Exkurzia - súťažná

21.8.2020 Autor: ZreleDievca 9 komentářů

Tento príbeh sa stal asi pred rokom mojej veľmi dobrej kamarátke Gabike, ktorá ma poprosila aby som ho spísala. Keď mi ho prerozprávala tak som si pomyslela, že už je prakticky napísaný ale napriek tomu som si dovolila pridať troška korenia a pozmenila pár vecí aby sa náhodou neprezradilo niečo čo by sa nemalo dostať na verejnosť. Nič však nie je zadarmo a Gabika mi sľúbila, že počas písania bude povzbudzovať moju múzu.

Dnes 21.8.2020 bol ideálny čas nakoľko jej manžel bol mimo domova. Hupsli sme do nočných košieľ ľahli do postele a ja už štartujem notebook a pripravujem sa k spísaniu toho s čím sa mi zverila a ja sa rozhodujem, ako to pojmem. Rozhodujem sa, že jej "príbeh" rozpovie akoby ona sama a prelínať sa to bude mojim rozprávaním z dnešného večera (Poznáte to tak, že začne vždy presným časovým údajom ako napríklad teraz).

Je 21:00 ležím na mäkkej posteli a píšem prvé vety poviedky. Gabika ako sľúbila ma hladí po tele najskôr cez odev no po čase jej ruka prejde po nohách cez zadoček priamo na pokožku môjho chrbta. Je veľmi jemná a hladí ma všade kde to mám rada. Podprsenku nemám takže jej nič nebráni v práci. Po chvíľke, keď vidí, že mi písanie nejde vloží pod moje lono vankúš aby vyšpúlila môj zadoček. Pomaly mi sťahuje nohavičky a rozťahuje nohy. Ľahne si za mňa a ja cítim jej teplý dych na tom najintímnejšom mieste. Pridá sa špička jazyka, ktorý prebrodí moju dierku od spoda až po výstupok mojej rozkoše. Takto to urobí ešte pár krát až sa prisaje úplne a dáva mojej šuške francúzsky bozk pričom jazyk vniká ozaj hlboko.

V tom však prestane a ozve sa jej tichý hlas: „Píš, už som našla tvoju múzu.“ Zas sa prisaje a ja sa veru púšťam do písania:

Príbeh:

Ahojte všetci volám sa Gabika a som učiteľka dejepisu na jednom nemenovanom gymnáziu. Pred asi 5timi rokmi som bola triednou a moji žiaci už boli v štvrtok ročníku. Blížili sa prázdniny a mládež sa ich už nevedela dočkať. V triede vystrájali čoraz viac hlavne chlapci, ktorý využívali to, že boli veľmi horúce dni a dievčatá chodili v sukničkách. Proste mladý nadržanci. Ani ja som nijak neunikla ich záujmu za čo som si ale mohla sama. Mala som 35 rokov, slobodná, štíhla, vysoká, ryšavka.

Učiť som začala hneď po vysokej škole. Už vtedy som sa vedela vyzývavo obliekať, a nezmenila som sa ani po rokoch. Musím sa pochváliť, že aj po rokoch som bola proste kosť a chlapci nevynechali možnosť ako ma očumovť a ty odvážnejší sa pomocou zrkadielok snažili nakuknúť pod sukničku vždy keď bola možnosť a prechádzala som medzi lavicami počas hodiny dejepisu.

Staršie učiteľky na mňa krivo pozerali no ja som si vedela urobit poriadok. Samozrejme každý takýto chlapčenský pokus som trestala ale niekde hlboko vo vnútri mi to dvíhalo sebavedomie. Ale ako som už povedala v triede boli moji žiaci k nevydržaniu tak som sa ich rozhodla vziať na exkurziu do neďalekého aj keď menšieho no krásneho hradu.

