Identita

3.4.2012 09:23·2126

Docela mě překvapuje, kolik lidí se už "setkalo" třeba i jen po písmenkách s někým, kdo tady jen lže a lže a lže. Chápu, že většina lidí je tady anonymních a hlídají si soukromí. Ale co z toho má člověk, který lže v tom, jak se jmenuje, kde žije, posílá cizí fotky? V celku je to jedno, odkud ten dotyčný je. Ale když se někdo seznámí a vypadá to, že se lidé můžou víc seznámit, jde to do extrému. Můžeme se sejít s někým, kdo není vůbec tím, kým se tady prezentuje. Netvrdím, že to dělají jen muži a budu se zastávat žen. Nejde všechny muže a ženy házet do jednoho pytle, protože je to o lidech. Jen se nedivme, že jeden druhému nevěří. Kolikrát někdo napadá nebo podezírá? A kolikrát k tomu má důvod? O to víc si vážím těch, kteří si zachovávají svou tvář a píší pravdu. Jak se může někdo popelit blahem, že někoho podvedl, že druhému lhal, že mu ublížil? Je to srabárna a tak ubohé. Kdo posílá cizí fotku, tak už od začátku v tom není čistý záměr. Co z toho takový člověk má? Jaké máte zkušenosti s tím, jak s váma někdo vymetl? A vrátilli jste to někomu? Myslím si, že se každému vše vrátí a to špatné několikanásovně. Pro ty slušné. Nedivte se, když vám druhý, druhá nevěří.

2.126 Aufrufe14J
2 Nutzern gefällt das