Alba uživatele (1)

Nemám rada !

před 6 dny 4 421 7

Nie som Hundros , väčšinou sa snažím vidieť všetko pekne a dobre.Rada rozprávam o tom co mam rada a co sa mi páči. Ale občas treba povedať aj co nemám rada ! Zo zvukov nemám rada zvuk zubnej…

Konkurz !

před 19 dny 4 670 7

Moje kamošky včera napadla taka vec ( dámska jazda ) Ako rýchlo nájsť Milenca. Spraviť na milenca konkurz ! Tak ako keď sa vyberajú modelky do porno filmov vyberá Pierre Woodman .napr. Ako by to…

Tiger

před měsícem 7 533 6

Som Šabľozuba šelma ( Machairodus ) , keď vidím, že si so mnou spokojný. Zdá sa, že v takej chvíli si pre mňa schopný všetkého. Ale nerada ťa využívam. :) Všetko, čo potrebujem, je tvoje telo. Celé…

Osobní informace

Věk: 29 let
Znamení zvěrokruhu: Blíženci
Sexuální orientace: bi
Rodinný stav: nesezdaní partneři
Barva očí: zelená
Barva vlasů: hnědá
Výška: 170 cm
Váha: 50 kg

Statistiky

Datum registrace: 9.12.2021
Čas strávený na chatu: 19 hodin
Navštívené srazy: Ne
Zobrazení profilu: 81716

Osobní popisek

N.E.H.L.A.D.A.M

Nikoho a nič na tejto stránke, tak mi neposielajte Vaše penisy ani Vaše fotky iné !!!!

Už si sa niekedy zamyslela nad tým, aké zviera by si chcela byť keby si sa narodila do zvieracej ríše? Ja by som bola šelma. Možno si to neuvedomuješ, ale aj ty si jej podobná. A ak nie tak sa o to posnaž.

Nikdy som nevidela zdravú šelmu neupravenú. Nevravím, že máš nosiť kilo make-upu či umelé riasy a nechty. Buď prirodzená, tak krásne jemne, nežne a žensky. Elegancia nech je to, čo ti nechýba. Nahoď opätky, rozhoď hrivou a môžeš vyraziť na lov.

Nesnaž sa byť niekým, kým nie si. Buď tajomná a vedomá si svojej hodnoty. Nechoď s hocikým, kto ťa zavolá. Ani mačka nepríde na zavolanie, dôkladne si vyberá komu sa otvorí. Najprv striehni, sleduj jeho správanie, nie doslova ale over si o akého človeka ide. Nedaj sa ľahko. Je to v ľuďoch, že ťa budú chcieť využiť. Budú ti lichotiť, kým ťa budú potrebovať. Keď budeš naivná a slepo dôverčivá môže ťa to vyjsť draho.

Ochraňuj svoje srdce a dušu najviac ako vieš. Nech ti nikdy nechýba odvaha ísť za svojimi túžbami. Buď hravá, nikdy sa nezabúdaj hrať. No na nikoho sa nehraj. Pridaj do svojho života štipku spontánnosti. Snaž sa nebrať ho priveľmi vážne a oceň každodenné maličkosti. Buď starostlivá k ľudom, ktorých miluješ. Maj sa rada a nezabúdaj, že ak sa v živote potkneš a spadneš, opäť sa postavíš a pôjdeš ďalej. :)

Šelma

Je nespútaná, divoká. Pohybuje sa ladne a dokáže balansovať na hrane. Hrá sa kedy chce a s čím sa jej zachce. Nepríde na zavolanie, len keď si to sama zmyslí. Vie byť prítulná, no ak nemá náladu, radšej sa jej ani nedotýkaj. !