Gangbang 6+1 report z akce: 🧑👨🧑👱♀️👨🧑👨
Po týdnu jsme se opět sešli na naší pravidelné gangbang akci. Tentokrát nás bylo 6 mužů a 1 žena, a celý večer proběhl v příjemném prostředí hotelu Golden Fish Hotel Apartments v Plzni.
Gangbang začal v 18:00 a skončil kolem 20:30. Přestože panovalo opravdu velké horko, nálada a energie byla po celou dobu skvělá! Pro většinu účastníků to byla vůbec první zkušenost s gangbangem a splněný sen, který znají jen z hraného porna. Potěšilo nás, že účastníci sami říkali, že se akce příště rádi zúčastní znovu.
Během večera bylo na hotelovám pokoji velká koupelna se sprchou a vše probíhalo v pohodové atmosféře. Účastníci se průběžně střídali, odpočívali, srchovali se a společně jsme si s dámou užili divoký a přesto stylový večer.
Dáma si celý večer pochvalovala, popíjela průběžně kvalitní víno a i přes náročné podmínky způsobené vysokými teplotami si všichni odnášeli pozitivní zážitek.
Po skončení akce jsem dámu vzal na večeři, kde jsme si v klidu odpočinuli, probrali celou akci a celý večer jen sami ve dvou příjemně zakončili.
Děkujeme všem účastníkům za účast, ohleduplný přístup a skvělou dynamickou atmosféru. Budeme se těšit zase příště!
Je to přesně ten typ akce, který mnoho lidí zná jen ze sledování porna, ale zažít gangbang 6+1 naživo a kdykoliv se přidat je nezapomenutelný zážitek!
Sejdeme se příště ještě ve větším počtu a dáme rekord? To záleží jenom na vás! Každopádně vy, co jste přišli - a my víme, že si to čtete, tak díky za skvělý výkon! 🙋♀️🙋♂️