BRNO Růženin lom pod Hády

nuda, onanie, sex, zážitky, srazy

Ahoj, kdo chodí, jaké má kdo zážitky? Já chodím v létě na nuda, někdy pohoním, koukám, nechám na sebe koukat...miluju tu volnost a nahotu...jednou jsem tam potkal pár a paní se asi líbilo moje péro, tak prej jestli se s nema nepujdu vycurat, tak jsem sel a uz me za nej tahala a vystrkovala na me pipinu, vzrusující zážitek.
Jindy zas rychlá domluva na amaterech, ze tam kluk privaze holku ke stromu a muzu k ni prijit pohonit. Kdyz jsem prisel tak ji sukal na kameni, z povzdali jsem sledoval a honil, ona na me at jdu bliz a udelala nas oba...
V lete se opaloval poblíž me chlapek s mladou krasnou holkou, seděli vedle sebe, ona mela roztazeny nohy a on ji hladil kundicku. Proste se s ni predvadel. Ja chodil v povzdali okolo, pero tvrdy k prasknuti, ale ona se celkem stydela, na ten rozpacitej usmev vsak nezapomenu...
Kam na to chodíš? Přidej ještě nějakou pohádku.
chystá se dnes někdo na výlet do lomu?
Take jsem tam parkrat byla je tam krasne
Ahoj, myslel jsem, že Brno znám, ale omyl. Kde to tam je, je tam pěkně?
Já ta také chodim na opalovacku. Cumendu a někdy i akci s zenou párem
Lom supeeer :-) každý rok chodím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nebyli ste tam i dnes kolem 13:00?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo je tam i dobrá gay zona. Většinou to končí hulením ocasů.
Ahojky to by jsme mohli jit nekdy spolu
jj, na klajdě je super, už se těším zase na léto *461*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
j j ale to mi nevadí*4* mám to tak ráda*461*
Takže se jako tam nahá opalujes já bych jsi kousek od tebe lehl a pěkně jsi začal honit tak by se ti to líbilo ? Jen to pomyšlení na ten rajc a asi vybuchnu kruci
Ahojky, léto se blíží, už se zase těším na pány *461*
No teda to je mega super vědět hele už jen ta představa a aaaach bože 🥰🥰😍😍🤩🤩🥳🥳🥳🥳
Myslím že by stálo o víkendu se podívat a otevřít letošní sezónu *44**461*
Já taky, mohli bychom se tam někdy potkat...
Nazdárek super koutek v Brně taky jsem tam rád chodil v létě bomba
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo už začiná byt dobra voda :-) dneska jsem tam byl mrknout :-)
Pojedu asi dnes a třeba tam někdo bude
Ahoj všen nudistům. Rád bych našel pár, který mě veme do lomu v Brně na nuda. Sám se stydím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Připojila by se nějaká žena třeba o víkendu na šmírování,když bude hezky?
Take tam rad obcas zajdu kdyz je cas. Je tam prijemne :-) neprida se nekdo?
Ahoj, zajímalo by mě, jak to tam chodí .... byl jsem tam jen mimo sezónu. Jestli tam chodí na procházku i oblečené holky, třeba jen čumendu .... rád se předvádím.
Dneska jsme po hodně dlouhé době zašli, celkem to šlo.
... dneska jdu letos poprvé do lomu, tak se těším ...*4*
šel bych s tebou hned ,ale mám to z ruky,přijed někdy na donbas u Tovačova nádherné koupání ,můžeme se nudit spolu..dnes tam jedu..
Taky tam letos zavítám poprvé. Tak snad se potkáme a můžeme prohodit pár slov :-)
Pár nebo žena dnes Pasohlávky? Má být vážně vedro
Vcera v 18h skvely par . Ctenari
Ahoj rád bych navštívil lom nejsem z Brna nemám auto pořadí mi někdo jak se tam dostanu?
dnes slečna na společné opalovaní?
... dneska by to šlo*461* těším se
Jak tam dneska bylo? Ja byl na pryglu a moc lidi tam nebylo, navic klasika nahore par starych smiraku, co si ani ty kratase nestahnou...
Kolem sedme teda prisla nadherna mlada kocka - tak ta to spravila ;).
Ale obecne - je lom lepsi?
Jeste jsem tam nebyl (mam to z ruky), ale pristi tyden se tam snad dostanu...
Ahoj, co v lomu, není tam moc honičů? na priglu je to lepší ne?
Prosim poradi nekdo jak se do lomu dostanu moc dekuji
Nejaka divka nebo par dnes 1.6 dopoledne na relax a pokec v Brne na nudu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
někdy bych pohonil venku, jestli máš o to zájem.
zašel bych pohonit, pokud máš zájem
byla jsem koncem minuého týdne a supr *461**4*
Ahoj jde dneska nekdo kolem pul 4 do lomu ?
... no dneska to nevidím*218**20* ale koncem týdne to vypadá že bude hezky
taky se ted divam :( ale rano to vypadalo nadejne ... jak to tam zhruba chodi ? jeste jsem tam nikdy nebyl :)
Ahoj, nabízím odměnu ženě/páru, který by mě v lomu nafotil pár erotických fotek pro galerii na amatéry, na můj foťák - různé pózy,bez erekce, s erekcí, výstřik .... v případě zájmu pište do vzkazů.
v pátek to půjde, odpolko i večer *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Toto by mohlo stačit :-)
https://postimg.org/gallery/21pgyudds/
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chodi tam nekdo v tydnu dopoledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
... souhlasím *24* moc hezk*18*ý odpoledne
....nějaký borec dnes na pořádnou akci vzadu za jezírkem?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme v lomu, ale připadá mi, že jsou tady hlavně rodinky s dětmi a nebo gayové
Je tu žena nebo dvě kamarádky co tam chodí? Domluvíme se a můžu jít s Váma ležet a opalovat*4* napište*6*
Ahoj, zítra tam budu tak cca od půl 10, přidá se nějaká slečna nebo pár?
... snad bude po neděli hezky, těším se moc *461**19*
V PO nekdo do pasohlavek do wellnesdu nebo v ST do lomu?
V pondělí přijdu ;) Těším se na tebe, jestli půjdeš, napiš mi do vzkazu ;) Akorát nevím jak tam lidi reagujou na to když se někomu postaví, co?
...........................................................kde ho budeš stavět?
Nejsem ani Bi ani Gay, takže když tam bude hezká holka!
........................pokud budeš stavět, tak to neunikne ani bi ani gay.-)
Tak to je hnus ale! Ale co ostatní lidi, toleruje se to?
Jak by reagovali? Podívají se a hotovo? *3*
Už jsem se letos na otočku stavil a bylo tam fajn. V úterý se chystám otočit zase když bude hezky. Někdo na zpříjemnění zábavy? Preferuji ženu, pár nebo partu lidí. Seznámení a nezávazný pokec pro lépe strávený den, nemám zájem o gaye, kteří od toho očekávají hned jen jednu věc...
Já mladý sympaťák, sportovec, tetování jako poznávací znamení
tak nevím jestli nezajdu radši na prygl *18* ... no uvidím
Rád tě doprovodím, jestli můžu ☺️
a nebo Tovačov krásná voda jak u moře..
Vážení, mohu Vám říct, že růženin lom, co se týče opalování super, co se týče sexu a onanie bída! :)
Takže kdo tam dnes byl a něco zažil, tak sem s tím ;)
Asi jsi tam byl ve špatnou dobu a špatný den..*4*
Asi jo, ale to jsem poslední dobou pořád :)
O víkendech jsme tam narazili spíš na pejskaře nebo rodiny s dětmi. V týdnu to bylo lepší..
Dnes už víkend nebyl a stejné, spousta dětí, což na nudaplážích moc není a pejskařů taky hodně, ale ti byli v pohodě, když byli taky nahatí...
My jsme tam byli víc navečer, takže jsme viděli i to o čem jsme jen slyšeli ...
Zítra mám v plánu sem zajít.. Nechce se někdo přidat ?
Je tu ted nekdo? Krom hromady psu a deti? :D
Příště opravdu přijdi a neslibuj ;)
... dneska bych zašla *461* , je krásně a škoda toho nevyužít *18*
Byla jsi vcera? Stalo to za to? :-)
... hezky jsem si to užila *243**4* dd
Hi, nechceš pár letních fotografií z lomu?
Dnes v lomu na nuda prida se nektera nebo i par?
Minulý týden se tu na pahorku parádně předváděl jeden pár...nevadilo jim, že se lidi koukaj, řekl bych, že spíš naopak...*114*
na lomu sem jeste na byl chodim nejvic na osadu
žena, holka, nebo i dvě kamarádky, dnes odpol. a k večeru? *461**4*
Ahoj, jdete někdo zítra??? Bude hezky!
... jj taky asi zajdu *18* snad bude hezky*24*
A dnes by jsi nesla? At se tam moc nebojim
Čau nejde někdo zítra přes den? Na chvíli bych se tam chtěl stavit, ale asi nebudu mít nějak extra moc času tak kdyby někdo chtěl rád se domluvím dopředu
Ahoj, nejste tam teď někdo, nebo nejdete?:)
Mam sto chuti sednout do auta a vyrazit. Ale trosku se to venku kaboni
Mam sto chuti sednout do auta a vyrazit. Ale trosku se to venku kaboni
....dnes by to šlo.-) vyrážíš taky? cákneme spolu.-)
Nekdo kdo by zasel pozdeji odpoledne podat pomocnou ruku. Abych tam nebyl sam?
Chtěl jsem zajít dnes, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem zajít dnes, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem zajít dnes, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem dnes zajít, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem dnes zajít, ale sluníčko nikde:(
Sakra co to? Omlouvám se, ale to nějak samo a nevím jak to smazat...
A me to zase nenapsalo celou zpravu. Zasel.by nekdo kdo ma pradzniny? A v kolik?
zítra bych chtěla zajít, něco málo po dovolené doopálit
... neví někdo jak to tam vypadá ? *4*
zítra bych chtěla zajít, něco málo po dovolené doopálit
... neví někdo jak to tam vypadá ? *4*
Rodinky a lidé co venci. Ale jinak co se opaluji tak málo.hold jsou dovolený.
Zítra bych taky mohl zajít, nepotkáme se na pokec a společné slunění? :-)
Par maminek s detmi par nahacu a pejskari. Kdyz ja bych ani nevedel jak ti rict jestli chces namazat zada
Ale kdybych vedel ze jsi to ty tak bych se i odhodlal
Ahoj, je tam dnes někdo? Nebo se někdo chystá?
Počasí krásný ale nic moc se tu nedeje
Tak jsem zjistil, že je to tam zbytečná cesta. Moje zážitky: jezera téměř vyschlá, pár chodících věčně očumujících starých dědků, pak čoklaři, pár textiláků s hanlivými poznámkami na nás naturisty ... nikde žádná akce ... lidí málo. Škoda ... ztráta času ... :-(
Njn jak sem psal akce žádná... poznámky na mě nikdo neměl ale byl sem vzadu tak tam textilaci ani nebyli... Sedací to je fakt jeden tam párkrát prošel a tahal si furt za žížalu a cucel:-D ale jinak neobtěžoval takže co .... :-)
Sedací = dedci... Sry telefon:-)
Čau, někdo zítra dopoledne? Když tak do zpráv a něco můžeme vymyslet*4*
No pobyl jsem si tam chvíli sám počasí fajn... Odešel jsem když se tam začala instalovat česká televize... Nahej v telce být nemusím:-) neví někdo co tam šli točit?
Přidá se dnes někdo? Jsem tu...
