní šlo velmi rychle...od té doby jsem něco zkusil, ale už to nebylo ono, proto hledám jednoho nebo dva chlapy kolem 50, rád se ukazuji nahý, rád kouřím a nechám se postříkat...zatím jenom sním, ale třeba se někdo ozve...
A už jsi takového muže z Plzeňska našel?
ahoj chtěl by jsi mě ?jsem děsně nadrženej ...plzen jih
jsem ženatý a mám spokojené manželství. Ale láká mě to zkusit i s mužem nebo ve trojce s párem. Jsem nezkušený, ale moc mě to láká. Když už se někdo objeví, tak dostanu trochu strach a nic z toho.
Já to rád zkusím,taky mě to láká a mám s toho i strach.Pokud chceš tak se ozvi.
asi jsme na tom všichni stejně. Šťastně ženatí, ale něco tomu při tom sexu schází. Pořádně vykouřit stopořený péro a nechat si rozmazlovat svůj análek, to by byla nádhera. Úplně cítím jak ztahuji předkořku a jazykem ji dokola oliziji, to se nedá ani popsat. To číst manželka, tak letím-škoda
Mám úplně stejnépředstavy, ale už je nejvyší čas to vyzkoušet.
Musiš to vyskušat a uvidiš kto ta viac pritahuje
Už dlouho hledáme pár kde jsou oba bi zhruba v našem věku,a vůbec se nedaří:-(Myslíte že nějakej existuje???
jsme s manželkou oba hetero anikdy nás nelákal sex se stejným pohlavím já mám nemilou zkušenost v17letech jsem drobet víc opil a obtěžoval mne na toaletě jeden díky opilosti jsem se chabě bránil ale kamarád mě zachránil po vystřízlivění když jsem se to dozvěděl tak onen dotyčný dostal co si zasloužil byl pár dní vícebarevný dodnes když si na to vzpomenu tak je mi zle zrovna tak jako z vašich příspěvků kde popisujete své sny MUDR TYCZ by měl vrátit lékařský diplom měl by od toho lidi odrazovat a ne jim to doporučovat(doufám že nemáte ordinaci vJ.Č.začal bych sebát chodit k lékaři toto není určitě vaše civilní jméno) jako MUDR by jste měl vědět o zdravotních problémech které se každopádně dostaví dříve či později v důsledku análního sexu u obou pohlaví musí to být správný hnus mít přirození od hoven(nikdy se ten konečník nemůže tak dokonale vyčistit nejvíc mě vždy pobaví v inzerátu u bi páru požadavek na čistotu chápu homosexuály mají to daný přírodou ale bisexuálové otravují a jsou hnusní protože podlehli modě a razí heslo zkusit se má vše dovedete si představit až nestihneš dojít na vc a posereš se?
mam rad takých ako si ty, starý úchyl, ktorý ide poučovať o morálke, pritom tu okukavaš ženy a honiš si vtáka!!!!!!!!!!!!!
Keby to tak nebolo tak maš vytvorenú aspoň 1 galeriu.
Inač som ženatý , nie som BI!!!!!!!!!!!
a ešte som zabudol podotknuť,že keby ťa nelakal sex medzi mužmi, tak nečítaš toto forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, Bi kluk se najde a rád i přijede. Máte rádi piss, myslím, že bychom si rozuměli. Tší se J.
Někdo hubený z Hk se soukromím? Já 33l hubený. Raději kluka!
Ahoj, bral bys dva kluky se zázemím v PU? Já pasiv, on aktiv s velkým.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chceš-li takovou, aby se podle těla nebo obličeje nedalo poznat, že je to chlap, musím tě zklámat -- není to vůbec jednoduché. Budování ženského těla, hlasu a všeho stojí hodně času, nervů a penět a jen tak takovou nenajdeš.
kluka z Krnova a okolí na vzájemné kouření,polikání semene a milování.Copak v okolí nikdo není?
Nejakej kluk do 30 ze Steti??????Vlastni zazemy mam tak se ozvete na mail stetak30@seznam.cz
bohuzel vetsina z nas bi muzu si proste musi dal jezdit anal umelakem uzrcadla a snit o tom ze nam nekdz v analu buderejdit jazyk a prsty abi konecneocasukojil ten hlad zacveracem protoze o sobe nevimejestli nekdo ma chutojet x zpusobi 38 190 95 nadrzenoudiru a nebude mi chtitcakat v krku muzem delat cokoliv cv mo kva oklo 50km prijedu diskrete se ojedem najdu
nez sem si priznal ze to cemu sem se roky posmival bisex.hodne sem si lhala nenavidel sem se zahoneni se do a ajine ted uz lzu jen okoli a snazim se to malo uzit ale vim ze jen to ze bi nekdo byl u toho me rajcuje achci si kleknoutaknucetokud me neojede vzajemne seprstitvx pozicich dlouhy hodiny se bey zabranukajet ataky si moct s nekym promluvit bez pocitu studu
za to ze me laka znebo jak ja abi kouset vystrkovat prdel jako zena abich videl jakjazyk adalsi do maxima drazdianal apotom se ja pustim do nej necam se kourit azarovenmu jezdim diru a honim ocas spolecna sprcha avyajemne mytidava sanci expermentovata udrzovat taktelo pripraveneuzivat siislast z praktik zkousenych po prvvve ale nechal sem se unesttakze uz koncim uzivejte si
Teda kamaráde, Ty jsi musel vypadat, když si to sem psal... soudím podle překlepů a interpunkce. Ale nedivím se Ti ;-)
jsem z roudnice a hledám někoho na pokec a sex.je tu někdo takový.
aghoj ja bi kluk od roudnice,25 bi blond.sport postav.co ty?napis na lalukea@seznam.cz a muze se dohodnout
CHtěl bych poznat trans človíčka nejlépe z moravy třeba a taky radši s pravýma prsama,jinak s pěkným ocáskem,není tu někdo takový?Nezná někdo někoho?Napište
Touží nějaký pár zkusit sexík s párem,kde jsou oba bisex?Je to moc zajímavé a docela pěkné obohacení sexuálního apetitu.Zkusit se má vše.
urcite odkud jste odpoved na supnete na nytek@amateri.cz
Je mě 44let a sex s mužem jsem vyzkoušel poprvé asi před šesti lety.Bylo to neznámé a vzrušující a zůstalo mi to dodnes i když výchova a takzvaná morálka mi říkají že to dobře není.Bohužel je velmi těžké najít někoho solidního a diskrétního.Jsem od Uh Brodu a pokud to tady někdo znáte dáte mi za pravdu že je to téměř neřešitelný problém...tedy alespon pro mě.A to chci JEN solidního partnera nebo pár.
taky mě to láká a co počáteční stud, byl?
Aj ja som to už vyskúšal s chalanom, na vojenčine...najprv sme sa bozkávali, ale som mal výčitky svedomia. Po týždni, asi bolo viac alkoholu, už to bolo niečo iné. Boli sme mimo kasárne v službe, iba my dvaja a vtedy sa to stalo. Bol to celkom pekný sex...
Bolo to pred 10 rokmi, ale nezabudnem na to.
bylo mi 16 kdyz jsem s kamosem na chate uvízl v dešti na celé odpoledne.nevím co ho to napadlo začal si ho honit,zalíbilo se mi to a tak sem se taky přidal,podotýkam je to kamarád od jeslí,takže jsem mu věřil,sedl jsem si vele nej a honil jsem mu jeho péro a on mý,aby toho mebylo málo vzal si ho do pusy neco užasnýho,rozjela se divocina ja jsem vykouřil jeho,polykal jeho horkou mrdku,neco tak krásnýho jsem nezazil...nemyslím jsi o sobe ze sem buzerant....
ahojte. som mlady mam iba 23 r. zacalo to u mna v 19 ked mi jeden chalan napisal do psoyt ze som fajn a chcel by to skusit so mnou . . .a odvtedy sa to vlecie so mnou . .vyvrcholilo to pred mesiacom aj pol . . .zacal som si pisat s jednym chalanom a dal mi navrh ci by som nechcel mu dovolit vylizat anal a fajku . . . rozmyslal som asi dva dni kedze som to chcel skusit suhlasil som. dali sme si stretko pri lese sadol som k nemu do auta do zadu . .triasol som sa cely a v nohaviciach mi uz stal asi viac od zvadavosti ako od vzrusenia:) spytal sa ma ako to chcem a kedze som nechcel stracat cas zvliekol som si dolu nohavice. spytal sa ci chcem lizat dovolil som mu vylizat mi anal mal sokm ho mokry este cestou domov . .peken ma fyjal az do konca . .a siel som domov . .bolo to zaujimave . .som hetero no skusit to chcem este je neskutocny zazitok uz len predstava a pohlad ze to robi chalan
Tohle je malý pokus,jestli se v Brně,nebo v okolí vůbec najde žena,která by se chtěla podívat na sex 2 mužů,hlavně orál.Klidně i s partnerem. Jsem zvědav,jestli se někdo najde.Věk samozřejmě nehraje roli.
ahoj,dobry vecer,je to uz davno,kdyz na jednom mejdanu jsem se dal do kupy s jednou kockou u kamose doma,uz proste na moll,kocka me kourila a kni se pridal hostilel,samozrejmne jsem protestoval,ale pokracovali sme dal ja ji lizal a kamos mi kouril kladu,doslo to tak daleko ze i ja jsem spolecne s kockou ho vykouril a ve finale jsem je opichal oba,je to davno,prisel jsem na fakt,a to doma s zenou delame vse a nestezuju si,ze kluk nejlip vykouri kluka proto rikam nikdy nerikej nikdy....
přesně tohle mně láká...mít dohromady všechno...kočku i klacek, všechno s oběma, hrát si a zkoušet honit, kouřit, společně s kočkou, na samotného chlapíka bych si pro začátek asi přeci jen netroufl, myslím, že právě ta kočka to může úžasně pomoct rozjet...
Když jsem tohle forum zakládal, netušil jsem, jaký ohlas to vyvolá. Je to prostě tak. Jsou lidé, kteří nemají rádi jen opačný protějšek, ale i lidi stejného pohlaví, prostě sympatické lidi. Nejen to, každý má v sobě sexuální potenciál, smyslnost, či přitažlivost a jen člověk který touží po opravdovému sexu a přemýšlí nad sebou a smyslem své přirozenosti, je dost inteligentní aby to alespoň před sebou přiznal, ru má co říct. Váš zakladatel fóra. Fandím každému, kdo se umí vyjádřit.
dlho som túžil po sexe z mužom, možno preto lebo rad nosím damske pradlo,sex zo ženou je super,ale chcel som skúsiť aj muža.Podarilo sa mi to až v po 40tke.Raz v sprchách v práci sa mi predvádzal jeden mladík,tváril sa akoby som tam nebol ,onanoval a ukazoval mi svoj naozaj pekný úd. Taký ako som videl vo svojích predstavách. Nevydržal som a začal som si aj ja honiť svoj. Keď sa naše pohlady stretli,vedeli sme obaja čo chceme,vkĺzol ku mne chytil ma za tvrdý úd,kľakol si a vzal ho do úst. Bolo to super,nádhera.Fajal ma až do výstreku, všetko zjedol. Potom sme sa vymenili. Prvkrát som mal v ústach úd,neskusene som cumlal, ale on ma chytil za hlavu a miloval ma do úst. Ked začal striekať, vytiahol som ho von a nechal padať semeno na tvár a prsia.Bol to nádherný zážitok a splnený sen.Škoda len že som ho viac nevidel,ale už som aspom vedel ako sa dá nájsť partner na sex.
Prožívám to, co spoustu jiných zde. Je mi padesát, ženatý, ale asi od čtyřiceti let mě začali vzrušovat i muži. Nemám (a asi nenajdu) odvahu to fyzicky zkusit a tak hledám vzrušení jen na internetu a ve svých fantaziích. Několikrát jsem si i dopisoval s muži co jsou na tom podobně. I to bylo krásné.
Ahoj, pročítám staré příspěvky a zjištuju,že jsem na tom stejně.Ve svých představách se zabývám myšlenkou na sex ve skupině,kde bych se orálně uspokojoval s mužem i ženou dohromady.Snad máš pravdu,že i věk má na tom svůj podíl.
ahojky laka mne kourit velky tvrdy pero
Ahoj všichni, už nějakou dobu to tu pročítám a sám musím říci, že mne s postupujícím věkem více a více láká vidět, jak ženu vystříká jiný muž a já jí to pěkně vylížu....jenže tam moje by o tom nikdy ani nechtěla slyšet, nevím jestli hledat jiný pár, rád bych to zažil, stejně tak jako mne více a více při té myšlence láká ochutnat jiné semeno přímo ze zdroje, no inzerátů jsem viděl dost, ale je těžké něco zkusit, chuť a chtíč je ale rok od roku silnější....
Sex s ženou je fajn,krásný,voňavý tělo,vyholená mušlička.....vždyť víte:-)Ale je fakt,že jednou za rok mě to popadne a nemůžu to pustit z hlavy.Tak napíšu inzerát,najdu si kámoše a společně se vyorálujem....Poprvé či podruhé jsem si připadal divně,ale ted už to tak neprožívám,zkrátka příroda si o to řekla:-))
cim dal vic touzim po analnim sexu s jinym chlapem nelaka mne libani atd proste bych si nahej pred nim kleknul nechal se jazykem aprsty pripravit a pak konecne z knucenim citit ten horkej osas v sobe sice obcas pouzivam umnelaka ale vim ze to neni zdaleka ono zatim sem se jen nechal kourit nebilo to nic moc dokud mne ten typek nerostah pulky a jazykem mi rejdil v analu ptak mi okamzite ztvrdnul a jak mne kouril sukrl mi prdel prstem knucel sem jak fena a v minute sem sirikal jak nikdy proste super orgasmus ale bohuzel prdel se mi cukala chticem ale neojel mne a tak porad hledam az nekdo misto slibu a pod proste ten hlad za sveracem ukoji pokud ma nekdo v okoli cv mo kv chut do toho jit budu se moc tesit a s chuti mu podrzim i paru nebo skupine a co vi mate vic stesti TOZAVIDIM MNEJTE SE FAJN
Ahoj-teď právě čtu Tvoje vyjádření ve fóru a moc bych to tak jak popisuješ chtěl-nechat se připínákem od tebe šukat do zadečku!!A i třeba jiné netradiční věci-vše dle Tebe a naší dohody!!Napiš na můj nový mail kavalir3@seznam.cz budu se těšit!!Vašek
Tak to jsme na tom úplně stejně.
rad bych zkusil trojacka poprve mozno bi rad se ucim
Pred pol rokom som zažil sex s mužom a odvtedy na to nemožem a ani nechcem zabudnút.Práve naopak,objavujem v sebe dost perverzné chútky.Je to normálne?
Tak tojsme na tom úplně stejně.Vidím že nejsem sám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mám asi blbej dotaz,ale už dlouho mě láká nechat se opíchat do zadku,ale mám zábrany v hygieně..co kdyby...ale to je jediny,co mě brzdí.Poradíte,jak to řešíte vy?Kdo poradí,rád se mu odvděčím :-)
Tak koukám, že jsem na tom stejně jako plno jiných...jsem na holky, mám přítelkyni, v sexu jsem zažil spoustu věcí, ale poslední dobou taky koukám na fotky a videa chlapů a když vidím jak pěkně mu stojí, cítím tu tvrdost, tak mám chuť vzít ho do ruky nebo do pusy a zkusit to.Zatím jsem ale nenašel nikoho, kdy by vyhovoval mým představám.Nejsem ten typ, co reaguje na vzkazy typu:přijedu ,omrdám,olížu, kterými se to tu jen hemží, ale rád bych našel někoho, kdo je na tom stejně jako já a taky neví jak do toho...někoho, kdo by si chtěl nejdřív psát, kecat o sexu,sdělovat si zážitky vyměnovat si fotky a videa , koukat na sebe přes webku a když bude chuť tak se sejít a zkusit to naživo.Nejlépe ženatého nebo s přítelkyní.Kdyby někdo chtěl o tomhle problému podiskutovat a cítil to jako já tak by to bylo fajn...
Ahoj,moc doře ti rozumím, sním přesně o tom samém ač jsem celý dosavadní život hetero a navíc ženatý .... napiš mi prosím na: garner@centrum.cz
To je přesně to co hledám, ale mám pocit , že tady jsou jen na mě moc zkušení, hned řeší kde se sejdeme. klidně napiš a můžeme se domluvit, zatím asi jen psát.
můj názor na sex. jsem ženatý 33let jsme hetero oba, anální sex v nás vzbuzuje odpor a vůbec si nedovedem představit bisexuální vztah to úvodem. v našich 18 letech kdy jsme se sexuálně rozkoukávali tak homosexuálové byli vyvrhelové společnosti u obojího pohlaví a bisex byl akorát u žen v nepatrném %bisex a i anální sex mezi partnery odlišného pohlaví je trend doby je to moda a vítězí heslo zkusit se má vše máme na to s manželkou stejný názor a odpor k těmto sex. praktikám tito lidé kteří se k nim sníží u mě ztrácejí důstojnost hrdost ztrácí mé sympatie bisexualita anebo naléhání k análnímu sexu u kohokoliv z nás by byl pádnější důvod k rozvodu než nevěra chápu čisté homosexuály ty si nemůžou pomoci mají to daný v genech ale bisex.obojího pohlaví a již zmíněný anální sex mezi partnery odlišného pohlaví je to hnus a už vůbec nechápu doktora Tytze který to doporučuje co je to za lékaře ?bisex nese největší riziko nákazy pohlavních chorob. nejsme žádní puritáni jsme nudisté ale nenudíme se i společný sex jsme zkoušeli ale je to složité najít ten pravý pár, bez oboustrané orální předehry si milování ani nedovedem představit ale že bychom si olizovali vzájemně konečník?nebo jako někteří po análním sexu žena muže dokončí orálně už jenom takovéto scény při zhlédnutí porna přepínám vNEI jsem jednou četl inzerát na sex ve čtyřech ale pouze s párem kde jsou oba bi anální sex nutností a pod zn. bylo úchylové neodpovídejte: to bylo k zasmání, toto je náš názor jsem si vědom rizika vulgárních odpovědí ale budiž poslužte si mějte se hezky a kolik z vás kdo análně sexuje už musí nosit pemprsky? budte upřímní a to roztahování mužského análu to je vrchol hnusu
napsal jsi to výstižně a ještě jeden modní nešvar je holení intimních partií těla u obojího pohlaví takto se ohyzdit připravuje se žena o krásu zralé ženy tento samý názor má hodně žen na holení mužů oholením intimních partií jste takoví dospělí písklata vzpomínám si na léta v začínající pubertě kdy jsme se chlubili sebemenším zarústáním cítili jsme se dospělejší nejen s cigaretou v ruce je úplně jiný hezčí pohled na ženu která má zarostlý klín než na tu s oholeným přesně to vystihl v jednom příspěvku amatér proč se některé ženy holí cítí se mladší, řeší řídké ochlupení z nedokonalosti udělají přednost a pod . měl tam asi pět bodů a argument že je to kvůli hygieně ? nesmysl při důkladné pravidelné hygieně se i ty chlupy umyjí nepamatuji že bych po lízání píčalky plival chlupy jo to víte po dvou dnech bez hygieny jsou asi plné chlupů i kalhotky
velmi se mi líbí , že tento nick reaguje sám na sebe -sexnebi a ni-cmoc naprosto shodné údaje v profilu.. Reagovat si sám na svůj příspěvěk a zastírat to je bomba. Vlastně ne , je to trapné. :-)
zajímavý poznatek a co ten nick vedúcí není taky náš nick má stejný názor na vás vy teploušci hlavně že nesmíte ty své buzerantské choutky provozovat na společenských akcích jako třeba na svingers párty to by tam asi nikdo nechodil a jen tak mimo vulgární ahasver mi poslal anonymní vzkaz na profil doporučuji všem si přečíst jeho příspěvky na všech tématech zasvinil tady všechno svou vulgaritou ještě že ho ten admin zrušil ty ahasvere blbej je vidět že se ti stýská asi tady jseš pod jiným nickem vulgárně sem psát nemůžeš tak svou úchylku uspokojíš aspon anonymně mám z vás legraci buzíci dříve se za to lidé styděli tajili to a dnes se s tím chlubíte nechcete za to vyznamenání?ahasver to své semeno taky požírá a nejradši líže píču když je týden nemytá a ještě raději anál on totiž zastává názor když je oholená tak nesmrdí a víte kdo má největšího čuráka ? no přeci jeho žena věřím že tento příspěvek nemůže být nikým považován za vulgární mějte se všichni hezky
Pořád dokola se tu (a nejen tu) opakují tytéž věci. Vstupují sem stále noví a noví spasitelé morálky a zdravovědy, a přestože jim je ze zde probíraných věcí zle a "na blití", tak se nás ostatní snaží varovat a ochránit před čímsi co je samotné straší v jejich chorých mozcích. Za nás všechny, které tu ocočují, bych jim chtěl vzkázat: Když je vám z nás zle, tak to nečtěte a nevšímejte si nás. Už nejsme v totalitě abyste nad námi měli dozor. Jsme už velcí kluci a holky a postaráme se o sebe sami.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pro většinu lidí je to normální a přirozené že hledají sexuálního partnera u opačného pohlaví než je on
Vraťe se do středověku a už tam zůstaňte, kdyz se vám to líbí. Nikdo tady nikoho nenutí k ničemu a tak proč se do jiných montujete. Starejte se o své záležitosti!!! Z podobných lidí je mě na nic. Pánbíčkáři!
Jste opravdu nic moc, ani se neukážete
