K čemu slouží portál amateři

😉

Pište mi vaše názory...........
Jjeenntaakk
Jjeenntaakk Inaktiv vor 5 Monaten
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Inu, jak komu.
- Majitelum slouzi ke generovani zisku.
- Beznejm holkam k potvrzeni, ze je o ne hroznej zajem.
- Holkam za prachy ke generovani zisku a dosahu.
- Beznejm chlapum k prohlubovani jejich zoufalosti a osamelosti, ktery muzou odhanet sypanim prachu a pozornosti tem vyse zminenejm :)

Tzn. jako jakakoliv jina seznamka se sexualnim podtextem...

Jo a pak je tu par lidi, co se tu normalne seznamej a neco podniknou.
A na tom je krásné napsat na profil co by si rád / ráda..
Rád bych dámu co mi umožní tu úžasnou noc ale udělám jí krásný večer jak si řekne.. pizzu, večeři, mořské plody , tak prosim ..
Nebo by si ráda motokáry, Harleje, Mustanga, RAM TRX ..
Nebo třeba romantiku ve stanu v krásné přírodě..
Případně návstěva matky, co si představuje jinou nevěstu..
Svět nabízí *3*
Poslední dobou mi přijde, že jen jako místo pobavení. Co na mě kolikrát vyskočí, mě zbaví jakékoliv touhy. Ač mám pochopení pro hodně praktik, tak to někdy vážně nedávám. Občas se najde pěkné album, ale narozdíl od mých gay kolegů respektuji orientace druhých tak nekomentuji a nikoho neotravuji. A taky to asi občas slouží k tomu, aby se na inzeráty ozvaly pravé opaky toho co člověk hledá a ještě poučovali, že je člověk náročný 😅
Tak já bych řekl. e původní myšlenkou bylo sdílení náklonosti k sexu a intimitě. Postupem času se to stalo mixem a místem k seznamování, prodeje vlastního těla, erotického obsahu a doupětem pro vypouštění negativních emocí, tedy zbavení se frustrace, a to zejména pro jedince, kteří žijí dle společenských norem na hraně společnosti, nebo pro ty, kteří v obecném reálném prostoru nic neznamenají. Ale i přesto všechno se tu jednou za dekádu dá narazit na super protějšek 👍.
Je pravda, že amatér je člověk, který za svoji činnost nic nebere.
Přečetla jsem odpovědi ve vlákně.
Otázka by měla spíš znít:
K ČEMU BY PODLE VÁS MELI AMATÉŘI SLOUŽIT, CO PŘESNĚ OČEKÁVÁTE
Ale myslím, že tyto varianty už tu také byly :)
Obávám se že portál amatéři je z hlediska podání inzerátu téměř nulová šance že se vám někdo ozve. Alespoň z pohledu když hledám muž. Když už náhodou se někdo ozve tak je to baculka a nebo nějaká ťapina která neumí psát a píše jenom ahoj a jj.
Odpovědi mužů na inzerát je úplně stejný. Popis na profilu nikoho pořádně nečte. Napíší “ahoj” a pak se ještě hrozně diví, že se neozvu, když je jasně napsáno, že na podobné ne/vzkazy neodepisuji.
Mam dotaz. Proč tedy do popisku jasně nenapíšeš, že se ti baculate, tlusté, obézní ženy nelíbí?
Já osobně mám popis celkem obsáhlý. A stejně píší hlavně přesné opaky.
Mně se líbí, že vždy se musí najít nějaký zoufalec 😂 Zkus nelpět na seznámení a sexu, ale využij třeba jiné služby a poznej i jinou zábavu.
Hele do zoufalců nadávej někomu jinému a nech si ty poznámky. Není na to nikdo zvědavý. Já Ti na ty ostatní služby kašlu z vysoka. Ty zábawo. Jako myslíš zábawu s buzerantama co se mě pravidelně ozývají?
Evidentně jen další zoufalec a k tomu ještě blb.