Ako na zlosť to nevyšlo úplne podľa mojich plánov a riaditeľka nám umožnila ísť ale bolo to až v piatok a schválne v posledné vyučovacie hodiny. Nie je nič horšie ako ísť so žiakmi na exkurziu v takýto čas, keď už sa tešia na víkend. Rozhodla som sa preto, že to urobíme na bázy dobrovoľnosti. Bola som však milo prekvapená. Zúčastniť sa rozhodla skoro celá trieda. Už vo vlaku panovala veľmi dobrá nálada. Ako inak obliekla som sa veľmi pohodlne, biela jemne priehľadná blúzka s decentným výstrihom odhaľujúca moje dvoječky prsia v krajkovanej bielej podprsenke. Doplnená bola čiernou sukňou. Obyčajná voľná sukňa tesne nad kolenami zopnutá na boku párom gombíkov. Pekne obopínala môj driek no aj napriek teplému počasiu som si na nohy obliekla čierne tenulinké podkolienky.

Chlapci sa okolo mňa stále vrteli a sem tam skúšali jemne flirtovať. Ale našťastie dievčatá sa tiež krásne vyobliekali takže obletovali čoraz viac ich nakoľko ja som si samozrejme držala odstup. Vlak mal meškanie a keď sme dorazili Hrad mal tesne pred zavieračkou. Našťastie jeden sprievodca bol môj bývalí žiak Adam a keď ma spoznal nebol problém prehovoriť ho na špeciálnu Exkurziu. Jeho kolegovia mu teda nechali kľúče od hlavnej brány s tým, že pred odchodom musí dať všetko do poriadku nakoľko im sa na nás samozrejme čakať nechcelo.

Exkurzia bola skvelá. Adam si dal záležať a všetko pútavo opisoval. Oblečený bol ako stredoveký šľachtic v takých pre mňa trocha smiešnych gatiach s košeľou, ktorá mala až veľmi široké rukávy. Stále to bol mladý 20 ročný chalan no nemohla som si nevšimnúť ako zo mňa nespúšťal svoje oči. Najviac som to pocítila, keď sme išli do hradnej veže. Schody boli príliš úzke a museli sme ísť po jednom. Ja som samozrejme nahnala svoju triedu pred seba aby dole nik nezostal. No Adam už nebol môj žiak a ukázal mi aby som šla pred ním.

Poslúchla som no už po prvých schodoch som si uvedomila, že sú ozaj strmé a pri každom zdvihnutí nohy sa mi sukňa jemne vyhŕňala. Mala som čo robiť aby som ju skrotila a pri každom pohybe som cítila jeho oči na mojom zadku. Celkom som sa červenala ale nebolo mi to ani nepríjemné. Hore bola rytierska miestnosť s obrovským stolom na ktorom bola kniha návštevníkou. Keď som mu tam nechávala odkaz za triedu pekne som sa prehla a nevedomky vyšpúlila zadok na obdiv. Adam sa trocha zasekol no nakoniec nám vysvetlil na čo miestnosť slúžila a na záver ponúkol rytiersku prilbu aby si ju niekto vyskúšal. Všetci volali moje meno tak som si ju nasadila a urobila si s triedou pár fotiek.

Dokončili sme prehliadku a Adam nás odprevadil dole k bráne. Našťastie hrad nebol ďaleko od autobusu, ktorým sme mali ísť na stanicu. Pri čakaní na autobus som zistila, že mi chýba jedna moja zlatá náušnica. Bola celkom vzácna a jediné čo ma napadlo bolo, že som ju stratila pri skúšaní tej prekliatej prilby. Rýchlo som sa rozlúčila s triedou s dôverou, voči nim a dala im rozchod. Oni odišli autobusom a ja som utekala nazad do hradu.