Pokud tam chcete mít prázdno stačí pozvat mě...Já když se svlíknu tak všichni utečou...*22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
... když bude hezky *4* snad jo
Ahoj co zitra prijdes do lomu? ;-)
Je tu zena par ke ktere-mu bych se pridal v nahoceni at tu nelezim sam
... už se těším na krásný víkend *18**62*
kampak chodíš na nudu?na té profilovce jsi opravdu ty?
Čau co zítra de někdo? Zašel bych:-)
Sobota odpo jdu...kdo se prida?*4*
ja:)) a nedals vedet:) bych sla:))
Ahojte chtěl jsem se zeptat jestli do toho lomu chodi hodně nudit?
Rad bych tam dneska z někým zašel na tu nuda plaž kdyby někdo měl zájem napište mi.
Ahojky jsem ženáč a přesto chodím rád pohonit a pokoukat jiné tu na nuda v lomu popř pohonit jinymu a pokourit
Ahoj, dnes zase zajdu, na opalovačku je to tam super:) Jen bych taky někdy rád něco málo zažil, zatím jsem neměl štěstí... Je fakt, že to tam moc neznám, jestli to správně chápu, po vchodu do lomu je větší prostor kde jsou většinou rodinky a skupinky lidí, nalevo od toho lidi co chtějí spíše soukromí a veškeré divočiny se odehrávají vzadu za jezírky? Uvítám každou radu jsem fakt nováček:)
Byl jsem v pátek se psem a manželkou se projít. Tu a tam naháč ale spíš více lidí oblečených a nebo turistů. Rád zajdu s někým kdo ukáže to kouzlo co se v tom lonu skrývá ;-)
Ahoj, pár co byl dnes cca 13-15 hod. u prostředního jezírka zezadu, to tu náhodou nečte? Paní s bílým kloboučkem a pán trochu s bříškem...?*4*
Ahoj, jsem z Líšně, a rád bych do Lomu s někým (klukem, holkou), potkáme se? :-)
Dneska odpo přijdu, přidá se někdo?
Ahoj, má cenu tam teď ještě jet?:-)
Budete tam někdo dnes? Rád bych se s někým setkal a třeba i si navzájem zaskotačil.
Čau já dnes jdu. Jen ještě nevím jestli teď nějak nebo až podvečer.
Tak co jste tu někdo se zájmem neco podniknout?:-)
Včera jsem byl, bylo tam krásně...a když jsem odcházel tak byla možnost kouknout na pár co sexoval...nechali nás přijít až k nim...krásný zážitek...takové situace mám rád...
Krasny a kde vzadu za jezirky????
někdy bych tam zašel, najdu doprovod? :p :D
Co jít spolu dneska navecer kole 5 hodiny?
cau jak to tam vypadá? možná tam dojedu
V lomu jsem byla nekolikrat s kamaradkou, jednou jsme se odpalovaly a prisli k nam dva mui 45-55 let, jsme na starsi.. a pridali se, chvilku jsme povidali az to skoncilo vzajemnym prstenim lizanim a honenim:))Jsem bi takze si vsichni 4 prisli na sve. Paradni zazitek skoda ze se mi kamaradka odstehovala. Jinak se tma asi nic vic delat neda je tam plno cumilu to mi nevadi ale drony uz neni srand aa nerada bych skoncila na titulce v Blesku jako ti dva, co si to rozdavali na strese:))
* nejdriv opalovaly :) pak odpalovaly :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
já se tam taky dnes otočím, ale až po jedné...
Zítra se chystám konečně do lomu. Má někdo tip, kde tam nejlíp nahotit? Údajně tam chodí hodně pejskařů a textiláků.
PS: Potkám se tam s prima párem nebo ženou(je mi jasné, že mužů tam bude až až)?
Myslím, že tam určitě nějaký místečko stranou najdeš. Tam kde leží naháči (dál od vody) zas tolik pejskaři nechodí. Ale budeš mít asi "pár obdivovatelů" *4*
Pak napište jaké to tam bylo :) Já přijedu asi v pátek, jestli bude hezky.
zítra pokud bude hezky tak se tam budu taky pohybovat ( nemám zájem o muže )
Ahoj, s kým se potkám zítra v lomu? Přidá se někdo na pohodové slunění? Nejlépe žena, pár či skupima.
Kam doporučujete zalehnout? Před jezírky to bývá plné pejskařů...
Vím není úplně ideál počasí, ale jste nekdo, nebo jdete?:-)
Ahoj nudisti honici exibicionosre rád se podívám na velké pera s velkyma koulema a sahnu v út.má být hezky tak přijedu snad tam nebudu sám kolem poledne kdybi někdo tak piš sms 731 760 593 ať tam nejsem sám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj kdyby to bylo kolem 14h tak bych mohl ve středu, co ty na to?
Ahoj.budeš li mít chuť doprovodím tě rád.
Ahoj:-) zašel bych zítra. Mělo by být pěkně. Kdyby jsi chtěla, tak napiš kdy:-)
A co takhle čtvrtek 17.8. mám čas od cca 8h do 15h, mám pracovní cestu do Brna a pro vyplnění dne bych rád zanahotil...
A co zitra 18.8? Zašel bych budeš tam?
Ahoj, zítra se chystám dopoledne do lomu, najde se nějaký pár, který by rád diváka?Nebo samotná žena na pěkné vzrušení?Co něco podniknout?
v kolik tak jdeš? šel bych dnes asi také:)
A co ve ctvrtek po obede ;) ma byt krasne..
Nechystáte se někdo zítra ve čtvrtek 17.8. před polednem do lomu?
Možná uvidím jak mi to vyjde...:)
Kdo by se tam se mnou sešel a pohrál si prosím? :P
Nejaka dovka nebo par v PO dopoledne do lomu?
Nejaka divka nebo par v PO dopoledne do lomu?
Obávám se, že zdejší ženy, nejsou ženy, ale buzíci co se snaží donutit chodit nahaté chlapy do lomu!!! Jen se to tu hemží zážitky z lomu a přitom je to tam samej bukvičák!!!
jj byl jsem dneska a nic moc samej borec
Také jsem dnes byl a odcházel jsem se smíšenými pocity. Pokud se tam náhodou objeví žena, tak je v páru. Pokud nepočítám ty dvě mladé holky s fialovými vlasy vzadu za rákosím. Pokaždé tam jdu s určitou nadějí a odcházím s jistým zklamáním. Ale to asi lepší nebude.
Měli jsme cestu do Líšně tak jsme se tam večer zastavili. Ale už tam nebyl nikdo kromě dvou ožralých týpků..
Přesně stejné pocity mám i já! Já myslím, že je to tam jeden velkej fake! A ty ženy co tu vypisujou, ne s jednou jsem byl domluvenej, že se sejdem! A co myslíš? Ani jedna!!!!
Příspěvek byl smazán.
Ahoj a ktery to byl par? Ja zadny nezpozoroval mozna jsem dosel uz pozde.
Většina párů to tady má v hlavě vyhrabany
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud se vyslecu na veřejném místě nemůžu si vybírat kdo se na mě dívá jak vypadá co u toho dela
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak stáří dedouškové, nebo borci co si mysli jak jsou krásní.... a ani se nezaptaji... nabic nechapu gaye ja jsem ciste hetero a do lomu chodím 17 roků a porad nabidky od gayů, ok zeptá se to beru ale lezim dece prijde, deku si roztahne metr od moji a kule namíří smerem ke me a cumi na me. 1
Přesně tak stáří dedouškové, nebo borci co si mysli jak jsou krásní.... a ani se nezaptaji... nabic nechapu gaye ja jsem ciste hetero a do lomu chodím 17 roků a porad nabidky od gayů, ok zeptá se to beru ale lezim dece prijde, deku si roztahne metr od moji a kule namíří smerem ke me a cumi na me. 1
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsme v lomu, skoro nikdo tady není.. voda nádherná..
To, že to má většina párů v hlavě vyhrabaný, říká kdo? Znalec, který tam chodí denně?
nejaka zena nebo par dnes? Klidne i dopoledne
Ahoj a budete v paru? A v kolik hodin tam cca budete?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vendulka_nov je nejspis jen ubohy honic ktery tam tak laka chlapy aby mel co ocumovat. Nikdo ji tam nikdy neviděl i kdyz s nim byla domluvena, nebo se mylim?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mozna by bylo dobré sem dat fotku idealne z lomu abychom uvěřili
ahoj jde dnes nekdo do lomu ?.) nebo tam nebude dnes nikdo ??


Ahoj gayové idelejte si nějaké poznavaci znamení treba ruzovy pásek na ruku nebo tak něco, den co den se me tady snazite namazat zada prede mnou honit chapu vás jsem atraktivní :D ale jsem HETERO.
chci se tam v klidu slunin občas projít a ne se 6x presoival protože nejaky gay si chce vyhonit penis 3 metry ode mě.
Nemyslim to zle ale i pro vas to bude lepsi. Udelejte si skupinu gayove v lomu a tam se domluvte KONEC HLÁŠENÍ
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*216* snad se tam zastavím zítra a snad taky bude hezky *6*
Hele, čí je ta profilová fotka?
Snad :)) ja si myslim, ze ueco ale :D


Aoj. Chodí sem pár který 31.8. ve čtvrtek ležel na vyvýšenině vlevo od vchodu a vůbec se nestyděl?
Ahoj nejaka holka nebo par dnes dopoledne do lomu?
Snad ještě přijde trošku teplíčka *6*
Tak jsem slyšel v radiu, že prý to mají pod Hádama upravovat pro veřejnost :( ... lavičky, altánky, posezení a tak.
Počasí je na duben až překvapivě letní
Počasí je nezvyklé. My jsme zašli jen tak ze zájmu kouknout v neděli na nudu na prigl a už tam byli první nadšenci.
Ahoj, kde to tam je, rád bych se zašel podívat .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
skoda ze nemuzu jinak bych za tebou prijela
Sem se zas trošku platonicky zamiloval.
Budu rád když na vás budu mít kontakt. Hezká blondýnka se svim chlapem, co pro mě roztáhla nohy. Vedle kluk trochu využiil mího honění a sledoval me. Starší pán opodál stál a kejval jakože dobrá akce.
Chystám se dnes odpo. Přidá se někdo?
V lomu jsem byl nescetnekrat a zazil spoustu veci. Me vzpominky patrehi hlavne B..., minuly rok jsem trosku zanedbal, ale doufam, ze letos se mi podari vice navstev.
Taky kus přírody nad tescem krpole jak je botanicka zahrada.super honěníčko.
nekeceeeej, hmmm, to by mne zajimalo ;-)
ale spis nekde bokem ;-)
Slečna na společnou opalovačku ?
...pokud bude u víkendu hezky *24**461**6*
ahoj, chodil bych, no samotnemu se mi nechce, hned v sobotu bych po ránu šel ;-)
Ahoj, ja jsem tam jeste nebyl ale rad bych se tam podival :-)
Chystám se tam zítra nebo v úterý. Přidá se někdo?
Najde se nejaka na sluneni o vikendu? Vzkaz
Dá se už v lomu koupat, není voda ledová? Nezajde se mnou dneska kočka, které natřu záda?
A po práci legraci... Třeba se tam s někým z vás potkáme... cca 18.30 - 20.30
Je to tam samá vyžilá buzna.Hodně štěstí.
ahoj dnes odpoledne cca 15-16 hod. pořádám pro zájemce akci v lomu akci, kdy předvedu masturbační a piss show s výstřikem. Diváci jsou vítání ....
Taky chodíme, rádi a celkem často; )
Ahoj, šla by nějaká holka tenhle tyden do lomu když je krásně? :-)
Ahoj, když pojedeš najbližšie tak se ozvi :)
Jasně! :) Jaké to tam dnes je?
Ahoj kdy budes v lomu rad te pozn a pohonim nad tebou
ráda s tebou nekdy zajdu :) napíš mi když pojedeš :)
Nechce teď někdo dojít pohonit péro ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to bychom tam měli ještě zavčas vyrazit..
V pondeli 4.6 pujdu dopoledne do lomu je tu nejaky muz co by ho chtel vykourit?
Ahoj, v lomu to nejak utichlo co??? Chodite nekdo?
Ahoj, nekdo fajn nejlepe šílený pár na šukání kolem lomu zatim bez vymeny?
Dobrý den, v úterý 19.6. se chystám do lomu a poprvé na nuda. Byl jsem se v lomu podívat o víkendu, ale ještě jsem neměl odvahu se svléknout. Jelikož to bude moje poprvé na nuda, tak jsem se chtěl zeptat, na pár otázek... Jsou nějaká pravidla které se musí dodržovat? Nebude trapné když se mi postaví? Popřípadě co mám dělat, když se tak stane? Je lepší to schovat, nebo to nevadí? Díky moc a fakt se omlouvám za blbé dotazy. 
Když se ti postaví,tak se vystříkneš.
Nejaky par nebo zena dnes do lomu na koupacku?
Da se tam az k lomu autem ??? :-) ja zacal chodit na prehradu ale i tom by nemusel byt spatny :-)
Teoreticky ano,jen obcas prudí pčr.
Ahoj rád bych šel v sobotu do lomu nepůjde někdo že bych se přidal nevím kde to je diky
Ahoj všichni Pujdu se dnes podívat do lomu kolem poledne přidal by se někdo?
Ahoj, podle počasí bych chtěl zajít nějak zítra či v pátek... otázka zní není tam teď jak jsou prázdniny až moc "normálních" lidí? Nechtěl by se někdo připojit?
Díky borcoj co mě dnes oslovil ;)
Bude tam zitra nekdo rad nych se tsm i opalil s nejakou hodne nadrzenoi zenou*243*
Čau jak to tam dnes vypada?:-)
Bylo to tam dnes v pohodě. Žen sice klasicky o hodně méně než mužů, ale jedna paní kolem 50 let na modrém ručníku, se zarostlým klínem, krásnými plnými ňadry, super postavou, polodlouhými hnědými vlasy a zajímavým kukučem, se mi moc líbila. Byla tam společně s jednou paní, 2 kamarády a psem. Dokonce mi přišlo, že si schválně lehala tak, abych ji mohl obdivovat, ale možná se mi to jen zdálo :-) Každopádně kdyby jste si to četla a měla zájem, moc rád tam někdy zajdu s Vámi.
Ahoj nezajdeme dnes odpoledne někdo do lomu ideálně žena nebo pár na pokec případně třeba i více
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My jsme byli ve čtvrtek na nudě na brněnské přehradě, bylo tam dost lidí a jeden týpek si pořád sahal do rozkroku, tak nějak si ho ,,přihoňoval,, *3* , takže si myslím, že v lomu to bude v pohodě.
Super terminustechniku " PŘIHOŇOVAL " *3*
Těžko popsat... Chvilku ruka v klíně, pak jako by nic, pak zase ruka zpět do klína..
Ahoj, zitra odpoledne se asi stavim...nejaka divka zena na nahé povídání?
Včera večer jsem byl v lomu a nic. Nikdo tam nebyl. Kde přesně se dá někdo potkat? Myslím správně naladěný k povaze tohoto webu. Přemýšlím, že bych dnes opět zašel, ale moc se mi po včerejšku nechce. Někdo nějaké avízo?
Jestli to nebylo tím že zrovna Teda včera nebylo nic moc počasí na koupání.
Půjde dnes později odpoledne do Lomu? :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Posledních 14 jsem tam byl 2x, většinou v pozdním odpoledni, ale byli tam jen pejskari. Kde tedy přesně se dá s někým sejít?
Taky bych šel ale taky se mi nechce samotnému . Doprovodí mně někdo??? Kdyžtak prosím SZ .
Můžu dopoledne max do 14hodin .
ahoj taky občas zajdu, rád bych tam něco zažil s ženou nebo párem, jsem bi a zatím jsem tam zažil jen párkrát něco s mužem. Napište kdo by šel se mnou, žena, pár, muž.
Nějaká hezká na dnes i na hraní? Můžu hned ;)
Ahoj je tady ta pani jak tam dnes ležela u vody a rozevirala si nenapadně šaty pak si na ni lehl manžel jak došel z vody pokud je tady ta žena at se ozve . Jsu ten borec co se na vas furt dival u vody .
V lomů teď hodně lidí ale nikdo se nepouští do žádné akce. Jsme z mladou asi zajdeme do zadu za keříky na soulož . Přida se nějaký pár.
Dneska jsme tam byli taky.....
Akde jste přesně ležely mi kousek od vody u keřiku .
My na opačné straně. Dál od vody..
Při přichodu do lomu u te cedule nebo označovače po leve straně přichodu ležel starši par a borec ju pěkně prstil .
V týdnu se chodím pravidelně odpo koupat, přidá se někdo?
Nepřidá se ke mně kočka dnes odpoledne?
Zítra někdo po 18 hod, kopeček vlevo od vchodu?
chodis do lomu? zp chci o tom poikecat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jj. Myslel jsem, že to víc rozjedou :-)))
V kolik hodin to cca bylo? Byl jsem tam ale nic nezahlídl.
Má cenu tam dojít třeba v 18.00? Jsou tam ještě lidi? Dřív to nestíhám z práce. Díky
Ahoj, jde dnes někdo?:) Já tam vyrážím, ale sám to není ono..:)
Ahoj je mi 25 let a byl sem v lomu poprvé. Vystrkoval jsem zadeček a čekal jsem že přijde nějaký dědula a pohraje si... Ale nic. Styděl jsem se někoho oslovit.
Dnes jsu sám a lidí jsou ale žádný akce chce to nějaký nadržený párek .
Ahoj
Pridala by sa nejaka mlada fajn baba pripadne par na nudu? Mam 22
Ahoj půjde dneska někdo do lomu?
Ahoj. Ve středu dopoledne až kolem oběda bych zašel na lom. Nechci jít sám. Je mi 32 chlup. Prsa. Jsem bi chci honku hlazeni a rad se kouknu na muže max 45. Let.
Někdo na výlet dnes, teď ? Hády, Pasohlávky,. Tovačov... :)
Chtěl by jsem poděkovat sympatickému páru, který ležel u malého jezírka a pomáhal mi včera odpoledne s batohem...
Tak teď jsem byl v lomu a jeden pár to rady pěkně rozjel tímto mu děkuji a pokud to čte tak se prosim ozvěte rád kouknu opět
Bude tam dneska někdo, s kým se dá domluvit? Ideálně pár nebo samotná....? ;)
Dnes kolem 17:00 budu v Ruzeninym lomu, chci sivtrochubuzit nahoty. Kdo prijde taky?
Ahoj. Nejaky par ci slecna, ke komu bych se dnes mohl pridat do lomu? Pripadne se kouknout, kdyby tam nekdo odvazny (zenskeho pohlavi) chtel rozjet neco vzrusujiciho? Od zitra se ma pokazit pocasi, tak mozna posledni sance dnes.
Budu tam, dnes kolem jedny...
Nekdo neco?
ahojky dnes se taky zastavím asi letos naposled *24*
Tento víkend se přijdeš podívat?😋
Půjde někdo ještě zítra? :) Nebo jsou tam ještě lidi v těchhle dnech? :)
Dneska mě v lomu vyhonila moc pěkná kozatá holka. Kdyby jsi to četla napiš
Pár nebo žena nazítřejší popolední procházku do lomu? Napiš a vymyslíme něco zajímavého :)
Nejaka divka nebo par dneska dopoledne do lomu?
Nejaka ted v lomu?*87*na rychlou akci??
pár nebo sympatická slečna na naked focení...
Nevím, ale zašel bych :)
Chodí už někdo?
Půjdu tam odpo na špacír. Tak doufám že tam bude někdo hoňkat. Že bych mrkl
Dva konópci seděli na lavičce v rákosí a kafrali. Jinak nikdo nic. A to je tak krásně.
Letos jsem ještě nebyl ale chystám se na procházku v úterý dopoledne rad bych se tam s někým potkal jak jste na tom vy?
Noo asipujdu pohonit dolomu a ukazovat se milujinahotu onanii ho ku kurbu
Chystá se dnes někdo odpoledne?
Urcite bych rad zasel se aspon podivat
Kdo půjde ve čtvrtek kolem poledne holky
Dnes odpoledne někdo mladý ? 😈
teď vycházím :P tak snad tam pár lidí bude :P
Byl tam někdo? Chodí tam už lidi? :)
taky nás zajimá jestli se ta už nahotí?? na Mušově už jo
já se tam dnes udělal. Měl to někdo podobně?:)
V sobotu má být teplo. Někdo mladý půjde? 😈
Jasne proc ne klidne bych zasel podle toho co znamena mlady...*4* *24*
No třeba do 25 , ale do 30 se ještě dá 😂
tak jak bylo včera?? my se tam chceme mrknout dnes
Včera už se grilovalo *4*...i jiné exhibice bylo možné shlédnout.*19*
tak to bude dnes narváno, myslím hodně jedinců

Ahoj, chodíš do lomu pravidelně nebo na nudu na Prygl? Sama? Jsem hetero, zdravej, svobodnej nudista nabízím příjemný pokec, piknik, vínko, jestli budou vzájemne sympatie i něco víc...
Byla jsem v neděli, docela to tam žilo, bylo dost párů i těch samotných. Chodím spíše sporadicky...
Ahoj co v patek dopoledne? Sejdeme se tam?
Ahoj Luno, pojď někdy zajít do Růženina lomu nebo na nudu na Prygl, uděláme piknik, dame víno nebo pivko, pokecáme a co bude dál se uvidí.Měj se Čao.
Je tam dnes někdo ? Je docela hezky
Dnes mezi 17-18 olympia? Napiste v pripade zajmu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jestli jen jedna, tak to teda zatím nic moc :(
Dnes někdo na honku odpoledne???
Nejaka na opalpvacku zitra? Budu tam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co ve čtvrtek ráno. Bude tam někdo, dá se tam někde honit?
Co v patek kolem devate? Treba tam najdem nejakou zenskou na osukani.
A už se ti to tam někdy zadařilo? :)
Jeste jsem tam nikdy nebyl. Ale rad bych totam okouknul v patek budu mit cestu kolem. Tytam chodis?
Letos jsem ještě nebyl :) čekám na nějaké info, jestli to letos stojí za to, zda se tam něco děje nebo je tam něco k vidění :)
Dnes ráno bude tam někdo chystám se tam zanahotit a zahonit
Dnes tam budu odpo! Přijdu 15-16. hod.
dnes odpolko někdo mladý? :P budu tam honit
Zítra od cca 10.00 budu v lomu. Přidá se někdo?
je tam někdo ? stojí to za to?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Odpo, na večer bych zašel, kde to tam přesně je?
Někdo mladý dnes ? Budu tam tak do 18hod
Dnes od rána znovu! Mohl by se ukázat nějaký mladoch🙏
Bude tam někdo kolem 14 hodiny?