Soudruhu Vítku nechte si ty urážky.
Vitek_vokurka před rokem
Já místo hledání a ztracení času Realu si užiju tady jinak, koupím si třeba kalhotky dám Sexchat a jsem spokojený a třeba slečna se mnou bude i spokojená tak třeba dovolí i něco časem.
Honzo z tohoto moralisty si nic nedělej, výsměchy o zoufalství spamuje všude. Přitom je to honič mastící péro nad kalhotkami 🤦 Díky takovým myslitelům slouží portál amatéři především 🖌️ uchylům a dalším psychycky narušeným individuím 🤮
Tak to jsi mě pobavil. Ať si tu každý dělá, co chce, ne? Chápu, že o člověka, jako jsi ty, tu žádná nemá zájem a musí to být pro tebe frustrující 🤣. Tak pokud odejdeš zrovna ty, bude tu líp 🤣 aspoň tu nebudeš takhle obtěžovat.
Děkuji za slova podpory. Brzy tady na amatérech skončím.
Taky nechápu, proč tady jsou takoví lidé. Ma to tu byt o sexu, plnění si sexuální touhy. A ono je to tu jen o urážkách a výsměchu podobných hloupých… lidmi se to nazvat nedá.
Neslouží jako dřív. Před deseti lety jsem se přihlásil napsal si pár vět a pak světe div se. Ahoj ahojky slovo dalo slovo a šlo se na to
nj, přrd deseti lety a třiceti kily jsme byl také žádanější milovník .-D
Ale obávám se, že za to nemůže server.. :.-)
Přesně tak ano dokonce i lidi kteří neví co sami chcou
Ano, je potřeba vědět co kdo chcout a jít za tím.
Předně bych řekl že jó jít na to že. Ale za mě holky to mají snadnější než kluci. Můj názor
Nevědí, co chtějí a nedají pokoj, ani když to dostanou! :-)
Hujer by napsal: Já vím... Mohu prozradit?
Pořád je tu hodně lidí, kdyby tento web byl tak hrozný, tak tu nikdo nebude. Jelikož jsou lidí spokojený a umí si najít tu zábavu, tak si to tady užijí. Ale pokud máš takový názor. Tak to co chceš tu nenajdeš.
Ja byl velmi spokojeny, dokud sem nenapsal na profil, mezi vse ostani co tam mam k seznameni, ze hledam i brigadu a jsem skvely ridic. Bohuzel me nejspis automat prepnul na poskytovatele sluzeb a ted musim cekat 14 dni a pak pozadat o kontrolu.. do te doby nemohu na chat, neukazuje se verejne moje galerie, pouze na profilu. Chapu ze jsem asi porusil pravidlo, ale 14dni cekat na kontrolu :( a ten pocit, kdyz mi to napsalo, ze jsem poskytovatel sluzeb byl tedy zajimavy. Jinak jsem se strankou velmi spokojeny.
Protože zatím není obdobně schůdná alternativa. Ale tip na server jsem už dostal, jdu zkoumat :_)
N_o_b_o_d_y
N_o_b_o_d_y Inaktiv vor 1 Jahr
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Urcite uz nie k tomu, k comu v minulosti.
Portál AM slouží pro zoufalé honiče a psychopaty , kteří se rádi vydávají za někoho jiného, nebo holkám na prodej osobního porna. Dřív se tu dalo kontaktovat s fajn lidmi . Dnes mě sice osloví, hrozně něco chtějí ,dokonce se ženy domluví na setkání a tím to hasne. Nechápu to. Proto tu už nebudu dělat komusi vola a brzy to tu zabalím. Naštěstí mám pár bezva kamarádek stálých , s nimiž se nudit nebudu. Hlavně pro staršího jako já,*25**27* je to trestuhodná ztráta času.
Spíše se ptej k čemu to slouží konkrétním uživatelům..
