Kamaradka a jeji provokace

Jak to probihalo?

Stalo se Vam, ze vas kamaradka provokuje? Jak jste poznali, ze chce mit s vama sex? Jste pratele dal nebo se to po sexu zmenilo? Samozrejme to plati i o kamaradech. Zeny a muzi pochlubte se:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale je fajn, si zamilované kamarádky udržovat. Pak nemusíš shánět nové a zasunes rychleji
jo, stalo, vícekrát. Prostě to poznám, podle náznaků, pohledů. Se všema kamarádkama, co jsem spal jsem dál kamarád, kromě jedné, tam to ale skončilo z jiných důvodů... Netvrdim, že jsem nějakej přeborník, ale jednu věc vim - ženy maj rády sex úplně stejně jako chlapi a když je žena dlouho sama, nepohrdne ani ženatym nebo zadanym kamarádem :-)
Taky přispěju. Do mě se zakoukala švagrová. A to je jízda.
Chodí doma ve spodním prádle bo neco
Jo jo.zacal jsem si s kamaradkou manzelky chtel jsem od zeny odejit ale zlate doma.miluju manzelku ale sukat kamaradky je taky potreba.*368*
Mě si chlap začít s kamarádkou, ségrou, utrhla bych jim hlavu oběma *60**36*. Neznáte pořekadlo co je v domě, není pro mne *4*
Ale co je doma sa počíta pokiaľ si dobre pamätám *58*
Doma je právě ta manželka/manžel *124*
V niektorých prípadoch aj svagrina je tam*31*
Zkrátka láska je nesmysl, pohádka pro děti stejně jako Santa Claus.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koukám že ty asi žiješ v nějakém alternativním vesmíru.Nějak ti ty představy splývají se skutečností.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To se taky počítá. Aspoň je co vyprávět. 😅
Koukám už ses zorientovala, je tu celkem veselo, když to člověk sleduje o fous déle *3*
Ano, ano..blogy omrzely, je třeba se poohlídnout zde 😅
@Johnysekyrka hlavně k čemu to je, když si vše dotyčný nechá odmazat 😅😅😅
Bim bam, zazvonil zvonec a pohádky je konec. Tak děti, vyčůrat, pomodlit a hurá do hajan *14*
Mě se to stalo, ale nebyla to vyloženě kamarádka, spíš známá. Nepoznat to nešlo, fakt si o to řekla (postupně, nakonec úplně jasně). Já byl celkem vykulenej, takhle otevřeně jsem ještě požadavek nedostal.
Nějakej čas jsme byli v kontaktu, pak to skončilo. Jsme povahově dost různí. Po aktu se to pro mě změnilo, byla mi bližší.
Mám kamarádku s výhodou, její manžel ví, že spolu souložíme, s jinými jsem souložil tajně. Proč si nevyhovět, když to oba potřebujeme.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To si to po sobě nemůžeš aspoň jednou přečíst?
Přečíst si to už nestihne.Je to honička napsat něco do všech témat a potom ještě vytáhnout nějaké 10 let staré.
Příspěvek byl smazán.
Ona má výhodu, že se zasměje. Ale on? Leda že by uměla dobře vařit párky...
Hele, ty malá ufňukaná děvko, když nemáš rád kritiku na svoji osobu, tak sem nelez. Jsi honibrk a pohádkář, který to tady vždy zapleveli nesmysly. Neustále meleš totální píčoviny včetně o věcech jako je GDPR, který mu hovno rozumíš. Já doufám, že tvoje kontaktní údaje někdo dává pravidelně do chatu a pak ti volají jiný dezolati jako jsi ty sám, abyste si spolu mohli mastit ty svoje mini pera, pokud si je vůbec v té hoře sádla najdete. Nezapomeň tohle taky nahlásit.