Někteří staří dědkové co tam někdy čumi by se mohli krotit. Dnes jsem si tam honil před mladym klukem co přijel na kole a proste on si přímo za tebe stoupne spalenej dědek , co je tam očividně každý den a všechno posere, protože před nim si fakt honit nebudu. Pokud si to přečte ten mladoch co tam byl na kole: příště Ti to vynahradim 💁‍♂️
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj co čtvrtek ráno bude tam někdo přijdu zanahotit a vyhonit.
Zajde nekdo zitra kolem poledne až třetí? Ja tam budu tak snad na někoho natrefim 😄
Bude zitra nějaky par na opalovani či nějakou akcičku ? chystame se s manželkou ..kolem 12
Zdravím a zdravý, štíhlý hetero chlap na koukání případně na pomoct se ženou, může být?
Dnes večer někdo mladý ?:) budu tam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
přemýšlíme kam dnes zajít, jestli Pasohlávky kemp,nebo lom
Hľadám spoločnosť na nuda, niekto na slnenie sa prípadne sa aj pohrať?
Čau pokud počasí umožní dnes bych rad, alespoň na chvíli zašel;) tak od 11 či od 12
Nechapu jak to tady funguje + 30 znaku
Nekdo v utery dopoledne? Nejaky par zena nebo muz na hratky?
Čau já půjdu dnes nějak po druhé kdyby mel zájem se přidat nebo něco podniknout napište do vzkazu
Dá se ke spodní bráně jet autem??
Jo, dá. Ale bývá tam plno a nejde zaparkovat.
Pokud v pátek bude pěkně , budu tam už od dopoledne
Dnes bych rad zase zašel někdy odpo tak ve dvě ... mám v plánu se vykoupat a chvíli povalovat, kdyby chtel někdo něco podniknout pište do vzkazu, ať se trochu domluvíme dopředu na místě na slepí se mě nic moc vymyslet nechce
chtělo by to tam zařídit nějaký vychlazený pitný režim, dneska to bylo v tom horku o zdraví, voda se v batohu uvařila a byla z ní teplá voda :)))
Je tady ten par jak asi před 14 dny si to dělal v lomu , napřed ti ho kouřila a ja přišel , pak si ju ojel a prstil měl jsi slunečni bryle . ozvete se měl jsem černy plavky blond muž .
dnes cca od dvou hodin, bude někdo mladý?
Já jdu dnes taky čas nevim, ale odhaduji taky nějak okolo druhé ;-)
No já jsem na cestě tam... mel by někdo chuť něco podniknout?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsou tam komáři zkoušeli jsme :-)
Byli jsme tam na začátku léta a rozdali si to na tom velkém kameni . To tam komáři ještě nebyli. Jeden chlap si stoupl za keř a začal si honit ale byl dost daleko což byla škoda mohl se přijít dívat blíž a kdyby se zeptal tak ještě blíž .... byl už podvečer takže moc toho vidět nemohl . Ale kam zajít teď tam to je vážně pekelný a ty mrchy nás vyhnali :-D
Někdo po ránu kolem 8 hod? kopeček na levo od vchodu,
Tak přiznejte se kdo z vás včera o půl deváté koukal z dálky a honil :-) Víme byla to jen kuřba ale se slečniným vystrčeným zadkem v šatičkách a bez kalhotek :-)
Nádhera, taky bych se podíval ;) kdy jdete zase?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přijdu po 16 hodině za jezirka.
Včera po 20 30 ani noha :-D a to jsme šukali hned vpředu u vstupu do vody
Ahoj ma nekdo aktualni info jak to vypada v lomu? Komari zrejme v presile ze 😀
Ahoj :) chodí ještě někdo do lomu? zítra bych zašel pokud bude hezky :) půjde někdo?
jde dnes někdo? včera moc lidí nebylo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady je dneska narvano + 30 znaku
No lidí je zde nic moc, ale počasí přeje
lom teď? je nádherně... bla 30 znaku bla-bla-bla-bla-bla
Je krásně bude dneska na večer šukat nějaký páreček za keříkem třeba jak minule .. zase radi kouknem .
Bude nějaky pareček na večer ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj ,přemýšlím ,že bych tam dneska zašel ale nechce se mi samotnýmu ,připadal bych si jak čumil. Nepřidá se někdo ?
Proc tady ty bachorky vsichni pisete???
Byl jsem v lomu asi 20x, nikdo pred nikym nesuka. Ani nekouri. Za poslednich 10 let jsem tam blba delal jenom ja s partnerkou, kdyz jsme mrdali u pesinky, aby se mohl honic vyhonit. Nikdy jindy nikdo nemrda ani nekouri. Nebo toho necha, jakmile nekoho vidi uz z povzdali.
Jedine, co tam asi k videni je, tak sem tam nejaky teplous, ukazujici se chlapovi nebo se navzajem honili. Samotna holka, nad kterou by se treba dalo vyhonit, to nikdy. Ani omylem.
Zitra pojedeme kolem Ruzenina dolu a pokud bude cas tak se zastavime. Prijde se na nas nakdo podivat?
Najdem tu sympaticky parik co si to dnes medzi 20.00-20.30 uzival v aute nedaleko Hadov?
A ja bych rad nasel tu pani z nedele tereni mercedes zlatohneda barva 😀
Je tu ten pár co včera večer po 20 hodině šel ze zadu z cesty k autu a na silnici jste se ještě líbali u parkoviště a pak jste odjeli autem . Pražská značka . Já měl bílé tričko a modrý kraťasy . Potkali jsme se já šel z té polní cesty míjeli jsme se Pohledy a slečna se pěkně usmála . Ozvěte se . Moc děkuji .
Ahoj když nebude pršet , půjde dneska večer nějaký pěkný pár na dovádění či něco podobného .. nebo aspoň pár co by rád diváka třeba i z povzdálí budu od 18:00 hod. do 19:30 v lomu tak se tam můžeme potkat -- pak se přesunu před bránu a budu vyhlížet páry co by něco podnikly nebo i chtěly diváka . Já bílé triko .

V případě sympatií a zájmu nějakého páru budu rád Jako znamení budu mít v ruce redbull , klidně se nebojte oslovit, jen páry a ženy .
To jsme byli asi my ...jen nevím jestli to bylo před devíti dny ale tak nějak :-)
Je mi lito ty blondýnky vcera která se prisla opalovat,hned se ji ujal ochrance z Ukrajiny ktery ji povodil po lomu.Slečnu uz asi nikdy v lomu neuvidime,diky udatny ohrance.
Neni tady par co byl dneska 26.8 dopoledne v lomu na kolech?
Dneska před bouřkou slečna v červeným v trávě na začátku po pravé straně pěkně kouřila borcovi.
Je tady ta blondýna co dneska byla v lomu a ležela na začátku jsi moc sympatická já jsem se na tebe furt díval . Měla jsi černé tanga, Napiš . Jestli tu jsi .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, bud půjdu do Pasohlavek nebo na lom, podle času
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dnes někdo mladý? :P budu tam navečer
už ať je léto. chci tam zase nadrženej ležet aukazovat se :P
Zdravime tak jak prezivate zimu? Uz se taky tesite az se otepli a potkame se v lomu?
*24**24* léto je léto, i když občas když vysvitne tak v autě za sklem je taky fajn
Kam chodíte honit teď přes zimu? 😈
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kam do sauny rad chodis? Ja obcas Obrany tam se da i trochu zasit 😉
Do sauny 4comfort. Ale Hády jsou Hády :-)
Do přírody zákaz není! Takže se jdu dnes vyhonit do lomu :D
Taky tam rád v létě chodím. Líbí se mi nahota a vše kolem ni...👌
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, který pár byl dnes 8.4.2020 , ležel jsem naproti, pokud by jste chteli můžeme se domluvit na další akci, napište vzkaz
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo, Jo přesně, něco bylo i vzadu a něco na dece
V kolik to dnes bylo cca hodin?
Cus uz se v lome suka?Prijel bych da cucku.Dik
Kdo byl vcera?? Kolik tam bylo lidi? Nejezdi tam policajti? Pojedeme asi po obede tak proto se ptame
Včera bylo lidi celkem dost :)
Tak jak vcera?? Kdo byl?kdo ma prehled?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, dnes si nejspíš udělám výlet, žije to tam trochu přes týden?
Byl sem se podivat hodne pejskaru a rodin s
Detma nic moc soukromi
Dnes půjdu taky mrknout :) tak jsem zvědav :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tam i na přehradě bylo dost lidí, ale nic se nedělo, škoda...
To teda ,přehrada byla narvaná
Nejaky par nebo divka dneska dopoledne na pokec nebo neco vice do lomu?
Dnes jsem tam byl a je to plné rodin s dětmi... žádné soukromí ☹
Dokud bude karanténa, tak tam bude plno
No a uz se tam neco deje. Kdo jde dnes odpoledne?
Teda byl jsem tam parkrat a myslim ze se tam nic nedeje klasicka nuda
Dnes lom ztráta času asi je ještě brzo
Je to tam uz ohrane, ted se mrda vsude kolem Brna lesiky, louky, polni cesty, za posledni 2 tydny jsme byli trikrat a jednou jsme vyrusili mlady par kdyz jsme si take hledali misto... a naposledy jsme si to rozdali a ut jsme obleceni sedeli na dece s vydychavali a asi 100 metru pod nami sme slyseli vzdychani a knuceni, priblizili jsme se asi na 20 metru a uzili si jedte pulhodinove sledovani ziveho porna - nejaci milenci jako my zrejme 😀🙂

Takze nejake Hady, parkoviste u Masarykova okruhu,... to uz je vse ohrane, pac tam vzdy chodili cumet jen ubozaci a jeste nicmoc pritazlivi, takze lidi zacaly menit mista 🙂
Takže kam vyrazit abychom byli vidět a měli případně možnost se kouknout ? Nám přijde že jsou všichni maximálně zalezlí v autech v lomu se dá dobře šukat zezadu jak jsou ty šutry na parkovišti maximálně opření o auto .
Tak na nás už lidi v zimě dvakrát koukali i v autě, jeden pán se psem u lesíka nenápadně nakukoval, ale nepřestali jsme, bylo to zrovna v tom nejlepším, takže jsem si řekli at se koukne. Takže pomalu prošel a koukal. Pak u Kohoutovic pár asi dva měsíce zpět vyloženě zastavil, koukal nám do okénka, tak jsme se usmáli a pokračovali, asi po dvou minutách jsem viděla, že to na kamaráda jde, takže přestal a postříkal mi bříško - oni koukli jak jsme si to užili, pak klepli na okénko, ukázali palec nahoru a s úsměvem na tváři zmizeli :)
A co pole, louky, lesy - základ je mít v autě deku :P ;) A divili by jste se jak je super šukat uplně nazí, pěkně na louce na dece - lepší než na nějakých kamenech nebo ohýbání na parkovišti - to fakt ne, je tolik krásných polních cest co vedou na úžasná místa. :)

Když by jste měli zájem, můžeme se domluvit po vzkazech, nemáme problém se domluvit a ukázat, nebo vás pozvat i domů ;)
Byl dneska nekdo v lomu? Pokud ano nebylo tam neco k videni?
Radi se s vama domluvime pisnete vzkaz kdyz budete mit chut a muzem se nsvzajem koukat nebo jen my na vas
Dobry den rad bych se podival .................................
Hezké, jen se Vám nedá nic napsat, takže po vzkazech to asi nepůjde.
A kde je to parkoviště Masarykův okruh
No ze by u Masarykova okruhu? :D To jsou dotazy... 😂 Ale tam je to stejne jako Hady - uz tam nikdo moc nechodi, jelikoz je to tam samy nesympaticky uchylacky cumil a slintal 🙂
A jecto všechno zavřený ,už se tam neda najet
Nějaký pár co by se prijel podivat ??? Muzeme i výměnu. My milenecký pár a kolikrát hledáme kam .
