Nahé upratovanie.

Nahé upratovanie.

Chodí niekto upratovať nahý,alebo chodí vám niekto upratovať a je pri tom nahý?
Ja áno je to super niekedy sa pridajú aj majitelia
Akurát hľadáme upratovačku k nám domov tak ťa radi privítame
Moja svokra rada upratuje naha *277* ma 47 r
Vynikajúco - ak máš fotku tak pošli
musis mi napisat.NEjde ti sprava posielat.
Ozvi sa mi ak ešte svokra stále upratuje *18*
Tak urcite :). Docista picista
A ty jej asistujes? Ci robis bordel
A ona by neprijala k sebe naheho sluhu na upratovanie? Vysavanie? Prach? BA*174*
aj moju skuste ako upratovacku
no rad by som ju skusil ako upratovacku ale bohuzial ste daleko :-(
Ak chces poupratujem rad ak chcete napište
A dojdes mi upratat aj kamion?
Pekne, ak potrebuje niekto upratať aj v Ke, Po alebo pomasirovat tak som mobilný a flexibilný
Ahojte,mám záujem o nahé upratovanie.Zaplatim
Ahoj. Spišská Nová Ves a okolie. Prídem upratovať nahý. Som diskrétny ženatý 50 178 78
To by ma bavilo upratat panicke nahy ,pripadne paru
Taktiež som už bol upratovať, či pomáhať v záhrade. Je to príjemné, hlavne pre ľudí milujúcich nahotu. Veľmi sa mi to páči a vzrušuje ma to. Chodieval som pravidelne k páru, najprv sa len pozerali, potom ma partnerka zvádzala, prípadne si to rozdali priamo pri mojom upratovaní a raz bola aj trojka. Všetko je o sympatiach a aktuálnej nalade. Čo mi však rozprávali tak 99.99% zo skúseností po 5 minutovom vydávaní požadovali sex. Je tu veľa nadrzancov bez fantázie, slušnosti a hlavne bez chrbtovej kosti. Nejde o nahé telá ale o čaro a napatie danej situacie. Bohužiaľ sa odsťahovali. Je tu vak malo reálnych ľudí na takéto reálne dobrodružstvá. Ale kto má šťastie, nájde.
Tak v prvom rade sa musia tu nájsť ludia či maju nahotu radi,(nielen sa vediet pozerat, ale ja ukazat), a aby to cele brali "s rozumom" ako pšeš,, aby nešlo len o ten rýchly sex.. Podľa mna si to musi vychutnat každá strana a veci maju sa diať spontánne. No pri tvojej nahote sa nečudujem že väčšina musi dostať riadnu chut nielen sa na teba pozerat - podľa opisu si asi atraktivny až veľmi,,, ;) Nech sa dari spoznať len serioznych ludi,,
Ja by som chcel upratať príjemnej zrelej dame, potom ju v sprske umyl a nežné pomiloval :)
Musi to byt super zazitok zazit hlavne tu atmosferu. Pohoda. Prave to je to vzrusujuce ze nie sex krizomkrazom. Mne sa tu ale vobec nedari najst taky realny zazitok so zenou alebo parom. A pritom pre zenu musi byt sexy sa uz len divat na upratujuceho chlapa, nieto este holotrta :). Tak darmo cakam ci by sa nejaka neozvala. Ja 41, 177/83, 21/5, normalna postava , upraveny. Krasny den vsetkym amikom.
mal som dva páry chodil som upratovať a bolo to božské.uz mám síce len jeden ale stojí to za to musím upratovať aj keď sa začnú milovať a hľadieť si len svoju robotu
Mal som 2 take uoratovacky. Jedna 19rocna studentka sice pekne telo ale nemohol som sa chytit a celkovo taka hanbliva ked ssa my postavil a vyzlieko lsom sa tak sa uz uplne hanbliva a jedna 35 rocna neskutocne velke kozy a ta bola mylsia mohol som chytit pozerala sa namna pri honeni pokecali sme
Nemáš kontakt na tu upratovačku? :)
tak to by som si nechal popratať. daj kontakt
Čauko nemáš kontakty ešte na slečnu upratovačky?*18*
Spišská Nová Ves komu prídem nahý poupratovať.ja muž 53 178 84.. všetko diskrétne
Ja mam kamosa exhibicionistu, ktory si taketo prace uziva ked musi byt pri tom nahy. A ma rad aj ked je pri tom ponizovany. :) Ak by mal niekto z okolia BA zaujem o jeho “sluzby” sprostredkujem kontakt. Je urazeny fesak a ma nieco cez 30.
