Nudaplaz Oplatil

Zna nekdo?

Ahoj, zna nekdo tuto plaz? Na netu jsme nasli, ze se tam sex da, jinde zase, ze je to spis gay plaz. Diky za info
Ano dá se i sexovat a buzny se scházejí vzadu. Vyloženě sex na pláži se provozuje na Fraňťáku ( je to ten písák u Stéblové), ale nesmím o tom psát, byl jsem nařčen z osvěty, z prozrazení a zneuctění tajného místa, voayeryzmu a asi budu již za to brzy popraven............*4**4**4*
Ahoj, může někdo prozradit kde ten Franťák je. Našli jsme na mapě Hrádek a Oplatil, ale Franťák nikde. Díky
Je to ten třetí písák u stéblové......
Ahoj mam dominantni pani ktera by chtela aby me pichalo vice muzu na jednou slo by to tam byl bych svazany
NEŠLO!!!!!!!! Buztny mají místo jinde!!!!*329**329**329**329*
Ahoj, na mapách se Franťák často jmenuje Jezero.
GPS: 50.107897,15.744926
Tak to je přesně ono.......koho tam zítra před polednem potkáme? *31**92*
Bude tam naka opuštěná dnes že bych si tam nakou našel???
Ale to by bylo skvělé pokud by to s tou popravou vyšlo.
nevím komu a na co odpovídáš......a navíc je to již datumově za zenitem....
O prázdninách špatný semej pejskař a hodně děti
Ahoj, včera v podvečer nás na Oplatilu, na konci hráze, sledoval sympatický muž cca mezi 30-35 roky. Napadlo nás, že se chtěl připojit, bohužel jsme pak byli vyruseni. Tak jestli to čteš, písni.
Myslím, že jsme se již jednou potkali, ale včera to nebylo.......*12**12**12**12* škoda....*11**11*
Máme celkem problém, jak takového muže oslovit, že se muže případně přidat. Jak to děláte? Hanka
Hanko, stačí ukázat a on přijde. S takovým rajcovnim tělem nebude problém. Já bych se přidal hned *4*
Já mám zas problém jak se přidat jak oslovit par
Popraven to nééééé,jen se zamyslet .
Rádi bychom poděkovali diskrétním a slušným voyerům z neděle 12.6. Dopolední i odpolední vzrušení na hrázi bylo super. Jsou tu většinou jen stížnosti, tak nás to moc potěšilo.
JJ chodíme tam často. Většinou jdeme na hráz, která je mezi dvěma písníky (přístup z nuda pláže) a tam se milujeme běžně.
Ahoj neplanujete dnes opalovacku na hradku ,,, dopoledne B-)
Ahoj. Budeme dneska kolem 16-17hod. Jsme par.
Taky jsme to s tou mou chtěli jednou zkusit, ale nikdo tam nebyl a stále někdo chodil sem a tam..... kam chodíte konkrétně?
Potvrdzujeme. Sex aj na hrádzi, aj na konci pod vedením vysokého napätia a večer pl záverečnej aj pri bufete.
Ale tam se to jmenuje Hrádek nebo ne?
Až budete chtít jet, tak mi dejte vědět a já vám ukážu kde to je....*4*
Tak v úterý dopoledne Franták, kdo za námi přijde?
Jj, tady mluví o hrázi mezi Hrádkem a Oplatilem.
Ta odpověď byla pro: stencici...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to je přesně ono.......koho tam zítra před polednem potkáme? *31**92*
Začíná být teplo, snad zase něco zažijeme... :)
... už se moc těším na léto, už aby bylo hezky *4*
A kam chodíš? klidně do vzkazu mi to pisni *6*
to chápu že k vodě *1* ale kde přesně, že bychom se tam spolu potkali.nevím kam to máš blízko.
Nevíte, zda se tam dá stanovat?
Ahoj jsem 24-lety kluk a rad bych si ho vyhonil před ženou nebo párem třeba někde venku nebo na nuda plaži...najdu někoho kdo se rád kouka? Hradecko, Pardubicko a široké okol
dneska večer nějaký pár na šmírování?
Chci jet na Oplatil příští týden. Je tam dopoledne už trochu provoz? Budu tam před polednem a rád bych si trochu užil... :)
Jezdí tam někdo? Šel bych radši ve dvou. Díky..
Pod dráty najdeš buzerantů dost a můžete si navzájem leštit koncovky.
já pojedu zítra dopoledne.......
hledáme pár co si užíval v neděli 18,6,odpoledne na písáku u Stéblové a nevadila by jim naše společnost .nebyly jste tam?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,tak to nás těší že by vám naše společnost nevadila a chodíte tam často A co šmíráci nevadí vám ?posledně nás sledovali poměrně blízko ale snažíme se je nevnímat .
Ahoj najdu zde par co si dnes okolo 11h uzival na oplatilu ;-)
Nejedete dnes nekdo na hradek na nuda? V dop.hodinach
Ahoj, našel bych tady holku nebo pár, ke kterému bych se občas mohl přidat na p.Jezero nebo p. Oplatil ?
Zítra okolo desáté Stéblová????
... příští týden budu mít cestu kolem , ráda bych se zastavila *4**461*
Ahoj pisni den a cas a snad se tu potkame ;-)
Ahoj. Kdy tam budes? Treba by jsme se potkali..
Chystám se provětrat motorku a asi se taky zastavím *4**461*
Ahoj, zítra ráno písák Jezero nebo Oplatil našla by se žena nebo pár?
Kde nejlepe zaparkovat auto? Diky
Kde lezite? Šlo by vas pozorovat?
Ahoj, rád bych se vyhonil před párem nebo ženou na Franťáku. Nechce se někdo domluvit? :-)
Tak jsme dnes byli na plazi stridave s hrazi a bohuzel jsme zadnou akci nezpozorovali :(
No tak to ja jo parecek na prni pohled v poho tak jako jukam jak ji to pekne dela chvilku ok kdyz me vidi a pak " uz jdi do prdele " a to jsem ho nemel ani venku chuderu ;-) tak at si uzivaj doma v klidu kdyz nechteji divaka/y no ne ? Podle me kdyz uz neco rozjedou jako vseobecne tak chteji divaky vzrusuje je to a to je fajn ale kdyz ne tak at se opaluji a tot vse
To jsi špatně pochopil, to byla výzva k análnímu sexu *1*
Taky si myslím,otázkou je kdo ho vyzýval...zda ona či on.*1*
Taky jsme včera na Hrádku byli. Milovali jsme se na té úzké hrázi. Pár lidí nás vidělo, nepřestali jsme a spolykala jsem všechno :)
Ahoj. Nebudete zitra na Opataku?
no super....a lákalo by vás někdy zkusit to s divákem...?
Tak jste se měly do nějaké akce pustit - třeba by se někdo přidal :-)
Příklad táhne ....
Ahoj,našel by se tu pár nebo žena,co by společně se mnou zajeli na Franťák.Já 41,hetero,foto v galerii
dnes před polednem se tam asi objevíme...
Nakej par na oplatil dnes? Kterýmu nebude vadit smirovani
Ahoj. chystám se tam dneska dopoledne. Na Franťák. Jde někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rádi s vámi zajdeme na rumíček, ale ukážete nám to co máte v galérce.....*92**362**87**75**119**74*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ta paní co šukáš prdel je jen na papíru? Budeme nejspíš zítra na Fraňtáku....
Nachazi se nekdo momentalne u vody ? :)
Muž, alebo pár z okolí Oplatilu, ktorý by pozval pár na spoločný víkend? Cez deň u vody a večer u Vás, u teba na chate a pod.....
Může být záleží na dohodě, můžeme se tam potkat a vše domluvit....*5*
Zitra odpoledne se chystám na nudapláž Oplatil. Chtěl bych někde trochu bokem udělat pár svých fotek sem na amateri - ať nemám prázdné album. Kdo mi s tím pomůže? Může být jednotlivec, nebo i pár. Třeba nejen na focení, ale i společnou pohodu ....
Zdarec, tak včera jsem prubnul Hrádek vzadu pod vvn, mohu vřele doporučit.
Perfektní voda i přistup, sice erotika nikde, tak alespoň pár krásných snímků.
Poradi nekdo nejake misto u pisaku s pozvolnym vstupem do vody ???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, jsem mladý, sportovně založený a rád bych neco takového vyzkoušel. Určitě by jsme se na něčem domluvili :)
Kdo bude dnes ráno na Oplatilu? Pokourim a nastavím prdelku. Doufám že v sobotu v 9 ráno tam někdo bývá.. ;)
Nejaky par zitra odpoledne na Oplatilu, co by se rad ridil pouckou videt a byt viden ?? Moc by se mi to s pritelkyni libilo.
ahoj já chodíms kamarádkou na hrádek a vždy to dopadne ,že sexujem a okamžitě tam je prucho'dák:))
Ahoj, moc mě láká zkusit někoho nafotit. Příští týden Po-Pa od 17 do kdykoli. Najdu někoho? Pár či samotný muž. Moc mě vzrušuje představa jak fotim tvrdý pero.
Ve středu jedu kolem a rád bych se zastavil na nuda. Chodí tam někdo dopoledne, abych tam nebyl sám?
Ahoj,pojede pár nebo žena ve stredu nebo ve ctvrtek na Oplatil na nuda cca od 15h a nevadilo by jim,kdybych se připojil?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chces se pridat? Je tu krasne klid
zdravim,bude tam někdo v sobotu odpoledne..nějaký pár nebo kluk na něco erotického?...kdo poradí kde se tam nejvíc sexuje?
Byl dnes nekdo dnes nebo vcera nahotit nebo se jen koupat , nejake zazitky, prihod, postrehy. Povidejte
Ahoj,byl jsem dnes ,letos podruhé podívat vzadu na hrádku,škoda cesty tam chcipl pes.
Musíš na Franták..................................
nevím jak vy ,ale na Frant...to vypadá na pánské pláži(důch) ,kde se každý sám válí a pak není místo pro páry Tím pádem není se na co dívat .jaký máte dojem vy?
Tak to je taky pravda, ale dost často tam bývá jen pár stálých honičů, někdy rodiny s dětma ( to se nedá nic dělat nežli to respektovat), ale dost často textiláci a pejskaři, co je nemají kde venči a plavit (a to mě dostává i když proti zvířatům nic nemám). Přijde mi že to tam tak nějak celkově upadá.... i když asi nejsem ten správný kritik, zas tak dlouho tam nejezdím....*11*
Stim na tu paz jdeme že tam jsou čumilové že při šukani na vás budou koukat


Dneska se to chystame vyzkouset, mozna to bude asi Oplatil a nejake misto pod vedim vysokeho napeti.
Místo buzerantů??????????????????
O víkendu jsme tu kotvily a parádní koupání. Sex jsme si teda moc neužil moc lidí kolem.Poraďte kam se schovat k voďe za tímto účelem? Pod dráty se nám nechtélo. A jezero neznámé.
na Franťák u Stéblové, tam je to hlavně o sexu....*31*
Pokud bude dnes počasí, tak bychom se tam na večer mohli potkat.....*362*
A co zítra odpoledne? Počasí se má zlepšit. Potkám někoho na hraní?
Zítra neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ahoj ,budou 2 chlapy v neděli 30.7.2017 na gay nuda pláži Oplatil vzadu pod drátama?Chtěl bych si s vámi užit,jsem sub,38 let
Kde přesně je tahle pláž? Hned tam, kde končí hráz mezi písečákama, po které tam přijdeš od ofiko pláže? Nebo se musím dát doprava/doleva a kus jít podle drátů?
koukni na odkaz,je tam mapa

http://trojka.unas.cz/gaynudaplaz/
Díky! Takže po hrázi a pak doleva k té úzké hrázičce pod dráty
no nevím odkud jdeš,ale je to u té uzké hráze
Buzerantům zdar........no nazdar..*22**22**22**22*
nikdo tě nenutí tam chodit,ale většinou takový jako ty tam jsou pořád
Neděle-pondělí, nudapláž Oplatil, potkáme tam příjemný pár na pokec?
Ve středu Franták, přijedete??????????????????
To že tam chodí samotní muži stim nic neuděláte.
Jsem pěkný štíhlý herero subík 33/185/80 kterému dala Paní úkol. Mám tu najít bi chlapa, nebo pár, vybrat místo někde v přírodě a nahý se před mužem/párem předvádět, provést dané věci a nechat se při tom třeba i osahávat, fotit a fotky poslat Paní. Za odměnu mám jeho vykouřit, pokud bude chtít. Dále mám najít další diváky, kterí to budou sledovat, pokud se někdo najde .... Mám to provést tento týden ..
co to tu píšeš úkol ,paní a předvádět se ty jsi normální honič, jdi pod výš.vedeni tam chodí samotní kluci a tam se mužeš vyřadit
to se mě vždycky líbí,napíše o sobě že je hetero ale přitom chce kouřit chlapa...obyčejná buzna v počátečním stadiu
Nekdo ve stredu ci ve ctvrtek na koupacku??;-)
Holka na příští patek???? Bude tam nějaká???
Ahoj, neví někdo jak to tam teď vypadá? Za hodinu jedu přes H.K. tak jestli má cenu tam vůbec zajíždět.
Jelikož nikdo nenapsal, tak jsem si těch 15km zajel. Hrůza, na parkovišti schovaný za stromy nějaký honibrk, když jsem se chtěl jít do lesíka vycurat, tak se na mě nalepil další, takže jsem se ani nevyčůral a mazal jsem pryč. To tam nechodí žádný pár, nebo holka s kým bych mohl normálně pojecat?
Jelikož nikdo nenapsal, tak jsem si těch 15km zajel. Hrůza, na parkovišti schovaný za stromy nějaký honibrk, když jsem se chtěl jít do lesíka vycurat, tak se na mě nalepil další, takže jsem se ani nevyčůral a mazal jsem pryč. To tam nechodí žádný pár, nebo holka s kým bych mohl normálně pojecat?
prosím tě kde jsi parkovat že tě pronásledoval jak píšeš honič,ještě se nám nestalo že by mně nebo paní někdo tak to obtěžovat jak tady píšeš,nepoznal on že jsi taky honič
pošle někdo mapu kde označí kam chodí páry? Díky.
Ahoj, take by nas zajimalo presne oznaceni mista, jsme od Kutne Hory, byli jsme zatim 1x a nezname to tam. Diky! J+M
Tak jestli myslíte Franták, kam se jezdí krom koupání i souložit tak to je zde 50.1043186N, 15.7459197E
Oplatil i hrádek jsou oficiální nuda pláže označené na mapě.
No tak teď jsi tomu dal,začnou se tam táhnout davy honičů a máme po dobré a klidné lokalitě.A to tam už pár let s manželkou jezdíme.
Nemyslím si, ty honiči tam byli, jsou a budou. Poslední dobou se tam beztak rozmáhá koupání v plavkách, rodinky s dětmi a hlavně s pejsky se kterými je odevšad vyhodí. Ti co si to tam jezdí rozdávat jsou z 90% exibicionisté, kteří chtějí býti viděni, nebo to dokonce vyhledávají, 10% to nevadí a ti ostatní si to na veřejných místech nedělají. Pokud se pletu, tak se omlouvám, ale myslím si, že mám pravdu. S přítelkýní tam jezdíme ze stejných důvodů a je to tam takto zavedeno. *52*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak si vem pás cudnosti a taky se budeš cítit bezpečněji....... přečti si viz. výše o čem si tady píšeme a pak nebudeš pokládat irelevantní otázky.......*21*
nějak sem nepochopil o jaké označení se vám jedná,páry chodí po celé oblasti Hrádku či Oplatila...každý podle svého uvážení kde se mu líbí
To je fakt, tak spis se domluvit, kdy tam kdo budeme, abychom se nerazdili pred parem, ktery se fakt jde jen vykoupat :D
Puritán vidějící naháče bude pokračovat dál, nudistovi nějaké ty milostné hrátky vadit nebudou a normání lidé nebudou šukat, honit a ani jinak se předvádět pokud tam budou děti......Myslím, že není co řešit.
Ještě bych doplnil že normální lidi s dětmi nepolezou někam kde se právě odehrávají nějaké intimnosti ale prostě půjdou jinam.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tady se ale nehovoří o takových místech jako je bufet apod.nýbrž o skrytých zákoutích kde se nějaké hrátky odehrávají.
Poradi prosim nekdo kdy je tam nejlepsi jit? A kam presne? Ktery z tech rybniku je ten o sexu a da se nekde na nejakou akcicku koukat? Dik
hezkým párům bychom řekli kam chodíme
my až na Franťák (jestli se tomu tam tak říká) doprotřed na tom břehu u trati
v úterý odpoledne 50°06'18.9"N 15°44'46.0"E
Tak to vas tam odpoledne asi nejspis uvidime, chystame se taky s pani trochu nahotit, koupat a opalovat.
záleží co hledaš a kdy tam jít to se nedá určí.
A co zitra bude tam nekde nekdo?
Vemte mě tam někdo. :-) Jen tuším kde to je.
Ahoj rad rekni si kdy bys nela cas
Ahoj, poslal jsem ti zprávu. Tomáš
Ahoj nebyl dnes někdo na Frant... ,zkoušeli jsme nový klobouk a byl nějaký klídek*2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byl jsem s manželkou. Odcházeli jsme v 18.30 a byli úplně těsně u vody. Zatím začínáme, takže sex nebyl.
Ahoj možná jsme vás zaregistrovali ,tedy pokud je manželka černovlasá a byli jste skoro na konci .My byli u břízek a pěkně jsme si užívali i čumilů .Manželka je také černovlasá a dost se povalovala na vodě *5*
ahoj. my jsme tam byli v pondělí. ona na nuda poprvé. Až za pulkou. Nejdřív jen slunění a pak i trochu víc. Ani jí pak moc nevadilo těch několik týpků co tam na nás průběžně koukalo *18*
kdo se pžizná že nás tam okukoval?*4*
moje blond, dost bílý proužky od plavek
Ahoj. Mlady stihly kluk s poradnym perem co rad strika dnes na spolecnou honku?
Ahoj vsem.nejaky pár na páteční večerní koupání či hratky?? Pojedu se koupat.ale klido se i rád pokoukam :-)
Nějaký pár nebo žena zítra 6.9. na nuda bude? :)
Z Prahy na Oplatil???? Nyní v září??
Ahoj. Budeme tam dneska 16-17. Jsme par!
Tak v pátek letos poprvé asi vyrazíme...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,zena,par ktery by se tam nebo nekde jinde chtel potkat?Plánujeme ze by jsme jeli.
Nahocení je fajn, jen trochu upadají místa kde by se dalo.
Kdyby tu byl pár, který se v pátek 20.4 miloval na Hrádku na hrázi - zhruba v půlce přímo u cesty, ona zrzka dole proužek, on vyholený, vysoký, tak nám napište. Pozorovali jsme Vás a líbili jste se nám :)
Vypadá to na nás :) Pokud byl kousek od nás i jeden samotný muž na dece, tak určitě. Jo, užili jsme si to.
Jeee, taky bychom rádi něco viděli. Zatím jsme neměli to štěstí
My měli štěstí hodně, viděli jsme tam už několik párů, jak se milují. A myslím, že nás už taky pár lidí vidělo. Jste moc hezcí, taky trochu doufám, že na sebe narazíme.
Ahoj, budeme s přítelem v pátek 1.6 na Hrádku. Chodíme ale po pěšince od stánku doleva. Když jsme se milovali, tak na nás koukali jen honiči. Chtělo by to změnu *3*
Ano, kousek od Vás ležel muž a při pohledu na Vás si ho honil.
Kdybyste se chtěli milovat před námi / vidět nás, tak napište do zpráv.
Ahoj dnes někdo na franťák? žena jakéhokoli věku na povídání i třeba něco víc ?
Dnes někdo na franťák ?? Pište do zpráv kdokoli ale uvítal bych ženu jakého kolik věku a vzhledu
Chodím tam už několik let a pořád objevuji nová místa. Mění se vzhled míst a lidé, kteří tam chodí. Rád bych se díval na mladý pár, který by se přede mnou miloval a pak by třeba pokynul abych přistoupil blíž a mohl se zapojit. Ale to je sen mnoha chlapů, kteří tam chodí a pobíhají z místa na místo...Ale třeba se někdo ozve...L
V uterý na Oplatilu sice moc lidí nabylo ale i tak jsem krásně pohonil.
A to jsi se dnes kvůli tomu tady zaregistroval abychom se dozvěděli že sis ho venku vymrsknul:
Ahoj, bude dnes někdo na pláži? Asi vyrazíme okolo jedné s přítelkyní.
My jsme se včera vzadu na hrázi celkem ukázali. Sex, orál, mazlení, ... nevadí nám, když se díváte a děláte se u toho, ale buďte prosím aspoň pár metrů od nás. díky
Byla jsem v nedeli u Steblovy a nemile me prekvapil nepomer nahaci - plavkaci. Loni to bylo vyrovnany a tedka jsem videla asi jen dalsi tri nahace, mela jsem problem najit si misto. A to jsem prisla až po sesty vecer... Za krovim byl par v plavkach a hrozně se divili, ze tam nejsou sami *3* Aspon o par metru dal na druhou stranu byl sympatickej nahac *18*
zdravím,tam se chodí i v plavkách?já myslel,že od vykřičníku jen nazí?je pravda ,že v újerý tam byl pár oblečený
Nějaké foto z této pláže........?
Rad bych take vedel kde je ten frantak kdyz jdu prez hraz dam se doleva tak tam jen samej chlap
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jit na ten, co je u Steblovy. Hned na ten breh. Chce to ale trpelivost pri hledani místa, bejva tam narvano...
Nejede dnes někdo na Franťák nebo Oplatil? Kouknul bych se nebo přidal.
Zitra vyrazime s polovickou na Hradek, potkame tam nejaky normalni fajn par, pokec a tak? Pokud ano , piste zpravu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
koho jsi viděl a kde? kam chodíte?

Zajel bych dnes dopoledne na Hrádek, Oplatil nebo Franťák. Bude tam někdo?
Ahoj, budete někdo dnes od 16:00 - myslím ženu nebo pár? Já jdu s přítelkyní chytat bronz. :-)
Dnes jsou všechny pláže na Fr. obsazené, je tu spoustu rybářů se psy a většina je v textilu. :-(
Takže to tam je začátek konce....*11*
Existuje nějaká náhrada??????...*31*
Zdar, tak včera na Hrádku vzadu pod dráty premiéra. Dostal jsem typ, tak jsem to se samičkou zkusil a neskutečná palba. Co jsem registroval, tak dva chlápci, jeden na cestě, honil jak zběsilý a pak se zastavil i pár, což bylo hodně vzrušující. No něco na sexu v přírodě a s diváky asi bude, Manželka i já neskutečně vzrušení.
A nejsou pod dráty jen buzíci? Kde přesně to je? Kdy bude repríza, rádi bychom na kukačku? *9**9**9**31**31*
Zda-li tam jsou buzíci netuším, ale je tam rozhodně dost příhodných míst, kde se dá provozovat sex. Manželka plně spokojená takže asi v dohlednu opět vyrazíme.*119**49*
Dejte vědět kdy a kde, rádi se přidáme....*31**31**31**74**74**74**362*
Jak jsem psal, nemáme příliš zkušeností s touto zábavou, ale zajímalo by nás jestli jsou určitá pravidla mezi pozorovateli a souložícími páry. Nepodělil by se někdo o podobnou zkušenost, resp. jak to vlastně na Hrádku vzadu "pod dráty" chodí
Ahojky jsou už zralé ostružiny ? Ráda bych se tento týden zastavila ? Písněte dd *6**461**267**21*
Z jižní moravy na Oplatil pod dráty na ostružiny.........tak ten je taky dobrej.....*22**22**22**22**22**22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V tom případě se tam můžeme zítra sejít......v kolik a kde?
Zítra po delší době razím na Oplatil.... těším se 😉
Podle mě je lepší Hrádek než Oplatil. Zepředu od silnice je hnusná voda ale vzadu je krásně čistá voda. A klidně bych šel do plavkové části. Jsou tam ale i místa kde se o to léta starají lidé. Jsou tam i vysázené stromky voleybalové hřiště a nikdo tam neotravuje. Tam se mi to líbí nejvíc. A nikdy tam nikdo nešukal.
Primo na Oplatil? Ja chodivam na Frantak *19*
A dnes tam budes? Kdybych sel okolo, stavil bych se
Ahoj nepůjde zítra dopoledne někdo na hrádek ?
Je tu par,který přišel včera v půl osmé na Frantak? My jsme s manželkou právě odcházeli a byli jste vzadu,,hned vedle
nas. Napište případně do vzkazů. Díky.
... byla jsem koncem minulého týdne a bylo moc fajn *24**44*
...kdyby jsi se nekdy nudila,tak napiš ..dáme opalovačku *24*
Ahoj. Nikdy jsem na nuda nebyl, chtěl bych zajít na Hrádek ale jsem už tak trochu opálené v plavkách,nebude to blbý když Zajdu na Hrádek s bilym zadkem? Nebudou na mně koukat jak na ... nějakého činili nebo něco podobného? Nevím jak to tam chodí,uvítal bych doprovod.
Klidne prijed je fajn a dost lidi v davu se vytratis
Voda skvela, jen to tu nejak moc nezije. Nebude tu dnes nekdo dovadet?*24*
Nežije?Před chvílí jsem jel okolo a aut je všude mnoho..
Dopoledne vcera mrtvo, odpoledne jakz tak a vecer pusto a prazdno
Ahoj hledám ženu která by mě vzala na oplatil. Nikdy jsem se sám neodhodlal
Já 25let/85kg 170cm. Děkuji za odpověd
Ahojda,chodíte ještě někdo na tuto spojovačku sexovat? Nebo už se chodí jinam :) díky za rady :-)
Chodíme tam stále a nejsme sami :)
O jaké spojovačce je řeč???? Jedná se vážně o oplatil, nebo se bavíme o hrádku?...*11**11**11*
Myslel jsem hráz mezi dvěma pisakama...nevím jestli hradek nebo oplatil,pak někdo pise pořa*1**1**1*d o frantaku a taky o vysokem napeti ...kdo se v tom ma vyznat
Jj, nejdříve napětí a pak proud.......*1**1**1**1**1**1**1**1**1*
Ahojda,chodíte ještě na tu hraz mezi pisakama,nebo kam chodíte..rad bych se domluvil s nějakou paničkou na společnou opalovačku*18*
Máš chodit na franták tam máš větší šanci
Tedy shrnul bych to. Sexovat se dá za určitých podmínek kdekoliv.
Chystáme se, pouze, opalování? Kam? Abychom příchodem nebudili naděje u honičů na nějakou akci? Oba tam budeme prvně.
Jednoduše si vyberte pláž kde jsou rodiny s dětmi, nebo důchodci, ženy, rodiny atd.
Tak tam asi není vhodné běhat nahatý :) leda bys myslel nuda rodiny atd ;) jsem zabržděnej
Tak na nuda chodí lidi co vyznávají nuda. Na plavkové pláže chodí lidé co vyznávají plavky. Když půjdete na nuda tak všichni budou nuda.
Jj já jsem mongol, já to nepochopil hned :)
Kdyby se chtěl s námi na oplatilu potkat pár či žena na společné nahoceni koupání atd . Nechť se ozve,budeme tam celi víkend
Ahoj, to bychom rádi...koupání atd....
Dnes a sobota par na pokec?Je tady nekdo ?
Ahoj na Hradek jedeme zitra,uzit si nahotu a slunicko
Pár či žena na oplatilu a chtěli by se tu potkat?Jsme tu do zítra.
Někdo dnes oplatil? Chystám se
Už je vám zima ?? Nebo ještě chodíte ? Já ještě jo aspoň se slunit. Žena nebo pár na pokec na dece ;)
Krásné ráno.. dnes jdu naposled nahotit k vodě na hrádek,oplatil. Nějaká dámská společnost ?
Kdo jste byl dnes kolem 13 hodiny na Frantaku sice rychlovka; ale pěkná šukačka.
Ahoj včera jsme byly poprvé na Oplatilu pod dráty. Prostě kouření u vody je kouření u vody a oproti fant.. žádní stařečkové šmíráci
Takže buzíček?????..........................................
Pod dráty může být i tak jak je hřiště a ty nízké stromky. A taky až za tou hrázkou, kde jsou pěkné pláže pod stromama.
Jirka říká, že jsou tam všechno jen buzíci a když to říká Jirka tak to bude pravda. Neserte Jirku, nebo vám řekne, že jste taky buzíci. Jirka je genius.
A ty jsi pes co si líže koule...asi máš k těmto peaktikám nějak blízko....*22**22**22*
Ano jirko. Mas pravdu jirko. Mne se ten moc pejsek libil i jsem si ho pohladil, priznavam. Ty jsi nikdy nehladil psa ? Tak jsem si ho vyfotil a prislo mi, ze se k zdejsimu kulturnimu prostredi hodi. Tak nejak vystihuje o co tady na amikach jde. A jako jo, kluci se mi i celkem líbí. Ale bud v klidu, ty jsi na me uz moc stary.
Nekdo dneska ? Ja 30 let sympatak par muz nebo zena vek nerozhoduje
Jirka je buzna *3*ale u nás kouří manželka*24*
To je to velké stvoření se začmáranýma očima černou fixou???? I u buzíků si hrajou na mámu a tátu. Mě stačí když je to ženská, tedy alesp trochu hezká a sympatická...*1**1**1**1**1**1**1*
ahoj,chodil někdo v létě na hráz mezi Oplatilem a Hrádkem,tam až dozadu,takový širší plácek?moje mladá přítelkyně tam zažila svou první nahou premiéru.Chodili jsme často na stejné místo.Ona drobná brunetka,potkal nás tam někdo odsud?
Myslím že ano, ale chodí tam poměrně dost lidí. Chce to nějaký bližší popis, nebo foto.
Nedej dnes někdo na Oplatil? Pár nebo muž?
poslední dobou to zije na hradku kazdy den tam je pekna bloncka s chlapkem a honej tam nad ni
Fakt? A kdy a kde tam byvaj?........
krásné zážitky z letošního babího léta na oplatilu *6**461**4*
Ahoj všem, tak uprostřed zimy nestyska se vám po nahoceni v romantických koutech Hrádku a přilehlých pisaku? Upřímně my bychom si už trochu zařadili, zima se začíná zajidat!
Ahoj🙂,my jsme na tom úplně stejně
Hledám naturisticky založenou partnerku k návštěvě natur akcí, společné dovolené u moře bez plavek,Život je premiéra repríza již nebude..tak proč ho neprožít ve dvou ???
Na pinďoura žádnou nesbalíš.......vyfoť si raději šrajtofli.....*22**22**22*
Taky tak
Nejede někdo zítra na hrádek?
Tak jsem tady na nuda pláži.Uz začíná i opalování. Jeden se už sluní. Já zatím se rozehřívám z cesty na motorce.
já už taky dnes zahájil nuda sezonu, zatím jen na louce za městem a hřálo to parádně.
Netusite, jak to je tam pod dratama vysokyho napeti? Tam je gay nuda plaz nebo tam chodi i hetero pary?
Ahoj,pod dratama vlevo bych to viděl jen na gay muze.
Ahoj, nějaký pár na společné nahocení???
Byli jsme v pátek. Lidí trochu, my na hrázi a blízko nás dva šmíráci, co si ho honili, když jsme se to dělali. Ale užili jsme si to moc
Až půjdete příště tak dejte vědět 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, najdu muze, ktery by mi zitra dovolil mu ma neho sahnout?a treba i spolecne pohonit?
...ahoj, já tam budu o víkendu, není problém se domluvit, ale jsem nezkušený.......Zároveň mi poraď, chci si to s manželkou rozdat někde v okolí, kde nás může někdo pozorovat, ale ona o tom nesmí vědět....jsou tam nějaké skryté plážičky?? Budeme tam v pátek kolem 11 hod., oba budeme mít bílá kola.....ale neznám to tam.....
Zitra vyrazime, potkame nejaky par podobneho veku? Jsme ochotni poznat i mladeho muze s peknym nadobickem, nestiticiho se vzajemneho kontaktu s druhym muzem.
Ahoj,

