Aku mate skúsenosť? Da sa tu realne najst niekto normalny (zena pre par)? Zatial mam pocit ze väčšinou len silne reci.
Ps prosim nehladame muzov v nijakom formate.
Aku mate skúsenosť? Da sa tu realne najst niekto normalny (zena pre par)? Zatial mam pocit ze väčšinou len silne reci.
Ps prosim nehladame muzov v nijakom formate.