Jak muž dává kopačky

16.6.2026 17:58·68

Dneska mě velmi zaujal článek ve kterém se psalo o příznacích ženy, když už nechce být ve vztahu.

Muži si myslí, že je to z ničeho nic, ale ono není. Předchází tomu hodně faktorů, jako třeba, že žena se uzavře do sebe. To jak mlčí, neznamená, že s vámi souhlasí, ale že chce mít klid. Nevyhledává sex a ani doteky, nechce vás už. Nesnaží se, už o nic, ani o dovolenou, ani o vás, je ji to všechno jedno. Také se s vámi přestane hádat, je ji vlastně fuk, co si myslíte. Plánování budoucnosti? No tak, na to zapomeňte, nepočítá s vámi, tak proč by to řešila? Ona je vlastně ve fázi, kdy přemýšlí, kdy vám to řekne, kdy sebere tu odvahu a kdy bude moct odejít a zda to všechno zvládne.

Poté nastane konec a tady už je to asi různé. Já sem en typ, co spálí všechny mosty. A ruku na srdce pánové, ale kolik z vás má v mobilu čísla svých bývalých partnerek nebo bývalých milenek? Myslím si, že dost, hodně často mi totiž někteří píšou.

No a žena? Ta chce zapomenout, nechce si vás nikde připomínat, nechce vás vidět v kontaktech, na fotkách, prostě nikde. Che začít úplně od začátku a nejlíp jinak. A netvrdím, že to takhle mají všichni.

Ale napadla mě vlastně myšlenka, že netuším, jak se rozchází muži. Jak to děláte, pošlete Smsku nebo použijete takové ty řeči, jsi pro mě moc dobrá? Řeknete ji, že je hysterická kráva nebo stíhačka? Vím, jak se muž milenec rozchází s milenkou, prostě ji už nenapíše a v lepším případě si nás dá do blokací, aby náhodou na to ta nová nepřišla.

Ale jak to pánové máte vy s rozchody. Jak se rozcházíte? :-)

68 Aufrufe7d
9 Nutzern gefällt das