Hledání

Muž
Žena
Pár žena & muž
Pár žena & žena
Skupina
Účel hledání:
přátelství
sex
focení

Osobní informace

Pohlaví:
Sexuální orientace: hetero bi
Rodinný stav: nesezdaní partneři

Sexuální záliby a zájmy

anální sex
hluboké kouření
fisting
orální sex
sendvič
sex na veřejnosti
sexy prádlo
skupinový sex
sperma
swingers
šmírování
uniformy
prstění

Osobní popisek

O NAS
Sme pohodovy par, ktory je tolerantny a mame velmi radi sex. Milujeme všetko čo je dobre. Ona miluje fajčiť a cucať vtaky, velke a poriadne, miluje vela semena všade a sexovať aj s viacerimi mužmi.

HĽADAME
Hľadáme pár, žienku alebo inteligentného muža na realne stretnutia, nie na dopisovanie. Nehľadáme nikoho na jednorázové stretnutia. Hľadáme priateľov na výlety, zábavu, dovolenky a tak.. Samozrejme aj na vzajomny spoločny sex v troje , vo štvorke alebo v skupine.

PRE PANOV
Mužov si vyberáme, musí byť bez zaväzkov a hlavne finančne samostatný , civilné foto je prvou podmienkou bez foto ani neodpisujem !!! Nemám záujem o žiadne jednorázoveé stretnutia len na sex, hľadám úplne niečo iné, tak nepíšte na jednorázový sex.
Ak mate važne zaujem o stretnutie tak budem rada ak si pozriete aspň 2 albumy a 2 videa ktore tu mam za kredity a napišete mi ako si to predstavujete.
Stretnutie so ženou je možne a sex s ňou taktiež. Rada fajčím , honím, lížem a samozrejme papkam aj semeno. Sexujem rada aj s dvoma a viacekými mužmi.Len za prítomnosti môjho partnera. Ak je realny zaujem tak napiš.

Odpovieme všetkým na správy s fotom.
Neodpovedám na profily bez foto a albumami.