Aj to sa stáva

15.12.2010 2 komentáře

S námestníčkou firmy, kde som pracovala necelé dva roky, sme odišli do našej podnikovej chaty, kde som chcela stráviť krátku dovolenku, akúsi rozlúčku so slobodou. Chcela, aby som jej pomohla spísať celé zariadenie, vlastne sme mali zaevidovať všetko, čo v prepychovej trojposchodovej chate bolo. Niekoľko kilometrov od nášho cieľa zastavila v jednej obci, kde býval správca, kurič a údržbár v jednej osobe. Ako sme sa sami mohli presvedčiť, pán Adam mal zlomenú nohu, pre jeho sádrovú bezmocnosť nemohol ísť s nami. Podľa mojej šéfky mal spísať celé vybavenie kotolne, ale aj všetky technické zariadenia a vybavenie v pivnici a príručnej dielni. Pán Adam navrhol, aby miesto neho išiel jeho syn, ktorý mal študijné voľno a chatu dobre poznal. Ešte dodal, aby sa pani námestníčka nebála, že je to šikovný a ústretový mládenec.
Po príchode na chatu, ktorá bola akiste na konci sveta a nekonečného lesa, začal padať sneh, zanedlho sa strhla doslova zimná metelica. Vedeli sme, že ideme z domu na viacej dni, tak sme si zo snehu nerobili ťažkú hlavu a hneď sme sa spoločne pustili do práce. V modrých plášťoch sme s námestníčkou chodili po všetkých izbách a zapisovali inventár. Laco, správcov syn, mal podobné povinnosti v suteréne chaty. Po krátkom občerstvení sme s našou činnosťou pokračovali až do večera, kedy šéfka vybrala z baru fľašu koňaku a nás ponúkla. Pri pití a rozprávaní som si neraz všimla, že fúzkatý Laco s obľubou pozeral šéfke medzi nohy, ktoré jej vytŕčali spod plášťa. Akosi pozabudla, že nemá pod ním šaty, a tak jej spodné prádlo v podobe priesvitných bielych nohavičiek bolo vidieť takmer nepretržite. Všimla som si, že jej to ani neprekáža, ba dokonca to robí naschvál, len aby mládenec videl do jej rozkroku. Asi po hodinovom rozhovore sa Laco rozlúčil, že ide spať do kotolne, kde jeho otec mal svoju posteľ. Len slepý by si nevšimol jeho vyduté tepláky, kde sa pýšil jeho zdurený vták. Zaujala ma jeho guča, jasne som si vedela predstaviť kolík, ktorý sa mu domáha slobody. Bola som slobodná, čo-to som už zažila a videla, ale aj skúsila. No Lacov drúčik bol veľmi nápadný, len ho odhaliť a použiť. Mala som asi dva mesiace pred vydajom, takže som s priateľom už sexovala, myslela som si, že pre mňa neexistuje žiadne tabu. Pohľad na jeho stoporený penis ma rozvášnil, preto som využila poznámku pani šéfovej, že je veľa hodín, rozlúčila sa a odišla som na poschodie, kde som mala svoju izbu. Pod sprchou som premýšľala nad jeho bambusom, na Tóna, môjho budúceho manžela, som v tejto chvíli ani nepomyslela. Len čo som sa osviežila, vhupla som do úspornej nočnej košieľky a ľahla si do postele. Moja myseľ bola stále pri Lacovom rozkroku, nie a nie zaspať. Nikdy som nepatrila medzi ľahké baby, ktoré idú do postele s každým.
S Tónom sme sa milovali zhruba pred týždňom, takže moje zvlhnutie bolo namieste. Len čo robiť, spánok sa nechcel prihlásiť. Vtedy som si spomenula, že som nepočula do vedľajšej izby prichádzať moju šéfku, odomykanie, či zamykanie by som určite počula. Po tichu som vyšla na chodbu, pomaly som kráčala do suterénu, pričom som sa pridŕžala steny, aby som mala istotu a nezakopla. Našťastie z kotolne, kde neboli dvere, vychádzalo dostatočné svetlo, ktoré ma naviedlo k správnemu smeru. Len čo som prišla k plošine nad kotlami a rôznymi zariadeniami, takmer som onemela. Z nadhľadu som zazrela pohľad, na ktorý nikdy nezabudnem. Laco stál opretý o stôl, tepláky mal vyzlečené a jeho penis náruživo olizovala a cmúľala pani námestníčka. Doslova si užívala jeho tvrdú hadicu, ktorú som videla dostatočne dobre, aby som vedela, čo to je za nádherný kus. Takéto sexuálne divadielko som naozaj nikdy nevidela