Búchala som na bránu v nádeji, že Adam tam ešte bude. Oči sa mu priam rozžiarili, keď ma uvidel zadýchanú pred bránou. Všetko mal už porobené chystal sa prezliecť a odísť no vysvetlila som mu o čo ide a on ma bez zaváhania vzal zas do veže. Chvíľu to trvalo no náušnicu sme našli kúsok od prilby. Ďakovala som mu, za jeho ochotu a trocha sme sa dali do reči ako sa mu darí a podobne. Bol to príjemný rozhovor a z vďaky som sa mu rozhodla dať ešte jeden pekný odkaz do knihy. Znova som sa predklonila no v tom ma upozornil, že to nie je dobrý nápad.

21:30 prvá hodinka písania za nami a Gabika ma hladí a bozkáva po celom tele. Opätovne sa vrátila k mojej dierke kde pridala aj dva prsty spolu jazykom a ja pod náporom vzrušenia musím prestať písať. Blíži sa môj orgazmus no v tom ma Gabika jemne uhryzne do môjho klitorisu a prestane. Vraj žiaden orgazmus pokiaľ nedokončím poviedku. Odišla preč s tým, že mám písať pokiaľ mám z čoho a ona sa o chvíľku samozrejme vráti a dopraje mi masáž. Rýchlo zo seba zhadzujem nočnú košieľku jemne si rukou siahnem do vlhkého rozkroku a cítim, že by stačilo málo a explodujem. Mám veľké prsia tak trojky na svoju veľkosť sú dosť pevné obzvlášť dnes ako som tak nadržaná. Trocha si ich uznanlivo poťažkám a jemne podráždim. No dnes si ma kamoska objednala ako autorku tak aj keď horko ťažko vraciam sa k písaniu.

Príbeh:

Začudovala som sa a s nepochopením sa naňho pozrela. Bez nejakých okolkov ma informoval, že už z čias školských lavíc ho veľmi vzrušovalo vždy keď ma videl v triede takto krásne predklonenú. Vraj som bola vždy v bezpečí a preňho neprístupná rovnako ako dnes, keď tu bola moja trieda ale teraz keď sme tu sami by to nemuselo pre mňa dopadnúť dobre.
Dych sa mi zatajil a nastalo chvíľu hlboké ticho. Vzrušenie sa presunulo do mojich nohavičiek a cítila som ako ma moja dierka zrádza a začína vlhnúť. Bol to môj bývalí žiak ale nejak som to ignorovala. Možno by sa dalo vyhovoriť na to, že som neverila, že by mi niečo urobil no pravda je taká, že som dúfala v opak.

Zahľadela som sa mu do očí usmiala sa a pokývla plecami. Otočila som sa a predklonila s tým, že idem niečo napísať. Zrazu som ucítila ako pristúpil a ja namiesto toho aby som sa vzpriamila som ešte viac vyšpúlila zadok. Ucítila som jeho ruky na mojom zadočku no nestrácal čas. Ak som dúfala, že tu pôjde len o jemné hrátky tak ma rýchlo vyviedol z omylu. Zrazu jeho ruky vyhrnuli moju sukňu až nad pás a rovnako rýchlo stiahli moje čierne nohavičky na stehná. Takto sa mu ukázala moja vyholená vlhká pička. Prisahám, že všetko sa to zbehlo priam v sekunde a zároveň s tým ako išli nohavičky dole sa mojej dierky dotkol jeho nabehnutý vták.

Hneď sa na mňa začal tlačiť a vnikať do mojich útrob. Musel ho mať riadny pretože vnikal hlbšie a hlbšie. Napriek tomu, že som dlhšie nemala chlapa vnikol do mňa hladko a až na doraz. Cítila som ho až na dne a nezmohla som sa na nič iné len som sa riadne zaprela rukami o stôl a ústa mi skrúcalo do písmena O ako do mňa vnikol.

