Halloweenská grilovačka - SÚŤAŽNÁ

Tak ako každý rok na Halloween, tak aj ten minulý, sme s partiou kamarátov a ich polovičkami naplánovali celovíkendovú grilovačku u kamaráta na chate. Blížil sa dátum konania a ja už som sa nevedel dočkať. Masku som mal samozrejme prichystanú, ešte pár úprav to chcelo. Ráno pred odchodom som vystrelil z domu do obchodu, kam som svojou nedočkavosťou prišiel ešte pred otváračkou. Bedňa pív, nejaké klobásky na gril, chlieb, horčica... taká klasika na omastenie žalúdka. Už som pociťoval ako sa moja pečeň trasie strachom čo ju to zase čaká za víkend. Doma som si ešte došil plášt k maske "Vreskot", nahádzal som veci do auta, posledná zástavka na benzinke pre cigarety a hor sa na dialnicu smer chata. Tá bola vzdialená zhruba 85km, takže cesta netrvala ani hodinu. Dorazil som, kamarát Michal, ktorého to chata je, už ma vítal pri bráne. Ešte som skoro ani auto nezaparkovak už som ma stamprlu s domácou slivovicou v ruke.
"Na príchod kamarát môj..." vraví Michal
Švihol som to do seba, zapil to pivom, ktoré som si stihol otvoriť a už som veci z auta ťahal do izby. Do jedine izby, v ktorej bola iba jednolôžková postel, lebo tam budem jediný slobodný. Mimo mňa tam bude ešte 7 párov, ciže 15 ľudí dohromady aj so mnou. Chata bola dostatočne velká, takže s ubytovaním problém nebol. Zložil som veci a zbehol dole, kde už sa schádzali aj ostatný kamaráti s partnerkami. Ako posledný dorazil Tomáš, majitel kamiónovej dopravy. Chalanisko ťažko za vodou, čo bolo vidieť na Mercedese G500, na ktorom priletel aj so svojou mladou 21 ročnou priatelkou Aďkou. Aďa je nádherná, štíhla brunetka s dokonalým zadkom a novými kozami číslo 4, ktoré jej Tomáš kúpil na narodeniny. Boli spolu už nejaké 3 roky a Aďa ma evidentne rada Tomášove peniaze, lebo vzhlad to určite nieje a podla toho čo som videl v sprche vo fitku, vtakom to tiež nieje. Ale to sú ich problémy, ja som bol rád, že ich po dlhej dobe vidím. Privítali sme sa, s Aďou som sa objal a mal som možnosť na chvílu ucítiť na svojej hrudi jej nové kozy. Velmi príjemné to bolo... Dali sme si pusu na líce a pripili si domácou. Večer sa pomaly blížil a začali sme prehliadku masiek. Stretli sa dvaja drákulovia so svojími upírimi ženami, Jack rozparovač a krvavá sestrička, catwoman a batman, freddy mercury a madona, ja ako vreskot, dokonca aj hotdog a použitá vložka (strašný smiech) no a nakoniec sa objavil Tomáš ako pasák s Aďou, ktorá bola v kostýme tej najluxusnejšej prostitútky akú som videl snáď len v porne. Musel som si utrieť sliny z brady a tváriť sa nad vecou a poznámkami ako im to sekne spolu. No krv sa mi liala smerom dole.
Začalo sa chlastať vo velkom. Ja ako vždy som sa ochotne postavil ku grilu a venoval sa hladným krkom. Chlast tiekol prúdom a s nim aj začali odpadávať prvé slabé kusy. Ostala nás tam menšia polovica vrátane mňa, Tomáša, Adi, Michala so ženou a batmana s catwoman. Tancovalo sa, rozpravalo, sem tam nejaká tá spoločenská hra. Ja som stál pri grile a dorábal posledné klobásky, spoločnosť mi robil Tomáš, ktorý bol evidentne už dosť nadraný. Hádzal tam rôznymi sumami, dovolenkami, autami. Nejak ma to nebralo, ale tak aspoň som tam nestál sám ako kôl v plote. Zaujalo ma až keď začal rozprávať ako raz prišiel domov a čakala ho v obyvačke na sedačke Aďina mama s roztiahnutými nohami a nahá. Vypadlo z neho, že nešuká len tu krásnu mladú a luxusnú cicu, ale aj jej o niečo menej luxusnejšiu ale za to veľmi nadržanú matku. Nemôžem povedať, že sa mi to páčilo, lebo mám Aďu rád, ale to sú ich problémy. Tomáš po chvili odišiel dnu sa venovať slivovici, lebo vonku už nebolo. Ja som dotlačil posledné klobásky a nasmeroval si to tiež dnu. Tam som zistil, že na parkete sa vlní už iba Aďa s Michalom a jeho ženou. Tomáš ležal v komatickom stave na sedačke, na tvári mal nakreslené okuliare a v nose strčené nejaké chrumky. Asi karma išla okolo.