chodíte nebo půjdete na "Franťák" nebo na ofiko nudapláž Oplatil? Chystám se s přítelkyní tak mě zajímá kde to je lepší. My 28 - 22let.
Byli jsme na Franťáku (1. od Stéblové) a rád bych porovnal s jiným místem.

Díky L.
Ahoj, v kolik tam budete? :)






Není tu náhodou kluk, co se snámi včera večer (pondělí) potkal na hrázi mezi písákama, koukal, sáhnul čubce na kozy a pak šel s námi k autu. Díky snad se najdeme a ještě něco podobného zažijem.
Není někdo na Oplatilu? Nechce se mi samotnému.
Je tu "odborník" na Frantak? Nějaké zkušenosti jak to tam jede? Rádi bychom se samickou nějaký rajcovni zážitek.
Nevím zda jsem odborník, ale na Franták a Hrádek jezdím posledních zhruba 5-6 let, zprvopočátku to tam bylo supr - úžasná atmosféra, lidi... kdykoliv jsem se vracel od vody zpátky k autu, vždy jsem tam viděl několik párů jak si užívaj. Za poslední 2-3 roky se to hodně změnilo... bohužel k horšímu... nyní tam neustále dokola sem a tam jezdí na kolech každých zhruba 15 minut starší pánové (zřejmě místní), až na pár výjimek jsou velice nesympatičtí, nejen pohledem, ale když se s nimi člověk baví... nebo jen když se jim snaží něco vysvětlit... Zkrátka jsou to čumilové a honílci, co tam okukují kdekoho a honí si nad nimi... Bohužel je tam několik takových případů, kdy neberou v potaz/nerespektují žádost lidí, kteří si tam užívají sexu... Když na Vás tito čumilové koukají a vy jim sdělíte, že nemáte o nic s nimi zájem, ba dokonce, že si nepřejete, aby vás sledovaly a slušně je požádáte, aby odešli jinam a nechali Vám soukromí - ignorují to. Čuměj dál! honěj si! jediné co pomůže je obléct se a odjet pryč... jinak se některých nezbavíte nikdy... naštěstí tam takoví nejsou všichni, někteří respektují Vaši žádost a soukromí, bohužel jsou to spíše výjimky.
Takže shrnutí.... Dá se tam užít si i nadále, ale pověstní čumilové celkový dojem dosti kazí - někomu to vadí více, někomu méně.
Mohu potvrdit! I my jsme dřív jezdívali na Franťák častěji a více rádi. Velké množství doslova dotěrných kolářů - honičů, čumilů, kteří celý den objíždějí Hrádek - Franťák stále a stále dokola, nás pomalu vyhání jinam. Další kapitolou je stále zvyšující se tlak rybářů... Ale jak píše ronan21 stále se tam dá i přes tyto těžkosti užít hezký den.
Moc děkuji za vyčerpávající komenty. Cumilove a honici jsou asi všude. Jde mi o to, aby se snad někdo z drzounu nechtěl připojit proti vůli souloužícího páru nebo trojice. Násilí je to poslední, co by zde člověk hledal, že.. Faktem ale je že určitý zájem že strany muzu, tedy pouze pasivni je i žádoucí. Nemáme problém když se při našem pareni v určitých mezich muži vzrusuji. Řekněme vzájemně si vyhovět.
Všichni 3 v předchozích příspěvcích jste to napsali pěkně a vyrovnaně. Co se sejít obě strany a pokecat, setkat se, vyměnit si zkušenosti, zážitky, proč tam vlastně chodíme. Tím myslím páry a pak i tu druhou, často kritizovanou, ale jak je napsáno i potřebnou stranu honičů. Kdo máte zájem, napište mi do vzkazů, odpovím a zorganizuji to.
Zajímavý návrh, ale obávám se, že neúspěšný, jelikož ti nesympatičtí honílci beztak nedorazí. Je to zhruba rok zpátky co s některými těmito pány tam měl někdo prý velice nepříjemný rozhovor, který zůstal bez výsledku.

Kdyby existovalo více takových míst nedotčených dotěrnými honibrky, tak bych tam dávno jezdil, bohužel taková místa téměř nejsou a proto třeba mne osobně velice vadí, když už vyrazím na hrádek či franták (mám to hodinu cesty autem), a nakonec mě tam obtěžují tito lidé.

Pokud se však podaří s někým zkontaktovat a domluvit z nich... můžeš mi o výsledku napsat soukromou zprávu zde na amatérech. Já se s nimi však scházet nehodlám, proto žádám jen o výsledek z jednání s nimi.
Násilí jsem tam nikdy neviděl ani o tom neslyšel, toho bych se nebál. Zda Vám honiči nevadí, tak se tam vydejte... během minuty u vás bude celé obecenstvo nadrženců s pérem v ruce *3*

jen tedy nechodte na začátek - první půlka rybníka bývají důchodci, rybáři a rodiny s dětmi, druhá půlka převážně chlapi, výjimečně páry. Od druhé pulky rybníku je sex tak nějak očekáván. Až na pár výjimek, kdy tam zabloudí rybáři či rodiny s dětmi co tam mívaj někdy i stan.
Rozumím a díky za odpověď. Ohledně Pavlova návrhu, fajn nápad, ale bohužel by to opravdu nic neřešilo, ono je to vždy o lidech. Tedy zkusíme, zda je to, právě to, co hledáme, případně se pak podělím o zkušenost.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, nejde se někdo nahatit na Frantak nebo Oplatil?
Ahoj nechcete se někdy potkak na hrádku? jezdím tam a rád byc se na vás kouknul z povzdálí
No hele, jsou tam stromy a kere. Napadlo vas nekoho udelat si treba zastenu z plachty aspon ze smeru od cesty? Ja mam maskacovou 2x3 metry. Mam ji na pristresek v bivaku, tak proc si neco nepostavit u vody?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele my tam už letos potkali chlápka s dalekohledem a vůbec bych se nedivil, kdyby tam měli nainstalovaný kamerový systém. *22*
Takže s tím, jestli mají honiči dobrý výhled, bych si starosti nedělal.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Včera super akce na Hrádku, úžasne sme si se ženou zasoulozili za přítomnosti "odborné veřejnosti", myslím pánů co rádi užívají života. Skvělé nám to tam spestrili, moc fajn díky.
Ahoj, nějaký pár na nahoceni? Jsem na hrázi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, nemá v plánu dnes nějaký pár zena *4* zajít na Franťák?
Na Frantak ne ale na Hrádek jedeme trochu pozlobit*4*
Nechystá se někdo zítra dopoledne?
Kde konkretne se zlobi na hradku?
všudeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ahoj, nějaká žena či pár by večerní koupání?
Zlobí někdo na Hrádku? Zašel bych.
Někdo dnes na Hrádek nebo Frantak
... taky dnes zajdu, ochladit se a pod.😉
Já tu právě koukám na souloži i par
A kdepak tam..? To je tak velký že to je obcas hledat jehlu v kupce sena..
No tak ti z tebe asi mají radost.*1*
To musí být nádhera sledovat je při akci *31*
Aktuálně oplatil dělící hráz pod dratama. Voda super .
Teď pod dráty pár a paní slušně sténa prý tu jsou až do večera;)
Dávejte si pozor na hrázi na Hrádku, začínají se tam lidem ztrácet věci.
Už se tam zase krade, jo? To tam zase chodí ten hnusnej, malej ubožák, který si myslí, že je strašně nenápadný a nebojí se vzít klidně celý batoh. Letos jsem ho tam ještě neviděl, ale loni a předloni tam byl pečenej vařenej.
Proč si na něho někdo nepočká a nepodá *329*
Nevím kdo to byl, ale od lidí co tam jezdí léta jsem dostal podobný popis jako zminuješ ty... někomu tam právě včera ukradli batoh s 2 telefony a nějakými dalšími věcmi... batoh měl být nalezen někým opodál v lese/keři, ale majitelé ho tam nemohli ani přesto později najít... prý je to tam nějaké častější... já jsem byl překvapen, protože tam jezdím už 6 let a o krádeži jsem slyšel prvně... Nějak tam začínaj chodit "ti nesprávní" lidé.
Ten to bere asi ve velkým jelikož hned kousiček ležel slečna s pánem a ti si ničeho nevšimli.
Oni tam mohou klidně krást i lidi, kteří jen ucítí příležitost a obvykle to pak už nezopakují.
Toho chlápka jsem viděl jen jednou a pak mi o něm dvakrát říkali lidi, kteří tam skoro denně chodí, ale to je vše. Chce si to prostě dávat na věci pozor a nenechávat je tolik na očích.
Jinak jestli tam opravdu někdo chodí a krade tam, tak si určitě tipuje starší lidi.
My byli dnes a vše v pohodě. Milování ve vodě i na dece :)
Byli jste moc sympatičtí. Škoda, že jsme už museli s partnerkou domů. A co se týče krádeží, bude třeba věci hlídat. Viděl jsem, jak se tudy jen tak potilovali dva hodně snědí mladíci. Příležitost dělá zloděje...
Vy jste nás viděli? Kde jste byli?
Také si tam jezdíme drobek pozlobit je to tam krásný příroda je krásná
My zlobili dnes dopoledne kousek od stánku pod břehem a když jsme se pak procházeli po hrázi dozadu, tak jsme jediní zlobící rozhodně nebyli :)
Ahoj, pár či žena na odpolední nahocení???
Jedu tam s kamarádkou oba 40 let uvidíme jak a co se tam stane . Budeme tam od cca 12h
Neznáme to tam . Nějaké GPS kde to přesně je ať nikoho nepohorsime
Here → 50.1005225N, 15.7238631E








A víc se chodí páry veřejně milovat sem, nebo na hráz?
Ahoj,mi přijedeme až tak na 18h. Když ještě budete napište do soukr.zprav nějaké poznávací znamení. Nebo aspoň jak to tam dnes vypadá;-)
Jsme někde tady ale nemůžemenajít nudaplaz
jste na oplatilu nebo na frantaku
oplatil 50.1053306N, 15.7168861E
franták 50.1062817N, 15.7468964E
vašku tys měl zustat doma..seš uplně blbej *23**23*
no asi jo nachodili jsme asi 10km a nikde nikdo .

Jdeme dnes s přítelkyní po práci. Bloudit určitě nebudeme. *4*
Dnes tady krasna blondynka úžasně kourila a honila veřejně. Pred chvilkou. Jinak asi nic aktualne?
Ahoj ,neni nejakej pareček na frantaku, oplatile? Rad bych z povzdali koukal 😉
Jj....ta bloncka s piercingem byla luxusní....
Ahoj, samo, že se tam šuká. Když jdete od vlaku, zast. Stéblová, jdete kolem hájovny a druhá zatáčka za kolejema (též autem) je tam zákaz vjezdu - lesní cesta vede přímo k rybníku a u rybníku do leva, v pravo se taky někdy šuká, ale většinou tam jsou oblečený a rodiny. Ale mějte na paměti, že je tam hodně čumilů a honičů, kteří čekají na pozvání. Někteří jsou i dotěrní, tak si musíte říct, jestli je chcete, či né, protože jich tam může být i cca 7. :-) Jo a tomu věřte. Honzi
Ahoj všem, bude někdo v pondělí u vody na piskovne? Mohu profesionálně namasirovat.
Jsme na Hrádku a nikde ani noha. Úžasný čas na outdoor-ovy sex.
Oplatil na hrázi par lidi tu je . Nechcete se stavit?
No nikoho jsme neviděli. A už máme flicek
Ahoj jste na Hrádku,, myslím že tam asi mooc lidí není,, právě se tam jedu podívat????
Slunce je venku a začalo se to tu hemžit, zvláštní odkud se ty lidi berou.
Ahoj, někdo dnes na nahocení na Oplatilu???
Ahoj, v pátek 19.7 budeme s přítelkyní na Franťáku. Nechcete to zkusit? My 60/55
Nevi nekdo, jestli se tam bude letos konat zase ten festak?
Jeden hudební festival se tam již letos konal, vloni však vím, že tam byli min. 2 festivaly - ne přímo na hrádku ale párset metrů dál... zda myslíš jeden z těchto menších festivalu tak se ještě nejspíše nekonaly - ale nevím to zcela jistě
Tak jsem se taky dnes vyrazil podívat na ten váš “slavný” Oplatil. Musím říct, že jsem čistší vodu snad mimo lom neviděl. Krásná příroda a celkově je tu hezky. :) jen sem nejít sám a bylo by to dokonalý. 😁 ještě dám par temp a pojedu. Tak snad někdy naviděnou. ;)
Tak to je pravdivá recenze a je vidět, že pisatel pobral i dávku inteligence. Voda je opravdu dobrá a na Fraňtáku bývá ještě lepší.
Frankťák je to štěrkové jezero? Někde sem to tady už četl výše. Nejsem místní, tak znám sem slyšel hlavně o tomhle a o Opaťáku. Tam sem už kdysi byl.
Přece nebudu psát bludy, když je to pravda. :)
Dneska tam zajedu zase skočit na chvilku.
Na mapách je označen jako Jezero. Tam je voda pěkně čistá. Jinak dnes na hrázi pár a hezky se k sobě měli. Moc fajn lidi. Nešlo mi o bludy, ale mnohdy co tady lidi vyplodí je....
Jj. Je to jak říkáš. Bohužel. Já zatím došel jen k tomu volejbalovému kurtu. Nebo dál je nějak větší pláž než tenhle plácek? Štve mě, že chodím sám. U nás chodíme aspoň ve dvou a je to zábava. Takhle když sem tam byl včera, tak sem myslel, že jsem mezi onanující skupinou jedinců, kam určitě nechci patřit. :D blbé je, že můžu každý den až po 6 hodině a o to už nikdo moc nestojí. Každopádně děkuju za radu. ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč mi nikdo neřekl, že naproti je obří Npláž s občerstvením??? 🤷‍♂️😃 ale fakt je to tady hezký. Jen asi všichni místní amatéři chodí k tomu volejbalu v domění, že někoho uvidí. Nebo říkám blbosti? 😅
Třeba proto aby jsi to tam vše nevyžral a nevychlastal.*6*
I to je možný. Hladovej sem pořád. 🤣🤣🤣
Je zde nějaká dáma/slečna na večerní koupacku pod dratama na oplatile
Ja tam mozna pojedu zejtra, ale spis driv. Treba dopoledne.
Jako dnes? a v kolik asi tak cca????*9**9**9**9*
Lidi jezdite i kdyz je takle zatazeno ale teplo?
Ahoj. Zrovna teď mě tohle napadlo taky. Zbožňuji ten pocit být nahý mezi nahými lidmi a přemýšlel jsem jestli to není blbé jít na Npláž když je zataženo 🙂
Ja jezdim. Ale po vcerejsim uchylakovi se mi tam uz moc nechce. Spis pojedu na Opatak.
Jako fakt? Ukroutit a zahodit.
Hele mam dotaz mimo tema. To je normalni, ze clovek zalozi ve foru tema, ktery tu jeste neni, a nekdo mu ho smaze? 🤔
Příspěvek byl uživatelem smazán.
muz byl plesaty? Pokud ano, tak ja se trosku podival, dekuji :P
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, budete tam dnes odpoledne?
Nevidel sem v podstate nic, pouze jsem prosel :) nevedel jsem zda-li stojite o pozornost
Ano.také se mi to stalo.zde jsem chtěl napsat pouze ANO,ale chce to po mě 30 znaků
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pojedu taky👌Tak se můžeme potkat
Ja dam hradek nebo opatak. Pridal by se nekdo? Vzajemny pokec
Ahoj,da se tam někde nocovat,třeba i stan?
Úplně v klidu. Vyberete jednu z možných, volných “kójí” a zakempujete. Rybáři tam jsou taky na X dni, takže bych to asi neřešil. ;)
Občas tam v létě přespíme ve stanu. Ale stavím ho až se soumrakem....myslím stan :-))
Dobrý večer nebude zítra nekdo par zlobit přišel bych se podíval
Včera odpolko nás s kamarádkou asi po dvou hodinách vyhnala bouřka z Opaťáku.
Napadlo mě vzít to domů kolem Oplatilu, ale nakonec jsem zahnul k Franťáku. A protože se obloha už lepšila, zaparkoval jsem tam s tím, že ji ukážu ještě další koupání...
Zhruba v půlce jezera byla větší čistá plážička, tak jsme se tam rozložili a začali se muckat. Kousek dál parta mladejch asi rybářů naskákala do vody zrovna v momentě, kdy si na mě kámoška nasedla. Jelikož na nás kluci z vody viděli, byla z toho nesvá a jen se ke mě tulila. Aby toho nebylo málo, po cestičce nad námi pomalu projeli dvě holky na koních a když nás viděli, měli nějaký komentář, tak povídám, že si také užíváme jízdu "na koni". Chvilku poté kluci ukončili koupačku a my si konečně začali tu naši jízdu opravdu užívat. Jelikož ona se slastným výrazem ve tváři stříkala dřív než já a tak jsem se už moc nezdržoval a za chvilku ji pěkně naplnil. Když jsme se vydýchali a rozhlédli kolem, cca 30 metrů napravo byl nějaký pár a viditelně rozjížděli svoji akci. Skočili jsme do vody se osvěžit a to nejspíš ženu z toho páru rušilo, takže se nic nedělo. Sbalili jsme ležení a šli mrknout ještě dál, jaká další krásná šukací místečka na Franťáku jsou. Cestou zpět už byla dvojice "ve spojení" a za našich pohledů si svou akci v klidu zřejmě fotila - točila rukou ženy na mobil. Asi profící *22*
Každopádně z našeho zážitku vzešlo rozhodnutí, že se sem ještě určitě znovu podíváme...

