Wellness 2. část.

30.08.2024 · 954 Aufrufe Kuba30Kladno

Po "první části" jsme se přesunuli zpátky do vířivky. Byli jsme trochu zadýchaný, ale spokojenost byla patrná na našich tvářích. Povídali jsme si a já tak nějak stále vnímal puštěné porno za námi v televizi. Pustili jsme si bublinky a ona si dala jednu nožku do mého rozkroku. V něm už narazila na znovu ztopořenou kládu, kterou zjevně nečekala, protože se začala ihned culit. Na nic sem nečekal a dal si i její druhou nohu kolem mého péra, aby ho mohla třít mezi chodidly. ,,Tohle asi nepuj-", ani to nedořekla a začala mi ho nožkama honit. Prsty sem zabořil do jejího rozkroku a dráždil co šlo. Naší pozornost také upoutala akce v telce... ,,Já už bych chtěl zase :D ", řekl sem jí a ona trochu vyvalila oči a uculila se. ,,Tak jdeme z vody?" Jenom sem kývl a následoval ji z vířivky.

Bez překvapení na mě zase udeřil mráz :D Nabízela se zase pozice 69 a my jsme na nic nečekali. Vzal sem s sebou také vibrační kroužek a vroubkovaný kondomy, tak sem jí to navrhnul, že to všechno použijeme a ona s radostí souhlasila. Měla trochu obavy z toho kondomu, ale je to jenom drobná změna v textuře povrchu a byla v klidu :D Druhá oblíbená pozice byla čistě na pejska :P a taky jsme šli na ni. Vibrační kroužek neměl tak efektivní design, jak by se hodilo. Spouštěl se přes dotek čudlíku, ale jeho pozice byla tak nešikovně daná, že sem ho za chvíli zahodil a šukal bez něj. Nestihla ani nic namítat a už sem jí ho tam zase pral. Plácání moc nemusela, ale ta prdel byla fakt lákavá...,ale uhlídal sem se tentokrát. Po nějaké době mlaskání a sténání jsem si sednul a ona se začala vozit na mém péru. Měl sem nohy vystrčení ven a ona mi jezdila v klíně. Rukami jsem jí pomáhal se pohupovat dopředu a dozadu. Bylo to super. Po chvíli jsem se zapřel o nohy a šukal místo ní. Hezky u toho naříkala. Moc si to užívala a hezky držela.

Ještě jsme toho neměli dost a zvolili trochu standardnější pozici a ona si lehla na záda. Chvilku jsme se na sobě plácali, ale já dostal jiný nápad. Chtěl sem si pořádně užít ty její obří kozy a navrhnul, jestli by si vzala lubrikant a na kolenou mi vyhonila ptáka jejími obřími kozami. Nikdy mi neřekla ne(až na anál) a vzala si lahvičku s gelem do ruky a vymačkala na ruce a kozy. Chválila si, že moc hezky voní a můj pták se s radostí zabořil mezi ty měkké polštáře. Hýbala se sama. Nic jsem nemusel dělat. Očima si kontrolovala, jestli se mi to líbí, ale mohla to i poznat z mých zvuků, ale oční kontakt má taky něco do sebe ;) Poprosil sem jí, aby si podržela prsa. Chvilku se podivila, poslechla. Já vzal lubrikant a vymačkal další na její prsa a začal se hýbat pánví a jezdil mezi tou krásnou mezírkou, kterou mi udělali její zmáčknutý vnady. Začalo se jí to taky líbit a rychle mi ho vracela zpátky, když vylezl z mezírky ven. Měla dokonalý kozy na takovou jízdu.

Byli jsme oba dost ulepení a došli jsme k závěru, že by jsme mohli vysprchovat. Sprcha byla neonově osvícená (taková svítivá fialová, ne přímo neon), moc sexy :P a taky jsem toho měl v plánu využít. Atmosféra ve sprše se jí taky líbila a hravě jsme se k sobě lísali. Byl jsem namáčknutý na jejím zadku a jezdil mezi půlkami. Řekl jsem jí, že bych ho chtěl dát mezi nohy, ale že nechci šukat. Věděla hnedka co myslím. Její macatý stehýnka byla ideální pro tření mého tvrdého penisu. Nevím, jestli to bylo pro ní příjemné jako pro mě, ale zase u toho sténala a opřená o zeď se mi hezky hýbala proti mým pohybům. Trochu to začalo po chvilce dřít :D Pomohl nám s tím sprchový gel a já si ještě jezdil mezi jejími hýžděmi. Když už jsme byli vysprchovaní :P, šli jsme zpátky do vířivky.

Chvilku jsme klábosili vedle sebe a sledovali televizi.... Bavili jsme se o sexu ve vířivce a že jsme ho ani jeden neměli. Ukázal sem jí, aby se mi přitulila do klína. Její nadýchaný tělíčko se o mě opřelo a ona mi zlehka jezdila zadkem po mém péru. Nahoru, dolu, z jedné strany zase na druhou. Její rytmus se zvyšoval a i její dech. Jedna ruka si jemně mačkala její prsa a druhá šahala dolu. Po nějaké době se rychleji otočila a sedla mi do klína. Penis svírala rukou a masírovala kundičkou. Dívala se dolu a dýchala rychleji. Její pohyby pánví se zrychlovali a náhle..... Zajel dovnitř. Trochu se zarazila, ale jenom jsme se pousmáli a začala na mně jezdit. Její kozičky jsem měl puse a v rukách. Lízal sem jí bradavky, pořád sténala a mě to moc bralo. Musel jsem to chtěl dodělat. Sundal sem jí ze mě a opřel jí do rohu vířivky a začal jí šukat zezadu. Už jsme neřešil žádný pomalu, už to šlo jenom rychle. Chvilku sem myslel, že jí dávám až moc, přece jenom tvrdě to zase nemusí, ale držela, tak sem prostě mrdal co to šlo. Chtěl jsem to dokončit. Hezky to mlaskalo a ona si to moc užívala. Za vlásky jsem si přidržel a jebal jí dál. Konečně to bylo blízko. Vytáhnul jsem a postříkal jí zadek. Oba jsme ještě chvíli relaxovali ve vířivce už bez nějaké akce a jenom si povídali. Poslední sprška taky bez ničeho a samozřejmě úklid. Nejsme prasata :P Rozloučili jsme se pusinkou. U východu jsem jí zavolal taxika a počkal, až ji vyzvedne. Víc takových akcí ;)

Ähnliche Geschichten