Pánové mějte se. Přišla jsem mrknout,ale tady v momentě když se přihlásím. To je úplná smršť zpráv. A někdy říkám tak to bohužel. Nedělala bych nic jiného, než psala a odepisovala. A to vůbec. Ráda bych tady nekdy koukla v klidu i na pěkně galerky atd.Takze pa a neurvěte si je