Chvíľu vo mne zostal nehybne stáť ako by sa uisťoval či to je v poriadku. V hlave som mala teda rôzne myšlienky a aj keď som si hovorila, že to možno nie je správne určite by som ho teraz zo mňa nepustila. V tom ho vytiahol a prudko zarazil zas až na dno až som hekla. Takto to zopakoval ešte pár krát až ma svižne začal mrdať. Vrážal do mňa ten obrovský nástroj a ja som len ďakovala za ten rytiersky stôl, ktorý bol riadne masívny a nepohol sa ani o piaď. Pekne mi pomáhal držať mu a prijímať jeho útoky. Po chvíľke rázneho mrdania sa moje nohavičky zviezli po nohách až na zem a ja som si z nich vytiahla nohy a ešte viac sa rozkročila čo Adam s nadšením uvítal.

Ako som sa tak rozkročila telo som si viac položila na stôl a čuduj sa svetu Adam tak vnikol ešte hlbšie ako predtým. Vo veži sa ozývali moje výkriky a vlhké mliaskanie našich pohlavných orgánov. Tiekla som prúdom a pomáhala tak jeho hlbokému vnikaniu. Keď ho začal vyťahovať až po špičku a hneď vsúvať až po koreň prišiel môj čas. Stiahla som zadok aj svoju šušku v silnom orgazme a cítila som ako Adam musel vynaložiť väčšiu silu aby do mňa stále mohol hlboko vnikať. To ešte zintenzívnilo môj orgazmus a strašne silno som vzdychala a oddávala sa jeho nástroju. Pri doznievaní mojej rozkoše som vytočila hlavu smerom doprava a zahľadela sa do okna. Predstavila som si ako tu kedysi šľachta a rytieri preťahovali služobné no z môjho snenia ma prerušil Adam, keď vytiahol svoj nástroj postavil ma a otočil čelom k sebe.

Prisal sa mi na pery a ja som na svoji stehnách cítila jeho ulepený penis. Znova ma začal tlačiť na stôl a bolo mi jasné, že len chcel zmeniť polohu. Ešte predtým som stihla rozopnúť gombíky na sukni a razom som aj tú poslala k zemi. Stála som tam dole bez len s tými sexi podkolienkami na nohách. Pri tom ako sa sukňa zviezla dole konečne môj zrak spočinul na jeho penise, ktorý trčal z otvoru na tých jeho smiešnych nohaviciach. Aspoň, že boli praktické. Mal ho obrovský týčil sa niekde až po môj pupík a bol celý lesklí od mojej dierky.

Tlačil ma stále na stôl a chcel si ma položiť očividne na chrbát no ja som neodolala a musela som sa ho dotknúť. Uchopila som ho do dlane no trčal ešte hodne nad. Jemne som mu začala honiť a potom si rýchlo kľakla a vzala si ho do úst. Ani za svet by som ho nezvládla vziať celý dnu tak som aspoň perami a jazýčkom dráždila jeho odhalený žaluď. Jemne hýbal panvou a skúšal ísť hlbšie no nešlo to a po čase ho to asi omrzelo. Pretože ma zas vytiahol hore a tentoraz už rázne zatlačil na stôl až som v momente ležala na chrbte.

Pritiahol si ma tak aby moja dierka bola hneď na okraji a už ho vrazil dnu. Chvíľu ma mrzelo, že neocenil moju fajku ale hneď ma to prešlo ako prirazil na moje dno. Zas pokračoval vo svojom dobýjaní mojich útrob. Pekne to mliaskalo až som neodolala oprela sa o lakte a trocha sa pridvihla. Chcela som vidieť ako do mňa vniká a bolo to fakt nádherné. Zrejme som zostala po orgazme trocha užšia. Pretože vždy keď ho vytiahol a vrážal zasa dnu tak sa mu trocha prehol od odporu, ktorý musel prekonať. Odpor však vždy prekonal zas sa napriamil a o to razantnejšie do mňa vnikol.