Já to mám jak automaty akorát nemačkám čudlíky ale koule 😃😃
V záplavě 🖌️ fejků, teploušů a virtuálních ♦️ reálná žena ven?? Toď můj popisek zde a teď mi jej nějaký debil blokuje a posílá mi sračky o porušování pravidel. 🙄Přitom, když se podíváte na inzeráty ona hledá jeho, Moravskoslezský kraj, je tam pod sebou několik stejných popisů inzerátu od multi účtu a to je s pravidly v pořádku, debilové..🤦
Jen mě mrzí že chat funguje jak funguje. To že tady nejde najít ženskou je jiná písnička. Milion profilů tisíce neaktivní další napíše po druhé zprávě že chce prachy. Pamatuji to tady reálné trochu jinak a nejhorší je ten chat. Normální místnost kde se dá povidat aniž by neskocil post co par vteřin od borci že nějakou osuka nebo nějakou hledá.... bída.
Záleží jak si to člověk nastaví, já dřív hledal jen real ale pak jsem zkusil ten virtual a jsem spokojený. Holky jsou vždy ochotni a já si to užiju. Už ne ztrácím jen čas hledáním ale rovnou si užiju a někdy ten Real taky vyjde.
Co to je virtual? naposledy jsem to praktikoval v pubertě a mastil si ho na Playbojem. Dnes mladý už přestávají mrdat, stačím jim držet v jedný ruce mobil a a v druhé péro nebo laskat pipinu
A není to trochu smutné, že se “přesouváme”do virtuálu”???
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.... :)
Kromě komerce slouží i pro zábavu a komunikaci. Jaký si to kdo udělá, takový to má.
Ale když tu někdo poukáže na někoho, koho admini vyhodili kvůli prokazatelnému porušování podmínek a opakovaně se tu zas a znovu registroval a dělá to stále, tak paradoxně na popud toho dotyčného mažou příspěvky a témata, jako o život. Je to sice poněkud frustrující, ale mnohem více úsměvné *378**14*
Vážně mě to přišlo teď tak nějak naopak *3*
Hlavně by to tady mělo mít trošku úroveň, ne že si tu vytvoří profil kde kdo, pánové se vydávají za ženský atp. Na druhou stranu chápu ženský že mají zablokovaný zprávy, nemůžeš jim napsat proč? Protože většina chlapů tady nemají mozek, první zpráva ženské posílají hned péro jsou vulgární atd. na to fakt ženský nejsou zvědavý
Ta úroveň je tu opravdu strašná.Často mi připadá,že na chatu jsou lidé,kteří vychodili tak zhruba čtvrtou obecnou.Nějaký pravopis neznají ani omylem.Číst tu chaty je mnohdy opravdu zážitek a člověk si udělá o dotyčném obrázek už při první větě.O to víc potěší,když se tu najde někdo na srozumitelné pravopisné psaní.Možná jsem puntičkář,anebo ze staré školy.
Nesmí házet všechny do jednoho pytle, to je špatně
Tak do třetice všeho dobrého. Včera dvakrát příspěvek smazán za údajné napadání a urážky tak schválně. Napíšu k tomu jen jednu pravdivou větu: server amateri.com je falešný web plný falešných profilů, je tu banda buzerantů, na reálnou ženu tady nenarazíte když tak je to děvka za prachy a to fakt ne. Admin ať jde dělat něco, čemu rozumí tady tomu fakt nerozumí ani trošku. Teď jsem zvědavej jak a čím napadám nebo urážim, to jsou fakta
Čistá pravda a realita tohoto fake.com serveru. 🤷
K rozmnožování podvodníků a jiných psychicky narušených osobností
Pro zpestření sexuálního života
Dneska už je to spíš je. O virtuální realitě, kam si lidi chodí veřejně a anonymně vylejvat své fantazie. Lidi zde ukazují svou pravou tvář, kterou reálně nesdílí.
