Tajomné Silvestrovské Orgie - Súťažná

07.12.2024 · 2.299 Aufrufe Wild_at_Heart

Pozvánka na Silvestrovskú párty prišla nečakane, v elegantnej obálke so zlatým pečatidlom. Bola adresovaná mne a môjmu manželovi a už pri prvom pohľade ma zaujala jej tajomnosť. Text na pozvánke sľuboval nezabudnuteľný večer plný prekvapení, vášne a tajomstiev. Priložená bola aj poznámka: * "Príďte v maske, odhaľte sa až na polnoc."*

„Čo myslíš, ideme?” spýtala som sa manžela, keď som mu podala obálku. Zdvihol obočie a potom sa šibalsky pousmial. "Jasné, v prípade, že si nedáš pod šaty nohavičky a pôjdeš tak ako to mám rád". Táto pozvánka sľubovala niečo úplne iné ako tradičné trávenie silvestrovského večera. Takže rozhodnutie padlo rýchlo. Ideme.

Kaštieľ, kde sa párty konala, bol ako z iného sveta. Stál na kopci s výhľadom na celé mesto, osvetlený desiatkami reflektorov, ktoré zdôrazňovali jeho majestátnosť. Všetci hostia boli zahalení do elegantných masiek, pôsobili, akoby sa práve vynorili z filmového plátna. Moja maska bola zdobená čiernymi pierkami a zlatými detailmi, zatiaľ čo manželova bola jednoduchšia, ale rovnako štýlová.

Hneď ako sme vstúpili, očarila ma výzdoba. Miestnosť bola plná jemných svetiel, zlatých závesov a vône, ktorá kombinovala škoricu a niečo exotické. Hostitelia nás privítali s tajomnými úsmevmi a odovzdali nám pohár šampanského. Atmosféra bola elektrizujúca – cítila som, že toto bude noc, na ktorú nezabudnem. Čoskoro sa začala hra. Hostitelia oznámili pravidlá: počas večera budeme dostávať indície, ktoré nás dovedú "do tajnej miestnosti". Všetko sa zdalo byť nevinnou zábavou, ale ja som cítila, že za tým je niečo viac.

Asi o hodinu neskôr, keď som práve tancovala na tanečnom parkete, všimla som si, že môj manžel dostal lístok od jedného z hostí. Nebola som si istá, čo na ňom bolo napísané, ale jeho zvedavý výraz a šibalský úsmev naznačoval, že to chce preskúmať. Nasledovala som ho, samozrejme nenápadne. Lístok nás zaviedol do bočnej miestnosti za veľkým závesom. Vošli sme do miestnosti kde bola menšia skupina ľudí, všetci v maskách, a uprostred miestnosti stála veľká masívna posteľ so saténovou bordovou plachtou.

Jedna z postáv, tajomný, štíhly muž v čiernom obleku a maske zdobenej striebrom pristúpil k posteli a prehovoril: „Nech vojde!” Do miestnosti vstúpila zvodná žena v čiernej mačacej maske v dlhom čiernom plášti. Podišla k posteli a postavila sa tvárou v tvár mužovi, ktorý ju dal zavolať. Zhodila zo seba plášť a odhalila nahé telo odeté v mimoriadne zvodnom spodnom prádle. V miestnosti zavládlo ticho.

Bola som trochu v šoku, pretože som to vôbec nečakala. Pozrela som sa na manžela a on mi pohľadom naznačil, že netuší čo sa tu deje. Mačacia žena začala niečo šepkať mužovi do ucha. Mala štíhle symetrické telo, dlhé nohy pokryté čiernymi krajkovými samodržkami a čierne lodičky na vysokom opätku. Jej plné prsia krásne vypĺňali jemnú krajku, ktorá lemovala elegantnú čiernu saténovú podprsenku. Plavé vlasy zviazané do copu odhaľovali vznešenú dlhú šiju. Bola taká krásna, že som nadobudla pocit, akoby som sa dívala na film a nie na skutočnú scénku.

Mačacia žena začala atraktívneho muža v maske vyzliekať. Vyzliekla mu oblek aj košeľu, rozopla mu nohavice a vybrala z nich veľký tvrdnúci penis, krásne cukajúci vrušením. Napokon z neho stiahla aj posledný kus oblečenia a stál tam celý nahý, s majestátne stoporeným klackom. V tomto momente mi už bolo úplne jasné, čo bude nasledovať.

Bolo to niečo nečakané, zakázané, niečo čo je absolútne proti spoločenským pravidlám. A mňa to nesmierne vzrušilo. Cítila som, že som celá vlhká. Chytila som manžela za ruku a chcela som sa uistiť, že to cíti rovnako, že nebude chcieť odísť celý pohoršený preč. Manžel sa však na mňa pozrel a pousmial, v jeho očiach som videla rovnaké vzrušenie a očakávanie, aké som cítila ja.

Mačacia žena si kľakla na kolená a lačným pohľadom sa usmiala na stojaceho muža. Jeho penis bol veľký a stoporený, neváhala a chytila ho pevne do ruky. Vyplazila jazyk a začala ho krásne oblizovať ako lízatko. Muž v maske nahlas vzdychal od rozkoše. Niekoľko párov v miestnosti sa začalo navzájom hladkať a bozkávať. Muži samotní sa začali uspokojovať. Mačacia žena si stiahla nohavičky a vyliezla si na posteľ. Vyšpúlila zadok a muž v maske do nej zasunul penis. Pomaly ho do nej zasúval a užíval si každé prirážanie.