Ja rad pridem upratovat nahy, vysavat, zmyt kupelne, podlahy.
Mám síce už 53,nie som vôbec atraktívny,no nahotu milujem a tiež by ma lákalo nahý upratovať či iné domáce práce u niekoho
no aj ked si starsi vyzeras dobre a dal by som si od teba nahe upratovanie :-)
Zaujímavá téma, tiež by som si to rád skúsil.
Radi prijmeme takého upratovača v KE.
Ahoj chcete aby som vám prišiel popratať?
Hlásim sa do nahého upratovacieho tímu ;-P
Ha ha dobrá čiapka je veru základ ;-P
Velmi rad Vam pridem nahy uptatobat
Pozerám, že tiež navštevujete palmu v Košiciach.... Možno sme sa tam už videli....
Ahojte, rad pridem seriozne a diskretne
Ak máte záujem rád prídem nahý upratať 😊
Rad by so nasiel brigadu ,ako nahy upratovac.. Mohlo by to byt zaujimave
Áno nahý upratovač alebo šikovný hodinový manžel prídem aj ja ku slečne, dáme MT a okolie
Rad by som chodil upratovať milej zrelej dáme
Super predstava išiel by som tiež k nejakému zrelému paru alebo pohodovej žene aj bez sexu, som max diskrétny 👍
Aj ja by som rád šiel upratovať nahý
Rád prídem poupratovať celý byt aj nežné majiteľku a jemné sa pomilovať aby sa zase veľa nenaprašilo
Nejaka upratovacka su tu asi neozve ze :) ?
Ponúkam upratovanie milej dáme, ktorá mi za odmenu nastrčí na vylizanie svoju šušku. Sex nehľadám. Pravidelne 🍀 západné Slovensko. Ja milý sympos s pestovaniu postavou. Rád vymetam pavučinky 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ziadna neprijme naheho upratovaca v BA a okoli? Vid Inzerat*4*
Ktorá zo ziliny a okolia my príde upratať dom pred vianocami nahá?
Valentinsky vysavac a utierac prachu k dispozicii *4*
btw trochu odveci ale po com ide teraz upratovanie? (bearbeitet)
Tiež by som rád niekomu nahý upratoval. Nie som síce žiadny model, ale taká predstava sa mi páči. A je mi celkom jedno pre koho 🙂
Ziadna Dama v BA nepotrebuje pred sviatkami vyluxovat? *4*
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
A v čom konkrétne vidíš ten problém? Aha, už chápem, nevieš sa vyrovnať s tým, že si nevzali so sebou fixinelu.
Mas pravdu. Chlapik sa nam tu vylial. Ma nejaky fix na fixinelu. Sexy vikend
Chumaji, ja som už upratal sám keďže sa žiadna nenašla, ale narobil som sa ako kon
Ahojte, som z vychodu a dlho ma laka prisť k niekomu na brigadku, kde by som bol nahy.. Ak by bol zaujem, rad skusim..
Dama ktorej treba povysavat a utriet prach po sviatkoch? Sexy novy rok.
Ponúkam nahé upratovanie len v sluhovskom kostýme. Skúsenosti mám. Chodieval som k staršej pani. Presťahovala sa a tak sú moje služby voľné. Som diskrétny a slušný. Viac v súkromnej správe.
Ahoj, chodis upratovat k zenam alebo aj muzom?