Někdo sem chodí za výdělkem, někdo pokecat a seznámit se a ten zbytek to myslí vážně a opravdu by rádi něco reálného.
Slibotechny pisálci ale jinak se tu dá najít to co hledáš 😀💋
Jen, pokud nehledáte někoho, s kým se dá mluvit... B-)
Slouží k tomu aby ten portál vydělával co nejvíce ,já už sem měsíc zablokována jen na základě jednoho tvrzení ,a to tady působíme 14 let můj profil je celkem nejsledovanější ,vše sem posloužila zaplatila ,a nechtějí mě zapojit zpět už mi sebrali třikrát VIP,a teď mě ignorují a já mám čekat až jim člověk potvrdí platbu ,když mi dělá naschvály? Tak kde je spravedlnost,kde jsou amatéři před desíti lety kde byla pohoda ? Sepsat petici a trestní oznámení na ne
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
To si nadávej jak chceš.. tohle je otřesný
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
S tebou jsem se nebavila..nepiš tam kam nemáš
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
To vy tady jste k ničemu..já tu dělám lidem dobře a že se někde vyjádřím je má věc.. ty příklade..
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Jako že já sem kurva ? Nen@vistna ? Neeee to si nemohl myslet ani ze srandy já na tu debatu kašľu za prvé sem se vyjadřovala k něčemu jinému tady a hned sem byla napadena ,tak sem se jen bránila člověku který soudí aniž by vedel
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Miláčku kdyby pat žen mělo něco ze mě tak je na světě lépe nazdar mé rodné číslo obsahuje 55 a female trdlo
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Ale ne větší, než ty děláš svým chováním ženám obecně a ťapinám.

Edit: šlo o reakci na zostuzování tranzice. (bearbeitet)
Sem vedena jako žena tak už drž pusu a bez kouřit ty své ptaky
Píplo snad upozornění, že jsem reagoval na Tebe a přijde Ti to tak z kontextu?
A jinak děkuji alespoň za zastání veľmi poteší
@le pak jsem si to pospojoval a vedela že to nebylo na mě já bohužel sem blokla tak nemám jistě funkce zaple víš
Nevyznám se v těchto konverzaci promiň
Je vyjádření a vyjádření ale co tady meleš za hovna tak se divím že ti ho do huby někdo strci
Protože mi tam má co strčit víš jak..
Ty jsi možná Orální paní ale jen jedna přezdívka tady kraluje orální bohyně a tou sem já miláčku pá
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
Dieser Beitrag wurde gelöscht.
NezneLizani
NezneLizani Inaktiv vor 2 Jahren
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Aby kecalove mohli kecat slapky nabizet služby lidé při odmitnuti urázet a tahat za nos ostatni co opravdu hledaj
často k nasrání.... :) ...........................................
Vlastně ano - 99 % času se dá označit jako "často" :-P .
zlobivy1980
zlobivy1980 Inaktiv vor 2 Jahren
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Ženská sexualita je v drtivé většině případů jiná, než tak, která se alespoň verbálně provozuje zde na serveru, ten ovládli muži. Třeba příklad, diskuzní fóra o místech, kde se dá venku v přírodě souložit, jak si zde muži hledají tipy na to, aby se k někomu mohli přidat, nejlépe postříkat, jak si zde vypráví smyšlené příběhy :) Normální žena, která je pro každou špatnost a sex v autě provozuje, tak rozhodně ne na těchto místech. Ženy jsou opatrné, často nevlezou ani do řeky nebo rybníka se vykoupat, kvůli riziku třeba nějaké infekce. Ještě poznámka k párům, jsou to vlastně muži, ti zde za pár vystupují a mají nápady, které jim stejně žena neschválí. Mluvím o tom mizivém procentu z párových nicků, které opravdu ženu mají. Další nereálná věc, fotografování při sexu s cizími lidmi, na to zaměstnanec, pokud není pouze skladníkem ve šroubárně nemůže přistoupit. Je to obrovské riziko, i když teď vystoupí mnoho místních expertů s kecy o tom, že to není problém a že do toho nikomu nic není. Už jsem to zde psal mnohokrát, ženy na nějaký krátký románek, se nechají najít na vážných seznamkách, protože tam ty ženy jsou a hledají a když je pro ně ten muž vyhovující, tak s ním do postele jdou a vědí, že to bude jen krátký vztah. (bearbeitet)
S tím nelze než souhlasit.