Aj Adam využil toto moje zaujatie a schmatol moju blúzku, ktorú bez okolkov roztrhol až sa po celej miestnosti a stole ozvali zvuky dopadajúcich gombíkov. Trocha škaredo som sa naňho pozrela ale to už ma chytal za prsia a chystal sa zlikvidovať aj moju podprsenku. Rýchlo som ho zastavila. Obopla som ho okolo bokov nohami vzpriamila sa dala si dole zničenú blúzku a pekne v klude počas toho ako ma neprestával mrdať si dala dole podprsenku.

Rovnako jemu som pomohla dole s košeľou a odhalila jeho jemne svalnaté opálené telo. Zahryzla som sa mu do ramena a zaryla nechty do pokožky na chrbte. Bolesť prijal tak, že pri hryznutí mi prudko zarazil penis do útrob až mi vyhŕkli slzy. Začali sme sa bozkávať až som zaklonila hlavu a nechala si láskať krk. Prsia sa mi lepili od potu na jeho pokožku. Mal jemne chlpatú hruď čo mi jemne dráždilo bradavky. Tie zas za odmenu pekne stuhli a pichali ho ako také ihlice.
Celý čas pritom jeho ruky behali po mojom chrbte a stehnách. No keď už mal týchto častí tela dosť pritlačil ma opäť na stôl a jeho ruky si vychutnali moje rozpálené prsia. Poriadne mi ich mačkal akoby to bolo po prvý krát. Proste sa ich nevedel nabažiť. Pripadala som si riadne sexi ako som tam tak ležala prakticky celá nahá a on bez prestávky stále mrdal a mrdal. Musel ma tam súložiť dobrých 45 minút a už sme obaja boli riadne spotený. Celé moje telo bolo posiate jemnými kvapkami potu. Zatiaľ čo on bol krásne opálený ja som bola jemne biela.

Za tú dobu som bola ešte dva krát pričom on ani raz ale energia ho neopúšťala a cítila som, že sa blíži odmena za jeho vytrvalosť. Akoby pri tom vo mne zhrubol a spolu s ním som cítila príchod svojho štvrtého orgazmu. Rýchlo som ho ešte upozornila, že sa nesmie urobiť dnu a v dôvere sa oddala rozkoši ktorá nasledovala. Počula som už len jeho rev a cítila posledných pár prudkých prírazov keď ho vytiahol a ja som cítila ako s tej jeho hadice strieka blahodarne semeno na celé moje telo. Postriekal mi komplet bruško a prsia. Pár kvapiek zaletelo až na môj krk a stieklo na vlasy. Rukou som rýchlo nahmatala jeho penis a pomohla mu v honení aby si to čo najviac užil a vystriekal čo mohol. A veru striekal toho dosť dobrých 30 sekúnd.

Pupok som mala plný semena a bolo ho toľko, že spolu s potom stekal po brušku a bokoch na stôl. Príjemne to šteklilo, pustila som jeho penis z ruky a on trocha zmäknutý pleskol na moje usemenené bruško. Zasmiala som sa a rukami som ho opätovne vyhľadala a ešte viac si sním pošúchala po tele čím som mu ho pekne celý zaprasila jeho vlastným semenom.
V tom však odstúpil a zahľadel sa mi zvláštne medzi nohy do dierky. Rýchlo som sa vzpriamila a zbadala som, že z mojej pičky vyteká semeno a nebolo ho málo. Pozrela som naňho a on sa len usmial a prehodil plecami. Pristúpil bližšie a ten svoj penis, ktorý bol komplet od spermií mi začal vtláčať zase dnu. Už to bolo jedno a aj keď som naňho hádzala vyčítavý pohľad nezabránila som mu aby ho vsunul aj s vytekajúcim spermatom zas dnu.

Takto vo mne zostal a objal ma. Vôbec nám neprekážalo, že sme sa na seba priam nalepili naopak bolo to vzrušujúce a ja som sa cítila neskutočne skvelo. V tom mi pošepkal vetu ktorá ma nepotešila ako nikdy v živote.