Ľudia, trochu tolerancie treba! Načo sem chodíte, keď vás to rozčuluje. Argumentovať tým, že pre 33 rokmi to boli vyvrhelovia spoločnosti? Čistá totalita. Za Husáka bolo lepšie, čo?
Absolutní pitomost! Zavání to panbičkárstvím! Proč tady vůbec leze!!!!
nehnevajte sa na mna ..normalne na tycku mi je blee
A Vy se nezlobte zase na mě, ale mi je "na tyčku" z lidí, kteří prudí ostatní, protože si tím léčí nějaký vlastní deficit.. Prostě, pokud se Vám téma nelíbí a netýká se Vás, tak tam ani nelezte.
to nie je deficit to je realita ze to je uderene ...bisexualne stranky su robene ludmi ktori sa snazia zarobit prachy tak preto urobia hocico zazil som to v zahranici .... a pozeranim sa na taketo stranky to ludom zacina prepinat ...to ze som sa tu ocitol je moja vina aspon som si vyplachol zaludok ..ale zas mi je na grc blee
Když sem nebudete chodit, tak nebudete ani blít - jednoduché. Starejte se o svou sexualitu a starost o tu naši ponechte nám ;)
ok uz sem nepridem ...som normalny :) tak lestite KLACKY
necham si lizat prdel honit kourit curaka zenou muzem parem zatecko mam rad vulgarni mluvu
lakamne to uz dlouho zkusit to s klukem, nekdo ze vsetina se nenajde?
Hledam muza bi z pardubic na seks,mam male pero,libi mi se oral
ale to ty se furt cpes mezi bisexuali ty latentni buku priznej si pravdu nech se omrdat a ulevi se ti porad si ho honis mezi bisexualama a vecne picujes mozna te to rajcuje ale nas to sere neni nahoda jak casto si tady chtel bis kokota a si proto nasranej na nas poddej se tomu a konecne se nech opichatjen prestan s debilnima kecama picusi nemocnej
co sem mezi nás lezete vy teplouši založtesi svůj web a hledejte se v seznamce ne tady na foru a to vaše buzerantské téma si nechte tam do svého fora
po zralé úvaze píšu tento příspěvek je to fakt jejich věc i když pro nás normální lidi je to nepochopitelné a odporný nepřekonatelný hnus ale co se dá dělat asi je tu budem muset přetrpět mají své téma na foru a serte na ně i když je mi to taky proti srsti že se tady roztahují co naděláme když je tu admin nechá je to fakt když se nám to nelíbí tak musí být téma o bisexualitě pro nás tabu vy hnusní bisexuálové slibuji že toto je můj poslední komentář vašeho hnusu šukejte se do prdele až se budou hory zelenat a šukejte se pouze mezi sebou ženy nechte na pokoji at od vás nechytnou nějaké svinstvo a at jich zbyde o to víc na nás zdar heterosexu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ani s tím nic nedělej ty chytrej včera ses zaregistroval a hned taková moudra
Příspěvek byl uživatelem smazán.
určitě ne spíše to asi svědčí že si na něco hraješ skrýváš své pravé já o tom svědčí i tvůj další příspěvek že jseš panic provokuješ zaregistroval ses pod jiným nickem abys nemusel provokovat pod původním
Rád kouřim klukovi ptáka a honim mu ho.Líbí se mi když mě kluk šuká do zadku.Mám rád různé hry,kouření v autě,šukání v lese,kouření v noci v parku na lavičce apd.Je tu někdo kdo mi to bude dělat pravidelně.
Pro Rokycana: Nic si toho nedělej. Člověk z časem dospěje, i když je ženatý, má děti, pak teprve má čas na sebe, zjistí co cítí! Mě je 56let a zjistil jsem, že snad teď už jsem připravený na sex s mužem ( i když se trochu bojím!). J.
Ahoj,myslím na muže jak se se mnou milují , já jsem jako jejich dívka,trochu jsem i subík.Poslouchám na slovo co mi řeknou a k čemu mě donutí.Při této fantaziji si oblékám dámské prádlo,hlavně silonky a paruku.Při tom onanuji a dělám si to robertkem,který jsem si přidělal na pohyblivou tyč.Semeno si vystříkám i klidně do pusi,ale pak jak se udělám tak je mi ve vteřině divně a stydno a nadávám si co to proboha dělám a říkám si , že bych nikdy nemohl být s chlapem tak co si sakra hraju.Když spim aspoň ob den s manželkou , tak to je úplně v pohodě , ale jak to nemám často a ještě jsem náhodou doma sám , tak začnu fantazírovat a dělám to zase . Při tom se rád fotím a píšu při tom i do seznamek on hledá jeho . Po vyhonění to zase vše vymažu. Asi jsem divnej . Máte někdo pro mě pojmenování ? je mi 35/194/90 M19/4,5 pohodář. ještě musim napsat , že na venek to na mě není vůbec poznat.Taky se musim přiznat , že jsem byl na jedné pařbě a všichni jsme spali potom ve vlastních autech.Já pustil do svého auta psa kamaráda , který mi celý večer skákal na nohu a já ho někdy až surové odkopl.no a ten pes se hnet v autě na mě cápal a já byl najednou zase jinde a stáhnul jsem si trenky a kleknul ve vteřině byl ve mě a já mu vlastně dělal fenku.Nechal jsem ho se do mě udělat a pak jsem ho vypustil zase ven.Nechápu to proč jsem takový prase , ale musim říci , že mě to při tom moc bavilo a zrušovala.Tak a můžete mě soudit a ukřižovat.Milan
No já to mám úplně stejně. Jak se udělám tak si říkám vole co z toho apod. Ale jak sem nadrženej tak bych vykouřil chlapa, i psa. Nevím co s tím :/
jsem kluk ktery se obleka do damskeho, rád bych našel pár ktery by mně chtěl :) nebo jen holku, ktera by se ke mně jak k holce chovala
ja mam 24r a skusil som to s muzom a musim povedat ze super oplati sa to vyskusat a ked este niejakeho najdem tak idem do toho znova :) som slovak z RA apacia sa mi starsi muzi :)
ja sm to uz skusil a odporucam mam 24r skusil som to so 45rocnim a super sa mi to pacilo fajne to bolo a stale na to myslim chcem to este :)tak ze nevahajte a dotoho :)
taky mě láká představa ho vykouřit klukovy a pak on mě.....,ale mám obavy..... nevím z čeho prostě se dost stydím,protože jsem ještě panic :(
Ahoj,jsem ženatý spokojený kluk33let a poslední dobou mě láká zkusit sex s mužem.Vůbec nevím,jak se k tomu mám postavit a hlavně jestli to mám říci ženě.Mám strach,že to nepochopí a bude se chtít rozvést a to bych vážně nerad.Neporadí mě nějaký bi pár,co s tím má zkušenosti jak na to,popřípadě jaký je ten bisexuální sex.Předem děkuji za odpovědi a pro případné zájemce jsem z Vysočiny od Ždáru n.Sázavou.
Mohu ti to doporučit je to skvělé ale doma to neříkej já to udělal a rozvádíme se žena to nepochopila.
ja namest nad oslavou
725735321
napíšu vám vtip je to formou poučení pro buzeranty ale nejen pro ně ale pro všechny tedy i pro ženy které provozují anální sex : přijde pacient k lékaři že chce udělat testy na hiv vyplní dotazník a nechá si odebrat krev po čase (který mu lékař sdělil) se přišel zeptat na výsledek mám pro vás špatnou zprávu výsledek je pozitivní vy jste homosexuél( pokud je to žena tak uvedla že provozuje análníé sex) jak uvádíte no to se ani nedivím ale mám pro vás recept je naděje že se uzdravíte vemete litr mléka necháte ho na slunci zkysat tři zkažená vejce to smícháte a každý den vypijete po dobu tří neděl pacient odejde štastný v naději že se uzdraví a sestra se ptá doktora proč mu to neřekl hned že je zdráv test byl negativní a doktor povídá aby si uvědomil k čemu je prdel určená buzerant jeden zkurvený
..ha ha opravdu vtipné. Určitě jsme se tady všichni zasmáli. Myslím že ti vždy trvá než tady vypotíš nějaký příspěvek. Jsi inteligence sama :-))
ja mam 36r.uz dlho ma láka sex s mužom hlavne so starsim asi by som to mal skusit snad najdem takeho co by ma pozval
Je mi 22 a už nějakou dobu mě láká s někým honit nebo možná i zkusit kouřit. Třeba u hetero péčka. Někdy na to mám velkou chuť, někdy menší a jako u většiny, co jsem tu četl, mě to po udělání se přejde. Nejsem gay a ani mě neláká anál, líbání atd. Ale už to trvá delší dobu a kdyby se našel někdo, kdo je na tom jako já, tak bych do toho už asi šel. Rád o tom i s někým pokecám.
připada mi jako kdybych to psal ja:-) jsem na tom stejne a vzdycky kdyz se udelam tak si rikam ze me to uz ani vlastne nelaka pritom kdyz jsem nadrzeny tak na to obcas myslim nekdy hodne až extrem a nekdy si na to ani nevzpomenu :-)
Jo tak pod to bych se mohl taky podepsat..ještě před nedávnou dobou mi ty představy přišly dost uhozený a vědomě jsem si je snažil zakazovat...ale poslední dobou mě fakt láká společná hoňka nebo možná i O bez dalších "něžností"...někdy je to tak silný, že se musím udělat jen při tý představě..ale je taky fakt, že hned po vyvrcholení si stoprocentně říkám, že bych to toho nešel..
Koukam ze jsme se tu sesli..:D Mam to stejne, kdyz se udelam tak vim ze bych to neudelal, ale laka me zkusit jake to je mit v ruce jinyho nebo jaky je ho kourit, nic vic, zadny osahavani, libani, analy...jen tohle, kdyby mel nekdo nakonec zajem a pak si se mnou chtel na koci rict ze to bylo vlastne zbytecny ale zustane to mezi nama, dej mi vedet. Praha
cetljsem tvuj vzkaz na foru, taky bych rad zkusil to same honeni oralek a pryc..jeste nikdy jsem to nedelal jsem z haju ozvy se.
Ahoj, uz dlouho mne laka to zkusit s klukem, jsem zenaty.Kdo mi poradi jak na to a cim zacit?
nekdo z irl kdo bych chtel neco vyzkouset?
Kto od TN?som ženaty 35r,diskretnost,na veku nezaleži
Mam 28 a tiez mam podobne predstavy s muzom. Ako by sme si honili, fajcili a pripadne by mi ho vsunul do analu. Vzrusuje ma predstaa cudzieo krasneho taka. Zacal som sa aspon robit s chlapmi cez telefon a je to super. Ta vymena fantazii s chlapom. Ked som to takto robil prvy krat tak mi to pripadalo cudne ale teraz uplne v pohode. Mozno by to tak bolo aj v reale.
keď si predstavím, že by mi to niekto robi do zadku a ja by som to robil tej mojej (zatiaľ len sen...)
ja by som to tiez skusil, laka ma milovat mladeho, alebo zenateho muza, bez zabran, s citom, popripade i s jeho priatelkou... ja stihl 40/175/71... napis, a dohodneme sa...diskretne, vlastny priestor vitany, BA a okolie
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Po přečtení mnoha příspěvků v diskusních fóech a při hovorech na chatu, jsem zjistil, že heterosexuálních mužů, u kterých se očas objeví chutě na mírné experimenty se stejným pohlavím je překvapivě relativně dost.
"Příznaky" jsou v podstatě dost často podobné. Neláká muž jako takový, ba naopak, důvěrnosti ve smyslu líbání nebo mazlení a většinou i análního pohlavního styku patří spíš mezi ty negativní představy.
Ale touha sdílet společné vzrušení, sáhnout si na penis toho druhého, vyzkoušet jaké to je mít ho v puse nebo možná dokonce cítít orgasmické pulsování, to je asi to, co většina cítí.
Chtěl bych dát dohromady setkání několika takto "postižených" ženáčů, kteří by našli odvahu zkusit převést fantazie do reality. Asi už by měli být věkem minimálně nad třicet. To se dá snad hovořit o věku, kdy chlap už snad alespoň trochu ví, co chce.
Představa je se sejít buď v nějaké privátní sauně nebo třeba udělat u někoho nějaký mejdánek. Čistě z praktického hlediska by to mělo být nejlépe v Plzni a s Plzeňáky. Při větší vzdálenosti by to asi bylo organizovatelné ještě mnohem hůře.
Myslíte, že je šance to uskutečnit nebo je to zase jen nápad, který vyšumí? Šel by do toho někdo? A byl by někdo ochoten pomoci s organizací? Pište, prosím, spíše do vzkazů, než do fóra.
ja som skusil s muzom a je to skvele len nemam to casto nieje partner staly .najlepsie okolo40ky taky uz vie co chce
Pokud by tu byl chlap co by mě chtěl ojet ať napíše. Info v profilu.
Ahoj, co takhle 21.1. zajít na Bi akci do F.... atˇtam nejsem sám :-)
Jsem zenaty a je mi 40. Taky nekdy laskuju s predstavou chytit chlapa za pera a vyhonit. Stoji mi porad a kdyby byla moznost, jsem schopny za den ojet 10 zenskych. Tak casto si to i delam. Jsem ze Zlinska.
Ahoj, také já patřím k těm, kteří přemýšlí o tom, jaké by to bylo s mužem. A potěšilo mě, že nejsem sám a že představy o tom, jaké by to bylo mají i jiní, kterým se líběj ženský. Ale zatím nemám tu odvahu něco vyzkoušet. Třeba časem...
Taky už si s touhle myšlenkou pohrávám nejakou dobu.sou veci co by me přitahovali.Jenže se s nekym domluvit,jít na zchuzku to je desnej stres:-)asi sem na tohle posera.ale kdybych se dostal do nejake situace a mel trochu v halve;-)tak bych do toho nejspis sel ale ne zase nejake mazlení a líbání to mi nic neříka.takhle sem na tom já:-))
kto ma zaujem o stretko??????okolie nitra volaj mi 0904250937.
a co tak nieco prezradit o sebe
Chtěl bych to vyzkoušet s mužem, láká mně to. Moc zkušeností nemám.Sem BI/60/177/92 z Brna.
čau, já ženatý, 52, chtěl bych pohonit, napiš
Ahoj, mám zájem, ale nemám prostory.
Taky nejsem na kluky ale poslední dobou mě to začína vzrušovat a chtěl bych zjistit jaký to je nechat se od chlapy vyhonit,vykouřit a možná i víc jaky to j vvyhonit ho.Šel bych do pary nebo lázní (pardubice HK oklolí),v létě večír k vodě.Příjde mi to takové divny sejit se někde v autě stáhnot kalhoty a ....-
rád bych si to rozdal s chlapem, furt zvažuju pro a proti, ale už to asi nikdy nedostanu z hlavy. Hledám odvahu. Koukám, že nejsem sám. Příspěvků je tady dost. Navíc ženě to přijde normální, asi patří k těm co se rády kouknou na dva chlapy, možná by se i přidala. Ve fantazii je to snadné a vzrušující, ale praxe zatím pokulhává. Až se ale jednou rozjede, kdoví kde se zastaví. Je lepší to zkusit ve dvou a pak přizvat manželku či manželky, nebo je lepší do toho vlítnout hned ve třech a více lidech?
take me laka muz cim dal vice hlavne kdyz sem nadrzenej to bych chtel zkusit vse okr louny
čím to je že dnes najít pohodovou bi babu je nemožné??že by pokrytectví?
a koukám že se hnusní buzeranti zase probudili
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jsem 2.ženatý ale s mužem je to občas
fajn pomazlit pokouřit je mi 62 a měl jsem asi 60 mužů
to se máš s čím chlubit s takovým hnusem
Ja sa tiez neviem odhodlat a ist do toho,chute mam a stale ale odvaha chyba.Cakam stale na nahodu ze ved ked sa to ma stat ,stane sa ,ale chut stale rastie a tak by som potazkal ,pofajcil ,nechal si postriekat cele telo,jaj no proste nadrzany.
komu říkáš zmrde a koho posíláš do prdele ? ty vyvrheli společnosti zmrd zkurvený jseš ty a do té prdele také chodíš ty fůj kuřte si čuráky hned po vytažení z prdele
myslíte,že se dá najít pohodová bisex ženská,kterou jako mě berou chlapi ale ráda by si to okořenila?
jsem zenaty 10 let,ale z manzelkou ziji uz 16 let.Me je 37 a cim dal tim vic mam predstavy ze mam oralni sex z muzem a ta predstava je hrozne hezka a prijemna.Je to normalni?Chtel bych to skusit jaky to je,ale bojim se.Poradi nekdo?
jak můžeš o takovém hnusu přemýšlet?
sexnebi: tvá inteligence opět perlí. Když s tím máš problém, tož sem nelez, moralisto.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
fůj neboj tento hnusný sex nemiluji pouze jsem chtěl vyjádřit své pocity a názory na tento druh sexu stejného pohlaví
Kecáš dědku pitomej! Tohle téma tě rajcuje a proto ho tak úporně vyhledáváš úchyle.
Á debilní buzerant se probudil nemůžeš každého soudit podle sebe ty debile a ne každý sem leze ze stejného důvodu jako ty , lezeš sem že se uspokojíš a já abych si z vás udělal legraci a upozornil jakej hnus provozujete jseš takovej směšný debil fakt jseš zábavný , ale pouze takto když tě nevidím fyzicky, potkat se s tebou někde třeba na pivě? bych nechtěl sedět s tebou u jednoho stolu fůj ,vidět jak si vyplachuješ držku od hoven po análním sexu víš vůbec jaký hnus tady obhajuješ?
Ty se tady hlavně prezentuješ jako náramný pitomec.Ty jsi dědku tak blbej, že nejsi schopen ani pochopit jak blbej jsi, i kdyby ti to tady napsali všichni. :-)
ty jseš hrozný debil proto si myslíš že jsem pitomec ,já vím jsi přesvědčen žes velký hrdina když jseš vulgární urážíš mě obhajujěš tady anální sex a to vše jen proto že vás tak činí hodně málo a to byli vždy hrdinové ,když šli jednotlivci proti většině zamysli se sám nad sebou když ten hnus už provozuješ tak se s tím nechlub a neobhajuj to debilea to víš ty dědkem v životě nebudeš chlap neotěhotní a ženská přes anál taky ne a k čemu má ženská vagínu to ty nevíš tudíž nemáš děti ani vnoučata a oslovení dědku je ti hodně vzdálené(mám tam hodně hrubek?pokud ne tak příště nějaké napíšu abych ti udělal radost)
Děláš tady ze sebe ještě většího pitomce než jsi ve skutečnosti - a že jsi pořádný pitomec. Jen tak dál:-)
už sis vypláchl hubu od hoven?tečou ti mezi zuby a po bradě nenapadej a neurážej druhé když jseš sám takovej debil hnusnej buzerant
Pokračuj! Jde ti to výborně ukazovat tady veřejně, jaký jsi pitomec. :-)
Ahoj,byl jsem na tom podobně,pak jsem jednou odvahu našel a dnes mne jen mrzí,že je velký problém sehnat někoho diskrétního a pohodového kámoše,který by se občas nechal vykouřit.Na poprvé to byl zvláštní pocit,ale po chvilce se mi to začalo líbit víc,než jsem čekal.Pro mne to je velmi příjemné občasné zpestření sexuálního života.
tak moje zena to nechce videt. tak hledam sam!! jsou dobrovolniky???
Určitě jsou. Ale jseš daleko. Taky si s touto myšlenkou už delší dobu pohrávám a vzrušuje mně už ta fantazie.
ahoj - zkuste třeba videokabinky, tam zprvu můžete jen koukat a pak, když se objeví nějakej kousek v díře v přepážce tak si i zakouříte, nebo se necháte vyhulit. Mám zkušenosti....
Najde se nekdo na Hodoninsku nebo Breclavsku,jsem zenaty 40 a moc touzim to vyzkouset s klukem.
Tady kazdy pise,ze by to chtel zkusit ... ja uz zkousel a je to super,ale bohuzel jsem se odstehoval a bylo po vsem a proto hledam nekoho noveho,komu nebude vadit,ze jsem zenaty s detmi a malo casem,kvuli pracovnimu vytizeni.Pokud jsi na tom podobne klidne napis budu rad.Jedina podminka .. nehledam chlupace,takze cim mene tim lepe :-) --Ostrava--
no take me laka peknej vyholenej kluk je to stale silnejsi ten chtic drzet nekomu pero
:-) I já jsem si proletěl očima tohle fórum a musím se připojit k tomu, co tu spousta z Vás píše. Z mého pohledu je to skoro totožný, jak tu nade mnou psal nick firefox. Jsem hetero, tak to je, necítím že by se to mělo nějak měnit, nicméně mě poslední dobou stejně tak láká diskrétně vyzkoušet, jaký to je pohrát si s pěkným pérem, vzájemně rukou, možná pusou, to by vyplynulo ze situace. Určitě mě neláká anál, ani jakýkoli něžnosti, to vůbec, do vykouření dobře rostlýho chlapa bych ale šel, kdybych ovšem stejně tak neměl obavu o udržení diskrétnosti ;-) To, že se to provalí je i pro mě skoro absolutní překážka, samozřejmě nechci bejt předpojatej a dopředu nevěřit, ale rozhoupat se je pro mě taky fakt těžký, přesně jak píše zmíněnej nick, už i to že to ten jeden člověk bude vědět mě odrazuje. Leckdy mě třeba ve společných sprchách zaujme pohled na někoho, ale vychladnu, jakmile se mu podívam do obličeje a celou tu situaci si představim ;-) Těžko soudit, jestli se to snažit překonat a jít do toho, nebo to neřešit :) na to tady asi nepřijdu, ale možná to jednou vyzkouším.