Výše někdo psal, že když už tak chce rozumnou inteligentní, že s něčím blbým se sukat nedá. Za tu dobu co tu jsem jsem nepocitila nutkání, že bych si řekla, jo tak tenhle by stál za hřích... Jestli ono to nebude opačné podobně....
Pár fajn kluků, se kterými bych zvážila jít na kávu, to ano, ale ostatní?
Ještě jinak: nick SexyMilenka1996 Moravskoslezský kraj. Tenhle hajzl už byl ve zlínském, olomouckém, jihomoravském a moravskoslezském kraji. Stále plné ověření a stejné foto, pokaždé skončil blokací, řešil jsem jej i se správcem admin, viz včera jsem jej hlásil správcům, se žádostí o blokaci - výsledek mají to v piči a zmrd jede dál. Tento hajz se čtvrtým profilem v pořadí láká na WhatsApp, žebrá foto a slibuje nereálné. Dle čísla 722688019 mi Google našel z 9.8. popis: Jedná se o podvodné jednání za čelem ziskání vašich civilnich a i intimnich fotografii s nasledným vydíráním. Nutno poslat peníze, jinak se inkriminované fotografie vystaví uplně všude.. Na tohoto člověka je podáno trestní oznamení a né jedno. Prosím nic neposílejte a informujte včas policii..
Další číslo které tento podvodník používá je 704043861 Závěr ať si každý udělá každý sám, za mě admini=stejní šmejdi, jako tito fejkové, plné ověření je zde k piči a tento pseudo server je pastí na 💸 samí fejci, 🖌️♦️ a psychicky narušené 🐄. Všem normálním zdar.
tady je krásně vidět že tenhle zlodějský web je podvod a šmelina a admini to schválně neřeší a skrytě podporují mají v tom byznys !!!
Nový Nick toho šmejda Sexymilenka1996 a opětovně s plným ověřením. Jak je tohle možné?🤷 Nick je: Mladouckamilenka tak pozor..!
Jsemvdana28 je další nový nick podvodníka a opět s plným ověřením. Hold je to zde hlavně pro šmejdy.
Další nový nick toho šmejda MilenkaMilenka28 a opět s plným ověřením, jak je tohle do hajzlu možné?? Několik fejkových aktivních profilů 🤷
SexyKrasna další nick tohoto šmejda! Stále dokola a ti co si říkají správci mě budou poučovat o chování a blokaci účtu, obzvlášť, když si stěžuje samotný fake!!*22*🤦
MamToMocRada1111 další nick tohoto jedince, jako ve všech popiscích: Zadaného či ženatého,finančně zabezpečeného..aby jsme jej mohli vydírat.. *22*
Bondara111 další nick toho fejka a pořád dokola, stejný popisek!!!
Bandora123 další nový nick tohoto úchyla v Královéhradeckém kraji, tak pozor na to! Už mě to nebaví tady dávat, tohle je práce adminů, berou za to prachy, tak ať se starají!! A to je jeden zasraný fejk. Vlastně každý třetí profil je zde na fake.com fejkový.
Chcitomoc1996 další nick tohoto cigoše vyděrače, hledají hlavně ženatého a movitého, aby mohli vydírat *57*
Georgina28 SexyMilenka1996 Mladouckamilenka Jsemvdana28 MilenkaMilenka28 SexyKrasna MamToMocRada1111 Bondara111 Bandora123 Chcitomoc1996 VŠE předešlé nicky se stejným zněním víz popis/inzerát!
