Vášnivý Londýn

11.1.2021 Som_to_ja

Opäť my, opäť na cestách..

Po metropole Francúzska sme sa rozhodli navštíviť aj tu Britskú, Londýn. Let z Bratislavy na Stansted trval a prebiehal rovnako ako ktorýkoľvek let na tejto trase, no napriek tomu bol iný. Bežní ľudia nevnímali to čo my dvaja, tú neskutočnú vzájomnú príťažlivosť. Letmé dotyky a občasné nepohoršujúce bozkávanie prezrádzali príslub na vynikajúci výlet a sexuálne napätie prezrádzalo že v tejto oblasti to bude tiež dobrodružstvo.
___

Prílet prebehol hladko a my sme boli na ceste na stanicu Stratford vo východnom Londýne. Hneď po príchode sme nasávali atmosféru mesta, na námestí pred stanicou metra sa zgrupovali rôzni pouliční umelci, každý chcel presvedčiť aspoň zopár ľudí o svojej kvalite. Tým že sme neboli nabalení, mali sme každý iba vak, tak sme sa neponáhlali na ubytko. Sedeli sme v našej obľúbenej polohe, "P" v mojom lone, pritisnutá chrbtom na moju hruď. No tento raz sme kôli veľkému počtu ľudí nesmeli moc vyvádzať. Nazrel som ponad jej rameno a tam sa mi naskytol nádherný pohľad, jej krásne plné prsia vypĺňali celý objem podprsenky a vykúkali cez stredne hlboký výstrih, všimli si to aj okoloidúci, popravde tažko sa to dalo prehliadnuť, och. Prstami som sa jej od šije zaboril do vlasov, otočil jej tvár k mojej a vášnivo ju pobozkal, prsty v jej vlasoch bola dobrá voľba, mala to rada, no povedzeme si narovinu, kto nie, druhou rukou som jej jemne hladil dekolt. Okolitá hudba dodávala tomuto okamihu neskutočnú atmosféru, ešte chvíľu sme posedeli, hudobníkom sme dali pár drobných a pobrali sme do neďalekého olympijského parku kde sme si ruka v ruke spravili romantickú prechádzku. Keď neboli okolo žiadni ľudia, rukou som jej zašiel popod sukňu a hladil jej zadok, miloval som ho, veľký, ale stále padol do ruky, nevedel som sa ho nabažiť. Počas prechádzky sme usúdili že prehliadka mesta bude musieť počkať, pudy boli silnejšie. Nasadli sme na metro smer Leytonstone kde sme mali byť ubytovaní.

Posledný vozeň bol prekvapivo prázdny, sedeli sme vedľa seba a ja som jej rukou dráždil klitoris, bozkával prsia ktoré si to pýtali. Bohužial to bola len krátka chvíľa, no intenzívna viac než dosť. A tak sme plní túžby zamierili rovno na hotel. "P" hneď z príchodu zamierila do sprchy. Asi to očakávala, no aj tak bola prekvapená keď som sa nahým telom zrazu na ňu zozadu natisol a hladil jej krásne telo, všimla si ako veľmi sa mi páči čo vidím, vypla vodu, klakla si a vzala moj prekrvený penis do úst a jazykom ho dráždila. Nechtami mi hladila zadok, až som mal zimomriavky. Postavila sa a naznačila mi že by to chcela vyskúšať postojačky.vzal som ju pod kolená a zdvihol, ruky si zopla okolo môjho krku. Keď sme boli ako tak stabilizovaní prehmatol som a držal ju za zadok, takto som určoval tempo ja. Tentokrát nebolo pomalé ako bolo zvykom, jej hlboké vzdychy ma privádzali do šialenstva a obaja sme mali chuť na niečo tvrdšie. Priblížil som sa k stene a oprel ju o ňu, takto bol prienik ešte hlbší a krajší. Vzdychala a hrýzla mi pery, neskutočne ma to vzrušovalo a podvedome som prirážal stále silnejšie, v ten moment sme to takto chceli. Položil som ju naspať na nohy, otočila sa a ja som ju pleskol po zadku, jej vzdych sa odrážal v kúpeľni a to ho ešte znásobovalo. Prsiami sa oprela o stenu a vyšpúlila na mňa tú svoju krásu, chytil som ju za boky vnoril sa do nej. Prirážal som tvrdo, popri tom som ju chytil za vlasy a ťahal, páčilo sa jej to, zadok vyšpúlila ešte viac, tak som jej druhou rukou po ńom opäť pleskol a nie raz, dokonca si to sama pýtala, ja som neprotestoval, vzrušovalo to aj mňa a moc, och.

Chytila ma za penis a ťahala ma smerom k posteli, dala mi facku a sotila ma na posteľ, "toto máš za to tvoje plieskanie po zadku ", úplne sa vložila do roli. Zrazu stála nadomnou, dala sa do podrepu a s penisom v ruke si obkružovala šušku, až kým ho do nej vložila. Túto polohu využívala naplno, prirážala od špičky až po koreň v rýchlom tempe, ja som len ležal a užíval si pohľad na ňu, na jej skákajúce prsia a na môj penis ktorý sa strácal v jej vlhkej šuske. po istom čase som videl že poľavuje, tažká poloha pre ňu, a tak som začal prirážať ja, chytila ma pod krk, jemne zatlačila a pozerala mi do očí. Moje stehná a jej zadok plieskali ako o život, susedia museli mať radosť. Dostal som zasa chuť na tú jej bucľatú krásu, bruchom ležala na posteli, nohy mala na zemi, takto som mal jej zadok ako na podnose, pred tým ako som do nej vnikol som som sa s ním ešte pohral ústami, nevynechal som ani šušku, bola tak vzrušená že drobné kvapky zdobili koberec pod nami. Postavil som sa a vnoril do nej, rukou si popod telo nahmatala klitoris a dráždila sa do nepríčetnosti. Dych sa jej zrýchľoval, vzdychy stupňovali a jej šuška mi stále silnejšie obopínala penis. Vzdychy zrazu prestali a jej telo sa začalo triasť, ja som stále prírážal, na moment silno vzdychla a hlavu položila na posteľ. Toto som už nevydržal a tak hneď po nej som bol aj ja, semeno jej vystreklo až na lopatky, tak veľmi ma vzrušovala. Obaja sme žiarili blahom.

Opäť sme sa osprchovali, spolu a vybrali sa do Londýna plní energie, s úsmevmi na perách.

Ďakujem za prečítanie.
Pekný večer prajem.

Komentáře uživatelů

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.