Kdyžtak jsem z Plzně, 27let, student, drobet voplácanej, ale nijak extrémně, cca17cm, nikdo si zatim nestěžoval ;-) Zatim se mějte
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pro ,,Moos".Ahoj,četl jsem Tvůj příspěvek.Dobrý.Jsem na tom podobně.Jsem ženatý 25r.Je to o tom jaké to je mít jako chlap jiný penis v puse.No a na pivo bych šel taky.Tak se když tak ozvi a ,,dáme" řeč.Čau..
Toto je celkem zajímavý fórum, rozhodl jsem se, že taky přihodím svou trošku do mlýna. Takže já bych si rád zkusil nějaké ty sexuální hrátky s mužem, občas na to myslím, občas koukám na gay porno, jenže v reálu mě chlapi ani trochu nepřitahují. Spíš mě přitahuje samotnej akt než jeho aktéři (můžu koukat na souložící chlapy, ale na nějakou sólo erotiku ani náhodou). Je na tom někdo podobně?



hoj, jsem na tom podobně. Ještě teda navíc, pokud se udělám třeba před chlapem na webce, tak pak mám špatný pocit. Ahoj, .I.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád si popovídám, napiš vzakz :-)
Ahoj, jsem z Brna a mám podobný problém. Jsem šťastně ženatý, mám děti, ale láká mne to zkusit s klukem, spš si pohrát s něčím penisem. Problém je ale v tom, že i když mám chutě jakékoliv tak po orgasmu se cítím provinile a nejraději bych se neviděl. Jako bych dělal něco moc špatného a je po chuti. Rád bych to odboural a přenesl se přes to. U stykyu se ženou se mi to nestává. Poradí mi někdo. Díky, ahoj
Tady je asi každá rada drahá. Prostě si na to zvyknout... Fantazie přece ještě nikomu neublížily :-)
Hledám pár, kde on je BI ke krásným chvilkám. Prosím jen Šumperk a blízké okolí. Já 38/182/80
já bych to také rád zkusil.ale najít mladého štíhlého kluka, který by chtěl to samé, co já, je dost těžké, ne-li nemožné. rád bych si o tom i s někým popovídal...
Obecně je asi problém najít někoho podle svých představ. Velká výhoda je, když máš zázemí.
zázemí není problém...
Tak to máš dobrý, to se dřív nebo později určitě někdo najde, držim palce.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se hrozně necítím, jen mě potom přejde chuť, ale reálu se taky bojim. Ono taky nebude nic jednoduchýho někoho sehnat.
taky nejsem pro jednorázovky ale až po vzájemném poznání
Pro ty co chtějí strávit dovolenou plnou sexu myslím tím muže gay a bi vřele doporučuji Kanárské ostrovy ostrov Gran canaria letovisko Play del indles hotel Anamar Suites.Tento hotel má jen cestovka Fischer a dá se koupit za rozumnou cenu v lastu kolem 12000kč jinak 17000-20000kč.Jedinej hotel co je od pláže 4 minuty chůze,od nákupního centra Jumbo kde jsou všechny podniky na mrdání je 3 minuty chůze.Nejlepší pozice od cestovky Fischer má tento hotel.Nikam jinam nejezděte budete chodit vždy velkej kus pěšky.Pro ty co rádi jezděj taxíkem je opravdu levnej.Info rád poskytnu létám tam 3krát za rok mnoho let.Dříve se jmenoval Regina Mar.Pokoje prostorné s tv a trezorem.
Kdo by vyrazil v dubnu na společnou dovolenou?
Ahoj, ne letí tam teď v říjnu?
Jen tak aby řeč nestála; měl jste už tady někdo štěstí najít někoho přes seznamku? Má vůbec cenu to zkoušet? Zvláště, když všichni chtějí štíhlé atlety s obřím ptákem a ještě k tomu se zázemím :-)
Netuším čím to je, ale do seznamek píše pořád dokola, možná z 90 %, jedna a táž parta lidí. Podobné je to na chatu - pořád ti sami lidé... Navíc většina působí už po pár větách totálně ujetě - klasická úvodní věta stálic chatu "ahoj, co máš rád"... no brutal největší... Na úvodní seznamovačku u piva nejdříve kývnou všichni, ovšem jenom proto, že se domnívají, že to je jenom krycí název pro zdatnou a rychlou mrdačku... Prostě většina těchto lidí jsou "jenom" sexuální turisti, frustráti všeho druhu nebo dupači za prachy.. Psychicky "normálního" vyrovnaného borca je problém (zázrak) na sex-seznamkách a chatu vůbec najít.. Ideální by bylo si vybrat sympaťáka někde na pivku, ale kdo by chtěl dostat po tlamě, že ano...
Jo, to jo. Mě na první pohled odpuzujou inzeráty typu "Přijedu, rozepnu poklopec, ty mi ho vykouříš" apod. Jinak ta druhá možnost by nemusela být nereálná, jen narazit na správnej podnik, ale tam asi nebudou moc chodit experimentující příležitostní bisexuálové...
rád bych se seznámil s mladším, pohledným klukem na sport, pokec a pak i víc, jsem z karvinska, ženatý bi a úlety mě nezajímají, pisni, jsem 38/185/82 martin
Mám problém láká mě sex s klukem,ale mám strach to vyzkoušet bojím se, že pak budu mět výčitky. Má někdo taky takový problém? ja jsem ze zlínského kraje kdyby měl někdo stejný problém tak to možem spolu vyzkoušet.
Jo, jsem na tom podobně. Mam obavy, jestli bych se k tomu odhodlal, kdyby už došlo k setkání apod. Jinak ze Zlínského kraje nejsem...
Možná je škoda, že tady lidé více nediskutují - názory, zkušenosti, pocity, "tipy" apod.
Místo toho se tady z toho dělá obyčejná seznamka...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj mam presne to same nevim co delat na kameru se ukazu a strasne me rajcuje ze me rikaj jak by me to kluci delali ale jak se udelam ptam se sam sebe co to prosim te delas
nechapu proc sem lezou ti kritici osobne myslym ze maj vztek sami na sebe maj plnou hlavu ptaka a nedokazou si to odpustit tak se navazej do ostatnich myslim ze sme bi vsichni jen vychova a okoli nas to pokritecky nuti vytesnit a tajit u zenskych je to ok a chlapi sou uchylove to je preci picovina moc rad nekomu podrzim a pak mu to vratim okoli cv
Rozmýšľam nad tým, či je bisexualita problémom. Nuž myslím, že ak to dvaja chcú a popri tom neublížia niekom tretiemu, tak prečo by to mal byť problém? Problém z toho vytvorila prudérna spoločnosť.
Ještě tady je velký rozdíl mezi akceptováním ženské a mužské homosexuality. Tu ženskou vítá daleko více lidí (a to bez ohledu na sexuální orientaci) než tu mužskou. BI chlap často vadí 1. hetero-chlapům - BI je pro mnohé z nich prostě málo Chlap a beztak je to jenom začátek, protože je určitě skrytá "buzna" a nechce si to přiznat...; 2. hetero-ženským - spousta ženských je nehorázně vlastnická (přijde mi, že obecně více než chlapi, ale nevím...) a špás s chlapem berou více jako nevěru, než hetero chlapi co se dozvědí o BI aktivitách svojí ženy - a dále BI chlap je pro ně nebezpečím, že se na ně vykašle a odejde s chlape (zajímavé, že tyhle ženské už jaksi stejně hystericky neřeší, že planeta je zpoloviny ženská a ten její BI může odejít se kteroukoliv z nich :)); 3. gayům - mnohým z nich přijdou BI jako přetvařující se neupřímní G (dlužno říct, že to je často pravda); 4. všem těm, kteří mají rádi černo-bílý svět - takový ale svět nikdy nebyl, není a nebude - naštěstí :)
Plne súhlasím s tvojím názorom, ja som rozhodne bi, láka ma síce mužský orál, no výzor na chlapovi neriešim ani si ho nevšímam. Za to ženy tie si všímam rád,hlavne teraz, keď nám viac odhaľujú svoju krásnu podstatu.
Někde jsem četl o široce rozšířené fascinaci falickými symboly. Si nevybavuju, že by existoval kluk či chlap, kterého nefascinuje čoudící parní lokomotiva :D - no a máme to - mnozí tady podle mě (zcela laicky hodnoceno) zaměňují bisexualitu za obyčejnou a zcela běžnou fascinaci penisem! - žadná jiná další erotika v tom prostě není...
Hehe, zajímavý, takhle jsem o tom nikdy nepřemejšlel :-) Je fakt, že v podstatě všechny tady zajímá jenom to péro :-)
som normalny heterak ale paci sa mi predstava ze ma niekto poriadne pretahuje, len na to myslim a hned mi zvlhne koniec vtaka. SOM NORMALNY???
Určitě. Podobný představy má, soudě podle tohoto fóra, docela dost chlapů.
Myslím že si, sme teda normálny, mňa vzrušuje predstava že mi chlap fajčí a preťahujem ho, a absolútne ma vzrušuje že to za prítomnosti ženy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejsem moc zkušenej saunař, ale nějak si nedovedu v sauně představit jakoukoliv fyzickou aktivitu. Spíš nějaká vířivka apod.
Tak se s vámi podělím se svým čerstvým zážitkem. Nedávno jsem byl v krytém bazénu a už jsem odcházel domů. Ještě jsem se sprchoval ve sprchách, byl tam ještě jeden chlap a přišel ještě jeden.Tak sundám plavky a sprchuju se a koutkem oka zahlédnu že chlap co přišel tak si na proti mě taky sundal plavky a začal si hrát s ptákem.Hned jsem si řekl on si ho snad honí,no to snad není možné. Snažil jsem se moc nekoukat,protože on jakoby na to vždycky čekal a jakoby něco naznačoval. Přesto mi začal můj pták tvrdnout, tak jsem se otočil aby to nebylo vidět.Snažil jsem se myslet na něco jiného aby mi tak netvrdnul ale moc to nešlo, přece je jenom trapas když vám ve sprchách stojí péro.Byly jsme tam jenom já a ten chlap. Už jsem se chystal odejít a vzal jsem si ručník,když on šel za mnou a rukou naznačil kouření.Chvíli jsem uvažoval a řekl jsem si nakonec proč ne,proč to nevyzkoušet.Tak jsem s ním šel do kabinky na záchody. Pasadil se na záchod a začal mi ho kouřit. Byl to bisexuál. Po nějaké době kouření jsem se na něj vystříkal a odešel jsem. To byl můj první zažítek s chlapem. Zhodnotil bych to jako ani nějaký super ani nic strašného.
Rozhodně zajímavej zážitek. Mohl bys to upravit jako povídku :-)
Dotaz: Jak to tady tak pročítám, valná většina chlapů co tady postuje komentáře vypadá spíše "jenom" na hetero, které fascinuje pouze chlapský ocas anebo si chtějí vyzkoušet submis roli a nechat si vyšoustat anál. I na chatu v místnosti "Bisexuálové" převažují spíše tito týpci a pak ryzí Géčka.
Má to tady někdo v sobě nastaveno skutečně tak (opravdu bisexuálně), že se vám podobně (stejně) líbí např. pěkné oholené hladké ženské nožky s malými chodidly a současně chlupaté svalnaté chlapské nohy s velkými chodidly?
Asi je to skutečně tak. Taky se řadím do první skupiny, i když mi nejde jen o pasivní roli, opíchat chlapa mě láká taky. Asi je to tim, že celej (pohlavní) život šoustáme holky, tak si, aspoň v představách, chceme tak nějak vyzkoušet jejich roli.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem taky z Brna,mám to stejne,tak se kdyžtak ozvi:-)
som muz a zboznujem pekne upraveny chlapsky anal a vzrusuje ma.
zkušeností už mám víc, vyklubalo se to ze šoustání v trojce M+M+Ž. První jsem měl výčitky svědomí že nejsem normální a jsem gay atd. ale díval jsem se kolem sebe a zjišťoval co se mi líbí a zjistil že za chlapem se neohlédnu ale za ženskou jo. Takže patřím mezi ty co mají s chlapem rádi jenom ten sex. Po nějaké době jsem dostal chuť si to zopakovata dostal jsem chuť i na samostatného chlapa. Dnes jsem BI se vším všudy nechám si ošukat zadek, kořím a i polykám. Výčitky svědomí nemám a po holkách koukám dál :-)
Moc rozumná reakce. Já bych chtěl poradit. Žijí s partnerkou a ženy mně zajímají. Ale taky moc toužím se milovat s mužem a to dlouho a dokonce jsem i našel na
inzerát muže ,který by mi vyhovoval.Chce jen abych mu dělal oral a to s výstřikem do pusy.Rád bych to vyzkoušel ale jelikož se neznáme bojím se toho ze zdravotních důvodů pokud bych ho orálně uspokojoval a on stříkal do mé pusy.A taky nevím zda mi bude chutnat semeno.Nemohl bys mi poradit jak bych měl postupovat? Co mám dělat když bych ho chtěl s mužem zkusit?Děkují hapen
Pokud mohu všem poradit, z vlastní zkušenosti, tak zůstaňte u toho pohlaví s kterým jste začali. Ty nádherný fantazie a touhy na chlapa si nechte jen v hlavě. Může se Vám stát, že budete v životě stále strádat a nenaleznete odvahu žít plnohodnotný život. Nejde to. Jelikož žijete se svou ženou pomilujete se, pak máte chuť na chlapa, ale kde ho vzít? Tak se někde pomilujete s chlapem a máte zas chuť na svou ženu. Takhle to půjde celý život. Žít ve trojici nejde, možná chvíli, ale pak se to rozpadne a vy potřebujete vztah na celý život. Bisexualita je prokletí, nenechte se do toho vtáhnout!
A čo takto priznať sa svojej partnerke? Ja osobne tolerujem partnerovu bisexualitu, sama som bi a obaja máme občas chuť na rovnaké pohlavie. Tak si to doprajeme (prostredníctvom trojky alebo s párom) a náš vzťah skvele funguje. Ak má partner chuť na chlapa môže mi to povedať a nežiť v neustálom strachu, že na to prídem. Nemyslím si, že pomôže ak sa svojim túžbam bude niekto vyhýbať, môže sa stať, že sa ešte zostupňujú.
No priznat to partnerke vyzaduje znacnu odvahu. Ale svedci to o kvalite vztahu a absolutnej dovere. Potomje to cista radost :-)
Já to měl ze zacatku jako ze s divnym pocitem,potom jsem zjistil,ze proste me čas od času baví kouřit pero,nechat se kouřit od chlapa,lizat anal atd. Proste občas ulitnu s chlapem a jinak žiju spokojeným manzelskym životem,ono to je dost o hlave,jak si to člověk správně nastaví jde to bez problému.:-)
Ahoj, také to chci vyzkoušet, ale ve trojce s ženou. Protože sám s mužem bych se cejtil trapně a nervózně, a hlavně já jsem začal po tom toužit po shlédnutí bi porna kde se milovali ve trojce ženou. A líbil se mi sendvič kde jeden pícha ženu do pičky a ten druhý ho bere do analku. Tak jsem teď zaregistrován na třech seznamkach kde pár hledá jeho, a nic. Co jsem zjistil tak páry hledají mladého, štíhlého s velkým perem.
Tak nabídka je podstatně větší než poptávka, takže si páry mohou vybírat. Chlapa fascinuje velký péro a žena chce mladšího atleta (když má doma 40ti letýho pupkáče :-) ). Vycházím z předpokladu, že takovéto sexuální experimenty většinou provádějí lidi středního věku.
Něco pravdy na tom je, já když jsem poprvé vyděl bi porno to mi mohlo být kolem 19ti tak jsem měl úplně stejně blbej pocit jako když jsem vyděl brachovy gej porno. Ale už ve třiceti jsem začal bi porno vyhledávat, A teď před měsícem jsem se odhodlal a dál si tyhle inzeráty, a pořád přemýšlím jaké to je kouřit pero až do konce, až se mi vystřikne semnou do pusi, nebo jaký to bude pocit když mě bude pichat do analu. Ale když tu vidím i hodně mladý bi kluky tak to bude spíš dřívější výchovou.
To bude taky větší možností o tom mluvit. Taky bych řek, že většina chlapů tady na amatérech o tom spíš mluví, než koná - já se řadim mezi ně, nevim, jestli někdy seberu odvahu a vyzkoušim to v reálu. Jinak co se toho porna týče, tak bi a gay si pouštim v podstatě od doby, co mam rychlej internet (tak 8 let zpátky).
ja som tiez natom podobne a laka ma to skusit s chlapom...drzat druhe pero v ruke a fajcit a nechat sa osukat...ja si to robim umelym ale laka ma to skusit moc zo zivim...ale to je to ze nemam nikoho takeho kto by mi stym diskretne pomohol...mam rad aj damske pradlo na sebe....kto je podobny ako ja...
Zajímali by mě vaše zkušenosti. Jaké to bylo poprvé s mužem, jak jste se ktomu dostali?
Taky me vzrusuje ta predstava zkusit to s chlapem. Dotykat se ciziho pera a zkusit spolecnou honku, treba i vzajemnou a nechat se vykourit a zkusit kourit. Tva zena u toho mi nevadi, ale pozaduji absolutni diskretnost.
S chlapem zadne zkusenosti nemam.
Pokud jsem te zaujal a jsi z Olomouce nebo okoli tak napis.
ja tiez neviem ci som aj by ale rad si pozeram fotky penisov vzrusujem ma to ale naml so meste chlapa
ahoj chtěl bych to zkusit s mužem starším Liberec??ja 30 let
hledam nekoho skym budu moc skusit sex jsem z domazlicka.
Všichni máte strach, že se to provalí, ale co to udělat anonymně? Sejít se někde venku na veřejném místě kde budete sami. příjdete na čas. Budete mít sluneční brýle, kšiltovku a bude to v jiném kraji než bydlíte, cca víc než 50 km od místa Vašeho bydliště. Sednete do auta a za hodinu tam jste... Zakouříte si, pohoníte a zase se každý rozjedete svým směrem. Nikdo nebudete vědět kdo to byl, odkud je, jak vypadal. Budete si pamatovat jenom ten penis! Nebudete mít ani telefonní číslo, jenom emailovou adresu vytvořenou jenom pro tento účel. Auto zaparkujete km od místa setkání...Naprostá anonymita. Nebudete znát ani jméno, jenom nick z amatérů... Pod těmito podmínkami by se to snad dalo zvládnout ne? A co se týče výběru místa, tak se dá třeba převlíkací kabinka někde na koupáku, v sauně, jsou i hodinové hotely, ale to je drahé. Možnsotí je celkem dost. Můžete se sejít i ve videokabince, někde na veřejných záchodech. Záchody jsou nejlepší někde v obchodních centrech, které jsou voňavé a mají vykachličkované kabinky... A nebo někde v přírodě. Co si myslíte tady o tomto? Takhle by to nešlo??? Kouřit se dá i třeba někde ve sklepě v paneláku...
no lidi zrejmne vetsina z nas neni bi podle naky definice a neotaci se za chlapama ale kdyz se honime ten chlap v nasi fantazii kterej vam zajizdi do analu kdyz cakate do dlane vas vazne rajcuje stalo se mize sem sedel nahej u porna a pri tom mne kouril nemoh se mi zvednout ani nahodou chtel sem to zabalit prelejzal sem prez nej z postele a on mne zastavil rozkleklyho nad sebou pritah si mne a hned jak sem na analu ucejtil jazyk byl sem tvrdej sukal mne jazykem az sem knucel potom se pustil do ocasu a prstoval mne pri tom za chvili sem mu cakal v krkua ten orgasmus byl neco x krat intenzivnejsiho nez vse pred tim sverac se skubal kolem prstu a udelal sem se i uvnitr analu ta slast ve vlnach projizdela telem a skubal sem se jako devka pravda prisel ten blbej pocit odesel sem ale od ty dobijednou za cas mam neuveritelnou touhu nechat se sukat cuka mi dira uvnitr se tresu vzrusenim a jen myslim na ptaka kdyz se pak ojedu umnelakem a vycakam ulevi se mi ale ne uplne jsem nedodelanej protoze prosteta dira se chce podat zivi veci kterou do vas cpe druhej chlap ani zenska s pripinakem aniskrouceni s umnelakem v sobe nemuzem nahraditpocity z toho kdyz si vas pripravi a pak ojede druhej chlap ,porad hledam nekoho taky zenatyho kterej obcas potrebuje ukojit tu hladovou chut na chlapatakze sice se do chlapa nezamiluju a libi se mi babi i sukani s nima ale obcas bych na sebe rad nekoho pustil a podrzel jak cubka
nevim ale asi jsem bi, hrozme me pritahuje cizi penis, kdyby se nekdo nasel z Benesovska tak napis
...řekněme v běžném životě? Nemyslím tedy na seznamce (na netu) nebo v G baru.. Myslím někde v hospě, posilovně, na bazéně apod...
2. Na co byste nejspolehlivěji ZABRALI v běžném životě? Jak a jakou nahodit "udičku" v hovoru, na kterou byste se chytli?? Kdyby to na vás chlap po 3 pivech vybalil, že vás blafne? Piluju strategii :)
A ptáš se ortodoxních bisexuálů, nebo i experimentujících heteráků? :-)
:D Všech chlapošoustochtivých borců.
Tak nevim. Asi by to mělo být na místě, kde jsou lidi nazí, takže třeba sprchy v bazénu, nudapláž apod. Oblečenej chlap by mě nebral. Pak by stačilo nějaký naznačení apod. Musel by mi bejt samozřejmě sympatickej...
Tak to mi zase oblečený chlap přijde zajímavější-rajcovnější než nahý.
Poněkud škoda, že lidi nemají zájem tady více diskutovat...
Jestli jsi regulérní bi, tak se tomu nedivim, u holek to taky tak funguje :-) Já prostě nevidim oblečenýho chlapa jako sexuální objekt...
Neviem,či sa nájdu muži,ktorí majú tak citlivé bradavky ako ja.Zistila to pri istej príležitosti jedna moja sexuálna známa,ktorá mala tak citlivé svoje bradavky,že,aspoň tak hovorila,že keď kojila svojho syna,tak to bolo hrozné,lebo mávala pri tom orgazmus.A tak sa pustila aj do mojich bradaviek,začala mi ich dráždiť a dívala sa,čo yo so mnou urobí.A podarilo sa.Vzrušuje ma to do tej miery,že keď ležím na manželke,pohybujem sa dnu a von,ona mi začne dráždiť bradavky,tak orgazmus je veľmi intenzívny,oveľa viac ako keď sa to nedeje a privodí mi ho veľmi rýchlo.Máte s tým podobné skúsenosti?
to slovo začínám nenávidět! Jsem ženáč a stále více toužím být v ženské roli. Začal jsem i tajně nosit její tanga a představuji si jak jsem s mužem a pořádně mu kouřím. Mazlím se s tím jeho ptákem, pěkně jazykem ojíždím žalud a vychutnávám tu božskou chuť. On mi pak poodhrne šňůrku tang a vylíže mi tu mou vyholenou dírku.
Pěkně si vychutnám ten mlsný jazýček a vůbec mi nebude vadit jeho vnikající prst....... Je to normální? asi ne co
Co by ne. Ve fantazii je dovoleno vše a v reálu, pokud to nikomu neubližuje, tak vlastně taky. A to, že máš takový představy a touhy z tebe nedělá bisexuála.
je tu nekdo z domazlicka chci to skusit s klukem
Také bych to rád zkusil s mužem,udělat mu orál až do konce a třeba i pravidelně.Zájemci by i byli,ale je těžké někoho najít,kdo by splńoval zdravotní podmínku a to aby to byl pravidelný dárce krve nebo jít na HIV test.A když už se někdo takový i najde,tak zase není kde.Do přírody se nikomu moc nechce.Najde se někdo? Klidně i manželský pár.
velmi ma vzrušuje fajčit mužovi pred jeho partnerkou,,raz som to skúsil..odvtedy ma to stále láka..
Zašel by někdo do sauny HK,Pardubice,Holice atd jsem bez zkušenosti ale láká mě to něco si začit,zkusit to.Nemám žádný zkušenosti ale pořád zbírám odvahu to zkusit.