Ahoj, než mi napíšeš měl bys vědět,že jsem vdaná a je mi 28,jsem VŠ a měřím 162cm a vážím 54kg.
POUZE DISKRÉTNĚ.
Kdo bys měl být?
Ženatý, finančně zabezpečený muž, na věku mi nějak extra nezáleží.. Jde mi o sympatie.
POUZE DISKRÉTNĚ.
Pokud splňuješ podmínky, budu ráda když mě budeš kontaktovat.
Další aktuální Nick: Modrookaholcicka
Jeden a ten samý zmrd co tahá fota a vydírá, pravděpodobně cigoš! Dejte si pozor, bo místní dementi jsou mimo a ještě mu to schvalují. Tak k tomu slouží tento portál..!!! 🤦
Bohužel prostituce a pornografie je spojena z bezpečnostními riziky, nabaluje se na ni kriminalita, tak to bylo i před dobou Internetovou. Toto je pornografický server plus zde je inzerce placeného sexu.
K hovnu, epicentrum pičismu a psychicky narušených individují!
Přesně jsi to vystihl. A ten kdo má opačný názor, tak s vysokou pravděpodobností patří k této popisované skupině
tak co sem lezessssss? val odkud jsi dotahl
Věcně máte pravdu, ale to posílání druhých "do jinam" (Sev. Korey/Kalifornie obvykle :-P ) jen proto, že se jim _část_ věcí "tady" nelíbí už dávno přestalo být jak vtipné, tak hlavně slušné - nebuďte, prosím, jako "oni", díky O:-) .
Názorný příklad těchto stránek spamujicí ♦️viny po celém fóru.
myslis jiste sebe ze ? vsak te tu nikdo nedrzi !!!
To by můj nick svítil po fórech, jako tvůj! 😁🤦
Co to meles porad dokola??????? NIKDO TE TU NEDRZI VAL JINAM.
Potrefená husa se vždy ozve, už nespamuj 🐄
Každý to má jinak. Někdo chodí na čumendu, jinej se tu předvádí, další sem chodí třeba jen pokecat, další zase hledá povyražení. Jsem tu 20let a dříve bylo rozhodně snažší se seznámit s párem či ženou, ale ani dne to není nemožné.
Pro každého slouží k tomu, proč si tu zřídil profil, jinak by tu už nebyl, takže pouhé stížnosti neberu. No a dále už si dotyčný / á může najít s menším či větším úspěchem to, co hledá. Samozřejmě s nadhledem a přirozenou dávkou nedůvěry. Většinou tady platí, že kdo nehledá, toho si najde ten / ta koho by chtěl / a. Taky je bohužel pravda, že už to nejsou amatéři, co zhruba před 5-7 lety, kdy tady bylo více blogerek než prostitutek. I tak jsem tu za ty roky poznal pár bezva lidiček.*4*
Mne to tu pripada stejne ja pred cca 14 lety kdyz jsem tu byl poprve pod jinym nickem. Uz tenkrat si lidi stezovali zhruba na vse popsane vyse. Jestli von potvora nehraje roli historicky optimismus - "pred x-ti lety to tady bylo lepsi"... Nebylo. Jen jsme byli mladsi a ty blbosti co se tu dely si bud nepamatujeme nebo jsme je vytesnili.
Jo a ještě něco. Nějaká děvka zneuzije tvůj profil, nabídne něco za prachy a už jsi vyvrhel. Nikdo se s tebou nebaví že by byla nějaká chyba z jejich strany. Jsi poskytovatel erotické služby podle nich. A zkurví ti celý profil. A to je ta DEMOKRACIÉ. 😂
To je asi jako ta demokracie v ČR *3*
To tvoje psaní je dost nesrozumitelné.
Jaká děvka ?
Jak zneužije ?
Jaký vyvrhel ?
Jaká chyba ?
Jaký poskytovatel ?
Podle koho ?
Jak zkurví ?
Co s tím má co dělat demokracie ?
