mokre orgasmy..

zkusenosti

Rad byc hse zeptal v sirokem plenu, rika se,ze ne kazda zena je schopna dosahnout mokreho orgasmu, lec me se to zatim darilo temer u vsech partnerek, proto bych rad znal nazor jinych, zda to zkutecne trebe neni jen o technice a podminek vytvorenych k tomu
pokud se vi, jak na to, tak je toho mozne dosahnout prakticky u kazde zeny :-)
Mne by zajímalo jak na to, někde jsem četl že mokrých orgasmů může dosáhnout pouze určité procento žen. Mně se tedy doma nedaří :-(
svojí přítelkyni udělám vždy mokré orgasmy, a dráždím ji prstama podle návodu co jsem okoukal na netu. Pokud chceš napiš popíšu ti jak, ale pochopitelně každá žena to má jinak :-)
moje žena ho má, když jí to dělám robertkem, nakloním ho tak, aby jeho špička dráždila horní stranu pochvy a jak jezdí přes G bod tak je to hned...
tak to by mne tedy zajímalo neb doma se to nedaří... jinde jo : -)))Tak se pochlub jak to děláš ....
jj mozes mi popisat tu techniku,poradit.....dik
vetsinou to funguje kdyz prsty drazdis horni stenu pochvy a zaroven drazdis klitoris. Ale chce to jemnou a dlouhodobou praci a maximalni vzruseni partnerky
Ahoj,pošli prosím návod na mokrý orgazmus.Děkuji
Hele, je to hezké, ale . Musíš mít vždy po ruce ručník a dost často nestačí ani osuška, tak to řešíme při "orgiích" igeliten pod prostěradlem. Víš ono spát v mokré posteli nic moc.
nesmíš spěchat.chce to trpělivost,použít jazyk,prsty nebo vše a musíš vědět kde šáhnout.v mladším věku žena sem tam vytekla,ale spřibývajícím věkem si sex více užíváme a je to při každé mrdače.je krásný pocit cítit ja při lízání teče nebo stříká kundí štáva na jazyk.ještě lepší je když je ocas vkundě,baba na hoře a začne téct.to přímo zbožnuju,když mám mokrý pytel.
Zatím jsem dokázal uspokojit všechny ženy které jsem si získal,ale mokré orgasmy měli jen dvě....
každá žena???to slyším poprvé...moje partnerky měly orgasmus,ale nikdy né mokrý..
Při sexu dosahuji orgasmus, ale nikdy ne mokrý. Znamená to, že nejsem schopná mokrých orgasmů, nebo se to dá nějak naučit?? Moc bych je chtěla, ale mám obavu, že to dokáže jen některá. Díky za odpovědi, Sára
Sára, ja si myslím, že mokrého orgazmu je schopná každá žena. Za posledné 4 roky som mal vzťah s piatimi ženami. Z toho 4 bežne dosahovali mokré orgazmy. Musím však dodať, že každá z nich dosiahla mokrý orgazmus po prvý raz v živote práve so mnou. Asi veľa záleží na tom, ako a čo chlap s partnerkou robí...
A můžu se zeptat na tvůj postup, jak partnerku přivedeš k mokrému orgasmu? Díky.
Mokry orgasmus je nadherny. Ale aby si jej holka uzila musi byt skutecne uvolnena hlavne psychicky. Svoji holku dokazu udelat vpodstate kolikrat chci. Nejrychlejsi a nejucinnejsi je to prstiky a pokud je vzrusena tak ji udelam velice rychle. Ale musime resit problem se susenim periny a tak. Uz to resim rucnikem pod zadecek nebo tak.
:) Tak ten ručník je opravdu zapotřebí, ale nestačí, pokud je opravdu hodně vzrušená, při trojce občas cestuje po celé posteli a to je nejlepší dát pod prostěradlo igelit :)
urcite je to o technike a polohe... a samozrejme,kazdej vyhovuje ina... takze recept neexistuje... tot moj nazor
možnosti jsou různé, jistota je partnerka která to má na bodu G. pokud máte větší penis tak to je výhra.. a pokud máte zájem...
Ovšem sexnebi dosáhl maximálního orgasmu!Vynalezl sex ve třech tedy metodu neotřelou,honil oběma rukama.Nejen že po veliké námaze dosáhl orgasmu ale i radostí že má změnu se pochcal a tudíž zjistil že má mokrý orgasmus!A tak i muži mohou dosáhnout tohoto blaha.Jen není jasné jestli to noční pomočování nepovažuje za poluci?
nechápu co tě to popadlo za mánii všechny své nové způsoby a zážitky přisuzovat druhým ani jeden tvůj zážitek bych nechtěl zažít a ani neznám nikoho kdo by tvojí metodu co tady přisuzuješ druhým chtěl praktikovat už nám dopravdy nic nedoporučuj
Tak o velikosti to opravdu není. Moje žena to zažila až se mnou a dosahuje ho úplně normálně, až mě to krapet štve, problémy se sušením :) A moje druhá partnerka se mnou dosahuje normální orgasmus, i když s ním má normálně problém.
je to na partnerke
nevím jestli je může mít každá žena, ale i když je mám není to pravidlo a nikdy předem sama nevím kdy bude :-)Není to jen díky velikosti penisu, technikou jak šikovné jsou prstíky,výdrží a já nevím čím a co vše jste vyjmenovali...prostě je nebo není. Tak se tím pánové netrapte a snažte se :-) každý orgasmus je krásný.