zajde nekdo do sauny pokecat dal se uvidi pardubice hradec kr.
našel by se nějaký mladý štíhlý kluk z Prahy, který by si chtěl hrát? Prostory mám;-)
ostravak11
ostravak11 před 11 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dlouho predlouho jsem to chtel zkusit hledal jsem odvahu az jsem se odhodlal a vyzkoušel to a není se čeho bát chytnou cizí ocas pohonit ho a i zkusit pokourit zvládl jsem to a nic se nestalo.Směle do toho třeba příště bude toho víc.
východné slovensko? :) mathieu@post.sk
chci mít prvni sex s chlapem. Poradíte nekdo?
Záleží, jak moc velké nároky máš. Dej si inzerát, prohlédni seznamku a zkus na nějaký inzerát odpovědět. Ale připrav se na to, že budeš muset hledat celkem dlouho. Já hledám už skoro rok a ještě jsem štěstí neměl...Ale na druhou stranu, jestli ti nezáleží na tom, s kým to tvé "poprvé" bude, asi někoho celkem brzy najdeš...
hladam ludi na onanovanie nad fotkami ženskych musliciek,,,priateliek, manzeliek...BA-PK
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj odkial si ja som z vychodu
Ahoj.Čítal jsem jak jsi vykouřil ptáka někomu v přírodě.Když tak písni a třeba taky pokouříme.Já Petr z Phy-10
Dneska sem v prirode.vykouril ptaka mladsimu klukovi a semeno sem spolykal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
pokud by jsi měl zájem vyzkoušet něco s chlapem tak se ozvy, je to super zkušenost
Ahoj.Tady Petr z Phy.Byl jsem na tom podobně.Dlouho jsem se nemohl odhodlat,sáhnout,na cizí péro..Je to moc fajn a pak srovnání,jak kouří chlap a ženská..Písni a třeba taky pokouříme..P
dlouhou dobu jsem si jen představoval jaké by to bylo mít cizí péro v puse až jsem se jednou odvážil. Bylo to neskutečně vzrušující. Potom jsem delší čas nic nepodnikl ale letos už mám za sebou dva zážitky a vždy nádhera. Velké vzrušení, že se nedá ani popsat jakmile jsem se dotkl cizího ptáka okamžitě jsem cítil škubání v mém ocasu a to jsem ano nemusel honit. Navzájem jsme pohonili a pokouřili. Jen škoda, že jsem v obou případech stříkal jen já. Teď se chystám ochutnat sperma. Uvidíme jaké to bude.
byl bych rád kouřen,tobě bych ho taky pokouřil..Sperma jsem ještě nechutnal...
Jsem heterosexuál, ale čas od času mam takový nálady, že bych něco podniknul s chlapem. Když jsem měl ty nálady posledně, už jsem byl domluvenej s jednim chlapem, ale sešlo z toho. Je na tom někdo podobně? Že podobně choutky přicházejí jen občas?
Bylo by fajn, kdyby se tu rozjela pořádná diskuse :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hrozně dlouho mě to vzrušovalo, ale dlouho mi scházela odvaha na reálné setkání. Když jsem se poprvé odhodlal bylo to nádherné mít cizí péro v ruce, společně honit a kouřit. Jednou za čas na to vždy dostanu chuť a musím to zopakovat. Pár foteček za setkání mám v galerce, mrkněte se :-D
moc dobrý fotky. já to chci zkusit už dlouho, hledám už přes rok, ale když už se s někým domluvím, buď dostane strach a na poslední chvíli to zruší, nebo naopak potkám někoho, kdo moc tlačí na pilu. copak se nenajde někdo, kdo by odpovídal mým požadavkům a s kým by se to dalo realizovat?
ja som na tom podobne..páčia sa mi baby..ale občas dostanem chut na vtaka..
Super galerky. Taky mě to láká a hlavně honit si ocas o druhy a pak si nastříkat na žaludy...
Taky mi to trvalo nakonec jsem se rozhoupal vykouril zpolykal a on me krasnej pocit ve vice lidech by to bylo urcite zajimavejsi ochutnat z vice ocasu a kdyby si na toho miho nekdo nased a ja musel kourit dalsi 2hmmmm;-)
nějakou dobu mě láká zkušenost se stejně starým klukem jako jsem já... už několikrát jsem byl skoro rozhodnutý, že bych někoho zkusil najít, ale pokaždé si říkám co když se to provalí... jsem hetero,kluci/chlapy mě nevzrušují, jen bych to chtěl zkusit, vždycky si řeknu, co kdyby to někdo zjistil nebo ještě hůr ten druhý by to vykecal...
S něčím podobným jsem se také pral ale už za sebou mám tři super zážitky a je to nádhera. přestaň tolik přemýšlet a zkus to
Mě je 25 let jsem na holky,ještě před půl rokem kdyby mi někdo řekl ať to skusím s klukem tak bych ho poslal někam ... Teď se mi o penisech i pomalu zdává,kluci se mi stále nelíbí,ale strašně mě vzrušuje pocit ho někomu vykouřit.Když už k tomu mělo přijít k nějaký schuzce tak jsem nakonec vždycky odsekl,cítim strach,stud.Většina kluku mi píše že by toho mýho chtěly taky,ale jsem dost stydlivej,nejsem zrovna se sportvovní postavou a dole taky není moc velkej.No nevím jak z toho vybruslím ...
Ahhoj :)jsem 29lety bisex.z Phy.-a castokrat se pokud to jde sejdu s chlapikem na veku mi moc nesejde :)
Prednima se chci chovat jako "SLAPKA Z ULICE"!
A miluju kdyz se mi pred oblicejem houpe ptak a pohonim ho a strcim si ho nejhloubēj do pusinky az se davim to vetsinou vsechny frajery polozí a skvēle primo zacakavaj teplou mrdkou mojí Pusinečku a spolknu vsechno!!! :)
!!!("CHCES SE VYSTRIKAT V PRIRODE NEBO U PORNA??? ")!!!
JA TE VYSAJU NA 100% :D