Teď už absolutně k ničemu. Nepovedená odnož OF. Původní AM zcela ztratily smysl zavedením kreditů.
Ztratily smysl zavedením kreditů?
Tak proč máte některá alba taky za kredity?
Trošku kontraproduktivní, nebo se mýlím, trošku nedává smysl co píšete.
Portál pro amatéry =)) nadržené amatéry
No tak tady určitě 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1) obchodním aktivitám holek které kvůli drogám a podobně už do klubu nikdo nepustí
2) obchod s virtuální realitou, fotky, videa
3) podvody vylákání peněz pod různými záminkami
4) gay aktivity od A do Z
5) inzerce
7) prezentace a hodnocení tvorby, blogů a příběhů
8) srazy a pořádání sw v reálu

Seřazeno od nejvíce navštěvovaného po nejméně častého.
A nebo od nejhorší aktivity po nejlepší 😉
Seznámit se tady s holkama které nechtějí za sex poníze, je nemožné. Ale dá se tady domluvit sex mezi muži a to je taky fajn. :)
Ne, už ani to druhé se nedá - mimo "hotspoty", tedy :-( .
A k čemu slouží portál amatéři ?
Kdysi jsem tu našel super pár, sedli jsme si ,rozuměli si a dost jsme se našukali. Pak se rozešli a měli po srandě, další se už najít nepovedlo. Nabídek za prachy je tu dost, zkoušet nechci.

Mám úplně tu stejnou zkušenost, teď se seznámit je těžký, tehdy jsem si psal s jedním párem a hned jsme se domluvili na sklenku vína, teď mi to přijde jako by psali jen muži a ženy o ničem nevěděli…
Svatá pravda! Za prvé ženy jsou zde nepatrnou menšinou. Za druhé téměř nikdy neuvádějí svoji polohu. Za třetí, jsou méně osvobozené než muži a proto nejsou upřímné ve svých sexuálních fantaziích a touhách.
....tak nějak.... buď to žena z páru neví...nebo neexistuje
Mně třeba k virtuálnímu rozšiřování obzoru. Kurvam k výdělku peněz, některým chlapům k honění, některým k urážení... Většině slouží jako seznamka. Ať už k čemukoliv.
Víceméně souhlas, jen dvě drobná doplnění:
1) urážet se tu nejen nesmí, ale ani nemůže - i jen lehký sarkazmus je okamžitě potrestán o opravdovou urážku se člověk ani nestihne pokusit
2) jako seznamka to tu slouží jen těm, kdo se _nechtějí_ seznámit.
X-Fire
X-Fire Inaktiv vor 2 Jahren
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
....v první řadě bych řešil zda reálný svět vubec navštěvují
Průser je v tom, že větších a chlapů, kteří jim to tu sebevědomí zvyšují, nejsou v reálném zivotě schopni sbalit ani tu největší šedou myš v koutě. Tak bych to neviděla tak černě. 😁
Na jednu stranu souhlas (pokud to byl překlep a ve druhé větě mělo být "většina" B-) ), na druhou stranu mi logika, že člověk smí zkoušet udělat virtuálně jen to, co zvládne i v reálu nepřipadne úplně správná...
Koukání na fotky, čtení blogu a fóra, pokecání na chatu.
Jsou tu fajn lidi ale je třeba je upozorňovat na jisté chyby, žena sama o sobě se jde podívat na situaci ne na penisy a videa nebo číst nesmyslné zprávy takže když jsou ti lidé mentálně v pořádku, lze se tu seznámit i setkat jako na běžné seznamce.
Pokud je správná prezentace profilu, osoby, hezký přístup a respekt, lze cokoliv 😊
Pokud budeš dělat co ostatní a napodobovat, prohraješ .. žena nebude mít chuť na někoho, kdo ukazuje jak to dělá s někým jiným či to nebude dostatečně mužné. Ženy chtějí úroveň a muži nevědí co to je.