My se radi podivam klidne navrhnete misto
Je spousta míst,jen stačí chtít vědět a sejít se .😉
Akorát mi přijde, že je to tam teď samá rodinka s dětmi či pejsky.
Jedeme tam dneska přítelkyni asi v 14:00 😊
Tak pozdravujte rodinky s detma a psama
Stalo to za prd 😊 kam jezdíte souložit do přírody okolo Brna?
Dnes odpolko tam tolik lidi nebude, takže jasná volba 👍😂
Šel bych se taky dívat a u toho honit
Neni prave tedka v lomu nejaky par nebo divka co by chtela spolecnost?
Včera jsem tam byl a nic se tam neděje... Musím přiznat, že byla teda celkem zima, ale hlavně tam bylo hodně divnejch lidí :D každej byl zašitej v zadu v keříku a jen tam seděli a čučeli (oblečení)... jen dva starší borci, si tam vzájemně vykouřili péra během pěti minut a šli dom :D jinak nic..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj nezajde dneska odpoledne někdo trošku si pohrát
Diky borcovi co se predemnou dnes vyhonil Priste nebudu takovej srab a vystrikam se taky 😉
nejaka z Bastru ? nebo nekde pobliz? dnes ? zitra ? budu rad za nejakou dobrou divačku :))
Nějaky borec cca do 30 dneska do lomu ?
Ahoj dnes jsi dojela v černé škodovce, na horní parkoviště, asi s dcerou, v sukni a šla ti vidět kundicka, chtěl bych ti ji lízat
vzdyt tam dnes nikdo nebyl... jen spousta nahych chlapu
Nekdo dnes odpo do lomu? Aspon na pokec?
brno zena ? dnes? ...................................
Nejde dnes někdo ?? Budu tam cca za 30 monut
brnacka ? na spolecnou masturbaci nebo i vic? bystrc a okoli ..
Dnes nějaká žena nebo pár? Je mi 30..
Ahojte! Chodí se ještě na hády? Rád bych se tam připojil do nějakých přednostně hetero aktivit připojil. Jsem v tomto veřejném ohledu nováček, takže bych poprosil o nějaké podrobnější info jak a kde se co děje a jestli se tam ještě chodí případně kdo vlastně tam chodí. Moje dráha polovička bohužel moc neholduje těmto verejnejsim aktivitám, ale mě to láká čím dal víc, takže bych to potřeboval trochu ventilovat. Díky za info!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska jsme se tam zastavili, byli tam i nahatý maminy s dětmi..
Ty děti by tam moc být neměli , není to vhodné
Byl sex?.................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád vás provedu. Napište mi.....................
Dejte vědět moc rád vás tam provedu
ja honim u prehrady ... v lesiku , cekam az se prida nejaka okolojdouci ;)
Žena co by zašla do lomu teď dopoledne ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chtěl bych se nechat večer vyhulit od páru nebo chlapa. I rád pohoním nad mrdacím párem.
Pár dnes na něco?............ Já velký penis
Bude dnes nějaký pár v lomu, nebo muž senior?
Možná si tam se ženou pridem zasukat a dom 👍
Ahoj, já tam dnes chystám taky. Bavilo by vás, kdybych koukal případně pomohl?
Zdravím. Jak to tam vypadá. Dnes to vypadá na peknej večer
Který pár byl dneska v lomu. Líbil se mi pár on plešatý a ona blond, hladce vyholení oba. Rád bych je poznal.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koho dnes dopo potkám v lomu? 😊
kde se nachazi apolo poradi nekdo
Apollo je u Lednice, z Lednice směrem na Břeclav, je u toho i camp

V lomu zataženo dnes 😉 třeba se vyčasí. Je tu někdo?
Taky prosím o info, jak to tam vypadá...
Nová zkušenost. Včera okolo 10h dopoledne. Mladý pár. Ona cca 25, jak si všimla, že koukám, zavolala mě k sobě. Měla zvláštní přání, chtěla abych udělal velkou potřebu do jejich úst před pritelem. Po chvíli snažení jsem vyhověl. Potom se oba libali. Opravdu zvláštní.. Jen jsem Zapoměl na kontakt. Chodíte sem? Pokud ano napište a můžeme zopakovat.
Ty by si se tím psaní pohádek mohl živit, chlape :-)
Prosim aktualni pocasi v lomu? Plus 30 znaku
Ahoj chysta se dnes nekdo kolem pul treti do lomu? Rad bych se s nekym udelal spolecne pohonil Najde se nekdo?
Ve 12.00 tam budu to nemůžeš? Já 50 ženatý
Byl jsem tam v 8.30 a nikdo chtel jsem strikat a nic.Zitra bych tam po7 h mohl bytzda tam nekdo bude ?A suka se tam vubec ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zítra v úterý po 16. hodině budu v lomu, přidá se někdo?
Kdo tam bude dnes? Žena? Pár?
Ahoj, bude tam dnes behem dne nekdo? Mozna bych se mohl stavit, ale nikdy jsem tam jeste nebyl. Rad bych se dival na honice a take se nechal pozorovat pri honeni....
Samozrejme zena ci par mi tez udelaji radost. Rad se predvedu a rad se podivam...
Neni tady par co byl dneska v lomu lezel jsem kousek od vas a koukal na vas a otravoval vas tam nejaky starsi pan uz jsem chtel jit za vama a odradit ho :-)
Dojde dneska nějaký pár si zamrdat třeba kolem 18 nebo 19 do lomu mezi keříky až se trochu ochladí , holky jsou teď pěkně nadržený v tom vedru . Tak bych kouknul na pěkné sténání . Mám ručník Adidas . Až se vrátí žena příští týden tak bych ste pak mohli kouknout obratem na nás .
Bude tam někdo dnes?.................





...
Mlady par co prave lezi v lomu na zacatku u lesika tady na amaterech neni?
Oslov, vyprcej srabe......


....
Jaké jsou vaše dojmy z lomu? Vyzkoušel jsem, ale mám pocit, ze je to tam samej homosexuál nebo uchylny dědek co jen očumuje a žmoulá si ptáka 😁 byl jsem jen ve špatný den nebo to tam tak chodi pravidelně?
Naprosto pravidelně. A mezi ty teplouse s kokotem ven je schopna dojít učitelka se školkou..
Díly za info, tak jsem se nemýlil 😁
Měl jsem totiž taky podobný pocity ze to tam tak chodi 😃 Škoda no...
Jednou si mě slečna zavolala k sobě. Nebyl ale sex. Chtěla nasrat do ust a pak se libala s přítelem.. Síla 😁😁
Dnes je tu hezky. Slunko moc nepece tak to ujde. I nějaké ty nahate ženy tu jsou. 😉
Děje se tam teď něco?...

..............
Ahoj :) Občas chodím do lomu, ale vždycky spíš odpoledne... bývá tam někdo i dopoledne třeba mezi 9-12 :) díky za info :) v úterý se tam chystám :)
Já tam jdu v pondělí nějak kolem oběda :) přidá se někdo?
Bude někdo za hodinu co mě vyhulí?
Jj úplná klasika a tak pohodové místo tu bylo.
Člověk se opakuje a děda v kroku na tebe čumí.a honí si ho po trenkama
Kvůli tady těm dementum sem nikdo chodit nebude.
Dnes je zde hezky. Kdo je v lomu, či se sem chystá?
Jako vždy, nevím co jiného čekáte. Ale je zde hezky, o tom žádná
Kam chodis v lomu? Dneska jsem tam byl,vlevo u kopecku,vsude sami borci. Zajimave bylo jak chodili okolo lesiku a koukali tam...😀, ve Ct ci Pa pujdu zas.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystám se v ČT či Pa. Má být pěkně. V kolik chces jít?
Ahoj dnes se chystam do Lomu prida se nekdo? Muzu tam byt kolem treti co vy?
Ja tam byl 2krat a nikde jsem nevidel nejaky misto na hradky kde by nebylo videt. Stydlivka nejsem ze by me vadilo kdyz se bude nekdo divat ale litaji tam decka atp.
Dnes pujdu,budu tam tak do dvou
take tam dnes pujdeme a doufam ze tam tu svovi vysukam a vylizu
Také jdu dnes do lomu, chcete se tam potkat?
Bude dneska nějaký pár večer prcat ?
dnes jsme byli v lomu a byl tam jeden mlady par krasna blondynka a holohlavej kluk, krasne ji prstil a ona ho nadherne vykourila krasna pohhed super .zacal jsem si hrad s zenou a kokal na nas jeden borec,vsimla si ho jak si honi ocas a kouka ji mezi nohy a bylo po mrdacce byl kokot asi1,5m od nas.sel jsem si uzit a ukazat tu mou a on to tak dokurvil debil
Tak šukej v ložnoci tam se ti to nestane
Přijďte zítra bude pěkně . Rád bych nenápadně kouknul opatrně . Možná vemu ženu . Tak vymohla být zábava ..
Tak včera jsme si z ženou v lomu trochu prohráli . Dneska nevím jestli ji vytáhnu .
chodíte i v týdenu, nebo jen víkendové akce? tento týden má být hezké počasí, tak by to v lomu asi šlo kdykoliv
A v kolik hodin cca takto chodíte? já tam byl několikrát a nikdy se nic nedělo. případně byl v lomu pár v něžném obětí a kuli poletujícím chlapům otravnějším než vosy to vzdali takřka hned
Kudy se do toho lomu chodí? Kde je vchod? Souřadnici ? Dekuji
se dívám že žádná změna, neodbitní ůchylové stále vedou,tam to jednou nedopadne dobře
Je teď někdo v lomu a šel by pohonit?
Nějaká žena teď dopo do lomu? Mám M 20 cm 😊😊🍌🍌🍌
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ničemu se nediv.. A hlavně nezavid. Mám ho mereneho zvrchu od kůže po špičku. 20 cm a chloupek.. 😇😁😁
Aha, už vidím.. Pan má menšího a závidí nadsamcum.. To je holt příroda hochu.. 😁😁😁
Jak to chodi v lomu kdyz chcete neco videt nebo i zazit ? :)
Bude někdo odpoledne v lomu? Na podívání neboj akci?
Dekuji dnes cca 10 devčatum ktere meli v lomu foceni,krasna podivana 😉
nekdo dne mezi 15 a 16? pohonime, oralek???
Budete tu někdo dnes před polednem...? Nechcete fajn společnost...? Napište.
dnes někdo mladý? celé odpolko :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To opravdu nejsi sam...tak snad se uvidime
Velice se omlouváme, palec dolů byl překlep. Sorry.
Budes tam zitra? Budu v lomu..
Nasel si nekoho? A kam chodis v lomu
Díky dnešnímu páru za pěkný zážitek dnes vzadu - lavička. Pokud jste i tady písněte. Ještě jednou dík .
rádo se stalo , snad ještě bude takových pěkných pár dní *4*
Zitra 10.10. pojedeme kolem Ruzenina dolu a pokud bude cas tak se zastavime. Prijde se na nas nakdo podivat?
Karavan s nezatazenymi okny :-) 49.216177, 16.672243
Do kolika tam budete, mohl bych přijít v 6 večer
Dáte kdyžtak vědět v průběhu dne
Ahoj, omlouvame se ale nakonec nepojedeme pres Brno ale spodem pres Mikulov. Domluvime se na jindy.
