dnes budu kempit v Německu někde na A2 poblíž Braunschweigu u benzínky. Nechtěl by někdo kávu, nebo čaj, pokec a v případě sympatií třeba i něco víc?
dnes budu kempit v Německu někde na A2 poblíž Braunschweigu u benzínky. Nechtěl by někdo kávu, nebo čaj, pokec a v případě sympatií třeba i něco víc?