témata na pisálky a sběratelé
Protože zde neustále narážím na sběratele fotografií nebo žadatelů tel. čísel ,tak jsem se rozhodl napsat příspěvek do blogu.
Musím přispět na toto téma ,protože web vznikl po nápadu autorů a je velmi vydařený,bohužel se tu najdou i výše jmenované osobnosti a pouze kazí dobré jméno stránek a ničí tím nemalou práci autorů.A protože si dovedu uvědomit nemalé úsilí autorů těchto stránek a velmi mě unavují rozhodl jsem se napsat a zveřejnit můj názor.Rovněž od nynějška budu zveřejňovat nicky těchto osobností. Vím ,že to nepovede k ničemu a tito pisálci mají založených desítky nicků ,ale rychle se to o nich roznese a žádný z nás kdo má tyto stránky rád s nimi nebude ztrácet čas ...pak je to třeba přestane bavit a odtáhnou o dům dál .
steven74








Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing.