Překvapení pod sukýnkou

04.01.2025 · 3.022 Aufrufe StockINguy

Stalo se to minulý podzim. Jeden zářijový večer jsem se rozhodla trochu provětrat moje sexy minišaty v nedalekém parku a když by na to přišlo, tak i trochu poškádlit případné kolemjdoucí dychtivé muže. Slunce na obloze již značně pokročilo směrem k západu, načež venku tím pádem nepanovalo takové vedro. Já se začala chystat a čančat ne večerní vycházku ztichlým klidným parkem. Shon běžného pracovního dne byl tentam, přičemž venku se procházeli vesměs pejskaři, případně dvojice tisknoucí se k sobě hltajíc romantiku vlahého večera.

První na řadě byl make up, stíny, účes a vůbec všechno okolo správného vzhledu. To mi zabralo řádově půl hodinky, přičemž jsem neustále přemítala, co vlastně vzít na sebe. Aby to vypadalo dostatečně sexy, ne však velmi vyzývavě, aby se za mnou občas někdo otočil, ale aby si na mě zase všichni neukazovali. Také bylo potřeba vzít v úvahu chladnoucí večer, jelikož sluníčko už zdaleka tak nehřálo jako v srpnu.
Nakonec jsem to dala dohromady. Moje oblíbené černé mini šatičky, černé samodržící punčošky kvalitní značky. Tak jemné na dotek, že při navlékání jsem se často přistihla, jak mi z toho požitku začíná tvrdnout. Dále pak otevřené sandálky na vysokém podpatku a titěrné tanga. No chvíli jsem si pohrávala s myšlenkou jít naostro, ale nakonec zvítězil pud mít alespoň něco malinkatého pod sukýnkou. Černé sluneční brýle, kabelka a jde se ven.

Ve vchodu mě potkala paní sousedka, důchodkyně z bytu nade mnou a dlouze se za mnou otočila. Sledovala mě dokud jsem nevyšla z vchodových dveří. Musela jsem se v srdci začít smát, co si asi pomyslela? Poznala mě, nebo jsem se jí prostě líbila? Anebo mě podezřívala, že odcházím od klienta, kterému jsem právě udělala co jsem mu v rozkroku viděla? Hihi, nevím, nicméně ta paní evidentně nevěřila svým očím.

Jakmile jsem za sebou nechala onu sousedku a rozešla se po vyhřátém chodníku směrem k nedalekému parku, ihned se ztichlou lenivou ulicí začal rozléhat klapavý zvuk mých vysokých podpatků. Klap, klap, klap klap…. A tak dále. Na chodníku to znělo jinak než na asfaltu, když jsem přecházela ulici. Už jen ten zvuk zněl sexy. Připadala jsem si velice spokojená. Vypadám a zním sexy mi problesklo hlavou, když jsem si všimla prvního pohledu kolemjdoucího muže. Zpod slunečních brýlí jsem ho mohla naprosto nerušeně pozorovat, aniž bych odhalila, že se na něj dívám. Sjel mě pohledem od hlavy k patě. Sledoval mě celou dobu, než jsme se minuly a úplně jsem cítila, jak se za mnou otočil.

Tělem mi projelo horká vlna rozkoše a kláda se mi v těch titěrných tangách začala probouzet k životu. K mému zděšení se nepřestávala probouzet, načež mi začala zvedat sukýnku a být nepříjemně aktivní. Zabočila jsem do vedlejší uličky a vešla do parku zezadu. Kolemjdoucí byl už dávno mimo mé zorné pole, ale to moje nezbedné péro nepřestávalo tvrdnout. Takhle nemůžu nikam moc chodit. Sama jsem si tak trochu nadávala, že jsem si to před procházkou neudělala a neměla teď takové hrozné choutky.
Kousek vepředu po pískové cestičce stála ve stínu vrby lavička. To bude skvělé místo k opětovné získání sebekontroly a možná i k malému oddychu. Prohlížím si lavičku, jestli není špinavá či jinak nepříjemná k sezení v hladkých punčoškách. Lehce jsem, jen tak ze zvyku její povrch ometla dlaní a posadila se, nožku přes nožku. Kláda pod sukýnkou se začala pomalu uklidňovat a já si říkala, že za chvíli opět vyrazím na večerní procházku ztichlým téměř opuštěným parkem.

