Pánové přeji dobrou noc.Opět jsem to s Vámi trošku přetáhla. Ale hold zítra ae musí vstávat. Takže dobrou noc. Některým ještě pěkný výstřik. Měj te se
Pánové přeji dobrou noc.Opět jsem to s Vámi trošku přetáhla. Ale hold zítra ae musí vstávat. Takže dobrou noc. Některým ještě pěkný výstřik. Měj te se