Ahoj, Franťák nejde na google mapě najít... Kde to je?
Chcete jet z Lazni Bohdanec nebo z Pardubic ?
Chce to 30 znaku. mate to v sz. Kompletni..
Včera v podvečer na konci hráze, nechali jsme se vidět mužem asi tak 30-35 let. Tak jestli to čteš, písni.
Ahoj, taky se přidám. Včera později k večeru, muž který se na nás díval a honil kdyz jsem to delala s přítelem a potom se udělal kdyz jsem na něj pri koureni pritele po ocku koukala at se ozve.
Bylo to pěkný,hlavně ten kouř.
Ja v sobotu neznám to tam, chtěl bych info díky.
Nevíte někdo je u pisaku hrádek nějaký kemp na stanování slyšel jsem že tam jsou nějaký kempy můžete někdo poradit jak se jmenují kempy a kde jsou případně umístěny a kolik jich tam je a jaký ? chtěl bych dojed z Brna ale moc to tam neznám . mooc děkuji vám za rady .. děkuji
Čau lidičky je tady někdo kdo by mi ukázal jak to funguje na hrádku kde jsou pláže a hřiště volejbalové a ty kempy chci jet na více dní pod stan na pisaky na hrádek a rovnou bych to rád s někým kdo to tam dobře zná prošel a třeba narazíme na nějaký páreček a mužem třeba neapadně zašmírovat nebo nějaké dobrodružství kdo by byl ochotný mi ukázat pěkný pláže a místa a říct jak to kde funguje tak bych byl vděčný , jsem mladý sympaťák , odměnou může být nějaké pozvání na pivo , kdyžtak mi napište . děkuji moc .
Ahoj, tak kdopak nas vcera kolem 2 na hrádku smiroval jak sukame? Mladsi kluk...
No, čím dál lépe. Sukani na Hradoplatilu hezký frčí . Otázka času než se to tam pěkně zvrhne v neřízenou sw. Akci.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My, pokud bude hezky, bychom si tam jeli verejne zasukat zitra kolem poledniho.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To me pobavilo. Neverili byste kolik lidi napsalo vcera nam 😉 taky se radi ukazeme a zaroven podivame, ale mame to radi spis ve spolecnosti paru, nez samotnych muzu.
SW v přírodě....tý jo...to bylo....chystá se někdo na Oplatil dnes?
Dnes jsme se byly 1 podívat. Překvapilo docela dost lidí. Určitě pojedeme někdy.
Dnes po 14h budu na nuda, kdybych chtěl nějaký pár diváka, napište do vzkazů.
Shánět diváka na Hrádku a Oplatilu je jako nosit dřív do lesa. Je jich tam mraky. Až se člověk diví odkud se berou.
Ahoj,jsme na rybniku Oplatil,bistro u Komsra,nevime kde nahatit,jsme tu poprve,a na motorce
Nejjednodušší je přímo naproti. Nebo k bistru kde je nudaplaz tam po hrázi dál a tam už podle holých zadku místo poznáte. :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkuji páru se slunečníkem za příjemné zpestření na piskovne . Ač to nebylo v plánu musel jsem sledovat váš prstoklad. Máte u mě zdarma profi masáž. Pokud máte zájem ozvěte se.
Tak to máš pravdu :-D
My dnes hrátkovali hoooodně vzadu na Oplatilu, ale i tam nás cyklo-špacírmeni s ručníkama přistihli ...
Zítra na Franták vyvezu moji kamarádku :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A kde potom bude nějaky pěkný místo v autech ??
Svama budou radovanky tak jako vzdy vsude krasne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo dnes na Hrádku? Jsem tu sám uprostřed hráze s ručníkem amatéři, hledám ženu či pár
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska v sobotu bude krásně tak jse vydám z Brna na hrádek pokochat se na to jak to na hrádku žije doufám že uvidím spoustu krásných párů já sympaťák v případě sympatií můžeme dát pivo . Projdu se tam a uvidím jak to tam chodí .. uvítám pár co se nechá pozorovat..
Tak změna jedu až zítra a na celý den z BRNA na hrádek u Pardubic, rád tam zítra potkám nějaký ten krásný pár co si to rozdává , já sympaťák . má být zítra 30 stupňů tak do přírody to laka .. v případě sympatií vám platím občerstvení u žabáka ..
My tam budeme taky, tak uvidíme.....
Byl jsem tam dneska, 3 fajn chlapici na pokec, pak odjeli... Tak jsem tam sel ke starším párům pro oheň.... No, nechteli si moc povidat, asi špatná konstelace...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystam sese tam dneska s kamaradkou ale nejak se to zatahuje.
Bude prset..........................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ma pravdu. Je tady krasne!!!!!!!!
Vcera jsme si udelali vylet kolem vsech mistnich rybniku a prekvapilo nas, jak skvela je to FKK lokalita. Pekna velka plaz vhodna i pro rodiny s detmi a skvela mistecka v soukromi. Pri odchodu dokonce super akce na schovanem kraji hraze s trojici, parem a spoustou pozorovatelu. Za nas velke prekvapeni na uzemi CR. Jen skoda, ze to mame z domu trochu dal...
Jaká je tam teď kvalita vody?
Na nekterych mistech vypadala voda uplne v poradku, ale nekoupali jsme se.
Kvalita vody v pořádku. Zítra pojedeme zase s manželkou na Frantak. Kdo má zájem může nad ní pohonit nestydte se. Ale žádný kontakt.
A jak poznáme že jste to vy a v jakém časovém horizontu tam budete?
To nejsou rybníky, ale písníky :-) A ještě že tak, jinak by tam byla voda zelená jak brčál.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Voda na Hrádku je super. Naprosto čistá. Dnes jsme tam byli celé odpoledne na hrázi. A trochu jsme pozlobili :)
Na hrazi, to je od hlavní silnice?
Jo, hraz mezi pisaky. Pristup z nuda plaze
Byli jsme včera při dešti a super. :) překvapivě nikde ani noha. 🤔😃
Nechysta se dbes nekdo kdo stoji a spolecnost?
Dobré ráno, trošku nám tady zavání nudou. Tedy, pro oživení, nějaké zážitky párů z hráze?
Já bych jeden měl....dva přičmoudlí tam mordovali jednu blondýnku, které to evidentně nebylo po vůli. Jeden jí na sobě držel a druhej jí v leže z vody fotil pipinu... a samozřejmě všechny od sebe odháněli.....asi nějaké překvápko do PLAYBOJE........*1**1**1**1**1*
A proč jsi manželce nepomohl?*6*
What??????????????????????????????????????????????????????????????
Dnes nějaký pár či žena na hrádek?
My máme většinu zážitků z hráze pozitivních. Líbilo se nám například, když se vedle nás na dece usadil další pár. My se mazlili a oni začali taky. Nakonec jsme se před nimi pomilovali a oni při pohledu na nás taky začali. Bylo super vidět je jak si to rozdávají a zároveň se od nich nechat pozorovat.
jo, je to tam fajn, obzvlášt včera ve čtvrtek jsem byl velice mile překvapen... děkuji tímto mladému páru (asi 30 let), především slečně se zrzavými vlasy za super show - skvělé zakončení letní sezony *404*
Ahojky my jsme byli včera a moc krásný provedlo se vše hráz je moc krásná
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je možné si ho rozdělat téměř kdekoliv, zdarma by to mělo jít třeba na hrázi nebo za hrází směrem vpravo kde je malé písčité hřiště (kdekoliv na té straně rybníka), jediné kde by to bylo potřeba uhradit zřejmě majitelům stánku s občerstvením u žabáka, nebo někomu skrz ně by bylo na hlavní pláži nebo v tom jejich pidi kempu tam (zřejmě možné napojit se i na elektřinu) - bližší info Vám sdělí ve stánku s občerstvením
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslím, že není problém na hrázi někoho potkat. Poslední dobou si to tam oblíbil pár, co tam jezdí sukat poměrně často.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to máte úplnou pravdu a ještě knim ten dlouhej te slidí pořád a hledá
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj jestli jste byli na bmv krásná ale žena úžasná moc ji to sluší
Ahojky v sobotu na hrázi podvečer si u nás užil krásný pár děkuje bylo to moc krásný děkujeme
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Šikovné místo, tak akorát na večerní sex. A ta mašina je super.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsem se dojel podívat na hrádek z Brna jsem tu od 16 hod a páry zatím nic zatím mrtví celý den . Ale přemýšlím že bych tu přespal někde pod širákem třeba se večer urodí nějaká akce já mladý sympaťák
Není tu náhodou kdo by měl místo ve stanu nebo půjčil spacák dám klidně 300 Kč na ruku za půjčení spacáku nebo místa ve stanu kdyžtak napište díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo jo bylo to příjemné...byly jsme to skutečně my...*114**119**119*
Ahoj, včera jsme si užívali a byl tam moc příjemný slušný a příjemný honič, pokud to čteš a nechceš jen honit a přidat se, tak se ozvi. Ty upravené strniště, celkem vysoký, normální postava. My pár ve věku 30 let, já dlouhé vlasy a přítel vousy podobne do tebe.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ve dve hodiny by to meli otevrit. Je tady krasne.
Lidi proboha co ty kondomy na hrazi*329**329**49* To si je nemuzete odnest???*23**23* Fakt dobytek
... Možná lépe, když je spermaticka tekutina v obalu, alespoň do toho nešlápnete. A že ji tam něco vyteče.*49**385*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na Hradku jebylo taky miista spousty.
Tedy, jak vidět poslední, letní víkend byl více než plodný. Super místo ten Hrádek.*362**87**75**340*
Vcera to na Hradku opravdu zilo*362**87**75**92**119*. Skoda ze uz je po lete.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V to doufam ze udelaji pekny září*52*
skuste někdy Babylon...my budem asi v sobotu..*75*
Zítra kolem 20, skoro jasno. Takže u nás taky jasný Sex on the Beach.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jen ti honiči...ty ale nevyhubíme..*23**23*tam to je galéérka *3**3*
šukám-li na veřejnosti, musím počítat s veřejností.......ale je pravda, že někteří tamní "štamgasti" nemají o sexu páru a o slušnosti už vůbec ne....*24**24**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlasíme, jistá pozornost je i žádoucí. Ovšem jsou jistá nepsaná pravidla. Když je honič dodrží, pak ať si ho tam přetahuje třeba obouruč.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
přesně tak jsou honiči a honiči..ale těch pekelnejch*13*..je tak 90 procent v této lokalitě ...hlavně ti pohybující se na kolech aby toho vyplašily po písákách co nejvíce...samozřejmě jsou tam i bigoši polní..vzduchem chlazení rohlíkama živení...*3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
na PK je to v pohodě i když tam se to bere jinak tam je jina atmosféra na punta kriza
A on ti vám tam tak na tom kole vletí, že má přední kolo píšené mezi pár a čumí jak tele na nový vrata....*1**1**1* a pak se diví, že v lepším případě k ničemu nedojde, v horším ho vahodí a v nejhorším dostane přez hubu....*22**22**22*
Myslíš cigoši, nebo ryboši co si hrají na rybáře,,,páč bigoš polní......je vojín, přesněji motostřelec, ale to již dnes málokdo ví....*4*
víme že bigoš polní je ten nejhorší level pěšáka..dobrá..budeme jim teda říkat -honič polní vzduchem chlazený..vším možným co se dá sežrat*22*živený*2*...tak to jsou přesně ti co je o nich tady řeč*4*
Hrádek aktuálně, super odpoledne, málo lidí. Místa všude dost. Jen těch párů je tu nějak nedostatek.
Na těch kolech to jsou hovada přište až tam někoho uvidim na kole tak mu to kolo hodim do vody bez srandy , furt tam jezdi jak magoři a chcou furt aby jim lidi uvolnovali malou cestičku ktera je pro chodce ,. to neni cyklostezka .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
... A to se tam jezdí ještě koňmo, ale ono to nebude tak horké, je třeba trochu tolerance ze všech stran.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je třeba zkusit vše. A občas trošičku posunout laťku*4**159**13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je celkem sranda, jak všichni chceme totéž, ale děláme foooory. Naprosto otevřene, je to jako droga. U nás to začalo náhodným přistižením minulé léto. A teď už to snad nechceme jinak. *4**340**13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj tak je to super, ale jak to posunout dál?. Nebylo by úplně zlé, např příští léto, uspořádat nějaké zajímavější večerní akce, tři - čtyři páry na jednom místě plus nějaký ten divák.*4**3**340*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo jo přesně tak divákú by bylo hodně ...je tam pěkná sestavička honičú..u některých je to jejich denní chlabíček*49**49**49*ale setkání více párů*119**119**119*by bylo zajímavé ale je to těžké ..*23**23*
Ahoj, zajímavá debata několika párů. Na jaře jsem několik párů tady oslovil, že bychom udělali setkání třeba na Fraňtáku párů a slušných honičů, protože jak píše centaur69 všichni to chtějí a dělají fóry. Tak se potkejme a pokecejme. Je pravda, že je tam spousta ortodoxních honičů, ale celkově spolu tam lidé málo mluví. Mám zkušenost z obou stran a pokud jsme s nějakým honičem dali řeč, byl pochopitelně docela normální. Slušní honiči "neslušné" páry potřebují a vlastně i naopak to je. Tak třeba na jaře, pokecáme a před další sezónou si taky trochu uklidíme. (4.9. jsem viděl pár na Fraňtáku -pán silné postavy a upozornil mě, že nechtějí být rušeni, tak jsem odešel, později, když už tam nebyli, tam zůstaly 2 krabičky cigaret a plechovky od piva- píšu to jen proto, že slušný člověk by to dělat neměl- tedy pokud to tady čtete a byli jste to vy, tak byste se k tomu měli postavit čelem a uklidit, jako já k tomu, že jsem respektoval vaše rozhodnutí- tedy toho muže, třeba žena měla jiný názor, ale nevyjádřila jej a odešel jsem)
Honič Pája bude asi jeden s těch slušných*49*kterému stačí říct sorry kámo.aběž trochu dál..ale většina *49*nemá soudnost..a taková individua *13*si říct nedaj..možná už podle vzhledu vypadaj jak retardi...hlavně ten vysokej co vypadá jak ajfelovka..a takové by jste chtěli mít jako publikum.*23**23**23*a to je právě problém výskytu těchto zvířátek na této lokalitě..kvúli takovým tam spousta párú už nikdy nedorazí..ale nenaděláme s nima nic..ti tam budou šmajdan i tento víkend ikdyž bude pršet..co kdyby náhodou něco někde bylo*74*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
i ti slušní*49*honiči by udělaly nejlíp kdyby se také poohlédly po nějaké dámě kterou by alespon občas přivedly sebou..to by pak bylo o něčem jiném*75*..tahat si za péro to není tak těžký..to zvládne každej honič..ale naučit dámu doggingu *75**119*to už chce trochu kumštu*24**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Gramatika negramatika..doufáme že jsi pochopil co tím chcem říct..to je možná důležitější než gramatika ..inteligente*4*
Máte pravdu ve všem. My tam letos byli jen dvakrát a pokaždé stejné. Ne každý pár tam chce dělat divadlo těm uchylům, radši bychom pár nebo slušného pozorovatele. Nejhorší jsou honiči na kolech. To by člověk vraždil.
Ale i slusnej honic co se chce jen divat a trochu si ho pohonit take ma kolikrat smulu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak vy dovolite vzdycky vse to uz se tu vi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pro tento rok je tedy utrum s nahatým zlobením na Hrádku a Oplatilu. Škoda, nicméně určitě řada z vás má zajímavé zážitky z letošní sezóny. Zkuste tedy písnout ve zkratce, kdo, co tam vzrušujícího zažil. Podělit se o nevšední zážitky a třeba inspirovat ostatní pro příští léto.
myslím že svými zážitku na foru akorát inspirujem honiče ..a to nechceme*23**23**23*
Honiči... Oni jsou nutné zlo, pro někoho. Jsou a budou tam, ať chceme, či nikoli.
Řešení...? Dělat to jinde.
pravda pravda..honiči jsou a budou*10**10* ty jen tak něčím nevyhubíme...*23* jsou to taky lidská stvoření*22**22* tak co už.....*3*
No dnes to byla taky super koupacka :) vzal jsem poprve kamaradku a byla nadmiru spokojena. Dnes ani moc honicu nebylo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
do sauny..........................................
I tet se da cas od casu tam nekoho potkat
Nejaky odvazlivec/odvazlivkyne dnes? Pokec, rozlouceni s letem?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes se jedu podivat a treba si jeste trochu zaplavat a zanahotit
Tak aktuálně na Frantaku se nikdo nekoupe a ani neopaluje. Je tady úplné ticho. Ani divaci tu nejsou a není s kým pokecat.
Snad se jeste trochu pocasi umoudri a treba se tam jeste z nejakym otuzilcem potkame
Kdopak jste dnes byl jeste na hradku? Bylo tam celkem dost lidi
byl jsem tam :-) ale ne za účelem nudapláže :-)
Ahoj bude dne někdo chystám se tam
Ahoj, já tam byl v pondělí kolem 15.00 a opravdu tam byli lidi, tedy na Fraňtáku.(na Hrádku jsem nebyl) Jeden pár se i koupal. Bylo pěkně.
Tak se tu ted prochazim, je tu pusto, nikde ani noha a predstavuju si co se tady na těchto místech v sezóně odehrávalo...
Tak můžeš aspoň posbírat kondomy,uděláš něco pro přírodu.*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Take se tesim na leto. Na Oplatilu je to vazne super.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nepotkam tam dnes nekoho? Ma byt teplo
Počasí se lepší. Na koupání to ještě není, ale přemýšlíme se tam jít v příštím týdnu (nejen) podívat.*362**75**87**4*
dáte info v čas kdy se chystáte???
Taky bych se přišel podívat :)
A vy neznáte předpověď napříští týden...???? Přejí vám krásné namrznutí......*1**1**1**1*
No - ono se to teplo za pár dní udělá, ale ty zůstaneš i nadále to, co tu už všichni vědí, tj. " přející buzík" ...

Pro ostatní normální kluky: Napište nám do SZ a na místě a času se domluvíme. ... A bude to bez magorů typu jirka-prý pár. *4*
A ty si mi ale pěkný chytrolín......*22**22**22**22*
A na to že se známe, píšeš o mě pěkné píčoviny.....ale co, to tady v podstatě píše každej....*4**4**4*
....opět jirkapar.......ten prostě nezklame, kde se co šustne, tam se do někoho naváží......😄😄😄😄
Tak se přiznejte, kdo už nemohl vydržet a vyrazil k písáku bez ochrany *3**3*

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/lazne-bohdanec-policie-kontrola-nudiste-rousky.A200329_084526_pardubice-zpravy_chtl
Bez ochrany úst .,.....*1**1**1**
Příště budou chodit kontrolovat i kondomy, jen aby se podívali na čubiny, nebo kdo jak šuká.....páč jestli buzerovali jedince v přírodě, tak jak je to na záběrech, tak jsou to vážně idioti převlečení za VB.....*329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bonzáci a práskači už jedou na plné obrátky.......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3* tak tohle jsem nečekal *3* *3* *3* pobavilo *3* *3* *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Půjde někdo dnes odpoledne na hradek?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Včera na dece tam bylo krásně. A zdravíme kluka v modrým tričku, co si na nás honil. Snažil ses být nenápadný, ale věděli jsme o tobě ;)
Vůbec se nedivím, vás tam vidět, tak taky honim,ale asi bych se blíže k vám, abych měl lepší výhled
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A kam tam chodíte nejčastěji?
Ahoj, dnes jsem tam viděl dva hezké párky. Nebyla jsi to náhodou ty:)?
Jeste tam hlidaji policajti nebo se uz muze nahotit bez rousky?
Vcera to bylo fajn uzili sme si
Chci se zeptat jestli to tam nahodou nestrezej policajti *329*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máte nějaký tip, kde se dá koupat naostro poblíž Hradce Králové, kromě Opaťáku a Steblové?
Malšova Lhota-Stribrny rybnik, pisak v Tynysti a rybnik v Borohradku.
Děkuju. Myslel jsem někde blízko Hradce Králové.
Malsova Lhota je pomale soucast Hradce. V tom pripade musis k Labi*49**49*
Hledám kamarádku z HK, se kterou bych chodil na Opaťák nebo Hrádek. *277*
Sensual: Tam se dá někde parkovat u silnice? 🤔 Já právě chodím jen na Franťák, páč mám pocit, že na Hrádku je s parkováním problém.
na hrádku je obří přírodní parkoviště pro cca 300-500 aut - jen nevím zda je nyní již otevřené (mívají tam závoru přes zimu)
kromě tohoto parkoviště se tam dá parkovat u anbaru (restaurace) a nebo podél silnice... míst je tam hodně
anbar a přírodní parkoviště jsou zpoplatněny - nevím už kolik přesně, ale asi 40kč/den na přírodním parkovišti - vybírá to někdo osobně cca do 14ti hodin denně, později tam už nikdo nebývá - takže zdarma
u anbaru za nějaký poplatek do určité denní doby - poté to tam někdo zavíral - nedoporučuji parkovat v prostorech anbaru

info zde psané získané z minulého roka - nevím jak to tam je letos, ale ceny se tam léta neměnili

upozornění na krádeže věcí - hráz a zadní části... poslední asi 2 roky tam často někdo krade věci - drobnosti, ale i celé kabelky, batohy s věcmi... budte obezřetní
Příspěvek byl uživatelem smazán.
aha, no zvláštní... minulej rok to bylo ještě vpohodě... před anbarem asi 10-15 míst naproti přes silnici a hned před anbarem místo pro asi 5 aut - dříve více, ale nacpali tam nějaké obrovské šutry, tak se tam aut vešlo pak o dost méně...
pak ještě mě napadá když jedete směrem od anbaru ke stánku (u žabáka) - asi po 100m je odbočka vpravo - tam se vejde několik aut, ale museli byste se pak dál projít...

a nebo jet zadem, kus lesem... kde je pidi ofic. nuda pro rodiny s dětma - tam co jsou dráty (ne gay nuda), ale pískovité hřiště na voleybal... s posezením... tam se dá parkovat snad všude - je to však opačný břeh od hlavní pláže u stánku u žabáka... kde bývá nejvíce lidí...
Takže ideální jet na motorce ;)
idealní kdybyste seděly doma...a honily u compjútru...*3**3**3**3*..honibrci
Ahoj půjde dnes někdo na Hrádek???
určitě spousta klukú bukú ti tam přijde..neboj nebudeš tam honit sám*3**3**3*
Tak dnes kolem 3-4 si tam pojedem s pritelkyni zasukat tak jsem zvedav jestli budem jediny :D
My se právě vrátili a dnes nas sledovala jen jedna slečna /paní jinak bylo celkem mrtvo
Nejaky par zitra kolem obeda ?
My byli dnes na chvíli, asi od 2 do pul 4. Na hrázi. Uzili jsme se sex na slunicku a jeli domu. Pozorovali nas asi 2 muzi, ale jinak klid...
Tak to je opravdu důležitá aktualita.
My jdem dnes zase kolem pul 4 na hradku na hrázi bylo by fajn tam potkat naky par
Příjemná společnost ženy na kolo ? Objet Oplatil, Hrádek, Franťák ..... Pojedu dnes odpoledne na všechny Písaky po případě i pár. *6*
Dneska bylo krásné počasí a nejen sluníčka jsme si nádherně užili. ... Modří už vědí *4*
Ahoj kde se tam da uzit? Pošleš mi prosim gps? Dekuji😉
Dejte vedet az tam pojedete rad se pridam a kouknu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hm, tak tam jedině uprostřed písáku ve člunu *22*
takovej ostrůvek v rohu... tam ti starší páni neplavou, tam jen ti mladší a spíše výjimečně... no a nebo uprostřed ve člunu nebo prostřední pidi ostrůvek, ale tam by na vás ostatní viděli *3*
Jenže než tam doplavou, byť ti zdatnější, tak je již došukáno, nebo odhaleno nebezpečí a přerušeno případné početí....*1**1**1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde je ta hraz kterou mate na mysli ?
Tak to je otázka do pranice....má písák hráz?????? Asi ano jinak by ta voda utekla..., ale to je pak hráz kolem dokola....... jedině se zeptat nějakého vodohospodáře.....*4**4**4*
Mezi Hrádkem a Oplatilem nebo Oplatilem a Vakem*4* Jinak jsem do neděle na Týništi (Franťák)
No uvidíme či nás tento rok pustia ku našim bratom na západ.....*1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tam to je galérka honičú na Hrádku...by se to ani do Antona nevešlo..kdyby byly aspon trochu soudný...ale to jsou exoti...nevídaní...na rúznejch plečkách to tam jezdí..s pupkama jak když sežerou chcíplího vlčáka*3**3*a myslej si že jsou neokouzlutelní..vemena*1*..no ale co už jsou to taky lidi..spíš ale divnolidi*3**3*
Přesně tak, tomu se kámoška dost podivovala *3**3*
ale oni si myslí že jsou neokouzlitelní...no jo no...taky to jsou lidská stvoření...co už...*22**22*
No hlavně ten zakrslej dedek co tam jezdi furd dokola a cumi na pindiky
no vono těch stálejch místních matadorú tam je nejmin deset...akorát všechno poserou...kokoti
to je pravda a jsou dost agresivni. Minule me tam dva starsi pupkaci napadli kdyz jsem se koukal a nakonec me par pozval k sobe. Mysli ze jim to tam patri. Jsem soudny, ale opravdu nejsem jeden z tech o kterych tu pisete.... tak dneska cca 15h tam:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sotva začalo jaro a už tady máme takovéto story....což až začne léto.... to poteče krev... anebo se nebude šukat u vody.....*443**443**443*
no voni i ti exoti na kolech to je svoloč nevídaná...umaštěnej dlouhej vlas a chtěj někoho okouzlit...fakt at tihle vemena zústanou doma u těch svejch strašidel..a nebo at si zalezou někde ne teplou..vyjde je to nastejno..vocasy jim tam dycky někdo vymasturbuje *3**3*a mužou táhnout domú*24*pitomci
Je tam vůbec někde místo, kam chodí páry a ne bukvice?
Všude si tě najdou :D .............
Nejhorší je , že sem stejně píšou bukvice pod nickem pár a jsou nejchytřejší.
My chodíme na Hrádek s přítelkyní 3 roky. Ano, líbí se nám, když jsme pozorováni při sexu. Ale mnohem víc od páru, než samotného muže, který je schopný jít si ho vyhonit přímo nad Vás. Reálně si k nám přilehlo za ty tři roky tak 6 párů. Jinak vždycky nadržený muž, který by odpovídal popisům výše :) Máme rádi hráz, spíš víc vzadu.
naprosto souhlasíme..páry ano*4*honiči ne*23**23* alew to je marný marný marný...někteří to maj jako nápln dne...*3**3**49**49**49**49*leštěj leštěj leštěj hřídele*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nam taky nevadi, kdyz se nekdo diva, klidne at si ho vyhoni. Ale aspon kousek od nas. Na druhou stranu kdyz se dívá par a taky zacne neco podnikat ... to je fakt vzrusujici.
Jede dnes nekdo nahotit? A dovoli mi abych je v povzdali sledoval a udelal si to?
Neni tady nahodou zena co chodi na hradek ma sve mistecko na hrázi cernovlaska krasne opalena chlupatou kundicku a casto si tam cte knizku
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak třeba dneska by to šlo všude, páč jsem na hrázi sám široko daleko. Až mě trochu štve, že ženě s kámoškou byla zima a raději běhají někde po Atriu. Jinak neporadím...na HradoOplatilu skoro věc nemožná.
Ahoj, nepojedete na Hrádek. Vypadá to že bude hezky.
Pojedu se tam mrknout za chvíli.
Ja taky tak za hodku tam pojedu
Rád bych se setkal s párem, který se dnes, kolem 16 hod., procházel pod dráty. Ona přitažlivá, drobnější, opálená, kratší vlasy.
Rád bych vám dělal společnost. Jestli máte zájem, ozvěte se.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes večer na hrázi??? Třeba pár???
Včera na jezeře u Stéblové - nádherné počasí, teplo ... a tři prdele honičů. Bavili jssme se skvěle. :)
Že mě to překvapuje, samej barbar onan :D
No tak nevím, kam se letos budí jezdit koupat...
Je Vám přáno,ale to to musíte neustále někde roztrubovat.Vy a Vám podobní akorát nudaplážím škodíte.Pak nemají být nudapláže samý šmírák a honič.
presne tak, je silene ze jdu s kamoskou na nuda a kazdej druhej si tam nad ni honi, to pak neni ani pohoda na nuda, jasny ty pary co chteji zlobit tak super, ale ostatni honici pochopit trochu soukromi. Stejne kazdy je na amaterech pojdme si definovat kde se suka a smiruje a kde se odpociva u vody:-)
chceš-li odpočívat u vody, vyhledej nudapláže se striktiními pravidly, nebo v případě hrádku/oplatilu bud na hlavní pláži s uřvanýma děckama - tam žádná erotika není (pouze později večer, když se to vylidní), ostatní místa - hráz a další... tam chce většina šukat, krom oné pidi oficiální nudapláže naproti... s FKK značkou na stromě... a pískovitým hřištěm... tam jsou taky ale děcka *3* a o kousek dále mezi keři občas někdo taky šuká... ale už mnohem méně než dříve, jelikož to tam obsadil sněm důchodců, takže se dá říct, že je to tam celé území bez sexu,s pár výjimkami... + ona hlavní pláž na opačném břehu
Já myslím, že to definované je a ronan to napsal a popsal správně. Neviděl jsem nikoho, kdo by honil na hlavní nuda pláži, ani u hřiště. Vždy jen vzadu na hrázi a ještě víc vzadu homosexuálové. A dejte někdy s těmi honiči pokec, mnoho z nich jsou fajn a normální chlapi a dost párů tam chodí i kvůli nim. A že je málo žen, co se rády samy podívají, no to tak prostě je.
No, já bych tedy rozhodně raději mluvil s honičkou než s honičem.
Nějak to tu chcíplo, to už tam nikdo nechodí? 😀 V pondělí jsem byla na Franťáku a pohoda, klídek 😎
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My tam byli dneska..a nikde žádná dobrá společnost, škoda.
Já to dneska nezvládla... Únava a pak byla bouřka.
Spadlo pár kapek a pak zase svítilo 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky máme v plánu , ale možná spíš Franťák, ještě uvidíme.
Dnes odpoledne, nebo navečer, se chystáme ke Stéblové . Rádi bychom se setkali se sympatickým párem. Jdeme tam poprvé, ukáže nám někdo pěkné místo, ne na veřejné pláži, nejlépe u lesa?
Prosíme odpovědi do vzkazů. ☺️
Je teď někdo na Oplatile ? Jedu na děličku 😎
Zdravim parecek, co si to ted kolem 13te hodiny rozdaval na frantaku zhruba uprostřed. Byl na Vas hezky pohled.
Teď jsem tam procházel a docela plno ;) A i pekne slečny😋
Včera si zapíchal na Hrádku každý. Nejvíc ale komáři. 🤣
Už vím, jak se cítí žena, když ji píchá šest lačných zvířat. 🤣
Mě tam teda v úterý nikdo nepíchal *22*
Pak to nechápu. Po mě šli jak amatéři po amatérce s inzerátem. 🤣
Asi jsi byl ve stínu, tam jich je.. Užila jsem si včera na kole *12*
Kdepak. Bylo to po dešti a západu slunce.
Takže si byla vlastně opíchaná ne na pláži, ale na kole. :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Znáte někdo na Hrádku tenhle malý pisak? Na satelitní mapě souřadnice: 50.0949461, 15.7251511 . Chodíte tam někdo? Zda se to být ideální místo na *362**119**92**75**87*
Zatím jsem tam potkala vždycky rybáře 🐟
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...dneska večer není nikdo na Hrádku, Oplatilu a okolí? Žádná sexy akce...*87**75**92**119**74*
Včera večer kolem půl deváté přišel mladý pár bylo to moc hezké můžete se ozvat do vzkazů
Kemp, je hned vedle nudy pláže....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano u stanku jsem tam potkala zajimava individua
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byli jsme poprvé na Oplatilu, na té úzké hrází. Bylo tam hodně lidí, převážně chlapů. Nikdo nic nepodnikal. Přšlo nám, jako že je skoro nevhodné si tam hrát. Skutečně by to nevadilo, dělat tam třeba orál? Všichni se jen opalovali.
Je možné, to tam dělat třeba i v poledne, nebo jen večer?
ahoj, na hrázi mi přijde taky celkem frmol, na tohle možná lepší franták, písák hned u oplatilu..
Tam jsme procházeli a všude rybáři. A vedle nich to prostě nešlo. Nebo je část, kterou nevyužívají?
Rybářů tam je opravdu hodně, občas to chce trpělivost při hledání.. nám se to nakonec vždycky podařilo 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, chodime tak šukat celkem často a vždycky je tam kolem honičů až hodně
Nebyli jste dneska náhodou na hrázi? Kolem 6cca?
My byli na druhé straně..cca po sedmé a nikde nikdo
Ahoj kde na druhé straně? To asi ještě neznám..
je to tam zcela běžné v jakoukoliv dení dobu - ráno, poledne, odpoledne, večer...
převážně muži budou za to velice rádi, pokud se budou moci podívat a pohonit si čuráky opodál
páry se taky rády mrknou a často je to inspiruje a sami začnou taky něco podnikat
Ahoj jak je to tam s parkováním dá se dojet až někde k pláži??
S parkováním tam problém není a pokud má člověk terénní auto dá se dojet skoro až k vodě.. pokud se parkuje u silnice, tak je to pár minut chůze.. najít místo u vody už bývá horší
Byli jsme včera. Je tam velke parkoviště primo u vstupu na plaz. A z ni chodime na hraz, takze vse u sebe.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vetsi akce byla uplne vzadu na hrazi, jak je ta trochu vetsi plaz. A my byli asi v pulce hraze a nekdo na nas koukal pri oralu...
To byla ta akce jak ti ho tam ta ukrajinka honila až do konce?
S urajinkou jsem tam nebyl. Mam vysokou zrzku
Ahoj nepojedete zase na Hrádek?
Jsme gay pár, který je tento týden u Pardubic, takže bychom si rádi některý den odpoledne zajeli na Hrádek. Protože ani jeden z nás nikdy neměl nic se ženou, tak jsme si říkali, že bychom se ze zvědavosti rádi na nějaký sympatický pár žena-muž podívali a v případě chuti a vzájemných sympatií možná i něco vyzkoušeli (a naopak když by na něco došlo, tak se někdo může podívat na nás). Najde se nějaký sympatický pár (neřešíme věk, postavu atp., důležité jsou opravdu hlavně vzájemné sympatie), který by měl o něco takového zájem? Nehledáme primárně sexuální zážitky, jde nám hlavně o to se vykoupat, užít si pohodu a třeba se i s někým sympatickým seznámit. Cokoliv dalšího už je jenom takový bonus v případě vzájemných sympatií a nálady.
ahoj, dneska jsem se byl vykoupat na oplatilu s tím že bych se i rád podíval na nějakou tu akci.. no musím říct že ani na franťáku se nic nedělo.. asi užř se chodí jinam..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
byl jsem dnes a zase nicmoc.. jen vzadu na hrázi jeden motopár ale nevím jeestli by stáli o diváka..
Já tam dnes potkal borce v dámských tangacich co chodil po hrazy a honil péro....
Ještě že jsme nebyli..zrovna tohle bych nepotřeboval vidět 😃
Pohled to byl hodně divnej.......byl sem jen chvilky a nic se nedělo,tak sem odesel
My byli dnes poprve na Frantaku a pohoda. Smirak jen jeden, ale delal si to opravdu kus od nas, tak nam nevadil. Voda super cista a proste jsme si to uzili
já tak byl k večeru a jeden pán doslova vyhazoval honiče z deky.. tohle je to co mi fakt vadí.. když někdo nechce bejt pozorovanej tak proč to kazit..
Nam nevadi byt pozorovani. I se nam to libi. Ale kdyz se nekdo normalne diva, klidne i honi, proc ne. Ale ne metr od nas.. na tohle je to na hrazi uz prehnane.
Ahoj, kde přesně je Frantak?Chtel bych tam někam vzít ženu při našem motovyletu, třeba i nějaký sexik, ale v klidu bez honičů.Par vedle ný asi nevadil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Stejně pojedeme, uvidíme na miste.Loni jsem byl sólo na Oplatilu.Ktery ten pláč je Frantak?
Ne pláč, mělo být plac.Sex venku je super, ale honič na naši dece ne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaká akce okolo opataku dnes????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mimo koupání...
děje se zítra v Hradci, nebo PardubicÍch nějaká zajímavá kulturní akce, na kterou stoji za to vyrazit?
Díky za doporučení a žánr úplně nerozhoduje. :)
Food truck fest tuším 11-18 u arény.
No a je to jasný. Tohle je přesně to, co sem neměl vědět. Tohle už nepřekoná nic. 😅
Díky za tip Vendelíne a Kačko. 👏👍✌️
Pokud je to ironie, tak sorry, nevěděla jsem co myslíš za akci. Pokud opravdu jsem se trefila, tak dobrou chuť
Trefila. Pokud tam bude dobré pad tai, burgery, sushi.... sem milovník těhle jídel. Udělala si mi plán. Děkuju. :)
Ahoj chodí ještě někdo na oplatil Hrádek frantak nebo v okolí? Přijde mi tu poslední dobou mrtvo
Nám nevadí, že je tam trochu klid. :) Da se tam dělat hodně věcí :)
to by mě zajímalo kde, rád bych se přiojil
Kdekoli, stačí trefit na správný pár a okamžik kdy jsou tělesné touhy nejsilnější.*22*
to se mi ještě nepodařilo.. snad někdy