Šupol som do seba slivovicu, zapil to uz teraz vodou aby som sa tiež neponoril do kómy a pridal sa k tanečníkom. Bolo vidieť na Aďke, že ma veľmi radá vidí v jej blízkosti. Alebo som si to aspoň myslel, či chcel myslieť. No nemýlil som sa. Po pár pesničkách a panákoch sa Michal so ženou odobrali do izby spať no a Aďa sa mi pri tancovaní začala otierať zadkom o vtáka a ja som mal naozaj velký problém ukryť moje vzrušenie. Chvílu sme sa takto vlnili v rytme hudby.
"Som už dosť unavená a pôjdem si asi lahnúť..." vraví Aďa
"Jasne chápem, už je skoro ráno a dosť sa toho popilo..." odpovedám
"Len ako tak pozerám na Tomáša, budeš mi musieť ty pomôct s rozviazaním a rozopnutím tohoto korzetu... môžeš?" prosí a usmieva sa Aďka
"Samozrejme, že ti pomôžem..."
Vybehli sme hore do ich izby. Aďa zavrela dvere, otočila sa mi chrbtom a odtiahla si na stranu vlasy, ktoré mala skoro až pod zadok. Rozopol a rozviazal som jej korzet.
"Hotovo, už môžeš dýchať konečne čo?" vravím
Aďak spustila na zem korzet, otočila sa ku mne a ponúkla mi pohlad na jej úžasné štvorky.
"Pozri čo som dostala na narodeniny... Pekné?" usmieva sa
"No... akože... fúha... sú naozaj nádherné, krásne... nemám slov... zaskočila si ma..." koktám
Pár sekúnd sme sa pozerali jeden druhému do očí a okamžite sme sa na seba vrhli. Jazyky sa nám začali prepletať, ja som ju rukami hladil po zadku. Zodvihol som ju za zadok a hodil na postel. Strhol som zo seba ten smiešny plášť, aj s tričkom a hodil to kdesi do rohu izby. Bozkával som ju na krku, pomaly som šiel nižšie, na prsia, ktoré boli naozaj dokonalé. Pevné, vytvarované s bradavkami, ktoré trčali snáď až do neba. Hral som sa s nimi, cucal jej bradavky. Aďa mala zaklonenú hlavu a jemne vzdychala. Pomaly som sa začal presúvať nižšie. Bozkával som ju na pupku a nižšie a nižšie. Chytil som zubami lem jej čiernych nohavičiek a pomaly ich stiahol. Bola vážne dosť vzrušená, lebo nohavičky boli komplet premočené od jej pičky. Roztiahla nohy ako profesionálna gymnastka a ponúkla mi jej krásnu dohladka vyholenú pičku. Neváhal som ani sekundu a ihneď som sa na ňu prisal ústami. Jazykom som jej dráždil klitoris a striedavo jej ho strkal dnu. Netrvalo dlho, prehla sa a s hlasným, naozaj hlasným vzdychaním dosiahla orgasmus. Celú tvár som mal zalepenu od jej šťavičky, chutila parádne. Presunul som sa k jej perám a dal som jej ochutnať samú seba. Potom ma odsotila, postavil som sa. Aďa pomaly a po štyroch sa ku mne blížila.
"Tak ukáž čo tam schovávaš... Tešila som sa na to celý večer..."