Škoda už jsem se těšil že bychom něco podnikli
Mám to kousek od práce tak bychom se taky mohli někdy potkat
Ahoj, dnes někdo Růženín lom? Na parkovišti v autě? Nebo třeba v ulici pod hády?
V ulici pod hády dnes od cca 15:30, kdo se předvede nebo na mě mrkne? Nejlépe pár nebo žena. Klidně napište do zpráv rád se domluvím i na jiném místě v okolí Brna
Jsem v růženín lom na parkovišti nechce se někdo prijet předvést? Já 34 fotky v galerii
Budu dnes, cca 17:00 hodin - pouze honění
Nebude dnes nekdo v lomu?? Vecer? podvecer?
Byl jsem. Ale ještě to není ono. Nikde ani živáčka a bylo hrozné blato. Chce to ještě týden, čtrnáct dní počkat. Zato v ulici pod Hády to žilo!!!!
Co myslis tím žilo? Kde se tam něco děje?
Jezdí se na starou točnu, sex nahota, vzrušení, v autech
Nekdo dnes kolem 18:30? Par ? Budu tam
Tak to zni dobre a v jake casy se tam da neco zazit?
kdy a v kolik hohin? rad se zucastnim
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zítra bych se tam mohl stavit a něco podniknout
v kolik? rad se pridam nebo podivam
Asi okolo třetí hodiny odpoledne
Rád se taky zastavím!!! Kouknu a snad i něco více!!!
Cau co si domluvit nejaky hezky den nahou akci vzadu na lavicce nebo v jungli na kopecku? Po donluve budu sam... vy přijdete svlecete me ja vas a zprznite me? Domluvme se bude sranda beru jak muze tak zeny/pary pojďme se spontánně domluvit na outdoorek
Dnes stara tocna pod hady ? Stavim se .. snad tam neco zaziju zajimaveho
Chodíme do lomu ˇˇˇ občas v Brne
neplánuješ cesto do lomu... o víkendu?
O víkendu se tam asi mrknu ještě jsem tam nebyl ale má prej pršet
Tak co jak to zije letos v Lomu?
Dnes zahájena sezóna, odpoledne po 16-te, ideální podmínky 22°C, jasno, bezvětří ale i pár "neamatérů". Původně jsem chtěl zamířit do svého oblíbeného koutku, ale nedalo se nezdržet na hlavní "stejdži" (trávník u velkého jezírka). Sympatický pár se slunil na břehu a tak nějak přirozeně (opak obscénosti), on jí polibky vzrušoval bradavky. Vyslékl jsem se a usadil opodál, a nemusel jsem se moc snažit, vzrušení se dostavilo samo... Nezdálo se, že by oni své vzrušení chtěli sdílet ale nevadilo jim to moje... :-) Cestu k vodě jsem využil ke krátké situační konverzaci o její tepotě. Překonal jsem jazykovou bariéru (angličtina) usmál se a pak schladil jarní nadrženost v čisté "chilly watter". Po chvíli se oblékli a v klidu odešli. Zůstal ve mně fajn pocit - "jaro je konečně tady a nezastaví je ani to šílenství kolem" :-).
Tak to je super snad tak taky někoho dneska po 5té potkám
Nechysta se dnes nekdo kolem treti do Lomu?
Byli jsme včera. Počasí super. Bohužel se nedalo nic podniknout. *11* Houfy rodičů s malými dětmi, turistů a nespočetně skupinek popíjející mládeže. Nešlo najít kousek místa v klidu pro hraní. Dokud neotevřou dětská hřiště a restaurace (kluby pro mládež) je asi zbytečné sem chodit. Tak snad někdy příště!!!*87*
ou shit... chystám se zítra tam...,ale podle toho co píšeš to bude asi zbytečné.... Jedině zalézt někam mezi stromy nakopec.. :(
Zítra dopoledne půjdu sám. Tak 10-11 hodina. Snad bude klídek na hezkou *49* a pěkný *71*. Tedy pokud to nezhatí počasí.
Sel jsem okolo minuly tyden odpoledne Rekl jsem si ze se podivam Uz jsem o tomto mistu parkrat slysel Z dalky uz jsem slysel detska ale pohybovali se jen v predni casti Vzadu na lavicce byl muz a honil si jakoby se nechumelilo tak sem ho chvilku pozoroval a kdyz si me vsimnul tak rek at si prisednu Tak sem si ho pekne pohonil do vystriku Myslim ze se mu to libilo tak asi zajdu znova treba se zas trefim
cau kde je tam ta lavicka zadnou jsem nevidel
Tak se hezky povedlo *71*. A lavička tam pořád je. Sice podepřená kameny, ale svému účelu poslouží snad ještě dlouho. Škoda jen, že dnes to bylo bez diváků. Z toho plyne, že nebylo možno koukat ani na akci jiných. Tak příště!!!
kde? dole? Nahoře jsou lavičky. Budu muset pořádně prozkoumat Růženin lom.
Taky tam rád chodím očumovat a předvádět se, je to rajc já 50bi ženatý
Není nad to před někým honit nebo mu kouřit
cau kdy pujdes? rad se pridam rad pohonim a rad se kouknu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, ja bych se tam ukazal mezi 15 - 17, pohonim, pokourim
Já tam dnes byl... a tam nebyla ani noha... :( I tu lavičku jsem viděl.. :) škoda, že počasí stálo za....
chysta se nekdo do lomu? pristi tyden?
Dnes bych zašel. Tedy přesněji, dnes se tam určitě zastavím. Tak kolem 18 hodiny. Rád pohoním, rád se na někoho kouknu.
Dnes jsem byl v lomu a klasika pár honičů tu samozřejmě bylo, mám to rád
Dnes zase pár honičů super mám to rád
Pohádky a kecy jsou super jen víc chlapů ale neva až bude teplo sjedu tam na motce a kdo bude chtítšáhne si namě pokouří mě atd.
Ahoj my tam občas chodíme ale jen se sexovat
cau bude hekdo zitra v lomu? sexovat nebo honit?
Čau jdu tam dnes a klidne i zitra budu nahy budu honit
Taky se tam jdu mrknout okolo půl 6 někoho pohonit
ahoj dnes bych zasel pohonit, rad budu honit pred vami
Fešák, rád bych Ti pomazlil ptáčka. Mohl by ses i vystříkat. (upraveno)
Ahoj, budete tam dneska, přišel bych...
Ahoj neni nejaky par v lomu? Nebo na tocne hady
byli jsme v sobotu na tocne tam mestaci a v lomu uplna katastrofa same male dide a pejskari (upraveno)
Ahoj byl jsem tam ninulou Středu nacapala mě tam starší paní cucela jak puk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde? Jsi přesně? 🤙😁,.......................
A sám? N bonjak to tam vypadá ? Do hodinky bych tam mohl byt
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak já se přidám do hodiny cca jak dlouho tam máš v plánu být?
Bude tam dnes někdo v 5 hodin?:)
Ahoj bude dnes nekdo v lomu kolem treti? Mam v planu jit okolo a kdyby tam nekdo byl tak bych se nebranil nejakemu vzrusu 😉
Taky tam mam namireno na prochazku Tak treba se potkame 😉
Já taky asi o víkendu na hoňku*49**92**277*
Po poledni se těm půjdu projít a snad se s někým od tud potkám
pojde nekdo zitra mezi 10-12 h do lomu?
Ahoj, ja tam budu, muzeme dat scuka
jak se pozname asi tam bude vic chlapu
Je tam dneska hodně lidi? Nebo zase jenom rodiče na procházce s dětmi?
znbame to tam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Dneska někdo pohonit? Kolem 2?
kdo jde ted dopoledne?zastavím se chvilku zanahotit
Zítra kolem 17 tam budeme sukat s kamosem. Nějaký mladý co by se kouknul? Fakt jen mladí
hm pbcas no .... zanem ...
dfvsdsdfghewqth
Ahoj, párkrát jsem v lomu byl... Vždycky jsem nevěděl co mám dělat, když tam leželi staří chlapi... lákalo mě je kouřit, ale styděl jsem se je vyrušit a oslovit. Nevím jestli nebyli hetero. :) Jak na to? Snažil jsem se okolo nich procházet ale bez reakce... Jak poznat že má někdo zájem o kluka?
Nevíte co se dnes v lomu dělo? Bylo tam 5 policajtů, i nahoře byli.
Většinou to poznáš, půjdeš za keř, rakosi, nebo na wc a hned budeš mit za zády borce.
Přesně jednou me tam prizval par na cemendu úžasný zážitek ale víc se Suka o kolo lomu na louce
cau kde ta louka je? take bych se rad kouknul
kdo pozna holku podle civilni fotky zda tam chodi a koupe sr bez plavek? mlada tam chodibtak me to zajima.ukazi civol fotku
Co zítra dopoledne? Má někdo čas?
Ja mam cas, ale hodil by sa aspon par na pozorovanie :-)
Není teď nahodou někdo na hádech
mlada chodi sama..pozna nekdo podle civipni fotek? potreboval bych neco probrt
Nějaký pár v lomu? Nebo nechystá se někdo? Dnes? Nebo se předvést pod Hády?
Jak to tam dneska vypadá? Hodně lidi?
Posli foto,taky chodim do lomu
Ahoj, nějaký pár co se rad předvádí? Jsem tady a rad kouknu..... já 34 fotky v galerii
Nebo v ulici pod Hády na točně?
kdo.??? ji pozna podle totks..ria ze chidi v plavkach
Ahoj, plánuju příští týden využít hezkého počasí ke koupaní, čtení knížky a takové té každoroční pohodě. Ale nevadilo by mi konečně zažít i nějakou tu čumendu a ne o tom jen číst. Nepřidá se nějaký par nebo slečna? případně neporadí mi někdo kde v dnešní době něco k vidění? (upraveno)
psal jsem sem, mladas tam chodi sama beze mne. je to divny.kdo tam chodi? chci poradoit
chodi tam normalni rodiny s detma, samostatny holky, páry i hetaráči a gayové. u rybníku se dá normálně lehnout, ne všichni jsou nuda... za rybníkem se ovšem děje ledacos. Každopádně nemáš důvod partnerce nevěřit. pokud se jedná o chorovnou žárlivost, to řeš spíš s psychologem, než snahou sehnat důkazy...
Se ženou jsme tam prcali ve třech super vzrůšo.....
Bude dnes někdo večer v lomu? Po 19h
Někdo dneska, teď...? Pište do zpráv, nebo sem :)
Ahoj, nějaký pár nebo žena zítra odpoledne se zamknutým cuckoldem v pasu cudnosti? Já 34 fotky v galerii
Dnes to vypada na opalovacku 😁😊
Ahoj pár nebo žena teď pod Hády na točně?
Ahoj v cera tam byla dobra pichacka
kde a v kolik? Ja tam jsem vždy na... :( I když jsem tam měl dnes jednoho ctitele.. :D
Popravdě já tam. mám strach jít ohledně toho že bych se vzrusil a stal mi aby to nepohorsilo ostatní. Nikdy jsem tam. Nebyl.
když si lehnu a budu odpočívat že se mi postaví. Jde mi o to jak se na mě budou ostatní dívat
(upraveno)
Myslím, že je to zbytečné... Borci tam normálně chodí do křoví honit, a myslím, že je kouřit. Dnes tam jeden lítal, a pěkně mu stál, ocas měl pěkný... :) A mě dnes jeden málem vyhonil na dece. Tam je to běžné. myslím, že nemusíš mít strach. ještě jsem tam neviděl mrdačku, ale určitě tam jsou, nevím zda v křoví, nebo jen za rákosím na lávce.
