Podväzky alebo samodržky?
11.748 Aufrufe

Podväzky alebo samodržky? Alebo silonky s otvorom? Kazdemu sa paci nieco ine, ja to nosievam vsetko.
Malá ukážka "soft" záberov z mojich zrkadlových selfies. Od kompletného outfitu, aký nosím do officu, až na zábery bez nohavičiek... v zamknutých albumoch len pre vyvolených 😘.

Konto erstellen
schnell und einfach in 5 Minuten
Konto erstellen
schnell und einfach in 5 Minuten
11.748 Aufrufe 9.2.2025 06:09
870 Benutzer mögen es
Gefällt mir