Dnes to tu je na 👍 voda super
A co komáři.. když jsme tam byli naposledy,bylo to dost nepříjemné *8*
A čemu se stále divíte? Ono když se chceme jen v pohodě natáhnout, slunit se a užívat klidu, který každých pět minut ruší nějaký individuum, a za pět minut zas a znovu. To ta chuť na sex přejde, ikdyž se na nej těšíme. Dříve když někdo koukal, tak z dáli, že o něm skoro nebylo vědět. Teď v poslední době lezete skoro až na deku. Tak se nedivte, že se jezdí jinam.
to je asi pravda no..je fakt že když vidím něktewré ty dědky, přejde i chuť si pohonit..
Oplatil voda super😇 ideál na opalovacku
A co teprve zítra...*22* to bude plážo
Dneska super počasí lidi až moc ale akce skoro žádné
A hlavně dvě rodiny textiláků rybářů, kteří zabrali dvě největší pláže na Frantaku.A další rybář na té poslední menší. Rybáři jsou dost rušivý element postaví si stany, pruty mají 30 metrů do vody, honiči jsou naopak fajn lidi.

Pánové,uvědomte si,že budete taky jednou dědci v letech,a budete mít honičku stále rádi,tak proč ta slova ?
kam jinam? prosím info? dekuji Vašek
Včera bylo skutečně mrak lidí a super atmosféra. Horko, nahota kam oko dohlédne. A i když bez sexu, bylo tam*18**22* fajn.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty plzeňští vy mě celkem zajímali, hezký zadečky já mam moc rád(jen dámského pro upřesnění) tady jeden nikdy neví..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vím, mam zkusit seznamku, ale treba se nekdo,, chytne,, tady tak me hned nekamenujte. Je mi 27, jsem štíhlý a hledám par u kterého bych si mohl vyhonit. Chci pozorovat z dálky, nechci blízko a nechci ani nic vic nez se jen kouknut a pohonit. Splní mi tuto touhu někdo?
Ahoj, rád se stavím, v kolik se budete slunit :D
Ahoj, chystá se dneska nějaká akce?
Ja se tam pojedu podívat navecer tak snad se tam bude něco dít :)
dnes jsem tam byl poprvé po roce... a je to tam furt stejný, ne-li horší s těma chlapíkama co tam furt chodí sem a tam furt dokola, s nimi se nejde naladit na erotiku...

... novinka pro mne byl chlapík co se procházel v tangách sem a tam + si s nima občas škrtil koule, unikát letošního roku ! za mě *3* (nic proti tomu nemám, ale děsně mě to tam rozesmálo)

novinka č. 2... na hrázi je zakázán rybolov (našel jsem tam značení !), bohužel to zřejmě lidi ignorují, jelikož tam je cítit zdechlina na tom TOP VIP místě uprostřed

novinka č. 3... vzádu (naproti od žabáka), jak je legit FKK místečko s hřištěm... tam co bývali ty dlouhatánské keře všude... někdo je vysekal a ačkoliv tam stále keře zůstali, jsou pouze asi 20-40 cm vysoké, takže je tam vidět všude okolo - dřív se tam erotika téměř nekonala, ale dala se... nyní se to tam nedá, ne aniž by o tom ostatní věděli

... erotika se tam však každý den koná, avšak díky výskytu pár vyloženě upocených, přestárlích, od pohledu nesympatických lidí (po komunikaci s nimi dále zjištěna agresivita, arogance, absence slušného chování...), pouze velice omezeně

doporučuji nejezdit na toto místo za účelem nalezení vhodného protějšku na erotické zážitky... to možná až jako terciální prioritu... doporučuji se tam podívat za účelem relaxace a plavání... voda stále skvělá, čistá, vstupy do vody taktéž, leč místy o trochu horší než vloni...
... toto však neplatí pro muže co hledají muže !!! - ti tam primárně za účelem erotických zážitků at nadále jezdí - zaručeně tam někoho naleznou, obzvláště vzadu nalevo... ale i po hrázi
... pro ostatní co hledají ženu či pár... radím raději volit swingers
Ahoj, včera jsme poprvé dojeli na pláž. Prvně zavládla nadšení - lázně vypadá parádně. Stánek fajn, dost místa. Relativně hodně lidí - bohužel i děti. Zkusili jsme jít dál po pláži směr hráz , tam už to bylo zajímavější a moc se nám líbil pár s blond pani(hrající karty). Nicméně flek byl zábran a snažili jsme se mrknout i dál. V tu chvíli jsme ještě netušili, že vzadu je gay pláž. Na cesticce postavilo spoustu hlavně postarších chlapů (podobnost s tarantulema lakajici pocestne do doupěte je čistě náhodná...). Po chvíli jsme si řekli, že tedy zalezeme někam, kde bude někdo sympatický a v pohodě. Cesta zpět byla horší - člověk by čekal, že když už pustíme cyklistu a nebudeme se mu motat do cesty, že aspoň zabuci, usměje se... Korunu tomu nasadil lehce divný pán spechajici na kole, který na nás začal řvát že jsme zmrdi a pár dalších nadávek - záminka byla, že jsme mu řekli '' nemáte zač'' po uvolnění cesty. Chuť skadlit se a prohrávat si spolu byla, dokonce nás jeden cyklista hecoval voláním '' pořádně ji omrdej'' když projížděl kolem, nicméně to asi necháme na jindy. Příroda super, koupání taky.
Nám se letos už pár návštěv podařilo a zatím jsme měli měli kliku, neříkám ...sem tam projde nějaký podivín,ale nijak nás to neovlivňuje. Největší potíž je najít slušné místo a i to se nám nakonec vždycky podařilo. Tak ať vám to příště vyjde
Včera na Frantaku krasnej den hlavně diky staršímu pánovi
tak jsme taky zkusili a dobry 😉 urcite tam jeste pojedeme. skoda, ze vcera nebylo moc slunicka
když přijdu sólo, neublíží mi tam někdo *22*?
Nesmíš chodit pod dráty,tam by ti mohli natrhnout prdel.*63**1*
s agresivními úchylnými obtěžujícími lidmi (muži) jsem se na hrádku setkal jen 1x za asi 4-5 let co jsem tam jezdil...
...stát se může, ale je to spíše výjimka, v celém česku je bezpečno až až
Myslíte, že kdzž tam přijedu jako vozíčkář, tak si mě budou hodně všímat ??? sex s vozíčkářem moc lidí asi nemá co ? a to se říká že jsou mnohem citlivější a dokážou protějšek uspokojit.. já 28 let :-)
.... nevím jak reakce lidí, spíš mě napadá technický problém s tamním terénem, který pro tebe bude asi hodně problematický, ne-li nemožný překonat (mám na mysli onu hráz mezi rybníky - kde se koná erotika), hlavní pláž bys měl zvládnout co se terénu týče, avšak místy problematický..
pojedeme snad v nedeli *4* doufam ze vyjde pocasi
Sobota, mezi 19-20 hod, pár co byl akční na hrázi v zadní části, ona delší tmavé vlasy, culik, brýle, je tady?
............................. (upraveno)
Ahoj všem, rádi bychom se zajeli vykoupat s nádechem erotiky, ale jako neznalí místních poměrů máme prosbu: kde je tedy nejvhodnější část pro hrátky, kdy můžeme být pozorováni, ale i pozorovat? Najde se tu někdo ochotný nám poskytnout informace, třeba i jen prostřednictvím vzkazu? Je lepší návštěva večer či dopoledne? No a popř. nejede v pondělí, úterý či středu nějaký pár, vedle kterého bychom si mohli rozdělat deku?
Ahoj byli jsme tam včera od rana asi do 17h.byli jsem na konci hráze ,když jdete od stánku u žabaka tak přes celou hráz tak na konci v leve je dobré místo. měli jsme nějaké pozorovatele jeden sel blíž k nám (slušný jen se díval a uspokojoval se ) ale čekali jsme nějaký pár. bohužel žádný nepřišel. jinak rádi bychom tako vedle nějakoho páru.
My včera také doufali v nějaký sympatický pár, ale bohužel.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj dnes byly a moc krásná voda. Krasne se leželi vedle starších dam a párů na začatku. Pěkný den.
taky jsme tam byly. na kraji pláže.
Děkujeme všem, kteří nám zaslali vzkaz, zítra zajedeme. Pěkný den.
Vzkaz pro exota, který si dneska na Fraňťáku natáčel na telefon šukající pár. Nevím co máš z toho, že si na dvacet metrů a přes křoví natočíš dva co si to rozdávají. Měl bys být vděčnej, že se nestyděli a nijak se neschovávali a ne tam šaškovat s telefonem, na kterým stejně nic neuvidíš. Kvůli podobnejm kreténům jako jsi ty už nechce moje partnerka venku mrdat. Nevadilo jí, když kolem nás stálo pět chlapů a honili si ptáky, ale pak se začala bát, že si to nějakej debílek natočí a pověsí to někam na net. A možná oprávněně. Takže v tom pokračuj, ale pak se nediv, že si to tam časem lidi přestanou rozdávat. Škoda že ti ten frajer nešel rozbít držku. Pomohl bych mu s tebou.
...a takový to bejvávalo nádherný místo na zemi. A teď...když ne rybáři, tak udivení textiláci a teď ještě tohle *11*
Okamžitě rozšlapat bez varování. Proti takovým se musíme na místě spojit a zasáhnout.
Nebylo by to úplně od věci. Dneska stál daleko a točil to přes houští, takže tam nic moc mít nebude, ale s jídlem roste chuť. Já tohle fakt nechápu. Místo aby byl rád, že se může podívat aniž by se musel nějak schovávat, ty dva se vážně nestyděli, tak dělá takovéhle píčoviny.
S takovým jelitem je to jednoduché. Na podobných místech když se objeví typan co natáčí, tak telefony lítají do vody.
Ahoj, je tu nějaký pár, který by jel dnes na koupačku, opalovačku a pokec na nuda? Franťák nebo na hráz? Nejde mi nutně o sex, honění, apod.... jen si v klidu pokecat, poznat se a strávit pěkný den u vody. ;)
ahoj, take jsme tam byli letos asi 8x a pokazde to byl pekny sex i s nekolika honici ktere mame radi (az na vyjimky) ale nikdy si nas snad nenatacel. Urcite nas tam nekteri z vas videli tak by nas zajimal vas komentar :-)
Je tu někdo , kdo by zašel na nuda s 27 letým částečným vozíčkářem ?? Jsem pohodář a na místě pomoc nikterak nepotřebuji. Jsem většinou soběstačný. Můžem jen kecat, seznámit se... :-) prostě na pohodu :-)
Ajojky, pujde tam nekdo zitra po osmy? Jeste jsem tam nebyl, ale chtel bych to zkusit
Zdravím příznivce nahoty a erotiky. Chci se podělit o dnešní zkušenost z Franťáku kam moc rádi s manželkou roky chodíme. Určitě nám navádí, když se na nás někdo s povzdálí koukne, je to i svým způsobem vzrušující, ale to co tam dnes předváděla podvečer už asi organizovaná banda honičů upoceným velitelem v bílé polokošili je na pováženou. Vzájemně na sebe mávat a ukazovat místa, kde leží pár nebo samotná žena už asi není úplně normální. A při odchodu vás pomalu srazí jak probíhají tam a zpátky. *11*
Podělíme se o zkušenosti z naší středeční návštěvy a ještě jednou děkujeme za cenné informace všem, kteří reagovali na náš předchozí příspěvek. Vybrali jsme si pro náš relax místečko na hrázi, spíše vzadu, na zdánlivé samotě. Dopoledne příjemná atmosféra, trochu jsme se k sobě přitulili a do 15 minut měli za keříkem přihlížejícího. Příjemně vzrušující, po našem naznačení, že více ne, respektoval. Odpoledne kolem 14:30 pak kolem začal pendlovat menší muž v bílém triku (asi ta polokošile), vlastně asi celý v bílém, různě se schovával, pro atmosféru nic moc. Až když jsem vstal a jasně naznačil, že toto ne, odešel. Následně se v průběhu času objevili ještě asi tři, dva z nich i sympatičtí (kdyby se poznali, mohou se nám ozvat), to už jsme jako nováčci trochu znejistěli - podáme jednomu prst a ostatní sežerou celou ruku? Dá se to ukočírovat? Nezvrtne se to?

My byli "za plentou", ale docela by nás zajímala zkušenost páru, který byl ještě dále a paní se "na paloučku" krásně opalovala.

A vlastně by nás zajímal i pohled z druhé strany :-)
Ahoj,včera jsme tam byli a bylo to supr, voda je tam skvělá .
chystám se zítra po půl 9 večer tak uvidíme
to už letos nikdo nechodí? zima snad ještě není? :)

Psal jsi před 3 dny že se chystáš tak se poděl o zážitky.
Nakonec jsem byl až dnes. Frabtak mrtvo tam chodí snad jen ten samý pár důchodců a to se nedá a pak rybáři. Ma hrázi 2 páry u sebe už to vypadali nadějné ale když přijde borec tak 120 kg na kole, ještě si ho dá v klidu na stojan a začne honit.. To odradilo i mě a to jsem tam taky kvůli čumendě.. Pak vzadu pár motorkářů no asi nestali o společnost-nevím, nechtěl jsem se vítat. Pokud byl nejaky pár xo by stál o společnosti, dejte vědět🙂
Tihle obtloustlí honiči na kolech by si zasloužili samostatný sociologický průzkum, specialita této pískovny, člověk nechápe... Jeden takový kolem nás projížděl snad 100 krát! Nejde mi do hlavy jak mohl být tak tlustý, když za celý den musel najezdit nejmíň 50 km. Přesně díky takovým pablbům nechce moje holka na Oplatil jezdit.
jojo hrádek ..oplatil..i franták je díky těmto vemenúm...uplně out*24**24*no jo no co už ..jsou taky lidi....ikdyž vypadat ajak voni..tak snad ani nevylejzám mezi lidi....jo jo ..je to tzv.pračlověk na kole rohlikama živenej..vzduchem chlazenej...*3**3**3*
Byli jsme v pátek ale na štěrkovým nebo malá Čeperka ,v otáčce po kolejích ,krásný místo ani živá duše takže nahození super i jiné věci ,mohu doporučit
... chodí, ale málokdo hledá samotného chlapa... zrovna včera na hrádku k večeru se tam procházel jeden mladý pár co hledal jiný pár... kupodivu tam téměř nikdo včera nebyl, takže nikoho nenašly... po dlouhé době byl na hrádku klid a pohoda...
po pul 9 vecer? kdyz v 9 je uz tma?
Ahoj, pár na společné nahocení????
ted se tito honiči...votravujicí v přírodě přesunou votravovat do welnesú..
tam ale neotravujou tolik - zaplatí vstupne, tak se nechteji nechat vyhodit....
kdyz vidim tu tvoji musli tak radsi honit
Dnes večer někdo na Hrádku, Oplatilu atd...? Nechcete fajn společnost...?
my budem dnes po 19hodině...přijdte všichni..na všechny se dostane....*74**74**75**49*budem nekde na hrázi ....
Ahoj chtel bych moc podekovat vcerejsimu paru ktery si to rozdaval vcera vecer priblizne kolem 18:00 uprostred hraze.
Byl to krasny zazitek a jsem rad ze jste me nechali se divat a delat si u toho dobre. Budu moc rad kdyz byste se mi ozvali do zpravy. Diky moc 😊
Tedy pro letošek je utrum....? Zúčastnění prosím tedy o fundované zhodnocení uplynulé sezóny. Alespoň z pohledu honicu. Je mi jasné, že páry, které se nestydí si to rozdat na hrázi před ostatními taková debata, resp toto vlákno nezajímá.Oni totiž místo keců raději konají!
Ještě hlásí krásně, my ještě plánujeme, ze se na hrázi ukážeme 👍
Ja jeste taky planuju bud sam nebo s kamaradkou 😊
Chceme navštívit nudapláž Oplatil-Hrádek , ale neznáme to tam. Můžete nám někdo poradit kde jsou pěkná místa na nahocení a pozlobení.Jsme rádi když nás někdo pošmíruje a my zase jeho.
Ahoj, pěkná místa jsou na hrázi mezi oběma písáky.
Ahoj, koukněte na naše příspěvky z letošního srpna. Taky nás to vzrušuje, ale nesmí být honičů moc a vlezlí... Kdy se chystáte?
Dneska odpoledne krasnej par si to rozdaval na zacatku hraze od Zabaka a pak se presunuli tak do pulky hraze kde meli deku a veci. Tam si to pak taky pekne rozdavali. Diky za podivanou. Chysta se zitra nekdo na Hradek, Oplatil???
Dobry den dnes par na pobíhání rad bych se přišel podívat
Ahoj, dnes super den. Nějaký pár, který by s námi třeba zablbnul? Ideálně pokec u stánku a pak se třeba uvidí. Hledáme kamarádksky pár 25-35.
Dobry den dnes moc pěkný par pani krásná baculky moc pěkné rozjetý ale škoda nedopadlo to
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, chystá se nějaký pár nebo skupinka využít posledních slunečných dní nebo už je zima?
Lze se tam někde poblíž ubytovat...a najdou se tam nějací maníci, co by se nechali šukat....
Co kouřit??? To by také šlo........... Napiš do vzkazů
Ahoj nasel by se nekdo, kdo by hecnul otuzovacku?
Dnešní první slunění a sukani na hrádku z manželkou plus tři pozorovatele prostě krásný den dnes
My se už taky nemůžeme dočkat sexu na Hrádku, moc nám to chybí. Zvlášť teď, když se nedá jet ani do Holic do wellness. Už aby bylo fakt teplo!
Teplo sice ještě není ideální,ale my už dvakrát byli a užili jsme si to se vším všudy 🙂
Můžete se klidně více rozepsat,myslím že by to zajímalo nejen mě.
Ahoj, pojedu hned na vedlejší pískovnu na pár dnů rybařit, nezastavil by se někdo na něco?
No jo copak pěkného jste tam letos již zažili? 😉
Dnes nějaký pár na hrázi, pláži nebo na parkovišti pod vysílačem...? Napište. *87*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj jsem 28-lety kluk a strašně mě laka si ho vyhonit před ženou nebo párem v realu, nechtěla by ses na mě kouknout, třeba někde venku.
Ahoj az se otepli vyrazime z pritelkyni na hraz nechcete se pripojit?
Nechceme, nemáš přítelkyni se kterou by jsi tam šel......
Co to meleš za sračky? Ptá se tě někdo uchyle? Hlavně že ty máš levou ruku že mluvíš v množným čísle....
Uchyla jako ty opravdu nemame chut poznat
No už se moc těšíme na teplíčko, až se tam vyvalíme na deku :)
Chystáte se někdo o víkendu na Hrádek, Oplatil, Franťák...? Zdá se, že bude celkem pěkně a společnost by byla fajn... *4*
Někdo na Hrádku? Něco by se dalo podniknout
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska moc krásný bylo to super
Nepostrádáte dnes někdo společnost na Hrádku, Franťáku a okolí...? Je krásně a svádí to vidět a být viděn někde venku, ne? *4* Napište do vzkazů...
Budete někdo dnes nebo zítra někde na Hrádku?... Něco by se dalo podniknout třeba společně, co vy na to...? *4*
Byli jsme dnes přes poledne. Krásne tam bylo :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My byli včera k večeru a bylo to úžasný.. užili jsme si to se vším všudy, jen ty honiči dříve narození( strejdové dědové ) by se mohli držet dál a být trošku soudní. (upraveno)
Netuším jak sem přidat příspěvek tak s dovolením použiju váš komentář na svůj příspěvek, děkuju.
Hledám někoho kdo nechce být na pláži sám a zároveň si to chce zpestřit. Víc informací v soukromé zprávě, ahoj.
ahoj taky bych šla na pláž a užít si
Tak copak ti v tom brání počasí pěkný tak šup nato
Napiš mi do vzkazů a.mužeme jet s polu je mi 30 sem kousek od PCE
Ahoj, taky bych měl zájem 🙂 Napiš mi do vzkazů a něco domluvíme
Ahoja napiš :) dohodneme se
budu se těšit
s tim musis pocitat v opacnem pripade jezdi do lesa nebo zustan v loznici
Nám honiči vyloženě nevadí a třeba v pondělí to bylo v pohodě. Ale někdy lezou opravdu na metr blízko a to nepotřebujeme. Ať se dívají, ať si pohoní, ale toť vše.
Tak pokud to děláte na veřenosti, tak s veřejnosí musíte počítat a pokud vám to nevadí, tak není co řešit. Jak moc si je pustíte k tělu je jen a jen na vás, stačí nastavit hranice dohodou nebo jen gestem a normální člověk (honič) to pochopí a respektuje. Měl by to respektovat, protože i při průměrné inteligenci mu musí být jasné, že v opačném případě tam ty páry již nepřijdou, natož aby tam sexovali. Jsou ale i páry, které přihlížející pustí až na deku, nebo je zapojí do akce.
Zdravím,proč pak se poslední leta potuluje po nudaplážích takové množství šmíráků a pochybných lidí?Přitahují je tam zážitky rádo by naturistů ,ale přitom to jsou spíš nevychovanci, kteří nemají ani ponětí co to naturismus je.Ono už takhle to poslední leta jde s fkk plážemi od deseti k pěti a ještě vy tady tomu dávejte na prdel.To si neuvědomujete,že vypisování vašich zážitků nudismu jen škodí.Spoustu žen z párů to od návštěvy pláže jen odradí a nebo prostě neodloží plavky,protože nemají zapotřebí,aby na ně civělo hejno nadrženců.Nudistické lokality a pláže navštěvujeme řadu let,ale nikdy jsme se tam s tím,co se v diskuzích píše nestkali.Spíš se povážlivě na fkk plážích zvyšuje věkový průměr a z některých tradičních lokalit,jako třeba Cep začínají pomalu nudisty vytlačovat plavkáči.
Ja bych rekl, ze to je prirozeny vyvoj.... Stejne jako si ti nekteri budou stezovat, ze Amateri uz nejsou co byvali a ze "za nich" to bylo lepsi.... Asi urcitou roli v tom hraje i to tvoje deleni na "ty prave fk" a na "ty ostatni" co ho znesvecuji - vzdycky je prijemnejsi se citit jako "to zdrave jadro ktere vi o co bezi". Asi se casem lokality "preliji" jinam, tam to zas bude chvili fajn, pak prijdouu novi a jini lide a vypukne stejny problem...a tak to pujde furt dokola :-))))
Je to i o lokalitě. Když si chceme zarelaxovat, tak jdeme na hlavní pláž a tak to neděláme. Když máme chuť pozlobit, jdeme na hráz. Tady je to místo, skoro myslím veřejně známé, kde se provozuje sex a kde jsou honiči, kteří se při pohledu na páry ukájí.
To samé je unás,at honí a z uctihodné vzdálenosti a ne že by se chtěl nakonec vystříkat na záda,fuj
Dneska na Hrádku krásně a honici ohleduplni...
Ahoj jde,někdo zítra dopoledne?
Jen aby jim to vydrželo......
Je pravda, že většinu z nich jsme tam ještě neviděli. Takový Ti klasicti, co tam jsou obvykle nějak nebyli.
Dobrý večer našel by se zde par na který by se dalo podívat
Tak to jsme se tam museli minout... já tam dorazil po 16té hodině, byl jsem asi do 8mi... a nikdo nikde... škoda...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dokavad tam bude stále otravovat ten starej cigan Z polabin a sním jeho holohlavej kamos z bohdance tak kteří si mysli ze kazdej je na ne zvedavej tak tam zadnej par si už užívat nebude .
Včera na Franťáku super den do doby , než nás vyhnala bouřka.Celkovou pohodu ke konci narušil honič , který vlezl až k nám aniž byl zván.Drahou polovičku to tak rozhodilo, že už nic nebylo. Myslím, že by někteří z dotyčných měli používat mozek.
Přesně tak,souhlasíme.Pokud stojí opodál a honí tak je to oka ale oni se vnucujou a chtějí co nejblíž.
Ahoj všem, asi za měsíc jedu do těchto končin a rád bych se zde zastavil, chci se zeptat jak je to zde s vjezdem, parkováním popřípadě nocovanim, děkuji za odpověď.
To je škoda, protože ve finále na tom tratí všichni...
Ten cigan dostane jednou na budku a bude.....
Ahoj, mohu se na vás někdy podívat u patřičné vzdálenosti, případně kdy a kde. Děkuji za odpověď.
Ahoj. A je tam na Hrádku i nuda kemp nebo jenom pláž?
Ahoj, rádi tam s kamarádkou zajedeme. Hledáme nové a fajn n-pláže, kde by se dalo narazit i na normální a fajn lidi, ideálně páry nebo samotné ženy na pokec. Občas je chuť i zazlobit, takže v případě sympatií a domluvy není problém něco společného. :-)
nějaká žena zítra dopoledne ať nejdu sám , dojedu si pro tebe
Zítra dopoledne někdo? Chlap, pár, žena.
Ahoj, kdo by měl zájem příští týden, vždy po 18hodině o pozorovatele z patřičné vzdálenosti. Napište kde...
Ahoj, nejaky par na pokec u vody? Koupim pivecko a muzeme jen tak pokecat, vykoupat se. Dnes Hradek. ;)
Dneska jsme šli k vodě od ditonu a k našemu překvapení koukáme že tam je brána hned u silnice.Nevíte někdo proč to tak je ? Je to ta cesta směrem pod dráty
Nejspíš tam majitel pozemku nechce auta..
Dnes bude krásný den a my se po dlouhé době vydáme slunit.
Ahoj. Také to máme v plánu, snad se tam dnes brzy dostaneme a bude nějaké fajn volné místo. Rádi potkáme podobné naladěné páry, nebo samotného sympaťáka.
Dnes celý den na nuda pláži hradek
Taky jsem tam byl dnes odpoledne
Zítra dopoledne Hrádek pokec koupání
Dneska bylo krásně hlavně na večer moc příjemné projití a zakončení koupání
Ahojky, nechystá se někdo zítra dopoledne???
Ahoj možná já zítra dopoledne????
Nějaká slečna dnes k vodě? :))))))
Ahoj, přidávám postřeh trochu mimo téma. Na Franťáku jsem vylepšil pro pohodlné ležení dvě pláže (ale decentně, žádné zbytečné zvětšování, aby to bylo pořád komorní) a zároveň ze všech těch 13 zadních pěkných pláží odnesl odpadky. Na první pohled je tam celkem uklizeno, ale nakonec byl skoro plný 50l pytel na odpadky. Nenechme si to navzájem pokazit. Když jsem šel po hrázi na Oplatilu, je tam spousta plastových kelímků, na trávě kde lehávají lidé jsou papírové kapesníky. Chtěli byste si lehnout mezi kapesníky ať už v nich bylo sperma nebo smrky? Asi ne. To přece každý svoje odpadky domů donese, nebo ne? Tak pěkné léto a mnoho příjemných koupacích i erotických zážitků na obou stranách.
jen tak dál... to se tam snad po letech pojedu podívat
Záslužná činnost, prosíme o info, kde jsou ideální ( doporučená) místa k hrátkám na zmiňovaném franťáku, prosím o upřesnění - (stojíme zády k silnici s čelem k franťáku….) Díky
Přátelé, prosím, již sem souřadnice veřejné nedavejte. Místa jsou všeobecně známá až dost.
A můžeš nám dát GPS do zpráv?Díky
Super místečka na Franťáku, pro "soukromé" dovádění jako dělané. Skvělá práce.
Dnes jsme byli a super....... Trošku jsme si zablbli
Ahoj.Můžete mám poradit s parkováním na Frantáku?Jak daleko je to k vodě a kde nejlepší zaparkovat abychom byly na té straně k soukromému dovádění.Díky
Parkuje se většinou na silnici která vede kolem Ditonu směrem k Pce. Já reda zajel po cestě do lesa. Je tam sice závora ale je otevřená a nějaké auta v lese stála. Ono je to cca 500 metrů od silnice kde začíná být bezplavková zóna.
Prohlížej, to je dobře. Honis?
Ahoj, moje zkušenost z této soboty. Vzal jsem přítelkyni na Franták na nahé koupání. Ona se svlékla i já a šli jsme se vykoupat. Kousek od nás z jedné strany byly 3 ženy zralejšího věku a na druhé straně nějaký týpek. Po vykoupání mi řekla že je hrozně nadržená, když jsem ji sáhl mezi nohy, byla brutálně vlhká :) A nebylo to od vody :D Začal jsem si s ní hrát, jen prsty, protože by nás mohl někdo vidět a to ona samozřejmě nechtěla. Postupně jak se více a více vzrušila, tak už nebrala ohledy na okolí a pěkně se mi tam udělala. Chlap co ležel vedle nebyl vidět když ležel ale stoprocentně se skrytě díval a chvíli před vyvrcholením jsem si všiml dvou diváků u cestičky schovávající se za křovím. To mě hodně vzrušilo ale jí jsem nic neřekl. Když se udělala a pak jsme šli do vody tak jsem ji to řekl, ale nevěřila mi. Pak jsme to ještě jedno zopoakovali a také byli diváci, ale těch jsem si všiml až když jsme skončili, jak odchází... Potvrdil jsem ji to že nás u toho pozorovali, chvíli se jakoby styděla ale já si myslím,že vzrušená byla hlavně kvůli tomu, že nás mohl někdo pozorovat i když ona to nepřiznala... Super zážitek a doufám že ne poslední...
0 0
Skvělé, my jsme na naší exhibicionistickou libustku, předvádět se přišli obdobným způsobem. A každé léto si to moc rádi občas přesně takhle užíváme. Super zábava i vzrušení. Tak hodně štěstí a vzrušujících zážitků.*114*
Díky, doufám že partnerka tomu přijde na chuť
neví někdo, proč na hrádku je zavřené parkoviště? včera mě to překvapilo, ještě před týdnem bylo otevřené
Které parkoviště máš konkrétně na mysli?
to velké přírodní placené s kovovými závorami, nachází se kousíček od stánku s občerstvením u žabáka, hned přes silnici
Aha..tak tam my nechodíme, tím pádem neporadíme
......a kam chodíte, bylo by fajn s vámi pokecat......
Dnes jsme si to tam dopoledne užily. Málo lidi. Krása
Jj.. dopoledne je tam klídek, zvláště ve všední den 🙂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Malý par na okuknuti rad se podivam
mladé páry tam moc neuvidíš, natož samotné ženy... v pondělí na frantáku přijela mladá atraktivní slečna, tak 25-30 let, aniž by se stihla svléknout donaha, hned si k ní šel honit péro nějakej 40ti letej (neatraktivní) chlapík, tak se slečna ihned zase zbalila a odešla... co to s těma lidma je? přijít si bezeslova 2-3 metry od slečny vyhonit nad ní... hodit si tam ručník, sednout a začít honit... kreténi ty lidi... akorát to všem ostatním zkazej... chudák slečna si ani nestihla zaplavat