No to jo ale aby nebrblali rodiče, že pohorsuji děti. I když budu ležet jen na dece. Vyskousim to a uvidím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No jen jestli tam nekdo videl tebe
Tam se honi casto. Je to vzrusujci se jen tak vyhonit
Ahoj, hezký den, dnes kolem17 hodiny v lomu fakt nějaký super pár vyzkoušet vzájemnou provokací, pohoda ida, sympatie, úroveň, slušnost, ale dravost🙃, uplne nezávazně a na pohodu všechno, vínko 😜🙃
Nejaky par pro par dnes v lomu?
My byli předevčírem večer před osmou. Kromě těhotné ženské s fotografkou a pak dalších fotících lidí nikdo .... a to jsme měli chuť si to rozdat :-)
šli bychom i dnes někam ...kdo se přidá
Ahoj mohu dnes večer po 8 hodině.
Bude nekdo kolem 22h dnes? Jedu tam
Co třeba ve Středu?? Chystám se tam zajít
Bude tam někdo po 18h? Budu tam ☺️🙃
Dnes někdo na opalování, odpoledne.
Kdopak byl dneska? Slyšel jsem tam skupinu bavit se o amatérech.
Bude dnes někdo odpoledne v lomu?
Večer někdo mladý kouknout na mě s kámošem? 😈
Kdo bude zítra (středa) v lomu?
Zítra je teprve úterý :-) takže ještě chvíli vydržet!
aj sorry, aspoň vidíš, jak mi to rychle utíká
samozřejmě jsem myslel zítra (úterý)
Ahoj budu dnes kolem 15:00 v lomu Rad bych vyhonil borce klidne i vic Hlasi se nekdo?
Chodí tam někdo pravidelně....Mladá tam chce občas sama , tak zda ji tam někdo videl
už prosím vyndej tu ruku z trenek a přestaň fantazírovat, kdyby jsi nebyl debil tak by jsi věděl že tam chodí hodně lidí, a ta tvoje pokud tam chodí tak možná venčit psa, nezlob se ale zajdi někdy aby si si udělal aspon obrázek o tom co tady pořád dokola píšeš, zamysli se, jen dokazuješ že to tady hrozně upadá a že lidi co se dokázali domluvit a bez problémů sejít jsou znechuceni a z tohodle serveru raději odcházejí a ruší své profily,
jo vlastně z Prahy to máš trochu z ruky že
Pokud vše klapne, tak budu zítra s ní dopoledne v Růženině lomu!! Ale není to jisté, počasí je nestálé. Uvítáme diváky, pokud budou sympatie, rádi k sobě na deku někoho pozveme. Podmínkou je kondom.
Ahoj, možná je to hloupý dotaz. Ukázal by mi někdo cestu do Růženina lomu? Nebo asi neumím hledat. Klidně půjdu s někým.
co dnes ? 19 hod? budu tam honit
Kde? Když tak se přidám. Nebo podívám
Dnes kolem 22hodin v lomu nebo na točně, bude tam někdo?
Byli jsme včera a kromě pár pupkatých strejdů nikdo tam ...teda jen rodinka co fotila deti
Ahoj, tak co jít zítra spolu? :)
Ahoj. Přemýšlím, že bych vzal deku a jel. Dnes. Klidně za chvíli.
Chystám se dnes kolem páté na rychlou nejen opalovačku. Přidá se někdo?*19*
Budu v lomu v pátek dopoledne kolem 10:00 až 11
Bude dnes někdo v lomu odpoledne? 🤩😍🥺
Urcite ne budes tam uplne sam plus 30 znaku
Ahoj. Nějaký sportovec na hoňku dnes?
Přijde dnes někdo do lomu anebo už tu je?
Chystá se dnes někdo? Poslední dobou je tu i v lomu nějak mrtvo, nebo se mi to zdá?*19*
Cca kolem 11 bych tam měl být, já 51 ženaty Bi
Dnes odpoledne tam budu, po 15h
Znáš holky co tam chodí? Zpráva pls
Zítra kem 11 hod bych zašel na chvíli do lomu. Relax. A pohonit třeba. Pohladit pěkný koule.
Taky bych pohladil, ale nemám žádné zkušenosti.Nezkusíme to.
V nedeli dopoledne okolo 11 hodiny budu ležet a budu prichystany na vse!! Ja 28 sport
Lom právě teď? Někdo 😉lezim schovan uprostřed vody 😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je tu někdo kurva Hetero nebo nějaká žena myslím opravdu žena a ne žádnej shemale?!
Nebude dnes někdo kolem 22 hodin v lomu nebo na točně
Ve ctvrtek kolem 14:00 lom..par ci zena..treba jen ma tu koupacku?
Tak jak koukám tak do Lomu už se chodí asi jenom se psi. Nějaká která by mi dnes odpoledne namazala zada?
Pravda jenom pejskari a bukvice
Zajímalo by mě kdo tam nechal ty kalhotky? Byly moc pěkné, tak jsem je postříkal a znovu pověsil.
to se mrknu zítra... :D Byly za rákosím...? :)
Lol teď někdo něco nějaká aktivita na uvolnění?
To není pravda, moje manželka tam provokovala - viz galerie - a nikdo nic
Tak tam asi nebyli ti praví a stydeli se oslovit damu
Poslední teplé dny. Dnes někdo mladý do lomu?
Bude dnes nekdo v lomu? Budu tam odpoledene, po 15h.
Bude dnes někdo po 18h v lomu?
Všem krásný den. Zítra dopoledne letošní loučení s přírodou. *277* V lomu budu od rána tak do 13,00 hodin. Sám, bez ní. Rád se ukážu, rád se podívám. Doufám, že se někdo přidá. A pak dlouhé čekání na příští léto. *277*
Nejaky par tedka na sex na Hadech?
Čau už je zima na lom tak už jedině sauna kam chodíte zlobít se ženou . My chceme zkusit Maximus nebo Atlantis sauny . A rádi uvítáme pár co něco předvede ..
Už ať je zase léto, sluníčko. Dnes kolem 16 hodiny se zastavím. Omrknout, jak po zimě vypadá příroda. Pokud někdo jiný taky zaskočí, tak se nebráním "Vidět, být viděn".
Jak říkáš lom je super, vidět a být viděn to je rajc
Dnes vítání jara a snad i zahájení letošní sezóny. Budu po poledni!!! Tak sluníčko pěkně sviť a hřej!!!
Ahoj, dnes někdo? Pár žena co by se chtěly ukázat? Já 35 info v profilu, rad budu i jenom koukat
Jsem tady ale nikde nikdo, někdo ( pár, žena )kdo se rad předvádí?
Ahoj dneska někdo? V lomu nebo v ulici pod Hády, Nebo na Žurání? Já 35 lety submisivní sympaťák
Budu za chvilku tak pokud by někdo chtěl budu v černém autě pod Hády stačí bliknout
Někdo teď? Parkoviště? Nejlepe pár
Tak co? Přijede někdo? Kdo se ukáže?
Tohle vlákno nějak umřelo,jak to je možné?? nikdo nechodíte do lomu??
Jakmile se vice oteplí, zase budu chodit. Už se těším.
Čus už se v lomě opalují, chci dát čucku na holky na
a pohonit nebo se přidat do 3 .
Zdarek pujdu se podivat do lomu v sobotu 21. dopoledne prida se nekdo na nahotu predvadeni se a dal se uvidi?
Taky se už těším až bude teplé počasí *49**92*
Dneska jsem se tam byl v krátkosti podívat a on je z toho hotový veřejný park. Pobíhalo tam asi pět psů, maminky s dětma a kocarkama no hrůza.
lepší i tlustý maminy jak buzny!!!
Typuji Tě na latentního homosexuála. Stačí kouknout na Tvůj profil.
Z čeho tak usuzuješ, neuražej mě jsem normálně hetero. Nic proti gayum, když po mě nevyjíždí!
Me by spis zajimalo zda tu chodi ten par co tam vcera soulozil
Středa kolem poledne. Nějaký pár, žena?
Klajdovka na zážitky super, naposled jsem vyprovokovali asi 6 kluků , seděli před námi jak vrabčáci a pěkně honili. žena se jim pěkně ukazovala
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Také jedu na čucku .Třeba pohonům pokud bude z nějaké ženské 😉😉
V lomě dnes asi 10 chlapů a jedna holka na desce co si oblečená četla .😭😭😭takže nic .Snad příště .
Kdyby jsi sel dal tak tam lezi na dece par a slecna provokuje roztazenyma nohama, tak nepis blbosti
no pár se silikonovou paní asi nějak všechny odrazoval, přišli ještě dva páry, každý se tak nějak ostýchal, tak se nějak navzájem jeden druhého báli, ale nedivím se,čumilů tam bylo docela dost, no a jak jsi psal, z deseti chlapů zůstali dva aktivní, jinak ostatní to asi vzdali, nebo byli jinak orientovaní,po odchodu silikonové slečny, sorry že tak jmenuji, se to tak nějak rozjelo, pěkná provokace, já jsem rád divák,šmírák, tak jsem si to náramně užil,prostě splněný sen, a co pokračovalo raději ani psát nebudu, byli jste úžasní, sledoval jsem vás jak jste se šli projít, prostě mazec, a ten náhodný kolemjdoucí, co šel skratkou docela i mě vylekal, za mě paráda, po dlouhé době super erotický zážitek, tímto vám chci poděkovat a držím palce aby vá to pokaždé tak klapalo.
Dneska by to šlo. Vypadá to na pěkné počasí a už to chce trošku se po zimě zregenerovat*4*
Hodím čučku v NE k večeru kolem 20 zda se něco bude dít 😀.
Ale nikdo nikde není asi bejvavalo
Kde je to místo, šel bych taky pohonit a omrknout nějaký pár
Chystá se dnes někdo do lomu na nuda?
My byli včera a super sex .... byli tam ale jen dva borci jeden nahej a druhej oblečenej ...ani se nešli kouknout :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, pár který se rád předvádí dnes večer v lomu na parkovišti?
Klajdovka parkoviště v pátek přidá se někdo tak po 18h?
Tak jsem tady, ale všichni jenom kecají a skutek utek
No právě chce to nějaký pár který se přidá a užijeme si to všichni hlavně šikovnou ženu která nás zvládne :-)
Škoda, já bych se teda kouknul...*4*
Dnes žádná nahatá jen jedna v plavkách ale kost a plno chlapů .Byl jsem ve 15 h V Ne k večeru zkusím znova aspoň pohonům.
Tak máte dát echo předem. Jistě by došlo více můžu, a třeba i nějaký pár.
Bude zítra nebo v pondělí nějaký pár na akci buď v lomu nebo až se setmí na parkovišti vedle lomu nebo naproti brány ? Že bych vzal ženu
Čus vem ženu a dáme 3 v Ne k večeru v Lome .
Budete někdo v lomu dnes dopoledne kolem 10:00?
Stavím se pohonit pokoukat Já 51 Bi ženatý
Bude někdo dneska v lomu kolem 13h?
Jsem teď v lomu... Kdo další??
Dojdete dneska že bych vzal taký ženu
Zdar je tady vysoký kluk v bílém triku a kerkou na předloktí? Dneska jsme spolu honili :)
Je tu dnes nekdo? Ja jsem v lomu za 15 mon chvilku pobudu Nekdo na pokec?
co zítra kolem 15 hod. zašel bych
Jsem teď v lomu, kdo další??!??
Mohl bych dojít tak v 6, dřív to nestihnu
Budu kolem pul pate,slecna,par na sluneni?
