By the water
786 Aufrufe
Tak jsem si řekl, že se po práci dojedu vykoupat. No cestou nikdo, všude klid. Trošku jsem doufal, že potkám nějaký pár či slečnu, co měla stejný nápad, ale bohužel. Cestou jsem narazil jen na jednoho hada, co se vyhříval na patníku a pak se snažil do něj schovat :) u vody ale bylo krásně tak proč toho nevyužít. Když by nějaký pár či žena, chtěli vědět kde to je, rád se o lokaci podělím, třeba tam na vás příště narazím.
U vody