... podobně honiči na hrádku na hrázi... chodí sem a tam každých pár minut, hledající pouze někoho nad kým si vyhoněj... nemaj žádné věci, žádný ručníjk, deku... nic... nejdou si zaplavat, jen si vyhonit nad někým... kdo o to ani nestojí... jelikož většina z nich je nesympatických už od pohledu a to co tam vyvádí je hulvátské až až...

podobných příběhů bych mohl psát více... kéž by si ti lidi uvědomili následky svých činů...

naštěstí stále existují slušné výjimky, ale rok co rok je těch nevhodných honičů tam více, až to odrazuje tam vůbec vyrazit kvůli nim...
ahoj přesně tohle se dějě na nudy na ejpovickém jezeru , takže samotná žena je zázrak , jsou to blbci , však třeba po čase by sama jukla na co by chtěla ...... ale takhle tam nikdo chodit nebude *295**295*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj dá se zajet na motorce někam poblíž k vodě nebo jen na parkoviště? Nikdy jsme tam nebyly a chceme tam dneska vyrazit.
Ahoj. Podařilo se mi vloni přesvědčit ženu na nudapláže. No a letos už by jí nevadilo se trochu ukázat. Hlavně by chtěla interakci s okolím (vidět někoho honit) a tak se chci zeptat kam zajít. Hrádek na hrázi víme, ale bývá tam dost obsazeno. Zmiňuje se tu Franťák. To je ten na mapách Oplatil2 a nebo to jezero u Stéblové? A pokud to jezero, jsou tam místa všude okolo a nebo jen někde. Popřípadě prosím o jiný tip. Děkuji
Jezero u stéblove a co vím tak místa jsou jen na jedné straně a to právě na te nejblíž ke stéblove
Ahoj, od 11. - 18.7 budu rybařit na soukromém klidném místě ku, kdo by se stavil na návštěvu? Káva, pokec, slunění, voda v soukromí.
Ahoj a kdepak přesně budeš?A copak by jsi ještě rád?
50.1043186N, 15.7459197E tady je ten Frantak a kdyz budete chtit moc rad se k vam pridam
Ahoj v neděli se tam pojedu prvně podívat,ještě jsem na nuda nebyl,rad bych se tam prošel a třeba vykoupal,jsem mlady sportovec s opravdu velikym a dost me ta predstava vzrusuje se tam tak prochazet,akorat mam strach že me tam budou nahánět nějací dědečci,chodí tam třeba normální páry? Rad pokecam seznamim se *6**277*
Když ho máš opravdu velikého tak proč nemáš galerku?
Ahoj,galerii tu mít nepotřebuji,když si tu s někým rozumím a je normální,tak se rád ukážu,s tím problém nemám *6*
Ahoj, dnes odpoledne jsme na hrází potkali atraktivní pár on nepřehlédnutelný vysportovany a dáma stihla s kerkou na stehně..... škoda, že se jsme se neseznamili.. 😉
Ahoj, dnes k večeru jsem na hrázi viděl moc fajn pár.. žena blondýnka, trochu při těle ale moc pěkná s tetováním na zádech..moc rád bych se s vámi seznámil a příště vám třeba dělal společnost..
Ahoj 23.7. se sem chystám neznám to tady nenajdu někoho 60+ kdo by šel semnou? děkuji za odpovědi
Tak to už jsi promarnil. Když se ti někdo zalíbí tak reaguj, oslov hned a nedělej to až později tady na síti. Takhle to nefunguje :)
Ahoj, kdo se zastaví na pokec? Od neděle budu trávit týden asi kilometr od Oplatila.
Dnes nějaký pár? Na pokec nebo nejake kouknuti?*13*
Ahoj všem, dneska kolem poledne pár nebo žena na Jezeře nebo na hrázi?
Dnes par na kouknuti kolem 19.h
to nabízíš, nebo sháníš ? nějak nejde poznat *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobrý večer. Jsem tady na dovolené a rád bych navštívil Franťák Opaťák Oplatil nebo Hrádek . Dneska jsem to zkoušel a našel jenom asi gaypláž ,bohužel. Najde se žena nebo pár který mě tam zavede?. Jsem mobilní takže doprava není problém. Byl bych moc vděčný.
Dneska jsme byli, voda cista, teplá. Bylo tam krásně a užívali jsme si do libosti *19*
Ahoj, tak už Oplatil znám i já. I když jsem ze severu moravy, často teď jezdím k Holicím. V sobotu jsem vyrazil kolmo na výlet a cesta mě zavedla až zde. Po menším bloudění jsem narazil na super místo u Jezera s nápisem bez plavek. Musím říct, že toto místo vám závidím. Perfektní tepla, čistá voda, takové diskrétní ostrůvky, pár pohodových lidiček a kousek vedle pár oddávající se radovánkám. Rád jsem se podíval a při tom nerušil. Děkuji za skvělý zážitek, rád se zde budu vracet.
Ahoj někdo dnes večer na Hrádku,mohl bych se dívat?
Nebo zítra dopoledne,komu by nevadilo tichý divák z povzdálí.Kdyžtak sz.Děkuji
o víkendu na stoprocent dorazí i dva elitní leštiči....čug a gek*49**49**49* ty tam maj už nějaký ty hodiny odmakaný...neznáte je někdo??nám se moc líbí...jsou to takový phádkový postavičky*3**3**3**3**49**49*
Ahoj.. prosíme o bližší specifikaci 😁 Ono těch podivínů je tam totiž víc
pod těmito názvy je neznám, ale myslím, že vím o kom mluvíš... ti jsou tam k vidění snad každý den...

... starší, tak 50+, jeden s červeným batohem ? nebo máte na mysli někoho jiného?
Ten pricmoudlik 😆 je z polabin ulice družby a ten jeho věrný kamarád z Bohdanče
to jsou lokální matadoři...ty by si zasloužily metál *3**3**3*
škoda jen všechny vyplaší.....noo vono těch zoufalcú tam je spousta...*24**24**24*
dneska jsme byly na Frantáku....to se nedá...těch masturbátorú tam čím dál víc*49**49**49**49* ty si snad ty svý žížalky urvou...jak si za tahaj*3**3**3* ale kluci to jsou pěkní*22**22* hlavně čuk a gek..to jsou pašáci*250**250**250*
*3* za to na Hrádku byl dnes v podvečer nebývalý klid, občas někdo prošel, avšak dnes bez diváků. Tak jsem si mohl s manželkou nerušeně zablbnout. Fajn večer.
tak to byly kluci čuk a gek*49* už asi převaření *3**3*
My se tam chceme zítra zastavit, tak to se asi máme na co těšít.....někdy je to opravdu za hranou co tam předvádějí...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,nekdo dneska ? Pujdu se tam projit ale neznam to tam *18*
tak copak místní matadoři..čuk a gek??? stále ta ještě operují...??? ...*49**49**49**49**49*..nebo už jim čúrácí zustaly v ruce*3**3**3*
tuhle projizdim a potkal jsem je a rikam "zdravim cuka a geka":-) tak je takto zdravte vsichni co je potkate:-)
doufám, že je příští týden potkám, hlavně ať je poznám.
správně tyto bájné pohádkové postavičky..nikdo nepřehlídne....*3**3**3**49**49**49**49* většinou maj péra v ruce..střidaj levačku s pravačkou*49**49**49*
Nám jednou postrikali botu jak byli blízko *3*
to voni to jsou velký stříkači*3**3**49**3**3*
Přátelé, ti dva dostali tedy ve fóru velký prostor. Ale oni přijdou a zase odejdou a je do jisté míry na vás, co vše budou dělat. A naopak slušné honiče vlastně potřebujete. Koho ale nepotřebujeme jsou rybáři. Přijdou postaví stany a týden tam byvakuji. Už zabrali tři pláže. Rybáři jsou největší nebezpečí pro zničení tohoto pěkného místa s čistou vodou, malými plážemi, příjemnými lidmi včetně těch slusnej fajn honičů.
Na rybářském revíru jsou rybáři, no to je překvápko.... *3*
Třeba to bylo i myšleno tak, že rybářství svojí aktivitou nejvíce znečišťuje povrchové vody a omezuje biodivezitu daného ekotypu.
Tak přátelé, honiči na Hrádku jsou většinou pohodáři, hlavně ti starší. O mladých se to říct nedá, ti se k ženám chovají jako ke kusu masa ke spotřebě. Nemyslím si, že je v pořádku uvádět jejich popis včetně oblečení a místa bydliště. Jestli se někomu něco nelíbí, stačí jen slušně říct a starší ročníky honičů se stáhnou. Na ty mladší se musí opakovaně zařvat.
Zmínění pánové jsou slušní a vzdělaní lidé. Kdo je také takový, bude se i nadále chovat slušně. Ostatní ať jdou jinam.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
téměř úplně vzadu rybníka... je tam dokonce na jednom místě i gril nonstop k využití... a nějaké ohniště tam bývalo taky... ale to tam už možná nebude... to ohniště... gril by tam měl být stále
Ahojky kdybys mel chut nas smirovat ozvi se.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co tvůj příspěvek má společného s tímto vláknem?Tady se nebavíme o Ostravě ani o buznách ale o nudapláži Oplatil.
Dobrý den, nebude se nekde "opalovat" ve ctvrtek par ci zena, kterym by nevadily zvědave oči.
Ahoj ,rád se podívám jak si hrajete
Přidá se ještě dnes večer nebo zítra někdo na Hrádku, Frantaku ... k dovádění ...? *362*
Dnes na hradku super seznámení s parem
Ano a hledáte kamaráda?.........................
Hrádek hráz neděle od 10h kdo se přijde podívat?
Ahoj, pojedete i když je tak ošklivo? Nebo u PCE neprší?
Sezóna v plném proudu, počasí taky slušný. Tak jak pak nám to tam frčí? Většina komentů spíš do seznamky. Očekávám od tohoto vlákna spíš zážitky, dojmy. Jsou tu jistě páry, co se pravidelně a rádi vrací za vzrušením a samotní pánové, kteří u toho nesmí chybět.
... zážitky tam jsou už jen velice výjimečné... oněch neslušných, někdy až obtěžujících ignorantských honičů tam je tolik, že to ty správné lidi odradilo ... dokonce i já sám si tam už ani nezahoním (a to nemluvím o tom, že když tam jsem s někým, tak to tam většinou přijde hned někdo zkazit)... a když už tam jsem večer sám... a něco začnu, hned mě tam začnou otravovat chlapy, kteří již vědí, že o ně zájem nemám, ale otravují beztak... i poté co jim sdělím, že o nic zájem nemám a požádám je aby odešli... ignorují... odejdou, až když se já sám zbalím a odejdu...

... stále existují slušné výjimky, ale je jich tak málo ...

... jen se podívejte jak každých pár minut prochází x chlapů - bez jakýchkoliv věcí (max. s ručníkem) sem a tam, každých pár minut ti samí... jen a pouze hledající někoho nad kým si vyhonit... většinou starší 40+, upocený, neatraktivní, zoufale hledající...

... tolik negativních situací, které jsem zažil za poslední roky tam... a neustále přibývají... kdyby tam nebyla tak nádherně čistá voda a nádherná příroda, tak už bych tam dávno přestal jezdit...
Popsal jsi smutnou realitu. Někteří to objíždí na i kole sem a tam nebo si dávají signály, kde kdo je a hned se tam nacpou. Ovšem na nahých procházkách nevidím nic špatného. Ne každého baví celý den ležet na jednom místě, smažit se na slunci na ručníku nebo jen plavat a Hrádek je jediné místo u nás, kde se dá svobodně procházet či si zaběhat úplně nahý v takové délce okolo vody a nikdo kvůli tomu nevolá policii, že tam je obanžený vytržník. Ale je nepříjemné, když se na člověka přilepí postarší pánové a začnou si ho popotahovat nebo pokaždé jsou na mnoha pěkných plážičkách rozložení rybáři s auty, nábytkem a se psy, které nemají ani přivázené, a kteří na každého kolemjdoucího vybíhají. Na druhou stranu počítej s tím, že za pár let, a že to uteče jako nic, budeš i ty 40+ a možná upocený, neatraktivní a zoufale hledající :-D.

Před 12ti lety byl Hrádek mnohem navštěvovanější a nějak jsem ještě nevnímal tu zoufalost, kterou popisuješ. To jsem byl starý jako ty. Dokud se mohlo parkovat u lesa pod dráty, tak to tam opravdu žilo. Jezdilo tam mnoho rodin s dětmi a řada tam na divoko přespávala v autech nebo ve stanech. Nikdo moc nepřebíhal po hrázi, protože většina zajela právě rovnou na druhou stranu k lesu. Auto bylo nadohled a pod kontrolou. Ne jako u hlavní silnice, kde ho může kdokoliv nabourat nebo bez povšimnutí vykrást. I to parkování na louce šlo 24h a často zadarmo. Letos jsem si všiml, že je tam pořád závora jak na noc, tak i přes den. U drátů byly hezké pláže s pozvolným vstupem, než to zničili tím, že to zasypali a upravali pro rybáře a lodě. Na hřišti často hráli naháči volejbal a ten borovicový háj mezi hřištěm a tím dalším vstupem, býval úplně plný lidí. Břehy nebyly tolik zarostlé a na hrázi byl příjemný stín pod vzrostlými stromy, které pro mě z nepochopitelných důvodů před lety vykáceli a vznikla tam tam páchnoucí houšť s minimem místa na ležení s dobrým vstupem do vody. Teď k lesu tam zajíždí jen pár důchodců na kolech a vyjímečně nějaká ta rodinka to riskne přes les autem, ale riskují pokutu. Vzpomínám si, že jsem jednou šel od vlaku ze Stéblové a neznaje poměry to vzal přes tu gay pláž. Netušil jsem, že pánové se takto vystavují na cestě, vystavují své přirození na odiv, dávají si signály, když jde nějaký mladík a opodál mají vyšlapané cestičky v ostružiní a vyležená místa v trávě, kam si chodí spolu někteří odstříknout :-D Z této části jsem měl hrůzu, ale pak jsem si zvykl i tam se občas protít a ještě větší sranda je, když jsem měl dámský doprovod, protože to samozřejmě někteří gayové komentovali.:-D

Celkově většina nuda pláží hodně upadá a řada už zanikla. Obzvlášť Hrádek už není takový, jaký byl, ale pořád je to TOP v ČR. Před lety to nebylo ještě profláklé tady na amatérech a lidi neměli chytré telefony s foťáky. Ona je jedna věc se veřejně vystavovat a třeba si užívat s tím, že se na mě někdo jen zkrátka podívá, ale málokdo chce, aby byl natočený a pak neměl kontrolu nad tím, kde se objeví s ním fotky nebo videa veřejně na internetu s detaily a zároveň s obličejem. Když to někdo objeví na pornostránkách a roztroubí na pracovišti nebo ve škole, máte jak ostudu, tak to může být důvod k vydírání a šikaně. Rovněž spoustu mladých žen ani nemůže jít na nudu. Viděl jsem, že když se nějaká objevila a všude bylo místa na desítky metrů, najednou byla obklopena chlapy. Mě naštvalo, když jsem byl s přítelkyní a starší chlap si lehnul 1,5m metru od nás tak, aby jí viděl mezi nohy a předstíral, že si čte noviny.

Osobně se cítím nejlépe, když jsou na nudě hetero páry, mladí lidé a rodiny. Bohužel to už bývá vzácnost, aby chodili lidé 15-30let a jen z vyprávění slýchám o zlatých 90.tých letech. Generace nudistů zestárla nebo až ve vyšším věku lidé odhazují stud. Rodin bývá jen pár a pouze s hodně malými dětmi ještě nepociťující stud. Jakmile se jim blíží puberta, tak už na nudu nepáchnou. Takže většina osazenstva je hold 40+ nebo spíš už 50+ s výraznou převahou mužů.
..nojo bohužel ..je to tam snúška zoufalcú....co akorat každou akci rozkopou....*49**49**10*
....není k tomu co dodat....*49*....
My tam chodíme již asi 6 let. Nepravidelně, podle času, ale moc rádi. Letos ale máme trochu pocit, že tam sex mít musíme. Prostě lehneme si a za hlavou chlap sem, tam, sem, tam ... pak jako nikde nikdo, mazlíme se a on si sedne metr od nás a honí. Nevadí nám, že si ho při pohledu na nás honí, ale že zmizela jakási přirozená slušnost být v povzdálí a hrát trochu na náhodu. Nám se líbí přítomnost jiného páru, ale to se nám poštěstilo asi 3x. Za tolik let. Jinak vše samotní muži. Jen jeden jediný se aspoň zeptal, zda se může dívat. Možná jedniné co pomůže, když nás tam párů bude chodit víc. Když jsme jediní na celá hrázi, jsme jako bonbon a oni jako vosy :)
nebo kdyby aspon někdo z těchto honičú...*49* občas nějakou dámu přivedl...ale to je bohužel nad jejich síly...*3**3*
oni někteří místní matadoři se tam s bábou i objeví..ale to zalezou někam uplně mino hlavní pláž ..*24**24* ..aby na ně nikdo náhodou nekoukal..nedejbože si na ně honil...
Bohužel musím souhlasit.... Holky tam se mnou už jen tak nejdou, kor na hráz z výše uvedených důvodů, mě teda tohle docela vadí, jezdím tam rád a co úplně nechápu, když tam na mě kouká prdel z roští nějakého gaye, co chce naložit a to přímo u cesty na hrázi... To je zoufalost... Sám tam na náhodu jezdím a setkávám se s jednou paní, co tam jezdí pěkných pár let a ona mi nedávno napsala, že se v klidu opalovala (opravdu nepůsobí zvlášť vyzívavě), přijdou dva sulini a začnou nad ní honit.... Tak je tohle normální? Docela škoda, že jsem tam nebyl, protože by byl asi pak frkot tohle je dost za rohem už!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Právě tu jsem, kdyžtak se ozvěte 😊
Ano,, jsou tam dámy, které o to stoji, ale dávají to obvykle najevo... (upraveno)
Jezdili jsme tam z Prahy i na týden nebo víkend kvůli úžasně čisté vodě a možnosti nahatého koupání. Vyhonění patří k tomu, ve vodě jako krmení pro ryby, nebo před publikem na cestičce. Ale už tam nejezdíme, protože tam prakticky celé "pobřeží" pod vedením a naproti ostrůvku zabrali kempaři a rybáři.

