Fantasy

Co se děje?

Ve středu jsme byli ve Fantasy. Do tří hodin jsme tam byli sami. Pak přišel jeden starší pár. Před měsícem tam též byli odpoledne jen dva páry. Pamatuji dobu, že tam bývalo plno, zvláště v týden kdy Paradiso nemá denní party. Co se stalo?
my jsme byli asi 3 krat v Paradiso (vždy ve středu) a vždy tam bylo extremne narvano
Tezko rict.Tech vlivu muze byt vice:
Vice konkurence.
Cenova politika
Omezeni v pristupu samotnych muzu.
Dopravni dostupnost.
Nabidka na baru.
Raut.
Obvykle osazenstvo...
Nelze pausalizovat.
My tam chodili pred lety kdyz jsme objevili swingers.
Ale doba se zmenila a nase naroky na kvalitu swingers zazitku stouply a od te doby vzdy jinde byla lepsi nabidka a uz tam nechodime.
My tam byli minulý rok jednou na podzim ve středu navečer, párů pomálu, ale nejvíce nás zarazil vymetený raut, který po celou dobu našeho pobytu majitel nedoplnil.
...všichni chodí do Lublaňský...*1*
Včera jsem byl od 20h a bylo 10párů, další přišli po 22h, celkem bylo 15párů, jedna samotná žena a asi deset pánů*13*
Aha koukejme, red-devil napsal 2 prispevky o pravde,kolik bylo paru v lublansky a byl smazan. Je nam vse jasne, kdo zalozil diskusi na tema fantasy. Tezko bude fantasy mazat pripevek o lzich, kolik bylo paru v lublansky. Ja tam byla jednou a lublanska se swingers nema co spolecneho. Mel zustat gay clubem, coz vlastne i je. Jeste se ted nemohu smichy udrzet, 15 + 10 paru v lublansky, to je klasicka ceska pohadka. Cekam jen, azmi to nekdo z lublansky smaze.
Presne muj nazor :) Zalozim profil a hned neznala pomeru zde pisu forum...
Ja bych do Lublanske nesla uz je proto ze mi tohle jednani i vystupovani lidi pod nickem Pravidla a x dalsima je krajne nesympaticke.
Souhlas s Ovee! Nicky jako PRAVIDLA apod jsou vytvorena jen ucelove, aby skodili ostatnim, pritom jim nesahaji ani po kotniky. Z prostoru v lublansky jsem byla vydesena, a tihle lide nemaji pravo pomlouvat klub fantasy. Fantasy je grand hotel s krasnym bazenem a v lublansky nafukovaci kad, kde se rochtali 3 chlapi, kdyz jsem tam byla. Tohle opravdu nikde neuvidite! Segra ma tuhle nafukovacku pro svoje deti na zahrade.....
Zdravím, každý máme jiné nároky a požadavky, někomu vyhovuje Fantasy jinému Lublaňska. Byli jsme v obou, ve fantasy nemila zkušenost s arabský mluvicim jedince. V lublanske už není nic nafukovaciho ale infrasauna. co se týká návštěv páru v Lublanske tak opravdu tam chodí více páru to jsme si za těch pár měsíců všimli.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jeste vetsi nesmysl jsem necetla. Red-devil: v tvem prispevku bylo, ze pan nad tebou lze, ze tys tam byl a napsal jsi, ze tam bylo 8 chlapu a 1 par, ktery prisel a hned odesel. Me osobne je to jedno, jen si myslim, ze opravdovy swingersklub kam chodi lidi, nema zapotrebi donekonecna psat sam sobe recenze, kolik se pripravuje paru na navstevu. Ale o lublanske si myslim sve....Ta zapachajici voda v te nafukovacce byla citit u prichodu. Nikoho nechci pohorsit, jen mam jaksi dost tech nesmyslnych pisalku. Mejte se krasne a uzijte si vikend