Stiahla mi nohavice spolu aj s boxerkami. Vyskočil jej pred tvár môj úplne na maximum naliaty vták. Oblizla mi jazykom špičku žaluďu a celého si ho strčila do krku až po koreň. Chýbalo málo a zoznámil by som jej mandle s mojím semenom. Ale nestalo sa tak našťastie. Vidno, že ju to baví sa takto hrať s chlapom. Krúžila mi jazykom okolo žaluďaa pritom sa mi pozerala do očí, potom zase mi ho olizovala po celej dĺžke čo striedala so zbesilým fajčením vtáka až do krku.
"Už to nevydržím, poriadne ma ošukaj... Ako takú kurvu..." prosila
Hodil som ju na postel, roztiahol jej nohy a vrazil ho do pičky až na dno. Vzdychla dosť nahlas. Začal som prirážať, pritom som ju bozkával na krku a rukou dráždil na bradavkách. Snáď ani nie po minute sa opäť prechla a s ešte hlasnejšími vzdychmi prežívala další orgasmus. Cítil som na vtákovi ako jej pulzuje pička v rytme orgasmu. Opäť ma odsotila. Lahol som si na chrbát, Aďa si nadomňa čupla a napichla sa mi na vtáka. Dorazila zase až na dno, chvílu ta ostala, pozerala mi do očí a začala pomaly jazdiť. Z pomalej jazdy sa stala jazda ako o život. Skákala na mne ako zmyslov zbavená, narývala mi nehty do hrude a vzdychala tak nahlas, že nás muselo byť počuť nielen po celej chate, ale snáď aj v celom okrese. Bolo nám to ale úplne jedno. Držal som ju za zadok a prirážal ku každému jej prírazu. Pusou som sa snažil zachytiť jej kozy ktoré skákali az ku stropu. Šukal som ju ako divý, nič iné ma nezaujímalo iba to ako šukám túto krásnu mladú a neskutočne nadržanú štetku. Zosadla, otočila sa, dala na štyri, vyšpúlila na mňa ten dokonalý zadok a povedala: "šukaj ma do zadku prosím..."
Tvoje prianie je mojim rozkazom, som sj povedal. Začal som jej lízať zadoček a jemne strkať dnu jazyk. Keď bola dosť navlhčená, priložil som jej tam žaluď a ten mi tam vkĺzol ako po másle. Dozaril som až po koreň, placol som po zadku, pritiahol si ju k sebe za vlasy a začal ju poriadne šukať do zadku. Teraz už nevzdychala, ale doslova kričala slasťou a krútila sa mi na vtákovi ako na centrifuge. Rukou si kmitala na klitorise a po pár sekundách už opäť vo víre orgasmu. Musel som ju poriadne držať aby nespadla, no v prírazoch som nepolavoval.
"Chcem aby si mi poriadne vystriekal zadok... všetko mi to tam pusti..." vdychala. Ani to nedopovedala a už som jej plnil zadok semenom. Trvalo to snáď minutu. Pomaly som ešte jazdil dnu a von a nakoniec ho vytiahol. Okamžite jej začalo vytekať semeno zo zadku a kvapkat na postel. Tým sa vóbec netrápila, ale hladala rýchlo môjho vtáka aby si ho mohla strčit do úst a vysať posledné kvapky semena.
"Bože, to bolo úžasné..." vravím
"Toto som presne potrebovala, ďakujem ti..." odpovedá Aďka
"To ja ti ďakujem za tento supersex... Dúfam, že si to niekedy zopakujeme..."
"Na to sa spolahni..." usmieva sa, "skočím si do sprchy a potom spinkať nech mám zajtra energiu..." dodáva Aďa
"Jasne, ja už letím... Dobrú noc a vidíme sa ráno..." lúčime sa bozkom na pery.
Beriem veci, kradnem jej nohavičky ako takú trofej, odchádzam... Zatvorím dvere, otočím sa a tam stojí Michal...
"V pondelok ideme na pivo a budeš mi musieť o tomto porozprávať všetko do detailu, jasné?" vraví s nastavenou rukou na "high five"
"Na to sa spolahni kámo..." dám mu tlapačku a odchádzam do svojej izby

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.

Pořadí komentářů: Podle jazyka Podle data
nema to pokračovanie?
Perfekt 😜😜😜
Sen kazdeho muza...*63*