Dneska někdo kolem 6 večer , napište sz , dik
Je tu někdo právě teď? Muž 29let
Chystá se někdo ve středu po obědě?
jestli hledáte někoho kto se na vás bude koukat tak já se klidně obetuju. Kdyžtak napište sz.
Dneska jdu, budu tam po 17h. Pohonil bych...
Možná dojdeme se ženou ve středu po obědě
Ahoj, já jsem přemýšlel ze bych zašel:)
Ahoj, kdo bude chtít ve čtvrtek nakrmit moji milenku ať napíše SZ předám bližší informace. Je to boubelka a má luxusní prsa.
Ahoj je dnes v lomu nejaky par nebo divka?
zitra v okoli hadov, par co by stal o divaka? (upraveno)
Byla jsem včera, dost lidí tam bylo, myslím Růženin Lom. Ovšem hned na začátku mne odradil opálený chlapík (i když dobře vybavený) ale rádio na plné pecky , zpíval a nadával. Připadal mi sjetý. Jinak hodně párů a dědoušků. Které místo je nejlepší, kde je to takové intimnější a muž se nestydí přijít blíž a pohrát si? Děkuji za radu. Byla jsem tam poprvé a ráda bych častěji. Děkuji zkušené za radu. Lada
to s tím rádiem musela být výjimka, většinou je tam klid, maximálně nekdo kto koupe psa. Co se týče místa tak kolem do kola jsou různě místa kde se lze schovat a tropit nestydatosti.
dnes večer jinak nic moc, pár honičů, jinak dvě hezký holky s flaškou šampaňského v jezirku a jeden pár který zamířil přímo do zadu k malému jezírku, ale když tam potkal dva honiče tak se otočili, nahodili plavky a šli si zaplavat. A mrtě lidí se psama.
Ty holky s vínem byly jako ze žurnálu. Celou cestu domů jsem na ně myslel :Do
Ta jedna seděla, ale druhá se vystavovala....krása.
Pěkné ráno z Brna Líšně. Mohli bycho do lomu zajít spolu a zkusit najít nějaké klidné místo? Jirka
Já tam byl jen párkrát, ale rád s tebou zajdu.
Tak rad bYch našel nějaké místo kam přijde žena za mladYm klucinou a ukáže mu všechna zkouti
Čau, zítra v úterý v 18 hodin budeme sexovat *362**92*Kdyby chtěl někdo na tajňačku sledovat a šmírovat. .

49.219332,16.675377
Ahoj bude dnes dopoledne nějaký par nebo slečna nahotit v lomu hady?
Pěkné ráno z Brna Líšně. A já jako samotný muž by s Vámi nahotit nemohl? Jirka
Ahoj, no dneska asi nikdo... prší. Což je fajn. Aspoň třeba přibude vody.
Ahojky rad bych s někým zašel aby mě seznámil jak to tam chodí atd
počasí dnes nic moc asi z toho nic nebude
Dnešní akci rušíme a komentáře typu , že budeme nahráti a zveřejněni na internetu si strčte za klobouk. Je to tady čím dál horší.......
Škoda. Těšil jsem se. Ale kdyby jste chtěli diskretního diváka, můžete napsat *4*
Kdy budete že bych vzal ženu taký...
Příště to uděláme tak tak, že napíšeme datum akce.Ale místo dostanou jen někteří a slušní ve vzkazu. Byl tam někdo včera a dělo se něco?
ahoj, je dnes nekdo v lomu? rad bych se pridal
Chystám se, že přijdu ve čtvrtek odpo, trošku zrelaxovat...
Hlavně bacha ,,,chodí tam starší uchyl s foťákem a fotí nahé lidi....tohle už je moc si myslím. Podařilo se mi ho také na oplátku zaznamenat...kdyžtak pošlu, ať tam takoví lidé nechodí
Měl jsi ho trefit do rypáku. To je účinnější než ho zaznamenávat . Jednodušší , efektivnější , lépe zapamatovatelné. Škoda, že jsem na něj nenarazil .
Bohužel se mi ztratil,chtel jsem
dnes večer někdo? takhle po dešti tam bývá klid od lidí
Jak je ten svět malý. Také jsme dnes zašli zarelaxovat. Dali se do řeči s chlápkem ležícím vedle a na závěr člověk zjistí, že jsme se seznámili se zakladatelem tohoto fóra 😄 Děkujeme za příjemnou společnost a snad zase někdy příště. Opět se ukázalo, že spontánní zážitky bývají mnohem lepší než předem zdlouhavě domlouvané akce.
Nelze než souhlasit*114*, teď už to také vime*24*
Ahojte, chystá se zítra někdo do lomu??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
čau, já bych zašel, kde tam budeš?
Nezašel by zítra někdo do lomu?
Pojďme dneska, pohonime a uvidíme.
Ahoj, chystá se dnes někdo do lomu Hady?
Ahoj možná se dnes zajdu kouknout dopoledne a pohonit jestli tam někdo bude
Někdo zítra v pátek okolo 14:30 si pohonit, vykouřit a uvidíme co dal
Bude v lomu dneska večer nejlépe pár?
Je teď někdo v lomu nebo přijde
Tak co, chodí ještě někdo tam teď když jsou teploty kolem dvacítky?
Ahoj, neznáte někdo starýho chlapa co chodí do lomu, mívá kapitánskou čepici a tahá se tam za bradavky a za péro... :) Má tady profil?
Ahojte, začíná se nám oteplovat. Chodíte už někdo do lomu? Dneska jsem tam byl ale zatím všichni oblečení 😂
Také jsem tam byl a zatím a nic 😭😭to přijde .😉😉😉.
ahojte jak to vypadá v lomu na hadechuz to tam
Jak to vypadá už je teplo . Chodí už páry . Jsou vidět páry v akci ? Popište někdo
Taky by mě zajímalo, jestli už chodí páry, kteří se chtějí ukázat 😊
Čau byl jsem tam tak 3 krát a zatím nic .
Bude dneska někdo večer v Lome kolem 20 h na čučku ?
Nechce se mi zdát že v tak pěkném počasí tam nechodí páry,spíš si myslím že se tam nedějí nic proto že tam chodí moc nadrzenych zoufalcu
Bude někdo zítra odpoledne, pokourim hezke pera! Okolo 14-15
Mohl bych tam být dnes před polednem. Rád bych s někým pohonil.
Dnes, nic moc. Jenom starší pán.. Chtěl jsem s někým pohonit...
Ahoj,
Chodi do lomu nejaka ona,ci par,kteri jsou nakloneni spolecnemu vzruseni?
Nemam na mysli hned nejakou akci (i kdyz proc ne😉)ale treba spolecnemu sluneni a v pripade sympatii...
Byvavalo,ale zda se mi ze upada...
Pokud nekdo preci jen pisnete mi prosim..byl bych se tesil.

Letu zdar
T.
Ahojte, můžu se zeptat, dnes fakt na Hadech velmi pohledná žena z páru..., krátko střižená, rád bych případně oslovil, ale nevěděl jsem a nechtěl jsem rušit 🙂, přeji hezký zbytek dne, kdyby náhodou, rád se seznámím, a děkuji 🙂
Chystá se někdo zítra do lomu?
Jak to tam dneska vypadá jsou tam nějaký ženy či páry ?
Nebo půjde večer pár na akci ?
Ahoj, chystá se někdo dnes odpoledne ? :)
Ahoj, chysta se nekdo do lomu v patek 30. kolem poledne?
Dnes někdo v lomu kolem 14h vyhonim a třeba i vykouřím pěkný pero
Ted nekdo v lomu s chuti? Plus 30 znaku
Nebude nějaký pohodový pár zítra a nebo v úterý dopoledne v lomu? ;-)
Dnes jsem se tam stal divákem, jeden druhého honil a já nad nimi honil toho svyho, byl to velký rajc vidět to před sebou až do výstřiku
Kde tam chodite honit presne? Byl jsem tam ale neznam misto
Sorry pro nechápavé….. pár ŽM
Myslím že je lom marný, chodím tam často, dopoledne ,odpoledne aj k veceru a žádný mladší pár nikde a žádná akce také ne .
Kdo je dnes v lomu?
Jak to tam vypadá?
Jdu zitra 15:30 okolo prida se nekdo cumenda nebo honka?
Dlouho jsem tam nebyl ale dnes mam cas tak se asi zastavim Do kolika tam budes?
Ja jsem kousek od Lomu je tam nekdo?
Na to jaké je počasí v poslední době je tady nějak mrtvo. Byl někdo tento týden v lomu? jak to tam vypadá?
v sobotu a jak rikaz mrtvo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Dnes lom Rudice. Po 18 hodině. Společně, nebo každý sám a jen kouknout.
jako lidí tam bylo dost, nějaké maminky s kočárky pár starších párů, nicméně nikde žádná akce
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo se chce podívat na moji ženu večer kolem 20 hod. Je to boubelka. Půjdem tam.
bude dneska někdo?
ať vím, jestli nebudu sám
Mám chuť dneska nebo zítra zajít ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Popremyslim jak budu stihat ale jak bych te poznal?
Ahoj, kde to tam je, taky bych tam chtěl jit.
Je někdo v lomu... Právě teď????
Ahojte v sobotu se okolo 12 budu pohybovat někde tady 49,2162940, 16,6713084, tak pokud má rád někdo nahé opalování, společné honění a taky kouření... může přijít. Jen nejsem moc příznivec starších "větších" mužů. Děkujuuuuu
Jak to tam vypadá chodí jeste nekdo kdyz je stále hezky
Je dnes někdo z amaterů v lomu?
Zajdu dneska, bude někdo? pište klidně vzkaz.
Půjdu dnes kolem 19 hodiny. ....
Ahojte,zena ci par se zajmem o kousek vzruseni? Dnes kolem 14:00. Ja nedebilni, 35rok,sport postava.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj co dnes na večer je tam někdo ??
Zena,par do lomu? Treba dnes😁
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojte chystá sa niekto do lomu?
Ahoj ne tam skoro žádné ženské nejsou .😭😭Tak ani pohonit nejde .
kdo bude zítra? (úterý)??
napište
Tak kdo už je tady?
Nebo se někdo chystá?
Tak jsem rád, že jsem se tam v úterý vydal a ještě radši, že to nebylo zbytečné. Sice ten pár, který si nedaleko mně mezi keři hrál, vypadal docela plaše, ale myslím, že ji klučina rukou uspokojil dostatečně. Škoda, že asi nestáli o diváka. Nakonec odcházeli každý jiným směrem, takže kdyby kočka chtěla kamaráda, ať se klidně ozve *4*
My jsme tam byli včera s přítelkyní a bylo to hodně divoké na dece i v křoví. Užili jsme si oba opravdu skvěle. Publikum bylo taky úžasné *2*
Už jsem si říkal, že se letos v lomu nic neděje, ale vaše včerejší akce byla parádní a to i z pohledu diváka, díky...*4*
Tak to mě mrzí že jsem neviděl. Byl jsem tam dnes na lavičce
Možná budeme ještě v sobotu kolem poledne když bude počasí, chce mě tam i fistovat *2*
V pátek okolo 14:00 budu v lomu, tak když by někdo chtěl může přijít ^^. (Max 35 let)
Ahoj co dnes je celkem pěkně svátek dneska by tam někdo mohl bejt :)
Kam přesně do lomu chodíte? ^^
Chceme jít dnes kolem 16.00 miláček chce dovádět,mám slíbený první anál.*21*,strap už je nachystaný.
A do jakych mist, jsem zrovna sluzebne u Brna, rad se podivam. Klidne sz...
Hezký den, nahoře u skal? U malého jezírka?