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, uz jsem to pochopila! Takze vlastne kdyz je v lublansky 15 paru a 1 zena, tak je to vtip. Takze cele forum o welnes lublanske je jeden velky vtip!!! Vy v te lublanske jste ale srandisti.Jeste jednou dekuju za vysvetleni.
Lidi, znám a byl jsem ve všech zde zmiňovaných klubech, já se ale ptal, jestli netušíte, proč nechodí lidí do Fantasy...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsme to zkusili tuto středu podruhé. Opět sami od 13 do 15. Tak do třetice to asi nedáme.
Chápeme. Nejlepší léta fungování swingers klubů co by azylu pro chtějící páry , do kterých nechodí jen placené děvky a nenasytní frikulíni, jsou definitivně v pr.... Bohužel vše má svůj vývoj a už dávno tam lidé o které Vám jde jsou jen v menšině.
Je to systémová a vývojová změna platná nejen ve všední den, kdy pracující člověk v zásadě nemá čas vysedávat v klubu , ale bohužel i přes víkend.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj nezašla bys někdy do Fantasy?
Chodíme sice hlavně do Paradisa, ale byli jsme několikrát i ve Fantasy. Příjemný klub, sice tam chodí méně párů, ale když přijdete s přáteli, tak to nemá chybu :-). Ten bazének je úžasný a vše bylo vždy k naší plné spokojenosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, byly jsme několikrát na Římské párty a můžeme doporučit!Dress code je uvázané prostěradlo a pásek, jako Římani , takže se o oblečení nemusíš starat.Párty super, hodně mladých a krásných lidí, hlavně mezi vánočními svátky tam je fakt plno a jsou to doslova orgie.Kdo byl, může jen potvrdit.Vím, že dotaz byl na sexy párty, ale jen tím chci reagovat na to, že budete na poprvé určitě spokojeni!!Takže mezi svátky třeba na Ř.P. ahoj*52*
Urcite neco sexy :)) vetsinou maji slecny a damy tmave/cerne pradlo, body, catsuit..(tedy v bile vic vyniknes :). V klubu se prezouva a pokud nechces chodit bosa nebo v papucich, urcite druhe botky. Akce na teto party zacina spis o pulnoci, nebo pozdeji, tak je dobre s tim rovnou pocitat. Party je z tech navstevovanejsich a tak i kdyz se s nikym predem nesmluvite, sami nebudete. A za nas, byt je klub slusne vetrany, rozhodne neni sexy cadici cigareta :)
Plánujeme zítra Fantasy. Má to smysl? Bude tam někdo? Připojí se někdo?
chodí tam ještě někdo? plánujeme pátek ... přidá se někdo
My jsme byli včera na naší první Sw , chtěli jsme zkusit sex 2m1ž proto jsme si vybrali gentleman párty kam mohou i samostatní muži , klub vše super jen moc párů nebylo cca 8-9 a samostatní muži těch tam bylo asi 15 co bylo docela převaha , problém byl že jsme si to nemohli v klidu užít kam jsme vlezli hned vláček mužů no ale manželka to dala hned na poprvé měla dva v puse a jeden ji mrdal , já jako manžel abych si užíval pohled na svou manželku při sexu tak jsem si spíše připadal jako bodyguard, který odhaněl další muže jinak by se snad na ní sesypaly všichni 😂 Chtělo by to trošku omezit počet samostatných můžu dle počtu páru pak by to bylo lepší .Jinak klub čistý krásný určitě se zase vrátíme .