Přijelo auto a karavan s rodinkou cca 10 lidí na pět metrů k vodě, všude rozložili ručníky, vedle pruty a tvrdili, že to mají povolené od majitele !?! Část je trvale ohrazená, dokonce s cedulí zákaz vstupu a karavan tam byl napevno !!! Pak u Franťáku nechutná hádka se starou nudistkou, která se nestydí svléknout, ale už nesnese, že by někdo ležel do 20 metrů od ní a ječí jak na lesy, abychom šli pryč. Pejskaři, kteří vás svými mazlíčky spolehlivě vypudí z jimi vyhlédnutého a vámi zabraného fleku. Bezohlednost prostě dorazila i sem a už to asi lepší nebude. Hnus velebnosti.
rybáři a pejskaři se tam vskutku nějak začali hemžit... bohužel ne všichni vědí, že hráz a její okolí je známá erotickými zážitky... a tak tam občas i zatoulají rodiny s dětmi... a klid je najednou pryč. Nezbývá než doufat, v pozitivní změnu... naděje umírá poslední
Letos jsem byl na Franťáku jen jednou, a nemohu jinak než souhlasit s výše uvedenými příspěvky. Též jsem byl svědkem sporu bezohledných neomalených navštěvníků vlezoucích téměř až na deku pohodového páru, se slovy "vždyť vám to tu nepatří".....Takže negativní nálada společnosti, lidská sobeckost, nevraživost je už i mezi pohodoví naturisti....*10**10**11**11* (upraveno)
souhlasím...neomalenost místních honičú...je zoufalá...no jo no..co už....
Možná že na honiče budeme ještě v dobrém vzpomínat...myslím ty "normálí".....*4*
Ano. také jsem měl na mysli "normální" bezohledné sobce. Před cca pěti lety, kdy jsme tam byli naposledy honiči a pochůzkáři asi nebyli ještě tak rozšíření a/nebo obtěžující.

Je tam ještě tahle odpornost? Bylo to těsně u vody pod vedením cca naproti ostrůvku https://ibb.co/nwKSLBt

Přijeli, všechno obsadili a poslali nás do .... , protože ONI to mají domluvené s majitelem ?!?
https://ibb.co/kX03gkg
... stále tam jsou a dokonce ještě přibyli a ohraničili si mnohem více pozemků... mě to však přijde normální... pokud to jsou majitelé daných pozemků... já bych taky nechtěl, aby mi tam lezli lidi šukat a odhazovaly odpadky a použité kondomy... kapesníky a další bordel.... ne-všichni to po sobě uklízí...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dneska to bude super..my a ješte jeden pár jdem taky....budeme od 17 h...honiči vítáni..*4**4*
budeme za každeho počasí ....*75**75**75**75*
Nepovazuji se za "honice profika", ale mrknu rad, pokud neva. Uzivejte👍
Jak je to tedy. Budete dle inzerátu v Jilemnici a nebo jak píšeš tady, že na Hrádku?
no jasne že na hrázi..už tam jsme ..oca tři páry ...zatim jen dva honičí...*12**12**12*
Myslel jsem Dexametazon. Má inzerát, že je dnes v Jilemnici a tady píše na Hrádku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska na hrází úplný klid. Asi jsme byli jediný pár.
Tak ve středu odpoledne chci prvně vyrazit na Opatak. Přečetl jsem celý chat. Tak snad nemám šanci netrefit.
Tak ještě informace. Je tu dost gentlemanu ale doprovod jedině žena nebo pár klidně postarší.
Nechystá se v sobotu nějaký sympatický pár na Franťák?*75*
Nebude někdo zítra, rád bych se kouknul
Budeme na Frantaku jako obvykle, sympatickym divakum se nebranime
Na hrázi!

Jdu si takhle po hrázi, koukám kde se honí,
 tu na malém placečku cpe borec ptáka do ní.

 Oba jsou zde nahati, neberou mě v ohled, 
ráčí ten pár šukati, je to skvělý pohled.

Nikde nikdo za křovím netasí tu ptáka, 
paní je už znuzena, chtěla pány lákat.

Nu což že jsem sám, mrknu na tu soulož.
  Zašeptá pak boec holce jenom hezky roznož.

Ukaž kundu pánovi, ať má důvod honit, 
 chtěla jsi tu na Hrádku tělem chlapy zlobit.

 Nedá se to vydržet škube mu už v ptáku,
rád bych k píče přivoněl, jen mít na to páku

Hele borče, povídám, půjč mi svojí  milku, 
jen ji trochu vymrdam, věnuje mi chvilku.

Zacuká mi v kládě zase. I ty jedno milé prase, šukat by jsi do mě chtěl,  praví dívka útlá v pase a sedne si na prdel. 

 Nu což když už jsi tu,  dívka ještě napoví mrkne k svému klukovi, půjč mě tomu chapovi.
 Pomrdáme jenom trošku, za řeč to snad nestojí.

 Borec svěsil ptáka zvadle, tohle to jsem neviděl,
tady se to všechno šuka bez jasnějších pravidel.

  Opodál si sednul k vodě, koukal na nás zkroušeně a já směle s jeho kočkou, šukáme si vesele. 

Fajn den na Hradek*4**3**2*
Supr ! konečně zajímavý příspěvek !
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj zaslechl jsem, snad peníze zmizely...
Bude zde dneska někdo okolo 23 hodin a chtěl by si popřípadě užít?
V tu dobu Tě tam opíchaji hlavně komáři 😀
tak to si užiješ leda tak gangbang s komárama... od 20:00 začíná na hrádku každý den gangbang s komáry...
Na hrádku,už pichaji asi jen komáři.
Zajímavé,kdykoli jsem tam byl se vykoupat a tajně doufal jestli tam neuvidím nějaké hezké mazlení,vždy jsem tam narazil jen na divné chlápky....
To chce trpělivost, výsledky se jistě dostaví!*22*
Musíš to z toho páru vycítit, jestli něco bude nebo né. Taky jsem několikrát "utřel", ale na druhou stranu, když to zase výjde.... Na krásné erotické vzpomínky nezapomeneš!!
Dovolím si nedávný postřeh. Je to pár dnů co jsme s manželkou nepatrně laškovali *4**13*, během okamžiku jsme měli početné publikum, což samozřejmě vítáme i když tohle bylo už vážně dost pánů. Nicméně po chvíli na základě přání ženy naznačil jednomu z přihlížejících že si může přijít sáhnout. On ovšem odmítl. Nejsem si jistý zda pochopil mou nabídku, nicméně mě to trochu překvapilo. Takže intuice je důležitá i z druhé strany.
No zas tak překvapive to neni. Jedna věc je honit, a vědět že dá tomu svému za uši a vic nebude a druhá věc je šáhnout si a pak nic, to je opravdu jednodussi jen pozorovat.
Ahoj, jelikož jsem se stal čirou náhodou vaším divákem, dovolím si vás pozdravit. Pro mě to bylo poprvé a ohromně vzrušující. Samozřejmě jsem neváhal a k honícím pánům se přidal :-) Bylo nás tak pět, možná šest a já si říkal, aby to někdo nepodělal a nebyl moc vlezlý, protože už takhle ta vzdálenost byla hodně intimní. Když tady čtu o té hordě vlezlých otravů, tak to bylo první co mě napadlo. Všichni se ale drželi "na distanc" až do konce. Děkuji za super zážitek, a za mě... úplně top bylo, když se na nás u toho občas paní podívala.
Mohu se zeptat objevují se zde na nuda pláží starší ženy okolo 50 - 60 Co by se nechali vymrdat má někdo zkušenosti?
Ahoj samozrejme ze objevuji ale problem je ze ne vzdy maji smiraci uroven a nerespektuji slusnost
Zdravím všechny zde přítomné, nám par otázek, kde na tomto rybníku se dějí tyto věci? Občas tam zastavím na motorce a skocim se vykoupat hned od silnice na hk. Všichni tam sporadane leží a opalují se. Rad bych se taky mrknul nebo se k nějakýmu páru přidal. Mám to k tomuto krásnému koupání cca 80 km
Chodí tam nakdo ještě sukat?? Třeba naka osamělá?
... ne, samotné ženy jen velice zřídkakdy.... a páry taktéž spíše už jen výjimečně... protože ti tamní honiči furt otravují, nevědí co se sluší a patří... a zkazí většině lidí náladu....

... a když už se tam najde samotná žena v náladě... a třeba tam jezdí už x let... tak si to tam s někým nerozdá už jen z toho důvodu, že jí tam ostatní lidi znají... a především jeden chlapík známí jako "strážce pláže", který je ukecaný a hned všem lidem sdělí vše co ví... i to co neví... a začínají drby... a pak se na ty lidi co tam jezdí x let všichni ostatní dívají divně (jen proto, že jeden člověk sdělil, že si to tam jednou za x let rozdala s někým, koho zrovna potkala...) ... až je to dotyčným nepříjemný a přestávají tam jezdit...

... většina lidí tam jezdí kvůli přírodě... sex je jako takový bonus, ale mít na sex náladu, když tam každých pár minut někdo chodí sem a tam, očumuje... často otravuje a blábolí negativní témata... no... komu by se tam pak chtělo něco podnikat? jediná možnost, je počkat až většina lidí okolo 17-18 hodiny odejde... pak další vlna odchází v 19, další v 20hod... ale to už je tma a začínaj tě píchat komáři... takže když tě neotravují neslušní honiči, tak tě otravují komáři... no vyber si *3*

... třeba já si tam už ani v klidu nezahoním... natož tam vzít nějakou slečnu s sebou ... těm vadí už jen přítomnost honičů samotných... jelikož nedaj pokoj/chvíli klidu na to, abychom se dostali do nálady...
naprostý souhlas....mistní leštiči...všichni víme *24**24*..*277*...si to tam svejma každodeníma celodeníma pochúzkama a prújezdama na kolech..posraly samy*17*..bohužel i nám
... od letošního roku tam je dokonce novinka ! *3* na konci hrázi nalevo... často nějakej chlapík stojí s roztaženýma půlkama od sebe a hlasitě sám sebe plácá se přes prdel... hluk asi aby navábil nějakého jiného chlapa... no a když jdeš okolo něj, chce se nechat vyšukat, vystříkat.... *3* z mého pohledu zoufalství úrovně 1000... kéž by tohleto provozovali na gay nuda, která je jen kousíček vedle...
A proč se se poslední leta v okollí fkk pláží potlouká tolik šmíráků a jiných zoufalců? Přitahují je tam i často smyšlené zážitky ve zdejších diskuzích. To samé platí i pro wellness a sauny.
... přesně tak ... proto zde uvádím ne-příliš pozitivní realitu, aby si ostatní uvědomili jaká je skutečnost a pokud možno i přestaly jezdit kvůli nějakým vysněným zážitkům...
hochu to jim nevysvětlíš..je to jejich celodení nápln*24* v poledne nastoupí..a večer jedou spařený ..ucaprtaný.a samozřejmě i nasraný domú..že nikde nic nebyl...a druhej den tam nastoupí zevlovat nanovo....*3**3*
Přesně kvůli těmhle otrapům jsem tam letos vůbec nebyla. Poprvé po letech 😒
..ani my tam už nejezdime....*23*
Ahoj, abych také přispěl k tématu a v poslední době jen odsuzující notě tohoto fóra.
Na Oplatil jezdím už zhruba 15 let tak pětkrát do roka. Jezdím tam za přírodou, vodou a erotikou, a samozřejmě se jako každý rád kouknu, když je na co. V poslední době čím jsem starší tím méně tam jezdím. Nicméně jsem tam včera byl letos poprvé, vzhledem k počasí to byla asi jedna z posledních příležitostí.
Na hrázi dvě ženy a dále jeden souložící pár. Rád bych se díval a tak jsem páru naznačil a optal se jich zda by jim to nevadilo (aniž bych byl nahý nebo si drandil karla)...vadilo a tak jsem šel dál. Nicméně jsem si kladl otázku proč chodí někdo, kdo chce souložit, na úzkou hráz, kde vede jedna pěšina, tam to dělají na otevřeném neskrytém prostoru a pak jsou pohoršeni když se na ně někdo kouká.
Tím chci zde napsat, že pohoršující diskuze odsuzující dívající se pány nemá moc racionální základ, přeci pokud si někde lehnu vedle cesty a budu souložit, nemůžu si myslet, že to pány nechá chladnými. Tak buď to oběma souložícím dělá dobře, nebo jednomu v páru dělá dobře a nebo jsou pokrytci, kteří to veřejně nechtějí přiznat a píše tyto odsuzující komentáře.
.... každý hledá něco či někoho jiného ... třeba si jim jen nebyl sympatický ...

... navíc v celé čr je na hrádku nejčistší voda... a jediné místo, kde se tam dá provádět erotika je na hrázi... pro heteráky... všude jinde je to tam nevhodné...
Ahoj, tak přijď teď, jsem tu.*277*
Tento příspěvek je pro tamní letité honiče.... (opět spíše negativní *3* )
Co Vás tolik baví na tom chodit sem a tam třeba 7x během 30ti minut? ... především, když naleznete někoho kdo se vám líbí... leč již víte, že on o nic s vámi zájem nemá? přesto chodíte... sem a tam... klidně 4 hodiny v kuse... a čímdál častěji se umístíte u vody na místě, kam právě dotyční vždy chodí... takže pak už ani nemáme kam k vodě si lehnout... a když tedy jdeme hledat jiné vhodné místo u vody... najdeme... tak najednou tam hned jste a záhy zase chodíte sem a tam a honíte? ... člověk toho kvůli vám nachodí... a zcela zbytečně... a tak by mě celkem zajímalo, co z toho máte? co pozitivního vám to dává?
... nebo je to cílená strategie jak z hrádku vyhnat hetero lidi pryč? aby se rozšířila gay nudapláž z ofic. prostor i na celou hráz?

druhá část... pro ignorantské honiče:
... je vážně agresivní jednání jediná varianta komunikace, které rozumíte? 5-6 let jsem se všemi jednal slušně... avšak stále dotyční obtěžovaly... letos poprvé jsem se zachoval agresivně... a najednou jste daly pokoj... to vážně musím být agresivní, aby jste neotravovali?

Pro všechny ostatní normální lidi... doporučuji přestat jezdit na hrádek, pokud hledáte klid a máte chut na občasné radovánky... to co tam mnozí předvádí je vrchol... leč jsou dny a časy, kdy je tam klid a dá se i něco podniknout a zažít...

Totéž platí o frantáku... který je kousek od hrádku... a chodí tam ti samí lidi... navíc poslední dobou je tam hromada rybářů a zbytek volných míst je obsazena muži.... takže najít tam volné místo někdy odpoledne či k večeru je takřka nemožné...

Vzhledem k tomu, že nastává doba podzimu... všichni se nahrnou do saun... doporučuji proto nejezdit do menších měst, kde bývají nízké ceny... jelikož tam jezdí opět "tito nevhodné lidé", kteří mají mindset typu... zaplatil jsem si vstupné, tak mě snad každá žena bude chtít ! - nějak jim nedochází, že realita je úplně někde jinde... vyplatí se zajet dál, zaplatit klidně x krát víc za vstup... (leč si to ne všichni mohou finančně dovolit)... každopádně ... stojí to pak za to... ten klid, pohoda... lidé stejně smýšlející... má to jen jednu nevýhodu... vzhledem k vysokému vstupnému tam mnoho mladých lidí nechodí... takže tam uvidíte většinou 30+

... naděje umírá poslední ... můžeme jen doufat, že příští léto se stane zázrak a z hrádku se stane opět ráj, který tam kdysi dávno býval...
hochu to jim nevysvětlíš.....ti mají v hlavě bramboračku...*2**2*
je to marny, oni si pojedou dal svoje, protoze si nepripusti, ze jsou otravni. Naopak maji pocit, ze jsou Adonisove a kazda po nich touzi. A uz mas 2 cerveny palce koukam, vylepsim ti to jednim zelenym *4*
nojo no co už....ted budou mit závěr sezony honu ..kokoti
Někdo dneska na oplatil opatak nebo na hráz ? 😊😊
Příspěvek byl uživatelem smazán.
odkud jsi? zachvíli sám vyrážím... tak bych se pro tebe mohl někde cestou zastavit... pojedu přes chrudim, pardubice... se zastávkou v pardubicích na cca 10 min... a pak k vodě, budu tam tak do 19 hod asi, dle počasí, nálady a situace

nelze ti poslat zprávu kvůli tvému nastavení
Ahoj zítra pojedu znovu na pláž chceš jet semnou ? Napis mi pojedu tam po 12h 😊😊
Ahoj, zda ta nabídka byla pro mne, tak děkuji, ale nechci, vyhledávám jen a pouze ženskou společnost. Taktéž jsem rád čas od času sám. Zkus nabídnout oné slečně výše... zda to není fejk profil
Tak já to pochopil dle sledu příspěvků že neměl ny mysli tebe ale právě onu slečnu.

A koukám že naopak mne se to špatně přiřadilo.
Odpověď byla pro"ronan21". (upraveno)
Nabízím slečně jestli nechce dneska semnou na oplatila 😊😊
dners jdeme po obědě ještě s dvěma páry na oplatil..budeme někde na hrázi..podle místa....klidně se mužou přidat i všichni honiči ..věk je omezen do 85 let...nesmi být však na dostřik...ale všechny místní matadory moc rádi uvidíme...nebo aspon jejich hlavičky vykukující z roští...takže po obědě všich masturbátoři doražte na hrádek.nejradě ji máme všechny cyklisty....hlavně pračlověka na kole*24**24*
Krásnou neděli poslední sluníčko dne nebude malý par na kouknuti
no..myslíme že všichni honiči..včetně čuka a geka...se tam ted na zimu zahrabou na Frantáku do listí....a v březnu vylezou...aby zase vše pokazily...*3**3**3**3**49**49**49*
..tak prej včera na hrádku ležely na hrázi na karimatkách ..jen čuk a gek..prej..*3**3*byly teda ve spacákách..
..apropo, jak to víte..??? Že vy je tam chotíte šmírovat.....*22**22**22**22**22*
chodíme je šmírovat..voni to jsou takový pěkní klucí.....*49**49**49* včera tam taky byly...ve spacákách zahrabaný v listí*3**3*
Já si to snad půjdu udělat procházku abych se tam na to místo neřesti taky jednou podíval
poznaš je hned ..chodí tam ve spacákách...a večer se zahrabou do hromady listí...*3**3*
Čuk a gek... že je jeden z nich ten šedivej v tom tričku s americkou vlajkou 🤣🤣?
Ve čtvrtek 24. 3. zde bude probíhat natačení několika porno klipů, dobrovolníci vtáni. Vemte prosím v potaz, že můžete být nahráni na záznam, proto kdo chce, může si vzít kuklu, roušku, sluneční brýle apod...
Tak tam bude přelidněno zakuklenců*3*
v kolik hodin a kde presne se to bude konat?
doplnění: odpoledne, místa různá (dle počasí a světla)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
... vzhledem k počasí pochybuji, že se tam skutečně něco natáčet bude... ale kdo ví... tací, co tam půjdou, se tu pak mohou podělit o info, zda se to tam skutečně dělo či nikoliv *3*
Dnes odpoledne na Hrádku ...par pro pár?
Spíš...kláda pro kládu.....a to ti hodně lichotím,,,,,*1**1**1*
dnes tam téměř nikdo nebyl... ale nějaký pár (40-45let) tam hledal jiný pár na něco... nevím zda nakonec našel...

.. bylo tam jen pár lidí celkově... i na hlavní pláži téměř nikdo nebyl...

jsem celkem zvědav kolik lidí tam bude zítra, na ono oznámené točení porna *3* už jen ta zvědavost, kolik a jakých typů lidí tam bude, mě možná přijme jít to tam sám omrknout *3* kéž by tam bylo teplo jako dnes... jen ta voda stále ledová... není to stále ještě na plavání
-----------------------------

nejsou tu náhodou 2 ženy s kterými jsem si tam dnes krátce povídal? věk cca 35-40 let (upraveno)
...přijeď se podívat....podle fotek se nemáš za co stydět....)
Včera to bylo superrr. Našel si mě tam pár a uspokojil mě
jj, to určitě...a apak jsi ses probudil, měl mokro v trenkách a poslintanej polštář....*22**22**22*
JJ, natáčeli všechny pitomce co jim skočili na špek.....*22**22*
Klamavá reklama... bohužel. Ale u vody a ve vodě bylo příjemně
Krásný večer dnes to bylo fajn teplo i par na který se dalo koukat moc hezké
Děkujeme všem zúčastněným, speciální poděkování páru z Prahy, tohle jsme nečekali asi nikdo *466* Ozvěte se mi také prosím ti, se kterými jsme se domlouvali na další spolupráci, zvlášť slečna s pejskem a také pan Klobása.
Kde a kdy jste tam byli? nikdo vás tam neviděl a to tam byli někteří už od 11ti dopoledne do večera, co tam objížděli rybníky na kole, někteří i pěšky *3* dokonce tam dorazilo i pár lidí z daleka
------
pro ostatní:
viděli jste je tam? nebo je to jen další z falešných profilů, kteří se tam snaží vylákat lidi na určený čas, aby měli příp. nad kým honit?
Jak píšeš,nebyli tam. Kdyby chtěli, napsali by konkrétnější místo a ne tak obecně. A přestože místo neuvedli, tak tam opravdu jsou tací, kteří ty vlastně tři jezera tak různě projíždí a viděli by je. Nenapsali místo, aby pak takhle neurčité mohli něco psát
My byli letos poprvé dnes. Jestlipak je tu někdo, komu jsme udělali radost? :)
Ahoj já se chystám dnes kdyby jste chtěli
V kolik? Taky bych se zasel podivat
Dnes jdu v 16h na hraz bude tam nekdo?
To kdyby jste měli příště chuť někomu udělat radost, budí moc rád když dáte vědět kdy tam budete..
Nakonec jsme byli i dnes. Nejdřív tam moc lidí nebylo, odpoledne už lepší.
Škoda že jste nedali vědět, rád bych se přijel seznámit
Nejde nám o seznámení. Jen jsme rádi, když se na nás při tom někdo podívá, ale i se radi podíváme na jiný pár. Nic víc
Ahoj, naprostý souhlas. Je super jen tak lenošit možná i trochu provokovat . Ale asi není nutný za každou cenu navazovat kontakty, natož někomu hlásit že někam jedeme.
neví tady někdo..jak to vypadá na Hrádku?? a na Frantáku..zda tam opět operují známé firmy,,,???*49**49**49*
jak na hrádku, tak na frantáku "operují známé firmy" - zda tím máš na mysli stejní honiči, co tam jezdí už x let, tak tam stále jsou... bohužel
...takže přežily zimu někde tam v listí zahrabaní..a opět vylezly...tak to tam už nebude chodit nikdo..takže si mužou tak akorat honit vocásky mezi sebou navzájem...*3**3**362**362*
sexbavi - Dorazíte třeba i zítra ve čtvrtek?
Případně bude tam nějaký pár nebo kočička, kterým nevadí obecenstvo? (upraveno)
... jsou tam takoví, ale už jich je málo, většina tam přestala jezdit... je tam mnoho tamních neslušných honičů, někteří dokonce čekají na páry u vody u žabáka... a stalkují je jakmile projdou kolem... nedaj jim ani pár minut na to, aby si rozložili deku a naladili se na erotiku... a už vedle nich sedí a čekají... nebo si rovnou začnou honit ...
další jsou "ukecaní" honiči, kteří páru, který si to užívá to zničí negativníma nebo hloupýma řečma, zatímco teprve začínají...
... pak je tam mnoho takových, kteří jezdí sem a tam a když už vidí nějakej pár jak začíná... tak začne dělat hluk, chodit k nim moc blízko... nebo kouřit cigára... (což nekuřákům dost vadí)

... slušných honičů tam moc není ... a těch, co jsou schopni se seznámit s párem a ne si jen sednout kousek od nich a hned začít honit... tak takový jsem tam krom sebe snad ještě neviděl, možná jednoho, nebo dva za posledních 10 let

... na samotný ženy, co by tam chtěli erotiku, tam nenarazíš... celkově na samotné ženy téměř vůbec... ani kamarádky tam semnou už léta nechtěj jezdit, kvůli příliš vlezlým a věčně otravujícím honičům...

jedinej důvod proč tam většina lidí jezdí je příroda... a když už je eroticky naladěna, tak je to většinou k ničemu, protože tu náladu hned ostatní zabijou... zničí... zkazí...

pokud však chcete zkusit tam někoho v náladě najít... doporučuji dopoledne+poledne a pár hodin odpoledne... vpodstatě od rána do zhruba 14-15ti hodin odpoledne, pak už ne... pak zas až od 20hod+
v tyto doby tam je málo otravných honičů, většina z nich je v práci, takže je tam větší klid... a večer už jsou zas všichni taky pryč...

-------
a co se frantáku týče... tak tam je většina rybářů, rodiny s dětma... výjimečně tam je pár míst vzadu volných, ale nikdo tam většinou nechodí až na pár výjimek... a samotných chlapů honičů tam je taky hodně

... bohužel pozitivní zprávy to nejsou, zbývá než jen doufat v lepší zítřky
dobře napsané, už to není co bejvávalo
přesně souhlasím..moc dobře napsané...po 14 hodině...nastoupí místní matadoři...tzv.galérka...myslí si že je na někdo zvědavej..bohužel není....všichni víme o kom je řeč...zoufalci*11**11*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
naprost souhlasíme s Ronan 21..perfektně napsané...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
reakce na "-420-"
slušní honiči tam jsou, jen je tam asi nepotkávám, avšak neboj ! existují tací zcela jsitě ! *3*
reakce na "-Asi-" zda tohle byla reakce na mě *3* tak zde máš mou reakci *3*

Vskutku patřím mezi tamní "honiče" - teda když jsem tam sám a mám náladu... ale, že bych chodil za páry poté co projdou kolem? - kdepak... chodím vždy ve stejných časových intervalech se projít po okolí... kdo mě zná, tak přesně ví kdy a kam chodím... už léta ty stejné trasy... často se někde zapovídám nebo s někým v průběhu seznámím...

... jezdím tam už dlouhá léta, tak se tam s většinou lidí znám, i s většinou honičů, at už slušných či neslušnýcn, nebo něco mezi *3* takže ani nikam chodit nemusím, abych zjistil zda se někde něco neděje či nedělo za ten den co jsem u vody... takže mám přehled, aniž bych musel vstát z deky *3*

PS: mít přehled se vyplatí... a znát lidi taky *3* můžeš konkrétním pomoci v seznámení a hledání právě toho, po čem touží... jezdí tam nebo spíš jezdívaly páry, kterým jsem se nelíbil, nebo hledali někoho staršího, někoho kdo je bi, někoho kdo má rád ... no a tak když jsem je tam viděl, tak jsem na ně odkázal ty "správné lidi/které hledají sebe navzájem", nebo je šel představit...

aktuálně tam pár párů hledá jiné páry... většinou na pozorování navzájem, někteří s výměnou partnerů... a nebo samotné ženy... o samotné muže tam poslední 2 roky moc zájem není *3*
Jak se chová slušný šmírák? Naváže hovor nebo jak? Také se rád jdu podívat, ale je to blbý jen tak koukat... Nejlepší by bylo jít "na jisto" = domluvit se třeba tady a potom se potkat *24*
Hlavně tedy kam a kdy jít? Hodnocení je tady různé - Hrádek / Oplatil / Franťák???
kam zajít? hrádek/oplatil - hráz mezi rybníky... nebo směrem od žabáka... doprava na konci hrázi...

franták - konec zadní části rybníka

doba? každej chodí jinak... už tam toho moc zažít nelze, ale doporučil bych ti spíše dopolední a brzké odpolední hodiny, viz. výše = ráno až 14-15hod... a pak okolo 19-20 hod+
... záleží na situaci a především tom páru... někteří to zkouší, experimentují poprvé... jiní to praktikují rádi, rádi se předvádí... jiní chtějí pozorovatelé z dálky, jiným to nevadí z blízka... někteří hledají někoho do 3ky, nebo jen honění, kouření, nebo šukání partnerky... je to různý.. každej hledá něco jinýho... každopádně zde v rychlosti "jak se chovat slušně":

1. nech ten pár začít, rozjet to... drž si odstup, počkej až si tě všimnou a dle jejich reakce se zachovej.. když přestanou a budou vypadat chladně - odejdi - zřejmě jim nejsi sympatický, nebo jen chtějí soukromí
- rozhodně nedělej to co tam předvádí mnoho z mužů... NECHOD si sednout půl metru od nich a začít si ho honit, aniž by tě k sobě přizvaly blíž (někteří komunikují verbálně, většina však neverbálně, bývaj stydlivý a nemaj moc odvahu říct ti, co by chtěli, nebo nechtěli)

2. pokud už budou rozjetí, užívat si, budou o tobě vědět a nebudeš jim vadit... pomalu se k nim přibliž (avšak udržuj si odstup pár metrů a sleduj jejich reakce), a alespon je pozdrav, případně se zeptej, zda jim nebude vadit, když si ho tam budeš honit... (ideálně použij vhodná slova, píšu toto ve spěchu)

3. pokud s nimi budeš chtít zažít víc... KOMUNIKUJ S NIMI ! nezačínej ženu osahávat a očekávat cokoliv, co se ti v mysli zrovna namane...
PS: oni sami ti ukáží či sdělí, co byste případně mohli spolu zažít a za jakých podmínek... pokud moc nekomunikují... chtějí zřejmě jen nějakého pozorovatele honiče, aniž by se k nim přidal na jakýkoliv druh sexu

v rychlosti sepsané 3 hlavní body... každopádně pokud se ti někdo zalíbí, at už žena či pár a nebudou dělat vůbec nic... prostě se běž seznámit... nezačínat si honit nad nima " jen tak", jen proto, že se ti líbí...