„Vieš o tom, že posledný autobus odišiel pred 15timi minútami? Asi tu budeme musieť stráviť noc.“
„Aj tak nemám čo na seba. Musím si opraviť blúzku.“ Odvrkla som a ucítila som nárast jeho potešeného penisu.

A veru sme na tom hrade tú noc strávili. Bola to najromantickejšia noc vyplnená sexom na rôznych neobvyklých miestach akú som kedy zažila a vôbec najlepšia exkurzia za celú dobu mojej kariéry čo by učiteľky.

Toto je koniec príbehu a ja si ho ešte raz idem prečítať a hneď ho spolu s Gabikou ideme poslať na server amatérov.

--- Zdravím tu Gabika. Poviedku pošleme až zajtra ráno nakoľko môj manžel práve obrába moju kamošku a ako ho poznám bude to na dobrú hodinku. Všetci tu hrozne vzdychajú ale vraví niečo, že toto bude musieť ešte doplniť. Ja si idem po vibrátor a idem si užiť toto divadielko. ---

Doplnok:

23:00 Konečne som u konca Gabika už ma vymasírovala všade kde sa len dalo. Neustále udržiavala moju dierku riadne nažhavenú a obzvlášť keď už vedela, že sa blíži koniec príbehu. Jeden prstík mi vsunula do análku a dala ma všetky štyri. Cítila som ako tečiem a moje štavičky spolu s jej slinami stekajú po vnútornej strane mojich stehien. Konečne prišla tá explózia. Nie je to prvý krát čo takto dovádzame poza chrbtom našich manželov no takto dlho ma ešte nedráždila. Nohy ma opúšťajú a ja v kŕči orgazmu dopadám prudko na posteľ.

Snažím sa to rozdýchať no už cítim ako sa mi niečo derie do dierky. Vniká to rýchlo a hlboko otáčam hlavu a Gabika má na sebe naše obľúbené gaťky z umelým penisom. Kedy si ich stihla tá mrška nasadiť? Vymeníme si úsmev a ona ma hneď začína mrdať. Zaujímavosťou u týchto gatiek je, že majú aj malý vnútorný penis ktorý si nositeľka pri oblečení zavedie dnu. Takže Gabika nás teraz súložila obe naraz.
Tempo, ktoré udávala bolo také aké vyhovovalo najviac jej ale tak som to robievala aj ja keď som ich mala na sebe. Každopádne mi takto predĺžila orgazmus a ja som sa len riadne zaprela do periny vyšpúlila zadok jej prírazom a poctivo držala ako taká kurvička než sa aj ona urobí. Dnes tu asi nie som len ako autorka. Miestnosťou sa ozýva silné vzdychanie a ja viem, že to už má blízko.

Posledný príraz a prebehne ňou vlna orgazmu silno sa mi tlačí do dierky aby si čo najviac pritlačila vibrujúci penis do tej svojej. Zvieram perinu v pästiach a silno jej tlačím zadoček do lona aby som jej v tom dopomohla. Dalo mi to zabrať aj bez toho ako pri prebiehajúcom orgazme mi Gabika vtlačila tvár do periny až som skoro nemohla dýchať. Nevadilo mi to každá prežívame orgazmus po svojom a my sme si vzájomne vždy vedeli dopriať. Škoda ešte chvíľku a bola by som aj ja druhý krát. Keď ma uvoľnila bola som celá červená v tvári a len som cítila pohyby na posteli ako Gabika opúšťala svoju pozíciu.

23.30 Vzpriamila som sa na všetky štyri a chcela sa tiež trocha narovnať no v tom sa posteľ opäť zatriasla a ja som ucítila ako do mňa zas niečo vniká niečo obrovské. Otočila som sa a za mnou bol jej manžel Adam. Áno bol to Adam s príbehu s ktorým sa po čase vzali. Teraz stál za mnou a vrazil mi ten svoj úd až po koreň do dierky. Konečne som pochopila významu skrútených úst do O. Bola som v šoku naši manželia o našich hrátkach netušili aj keď neraz naznačovali, že by si nás zamenili.