A na závěr manželka dala za večer 6 pánu 😂 užila si to pěkně .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme před 14 dni, byla to naše první swingers. Lidí moc nebylo, max. tak 10 párů, což se v klubu celkem ztratí. Většina lidí, ale velmi sympatická, bohužel se nechtěli moc družit, takže si každý pár užíval sólo. Ve výsledku pro nás jako první zkušenost pozitivní, byl to příjemný večer.
Vidíte? A nám jste nedali vědět,jak jste slibovali...Psali jsme si,že taky bychom šli.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Caaau vsichni mi se chystame ted v sobotu 14.12. Na oslavu narozenin. Moc se tesime a doufame, ze bude spousta paru stejne natesenych jako jsme my. 😃
Ahoj..my jdeme taky...Snad to bude dobrá akce..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě nijak zvláštně vypadat nebudete.Chodí tam páry všech věkových kategorií.Není se třeba bát.
V sobotu a pátek je vždy hodně plno, někdy i vyprodáno. Chodí páry všech věkových kategorií a určitě nebudete vypadat zvláštně.
Ahoj niekto, kto ide na večierok 25. januára (Black and White)? bude to prvýkrát tam :)
Taky plánujeme se tam poprvé podívat, tak uvidíme, jak se nám bude líbit 😉
Je tu někdo kdo se chystá v sobotu do fantasy?
Ahoj, na masážní párty jsme ještě nebyli. Stojí to za to?
Já ještě nebyl na žádné, která by za to nestála :)
My byly na tý poslední a oba jsme se shodli, že masáže jsou úžasný. Doporučuji
Ahoj. Když nám vyjde na sobotu hlídání, tak bychom šli v sobotu do Fantasy.
Bude to naše první návštěva swingers klubu. Vy už jste někdy byli?
Bojíme se toho, že tam bude málo lidí a hlavně samotní chlapy.
Na tematických párty bývá lidí většinou dost. Na římské jsme byli zatím asi 4x a nikdy jsme si nemohli stěžovat na malou účast.
Nechystáte se někdo tuto sobotu na párty v erotickém prádle? *18*
Nebo někdo tento týden na římskou?
Půjdeme s přítelkyní na Black za 14 dní
Včerejšek byl povedený, shodli jsme se s manželkou, že tenhle koncept se nám hodně líbil a paradoxně v tom římském oblečení všichni návštevníci vypadají dobře*24*
Ahojte, přítelkyně má narozeniny, jdeme si (poprvé) zkusit trošku zaswingovat do Fantasy klubu na kandaulistickou párty, tento čtvrtek večer (6/2/2020) do Fantasy. Nechcete se třeba přidat? Rádi poznáme zvídavé a nadržené páry, podle sympatií třebas i k případné výměně. Těsíme se na Vás :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
http://swingers-fantasy.cz/.
Příspěvek byl smazán.
Chystáme se v sobotu na párty. Kdo jde také ?
Ahoj rádi by jsme také navštívili klub,jen se obáváme aby jsme tam nebyli nejstarší? My oba 48 let🤔
Čau. Jsme na tom stejně ,jen podle recenzí nevíme jestli fantasy je to pravé ořechové,jestli nemáme zvolit jiný podnik v brně
Příspěvek byl smazán.
ve fantasy bývají lidi tak 25-50 s občasnou výjimkou na obě strany
Určitě přijďte do fantasy. Skvělá atmosféra, fajn lidi