V tom se z onoho ticha začali ozývat pomalé šouravé zvuky procházející se postavy. Zpoza mírné zatáčky se vynořil pán něco mezi padesátkou a šedesátkou, a jakoby zamyšleně si to šinul k mé lavičce. Opět jsem využila soukromí slunečních brýlí. Zpod temných skel jsem onoho pána trochu potutelně pozorovala. Ani on nezůstal klidný, přičemž mu okamžitě sklouzl pohled na mé dlouhé hladké nožky. Ihned jsem si uvědomila, jak dychtivě na mě zírá, což mělo blahodárný vliv na napůl tvrdé péro. S hrůzou jsem zjistila, že začalo tvrdnou do své maximální velikosti a já jen stěží dokážu skrýt to, jak mi zvedá katičkou sukýnku.

Těžko říct, jestli to viděl, nebo se rozhodl přisednout, protože mu srdce dozajista bilo až v kalhotách, nicméně se ke mně otočil a pronesl klidným hlasem „Slečno nemáte tu na chvíli volno?“ Suše jsem polkla a přitakala na souhlas. Posadil se kousek ode mne, ale tak daleko, abychom se zatím nedotýkali. Kládami trčela a jen zkřížené nohy zabraňovaly tomu, aby mi zvedla sukýnku vysoko nad stehna.
Díval se mi hluboko do očí, napůl otočený na mé prsa a napůl ve směru zkřížených nožiček. „Vás jsem tady ještě neviděl.“ Začal opatrně. „Copak tady tak sama, nebojíte se trošičku? Moc lidí tady po večerech nechodí.“ Nervozita ze mě začala pomalu opadávat a já si rázem připadala atraktivní a chtěná. „Ehm nedávno jsem se přistěhovala,“ zalhala jsem „a nepřipadne mi to tady nebezpečné. Občas někdo projde na ulici okolo parku a je sem vidět. Já se nebojím.“ Usmála jsem se.

Také se usmál a přikývl. „To ano, Je tu bezpečno. Ale vy jste tak atraktivní, že by to probudilo k životu i mrtvého. No a co pak takový obyčejný chlap jako třeba já. To už pak nevíte, jak zareagujete. I když původně nechcete udělat vůbec nic.“ Trochu jsem pootevřela klín a péro okamžitě vystřelilo vysoko do sukýnky. „No tak pokračujte v reagování… Já jsem na ty vaše obavy trošičku zvědavá.“ Odpověděla jsem už naprosto sebejistě.