velmi rad by som skusil spoločne honenie, jeden druhemu pomoct k dosiahnutiu vrcholu, mam rad predohru, postupne stupnovanie vzrusenia, a pod...
s klukem. Jsem hetero, nic vic me nezajima, zadne koureni, sex. Jen spolecne honeni u porna. Bohuzel nemam misto a ani moc casu a navic vsichni hledaji jen koureni a neco vic. I ti co pisou "honeni". No co. Treba to zase nekdy vyjde. Uz jsem se s dvema, tremi kluky sesel, ale nic moc. Ale nevzdavam se:-)
Ahoj hledám pár nebo skupinu lidi co by chtěli BISEXUÁlní sex .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě to strašně láká,taky mám holku ale já to teda s klukem ještě neskusil ....
Jo taky mě jednou za čas přepadne hrozná chuť s klukem zahonit a zakouřit. Pár foteček za setkání mám v galerce, mrkněte se :-D
Ahoj, jak to tak pročítám, nedá mi nenapsat svůj poznatek, po čtyřicítce ač jsem do té doby byl pouze hetero a na holky, pocítil jsem nutkavou potřebu zkusit vykouřit a polknout semeno jiného chlapa a ta představa mě vzrušovala více a více.... Po několika neúspěšných pokusech se mi to nakonec podařilo a k mému překvapení se mi to líbilo a chutnalo.... Nicméně se mi nepodařilo setkat se s někým na pravidelnější setkávání, kdy bych mu pomáhal vyprázdnit plné koule do mé pusy....nebo pár, kde bych jí lízal naplněnou jejím partnerem nebo milencem, dokonce jsem marně sháněl i ženu, která by byla ráda nevěrná a já jí mohl lízat vystříkanou od milenců (asi se k tomu nerady přiznávají)... Navíc časem jsem začal mít i chuť si nechat odpanit anál a nechat si ho pěkně naplnit....
Také jsem časem přišel k tomu že mne láká nahé mužské tělo. Když jsem poprvé zkusil kouřit penis,bylo to prostě nádherné. Ještě krásnější bylo cítit horké semeno v puse. Dodnes jsem měl asi dvacet mužských partnerů a každý má jinou chuť a vůni a láká mne a vzrušuje mne to čím dál víc.
Bisexualita je víceméně přiznaný sexuální zájem heterosexuála také o jedince stejného pohlaví - mluvím-li teď o mužích. Oboupohlavní sexualita je odrazem rozsáhlosti sexuálního cítění a sexuálních pohnutek. Nacházíme tohle prakticky v každém muži. Jen strmé dospívání a i společnostní touha po skutečném sexu - tedy se ženou (dívkou) vede k naprosto přirozenému potlačování svých eventuálních homosexuálních záměrů. Ovšem už samotné sebepoznávání je u mužů vlastně aktem homosexuálním. A řekněte kdo z vás se nikdy nedal ve čtrnácti patnácti či i třeba až později dohromady s klukem, neukazovali si ho při tom anebo se navzájem nedotýkali...
To všechno jsou ale hry natolik člověku vlastní, že nemusejí vůbec znamenat nějaký vývoj k homosexualitě! Po tomto období většinou nastává období tak nespoutaného heterosexuálního libida, že si na pubertální hry každý vzpomene jen s omluvným úsměvem.
Ta druhá sexualita se však po nepozorovaném, byť jen lehkém oslabení sexuálních výkonů se svojí několikaletou partnerkou stejně postupně ozývá. Někdo je schopen tohle "volání" potlačit a potlačovat až do konce svého pohlavního života, jiný má tyto choutky nezvladatelnější, a tak svodům jen pánské sexuality trošku podléhá. Rozhodně to není projev nějaké slabosti či přerodu v homosexuála. To tedy ne!!
Ten, kdo neodolá, zjistí, že sex s mužem není horší než se ženou. Je to jen sex jiný, často taky krásný a vášnivý, ale prostě jiný. Někoho tahle zkušenost vtáhne do víru promiskuity (pánské), jiný si jen vyzkouší něco, co vlastně ani moc neznal, a je jen na každém jedinci samotném, zda si tu zkušenost jen uloží do své paměti a dál se věnuje intimně své ženě, partnerce, nebo se ze svého vztahu se ženou postupně vyvolňuje, až sexu s mužem podléhá třeba více.

V našich mladých letech máme všichni tolik sexuální energie, že se nepotřebujeme s ostatními muži v tomto oboru nějak více srovnávat. Navíc jsou spolky (saunaři, sportovci, fitnesáci, trempíři a spousty jiných), kdy mají lidi k sobě jaksi bližší, snadný, přitom nezáměrný, ale nutný kontakt. Tam se to chlapské srovnávání děje prakticky denně, a my máme v ordinaci zřetelný poznatek, že tito muži dobu po čtyřicítce mnohem snadněji překonávají bez další následné potřeby srovnávat se při přímém vzájemném erotickém či sexuálním aktu.
Jednoznačně lze říct, že touhu po muži projevují výrazněji ti muži, kteří neměli tu možnost v životě, a to ani v pubertě, "těsněji" se sejít s jiným klukem či později s mužem. Tato mezera v nevědomosti, zda ten jinej to vše dělá taky tak nějak podobně, že to cítí snad taky podobně jako já, nebo snad úplně jinak, vede k tak vyhraňujícíse zvědavosti, která se už po třicítce začne stávat motorem k pomalému rozjezdu směrem k takovémuto poznání. A není to rozhodně nic nenormálního nebo špatného.

Vlastní pojem >bisexualita< je dnes už stabilně pojímána ve formě aktivit. Odvozeně tedy říkáme, že bisexuál je člověk, upřednostňující pohlavní styk s osobami obou pohlaví. Tedy nedává přednost žádnému z obou pohlaví a jeho přístup k oběma pohlavím je vyvážený, totéž i v sexu.

Obdobnou definici mají heterosexuálové. Jsou to jedinci, preferující sex s osobami opačného pohlaví.

A opačně zase homosexuálové jsou osoby upřednostňující pohlavní styk s osobami stejného pohlaví.

Z těchto definic je jasné, že tak není vyjádřen skutečný sexuální charakter jedince. Je totiž i mnoho potvrzených heterosexuálních mužů, kteří jsou homosexuálové, protože upřednostňují styk s osobami stejného pohlaví. To slovo upřednostňují (preferují) jasně říká, že mohou a často to tak taky provádějí, mít běžný i kontakt s osobou opačného pohlaví, i když preferují to první.
Narozdíl od toho osoba homosexuální nemůže, a nikdy neuskuteční pohlavní styk se ženou/mužem.
Ty důvody jsou jasné - buď ženy/muže natolik ctí, že by se nikdy nesnížil/a k tomu je vtáhnout do tak ponižujícího aktu, nebo z nich má nepřekonatelné sexuální obavy svých schopností anebo třetí forma odmítání často vychází z pocitu odpornosti vůči pohlavním orgánům osoby opačného pohlaví. Tohle jsou jen základní tři skupiny sexuálních vztahů. Mezi nimi je ale bezpočet velmi jemných odlišností, proč kdo není chopen se pohlavně spojit s tím opačným pohlavím.
Pokud tedy potkáváte osoby, které jsou homosexuálové/lesby, mohou - ale taky nemusí být jednoznačně homosexuální!

A právě v tom je zakleto i vaše domělé bisexuálování.
Podle staršího kolegy pana doktora Uzla se jedná o dosud nezakotvenou sexuální orientaci. Ale protože my už i ze sociologickosexuologických výzkumů a zahraničních vědeckých poznatků víme, že je vše dáno vývojovými fakty již v embrionálním období, pozorujeme jednoznačně, že ti "dosud nezakotvení v sexuální orientaci" tak sexuálně zůstávají po celý svůj život. Toto nezakotvení jim totiž v ničem nebrání, aby si ze společenského hlediska našli opačnou bytost, utvořili si i výborný sexuální vztah a úspěšně počali děti a formovali tím svou rodinu. Je i dost těch, co nakonec choutky ke stejným pohlavím zcela utlumili a už se k nim nikdy nevracejí, tedy dosud.

To, co tady tedy pročítám, jsou opravdu jen kovaní heterosexuálové, kterým žena rozhodně nevadí, ale ozývá se v nich touha vyzkoušet si to i s mužem. Základem sexu je totiž energie, živočišná energie. Té mají muži původně více a předávají ji postupně ženě, případně ženám. Až této energie ubude, je to pak především touha vyzkoušet a taky si stáhnout tu energii z jiného, pokudmožno mladšího muže.

Tohle opravdu ale z nikoho heterosexuálního homosexuálního neudělá. Jen pokud by přesto přesevšechno začal preferovat v sexu muže, stal by se gayem - tedy homosexuálem, i když ne homosexuálním.

Také samotné homosexuály je třeba vnímat jako velmi pestrou skupinu mužů i žen s natolik odlišnými charaktery, jiným vnímáním, přístupem k sexu vůbec, s rozdílnými city, postoji a formami chování. Často jim psychicky ubližujeme, jen abychom svým chlapáctvím potlačili to podobné, co se i v nich odehrává ale originálně.
Nikdo nemůže za to, jaký se narodí! Něco může v průběhu života zkorigovat, cítí-li tu potřebu, ale základ mu vždy zůstane.
I sexualita se postupně v člověku vyvíjí, pozděj si stejně přizná, že se do někoho dost navážel i kvůli tomu, co jej samotného až teď přitahuje také. No co už, chce to jen více pochopení - neříkal bych tomu rozhodně tolerance. To slovo vyznívá příliš povrchně, trochu arogantně, zdá se až samolibé, ponižující vůči tomu, s kým tak jednáme.
Ale chytrých lidí už přibývá a vztahy mezi lidmi se pomaloučku zlepšují. Doufám, že se k nim postupně přidáváte i vy tady.

Přeju všem tu dobrý start do lepšího nového roku!!!
MUDr. Macej Tycz sg
chtěl bych poradit. Chodím do fitka se sparingpartnerem a lákalo by mě i sex s ním. Jak poznám, třeba ve společné sprše, že by do toho Šel?
Tak prvním signálem jakési příjemné vztažnosti je už i jen to, že dokážete být ve sprše spolu. :-)

Ale nelze pochopitelně na něj vybafnout zničehonic!

Pokud se v mysli poněkud vrátíme k pubertě, vzpomeneme si zajisté na vysokopěnivé šampony a sprchové gely nebo i koupací pěny, jejichž notné pěnové hromady jsme házeli na svoje taky se sprchující kamarády.
I kluzká podlaha se podílela na téměřpádech, které jsme taktak vyrovnávali tím, že jsme se na někoho záchranně pověsili či se ho chytli za nejbližší část jeho těla.

Právě to jsou často kontakty, někdy i vzrušující, které mohou u druhého nechtěně taky způsobit třeba erekci. Kdo se neudrží a okomentuje krásu či velikost takové chlouby, dostane od jejího nositele většinou uspokojující lehkou odpověď, někdy i třeba nabídku: "no tak si šáhni!", ale od morouse dostane možná jen zlou poznámku - co seš teplej, nebo co??

V každém případě hříčky vedené vyloženě zlegrace jsou rozhodně tím druhým přijímány lehčeji a s pochopením, než vybafnutí bez přípravy: "Já tě ošukám!"

Nezapoměň tedy, že cokoliv v té sprše musí být hlavně srandička!!

Doznačnémír y mohou i v jeho mysli fungovat podobně náhodné touhy jako v tobě! Takže hlavně odlehčeně a s legrací!

Od svých klientů taky dobře víme, že jinak se chovají dva v prostředí, ve kterém nemohou být nikým přistiženi, a jinak v prostředí snadno "průchozím" ať už cizími nebo bližšími lidmi. Právě ta absolutní intimnost dvojice (a nemusí to být jen dvojice) většinou pootevírá byť i jen lehce vášnivé poodvázáníse z podobných tužeb i toho druhého, případně dalších zúčastněných.:-))

Rozho dně ovšem není třeba hned při prvním pokusu o kontakt "něco" tomu druhému hned někam "strkat".
Příště to může být třeba dětská stříkací pistolka naplněná koupelovou pěnou (nestříkat do vlasů a vůbec už ne do obličeje!!!). Také výrony sprchového gelu z pistolky navodí snadno přirovnání k ejakulaci, což sebou nese u zdravých jedinců byť i nechtěné, ale přece jen vzrušení. To buď tají zkrytím, pootočením těla, nebo to mile bez okolků přiznají. (To druhé je normálnější a zdravější.)

Hele, ty určitě najdeš i spoustu jiných lechtivých legrácek - jen se toho zprvu nebát! Bude-li bručoun, vykašli se na něj, třeba bude příležitost s jiným.

A pokud bude některý řvát, že jsi homouš, měj napaměti, že kdo takhle nejvíc křičí a zostuďuje tě, ten má možná ještě větší homotouhy než ty, jen má úděsný strach, aby se neprozradil. A tak rdši řve a dělá dusno. Takoví, rejpaví, jsou nejhorší!!

Zdravý a opravdový heterosexuál se tomu jen s nadhledem pousměje či zasměje, a celou věc přejde téměř bez dalšího povšimnutí.

