Reklama na piču

15.3.2026 07:00·555

To znamená na mě. Píšu tady píčoviny, tak jsem po chacharsku pořádná piča. A protože jdu pořád s dobou, tak si tady musím udělat reklamu a něco si vydělat na starý kolena.

Dopředu říkám, nechtějte po mně nějaký šukání, lízání vašich kund a kouření čůráků. Doba už je někde jinde a já jí pořád stíhám. Dneska není moderní šukat, ale žebrat. Jestli si myslíte, že budu odvařenej z vašich kund a koz, tak to jste na velkým omylu.

Konečně pochopte, že žijete v době kreditové a nějaký tělesný kontakt? Zapomeňte, vážení!!! Budu vám tady fňukat, jak jsem línej živit se normálně a občas uroním slzičku, abyste tomu opravdu uvěřili.

Nicméně abysme se vrátili k hlavní myšlence. Pokud někdo bude chtít schůzku, nějaký tělesný kontakt, okamžitě jde do bloku. Fakt mě přestáváte bavit. Jestli se trefíte do doby, kdy budu mít dobrou náladu, tak pošlete svojí kundu, nebo kozy a já vám je za pár tisíc kreditů zhodnotím.

Abych nebyl zase taková piča, tak těm, kdo pošle kredity v řádech desetitisíců, nahraju originální hlasovou zprávu na dobrou noc.

Takže konec píčovin, začíná realita!

Jste připraveni?

Já ano!!!

555 Aufrufe3 Monate
8 Nutzern gefällt das