pár hledá ženu na trojku

pár hledá ženu na trojku

Najít tady hezkou holku na trojku mi přijde nemožné. Buď pořád píše samej chlap (nevím co si od toho slibuje asi že nás překecá nebo nečte popisek) nebo napíše žena, ale pořád chce jen měnit fotky, píše jaký máme sexy fotky, jak je z toho mokrá, ale když má dojít na setkání tak se odmlčí nebo může až za měsíc atd... prostě je tu samej loudil fotek. Občas i napíše někdo kdo by se chtěl reálně sejít, ale babičky nebo hory sádla zase nelákají nás. Opravdu s každým jít nechceme.....

Prostě tady najít sympatickou ženu do páru, která by věkově a vzhledově byla podobná nám, tak tady to není pravé místo. Větší šance vidím někoho oslovit v baru nebo na ulici, tady to zatím vidím na pěknou ztrátu času nebo máte někdo tip?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tohle je tu probírané už XYkrát. Obecně je tu málo holek, ještě méně Bi a ještě méně Bi co chcou do trojky...
My oslovujeme jen takové lidi, kteří píšou, že hledají pár... nebo oni sami reagují.
Já kdybych někoho takového nehledala, tak samozřejmě odmítnu, ale pokud bych hledala pár a pár by se mi líbil tak není co řešit....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V podstatě se liší od žen jenom o cca 7-25 cm *1*
Taky si to myslim. Jsou to jen loudilove fotek...
Trojky už nejsou IN, tady dneska frčí panici a koloušci *3* *3*
Teď vážně, jak už bylo řečeno, najít hezkou ženu do trojky do páru, je prakticky nemožné.....
Za mne škoda času.
Tady lidi, tedy muži, brečí, zakládaji vlákna, jak nemohou sehnat ženu pomalu ani na dopisování a vy si stěžujete, že nemáte babu do trojky.....
Malá rada - najdi si milenku, doma ji navlíkni a manželka ať se jako nečekaně vrátí domů. Pak je šance na trojku *4* *4*
To je spíše velká šance na pár facek od manželky*2*
Ahoj :) Moc rádi bychom tě poznali :) jsme mladý pár 23/19 z Ustecka a Zlinska, ale v Praze jsme velmi často a je to kousek :) hledame holku do trojky Milujeme otevřenost, upřímnost, kreativitu, aktivitu a rádi experimentujeme :) Napiš nám, rádi se seznámíme a poznáme :)
To-He jelikož jsi nás hodil do bloklejch tak ti píšeme zde: přečti si náš profil a komunikaci co nám píšeš a pak si řekni kdo je tady negramotnej, od údajného vysokoškoláka bychom čekali trošku větší inteligenci :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ještě jsme na setkání nebyli, občas jsme se podívali na plánované akce setkání, ale když jsme viděli kdo je tam přihlášenej, tak nás to hodně rychle přešlo....tak nevíme jestli je rozdíl v přihlášených lidech a nakonec těch, kteří se nepřihlásí a přijdou
Ty radši nikam nepadej, nebo uděláš díru do země...
Ať hledáte kdo hledáte, pravděpodobně nenajdete. Holka většinou nemá motivaci přidávat se k páru, proč by to dělala? Samozřejmě existujou výjimky, ale to bude zanedbatelný množství. Většinou když už k takový situaci dojde, je to spontánní třeba někde na mejdanu, kde hraje roli alkohol... nebo třeba v nějakých subkulturách, ale tam si to řešej mezi sebou a nebudou se přidávat k nějakýmu cizímu páru.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To sice ano, ale hledáme pouze ženu k nám, budeme mít trojku poprvé, takže ani pasivní koukání tvého muže z páru neni přijatelné pro nás no.
To-He - no vidíš, že jsi na to přišla... My jsme pár, jasně máme v popisu uvedeno, že hledáme jen ženu, znova ti to napíšu do zprávy, že jsme pár, že hledáme jen ženu, že nestojíma o jiné nabídky a ty nám pořád píšeš jako pár, že hledáte samotnou ženu... a pak nám napíšeš, že my jsme negramotný, to bylo fakt trefný :)))
je to nemozne opravdu!!!tez hledame
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na upoceného, tlustého chlapa s malým pérem máš celkem slušný smysl pro humor*3**3*
Ahoj, jsem tady nova a na fotce zatím pracuji. Obracím se na Tebe z otázkou, jestli ne.. nezlob se .. zkusila jsem to.
Jsme manželský par s malou holčičkou a prochazime si takovou malou krizi.
Chtěla bych manželovi dopřát orální sex, hluboký až do konce.. (sama mám silný dávivý reflex a nemohu ho tak dokonale uspokojit). A abych mohla být u toho. Jestli by došlo i k sexu jako takovému.. nedokážu vzhledem k okolnostem zatím říci. Nikdy jsem nic takového nezkusili a neznám své reakce. Máme nový dům kousek za Prahou, můžeme si dat vinko a kdyby nic.. tak pokecat. Bylo by to pro Tebe aspoň trosku zajímavé? Díky Andrea
Dnešní schůzka s nějakou feneckou pro mě a mého přítele, pošli tel a hned se můžeme dohodnout?