neuveris tomu, ale tady.
a uspesne.
a uspesne.
Zásadně tady. Teda cizí manželky. Těch je tu dost 
Tak asi nejideálnější by bylo pěkně se upravit, hodit do gala a jít večer navštívit zábavné podniky, kde se to nabízí, jen si nejsem jistý, že takovou tu pravou manželku tam najdeš. Nicméně kdo ví, třeba by si měl zrovna štěstí a než se stal alkoholikem po mnoha návštěvách, tu pravou by si našel. Samozřejmě je také logické, že schovaný doma ji nenajdeš, a tak by nebylo od věci, vyrazit si na nákup sám a pořádně se po tom kousku světa rozhlížet... A takových doporučení, jako je koupání ve veřejných bazénech, kina a divadla, těch je spousty
Byly akce v pepcu, Lidlu a Baumaxu. Jestli jsi to prošvihl, máš po ptakach
Já do obchodu nechodím. Všechno přiveze Košík nebo Rohlík...
(bearbeitet)
Co je na tom divného. Někdo dělá velký nákup jednou za čas. Stejně to vyjde na dva tisíce, tak to nakoupí někdo jiný a přiveze zdarma. Nakupuju tak, i když vedle domu mám Lidl.
(bearbeitet)
Oženil bych se s nějakou typu @kyra89...Tady je akorát @PujcovnaManzelek na výpůjčku...
(bearbeitet)
Jeden bývalý kolega vyhrál svou budoucí manželku v kartách. Byla milenkou jednoho, po výhře si sedla na klín druhému - vítězi karetní hry ....a už mu zůstala. Jsou spolu skoro 30 let.
Já manželku hledám věčně v nákupaku...
Ale abych odpověděl korektně, já si ji našel na internetu
"Ten Kazašský děda byl celý bez sebe, když jsem mu za ní dával dvě kozy..."
A ke dvoum kozam jednoho bobra.. Chtěl jsem komplet
Šla pro brambory a už se nevrátila....co budeš dělat?nevím asi rýží no 🤣
Zkus zavolat na 158. Urcite ti ji najdou.
Většina manželek sdílí společnou domácnost. Netřeba je hledat.
Já ji vystřelil ve střelnici na pouti .
:-))))))))))))))










Kde hledáte manželky?
Kde lze v ČR najít manželku?