Jedna z mnoha ciest vlakom - súťažná

Rozhodol som sa aj ja podeliť s vami o môj zážitok, ktorý sa mi udial začiatkom leta......
Bol štvrtok večer, z práce som sa uvolnil o nejaké dve hodinky skôr aby som stihol večerný vlak. Čakala ma dva a pol hodinová cesta. Cestoval som z Bratislavy vlakom k našim susedom do Česka na chatu za kamarátmi. Aj keď sme sa mali stretnúť na chate až v piatok lahko poobede, zvolil som štvrtkový odchod z Ba, aby som sa nemusel mačkať vo vlaku s veľa ľuďmi. A veru sa aj podarilo. Našiel som si kupé úplne na konci vlaku, ktoré bolo prázdne. Usadil som sa a takticky zatiahol závesy aby som mal kľud. Kochal som sa krajinou, ktorou sme prechádzali. Čučal som z okna, zasnený nad nesmrtelnosťou chrústa, keď v tom ma vyrušilo klopanie na dvere s následným otvorením.
"Dobrý večer mladý pán, kontrola lístkov..."
... ozvalo sa z úst krásnej dámy v uniforme...
Vek tak medzi 45 - 50, vysoká tak akurát, ani modelka ani baculka, blonďavé dlhé vlasy pod prsa, štíhle nohy na lahunkých opätkoch.
Bol som z nej taký unesený, že mi trvalo snáď 5 sekúnd kým som sa s otvorenou hubou zobudil a rozhýbal.
"Pardon... Dobrý večer, páči sa..."
S úsmevom som jej podal lístok a ona mi ho s úsmevom označila a podala späť.
"Vďaka... som posledný?", pýtam sa
"Áno, áno už vás mám všetkých označených..." opäť úsmev
"Tak to ste šikovná, že tak rýchlo ste to zmákli..."
"No vďakabohu vás tu nieje moc, takže to bolo rýchlo a môžem si ísť dať v klude kafíčko a zavolať manželovi..." odpovedá
"Má to ale šťastie váš manžel, že má takú krásnu ženu doma..." prihodím lichôtku a čakám na reakciu
Ona sa zľahka začervená, pozdraví s prianím príjemnej cesty a odchádza rýchlosťou blesku.....
Postavím sa, otvorím dvere a nazriem do uličky kde vidím ako naozaj svižným krokom opúšťa môj vozeň. No predsa len sa otočila. Usmial som sa a zasadol som späť za zavreté dvere a zatiahnuté závesy.
Mobil do ruky a už som facebookoval a instagramoval a všetko možné aby som sa zabavil a cesta mi rýchlo zbehla. Jedna zastávka.... Ďalšia zastávka.... Už iba dve a vystupujem... Zhruba hodina cesty....
Zrazu klopanie na dvere a nasledné otvorenie. Opäť tam stála tá istá krásná "MILFKA" a kontrolovala či niekto nepristúpil.
"Stále sám?, pýta sa ma
"Áno, našťastie. Nerád s niekym zdielam kupé. Mám rád svoj kľud.", odpovedám s úsmevom
"Tak to je fajn..." povie a zatvára rýchlo dvere a zamyká. Zvnútra
Okamžite pristupuje ku mne a bez váhania mi strči jazyk najhlbšie do krku. Chvílu mi trvá kým to spracujem, ale v okamžiku jej to opätujem a naše jazyky už sa preplietajú. Rýchlo zo seba sťahuje sačko, rozopína blúzku a vystrkuje na mňa svoje štvorky kozy. Strči mi ich rovno to tváre a zakloní pri tom hlavu. Hrám sa jej s bradavkami, olizujem ich, cucám a jemne kúšem. Pomaly začína vzdychať. Ruku jej hneď strkám pod sukňu, kde ucítim aká je mokrá a hlavne bez nohavičiek. Na nič nečaká, evidentne má naponáhlo. Rozopína mi nohavice, sťahuje ich na zem spolu aj s boxerkami a prisaje sa mi ústami na žaluď. Celý môj vták bez mrknutia mizne v jej ústach až mám strach, že sa ním zadusí. Pár krát kmitne hlavou v zbesilom fajčení, rýchlo vstane, sotí ma aby som si sadol a ihneď na mňa nasadá. Vkĺznem do nej ako vlak do tunela. Na nič nečaká a začne to pravé ródeo. Musím vám povedať, že sa hýbala ako najväčšia profesionálka, predsa už niečo má odšukané a odjazdené a ja som mal velký problém jej behom pár sekúnd nevystriekať tú nadržanú kundu. Zosadil som si ju zo seba, otočil o oknu a napichol ju zozadu až po koreň. Začal som prirážat a behom pár okamžikov sa jej začali podlamovať kolená a cítim som ako jej kunda cuká a zmieta sa v orgasme. Pokračoval som v prirážaní, no nemalo to dlhého trvania. Rýchlo sa zvrtla, klakla si, celého mi ho zhtla a už som jej striekal plnú dávku rovno do krku. Mal som čo robiť aby som sa udržal na nohách. Vysala ma do posledej kvapky, nič neostalo na zmar. Postavila sa, dala mi bozk na tvár, rýchlo si zastrčila tie krásne kozy, stiahla dole z brucha sukňu, zapla blúzku, obliekla sačko, usmiala sa a poďakovala a za pár sekúnd po nej ostala v kupé iba vôňa jej mokrej a nadržanej kundy.
Ja som si o poznanie pomalšie obliekol boxerky a nohavice a sadol si späť na sedačku. Nechápal som čo sa to udialo a hlavne ako rýchlo. Pomaly som si to prehral ešte raz v hlave a opäť mi z toho "hučalo v klacku"... No rozdýchal som to a ani som sa nenazdal a už bol vlak v mojej cielovej stanici. Vystúpil som a jak som odchádzal od vlaku a vlak zo stanice, uvidel som ju stáť v okne a mávať mi. Odmával som a s úsmevom od ucha k uchu som sa vydal za kvalitne prechlastaným víkendom. A nie, vážne mi ani nepovedala svoje meno.