Len k ženám a párom 😉 nie som na klobásky 👍
PONÚKAM NAHÉ UPRATOVANIE. KOMPLET NAHÝ, ŽIADNE SCHOVÁVANIE. PRE VIAC INFO SPRÁVA. POHLAVIE ANI VEK NERIEŠIM.
ako pozeram su tu iba chlapi co upratuju nahy, neviem mozno sa cicinou lepsie cisti :D , ci su tu aj zeny? btw za 100€ dvojizbak by mohol byt? ale nie pre chlapa ale pre zenu (bearbeitet)
Ahojte tu Mato a rad vam nahy poupratujem a povysavam
Manžel miluje, keď naha upratujem
Ja tiež upratujem nahá a myslím, že ani susedom to nevadí 😉
Ja som doma nahý stále a keď idem na balkón (nahý) tiež mam naproti susedu ktorá sa rada pozastaví 😊 a pozerá. Tiež by som šiel niekam len tak naholo von bez očakávaní sexu len tak naholo byť a po kecať
no este aby im to vadilo ved si nadherna :-)
Tak to by som chcel byť tvoj sused
Ahoj,odkiaľ si.mam záujem sa na teba pozerať ak je to možné zaplatim
Bral.by som ťa za susedku 😉....niet nad dobru susedku
Odkial ste ? Stáke upratujete?
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Rád sa pridám na nahé upratovanie
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Rád sa pridám k žienka alebo páru na nahé upratovanie
Ja veľmi rád pracujem nahý. Nechodím síce upratovať ale práce ako hodinový manžel. A vôbec mi nevadí ani pracovať nahý na záhrade. Ak by mal niekto záujem, treba sa ozvať.
Ktorej žienke alebo páru môžem dôjsť na nahé upratovanie som diskrétny nájdem takú ?
keď som sa dávnejšie zaujímala o BDSM,pár krát mi prišiel subik poupratovať byt nahý,*329*, ale to dohadovanie podmienok ma odradilo, a tak som si radčej zaplatila páni ktorá mi ozaj dobre poupratovala.
Milujem bdsm a mučenie rad Vám prídem aj nahý upratat
ahoj, ak chceš, môžeš prísť zajtra ku mne a upratať mi dom
Dobrý deň madam mne stačí dat termín od pondelka do piatka zadať miesto a prídem Vám nahý upratat po prípade Vám urobím nahú obsluhu aj pre Vašou návštevníkov

Nahý otrok Dušan
Kto mi nahy umyje a uprace v aute na peknom meste v priride ,zilina
Skoda ze nie si v BA. Tu kazdy riesi iba sex. Nejaka pohoda nahota....to tu nehrozi
Skoda ze nie ste v BA Madam,rad by som vam poupratoval. Prajem krasny den
Prijemny den. Ziadna Dama v BA nepotrebuje pred sviatkami pomoct s upratovanim? Krasneho Mikulasa🌹
mne chodievala upratovať suseda,keď bola moja v rakúsku,dvakrát ua týždeň.aspoň mužovi tak povedala.ja som ju zakaždym poriadne vytrtkal a bolo upratané.a v sobotu ked odišiel na fotbal sme upratovali 3 hodiny
Niekto nahy kto mi poupratuje chatu ?
Ktorej žienka môžem poupratovať západné slovensko
No boli časy keď som bol aktívnom BDSM vzťahu. Madam som pravidelne upratoval. (niekedy to bola súčasť hry, inokedy zámienka pre trest). Niekedy ju počas upratovania prišla pozrieť jej kamarátka. (taká cca 50+ dosť pri tele) a tá bola dosť nepríjemná.
Ale koniec koncov keď na to teraz spomínam tak to bolo celkom vzrušujúce.

Zažil niekto niečo podobné?