... a hlavně... pokud budeš jen pasivní honič z blízkosti... NESTŘÍKAT na ně, nebo jejich věci/deku apod... pokud si to nedomluvíte předem (že chce být někde postříkaná...)
Jako divák začátečník , tyto rady oceňuji. Díky.
Díky za rady, zkusím, uvidím *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..údajně v Bohdanči už mají celou nástěnku..fotek *3**3* těchto bigošú polních...*49**49**49**49*
Tak s těma fotkama by bych opatrnej... je za to dost dobrej flastr.....*329*
*3* tak to se těším jak tam vznikne nová pobočka policie *3* protože se to jinak neuhlídá *3*

toto je asi má poslední reakce na tebe, sbohem

to bylo reakce na -420- (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvl, vždyť člověk nemusí hned honit. Teď jsem byl na hrázi na Hrádku. Když jsem šel okolo samotné ženy, která se právě svlékala a měla s sebou psa, tak jsem se zastavil, pohrál si se psem a zeptal jsem se, jestli jí to nevadí, že se dívám. Řekla v pohodě, poseděli jsme, pokecali, já se podíval a šel jsem dál. Na břehu na nuda jsem potkal ještě sousedku z baráka, takže tam jsem se také zakecal a podíval. Nemusí to být hned o honění a volání policajtů... navíc ta holka se psem by neměla nic ani proti honění...
reakce na "-asi-"

tak to mě očividně neznáš, nebo máš vůči mě nějakou zášt... nejsi jeden z mých tamních stalkerů?
(kvůli stalkerům už ani nepíši do chatů, kde se nacházím...), nebo jeden z pánů, co je na pány, a extrémně mu vadí, že ho nenechám honit si nademnou péro?

at je to jakkoliv, taktéž se s tebou loučím, sbohem *3*
ahoj, mám dotaz, znáš pár co by tam chtěli suba, orální děvku......??
Ano, byli jsme dneska přes poledne, ale dopředu to moc napíšeme, protože pak tam je lidí- samotných mužů, že bychom se málem ani na pláž nevešli.
JJ, loni jsem tam šel sám a nalepilo se na mě x borečků...
Budu muset sehnat nějakou partnerku, aspoň jako doprovod, snad pak daji kluci pokoj😂.
Me to treba nevadi kdyz se na me nalepi
Taky by mě zajímalo, jak to řešit s motorkou? Nevi někdo?
Protože těch věcí co ze sebe musí člověk sundat je kupa.
Nechat to bez dohledu, tak taky můžu jet dom na Adama 😂.
U vody jinak parkuju na dohled, ale tady nevim... Vjezd asi nejde co?
Také mě právě vadí, když se na mě nalepí šmíráci - mám stejnou zkušenost. Nechci takto vypadat, tak jsem to právě zkoušel zde - nejdříve se zde domluvit a následně se potkat.

S motorkou se na některá místa dá zajet - jsou tam sice závory a zákazy, ale dá se to objet, stejně jako s kolem. Několik motorek jsem tam viděl, ale není to úplně OK...
Jj. Už testuju. Voda cajk, buzny nikde, tak 👍.

Akorát teda bez bab, ale tak co už
Občas tam vídám lidi, co přijedou na motorce... většina si jí zaparkuje na dohled od vody... i na hůře dostupnějších místech... vjet se s ní dá kamkoliv, jen je to možná obtížnější s ní manévrovat na úzkých cestičkách, ale jde to...

pokud jedeš směrem od anbaru, tak skrz anbar se to dá projet, nebo naproti parkovišti (přírodním u žabáka) je takový starý dřevěný most, ale nevím v jakém je letos stavu... příp. kousek vedle je závora a okolo ní by to asi taky šlo projet, ale doporučuji spíše okolo toho anbaru projet, tam je to asi nejsnazší... a nebo druhou stranou skrze les, ale to je trochu složitější, tam je taky závora (která se opět dá objet/projet)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3* *404* asi bych se mohl přejmenovat na "StarostaOnan", nebo "RonánekOnánek" *3*

ale zpět k hlavnímu tématu... a to hrádek a oplatil *3* léto již začalo
Zdarec hoňilky a hoňouři, já to vypadá na nejerotičtější lokalitě v republice? Sezóna zahájena, nebo zatím jen lehký oťukávání? Šukání zdar a v přírodě zvlášť *3**39**13*
Dneska kdo chcete na Oplatil tak jedine pesky nebo na kole. Jsou tam dneska a zitra cyklisticke zavody a jsou vzdy zavrene vsechny prijezdove cesty autem od 8:00 do 18:30. Upozornuju aby si nekdo neudelal jako ja dneska 140 km dlouhy vylet zbytecne...
Ja byl na nude tzv.pod draty v nedeli. V podstate se nic nedelo tak jako vsude. Jen chozeni tam a nazpatek vsudepritomnych. Obcas nekdo se ukazoval s tvrdxm ocasem. Nato ze jsem tam jel 140km tak jsem byl celkem zklamany. Jsem subik a kdyz jsem se tam jakkoli ukazoval,roztahoval nohy pri lezeni tak prislo asi 15 borcu a jen mrklo a slo hledat dal. Tak to znam jen u borcu na cechach. Jen chozeni a hledani vysnenych princu asi jako hledani jehly v kupce sena. Za me tam chybi pruchodnost mezi temi misty kde jsou mista k lezeni. Hlavni cestu bych nechal tem co chodi jen na prochazky,apod.a zbytecne se potkavaji s chlapama co hledaji povyrazeni. Divim se ze za ty roky uz to neni takto propojeny. Nekde to tak je ale hrozne malo. Pro vsechny by to bylo lepsi. Za me jako suba to nebylo nic moc. To na morave uz bych byl za cely den co jsem tam byl bych byl min.3krat rozmrdanej. Hold jiny kraj,jiny mrav ale jen muj nazor. Mozna jsem byl na spatnym.miste. byl jsem pod velkou borovici.
Jeste jsem chtel dodat ze mi je jasny ze to.neni swingrs plaz ale kdyz uz tak uz. A honice co ma malinkej ocas uplne zarostlej chlupama taky nesnasim. Vek neresim,jen musi byt k svetu a akcni a ne stat a cucet a honit 3cm ocas. Vim ze kazdymu nebylo nadelen ocas velky ale tohle uz nevypada fakt dobre. Hlavne to chce se nestydet a primo si rict co kdo chce a chodit kolem horky kase a jeste vedet ze jste na gay plazi a kdyz se dva treba hulite a nekdo tim myslim chlapa tak se nevylekat a nezmizet. Proste se nestydet. Okoli snad vi ze je to gay plaz a tak muzou cekat cokoli. Ale pokud uvidite zenu nebo dite tak jasne ze zadny akce. Tak doufam ze se to tam zlepsi a neco se bude konecne dit.
Hele buzno.....strč si dildo do prdele a buď fit..!!!!!
Hele,koukam ze s tim mas zkusenosti.
Mamsvezasady
Mamsvezasady před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechapu co je cerveny doprovod? Zenska?
zrejme *3* asi pan doufa, ze je tenhle web plny nadrzenych, pichuchtivych zen *3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukam ze nechapavych je tu vic. Psal jsem o useku kde jsou gayove,ne spolecna nuda. A gay ne buzny jak nekteri pisou. Ten kdo buzeruje je buzna.
Buzna,teplouš,homokláda...je jedno jak to kdo nazývá,výsledek je stejný.
Nevite nekdo o nudi kolem Dvora Kralove?Nebo smer Mlada Boleslav?Radi bychom se s nekym sesli.Mame radi smirivani
Příspěvek byl uživatelem smazán.
je to tam hroznej průchodák a především letošní rok (těžko říct proč), hodně agresivních negativních lidí... když tam něco začneš a uvidí tě tam nějakej tamní lid, který tam jezdí jen kvůli vodě (a taky očumování žen), hned je ohen na střeše...

... mnoho párů odrazuje ono procházení sem a tam, spíš jen výjimky vyhledávají takové situace... často chodí páry šukat do lesa nebo výjimečně na gay nuda

-----

franták? tam je hodně rybářů a obtížné najít místo na zaparkování auta... a když už, tak často všude obsazeno lidmi... nebo jen jezdím ve špatnou denní dobu tam.. každopádně je tammnohem více soukromí než na hrádku... a letos (nedávno) tam dokonce někdo zvelebil místečka u vody... takže se tam vejde víc lidí, vypadá to tam líp... jen gril z minulého roka tam už jaksi není...
Rádi bychom poděkovali diskrétním a slušným voyerům z neděle 12.6. Dopolední i odpolední vzrušení na hrázi bylo super. Jsou tu většinou jen stížnosti, tak nás to moc potěšilo.
Také bychom tam rádi zajeli. Můžete nám někdo doporučit hezké místo? Vůbec to tam neznáme.
Já tam teď párkrát byl, ale doprovod bych bral, nebo nějakou partičku. Jezdím od ÚO a většinou na hráz, když se vejdu.
Kdyztak do SZ, můžem zajet.

Tento víkend asi taky navečer zajedu, jsem nějak bílej 🤣
Tak pro zajímavost, co jsem vložil tento komentář, 100 návštěv od chlapů na profilu🤣🤣.
Holka teda ani jedna, mimochodem.

To je skóre.

Se nedivím že tam pobíhá tolik natesenych typů... Nejakej tam kroužil na elektro koloběžce jak drak a ještě je oblečený 😂.





V pondělí tam budu na dělíci hrázi mezi Oplatilem a Hrádkem více do sz …
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj bude dnes par na který se dá kouknout při sexsu
Je to nové vlákno Oplatil 2022, pro lepší přehled 😊👍
Teď tu jsem a pohoda klid, voda super
Ahoj, zkuste zde: 50.1049883N, 15.7459986E byl jsm tam minilý týden ve středu a je tam dost krásných plácků... :) Ahoj M.
... ty souřadnice to je tzv. "Franták", často se tam poslední asi 2 roky hemží rybáři s dětma... místo toho, aby měli jen tu půlku rybníka jak mívaly léta doposud... jsou rozlezlí tam už všude... ale stále se tam dá cokoliv provádět... nechodí moc po okolí, takže tam je i trocha soukromí

na radovánky je to tam jak jsi poslal souřadnice... ta zadní část rybníka... *404*
Kdyby měl někdo chuť na povídku z Hrádku tak u nás na profilu. Třeba to byl někdo z Vás...
Není tu pár co dnes semnou od 9 do 11 byl na hrázi a dělal si to přede mnou? Příště pokračování?
Jo ty bych také rad ještě viděl paní se toho nebala
Nebála se toho vůbec krásně se předváděla a hlavně byla fakt nádherná 😁
Proč tu jsou všude cedule zákaz vstupu bez plavek?
myslíš ten kousíček okolo stánku s občerstvením? to tam je od letošního roku... mělo by platit jen pro ten kousíček tam... těch pár desítek metrů

proč to tam je? - nevím, dokonce ani obsluha ve stánku nevěděla proč ani kde všude to platí...

někdo to dodržuje, někdo to ignoruje... zatím jsem tam neviděl ani neslyšel že by tam s tím někdo řešil nějaké potíže... je to tam pár týdnů... od sportovní události letošní...
Super. Diky za rychlou odpověď. .....
Aby se z kempu textilaci dostali k vodě podle mě... V tom rohu . Jinou logiku v tom nevidím.
Ma to jiný majitel a nepřeje si tam bezplavkovou zónu platí to od tech ceduli od občerstvení po ten karavan na prave straně
Teď jsem tam byl... Zřejmě to platí jen po karavan, ale na tom největším plácku na hrázi je rodinka s dětmi - textiláci a mají tam postaven stan, gril atd. Vypadá to, že tam kempují *9*
Ty jsme taky viděli tak nás to znejistilo
ahoj rad bych se někdy podíval a pohonil diskretně napiš na 775515539 a domluvíme
Discreet-fun
Discreet-fun před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chystám se tam poprvé jet někdy začátkem příštího týdne Peta Transka
Od 5.7 do 10.7 budu v okolí jezer. Kdo poradí kam zajít abych pro pěkně uvolnění? Já bi, sport postava, s pěknými davkama. Pošle někdo souřadnice místa popřípadě se můžeme konkrétně domluvit. Předem díky.
Da se s jedním krásné domluvit v lesíku aby přišel cely nahý chodí tam dost často ale zadarmo to prý neni
Taky jsem tam chodil uplne nahy a nic. Jen cumilove co prosli kolem a nebo borec se super ocasem ale jen si predemnou honil a pak zmizel. Tam asi chlapi nemaji zajem mrdat suba.
Taky bych tam rád příští tyden zavítal. JIRKA
Proc jsou pri vchodu na hraz vedle plaze cedule ze vstup bez plavek zakazan?
Dodrzuje se to? Pred chcili jsem dorazil prosel jsem hraz tam jen jeden clovek bez plavek jinak zbytek na hlavni plazi
Už se to řešile, ty cedule jsou jen na ten malý kousek, nejde o zákaz vstupu bez plavek na hráz...
Nějaký pár dnes na Frantak?Pojedeme pokud by se našel par
Protože je kosa. Teda podle mě.
Jinak bych se tam flakal od oběda. (upraveno)
Čauky je mi čerstvé 18 tak jsem se rozhodl dneska zavítat na nuda pláž :) někdo kdo by mě provedl popřípadě něco domluvit rád pokouřím víc najednou plánuje dneska někdo jít? Bojim se tam jít sám radši hezky s někým
Teplá zóna je z druhé strany, pod dratama. Tam se tě určitě někdo ujme.
Vepředu bys naopak mohl schytat záhlavec *21*
Dobré ráno, dnes se půjdu mrknout okolo vody na gay nudu, vím že není počasí ale potkám se s někým? Potřebuju pomoct od přetlaku.
Ahoj. Já na Oplatila moc nechodím, mám raději Franťák, takovou tu lehkou erotiku na oddělených plážičkách. V pondělí jsem se tam byl podívat a hodně mě to zklamalo. Ti rybáři jsou už všude. Mají stany i na cestě a na nudistických plážích vzadu. Všude běží agregáty, chladí si tam pivo. Prostě je to pryč. Věřím, že až pominou svátky a dovolené, tak se to trochu vrátí do normálu, ale ta lokalita pomalu zaniká. Rybáři dřív byli jen na kraji u silnice, pak občas někdo na prostředku, ale teď tam jsou masivně všude. Mám pár tipů na nová / starší místa, tak až to okouknu dám nějaké tipy, ale nebudu to dávat veřejně, ti sem tam chodící hoši neznají míru a sám mám rád spíš ten okamžik letmého zahlédnutí.
Všechny ty pěkně větší pláže je třeba rozpůlit, vstup do vody nechat zarůst rákosím a nechat jen tak asi půl metru průchod do vody. Tam se jim pak ty jejich krámy nevejdou a bude pokoj. Sami jsou líní a nezvětší si to. Ty menší pláže nezabírají. Bohužel vloni byla trošku zvětšená další pláž a letos už i sníženo rákosí, takže další adeptka pro rybáře.
Ahojte. Ako to teraz vyzerá v okolí “U žabáka”? Sú tam tie tabule? Chodí sa užívať si na hrádzu? Chceli by sme ísť aj tento rok, ale ak je tam obmedzený naturizmus, tak určite nepôjdeme. Prosíme súkromnú správu do vzkazov.
Příspěvek byl smazán.
Ahoj, mužů jenom souhlasit navštíveno v neděli dopoledne až na počasí super koupačka, krásná místa, ve vodě líp než na břehu, lidu prázdno *114*
Zarostlé to bylo, než si to ti kokoti vyřezali..., nejdříve aby z druhé strany viděli dalekohledy, popřípadě mohli fotit a natáčet a pozděli aby mohli pláže anexovat a moralizovat naháče......
... a ti co mi dali palec dolů jsou stejní kokoti jako oni.....*329**329**329*
Cystame se tam taky ale nemá nekdo mistecko kde by se nechalo zablbnout,Rádi přijmem pomocníka jezdívali jsme občas na Franták
Ahoj, bude zítra někdo na franťáku a nebo na olatilu? par nebo žena?
Nějaký mladší pár dnes odpoledne na Hrádek/Oplatil? *73**71**362**87**15**15*

My pár - více info ve SZ.

Budeme se těšit!
A co v sobotu odpolko 16.7. rád se připojím 43/180. Vše jak bude nálada.
Chystáme sa tam na budúci týždeň. Radi spoznáme normálnych mužov, kľudne aj na spoločné kempovanie. Píšte do vzkazov.....
Pojedu tam příští týden v neděli do kempu.
No chystáme se tam někam,koupacka, dráždění a sexík. Nevíme kam, aby na nas moc vidět nebylo a když bude,nevadi*4* poradite někdo?
Našel by se tu někdo kdo by šel semnou na nudu moje přítelkyně je zarytý textilák a nechce se mi jít samotnému
Ozve se nám férový a diskrétní voyeur, v jehož společnosti jsme u Jezera (Franťák) strávili páteční den?

Ahoj dnes hrádek . Konec hráze
Nechystá se nějaký pár zítra od rána na Franťák?
Zdravím,mám dotaz,dá se prijet nekde s motorkou až k vodě? Neradi by jsme nechavali motorky nekde daleko,děkuji za radu *6*
jj ,nechá až do vody...a když ne, tak vám je tam ochranáři naházejí.....*1*
Jeďte s vaší motorkou otravovat někam jinam, to poslední po čem lidi u vody touží je, aby jim někdo za hlavou prděl s motorkou...
Tvl aby jsi se z toho nezbláznil!To že si někdo zaparkuje motorku aby na ní viděl ti hrozně vadí?!!
Tvl, ví někdo co tam dneska cca kolem půl druhý hrotili ti policajti? Odváděli dva lidi, jedna byla holka určitě, druhý nevim , bo jak nemám čočky tak vidím kulový 😂😂
Někde zkraje hráze
To nevím, ale k večeru tam byla šukačka, nechápu jak můžou stát chlapy vedle sebe a honit si ho spolu, však to musí být buzny 🤣 já když na to koukal a vedle mě dalších 7chlapů tak mě to nevzrušilo ani omylem teda 😁, ale opodál byla sympatická paní co se se mnou dala do řeči ale zase to kazila nějaká buzola co chtěla asi projet díru
,,zdravime ..není tu sympatický pár ..co jsme seděli naproti sobě u kiosku u žabáka..??vy oba tmavovlasý..my oba blond štíhlý..ozvěte se..byly jste velmi sympatičtí...*52* leželi jste na hlavní pláží..my na hrázi*24*
My teď z pláže přijeli. Diky všem okolo, že se z povzdali dívali a snad se jim to vše líbilo :)
Ahoj, budete zase někdy na Oplatilovi ? já nemám moc štěstí na někoho fajn narazit. Rád bych byl ohleduplným divákem, plně respektující přání páru... kdybyste měli chuť, ozvěte se *4*
Ahoj,jaké máte současné zkušenosti s Franťákem?Včera odpoledne jsme tam byli s manželkou a divili jsme se jaký tam byl klid.Už při příjezdu nás zaujalo že podél silnice neparkují skoro žádná auta a i to malé parkoviště nebylo zcela obsazeno.Koupali jsme se,trochu zlobili na dce a ani nás nikdo nerušil.Je pravda že jsme nebyli až vzadu ale asi v jedné 1/3.Dál se nám ani jít nechtělo když už zde bylo dost pěkných volných plácků u vody.Byli jsme tam letos poprvé a podle zkušeností z minulých let jsme právě byli překvapeni jak malá obsazenost tam byla.
tak to jste museli natrefit na nějakou výjimku... letos je tam hromada rybářů a zaparkovat se na tom pidi plácku nedá žádnou denní dobu, jedině na okraje silnice a i tam je to celkem dost obsazené
Právě že na okraji silnice tam stálo pouze asi 5 aut a na tom pidi plácku mám dojem že 4.Prostě jsme na něm normálně zaparkovali,sami jsme se tomu divili.U vody bylo volno skoro na všech pláckách a ani žádného rybáře jsme nepotkali.Je pravda že jsme nešli moc daleko,myslím že jsme byli přibližně zde:50.1073389N, 15.7477094E
Ahoj, jak je to tedy s parkováním, když chci na Hrádek? Kde nechat auto při příjezdu od Bohdanče? Za 14 dní bych se tam chtěl podívat...Odpoví prosím někdo, kdo ví...
na velkém přírodním parkovišti naproti přes silnici kde je stánek u žabáka... zda jsi tam ejště nebyl tak je to kousíček od marina kemp (dle googlu) , 50 kč parkování /den
Nebyl, bude premiéra :-). Super, díky. Je tam jistota místa třeba v těchto dnech?
je tam velké přírodní parkoviště asi pro 400 aut, takže místa je dost i o víkendu pro všechny
Myslím si, že to tam chytlo letos špatnou pověst nejen vlezlými honiči ( ikdyž někdo tam jezdil k vůli nim), ale hlavně všudypřítomnými rybáři dělající bordel, hluk a hlavně se prý více než ryabřině věnovali koupajícím a kopulujícím naháčům, které si někteří údajně i natáčeli. Samozřejmě chybí důkazy, ale všimlo si toho více lidí. Také se tam objevovali takzvaní "rušiči - kazišukové" kteří kazilili cokoli komukoli. Těm asi již bude konec, jelikož jsou známá jejich SPZ, tak budou mít jiné starosti.....*1**22*
Ahoj. Nájde sa na Hrádku sympaťák na nahotenie, prechádzku po hrádzi a ....... pre vášnivú hotwife?
Ahoj, myslím, že jsem ten koho sháníš......*4* Kdy a kde?
Libi se Ti 20/4 hladce vyholeny? Muzu Te namasirovat i vice…
ahoj,jeste hledate,pisnem,domluvime?moc rad bych zazil neco takoveho,vzdy nevim smim li honit ci jit bliz,muzem pokecat tu na webce nebo kdyz se domluvime urco prijedu,
Ahoj, nedávno myslím že čtvrtek v podvečer jsem s manželkou byl chvilku zablbnout a musím potvrdit. Málo lidí, jak rybářů tak lidi hledajících nahý relax. Velice příjemny čas, na pohodovém místě ( je tam na stromě dřevěná tabulka +18). Fajn soulož ve společnosti dvou sympatických pánů za asistence jednoho z nich. Jak píší příjemný večer to byl.
Ahoj,v kterém místě je ta tabulka?Žádné jsem si nevšiml ale jak jsem psal nešli jsme moc daleko dozadu.
Čauko někdo dneska okolo 15.00 kdo by se chtěl na mě či do mě udělat uvítám co nejvíc lidi dneska je na to super den klidně nějaká Troječka nuda pláž hrádek?
Toto je forum,ne inzerce pro buzny.
Jééj ty zase perlíš...jen kdyby měl kundu, tak už stojíš v řadě a je ti jedno jestli ti to napsal do fora nebo na inzerci. Kde kdo si tady domlouvá dostaveníčko na hrázi a je to v pořádku a tady je to najednou špatně? Nikoho se nechci zastávat, ale v první řadě je dobré zamést si před vlastním prahem.
Proč s tím otravuješ tady,to nejsi schopen si dát inzerát?
amateri.com/cs/seznamka/?category=6&country=CZ&region=86
On není nikdo zvědavý na to aby si na nudapláži úchylové protahovali kaďáky.
Dnes bukkake na hrádzi? Pridá sa pár sympatických mužov?
Dobrééé, ale dejte si inzerát, takhle Vám tam nikdo nepříjde :)
Dneska 8.00 napište kdo mate zájem asi dojdu provětrat
Nějaký par nebo žena na frantaku? Budu tam dnes kempovat tak kdyby chtěl někdo společnost
Není tady náhodou pár co včera přišel cca kolem 19 hodiny na hráz? Přišli jste rozložili deku a slečna šla do vody a pán se šel podívat do zadu... Kdyžtak se ozvěte:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Možná jste si jen spletli téma, kam vložit svůj příspěvek, ale veřejná (nuda)pláž není vhodné místo na vystříkávání manželek ;-)
Někdy v červenci nebo srpnu se chystám na hráz a tentokrát doufám že s větším úspěchem, nepřidala by se nějaká slečna na vzájemné okukování a příjemný pokec? Jsem z Plzně takže to spojíme s výletem na moto
😂😂😂😂😂😂 ti to není normální nuda pláž..tam se jezdí 90%za tim
Ahoj, už je príjemné počasí 🌞 Dnes odpoledne bych rád pohonil i pokouřil s mladíkem u písáku Hrádek-Oplatil 50.1132874N, 15.7357507E *13*
Ahoj, jak to tam teď vypadá? Děje se tam něco?
Všude jsou na silnicích namalované žluté čáry, takze se mnohem hůř parkuje. My jsme nakonec dneska byli až na jezeře, místo obvykle hráze.
Viděl jsem Vás, dělali jste to přímo vedle rybářů :)
žluté čáry? u hrádku? nebo frantáku?