Přeju ti zábavné poznávání a dočasu i pěkný kontakt. A neboj se.
MUDr. Macej Tycz sg
Zdravím chlapáci. U mě je to asi stejný jako u většiny z vás. Mám přítelkyni ale chtěl bych i sex s mužem. Je docela problém najít toho pravýho. Mám nějaké zkušenosti s kouřením a byla to paráda.Jestli je mezi váma spíš starší chlapík,co by mě naučil i kouzla análního sexu,nebudu se bránit. Chci ho do sebe. Jsem ze Svitavska bez zázemí..Budu se těšit..
ahoj tak take me zacalo lakat zkusit pokourit a podrzet chtic je vetsi a vetsi
stejný problém,žena v invalidním,ztráta zájmu o sex,čím dál více mám touhu být nahý pro zábavu a rozptýlení staršího muže,zatím ,,jen podržet,, nemyslím že bych byl aktivní,rád bych i nastavil ale převládají obavy z možného poranění.
co se týče nastavrní, musí se vždy opatrně a pokud jsi v análu ještě nic neměl doporučuji ho nejprve roztáhnout prsty a jinými pomůckami ne vždy je to ze začátku příjemné a je třeba se u toho dostatečně uvolnit. pak je možnost poranění minimální. pokud se to bere silou tak téměř zaručená.
mám podobný problém....jsem bi, pasiv,submisivní z OV, hledám přítele se zázemím na reálné hrátky...dokáži mu dát vše,po čem touží...ale tady někoho najít je naprosto nemožné.
Ahoj, já jsem si v Ostravě přes amatéry chlapa na občasný úlet našel. Domlouváme se tady, vždy za ním přijedu, svleču se, vykouřím ho, nechám se postříkat, trochu se umyju a vypadnu. Jen rychlovky, ale na víc stejně nemám čas.
tak jsem na tom stejně. ale nemužu nikoho najit.
Jen do toho!!! Stejně nejlíp vykouří chlap... :-)
V kazdem chlapovi drime bisexualita akorat je otazka zdali si to pripusti nebo ne.Roli v tom hraji i predsudky vuci treba gayum
Chodi nekdo smirovat i na bazen. Ostravsko
Dlouho jsem se nemohl rozhodnout jestli do toho jít nebo ne. V pondělí jsem se setkal se starším chlapíkem. Kouřili jsme se,honili a nakonec mě krásně ošukal. Byla to bomba šel bych do toho zas..
Pár hledá pár, kde jsou oba bi, setkání buď na sw ve Fantasy, případně azyl v Praze.
Jsem 22 bi kluk od Jičína. Už dlouho hledám někoho na častější schůzky ale narážím najednorázovky nebo kecálky. Našel zde někdo dlouhodobějšího partnera ?
Zdar,nevím jaké máš kritéria na potencionálního milence ale pokud budeš trpělivý a důsledný tak se ti to určitě povede. Já to zkoušel najít na kámošení ale nepovedlo se ale musím být fér, protože jsem na tom měl část viny ale to nemění na to nic jak píšeš, že je tu hodně kecálistů a leváku falešných. Já jsem celkem nezkušený tak netlačím na pilu a taky nejsem příznivcem jednorázovek a denních rychlovek. Moje kritérium je celkem náročný na vzhled a věk. Jsem na mladý tak ve tvém věku, obdařený a co se o sebe starají. Jsem o hodně starší i když vypadám dobře ale věk je jeden z důvodů, proč se výběr zužuje ale pokud budu trpělivý tak to taky klapne. Tak do toho a držím palec
chcel by som raz zažiť bi troječku kde by sme si to všetci traja poriadne užili prstovačky honenie oral anal no skratka všetko čo k tomu patrí a žiadna dierka by nezostala prázdna tak ak by mal niekto záujem kludne sa ozvite
Jen přemýšlím, proč někdo, kdo o sobě tvrdí že je hetero, napíše že touží kouřit chlapa nebo touží být kouřen chlapem. V tom případě se se asi nevyzná ve své orientaci :-). V tom případě si myslím že je bi-sexuální, jen si to nedokáže nebo nechce připustit. Jaký je váš názor?
Již několikrát se k tomuto,např.,např.v TV,vyjadřovali odborníci.Je zásadní rozdíl mezi bisexualitou a bisexuálním chováním.Bisexuál(ka) se dokáže zamilovat i žít s osobami obou pohlaví.Naproti tomu občasné bisexuální chování (převážně jen sex) se vyskytuje i u části heterosexuálů,či stejně zaměřených žen.
Ja som z TN a tiež ma strašne vzrušuje penis vajka aj zadok.Aj ked som ženaty kedisi som skusil s mužom a bolo to super.Rad bi som niekoho diskretneho našiel fajčenie,lyzanie,cucanie a anal.Može bit aj par
V létě na dovolené mne svedl kamarád, odvedl si mne večer na pláž kde jsme se nahý koupali. Pak pod nějakým přístřeškem jsem poznal jaké to je s mužem. Do konce dovolené jsem měl před manželkou výčitky.
Také mě ta představa láká. Rád bych poznal ten pocit vyvrcholení ve vlastním těle. Manželka nedokáže ten pocit popsat. Určitě je to jiné když vyvrcholím do análu manželky a když někdo naplní můj. Pokoušel jsem se o různé praktiky se stříkačkou atd. ale asi to není ono.
SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Hľadám muža, ženu pár na spoločnú masturbáciu
Ahoj.... Hledám diskrétního kamaráda co by mě jezdil šukat jako děvku !!!..... chci si kleknout a pořádně začít hulit... !!! ozvi se :-)chci to zkusit :-)
by som tiez rad nasiel muza ale viac geja ktory by ma casto sukaval do analiku :)
jsem ženáč 50 let, svou bisexualitu cítím asi desátým rokem. Během té doby jsem uskutečnil pár rychlovek, především vzájemné kouření bez análního sexu. Postupem času však se však tak nějak zvyšovaly moje nároky a teď jsem poznal kámoše, který mi líže jazykem v análu, koule, na střídačku kouří ve všech možných polohách, nejlí ale když jsem na čtyřech a on líže zezadu. je to úžasný. Musím se přiznat, že prožitek ze sexu je lepší jak moji ženou.
Někdo na společnou saunu v Karlových Varech?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já jsem si tu na amatérech našel občasného milence, kterého chodím občas kouřit. Párkrát mi to udělal do zadku, bolelo to, ale bylo to moc vzrušující. Ale kouření mi taky stačí, hlavně pak jeho semeno v na obličeji a v puse.
Taky to mám tak, sem tam se potkáme a navzájem si pomůžem, zatím teda bez toho A, ale kdo vi co bude dál.....
Je tady nějaký PÁR, který se dnes chystá na bi party do Fantasy?
Je tady někdo bi zvědavý jako já Vyškov a okolí?
cau, já vyškovsko, taky zvědavej...
Ahoj všem. Je mi 27,sem kousek od Pardubic a vím že sem Bi páč mám rád sex s holkama a rovněž mě vzrušují i chlapi. Mám jen malé zkušenosti v sexu s chlapem,jen co se týká honění a kouření. Moc rád bych se nechal zasvětit do tajů sexu s chlapem mnohem víc a to od chlapa do 35 let. Líbí se mi chlai s oholeným pérem
Chci všem z vás, co si občas chcete užít sex s chlapem doporučit návštěvu gay sauny v Praze, kde těchto podniků je hned několik. Jsou v pohodě a právě tam chodí hlavně ženatí muži pro občasný úlet. Nikdo nikoho nenutí dělat něco co nechce a hlavně odpadá dlouhé hledání partnera a pak to zklamání, že se objeví někdo s kým sex provozovat nechcete.
A kterou bys doporučil konkrétně. Mě z těch, na kterých web jsem se koukal, nejvíc láká David v Karlíně. Tam se prý schází často bi ženáči. Ale zatim mi schází odvaha...
www . svetmasazibrno . cz/index.php/cs/nase-sluzby/ma saze-pro-gaye
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, taky mě to lákalo, zkusil jsem a teď čas od času si to rád zopakuju:)
Mně se prostě líbí lidský tělo - jakýkoliv a láká mě představa společnýho honění, trojky apod. Zatím jsem tady ale na moc důvěryhodný lidi nenarazil. Můj požadavek asi bude zvláštní, ale hledám někoho stejně zvědavýho a nezkušenýho, kdo by to chtěl zkusit a kdo má vysokoškolský diplom. Nevím, jak jinak odfiltrovat nadržený blbečky :-)
To možná neni úplně blbej požadavek. Jen se bojim, že ani VŠ diplom neni záruka...
nezlob se, ale blbců s diplomem jsem už zažil hodně
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,paci sa mi byt v zenskom a nastavit ritku,do mna vojdes naozaj hlboko
laka ma to skusit s transkou muzom v damskom aj pasivne len sa nedostanem daleko ani prstom do zadocku vzdy sa mi dierka stiahne
Hledáme PÁR, kde jsou OBA bi, na setkání ve Fantasy. Existuje někdo takový?
Děkujeme všem párům, které se nám ozvaly. Zdá se, že to nebude úplně ztracené. Snad se nás sejde víc takových, co se nebrání si sex opravdu rozšířit. Těšíme se na osobní setkání.
Ahoj, mám podobný problém....hledám aktivního, dominantního přítele se zázemím na dlouhodobý " vztah ",zdraví,diskrétnost je podmínkou...ale tady někoho najít je nemožné, takže snad se někdo z okolí opavska nebo ostravska snad ozve, kdo by měl vážný zájem.
Ahoj,koukam ze mam ten sami problem jako rada z vas..predstava jak mam neco s klukem,treba vzajemne honeni,kourení me strasne vzrusuje,pritom se mi kluci nelibi,ale ta predstava je fakt hodne silna a vzrusujici..myslite,ze jsem bi?
A dovedeš si představit, že bys měl vážnej milostnej vztah s chlapem, tak jako ho máš s ženskou? Předpokládám že ne, takže bisexuál asi nejsi. Já to mám taky tak, to "bi" co mám v profilu spíš znamená tu občasnou chuť na bisexuální hrátky :-)
No musim rict,ze mas pravdu..ta chut zazit neco s klukem je velka,ale jak rikas,udrzovat nejaky vztah,to ne
Myslim, že takhle to má většina. Takže nezbývá než hledat, zkoušet reagovat na inzeráty a třeba se něco vyvrbí.
Tak tak,budu zkouset hledat a uvidim,treba se nekdo najde a uskutecnim to co me dlouho laka
Jo kluci jsem na tom úplně stejně. Už jsem to i zkusil společné honění a kouření. Super vzrušující zážitek. Jinak se mi kluci nelíbí netoužím po žádném jiném kontaktu tak jsem bi nebo ne ?
Ahpj..
I já bych rád zkusil něco. Bohužel jsem zatím nenašel dostatečnou odvahu to dotáhnout do konce. Je to strach z nemoci, případně pozdějšího kontaktování.... Jak z toho ven.
A jedinej kámoš, kterému jsem to naznačil o tom nechtěl ani slyšet:)
Ahoj všichni! přečítám si příspěvky na toto téma a musím říct, že jsem dlouze přemýšlel zda přidat pár slov. jsem 40letý chlap, rozvedený, mám přítelkyni se kterou se milujeme a vše funguje jak má, ale čím dál častěji bych chtěl s chlapem něco zkusit. vzrušuje mě ta představa.. ale když se kouknu na porno kde dva chlapy do sebe buší, tak z toho nemám erekci. Při souloži s přítelkyní jsem už zažil v konečníku robertka, a byl to velmi pěkný zážitek. Jinak při orálním sexu taky dostává má prdélka co proto.. Ale chlap? Ano chci to. Vím že nejsem gay, že bych ošukal každou pěknou ženskou, ale asi je to nějaká výzva, pocit že jsem ještě něco nezkusil. Třeba až se to povede tak si řeknu, že to stačilo a už nikdy víc, anebo??
Já to zkusil v mládí a samozřejmě to byl úlet, ale po čtyříctce se mi to začalo vracet jako vážná touha a já zjistil, že na tom není nic špatného být bi, ale myslím, že je velkej problém s promiskuitními jedinci a tak raději zůstávám u snění v.
Som na tom podobne. Muži ma nepriťahujú, ale neskutočne ma vzrušuje predstava, že iného muža uspokojujem orálne. No a pri pohľade na Tvoje galérie, vedel by so si predstaviť, že mi medzi perami tvrdne ten Tvoj krásavec.
Najit v Prerove kluka na sex je fakt problem,hledam i vztah,nebo pravidelne setkavani,najdu tady??Nevadi mi i trojka...
Najit v Prerove kluka na sex je fakt problem,hledam i vztah,nebo pravidelne setkavani,najdu tady??Nevadi mi i trojka...Moje cislo 704045295
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj. máš nádhernýho čuráka! hned bych h s chutí pokouřil. odkud jsi? co se sejít? ;)
byl jsem na tom hodně podobně. Nakonec jsem to zkusil se shemale. Pohled jak na holku, krásný prsa, a přitom jsem se poprvé dotkl cizího stojícího ptáka, a nejenom dotkl.:-)
hodně štěstí
D.

Hledám sparing-partnera na společné sexování ve 3 a více. Na plnění svých snů a představ...
třeba společně šoustat ženskou, a při tom si navzájem ochutnávat její šťávičku z našich ptáků. Splečně ji vystříkat a pak ochutnávat, dávat si navzájem úkoly, společné navštěvování swingers...
Zkrátka spolehlivého a bezpečného saprig-partnera, co má něco v hlavě a nechce přinést žádnou chorobu domů...
D.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Po 35 mě začala lákat představa ochutnat cizího ptáka, a tak hledám sparing-partnera na společné sexování ve 3 a více. Na plnění našich snů a představ...
třeba společně šoustat ženskou, a při tom si navzájem ochutnávat její šťávičku z našich ptáků. Splečně ji vystříkat a pak ochutnávat, dávat si navzájem úkoly co se musí splnit, společné navštěvování swingers...
Zkrátka spolehlivého a bezpečného sapring-partnera, co má něco v hlavě a nechce přinést žádnou chorobu domů... :-)
D.
Ahojky take ziji ve svych snech a predstavach jsem trans ale stale muz ale zkusennost nemam zadnou mam zensky mozek a muzske telo ale chtela bych fungovat jako zena je tezke si najit a vibrat partnera.
Ahoj gabino,s výběrem partnera je to asi těžké , záleží na tom jaké operace všechny bys chtěla? Jestli jen operaci prsou nebo celkovou operaci i se změnou pohlaví ? Taky záleží na partnerovi každé TS holce se líbí něco jiného záleží spíš na tobě co se ti líbí na mužích a co by jsi očekávala od vztahů atd..
Ahoj..asi to mam hodne podobny jako vetsina..miluju holky a sex s nima to moc ale ani nevim kdy presne to prislo a nebo zacalo a zacaly mne vzrusovat predstavy jak mne treba jiny kluk(muz)zacina svlekat a pomalu mne oralne a pomalu uspokojovat a ja jemu vse oplacim atk ..nevim presne jak to popsat uz jenom to vzruseni a to sem jenom u fantazie jak by to asi treba probihalo ..zatim nemuzu rict jake to je ale asi i proto sem zde diskretne na Amaterech abych treba nakou zkusenost ziskal a vse poprve prozil..moc rad bych treba s nekym probral to svoje poprve ..
Ahoj,
mám to úplně přesně tak jak popisuješ. Jsem ženatý, rodina a pod. ALE neskutečně me to láká s mladším mužem/klukem, štíhlým. Je mi 53 let, štíhlej .... taky bez zušeností
Ahoj.Je tu někdo mlady kdo by to chtěl zkusit?
Skusit to treba aspon budes vediet ci sa ti to paci. Na chlapov nie som ani skusenosti nemam ale priatelkyn vibrator v zadku mi nevadil ani semeno co mi po fajke vratila ...:)
S touto potřebou zapasim také. Asi je to třeba zrealizovat vyzkoušet. Je to asi nutnost.
aj ja mam rad bisexualitu a hladam mladeho chalana, ktroy by to chcel skusit a zistil, ze je to fajn
něco pro gay inspiraci http://sexyportal.cz/gay/
exk lusivní hetero videa http://sexyportal.cz/exkluzivn i/
Jsem hetero ale laka me to skusit s klukem.
Proto hledam aspon trochu pohledneho kluka nejlip s partnerkou co me ojedou.
Ja z VČ.28let 175/75 perko 17cm.
Napis a treba se dohodnem kde to provedem.
Cekam,zatim ahoj.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj přátelé.Přečetl jsem celé fórum a s údivem zjišťuji, že to, co mě už trápí několik let, trápí víc chlapů. Řešil bych to - jen mít s kým. Najde se někdo z Prahy?
vidim ze som vtomto neni sam aj ja mam taketo chute.
ahoj jsem z Borohrádku a laka me take neco s chlapem kdyztak napiste
Jsem ženatý, bydlím na Šumpersku a i já mám poslední dobou při masturbaci představu jak polykám semeno jiného muže.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Silnější postava určitě neni na škodu, najde se dost lidí, kterým se to líbí, třeba já *6*
ahoj,postavu neřeš,jde o hezký zážitek. Rád tě poznám.
Ahoj jsem kluk v damském , nedojedeš do Přeštic ?
Ahoj jsem kluk v damském , nedojedeš do Přeštic ?
Hmmmmmmm, krátká ale výstižná zpověď. Napsal bych to skoro stejně.
Ahoj, nedávno jsem objevil téma bisexuality a musím přiznat, že mě to docela vzrušuje.
Byl bych rád, kdyby se zde našel někdo, kdo by si o tom rád popovídal, zdělil mi své pocity a zkušenosti a podobně. Osobně mě to nevzrušuje čistě mezi dvěma muži, ale pouze za přítomnosti ženy. A vzrušuje mě taková ta lehčí stránka věci, jako je společné honění, kouření, popřípadě i semeno, nebo vylizování semena z ženy a podobně.
Kdyz do toho pujdes tak se muze stat to ze budes muzum davat prednost. Ja jsem to zkusil a nelituju toho. Rekl bych ze nemam potrebu hledat milenku ale milence. Jsem jak pasiv tak aktiv
je to pravda, kdo zkusí, tak se mu to většinou zalíbí, je to něco jiného, ale vzrušující je to hodně
To já teda mužům přednost nedávám, jen je tam občas chuť, tak jí uspokojim :)
Ahoj lidi, po padesátce jsem také zjistil, že se mi začínají líbit i kluci. Přitom jsem ženatý. Tak jsem jednou zkusil sex s klukem a ouha líbí se mi to a docela dost. Takže si to občas dám i s chlapem. Docela mi to schází, když si delší dobu nedám sex m+m.
tak mám 1000. příspěvek.... a o čem je? o ničem :)
Me je 42 a taky me to lakalo z muzem,tak jsem jsem to zkusil a je to super a chtel bych zase,ale uz neni skym
Ahoj nekdo na oralek za fin. odmenu pro me!? ..
100 % zdravi a diskretnost!! ..
Ja mladi zenaty Bi, Mlada Boleslav ..
Oralek, Mlada Boleslav!? ..
Ja mlady zenaty Bi ..
Vice info diskretne ..
Jsem už delší dobu sama a po mnoha průměrných zkušenostech jsem si v létě koupila senzačního kamaráda, který může kdykoli, jakkoli dlouho a je přesně takový, jaký potřebuji...