(Nezaměňujte mokrý orgasmus za piss i to jsem tady někde v galeriích viděla)
dokonce ani odborníci v tom nemají jasno. Vzhůru je krásným orgasmům
Ahoj nadr-zena, takže vlastně: kolik žen, tolik orgasmů. V různorodosti je síla. hezké dny.
Tak většinou se. Snažím abych ženu přivedl až k orgasmu,a nemyslím jen na sebe,spýš se snažím aby se krásně udělala žena a až potom já
Jo taky se mi stalo že jsem kamarádku pěkně vyprstil a ona mi ho pěkně vyhonila.
Suprový kozičky pěkně bych ti cucal a žužlal bradavky a potom bych ti je dráždil žaludem,a pak bych ti pěkně vilizal kundicku až k orgasmu a hrál bych si z poštěváčkem až bys pěkně stenala rozkoší a až bych ti pěkně vilizal kundicku tak bych ti do tý krásný kundicky vrazil péro a hezky a pořádně bych ti tu pěknou kundicku omrdal a potom bych ti pěkně postříkal ty tvoje nádherný kozi mrdkou
Ahoj sexy kočko, máš krásný tělo, a hezký kozičky pěkně bych ti cucal a žužlal bradavky,a potom bych ti pěkně vilizal kundicku až k orgasmu a hrál bych si z poštěváčkem až bys pěkně stenala rozkoší a až bych ti pěkně vilizal kundicku, tak bych ti hezky do tý nádherný kundicky vrazil péro a pěkně bych ti tu krásnou kundicku hezky osukal a potom bych ti pěkně postříkal ty tvoje nádherný kozi mrdkou,
Tak určitě by se mi libylo kdyby jsme byli někde venku a ty bys měla sukynku samozřejmě že bez kalhotek,a já bych sy tě někde v Parku ohnul o lavičku a pěkně bych ti zezadu ošukal kundicku a potom bych ti jí hezky vystříkal,a jak by jsme šli dál tak by ti to pěkně teklo po stehnech,a rajcuje mně že by nás někdo mohl v tom parku vydet jak ti to krásně dělám
Téměř u všech partnerek. Udává se, že tuto schopnost má asi 10% žen a to ještě za určitých podmínek. Po různých debatách po netu bych byl ochotný připustit až 30% žen, ale ne téměř každá.
Tak ja mam zkusenosti,ze to lze udelat u kazde zeny.mam dokonce vyzkouseno za4hodky opravdu 19 brutalnich vystriku.je to hlavne o technice.
MUJ SYN ME PRES 5HOD LIZAL A 6MRDAL PO 2HOD SEM STRIKALA TET ME STACI HONIT SE A CAKAM NA SYNA
a kdo si myslí, že má na MO patent, tak podle mého názoru záleží pouze a jen na rozpoložení ženy. Něco jako důvěra a vědomí, že to partner přijme.. S mokrým orgasmem se teď roztrh´ pytel, ale i bez něj je to fajn. :-)
Nechtěla by jsi si o tom napsat je to zajímavé téma k diskuzi napiš do zpráv..
Cus ano je to o technice.povedlo se mi to i u zen co mely problemy s normalnim orgasmem.jde jen o techniku a samozrejme o uvolneni.
Mám, a je to jiné, osvobozující. Když ženská překoná stud a předsudky (ženská přece nestříká, není chlap ;-) ), když má chlapa, který má buď šikovné prsty, nebo trpělivost ;-) Jo, je to bomba ;-)
Nemyslím, že to bude tak jednoduché jak tu někteří uvádí. Některé ženy to jednoduše mají dané a jiné bohužel...Je to stejné jako s orgasmy, jedna dosahuje vnitřních, druhá na kliťáku a další v obou oblastech a pak je tu pár nešťastných holek které ten boží pocit neznají. Jsme různí a to ve všech směrech.
To nám hrozně moc rád když žena pěkně stříká a ja jí pěkně lížu kundicku.
Už ses někdy topil??
To se stane když tě taková zasedne, a v nejlepším dostaneš plnou dávku do krku a nosu...
To zase tak moc supr není!!