Ktorej žienke môžem dojst poupratovat povidavat pokosiť rp
Ktorá žienka alebo párik uvíta nahého upratovača som diskrétny
Vsetky Damy v BA a okoli maju vsetko vyluxovane? Rad pomozem....nahy vysavac, prachoutierac, kavovaric 😎
komu pridem nahy upratat? Ba a okolie
Milo rád sa pridám na nahé upratovanie samotnej žienke domácej ktorá žienka uvíta takého upratovaca bližšie info cez spravy
Ktorej žienke môžem dôjsť poupratovať viac v sprave
Nahé upratovanie nahá obsluha mne stačí dať termín od pondelka do piatka zadať miesto a prídem Vám nahý upratať po prípade Vám urobím nahú obsluhu aj pre Vašou návštevníkov ak chcete aj bdsm

Celá SR prosím správu (bearbeitet)
to vobec aby som sa zajebala od prachu? xdd
Ziadna realna Dama v Bratislava ktorej by som mohol pred vikendom uprarat? Krasny den
ahoj ja som chodil tak v prahe uratovať.
Rád sa pridám k žienke alebo páru na nahé upratovanie poupratunem povisavam alebo pomôžem ako hodinový manžel s drobnimy zavádami za ponuky vopred dakujem
Ktorej žienke môžem dôjsť poupratovať som diskretny
Realna dama ktorej by som mohol po sviatkoch pomoct upratat nahy? Prosim do posty. Ja 44r. Sport postava. Dakujem a sexy novy rok.
Ktorá žienka má skúsenosti s nahým upratovaním za každú odpoveď ďakujem
Ktorej žienka môžem dojst na nahé upratovanie ktorá má takú skúsenosť za každú ponuku vopred dakujem
Ktorej žienke môžem dôjsť na nahé upratovanie Sa Ba
Ktorej môžem dôjsť poupratovat povisavat a splniť tajné tuzby
Ziadna Dama nepotrebuje povysavat a utriet prach pred horucimi letnymi mesiacmi? BA *4*
A som bol dva krát a v pohode. Na dome
Ahojte rád sa pridám k páru či samotnej žienke na nahé upratovanie
Tiež by som si to rád skúsil, napíše niekto reálnu skúsenosť?
Rád sa pridám za ponuky vopred ďakujem
Ktorej zienke dôjdem na nahé upratovanie viac v zprave
Tiež rad dôjdem Prešov, Spišská Nová Ves, Poprad, Kežmarok, Humenné, Michalovce, Trebišov, Rožňava
Pridem kdekolvek komukolvek upratovat nahy
Mám taký skromný pocit, že tu ponuka výrazne prevyšuje dopyt, ktovie čím to bude...
😂 kto vie, či majú produkt vôbec všetky upratovacie potreby ako kýblik, zmeták a čistiace potreby 😂
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
rád by som prial niekoho na upratovanie ostatné osobne jednoizbový byt, preliekanie prádla Petržalka
Ak by mala nejaka poslusna zaujem upratovat u nas pravidelne naha..........urcite budes spokojna.
Ak by mal niekto záujem o nahé upratovanie sme manželský pár M32Z33 radi vám stým pomôžeme prípadne ..... V správe dohodneme.
Ahojte, ja rad pridem. Seriozne.
Ja som párkrát bola naha upratovat a bolo to fajn
Ahoj rád sa pridám na nahé upratovanie
Ja potrebujem poupratovat 3i byt v BA, cca 90m2. Kto s tym pomoze?
Ahoj a nechceš prist poupratovať ku mne ?
Rad Ta privitam u mna upratat *4* ake su podmienky?
Nechcel by niekto upratovanie od mladého šport zajka? (20rokov) Najlepšie žena alebo pár
A robil by si to zadarmo? .....
Upratal by som príjemnej žene a ak by chcela by sme sa potom pomilovali
Najde sa v BA *16*realna Dama/parik, ktora by prijala naheho upratovaca? Vysavanie, prach...aj hore na skrini :). Pohoda, relax? Najdem? Ja 46r, hetero, 176/85, 21x5. Krasny den poriadkumilovnym Damam v BA *174*
Žilina ktorému páru žene môžem prísť dnes po 22h upratať nahy???
Pomôžem bežnými prácami aj okolo domu ako hodinový manzel