http://www.loveo.cz/collections/vibratory?a_box=h8y5pr4g

Nevěřím, že by se našel vyholený krásavec, který by to uměl líp. I proto hledám spíše samotnou BI holku pro společné dovádění, případně pár, kde by se on spíše jen díval, nebo nás fotil... Nejlépe holku, která má taky ráda takové hračky, nebo má i takového senzačního vášnivého ptáka doma. Budeme si hrát spolu... :-) *4* *21*
Ahoj kluci jsem 23let stastne zenaty je mi 43asi pred 10lety jsem zacal koukat po muzich na koupalisti v bazenu pak i v obchodech...po vecerech jsem si predstavoval jake by to bylo svleknout muze a honit mu penis a kourit ho...vzdy jsem se tak vzrusil ze jsem musel vyhonit...a pak kdyz Jsem šukal manzelku rekl jsem ji co mne zacina vzrusovat...hned mi rekla ze jsem uchylnej buzerant....ale za dalsi rok uz rikala buziku mas chut kourit a kdyz se mne zeptal pak znova tak sem ji rekl ze chut mam stale ale že kdyz byla pred tydnem v praci tak jsem jel ke kamaradovy a pekne si vzajemne honily a kourily ptaky az do vystriku do pusy....na chvily ztuhla ale pak chtela at ji to vypravim co jsme vsechno delaly...byla tak vzrusena ze sme sukaly jako nikdy pred tim...a s kamaradem se schazime stale ted uz i sukame jeden druheho tocime si videa zena se pak se mnou doma diva...
Ahoj. Jsem ženáč a je mi 41 let. Souhlasím s názory, které tvrdí, že bi chutě se objevují až kolem čtyřicítky. Aspoň u mě to taky tak bylo. Nemám zatím žádnou zkušenost s muži ani si nejsem jistý, jestli bych byl schopen se samotným mužem něco podstoupit. Schůdnější by pro mě byla trojka s bi mužem. Já osobně ale nemám rád žádnou hrubost a násilí. Ani si nejsem jistý jak bych reagoval v reále a kam až bych byl schopen zajít. Vše by muselo probíhat v absolutní pohodě a příjemné atmosféře pro všechny zúčastněné. Posedět, pobavit se, možná nějaká hudba...představ mám plnou hlavu. Možná být ze začátku jen přítomen u cizího páru a pak se postupně zapojit. Láká mě se dotknout cizího penisu, ochutnat ho.. U některých příběhů které tady občas prožívám na chatu se dostávám i mnohem dál. Vše je o dané situaci, chuti a síle vzrušení. Nevím jak bych reagoval až se bude muž dotýkat mého těla, ale rád bych to jednou poznal. Prožít s příjemným párem, příjemné chvíle. Na to myslím poslední dobou stále častěji. Čekám jen, kdy se odhodlám a nebo na náhodnou příležitost, kterou mi osud přihraje.
Jsem bi., pasiv v roli zeny a toužím jen po sexu s muži. S muži nad 40 let co maji mužství nad 20 cm jsou aktivni a tvrdi...plzen.
Jsem šťastně ženatý 40+ a rád bych si s někým koho vzrušují Bi představy pokecal po emailu. Nemám žádné zkušenosti jen spoustu fantazií. Jsem stydlivý, proto tady nemám ani žádné galerie :-).
Ahoj,jsem taky ženatý,pokud chceš,napiš na x.martin.bi@seznam.cz a můžem si o tom pokecat
Cus,taky jsem cely zivot na zensky a posledni dobou to chci zkusit s chlapem.zenatym.nevim,co se deje :-) nebo aspon par,kdo by me zasvetil do tohoto.z fm
Asi chci prubnout vse...pomalu a tajne *3**74**92**87*
30 bi Vzrušují mě zralý pánové. ...chci být kurvičkou v prádélku aktivnímu pánovi s větším nářadím. ...nebo i dvěma
Plzeň
Chlapi,nebojte se toho pokud zjišťujete že vás to láká zkusit s mužem. Já to zkusil už několikrát a bylo to bezva,žijeme jen jednou,tak proč si to odepírat ;-) Jsem z Prahy, ženatý, 40/173/68,tak pokud byste někdo měl chut se nechat hezky vykouřit a pak mě vojet jak kurvičku,určitě pište na x.martin.bi@seznam.cz. Rád odpovím a neni problém si o tom psát a případně zrealizovat.
Chlapi,nebojte se toho pokud zjišťujete že vás to láká zkusit s mužem. Já to zkusil už několikrát a bylo to bezva,žijeme jen jednou,tak proč si to odepírat ;-) Jsem z Prahy, ženatý, 40/173/68,tak pokud byste někdo měl chut se nechat hezky vykouřit a pak mě vojet jak kurvičku,určitě pište na x.martin.bi@seznam.cz. Rád odpovím a neni problém si o tom psát a případně zrealizovat.
Přesně, taky jsem to zkusil bylo to super, občas si s jednim amatérem udtud užijeme :)
Ahoj, jsem ženatý a už dlouho mám touhu to zkusit s mužem. Chybí mi odvaha to zkusit. Ale touha je veliká.
Hledám jednoho bi kamaráda se kterým se budu scházet ukazovat fotky své ženy a u toho se vzájemně vzrušovat. Má někdo stejné choutky?Nechci si dopisovat
Nemám žádnou zkušenost s mužem, ale myšlenky a touhy zkusit jaký je sex s mužem mám taky. Spíše si představuji být jako jako aktiv. Jenže jako mnoho jiných nemůžu sebrat odvahu. Pokud by se ale našel někdo štíhlý nebo normální postavy, trpělivý a ne moc chlupatý, který by netlačil, pak by to touha mohla být naplněna.:-) Myslím si však, že pro takové nerozhodné, jako jsem já, je nejlepší, když se připoje k páru, a je jedno jestli muž - žena nebo muž .- muž. Jsem od FM, 175/46 sportovní postavy.
Najde se par ci nekdo kdo by přibral mladého, bi zajicka k sobe na společné hratky a klidne i vic?
Ahoj, hledám nějakého HETARAKA, sportovní postavy s velkým perem kterého by jsem u sebe nebo u něho v autě diskrétne vykouřil hezky do konce. Muže byt taky i Černoch nebo Róm. Hlavně čistotný a zdravý. Jsem kluk 27 let normální postava.jihocesky kraj a nebo se můžeme domluvit a setkat na půl cesty ! Prosím pište, případně foto postavy a pera ! Mám čas 25.1 od 16:00 a také 26.1 od 16:00.
Tak heterák se od tebe určitě nenechá kouřit,ten ti spíše nakope prdel.Pokud se od tebe chlap nechá hulit tak není hetero ale buznoidní individuum,zkráceně Bi.
Nájde se tady chlap, HETERO, BISEX, sportovní postava do 40 let čistotný a zdravý s VELKÝM perem?VSE DISKRÉNE!! Jsem kluk 27 normální stihla postava. Chceš to zkusit ? Hledám chlapa kterému by jsem v mem autě a nebo v tvém vykouřil péro do výstřiku!! 25.1 a nebo 26.1 oba dva dni od 16:00 jižní Čechy nebo někde na půl cesty. Domluvíme se
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tohle jsem presne ja,ale nikdo si nechce psat.Chce jit hned na vec
Sympatáky zaučím časně odpoledne v Praze. Popovídáme a a když bude chut může to jít dál. Pište mi do vzkazů, ti co hledáte zkušenost. 40 177 71 15 fotky v profilu. Ostatní vyměním.
Tak to mám taky, pŕesto se mi tady podařilo potkat fajn lidi :)
Tak to ti zavidim,tady na ceskolipsku asi nikdo takovy neni
Ahoj jsem ženatý bych kluk sympatický s chutí znovu potkat diskrétního kamaráda na časté schůzky od Mladé Boleslavi
To samé jsem prožíval i já asi od třiceti. Nastartovaly to erotické sny, že kouřím chlapa a pak porno, nejdříve se mi porno s bisex tématem hnusilo, ale pak jsem to začal sám vyhledávat. Trvalo to hodně dlouho, ale loni jsem se seznámil s přítelem a už si sexu s mužem občas užívám a je to fakt super. Soudím, že na tom není nic špatného, naopak si myslím, že po tom tajně touží většina mužů, jen se za to stydí. Ve společnosti stále panuje pokrytectví v oblasti homosexuality a bisexuality. Doporučuji všem, kdo pociťují tajnou touhu po sexu se stejným pohlavím, ať necpou hlavu do písku a nebojí se to zkusit. *277* *92**71*
ahoj panove potrebovala bych od vas radu proc ? vy znate sve telo nejlepe dekuji
Ahoj, co bys potřebovala vědět?
Čau taky sem nevěřil že to někdy udělám. ...ale je to krásný kouřit a nechat se kouřit od chlapa
A nějaký podrobnosti nebudou? Povídej :)
Ahojte, tiez patrim do tejto skupiny "tajny bi" uz dlho ma to laka, pozriet si iny penis, vyskusat nieco spolocne. Avsak zatial som neskuseny, no laka ma to. A hlavne najst niekoho rozumneho na pokec,vymenu foto, fantazii a ked budu symlatie, spolocne nazory a chute rad sa stretnem. Nic perverzne, nechutne, skor pohoda relax a prist na ine myslienky a vybocenie z denneho stereotypu. Niekto podobny? Ja 36 rocny zenac z Bratislavy. Je mi jedno odkial si, hladam hlavne pokec a casom sa uvidi. CR predsa nie je tak strasne daleko.
Ahoj já jsem taky bez zkušeností jenom v mládí mě kouřil spolužák ale ted mám hroznou chut zkusit něco s chlapem honění kouření a třeba i anál je mi už 60 ale moc bych to chtěl zkusit.
Ahoj já jsem taky bez zkušeností jenom v mládí mě kouřil spolužák ale ted mám hroznou chut zkusit něco s chlapem honění kouření a třeba i anál je mi už 60 ale moc bych to chtěl zkusit.
Ahoj,
já jsem 58, pohodový a rád bych tě navštívil abychom se spolu kouřili a honili si vocasy. Můžeš i dopoledne?
Kam bych měl přijet?
Roman
Ahoj můžu dopoledme a jsem z CHotěboře.
mám holku jsem perverzni dominant na ni ale, potřebuji staršího muže abych pasivně byl mu po vůli,, sexuálně, potřebuji zralé semeno,, ze ženou jsem dominant,,, ale pootřebuji muže co bude dominantní na mne, cítit ho v sobě prostě, moc rád někoho kdo to pochopí a zároveň mi dá co potřebuji, i pervers ulety od svazovani vyprasky mazleni ruzne hry ucitel zak děda synek atd vydrzim tvrdy deepthoart mrdani atd mazleni tresty, svazováni, mučení nucené pití semene, škrcení ,,atd , tresty , pochválit za poslušnost mám holku, hledám tajného chápajícího muže,,, takže jsem pasiv ze staršim
Taky jsem tajny bi a byl jsem kouren a kouril jsem a je to super,ale kamos se na me vykaslal a me to ted hrozne chybi
Ahoj, máme stejne pocity..............................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to ti zavidim,u nas by byl okamzite rozvod
Myslím že tajných BI je tu hodně :) u mě to začalo ve sprchách v bazénu když sem si prostě na sobě všiml že pokukuji po větších pérech a že mě dole z toho tvrdne :) vlastně tím byla i moje první zkušenost - že si toho jednou ten dotyčný všiml :)

a byla z toho pak dlouhodobá tajnačka :)

Jinak není nad návštěvy saun .... tam se děje něco pořád :)
Ahojky všem.Delší dobu chodím v soukromí v kalhotkách i silonkách,kdy jsem přesvědčen že chci styk s mužem.Zkrátka na ulici kluk a v posteli holčina v prádélku.Hledám steršího aktiva kolem 60 i s menším mužstvím kterému chci dělat milenku bez finančních nároku jelikož pracuji.Zároven musí býti trpělivý s mým panenstvím.V minulosti jsem k tomu měl blíže ale vždy to ztroskotalo vzhledem dřívější doby.Vím že začátek bude těžší ale poté to musí býti slast pro obě strany.
Od 18 zjišťuji že se mi líbí zralý aktivní pánové... toužim být v síťovaném prádle hračkou panovi který mě mrdá tvrdě, říká mi co mám dělat, naplácá mi na zadek,kterého budu kouřit dlouho a úplně celého, který mi bude mrdat krk a postříká mi obličej ....a dokola a dokola..... v noci se budim úplně mokrý vzrusenim....a nedaří se najít
Ahojky je tady nějaká slečna která hledá také bi slečnu a ráda by se seznámila? :)
Laka me byt devkou zenou,jaky zoje mit v analu penis bojim se zeto bude moc bolet mam malou diru poradte dekuji
ahojky a skusil by jsi to semnou kdybych se ti nabídl ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mysli, ze je tady dost takovejch, i mne to trapi, libi se mi obojí. za mužem se na ulici neohlidnu, no sex se mi s nimi libi hodne
až do svých 50 jsem byl hetero ted i když mám přítelkyni začínají se mi bouřit hormony a chtěl bych to zkusit s chlapem,doma je sex nudný a stereotyp ale asi jen orál v análu jsem zkusil zasunout ale jen málo pak už to bolí.poradí někdo nebo zaučí v reálu?
Taky bych si zase pral kdyby mi ho nekdo vyhonil a vykouril.Je to nadhera a strasne mi to chybi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsem z ceske lipy,muzes napsat na profil
Ted otázka na ty ze zlina a okoli kam chodíval honit do přírody? :-)
To ba mě taky zajímalo. Kdysi někdo psal, že zadní nádrž u Otrokovic, ale já nevím kde to je. Nejsem místní.
Kdyz jsem byl mlady,bylo pro mne nepredstavitelne,ze bych mohl mit neco s chlapem.,ale.postupem casu jsem zjistil,ze mnemuz jako sexuální objekt velice vzrusuje.Ted si dokážu užít jak s mužem tak ženou,nejradeji dohromady.My bisexualove jsme vlastně šťastní lidé,bez předsudků a strachu.Má zena to už 30let neví,takze musim opatrně,ale bavi mne to.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já přesně totéž. Najít odvahu a zdravého a slušného partnera. Kam jít, když chci někoho sbalit? A zbytečně neriskovat.
Lépe bych to ani nenapsal.
Jen bych dodal,že u mě to platí do doby než vyvrcholím.
Našel by se zde Bi pár z Karlovarská?
Ahoj, sám nevím, jak to se mnou je, mám rád ženy, ale také miluji pomůcky v análu. A už delší dobu přemýšlím, jaké by to asi bylo nechat si pořádně protáhnou anál od muže. Mám rád i clinic, takže bych rád zkusil i být "pacientem" nějakého "doktora"....
Liberecko.
Veľmy silná je predstava že niekomu fajčím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, jsem starší muž z HK a rád tě poznám
zkusil jsem, překonal obavy a předsutky co má asi každý v hlavě, a bylo to super. Je to jiný, ale to je asi to, co každého láká. Nelituji toho a další takové zkušenosti se už nebudu bránit.
Plzeňsko , Domažlicko Klatovsko a okolí realek u mne jsem pasiv a budu klidně tvá děvka CHCI ROZMRDAT PRDELKU TVÝM TVRDÝM PÉREM !!!!!!

Co by jsi řekl na realek u tebe v autě a to ještě dnešní noc ?
Ahoj Taky bych do toho asi šel, chlap mě nevzrušije, ovšem vidina společnýho honění ano, je těžký ale někoho najít.Kdyby se našel někdo podobnej na Olomoucku, tak napiš.
někdo bi z HK pro staršího muže
Moc rád bych našel bi pár, který by mě zasvetil do bisexuálních hrátek. Mám velkou chuť to zažít.
Jenom zkoušek, dokud si mladý a máš chtíč. Pokud nikomu nekálíš do úst, neusekáváš mu končetiny.. proč ne ?
Ahoj všem, chodím na Amatéry už velmi dlouho, popravdě solidnost se vytrácí, domluvit se je tady nereálné. Každý jen naslibuje.....a nic. Takže opravdu nevím, jestli to tady není pro některé jen zábava. Hledám hodně dlouho staršího, aktivního přítele na povídání i sex, ideálně se zázemím. Jsem zdráv, diskrétní a stále nemohu najít pořádného aktiva na občasné schůzky. Pomůže někdo z ostravska nebo okolí ?
To je pravda, hodně se tady naslibuje. Mnozí si tady jen rádi píší, ale i přesto je to někdy fajn si pokecat. Člověk to po čase rychle odhadne...
Musím se přiznat, že i já jsem zprvu několikrát hledal odvahu na schůzku. Touto cestou se omlouvám. Nakonec se to vyplatilo. Zkusil jsem BI sex s mužem a dnes si to užívám. Tak těm co váhají - jděte do toho.
Rád bych to zkusil ze starším mužem poradí někdo.
Už tu dlouho nikdo nic nenapsal ani ň.To mě přimělo k napsání tohodle:líbi se my ženy,ano!Pak to přišlo,rozdal jsem si to z gayem,žádný odpor,nic,jako bych to už dělal.Jsem prostě BISEXUÁL.Proč jsem do toho šel,jednoduché:naskytla se my čirou náhodou,možnost,vyspat se z klukem.Nelituji,naopak,rád na to vzpomínám.Chtěly jsme to oba.Slušně se zeptal,já souhlasil a rozdaly jsme si to společně:on mě,já jeho.Škoda že měl někoho.Jedna noc a konec,už ani nebydlí tam kde jsme si vrzly,achjo.Závěrem chci říct,jen to:že to udělám znovu(sex),proč?Protože jsem to poprvé měl z klukem a užily jsme spolu,se vším všudy,chápete.Od líbání,hlazení,honění,kouření(vzájemě) až jsme došly k pohlavnímu styku(vzájemné)hledání je obtížné sice ale co už.Až najdu bi-gay kluka už ho nepustím.
Ahoj, držím ti palce, mám to taky tak
Přesně. Já to také jednou vyzkoušel. Nic moc mi to neříkalo, ale po čase jsem měl chuť to zase zopakovat. Dnes si sex s mužem užiji víc než s ženou.
muz 60l.bi.plnostih.praha nosim rad kamkoliv plenky s dam.pradlem chodim takto rad v prirode,na wc,.hledam takto muze i dedky,co si semnou pohraji jako s holkou,nebo cokoliv,pochcije mne postrika semenem,omrda,vzajemne koureni,onanie,libani,osahavani,a jine hradky,dopoledne u tebe,nebo priroda,wc,kdekoliv se da.muzeme zajit na pivo a domluvot se.rad delem babyholku muzum.vladimirvalencik31@gmail.com
je pekne si nechat obcas protahnout direcku a pohonit a posukat s klukem
Sháním zenace nebo Bi kluka na sexik.Lizu kouřím.Idealne do 45 let vyholeni potěší.Soukromi nemam.Praha
Ahoj hledám pár kde on je Bi. Má představa je taková že já bych vojel jeho a jeho žena zase mě. Okolo Hradec Králové, Pardubice
Ahoj . Zajímalo by mě zda tu není někdo kdo navštěvuje gay saunu v Praze a jak to tam funguje
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
No já se přidám... Hledám kluka věkově ke mně na Bisexuální aktivity.. Vzájemné honění, kouření.. Osahavani... Z Prahy.. Ale nikoho jsem furt nenašel... :(
Dnes mam strasnu chut na bisexualne vyvadzanie.. okamzite by som si uzil s chlapom.. nechal by som s a vysukat do zadku a takto krasny by sol niekomu vylizal anal a gule aj vtaka a poriadne ho vyfajcil.