Příspěvek byl smazán.
Děkujeme 👍😊😊😊😘😘😘😘.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jak tedy??? Neřadí by jsme byli nejstarší a nezůstali na ocet 🤔
Příspěvek byl smazán.
Jak je to s návštěvnosti po znovu otevření ? Jde mi především o víkendové akce.

V sobotu bylo plno. A spoustu hezkých párů. Obvzlášť jeden, který tam byl poprvé - celkem vysoký kluk a malá blondýnka. Kéž by se nám ozvali *20*
A ta blondýnka byla tuším slovenka *6*
jojo, tato sobota tam byla parádní :-)
Dnes sejdeme s partnerkou na párty do klubu...kdo se přidá ?
My půjdem v úterý. Sice slabej den. Ale co snačatym večerem v praze. Když už tam budem.
Ve středu půjdeme na Kandaulistickou párty, nějaký příjemný muž tam bude?
Chystá se dnes někdo do Fantasy?
Byli jsme včera ve Fantasy poprvé *1*
Ahoj a jaký dojmy? Co si mám vzít na sebe?:)
Klub vypadá hezky, vstup je trochu dražší. Složení lidí jsme čekali maličko jiné a trochu nás rušilo že každou chvíli chodil průvodce co lidem ukazoval co kde je, jak to tam chodí apod. Na sebe si vemte co chcete, po příchodu si můžete dát věci do skříňky a svléknout se buď do prádla nebo jen do ručníku či prostěradla. Mně se tam líbilo, ale manželka čekala něco jiného, lepší atmosféru, takže jsme poměrně brzy odešli.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My chceme jít dnes, tak mi zítra napiš.;)
My jdeme taky dneska (poprve v tydnu) jsme zvedavi kolik tam prijde lidi:)
my půjdeme asi dnes Take na párty
Tak jak včera bylo? Kolik bylo lidu?
My máme také v plánu jít příští týden.
Ahoj, nejel by někdo do Fantasy? Jedu z Liberce, tak ať nejedu sama. O zábavu a pokec postaráno. 🤣
To musíš dát vědět trošku dřív *1*
A co dnes někdo? Sháním doprovod :)
Na co doprovod?...........................?
Jdi sám, já taky chodím sama. Aneb kdo se boji tmy, nesmí do lesa... :-)
Omlouvam se za psani do fora.. minuly tyden byl v patek na Gentlemans party par s holkou ktera mela zavazane oci a hodne si to uzivala, nejste tu? Nebo nema nekdo kontakt..? ;)
Nevíte někdo co je s Fantasy? Delší dobu jim nejede web... Snad to nezabalili...
Dneska jsem taky koukala na jejich web a opravdu ho mají mrtvý... Doufám že to opravdu nezabalili.. Byli jsme tam jen jednou ale doufali jsme že si návštěvu budeme moct brzo zopakovat...
Ahoj, nevíte, jestli tento klub ještě existuje? Na stránky se nedá dostat. Byla by škoda, kdyby skončili, bývalo nám tam moc pěkně.
Před pár týdny jsme si s majitelem psali email. Tehdy to vypadalo na možné, mírné uvolnění a rušení nouzového stavu. Říkal, že brzy otevře a spustí web.

Napište mu asi podpůrný email, ať ví, že nadále máme o tyto zážitky zájem:-) A vydrží.

fantasyclub ((zavináček)) icloud.com
Fantasy žije. Na SDC běží upoutávky na alce;-)
Jak to tam chodí? Co čekat, co na sebe?
Co je SDC?

30znaků 30znaků 30znaků *8*
Teď v sobotu 26.6. se chystáme jít po dlouhé době. Doufáme, ze Vás tam spoustu potkáme.
Ahoj, jde někdo do Fantasy tuhle sobotu (10.7.21)?
Jak to vypadá teď ve Fantasy ve středu, ví někdo. Uvažuji že by jsme tam došli se ženou? Není tam přechlapováno i když mi je jasné že jich musí být více jak žen.
Když jsme byli posledně ve středu na GB tak 4 páry a cca 10-12 mužů. A hlavní aktérka co se věnovala všem. Za nás jízda :-)
Nejde dnes někdo do Fantasy? Jdeme ještě s jedním párem, bylo by fajn více lidí :)
Byl jsem tento pátek na gentleman párty. Bylo to super. Bylo tam deset velmi šukavých žen. Každyl si užil
My jdeme dnes, nepřidá se někdo? :)
Příští sobotu 2.rijna vyrážíme s manželkou na Římskou party. Je to naše první akce. Chystá se někdo taky?
No vzhledem k tomu,že nebyla páteční Gentleman párty tak asi zajdeme zítra.
Ahoj, neplanuje jit nekdo tento tyden v patek 15. 10. na Gentleman party? Diky
V pátek se chystáme vyrazit s partnerkou... Na kohopak se můžeme těšit? Je nám 35...
No my plánujeme zajít,ale koho přizveme vybírá manželka tak nemohu nikomu nic slíbit.M
Ahoj hledáme pár MARTINU a HONZU z Prahy, se kterými jsme strávili 27.11. příjemný večer ve swingers klubu FANTASY.

Napsali jsme si špatně číslo a rádi bychom vás zase někdy viděli.

Klára a Martin
Ahoj, slečna nebo pár dnes večer do Fantasy? Já 33 let, svalnatý pohodar, na úrovni.
Byli jsme včera, kdo odtud tam taky byl??? :)