To jsou pády...

27.3.2016 17:24·642

Po svém rozvodu jsem místo toho, abych si dal na čas od jakýchkoliv vztahů a peripetií s tím spojených, střemhlav v domnění, že zůstat sám jednoduše nelze, se vrhal do nových a nových milostných eskapád. Tím vás ale nebudu zatěžovat a otravovat. Nicméně měl jsem partnerku a řeknu vám bez mučení, sex s ní byl potěchou a jak říká jeden náš známý sexuolog "třešničkou na dortu". Jen bych dodal, že pro mě nezvyklé zprvu bylo. že trvala na tom, abych nejprve při předehře rozmazloval já ji a potom ona mě. Abychom se na druhého pěkně soustředili a nerozptylovali se. A ještě dodala, abych se nelekl, že mě při orálním sexu a vyvrcholení jaksi postříká. Ano, poprvé to bylo opravdu nezvyklé, nicméně ne nepříjemné. Nebudu zde rozvádět jednotlivosti našeho vztahu a sexu v něm. Jen to, že to bylo opravdové potěšení. Přeskočím určitý časový úsek v mém životě a dostanu se k úplně jinému vztahu. Když se na to dívám s odstupem času, říkám si, jo, starče, abys jednou nevzpomínal. Navázal jsem vztah s o dost mladší partnerkou, ale věkový rozdíl nám nějak nevadil. Chtěla, respektive poprosila mě, abych jí dal čas, než za ní poprvé přijedu. Což jsem učinil bez většího vzdoru, protože její předchozí vztah skončil dost traumatizujícím způsobem pro ní i pro její děti. Snažil jsem se být trpělivý a nic opravdu neuspěchat. Když jsem jí později řekl o tom, kdy nastane ten den D. který neustále oddalujeme, řekla mi naprosto šokující větu "Mě se to s tebou líbí po telefonu!" To jsou panečku pády!!!! Ano, jednou budu vzpomínat, jako ta babička v tom starém ruském vtipu "Jak hezky se na to vzpomíná!" Inu, internet a virtuální sex vtrhl do našich ložnic a přilehlých objektů.

642 Aufrufe10J