https://78.media.tumblr.com/9be5cf16550dc9b8bb716af24f7d2ba7/tumblr_o2alcgUyl61v3v9pbo1_500.gif
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Ahoj všem, poslední dobou mě také láká orálně uspokojit muže za přítomnosti jeho partnerky která mi pomůže nejen radou, ale i ukázkou, třeba jen tím že mi dodá odvahu protože sám jsem z toho dost nervózní, tak doufám že se mi to brzy povede.
Počkam na domluveném místě , a nechám se starším chlapem nakrmit, a ojet
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jednoho takového chlapa měl jsem také v Praze 4. Byl mladší a koužil mi ho prostě božský! Měl jsem spoustu mužů, ale nikdo ho v tom nepřekonal! Chybi mi dosud...
Já bi ženáč 34 Karvinsko,párkrát jsem vyzkoušel jaké to je být s mužem(honění vzájemné,kouření,no super),ale rád bych stálého kámoše,najde se někdo?Na stálo?
Počkam na domluveném místě , a nechám se starším chlapem nakrmit, a ojet hmm ostravsko
ok, jdudo toho, první dávku dostaneš do pusy, pak mi znovu rozkouříš a nastavíš díru, nasadím gumu a oprcám tě nejdřív jemně, pak tvrděm jako děvku, nakonec ho z tebe vytáhnu a cáknu ti do pusy
ahoj...rád se nechám mrdat a fistit chlapem...no i ženou.....škoda,že se tak těžko hledájí...hledám někoho stálejšího na žďársku....
Zaučil jsem v Praze pár hetero kluků a bylo to nekonfliktní i rajcovní.
Už dlouho sním o sexu s mužem. Zatím si své představy splňují sám na sobě (viz galerie). Ale stále více toužím po živém penisu.
Tak u mě se zatím nedaří. *10* tak nevím Teda co s tím?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V mládí jsem to zažíval často. *92*
Ahoj mě vždy vzrusovalo mít něco vlhkého v ruce a pomalu dráždivé si s tím hrát. Bylo mi jedno jestli jeto žena nebo muž. Nejracovnejsi je je u toho sledovat...Ze začátku jsem neměl odvahu se sejít s mužem. Postupem času odvaha přicházela až jsem to zkusil. Dneska jsem i na anal a to versatil. Mít doma ženu ve stylu kurvicky asi by mi už nic nechybělo. Trojka m+m+z je to nejkrásnější...
Chci vztah se ženskou a líbí se mi ženy, ale za určitých okolností bych s borcem do něčeho menšího šel... Nevidím na tom nic špatného...
Posledni dobou jsem mel velice silne chute zkusit se nechat udelat od chlapa. Dnes jsem byl honit v Brne v kabinkach. Chlapek se mi nabidl, ze me udela. Pln vzruseni z masturbace u porna jsem mu to dovolil. Po par minutach jsem to ukoncil, protoze mi pero zacalo ochabovat. Kouril dobre ale nic mi to nedelalo. Takze asi budu 100% heterak. Co myslite?? Vas nazor??
Ahoj a co kdybych té vpondéli vykouril jedu do Brna chci zkusit pero
Nejsem gay a mám přítelkyni, ale jak tu mnozí píšou, ta touha cokoliv vyzkoušet jen tak je opravdu silná. Každý se bojí, že se to provalí a bude z toho poprask, nebo problém. Ale co takhle v naprosté diskrétnosti a anonymitě beze slov a zbytečných osobních detailů? Třeba to jen tak nezávazně zkusit na veřejném místě, třeba jen dotek, nebo lehké pohonění... Třeba Olomouc bazén během rána?
Ahoj je tu někdo na pokec a pak víc
Poprvé s mužem

Od 16-ti o sobě vím, že jsem bisexuál.. Touha zkusit to s chlapem byla velká.. Až jednou, ve 20-ti, jsem na serveru ama****.com, narazil na jednoho chlapíka, kousek odsud. Psali jsme si, až jsme se domluvili.. Ve 20-ti, pár měsíců dozadu. Bylo to super. Měl jsem totiž trpělivého učitele, který nikam nespěchal a to péro.. 20 cm, cca 5,5 cm v průměru. Už jen držet ho v ruce bylo silně vzrušující. Zprvu jsem si říkal, jak se do mě má vejít.. :D Ale šel na to pomalu a opatrně. S lubrikantem. Mohlo to být na lepším místě, než venku, opřený o kapotu, ale nevadí, zážitek byl super. Snadno jsem se uvolnil a pomalinku do mě zasouval toho velkého žaluda, až do mě hezky vklouzl.Ten prvotní pocit byl k nezaplacení. Pak už to šlo lehce a já ho měl v sobě skoro až po koule, to už ve mně zvesela jezdil, občas až nadoraz, koule zapleskaly. Bylo to tak intenzivní, že jsem brzy stříkal jako o závod, takže své poprvé hodnotím na jedničku. :)
Ahojte.Nedaři se mi tady nikoho normalniho najit.Jsem 45l.pohodovy sympaticky chlap.Jsem bi pasiv a v posteli jsem pro muže schopen udělat všechno co ho vzrušuje i hodně netradični věci.Jinak libani,mazleni,kouřeni do konce s polykanim semene,piss na mě i do pusy třeba i s polykanim ,soulož do krku a spoustu dalšich věci.Jsem nepromiskuitni a ženaty.Přesto nemužu najit muže který by byl solidni zdravy a nepromiskuitni.Obyčejneho ženateho staršiho muže kteremu bych plnil jeho eroticke prani.
Ahoj je mi 23 a pritahuji me starsi zeny (30-40) dokonce jsem rok byl be vztahu se starsi partnerkou (ja21 ona38) a je to uzasne, nechapu proc se zeny stydi za takzvane "zajicky"... Je to lidske a krasne ;) a navic zena je potom vazenejsi ve spolecnosti :) Proste opravdu nechapu co na tom zenam vadi ze my, mladi chceme starsi zenu ....
Jak se to souvisí s bisexualitou a s tímto tématem???????
Ahoj neví někdo o nějaký shemale která by mi vymrdala prdelku a já bych jí pak polkl
Ahoj, jsem tu dnes nova a hledám slečnu na bližší poznání. Chtela bych vyzkoušet to co jsem jeste nezkusila.
Kdyžtak jaky je rozdíl?? Žena se ženou či s muzem??
Chtěl jsem se zeptat, jestli vám stojí péro borci, když vás chlap šuká do zadku? díky
Jsem hodně Bi a miluju tvrdý čuraky a pak když mě šukají mám rád starší kluky co ví co chcou mám rád i páry kdy můžu lízat ženu a její partner by mě při tom šukal
Nějaký kluk,muž co by popsal o bisexualitě,představach,zkušenostech atd..tv cko také vítáno.
Také zjišťuji že mě přitahuje sex s mužem. Ale jako jeho devka. Prostě v ženské roli. A to i ano otrok.
cítím to podobně jako ty ..jenže jsem zatím nesebral dost odvahy
ostravak11
ostravak11 před 5 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj všem bi. Můj názor na “bisexualitu” je ten ze to je pořad sexualita. To neznamená jen sex. Jde i o vztah. Takže pokud se chlap zamilovava jen do žen ale sex si dokáže představit i s chlapem ale vztah ne. Tak se pouze bisexualne chová ale není to jeho orientace. Jen můj názor proste. Sexualitu člověk pozná protože to člověk cítí co jo a co ne. A pokud to nedokáže říct tak si to buď boji přiznat nebo neumí poznat co ano a co ne. A navíc v dnešní době už na sexualitu nemůžeme hrát. Znám gaye co chodí sukat holky a heteraky co chodí sukat kluky :D buďte free a dělejte co chcete ne? Komu je co do toho? Nejhlavnejsi pak ve vztahu je toho člověka milovat a chtít byt s ni/nim. Co myslíte?
Sedi ! Naprosto s tebou souhlasím..
Je to jak říkáš. Jednou se ale rozhodneš. Zvědavost prostě zvítezí. Zkusíš nejprve co nejvíce nevinnou věc a pak budeš přidávat a posunovat hranice. Je to i zábava a zvědavost najednou. O vzrušení ani nemluvě.
ahoj, jake to bylo poprve s chlapem? uz jsem parkrat s nekym pohonil ale sex zatim ne.
Ono to není vůbec drama jak to vypadá. Vždycky záleží jak jsou ti dva nad věcí v sexualitě, komunikativní a mají rádi sexualitu.
Ahoj, sdílíme podobný osud, já už jsem se posunul dál, z hetero, přes Bi, dnes Gay...
Rád bych popsal s Bi mužem ale není to podmínkou.Je tu někdo kdo bere dámské své tetě, dceři, ženě,kamarádce atd...a pokecal by o tom?Smirujes někoho nebo máš jinou úchylku?Rád pokecám.
Neboj,nejsi v tom sam 😃😇 Byt bi je masakr ,navic mas o dost vic moznosti a ty se ti budou vazne vazne libit ! Tajy jsem mňam !!!
je mě 60 40 let ženatý jsem BI ,prostě jednou za čas mět muže v náruči je užasné a vždy jsem potom velmi příjemně uspokojený
Ahoj, už jsi to asi zjistil. Sex mezi muži je super i když stále upřednostňuji sex se ženami. Problém je jen se někde hloupě nenakazit!
máme to taky moc rádi. jen je problém tu někoho rozumného sehnat.
Jsem ženatý s rodinou. Cím dál více mě ale popadá chut společné masturbace a orálně uspokojit muže.To samé pochopitelně mohu i poskytnout. Nic víc nehledám. Prostory nemám.Jelikož jde o velice diskrétní věc, neposílám fotky, ani nechci nikomu popisovat nejake scenare. Zdraví a čistotu považuji za samozřejmost. Odpovím každému , kdo má stejné představy a toto vše bere na vědomí. Nejlepe z okresu Domazlice
Mám přesně to samé,jsem ženatý,ale žena neví že jsem bi a jednou jsem to zkusil z mužem ale jen honění a orál a bylo to moc příjemný a teď mi to docela chybí.
Taky mi moc chybí držet v ruce krásný pero a pomalu se vzájemně honit a líbat u toho jsem ho ženác 22 a stytska se mi po gay akcích co sem zažil jako mladé pubertální klucina
Ahoj, mam to uplne stejne!:-) rad bych nasel nekoho diskretniho z jizni moravy nebo severni. Pripadne bi par...
S tím souhlasím. Jsou tu většinou jen kecalové ale zase když už se seznámím tak jsou ti lidé z druhého konce republiky. No joo nic se nemá vzdávat.
naprosto stejná zkušenost.
nehledáte nějakého muže zatím třeba jen diváka nebo honiče? já KM
Já mám problém sehnat pár :) preferuji rychlou domluvu, zkušený jsem, a ne a ne sehnat pár který mě vezme k sobě
Ahoj, Mně 42/189/100 bi s prostorem z Prahy. Myslím,že i rozumný :-) . Jaké máte představy ?
Ahojky eskortík dnes Praha ,jen vážní zájemci
Není na tom nic špatného. Moc rád si pohraju s mužem, dráždím pusou, rukou a mám rád vystříkání do pusy nebo na obličej. Cítit cukající se penis a teplou dávku v puse je perfektní, chutná mi to. Poznat tak ještě dvojici kde bych mohl ženu lízat i vystříkanou jejím mužem a před ní muže kouřit až do výstřiku do pusy ... krásný sen.
Jsem teď jižní Čechy, potřebuju pořádně vykouřit, hlubokej,bez. Nenajde se nekdo ještě teď ? Přijedu
Já jsem v autě v mnichů u Kardašova Řečice a udělám kurvicku v silonkách za odtah auta do Jindřichův Hradec odešla mi spojka a jestli mi pomůžeš budu pěkně roztahovat prdelku a klidně i kouřit
Radit sa da aj bez spojky, nemusis robit kurvicku. *4*
Baví tě relaxační masáž olejem? Zkusil si to někdy a vůbec ti nevadilo, že se ti postavilo?
Ahoj, zaujala mě Lucie, má svou trans pomocnici. Nezkoušel jste někdo? Nevíte jestl ije s ní možný v rámci lekce i sex?

https://www.profidominy.cz/dominy/madam-lucie
Dá se tady najít Chlap 65+ co by si rád užíval s 45 letým pohodářem? V sexu mám rád vše kromě SM. Liberec a okolí do 50 km a nebo Praha. Ty se zázemím.
Ahoj,rad si uziju s tebou vse co se nam bude libit,jsem 65+ z Prahy.a mam zazemi..
Mas-li zajem o kontakt,pis na mail: mirek.dws@email.cz
Mnohi tu s tym bojuju, ved sa mi neraz stalo, ze aj zaprisahani heteraci 50 krat navstivili moj profil a ani neviem preco. ;)
Zkusil jsem to a je to super, neboj se toho. dokonce mám pocit, že chlap daleko lépe kouří péro a ví jak a kdy přidat či ubrat.

Chlap ví, co s pérem, protože něco podobného má 24 hodin denně. To samé platí o ženských, taky nejlépe ví, co platí na jejich pipky.
Taky me to laka, cim jsem starsi a cim je manzelskyho sexu min a min, tim vic nad tim premyslim. Pritom jsem jinak ve vztahu spokojeny, deti a rodina je pro me vsechno. Stale se cejtim jako hetero, intimnosti mezi dvema chlapama, jako libani, drzeni za ruce, me vubec nevzrusujou, spis naopak. Ale predstava, ze ho nekomu kourim, nebo mi ho kouri chlap, je proste tak silene vzrusujici... Snad se nekdy odhodlam a postesti se mi vyzkouset.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak snad se lze s ní rozvést, ne?
Když nemá pochopení....
No jasně. On se bude rozvádět jenom kvůli tomu, že má bisexuální choutky a manželka mu nedovolí trojku. Tak určitěěě! 😄
A co je na tom? To není důvod?
Už ne. To je blbý?
Ale stojím si zatím co jsem napsal.
Ale však jo, je to tvůj názor, máš na něj právo. Jde o to, jak to manželství vypadá po všech směrech. Jestli je ta rodina, ty, manželka + děti celkově fungující celek a všechno je v pohodě, bydlení, finance, názorová shoda, tak je přece nesmysl, rozvádět se jenom kvůli nějakým zvrhlým choutkám. To přece nedává smysl. Následky rozpadu jinak fungujícího manželství přece nestojí za to.
Taky mě to dlouho lákalo až jsem jednou sebral odvahu a asi ve 20 letech jsem se sešel s 60 letym chlapem a bylo to skvělý
Taky mě to dlouho lákalo až jsem jednou sebral odvahu a asi ve 20 letech jsem se sešel s 60 letym chlapem a bylo to skvělý
Čau sám jsem si tím prošel.Vzal jsem odvahu a sílu na schůzku s ním.Moje touhy po sexu s klukem se stáli realitou. A do dnešních dnů si najdeme čas na sebe no a zkoušíme Na sobě vše co k sexu patří.
Můj první zážitel byl před lety se ženou. Byla to manželka jednoho muže, který se mi vůbec nelíbil už jen tím, že byl starý cikán. Ale žena to byla hezká, tak jsem to prubnul s tím, že se on díval, a pak se po zeptání přidal (ale jen sendvič). Přespával jsem u nich v posteli. Najednou mě v noci probudilo cosi, co mi jemně tlačilo na pusu. Bylo to jeho péro, a když jsem si uvědomil, co dělá, tak mě to najednou vzrušilo natolik, že jsem se nechal. Ačkoliv by mě to jinak ani nenapadlo. Po chvíli mi vystříkal pusu a šel spát. Chodívám za ním občas doteď aa můžete ho vidět v mých albech, je mu už přes 70... (upraveno)

já jsem gay ale mám hodně kamarádů co jsou bi. A ti dokonce měli bi trojky s přítelkyní a muži. Pouze v jednom případě to vyšlo, kdy manželku šukal ten druhý a toho druhého zase šukal do prdele muž té ženy. Nicméně ale další se mi svěřil, že baby jsou bohužel žárlivé. No tak záleží jak ten sex probíhá. Tak nejdríve ten druhá muž šukal tu jeho babu. Prostě klasika, misonář, klídek ani nepípli. No ten muž té žény ležel vedle díval se a honil si. Pak ta žena sama navrhla,at si ten druhý vezme do parády jejího muže. No tak ten její sedl tomu druhému na čuráka a hekal na celé kolo a řval že to je vončo. No baba sé bohužel urazila, že ten její s chlapem je víc vzrušenější než s ní. No a takhle mu končily dva vztahy po bi sexu. Já v žádném nechci ty ženy kritizovat. Já jako gay jsem nikdy nechtěl mít vztah s bisexuálem. Protože kdyby za mnou přišel, že chce trojku se mnou a babou, tak má do druhého dne kufry za dveřma. Ono to není příjemné, když váš partner kterého milujete, souloží před vámi s někým jiným (bez ohledu na pohlaví) a oba hekají na celé kolo. V tom druhém to pak evokuje žárlivost že ten náhodný milenec či milenka jsou pro toho partnera atraktivnější v posteli.
To, co popisujete, není o orientaci, ale o žárlivosti. Tyhle pocity můžou mít úplně stejně heterosexuálové se svými ženami.
mám to stejně a chápu tě nezkusil jsem ůplně vše ale od každého trochu a oboje je ůžasné