Lizani analu

Poradi mi nekdo,jak premluvit zenu,aby si nec

Poradi mi nekdo,jak premluvit zenu aby si nechala lizat anal?Me to strasne vzrusuje a chybi mi to.Ona tvrdi,ze ji to dela zle.Napadlo me pouziti nejakeho znecitlivujiciho spreje nebo gelu pred lizanim.Ale aby mi zase neztuhla drzka :-) diky za rady
Lizani analu je pocitove fajn.. Tady spis jde o to ze se ji to hnusi.. Takze nejaky gel ti je k prdu.. Nehlede na to ze by ti huba ztuhla :))
Lizni si u mě :P a ap km i ho můžeš do zadku i šoupnout
Tobě bych lízal prdelku s kundičkou zároveň
Liznul bych si :P a moc rád :-) a taky ho tam pak šoupnul !
Ahoj rád te vyloží obe dírky i zasunu ja vysoky sympatak
Ahoj rád te vyližu obe dírky i zasunu ja vysoky sympatak
Ahoj hrozně mě vzrušuje analni sex doma ho nemám nechceš se sejít někdy jsem 27 sportovní pohodar.
Tak to bych hrozně rád! Ozvi se
Ahoj moc rad liznu😈😈 a pak i protahnu
Zkrátka se s tím smiř, že ne všechno se líbí.
A věř tomu, že pokud na ni budeš tlačit, bude tě za chvíli mít dost a vašemu sexu to rozhodně neprospěje.
Souhlasím, tlačit rozhodně ne, musí to být spontální. Ale je to moc krásný, lízat ženě zadeček :)
Moje žena to miluje. Strašně ji to vzrušuje a sama mi taky olizuje prdelku
taky me vzrusuje lizani pekne zenske prdelky, ale vetsina holek to zamitne s tim ze je to nechutny , kolikrat si rikam ze sem se nemel ptat a proste tam tim jazykem zajet a az pak se zeptat jestli se ji to teda libi
Lízat,ale po sprše;,jinak ne...
Po sprše to už není ono,nejlepší je to po kakání.
tak jasně i takoví jsou fajnšmekři, a k tomu doufají že při lízání zadečku bude žena ještě tlačit prdět a při tom sténat no ne ? :-) ale jo proč ne, je třeba si to udělat hezký ale musí to tak brát oba jinak to prostě fungovat nebude.
ahoj, má potřebuje tak 2 x 2 deci vína:-) jinak se jí to taky nelíbí
Nepremlouvam ji, při lízání picky ji prejed přes análek a uvidíš její reakci,buď ucukne a nebo ne,a hned se vrať k picce.podle reakce buď budeš lízat jen picku a nebo poleví a přestane jinto být protivny
kdo mi oliže anàlek moc ràd bych to zkusil *162**63*
U nás funguje dát si trošku vínka. Občas při lízání kundičky při 69 zajedu jazykem i do análku ale někdy mě tak nenechá, jakoby se styděla. Když ale popijeme tak jako by ztratila zábrany, minule dokonce prsty v kundičce a jazyk celý v análku, hodně si to užívala , až mě bylo líto že nemůžu tu prdelku rozevřít oběma rukama. Každopádně olíznout si anál nechá vždy jen po sprše, když mrdáme jakože nepřipraveně tak max vylízat kundu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Správně dráždění análku je krásné ale bohužel pro dost lidí pořád tabu což moc nechápu v dnešní době. Pokud se člověk umyje tak nevidím problém. Je to krásné zpestření erotických hrátek.
Zkus se nezaměřovat přimo na analék, ale začni pěkně na celé prdelce, masírovat půlky, přejet puklinu a pořádně i vrušit takto. Jak bude vzrušená, letmo zkus přejet přímo dírku a zase pryč. Pomalu to stupňuj...
Když nechce vylízat prdel tak to nedělej je ji to hnusny a s tím nic neudelas
Lízání análku je skrytý klenot sexu. Je to už tabu oblast, a tak to ne každý zažije. Osobně mám zkušenost, že není na místě do toho kohokoliv přemlouvat, pokud k tomu cítí odpor.
Rad lížu anal a předešlá přítelkyně obcas lizala a úžasné, dělat i nechat si dělat *4*