Predvianočný sexík (súťažná)

28.12.2022 Alexya

Deň pred Vianocami som bola ešte v práci. Po obedňajšej prestávke mi prišla správa od známeho, či by som s ním nešla na kávu, keďže sme sa dlho nevideli. Najskôr som nesúhlasila, pretože po práci nemám veľa osobného priestoru a vždy sa ponáhľam domov za manželom. Navrhol, že ma pozve k sebe domov. Bol ženatý a jeho manželka bola s deťmi u rodičov na východnom Slovensku. Mali sa vrátiť až v deň Vianoc. Súhlasila som, aj napriek tomu, že sme zažívali pred istým časom krásne chvíle, ktoré museli skončiť. Vlastne ja som to ukončila. Nevedela som vtedy čo chcem. Teraz som bola o niečo múdrejšia. Aspoň som si to myslela.

Ako som parkovala pred jeho domom, prišiel von ma najskôr pozdraviť. Samozrejme, kvôli susedom mi podal ruku a povedal: „Dobrý deň, môžeme ísť dovnútra.“ Prišlo mi to trošku komické, ale chápala som to. Predsa na dedine aj steny majú uši. Vošla som dovnútra a už prestalo vykanie. Zložil mi kabát a pozval ma sadnúť si do obývačky. V obývačke horel krb a pri ňom žiaril nádherný vianočný stromček. Spýtal sa ma čo si dám, čo mi môže priniesť. Keďže ma pozýval na kávu, usmiala som sa a pripomenula mu, na čo som vlastne prišla. Chytil sa za hlavu a pousmial sa.

O chvíľku priniesol kávu a začali sme sa zhovárať. Rozprával mi, čo sa mu udialo za ten čas, čo sme sa nevideli a samozrejme pýtal sa aj mňa ako sa mi darí a či som rovnaká mrcha ako som bola predtým, keď sme spolu boli. Začala som sa smiať a ani neviem ako, sedel už pri mne a svoju ruku položil na moje stehno. Cítila som jeho teplú ruku, akoby ňou prechádzal vyššie po stehnách až k môjmu rozkroku. Od tej predstavy som si musela mierne rozkročené stehná pritlačiť k sebe, no v tom momente sa mi povolil podväzok od pančušky. Všimol si to aj on. Mierne mi vyhrnul šaty a zapol mi ho naspäť. Videl, že som roztržitá a nechcel na mňa tlačiť. Pozeral sa mi pritom do očí a rozprával mi, ako sa mu to so mnou kedysi páčilo, že by si tie krásne momenty chcel zopakovať.

Ja vydatá, on ženatý, ale nie spolu. Toto mi preblesklo hlavou. Čo s tým? Vtedy som urobila niečo, čo som nikdy neoľutovala. Pobozkala som ho. Chytila som ho za hlavu a začala náruživo bozkávať. Ja som začala.. Ja som bol tá, ktorá začala milostnú aférku. Viem, že to nebolo správne, ale nebránil sa, aj keď mohol. Mohol mi povedať, že ma nechce, že sa chcel len rozprávať, avšak jeho bozky ho prezradili. Pritisol si ma k sebe a nechcel pustiť. Vzal si ma do náručia a položil ma pred krb v blízkosti stromčeka. Pošuškal mi do ucha, že som jeho vianočný darček, ale chce si ma rozbaliť už hneď.

Rozopla som mu nohavice a chcela som sa s ním hrať. Túžila som po tom. Ale on ma za to chytil riadne za vlasy, pozrel mi do očí a povedal, že zažijem to, čo som dlho nemala, len musím byť poslušná a naplno sa mu oddať. Vytiahol si ho z nohavíc, schmatol mi hlavu a poriadne ho pritláčal tak hlboko, až mi vyšli malé slzičky z okrajov očí. Začala som sa s ním dusiť, no jemu sa to páčilo. Bol neuveriteľne tvrdý. Chvel sa mi v ústach, ako som prechádzala s perami od špčiky a stále viac a viac sa mi strácal v ústach. Mala som ho v hrdle až po vajcia.

Opätovne ma hodil na koberček pod krbom, roztiahol mi nohy a s ústami mi prechádzal po stehnách. Videl, že mám čipkované čierne nohavičky. Vedela som, že sa mu čierna páči, moja intuícia v oblečení spodného prádla v ten deň vyšla. Povedal, že som sa na neho musela pripraviť..
Odkryl mi ich nabok a začal lízať mušličku. Celá som sa chvela. Cítila som, ako mi prechádza s jazykom od klitorisu cez pysky až k mojej vytekajucej mokrej dierke. Svojimi prštekmi mi pomaly vchádzal do mojej mušličky. Bol prekvapený, že dva mi nestačili, tak pridal tri, postupne až štyri a ja som zažívala jeden orgazmus po druhom. Nevedela som, kde som, bolo mi úžasne. Celého som ho v tom momente ostriekala. S rukou si utrel tvár, pousmial sa, pohladkal po prsiach a pokračoval v lízaní. Chcela som ho už v sebe cítiť, ale on nechcel. Ja som musela poslúchať. Nie on mňa.

Vzápätí si ma otočil na štyri, chytil ma za krk až ma prehlo vzad. Celé telo sa mi chvelo od rozkoše. Mal ho nesmierne tvrdý a aj veľký. Cítila som ho asi všade. Prirážal a prirážal, až som kričala. Musel mi zatvoriť ústa rukou, hlavne kvôli zvedavým susedom. Nemohla som byť ticho. Nedalo sa to. Moje telo sa prehýbalo v slasti. Videl na mne, že už ďalej nevládzem, no neprestával a pridal viac. Otočil ma na chrbát, chytil za prsia a pomaličky do mňa vnikol. Celý čas sa mi pozeral do očí, chcel vidieť ako si to užívam, ako ho očami prosím, aby ma stále šukal a neprestával. Aj keď som vravela, že stačí, moje telo aj tak pýtalo viac. Bozkával ma a intenzita prirážania pomaličky klesala. Povedal, aby som si pred neho kľakla. Poslúchla som. Postavil sa nado mnou, chytil si ho do ruky, druhou mi otvoril ústa a prikázal aby som vyplazila jazyk. Po chvíľke sa urobil a semeno mu vystreklo nielen na môj jazyk, ale aj na moju tvár, keďže ho bolo veľa. Z líc mi ho stiahol so svojím vtákom až do úst a prikázal mi ho spapať. Ukázala som mu už len prázdne ústočká a vyplazila jazyk, aká som bola poslušná.

Pohladil ma po líci a ľahli sme si spolu ku krbu. Ležala som mu na ruke a oddychovala. Po chvíľke mi povedal, že mu jeho kurvička chýbala a rád by si to so mnou zopakoval aj na Nový rok. Predsa ako sa vraví: „Ako na Nový rok, tak aj po celý rok!“ . Nepovedala som nič. Len sa teším, kedy bude Nový rok a on sa mi opäť ozve.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Prekrásna poviedka či zážitok??
Čistá romantika 😁 a potom rýchlo upratať ,aby manželka nič nenašla ,lebo máte po jebačke 😝
Pekný vzrušujúci príbeh