ani nezažila, preto ma zaujali aj ich náruživé slová a vzdychy. Žena, asi štyridsiatnička olizovala a bozkávala penis mladého vysokoškoláka, ktorý ju po chvíli vyzdvihol k sebe, strhol z nej plášť a nohavičky. Medzi tým sa dlho bozkávali a dráždili svoje pohlavie. Jej hustý čierny porast Laco doslova drancoval, pichal do nej viacerými prstami. Moja šéfka vykrikovala dosť oplzlé slová, nabádala ho k jeho aktivitám a milovaniu. Pri pohľade na smelú dvojicu, ktorá nemala zábran, som cítila v rozkroku páľavu aj potopu. Závidela som šéfke, aj jej vyčítala.
Bola vydatá žena, mamka dvoch dcér a takto si užíva s mládencom, ktorý by jej mohol pomaly byť aj synom. Poď už do mňa...strč mi toho tvojho tátoša hlboko... Priam zaprosila. Laco ju prevalil na stôl, rozkročil jej nohy a namiesto tátoša sa do nej zaboril jazykom. Lízal jej chlpatú čiernu pošvu, priam si užíval roztvorené pisky, po ktorých trpezlivo prechádzal a vychutnával si všetok nektár. Námestníčka sa nadhadzovala a vykrikovala, že už chce cítiť jeho buchar, aby ju konečne napichol a miloval. Až keď sa rozkričala pod návalom rozkoše, Laco namieril do nej penis a tvrdo do nej vnikol a začal z celej sily milovať jej chtivé lono.
Netušila som, že moja ruka a prsty pod košieľkou začnú nádherný koncert, ktorý som si do dnešného dňa nedopriala. Pri pohľade na ich bezprostredné a náruživé milovanie som ako zmyslov zbavená šúchala moju premočenú dierku a tvrdý, zdurený oriešok. Vtedy som zakvílila, rozkričala som sa a ...
Kričala som rozkošou aj po nádhernom sne, z ktorého som sa práve precitla. Ako ináč, ležala som vo svojej posteli, len som mala vyhrnutú košieľku a medzi nohami mi po mojej vyholenej broskynke, ohanbí aj klitorise citlivo brnkali Lacove prsty, ktoré sa striedali s jeho jazykom, Takže bol to on a jeho šikovnosť, ktorý ma vyniesli na môj vrchol rozkoše, a nie pohľad na šéfovú. Sen sa rozplynul a stále som cítila ako zo mňa vystrekuje láva, takú silnú extázu som nepoznala. Vzdychala som od nádhery a slasti, ktorá ma zaliala a vôbec som nenamietala, keď si nahý mládenec ku mne ľahol a začal ma jemne bozkávať. Len čo sa naše pohľady stretli, povedal mi, že šéfka sa pripila a tuho zaspala. Moje ústa sa automaticky na neho prilepili, aby sme sa milovali ako jedna bytosť. Medzi tým som našla jeho ohnutú a tvrdú šabľu a priložila som si mohutný žaluď k roztvoreným piskám. Laco už vedel, čo má robiť. Prenikal pomaly a dlho, citlivo sa zavŕtal do mňa a vyplnil ma, až som si myslela, že mi dievčinka praskne. Našťastie vedel o svojej dobrej výbave, nechal mi ju, aby si zvykla na jeho kyjačik. Bozkávali sme sa, stláčal mi prsia a bradavky, ktoré mali radi takúto pozornosť. Len čo si moja chamtivka zvykla na novú nepoznanú výplň, sama som začala s pohybmi, ale aj slovami, aby ma nešetril a tvrdo pichal, že po ňom túžim. Hrala som sa s mojim orieškom a cítila ozajstný a neoklamaný sex. Živočíšne a nádherné milovanie s Lacom sa do rána viackrát zopakovalo.
Mládenec vedel nádherne milovať, jeho porisko a fantázia nemali chyby. Ba dopriala som si a vychutnala aj jeho mohutné dávky spermií, ktoré mi často krát postriekali tvár a prsia. Toľko bielej lávy som na sebe nikdy nemala. A hoci som vydatá, raz za rok na chatu so šéfkou chodím. Dokonca aj cez dovolenku. Vždy vezmeme aj Lacka, ktorý tam má čo stále robiť. A po práci musí strážiť a milovať svoju ženušku, ktorá s ním spoznala to najkrajšie, čo žena môže zažiť. A za to som mu vďačná.

Hlasování

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

oldmetalman
18.12.2010 00:20
*21*krásná nevěra*175**277*
Hako123
16.12.2010 01:37
už som si myslel že podvádzaš snúbenca... Laco bol asi lepší, takže gratulujem, nech sa darí aj naďalej.