Boli sme susedia už nejaký ten rok ale, že sa to stane takto som netušila. Gabika sa len smeje a niečo dopisuje na noťase. Pohodlne sa usadila vedľa nás dala si dole peniso-gaťky a začína sa sama dráždiť. Mám zmiešané pocity, manželovi som sľúbila, že sa vrátim čím skôr aby sme si to spolu rozdali a ja som tu obrábaná jeho kamošom. Napriek tomu poctivo držím a užívam si nový penis v mojej dierke. Manželov bol menší ale zas hrubší a vedel to s ním fakt dobre. Adam všetko vsádzal na veľkosť a robil to dobre. Bol vo mne všade. Prsia mi lietali zpredu dozadu a on si užíval ich veľkosť.

Keď si ma otočil na chrbát pekne sa mi rozliali po tele a on sa prisal na moje bradavky. Gabika mi medzi ne nastriekala gél a už som videla ako sa s tou svojou ozrutou premiestňuje nad moje prsia bolo mi jasné o čo mu ide. Pekne som si ich rýchlo celé potrela a už som ich stláčala ku sebe. Toto zbožňoval aj môj manžel.

Zasunul svoj nástroj medzi moje prsia a už ich premazával. Gabika sa ku mne naklonila a začala ma bozkávať potom sa presunula nižšie a obrábala jeho žaluď pritom ako brázdil moje pahorky. Keď sa nabažil presunul sa zas dole a vnikol do mňa. Prsia sa mi vlnili s každým prírazom a ja som obdivovala ako vždy celý jeho penis vniká až po koreň do mojich útrob. V tom to na mňa prišlo a ja som prežila ďalší orgazmus, ktorý bol čímsi iný ako ten od môjho manžela.

Adam mi ešte viac roztiahol nohy a odtlačal kolená od seba aby mohol hlbšie vnikať pričom to využila Gabika a prisala sa na roztiahnutú šušku. To bolo ako elektrický prúd. Dosť, že som mala závoje riadne roztiahnuté ešte si ona vzala do parády svojim jazykom môj pahorček. Bolo to úžasné počas toho doznievajúceho orgazmu sa aj Gabika presunula z rozkrokom nad moju tvár a ja som vedela, že to nebolo zadarmo. Dnes som tu určite nebola pozvaá len ako autorka. Rukami som jej rovnako roztiahla lupienky a robila jej presne to čo ona mne.

Nebolo to hneď ale dostavil sa úspech a Gabika sa mi urobila na tvár. Vytiekla ako rieka a minútku po nej to prišlo aj na Adama. Presne ako v príbehu ani tu neriešil čo kam môže a časť spermií mi vpustil dnu a časť nastriekal Gabike na tvár a do úst. Tá ho ešte chvíľu fajčila no potom sa venovala spermatu vytekajúcemu z mojej dierky. Boli sme dosť unavený tak ako sme tam boli sme aj zaspali a ja som úplne zabudla na môjho muža.

8:00 Druhý deň ráno bolo krásne a všimla som si, že ako sa Adam s Gabikou nahý spolu túlili v objatí jeho penis bol síce zmäknutý ale stále veľkých rozmerov pohodený len tak na jej stehne pričom druhú nohu mala Gabika jemne pritiahnutú k tvári. Vlastne to vyzeralo ako by z nej práve vykĺzol. Neodolala som a vzala som ten veľký mäkučký penis do úst a jemne ho začala cmuľkať. Samozrejme sa na to obaja prebrali a s úsmevom my popriali dobré ráno. Vybrala som si ho z úst tiež im ho popriala a poprosila ich o kávu s tým, že toto všetko do poviedky musím pridať aj keď ma amatéri ukrižujú za jej dĺžku.