na hrádku nic takového před týdnem ještě nebylo
U obou. U Frantaku je dělali právě včera a kolem Hrádku byly už hotové.
dík za info, tak to jsem zvědav zda ty čáry pomůžou v dopravě... především by byly zapotřbeí u komára, kde se často blokuje provoz zcela zbytečně... stojícími auty, karavany, apod...
Někdo dneska nuda plaze Oplatil???
Tak hlavně, že rybáři se s autama nacpou až k vodě *11*
Taky se chystám k bohdanečským písníkům. Rád tam potkám lidi, co se dokážou rozdovádět na veřejnisti. Párům fandím především! Odbornou péči poskytnu rád
*24*
Kde je prosím to jezero kde jste byli nějaka poloha na mapy . Ať víme kam zajet díky
Ahoj.Ted si ho zde honim.Zena, par se přijde podívat?
Ahoj všem. V červnu budu v okolí týden dovolenkovat u těchto krásných jezer. Najdu zde lidičky kteří by si opékání zpříjemnili skleničku vychlazeného moravského vína či pivkem? Jsem pohledný 35lety muž na úrovni a budu se těšit na vaše odpovědi.
Proč když už jste na gay pláži a chcete si užít tak jen zalezete aby vas nebylo vidět? Jít tam se nestydite ale vykourit si třeba pera na ceste to vám vadí???
A co je na tom divného? Asi je logické že ne každý chce aby byl přitom vidět ne?
Ahojte. Tiež sa chystáme kempovať pri “Žabákovi” niekedy v červnu. Budeme radi ak sa niekto pridá…..
Tak to už tady bylo loni...a co myslíte.....jak to dopadlo..???? *443**443**443*
Ahoj bude dnes par na dařku rad se přijdu podívat
Dopadlo to dobre. Spoznali sme kopec fajn ľudí.
Dá se jít nahatej z nudapláže Hrádek na Franťák ? Nejsou tam rybáři nebo textiláci nebo rodiče s dětma ? Nebo jinak, chodí tam nazí kolem pisáků procházkou ?
Není to vhodné, jsou tam rybáři, cyklisti a pěší.
Neví někdo zda bude zítra otevřený stánek u žabka???
Ahoj, chci tímto tady potvrdit skutečný pár bim351, setkání s ním je opravdu velmi osvěžující. Moc se těším na další setkání!
Je dnes někdo na hrádku? je silnice u žabáka uzavřena nebo se tam dá projet? příp. nevíte od kolika to bude průjezdné/kdy jim tam končí ona sportovní akce?
milión lidí, ani se nepokoušejte tam jít :-)
Dík za info, v dobu co jsem toto četl jsem už byl na frantáku... kde to bylo to samé... stěží jsem nalezl místo... ono se celkově vyplatí jezdit k vodě až od 17hod +, protože to většina lidí odjíždí... škoda jen, že sluníčko si pak už moc dlouho neužijete
Dnes jsem byl na Hrádku. Byla tam nějaká akce. Všude kolem pisáků jsou žluté čáry. Všude. Lidi stáli na nich i vedle v cestě, tak by mě zajímalo zda tam padají nějaké pokuty. Já jel raději na Opatovice na nudapláž. Bylo tam plno. Voda, no studené ale plaval jsem hodněkrát dalo se, ale taky drtivá většina lidí ve vodě nebyla. Už tam plaval ve vodě nějakej sajrajt (řasy) což sem tam loni v létě neviděl.
K večeru jsem si zajel ještě na Oplatil, už tam byl klid, voda lepší kvalita. Pokoukal jsem se tam i tam.
Čím víc nahých žen tím moje větší spokojenost.
Pokuty téměř nepadají, nebo o tom alespon nevím... co vím ta 1x, nebo max. 2x do roka tam vyjedou policisté na kontrolu kvůli nějakým stížnostem ohledně zaparkovaných aut... letos tam místo bílích čar udělali žluté... jako by to snad mělo mít nějaký jiný význam... jediný dočasný efekt co to mělo, bylo psychologický... lidi neví co ty čáry znamenají a bojí se zaparkovat jako to dělávaly léta tam... snad tento strach lidi přemohou rychle... a kéž by alespon bylo otevřené přírodní parkoviště naproti žabákovi... ty top místa u silnice a naproti anbaru jsou nonstop obsazená lidmi z nejbližšího okolí... a já + další co jezdí z větší dálky... máme problém zaparkovat... anbar má jen pár míst a jen do 18hod... což je na nic... a to velké parkoviště je věčně zavřené... snad se to brzo změní
Ty by jsi měl asi navštívit autoškolu.....Dopravní značení V12c – Zákaz zastavení: Nejčastěji se se žlutou nepřerušovanou čárou setkáte ve městech. Jde o způsob, kterým se označuje zákaz zastavení i stání. Může být vyznačena na silnici, ale i na obrubníku vedle vozovky.
Kdežto bílá čára značí kraj vozovky......
... však za čárou se parkovat dá (a myslím že částečně i na ní?)... to, že tam mnoho lidí stojí přes ní, to už je něco jiného...
... mám na mysli ted jen tu část vozovky mimo města a obce... - hrádek... ve městech to je samozřejmostí, ale takhle mimo obce vidím žluté čáry snad poprvé v životě u nás v čr

... doufám, že ty čáry pomohou a nebude třeba volat odtahovky přes léto kvůli mnoha blokujícím jednotlivcum co maj problém zaparkovat podél silnice
Pár, který byl v neděli odpolene na Hrádku, na hrázi, vedle nás, nejdřív dáma z páru nabídla té mé krém na opalování, poté i hřeben, jste zde? Někdy se tam ještě potkáme? Pěkně jsme si oba páry hráli.
Kluci co navštěvují tuto lokalitu, který z vás se hlásí na něco reálného? Kdo mi pomůže s *71*
Krásný den bude dnes někdo par žena na hrádku
Ahoj, bude někdo zítra popřípadě v týdnu u vody?
netřeba se ptát... budou vedra... bude všude narváno... ideální se vyhnout těmto horkým dnům, kde se stěží najde volné místo u vody... snad alespon to parkoviště konečně otevřeou
takže parkoviště na louce stále zavřeno?
letos sem ho ještě nezažil otevřené... a byl jsem u vody už mnohokrát...
Minulý týden nás totálně dostal. Neodbytní honiči nerespektující nic. Máme rádi slušné, kteří respektují rozumnou vzdálenost, kteří pochopí gesto. Vrcholem byl honič korzující sem tam s ručníkem kolem pasu, schopný si dřepnout přímo nad nás a zahalený blbě zírat. Po odmítnutí po chvíli znovu a znovu. Stále dokola. Ten by snad pochopil jen fyzické násilí. Tohle fakt nevzruší, ale otráví. A kazí to všem... (upraveno)
... asi vím, kterého myslíte ... často bývá na frantáku, s takovým malým pidi ručníčkem, který si drží rukou (protože by mu jinak spadl)...

... podivínů je mnoho ... snad jich bude méně a zábavy více
a-a-a-a-a-a-a-a-
a-a-a-a-a-a-a-a- před 9 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není tu ten luxusní pár co se dnes procházel po hrázi? Ona krásně opálená potetovaná s piercingem 🙂
s vytetovaným podvazkem na levé noze? taky se mi líbila, bohužel taky zatím neznám *3*
také se mi líbila :-). Je vidět že slečna zanechala dneska hluboký dojem :-D
nejen dnes... vždy když ji tam vidím, tak mnoho lidí říká, že se jí dost líbí... hlavně muži... ale i ženy...

... pokud toto dotyčná slečna zde čte ... budeš-li se chtít seznámit, ozvi se... dnes když jste šli s partnerem okolo na hrázi... tak jste se tam na mě a pár vedle co si hrály chvíli dívali... zrovna nebyla ideální chvilka na seznámení *3*
Ahoj, bude někdo zítra na Oplatilu, Ditonu a okolí? Hledám real, ne psaní, takže kdo to myslí vážně? Víc ve vzkazech....
... zda hledáš chlapy... tak netřeba psát do foru, ale stačí zajít na gay nuda... tam jich je vždy hafo... a nebo napsat do chat místnosti HK - která je plná gayů a bisexuálů... chlapy co chtěj chlapy to zde v okolí maj extra snadný...

... a zda hledáš ženu či pár ... tak nečekej od nich reakci na toto vlákno... to se musíš seznámit v realu
Ted si ho tu honim na hrází.Vysttikam se pred zenou, nebo parem
tvl..tak to jsi hrdina velkej borec*49**49**49*..kde ležíš...?? postříkáš nás oba ??? hrdino..?*3**3*
...hmmm...tak jsme tě viděli*3**..teba teda fak ne*3**3*..ale jako postava do Dikobrazu..supr típek..vykašli se na to..*3**3*..





Ukázka klasického zvanila vydávající se za pár.Ja tam vůbec ty Dikobraze nebyl.Jen jsi se usvedcil co jsi za troubu🤣🤣🤣🤣👍👍👍
Jsme pár a jsme tady ale kde nejlépe zaparkovat?
Už je otevřena louka naproti přes silnici. Tam se za menší poplatek dá zaparkovat.
Díky, snad najdeme dříve než bude pršet...........
Sice se tam da zaparkovat akorát to borec brzy zavírá...
... já mám jiné informace ... klasicky do 20hod, ale když tam parkujete... tak do 22 hod, nezavřou to tam
Ahoj, jdete o vikendu na nudaplaz?
Zda byl dotaz na mne - tak zatím ještě nevím, vypadá to však že spíše ne. Ale možná se to ještě změní
Ahoj jsem tu, dnes to vypada dobře.
Prej postava do Dikobrazu🤣🤣🤣🤣
Ahoj bude dnes par sexsovat radd se přijdu podívat
Jde dnes nějaký pár :) Přemýšlím, že dnes půjdu.
každý den je tam mnoho párů... většina však chce alespon trochu soukromí, které tam nenajdou... díky tamním honičům co chodí každých 5-10 minut sem a tam a vyhledávají někoho, nad kým si honit... nedej bože, takoví, kteří si jdou honit nad ženou, která nic nedělá, jen leží... to každého odradí.. a přesto tam tolik honičů přesně tohle dělá ... hnus

nebo když se jen jde nějkej pár projít po hrázi... už od stánku u žabáka je honiči sledují a jdou jim v patách... top stalkeři ... a když se jim ten pár někam ztratí... hledaj dokud je nenajdou... pročesaj okolní lesy, nachodí kilometry... jen aby mohli někoho vidět... ubohost...
Tak to oni chodějí asi pro zdraví, nebo to mají nařízené od lékaře a to že se jim do cesty pletou šukající páry či rozcapené ženy je pouze náhoda......*4*
přesně tak!
minulý týden jsem byl na hrázi v podvečer a na nejvíc viditelném místě na hrázi byl pár, který se tak hezky osahával. Když jsem procházel tak 2 metry od nich hnedka frajer s pérem v ruce a honil jakoby nebylo zítra....když jsem se asi po 40 minutách vracel tak týpek stál už vedle nich něco do nich neustále hučel...paní ho úplně ignorovala a pán ho už slušně poslal pryč ale neodcházel, tak se pár oblíknul a odešel....je to jen o tom být slušný a případně se i zeptat zda to páru nevadí atd.
veřím, že pár chtěl být viděn ale nevychovaný "člověk" to bohužel nepochopil...
V okolí je X rybníků a míst ke koupání. Samotný Hrádek má několik stran a míst kde se dá koupat. Hráz je sexem a hoňkou známá. Pokud tam jde nějaký pár a vadí mu diváci a honiči tak za mě je to jejich problém. Má stovky možností, kde bude soukromí. Když by mi ale vadilo že se někdo dívá a popřípadě honí, tak přeci nepůjdu na hráz o které to každý ví.
To je stejné jako kdyby mi vadili gay a šla bych pod dráty a pak si stěžovala jak je to hrozné že tam jsou gay. Nebo když nemám rád nuda pláž tak nepůjdu na nuda pláž.... Atd atd... Hráz je X let známá sexem a pokud to někomu vadí, může jít prostě jinam....
My dnes pobyli u vody a musíme jen chválit taktní voyery, kteří nám zpříjemnili odpoledne. Pokud to tady čte mladík, který přijel večer na kole a my ho již poslali pryč, může se ozvat ;-) To už byly jen dozvuky, ale slušné rádi uvidíme třeba i někdy příště.
Rad se také na vás podívám jestli mohu
Ahoj, nebyli jste tam taky na kole? Já šel od jednoho páru pryč, protože jsem nechtěl vyrušovat...
Zítra se asi podíváme na hráz a uvítáme společnost
Dnes jsem tam byl, šel pěšky až na nudi. Hned na začátku se fotila na paddleboardu ukrajinská velice sexy blondýnka, dva borci ji fotili. Na břehu stáli dva honiči a koukali...
Nema nekdo prosim souradnice na gay čast nudaplaze?
Rád bych tam zajel, ale nevím kde se přesně nachází, ještě jsem tam nebyl.0 (upraveno)
Ahoj pro mladíka na motorce co nás kontaktoval ve středu navečer na hrázi ,nech na sebe kontakt žena o tom přemýšlí.
V stredu, alebo vo štvrtok prídeme kempovať na Hrádek. Uvítame spoločnosť sympatických mužov na spoločné kempovanie, grilovačku a …….
Pred pár mesiacmi sa nám ozval niekto kto tam chodí na chatu. Zabudli sme tvoj nick, napíš nám.
Počasí vypadá bídně, celý týden, snad se tam ještě letos podívám. Chodí někdo i v tomhle počasí?
Ani nie. Aj my sme zdrhli domov.
Dnes někdo u vody? Budu tu kempovat až do soboty rána …
to je supeer...že tu budeš kampovat...*329**329*
Ahoj, nebudete někdo dneska odpoledne u vody? Pojedu kolem pracovně a zašel bych si zaplavat a chvíli si odpočinout, rád s někým v klidu pokecám, nebo kouknu, ale bezhlavě se do ničeho nehrnu, budu rád za rozumnou společnost.
Chystá se zítra někdo z amatérů?
Pokavad je tu pan co nás dnes mile překvapil a povzdálí jen honil do doby než mu manželka dala signál aby se šel přidat tak se prosím ozvy bylo to fajn ty tetování na krku a vylizal jsi pěkně manželce vystrikanou kundicku.
ahoj, taky bych si liznul, kdy budete znova a kde
Jak je to teď s parkováním? Když přijedeme zítra před polednem, tak bude otevřené parkoviště? Chceme na hráz, tak by bylo fajn zaparkovat přímo tam. Díky
Nevím v kolik otevírají, ale odpoledne od 14hod+ už to vždy bývá otevřeno... ale řekl bych že asi i dopoledne
Ahoj BiCuriosCouple, my jedeme na Frantak ve ctvrtek, nechcete se přidat? My pár ctyricatnici.....
Byly jsme v neděli a super voda . Miláček mě pěkně vykouřil a ani nikdo nešmiroval.😮Škoda
ahoj a v kolik asi prijedete k vode?
Ahoj od kolika se budete opalovat, že bych se zastavil a vyměnil pár slovíček? Jak vás poznám? Já jsem 186cm vysoký, sportovní, krátké vlasy, 17 cm...
Ahoj...planuji tam teď jet...počasí super...můžeme se potkat. Pokud by byl tedy zájem..Ahoj:)
To co se děje tento rok na Hrádku je otřesné... Poslední 2 dny taky hrůza... ale celkově toto léto... Několik agresivních, neslušných honičů, co tam kazí erotickou náladu všem co tam jsou... Čte-li toto některý z Vás - proč tohle děláte? - ne, vážně mě zajímá odpověd...

... vidíte ženu či 2 nahé, nebo pár... sednete si k nim stěží na metr na ručník a začnete si honit péro... aniž by dotyčné dělali cokoliv erotického... (aniž byste to s nimi měli předem domluveno)... k čemu Vám to je? to vás to jako fakt vzrušuje? Když vidíte, že dotyčná vás pošle někam, často velice slušně... pokračujete z povzdálí, dokud se slečny neoblečou a neodejdou... co vás na tom vzrušuje?
... totéž často začínají muži dělat nad mladými muži... + taky nademnou... zrovna dnes jsem 4 odehnal... a pak už jsem to i já sám vzdal... a u dalších už jsem se sbalil a odjel o 2 hodiny dříve než jsem měl v plánu... ty 4 neslušní honiči alespon zareagovali na má slova a odešli poté co jsem je o to požádal... (leč se x krát vrátili během hodiny a dělali to zas, takže...) a 5tej však agresivní... měl kecy typu "jdi do ... " když jsem ho slušně požádal aby si to šel dělat někam jinám... a odkázal jsem ho kousek vedle na gay nudapláž s tím, že tam zcela jistě najde to či toho, koho by mohl hledat... už mě to samotného unavuje... každému takto sdělovat kam má jít... když je to pár chlapů denně - OK, ale ty čísla se začínají násobit... a když už jich je za ten den víc jak 3... dost mi to otráví den... a myslím, že nejen mne...
Vím, že toto bude číst pár tamních co mne tam takto obtěžují především letos často... ti co mě tam zahlédnou a začnou honit, sdělím jim aby šli jinam... nic neřeknou , odejdou (někteří mě však zcela ignorují)... ALE vrátí se za pár minut znovu... a takto třeba 8x během jedné hodiny... fakt děs... Nezajímáte mne, ani vaše peníze či majetky, dovolené..., které mi často nabízíte... příště na Vás zavolám policii - měl jsem to udělat již dnes, ale byl jsem tak znechucen a otráven, že jsem již nechtěl s nikým nic řešit, vzdal jsem to a odjel...
... je tam mnoho slušných honičů, ale letošní rok se tam začínají sjíždět ty nejhorší z nejhorších ... a kazí to tam všem ostatním ... je na čase přestat jezdit na Hrádek. Ještě že už léto končí...

Také tam letos často někdo tajně fotí a natáčí nahé lidi... jak ženy, tak muže... a posílají si to pak mezi sebou s ostaními úchyly přes sociální sítě a skupiny... UBOHOST
Asi jediné řešení je přestat tam chodit a nechat podobná individua vyhladovět. Hrádek je ale krásná lokalita, tak se obávám, že nebudou mít o přísun dalších „obětí“ nouzi… Že tam někdo začal dokonce i fotit ostatní je vrchol
Přesně, příroda tak nádherná, že tam vždy budou chodit lidi...

... k tomu focení a natáčení jsem úplně zapoměl připsat... že tam chodí nějakej chlapík s dronem a natáčí tam i z vejšky... když se zahrnete ručníkem či oblečením... odletí... ale zas přiletí zpátky klidně 2x během pár minut... snad se mi ho příště podaří sundat kamenama
Já bych ten dron sestřelila vzduchovkou. Že bych šla na čekanou? *22*
Ale včera jsi potkal i slušné honiče, ne? :) Ten s tím kruhem a druhý co měl string tanga.
ahoj, jo... slušných honičů je většina, a ano... jsem to já ze včerejška ... to výše jsem nepsal o Vás, ale o jiných, co mě tam otravovali poté, co jste odešli...
Jasný, chápu. To bylo jen v nadsázce :) Měj se, ahoj
i nám se to už několikrát stalo. starší panové tam chodí s pindourem v ruce a honí a když vidí něco hezkého tak se zastaví a honí před.už loni jsme si všimli toho že se to tam děje, další prušvih je ten že už se tam naučili chodit a chlapy v párech a honí kouří se tam navzájem. několikrát jsme viděli i coitus - také je to nevhodné(vždyt tam chodí rodiny s dětmi jako my) také se mi občas postaví ale nehoním tam a skrývám to.
Jak už zde někdo dobře poznamenal, hráz a pod dráty jsou místa, která jsou vyhlášená tím, že se tam scházejí lidé, co mají rádi erotiku na veřejnosti, kteří se rádi ukazují a podobně. Pod dráty je nudistická lokalita pro gaye. Podobná místa najdete i jinde ve světě a děti se tam nevodí! Pro děti je dostatek jiných míst.
pod dráty se lidi schovávají v rákosu když si chtějí užívat, a na hrázy tam jsou hlavně honiči kterým je jedno že tam jdem s dětmi a stejně se před námi honí i přes upozornění že tam jsou děti. přes hráz už nechodíme a při tom to tam bylo tak super koupání. honiči bez zábran jsou všude a ve velkém množství i na pláži u silnice kde jsou děti. byla tam přítelkyně s dcerou když přišli tak byli objekt a po svlečení kolem nich začali chodit a honit mlady i starý. poté se přesunuli k nějakému staršímu páru aby měli klid a tam zase měl pán erekci tak mu prý paní vyhonila. to byla poslední kapka mé přítelkyně na hrádku
Jsme na Hrádku a žádná akce ani honiči
Jsem na Franťáku, ale asi se přesunu na Oplatil. Nejaký tolerantní hetero pár dnes? Budu celý den, možná i zítra. Dle počasí.
Dnes před 16.hod probehl krásný sex na hrazi, skoro na konci smer k drátům. Pěkná podívaná. Priznejte se kdo to byl?😎
Jeste vic palců dolů mi dejte...😃
Nejsme místní a rádi bychom se tam podívali. Můžete nám doporučit pěkná diskrétní místečka?
Ahoj, jak ten pár vypadal? Byli jsme tam s přítelkyní, ale nevím, jestli jsi viděl zrovna nás...
My jsme si to tam take vcera uzili a pak jeste za ucasti smiraka v aute na proti na parkovisti
Tak jestli jste na tvrdo šukali a při tom vas pozorovalo asi 10 lidí a jednoho jste zapojili, tak pak jste to vy... Ale to se vam nestalo, takze to vy nejste... Jednoduché....
Přidá se dnes k nám, nějaký sympatický pár..?
Někdo dnes přes oběd? Jedu se tam slunit tak nevím koho tam potkám *18*
Doufám, že se sluníčko ještě ukáže. Rád bych si s mou ženou vyrazil na Hrádek. Minulý týden jsme si to vzadu hezky užily.
Bylo to krásné, mohu jenom potvrdit. Byl to spektakulární zážitek vidět jí, jak se celá chvěje při každém orgasmu....*114**114**114**114**9**9**9*
Tak dnes na Franťáku na to, že je konec září, opravdu super. Zvláště poděkování páru na druhé plážičce směrem od rybářů. Moc pěkný výkon. Děkujeme. Zítra klidně můžete dorazit zase. *75**87*
Chci tam jít zítra poprvé,aspoň na ty poslední teplé dny. Jsem Bi,tak spíš jen kouknout,klidně na páreček nebo nějakýho honiče,ale nechci narazit na nikoho otravnýho co se bude vnucovat. Jak to tam tenhle týden vypada?*92*
Jak to tak tady čtu, tak to budeš mít njlepší, když půjdeš až úplně dozadu pod dráty....
..my budeme dnes na Frantáku..oca od 12h do 17h...ještě z jedním párem...budem rádi za každého honiče od 18 do 80let...hlavně se těšíme na místní matadory....*49**49**49**49*...ktéré už jistě budou bolet pazoury za celé léto...co tady kurví*24**24*...přesto vás rádi uvidíme ...bezpečná vzdálenost od nás 2Metry...kdo to nedodrží dostane červenou kartu...takže Franták dnes 12 až 17h...vstupné dobrovolné kluci*3**3**3**49**49**49*..jinak všem borcúm pěkný hon..přejem..*3**3**4*
Tak nevím, jestli si takovéto zakončení sezony vůbec zasloužíme.....*1**114* (upraveno)
A co zítra 29.9.2023? Přijďte strejda - chlívák už se těší... Ale musíte mne nechat ucintnout a ne strkat například paraple do jediného místa odkud je vidět.
Jenže ti s tim slunečníkem nebyli plazaci......podle mě. Podivej se na foto z jejich prfilu.....strejdo chlivaku. Zejtra můžeš mrdat leda všudypřítomné rybáře.......😁😁😁😁
Souhlas, ti se slunečníkem byli vedle. Resp. Plazaci byli na první volné pláži po těch dvou, co obsadili rybaři. Tak asi tak.
Ahoj, dnes nás tam bylo... a jak se to líbilo Vám? Zítra (29.9.2023) jdete opět, ne? A paní ať se neschovává tolik...
Původně jsem nechtěl reagovat ale nedá mi to...
Plazaci jak psali, tam sice byli... ale nic erotického nedělali... vlastně celkem ten jejich příspěvek zde nebyl brán vážně... oni to nemysleli vážně, jen si tu z vás honičů dělali legraci... prý to tak dělávají delší dobu, co mi ostatní říkali... a říkali toho i více negativního, ale nechci pomlouvat... a pokud se pletu - což by bylo super, budu jedině rád.

Ten pár vedle s nějakým tím parapletem/slunečníkem nebo co to bylo v cestě.. kvůli soukromí... ti byli supr, tedy až do chvíle, kdy se tam nahrnuli zdejší honiči (kteří si je zřejmě spletli s plážákama)... a ... byl hodně rychle konec veškeré akce.

... a jako doplněk ... za celý den tam bylo hodně žen a párů, drtivá většina však nenašla volné místo u vody kvůli rybářům a kvůli chlapům - chlapi, zdejší honiči, kteří si ani neberou deku k vodě, a celý den stojí či sedí na kousíčku místa u vody, kam by se jinak vešlo třeba 5-6 lidí s dekama vedle sebe... jaká to škoda, že většina žen odešla záhy pryč poté co přišli a neměli si kam lehnout...
Nezbývá než souhlasit a hlavně nahrnuvší všudypřítomní rybáři obšancovali veškeré nejhezčí pláže, což jsem tam nikdy neviděl......Jestli to bylo tím svátkem.....Dále tam chodí někteří nerespektující nuda pláž, (byť neoficiální) v plavkách a je jim putná, že všichni okolo jsou bez. Pravda, že někteří honiči nerespektují souložící páry, které nestojí o přítomnost diváků, ale na druhou stranu nemohou souložící páry požadovat soukromý na veřejnosti. To je jako kdybych se svlékl na náměstí a chtěl aby se nikdo nedíval.....*1*
Většina párů tam chodí proto že chtějí býti viděni, líbí se jim zapojení přítomných párů, dam a pánů, kterých je většina, ale nesmí to být vlezlé, drzé a neurvalé. Pokud o to nestojí, tak mají jít dále, nebo odejít. V opačném případě vše končí, zábava je pokažená, býváte nehezky titulováni a pár odchází.......
Tak proto bylo včera na hrázi liduprázdno, dokonce chyběli i vytrvalostní cyklistické. Za mě super odpoledne, klid, ticho, soukromí. Plážákům tímto děkuji 😀
děkujeme všem honičúm..za super dogging...hlavně místím matadorúm...s okolí písákú..co tam pobíhají dnes a deně,,*3**3**49**49**49*...jinak dnes budem pro změnu..na Hrádku..na hrázi..záleží kde bude místo..dnes tedy už bohužel budem sami..nebot ten druhý pár co byl včera s náma..to nedával*23**23*..pokud budou všechna místa na hrázi obsazena..tak budem na Frantáku..tam je taky velmi dobré publikum...takže doporučujeme všem honičúm pendlovat..Hrádek..Franták..honič s největším pupkem *24*..vyhrává láhev Becherovky..*4**4*
...poznávací znamení..budem mít champáno*9*..budem od 12h..do oca 17h...tak kluci těšíme se na vás..a Becherovka pro borce s pupkem co sežral chcíplího vlčáka je ve hře ...*49**49**49*..ale chcem vidět jak si taháááš...*3**3**3*
..tak klucíí igelitky do ruky a jdem na to šup šup
Nepojede někdo ještě teď, kdy má být dva dny pěkně, na Oplatil? Diváci se určitě najdou.
Tvl z tý vaší profilovky je mi ještě větší kosa🥶 🤣
No, být tam celé odpoledne s Vámi, tak se vůbec nedivím, že to další den nedají znova *3*
Proč zrovna "Plážáci" ? Třeba ten název Plazaci je od názvu OC Plaza. Jedna taková je například v Plzni nebo v Praze na Novodvorské..
Kdepak honite na pardubicku když je zrovna chladno ?
Jsme se asi potkali u vody... ? Rád pokecám o zvyklostech, jsem tam v létě celkem dost.
Jak to tam dnes vypadá? Je to ještě na venkovní nahoceni, sukani a honění?