Tentokrát to byl on, kdo začal ztrácet hlas. „Můžu…“ na sucho polknul. Tohle určitě nečekal. „Můžu vás pohladit?“ A třesoucí se rukou se mi přiblížil ke stehnům. Pokývala jsem hlavou a sledovala, jak mi začíná hladit nožičky od kolínek po sukýnku. Hluboce přitom oddechoval. Bylo na něm vidět jeho vzrušení, jeho chtíč, jeho tvrdnoucí chloubu. „Jak, jak ti můžu říkat?“ Vysoukal ze sebe. „Kačenko.“ Odvětila jsem.
„Kačenko, jsi překrásná, Ty nohy, prsa. To bříško…. Ten…“ zastavil se rukou u sukýnky. „Čůrák, viď.“ Dořekla jsem místo něj a zvedla už stejně skoro zvednutou sukýnku. Ještě víc jsem roztáhla nožičky a nechala ho trčet vysoko tak, aby se jím mohl kochat a slintat u toho. Nelenil, hladil dál, přičemž se mi pomalu přibližoval mojí tvrdé chloubě. Úplně jsem na ně viděla, jak si s ním chce hrát. „Chceš ho?“ Zeptala jsem se, a aniž by odpověděl zajel mi k němu. Chytil ho do dlaně, aby vzápětí začal divoce honit.
To už jsem zase nevydržela já a začala jsem se divoce kroutit a sténat z té nečekané slasti. Honil mi ho rychle, pravidelně stahoval kůžičku až odhalil celý naběhlý žalud. Bože to bylo blaho. Hladila jsem ho a mi ruka zajela do jeho rozkroku. Byl tak plný. Rozhodla jsem se mu ulevit a rozepnula mu poklopec. Vyskočil neméně tvrdý čůrák dozajista natěšený na to až ho začnu honit. Trochu jsem mu musela upravit kalhoty, protože sukýnka je na onanování mnohem lepší, nicméně za chvíli se mi podařilo ho vyprostit ze zajetí kalhot a divoce vracet to co mi dělal už nějakou chvíli on.

Byl tak mimo, až mě zapomínal honit. To mi ale nevadilo a já divoce protahovala jeho čůráka. „Co, líbí se ti to? Když tě tady honím a ty mě taky děláš jako kurvu co se hned nechá? Joooo, dělej mi to. Bože…“ Sténala jsem slastí. Jeho čůrák pulzoval krví, přičemž mi bylo jasné, že dlouho nevydrží. Taky že nevydržel. Za chvíli se schoulil, aby v sekundě vystřelil do oblouku spolu s hekáním „Už, bože už…“
Ze žaluda se řinul pramen bílé mrdky a kropil zem, lavičku i jeho kalhoty. Stříkal jako smyslů zbavený, dýchal a hekal jako kdyby to dělal poprvé. Po chvíli se konečně zklidnil. Hluboce oddychoval. „Tak tohle se mi stalo poprvé v životě. Nevím, co to do mě vjelo. Jako bych to ani nebyl já. Ufff…“ říkal mezi hlubokými nádechy.

Já se potutelně usmívala a sledovala jeho vyjevený obličej. „To se vám stalo opravdu poprvé? Jako na lavičce? Hihi.“ Utahovala jsem si z něho. „Ne, jen na lavičce, ale jako všechno, co se stalo, všechno okolo.“ Odpověděl. „No máš to nejenom na lavičce, ale všude okolo.“ Nepřestávala jsem si ho dobírat. Jemu to nicméně vůbec nevadilo. Byl z toho všeho tak vedle, že jsem mu musela naznačit, že je tu ještě jeden čůřák co potřebuje vycákat. „Pojď mi ho vyhonit. Jsem tvoje nadržená kurvička. Chci to moc.“ Nelenil a chytnul mě za ztvrdlou kládu.

Zvedla jsem sukýnku, roztáhla nožičky a sledovala, jak mu to jde. Užíval si to. Hladil mě po punčoškách, bocích i kozičkách. Hlavně ale nepřestával honit. Bože kroutila jsem se užívala si to. Držela ho za ruku a oddalovala výstřik. Nakonec se ale ta horká mrdka ozvala. Mlíčko se dralo ven a zkropilo písek na cestičce a trávu pod lavičkou. Lavičku samotnou i jeho ruku. Poslední kapičky zůstaly už na ztuhlém žaludu.

Ach to byla krása oddychoval jsem slastně. „A jak se vlastně jmenuješ ty?“ Pán se pousmál „Pavel.“ „Děkuji moc Pavlíku.“

Po takovém krásném úvodu jme ještě dlouho seděli a bavili se o všem možném. Pavlík se potom udělal ještě jednou a já mu také ukázala ještě jeden obrovský cákanec. Prostě nádherný večer, který jsme ani já a jistě ani on neměli původně v plánu.