Toľko moja vlaková skúsenosť. Dúfam, že sa vám toto čítanie páčilo a budem rád za komentáre. Môže sa stať, že sa podelím s ďalšími zážitkami, ktoré som nazbieral za svoj sexuálny život. A veru že ich bolo a dúfam, že ešte bude veľa. :)

Váš Normálny chlapík :)

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
@mila.martinka to máš šťastie ze si ho našla a on ma šťastie ze ta ma
na začiatku to bolo super ale potom sa to zvrhlo do lacnej porno trapošiny ale not bad celkovo len by som viac popracoval na opise tých detailov. Napr. bola tak vlhká, že jej štavička stekala po stehnách a príjemne to chladilo moje horúce semenníky.( švestky / guličky :D ) ale celkovo velice fajn že sú ľudia čo majú aj fantáziu palec hore
Hmmm, takmer neurevitelne *23**24**2*
Super tiez som nieco podobne zazil
ked iskra preskoci tak sa nestacis divit a musis konat.mne sa stalo v autobuse,ze si za mna sadla neodolatelna zrela zena z nasej dediny.som si povedal ze hop alebo trop.a zacal som ju zohrievat pohladom:-)a dopadlo to tak ze o dva dni som bol u nej na vinku,masiroval som ju a tak dalej...tahali sme to nejaku dobu a bolo to skvele...skvele
Parádní příběh
Veru, obcas sa zaziku eroticke zazitky aj na verejnom mieste, môžem potvrdit z osobnej skusenosti (a mam o tom tiez poviedku)
Hehe, tak ja mozem potvrdit pravost tejto poviedky ❤
ps: a uz vies ako sa volam 😘😘
A potom si sa zobudil a ruka v nočníku