Ako sme sa tak presunuli do kuchyne sadla som si k počítaču. Ozval sa buchot na dvere. Bol to môj manžel, ktorý ma zháňal a ja som naňho úplne zabudla. Keď mu otvorili a on vbehol do kuchyne videl tu aj Adama a v podstate troch dosť unavených ľudí. Hneď mu bolo všetko jasné a začal robiť scény ani nie preto čo sa stalo ako to, že sa to stalo bez neho. Darmo som sa snažila mu to vysvetliť nakoniec zaúradovala Gabika. Spustila si nohavičky nohu vyložila na kuchynskú linku a s prosbou o odpustenie ho pozvala aby si vzal čo mu právom patrí.

Dívali sme sa všetci na jej vystavenú dierku, manžel sa mi ukľudnil a po menšom váhaní k nej pristúpil kľakol si a začal jej robiť orál. V tomto bol môj manžel skvelý a niekedy lepší než Gabika. Nevynechal samozrejme ani zadnú dierku vždy si pre istotu pripravil obe. Lízal ju tam takto asi 15 minút. Gabika mala čo robiť aby sa na jednej nohe udržala hlavne počas orgazmu. Pričom Adam robil raňajky a ja som dopisovala poviedku.
Keď som sa odpútala po čase od poviedky Gabika už bola vysadená na linke a môj muž ju svižne mrdal. Po chvíľke zakričal či nechce niekto smotanu do kávy a vystrelil Gabike dávku semena priamo dnu. Vida naši manželia boli v tomto rovnaký. Obe sme síce brali antiku ale nezaškodí sa spýtať nie? Každopádne všetko pekne nastriekal dnu a keď už Gabika myslela, že je po všetkom manžel si ju otočil a začal sa tlačiť do análu. To je u môjho muža taká zvláštnosť, že keď je fest nadržaný ide hneď na druhé kolo.

Poriadne si ju prehol a ja som sa len smiala na jej udivenom výraze keď sa jej natlačil až hlboko do zadočku. Pokiaľ viem s jej manželom to praktikovali len občas kvôli jeho rozmerom. Začal ju tam riadne mrdať a ona sa pevne opierala o linku. Zrejme sa to zapáčilo aj Adamovi a rozhodol sa pridať. Môj muž schmatol Gabiku pod kolená a nadvihol ju na svoje telo pričom v zadku mal stále svoj penis. Roztiahol jej nohy a Adam tak mohol vniknúť do pičky. Chvíľu to trvalo než sa zohrali ale po pár minútach ju tam v stoji v rohu kuchyne pri dreze obaja nabodávali do jej šťavnatých otvorov.

Vzdychali ako šialený a takto ju mrdali dosť dlho ale aspoň mi nechali čas dopísať poviedku. Káva im už dávno vychladla. A ja som konečne u konca. Včerajšok nám otvoril dvere do nových zážitkov tak dúfam, že ten starý aj nový sa vám bude páčiť. Ja idem teraz nahrať to čo sme zažili skôr, než sa rozbehnú zážitky ďalšie a ja vás zaťažím ďalším čítaním.

Je 8:50 22.8.2020 a práve Gabiku plnia dvaja nadržanci svojim horkým semenom. Idem jej trocha zahojiť rany a potom ozaj pošlem toto na nahratie. Dnes bude totiž asi ešte dlhý a krásny deň. Prajem pekné ráno a odpustite že to písala žhavá hlava a ešte žhavejšia dierka.

Hlasování

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
super parada *24**24**24**24* len tak dalej uzasne citanie
Super ... Poviedka ako sa patrí;) po dlhej dobe niečo čo sa tu dalo prečítať
Uzasne a dufam ze. Zalozene na pravde 👍
Moc hezké čtení *4*
uplna topka 👌👌👌
Zatiaľ top najlepšia poviedka akú som čítal ao A po Z brutálna...
exkluzivni a nadherne.