Teraz som už nebola len vlhká a vzrušená, chcela som to. Závidela som tej mačacej žene tú rozkoš a chcela som to okamžite aj ja. Bolo to celé zvláštne, nespoznávala som sa. Nie len že som stratila všetky zábrany a nevadilo mi robiť to pred ostatnými, tá myšlienka ma dokonca ešte viac dráždila. Napokon, všetci mali masky, takže sme sa aj tak nemohli vzájomne poznať.

Manžela som za ruku potiahla k neďaľekému kreslu kde som ho posadila a sadla som si na neho. Začala som ho vášnivo bozkávať a hladiť ho medzi nohami. Okolo nás sa zhlúklo niekoľko ukájajúcich sa mužov v čiernych maskách. Pozrela som sa manželovi do očí, či mu to neprekáža. On si to však užíval, takto vzrušeného som ho ešte nevidela.

Bol taký tvrdý a vzrušený, že mu skoro praskli nohavice. Rozopla som mu ich a stiahla dolu. Kľakla som si na kolená a cítila som, že som tak vlhká, že mám mokré celé vnútorné stehná. Na manželovu žiadosť som totiž pod šatami nemala žiadne nohavičky. Teraz mi to však prišlo ako mimoriadne praktická záležitosť. Chytila som mu do rúk jeho krásny, tvrdý „svätý grál”, ako som ho zvykla volať, a začala som si ho jazykom vychutnávať. Hravo som si ho poklepávala na jazyku, sala som jeho hebkú a naliatu žaľuď, olizovala každý kúsok jeho voňavého penisu a ochutnávala ho ako tú najlepšiu zmrzlinu.

„Chceš to, strčím ti ho tam?” opýtal sa ma. „Áno chcem, nikdy som nič nechcela viac,” odvetila som. Vyhrnula som si sukňu a nastokla som sa na jeho penis. Pozrela som sa na mačaciu ženu a muža v maske na posteli. Medzitým zmenili polohu, teraz do nej prirážal spredu a ona nahlas vzdychala a rukami zovierala posteľné prestieradlo od vzrušenia. Vyzeralo to že o chvíľu vyvrcholí. Obzrela som sa po miestnosti. Každý to s niekým robil, dvojice, trojice, bolo to úplne šialené.

Ja som si zatiaľ jazdila na svojom manželovi a celé telo sa mi zmyselne chvelo vášňou. Na našich vzrušených telách sme cítili tie vzrušené pohľady honiacich si mužov v maskách okolo nás, ako sa kochajú pohľadom a neskutočne nás to vzrušovalo. Prirážala som stále rýchlejšie a intenzívnejšie až to na mňa prišlo a dosiahla som orgazmus, od slasti som kričala na celú miestnosť.

Pokračovala som v jazdení a v zápätí to na mňa prišlo znovu a ešte intenzívnejšie. Cítila som ako moje orgazmické sťahy zovreli pevne penis môjho manžela a on z toho vyvrcholil v tom momente tiež. Dýchali sme si navzájom do tváre, pozerali si do očí a užívali si sladké opojenie vzájomného splynutia. Manželovi sa na tvári znovu pohrával šibalský úsmev, podľa čoho som vedela že ešte nemá dosť. Uchopil ma za zadok, otočil si ma, roztiahol mi nohy a dal si ma na štyri. Vyšpúlila som mu zadoček, hlavu ponoril do môjho prevlhnutého lona a kúsok po kúsku mi ho celý poolizoval.

Chvíľami som zatvárala oči, vychutnávala som si jeho lízanie i to postorgazmické chvenie. Od slasti a rozkoše sa mi triasli kolená. Inokedy som sa pozerala na vôkol a užívala si pohľad na iné rozdávajúce si to páry, orgie a sledujúcich mužov v maskách so stoporenými striekajúcimi penismi. Netrvalo dlho a znovu som cítila manželov tvrdý a veľký penis ako do mňa preniká hlbšie a hlbšie. Každým mojim hlučným vzdychom prirážal tvrdšie a intenzívnejšie, presne v tých uhľoch, ktoré ma dostávajú do rajského šialenstva. Čoskoro nasledoval ďalší explozívne slastný orgazmus, ktorý ako blesk vzrušením zasiahol moje telo od hlavy až po špičky prstov.

Chytil si ma za vlasy, položil mi hlavu na gauč a pevne uchopil moju ruku za chrbtom, aby som s vyšpúleným zadočkom ako v tranze príjímala jeho divoké prirážanie. Prirážal a ešte prirážal. Krátko pred orgazmom si penis vytiahol, vyplazila som jazyk a pri vášnivých výkrikoch mi postriekal celú tvár a ústa. Po jeho vyvrcholení som ešte chvíľu cucala a sala jeho penis až dokým mi v ústach nezmäkol.

Potom sme sa posadili na kreslo, zapálili si cigaretu a pozerali sa okolo seba. Nasávali tú elektrizujúcu atmosféru uvoľnenej nálady a slobody, akú sme nikdy pred tým nezažili. Blížila sa 12-ta hodina, kedy si mali všetci na večierku slávnostne odhaliť masky a potom si spoločne užiť ohňostroj. S manželom sme sa však zhodli, že chceme, aby naše sexuálne dobrodružstvo ostalo zahalené pod rúškom tajomstva. Vytratili sme sa z večierka a ohňostroj sme si užili na ceste domov.