A chlapi zase hledají ženskou se šarmem, krásou, a aspoň s trochou inteligence.
Milovat se s ošklivým a a po duchu mdlým ženským tělem, tak to opravdu nejde*23*
Hahahah
No k seznamování sukani a tahání z tebe peněz 🙄😂
Portál Amateri, slouží k tomu, aby ten co to vymyslel a založil, vydělal peníze. Žádný jiný smysl, bych v tom nehledal.
Tak to je samozřejmé, že na tom někdo vydělává. Já si taky za své nápady a práci nechám zaplatit. Vy to máte jinak? :)
Nemám to jinak a nechápu ten útočný tón, nepsal jsem nic o tom, že je to tak špatně. Spíš jste ten můj komentář nepochopil, jen doufám, že ty vaše nápady a práce, za kterou vám platí, nemá nic společného s poskytováním poradenské činnosti. (bearbeitet)
Naštěstí ostatní diskutéři pochopili tuto diskuzi jinak než vy. :)
Jestli je to pro vás tak důležité, tak si ulevte, nemám s tím problém.
SmartFeather
SmartFeather Inaktiv vor 2 Jahren
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Záleží co tu bude člověk hledat no jinak nic moc
Přesně tak! Absolutní souhlas! Navíc je ti hodně bonzaků, kteří tě nahlásí a dostaneš pak BAN....
Lépe bych to nenapsal ... Svatá pravda
Výstižně napsáno *24* Už dávno není tím čím býval a seznámit se? To už je pro nás taková fikce...*8*
Ale nikdo nenapsal, zda vůbec existuje nějaká vylepšená alternativa k takovému webu? Možná příčina poklesu Amaterů.com spočívá v nedostatku konkurence?
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.
Souhlas, moje žena sem dříve chodila na svůj profil a znechucena ho zrušila
A proč prostě nezakázala všem na sebe mluvit a nenechala nařídit umlčet všechny, kdo by se jí přesto pokusili provést nějakou "sprosťárnu" jako poděkování nebo popřání šťastného Nového roku?

Aneb "tak to dělají všichni", "proč to dělat jinak", řečí, které by rozuměl i Homer B-) .
Třeba proto že profil měla v době, kdy to ještě ani nešlo. Dneska tu svůj po dlouhé době zase má.
Navíc samotný chlap opravdu netuší kolik samotná žena dostane denně vzkazu (pokud je nezakaze) a opravdu se nejedná o praní do nového roku :) takových vzkazu je minimum. A ještě nejvíc naivní je, když si každý chlap myslí, že je v jejich silách si s každým psát.
Pravda, některá "vylepšení" jsou novější... (Bělorytířství adminů se ale určitě neprojevilo až teď :-P .)

Každopádně opravdu _netuším_, o _kolika_ vzkazech je řeč: mohl byste, prosím prosím smutně koukám, být tím prvním, kdo mi prozradí alespoň _řádový_ rozsah tohoto fenoménu? Tedy jestli se jedná o desítky, stovky nebo tisíce denně/týdně? Já dostanu tak _jeden až dva_ měsíčně a to leda když se nějaký robot splete - fakt nevím "jak to chodí" :-( . Díky moc předem! O:-)

(P.S.: co jsem si všiml, ona "naivita" je leda tak zdrojem "veselých příhod z natáčení" a neslyšel jsem, že by ji někdo někdy vzal vážně - a na ta přáníčka samozřejmě nikdo odpověď nečeká, jen trošku zamrzí, když jsou potrestána přísněji než urážka starostenské nohy a označena za "sprostá", přestože žádné slovo, byť jen se okolo šmírbuchu ochomýtající, neobsahují (tahle část už samozřejmě nemíří na Vás osobně, jen tak obecně do "éteru" B-) ))
Girl_89
Girl_89 Inaktiv vor 1 Jahr
Dieser Beitrag wurde vom Benutzer gelöscht.