První zkušenosti a jak dál.

22.03.2026 · 2.073 Aufrufe janekk

Týden pomalu plynul a pátek se neúprosně blížil a mě se občas hlavou honil předchozí zážitek, ale i ten vzkaz v telefonu... příští pátek ve stejném čase a místě. Práce bylo dost a tak jsem to vypustil z hlavy, ale to byla zřejmě chyba.
Pátek začal na pohodu, ráno do práce, tam klid a noc nenasvědčovalo tomu, že by se něco mělo stát. Odpoledne standardní nákup a práce kolem domu. Večer si dám nějaký drink a bude relax. Tak takhle jsem si to nejspíš představoval. Večer se blížil a já v klidu u televize, rum a Cola nalitá, nic nenasvědčovalo tomu, že se někam vypravim.
V devět mě vyrušila zpráva v telefonu....,, Kde jsi?! Koukám, že nechceš poslouchat děvko!!,, V ten moment ve mě hrklo a krve by se nedořezal. Najednou se začaly rojit možné alternativy co dělat. Mlčet, neodpovídat nebo reagovat a vydat se na cestu. Nakonec jsem si řekl, že i když mám dva drinky, tak co se může stát. Odepsal jsem prostě jen....,, jedu...,, a rychle provedl přípravu a vydal se na cestu. Opatrná jízda byla tentokrát delší a na parkovišti již byla celkem slušná tma. Zajel jsem na stejné místo a vystoupil. V jeho autě se nic nepohnulo, ale po chvíli kdy už jsem chtěl zamířit zpět domů se nakonec otevřeli dveře a vše začalo mít rychlý spád.
,, To je dost, že tu jsi děvko, mám chuť mrdat a ty nikde. Tohle tě bude něco stát,,. Nezmohl jsem se na odpověď a hned přišel příkaz ať se svleknu do naha a kleknu si. Chvíli mi to trvalo než jsem chvějícíma rukama ze sebe vše sundal a nahý poslušně zaklekl. ,, Takže za pozdní příchod si zasloužíš trest. Moje kamarádka se chce dívat jak se nechá nějaký ženáč mrdat a ty jí to dnes dopřeješ.,,
Na nic nečekal a během chvilky mi vrazil péro do pusy se slovy, že mám kouřit jako nikdy předtím. Sál jsem mu jeho žilnaté péro a snažil se o téměř dokonalý orál. Přitom všem jsem zaslech cvaknutí dveří a na moment se zarazil. ,, Dělej děvko, kuř dál a nepřestávej,,. Byl to zvláštní pocit, být v takové pozici s tvrdým pérem v puse a nevidět kdo se dívá. Skoro v jakém si tranzu jsem jen zaslechl těch pár slov...,, To je ta tvoje děvka?,,. ,, Jo je a uvidíš co ráda udělá,,.
Ženský hlas říkal, že chce vidět jak mě oprcá a vystříká. ,, Jak chceš holka, stačí si jen říct,,. A já se v ten moment ocitl v roli opravdové děvky co musí být k dispozici. Na čtyřech jsem jen cítil, jak si kleká a svůj tvrdý úd směřuje k mé kundě. Tlak se zvětšil a on vniknul do mě. To je tedy konec, já takto před zraky cizí ženy jsem mrdaný jak kus masa. Pleskot jeho koulí a moje vzdychání se nesli tmavým parkovištěm. Jeho rytmické pohyby byli narušeny nečekaně a to tím když jsem cítil její ruku na mém údu. Začala mě ta mrcha pomalu dojit a přitom si klidným hlasem povídat s mim prznitelem. Netrvalo to dlouho a já jí stříkal do dlaně zatím co on stále bušil do mé kundy. Nečekal jsem , že by se mohlo něco jiného přihodit, ale najednou jsem plnou dlaň mrdky měl před pusou a ona řekla tichým hlasem....,, papej...,, . Úplně omámen celou tou situací jsem poslušně lízal a polykal své ještě vlažné sperma. Hekání za mnou sílilo a já tušil, že každý okamžikem budu oplodněný. Kolik, ozvalo se téměř okamžitě a cítil jsem jak jeho sperma plní mou anální kundu. ,, Zůstaň a čekej,, to bylo poslední co jsem slyšel. Nahý, na čtyřech, kolem úst ještě svoje sperma a anál roztažený mrdanim...co by na to kdo řekl a já poslušně držel bez hnutí. Cvaknutí fotoaparátu přerušilo ticho. Stud a horko, které mě polilo bylo silné. Cvakání nepřestávalo a bylo jasné, že těch fotek bude víc. ,, Takže ty děvko, když řeknu čas a místo, tak přijedeš a né, že budu s kámoškou čekat. Příště by tohle mohlo někomu přijít poštou a to asi nechceš. Takže znovu si zapamatuj, že jsi moje děvka a příště tu budeš. Když budeš hodný, tak tě bude připínákem mrdat tady madam,, Kývnul jsem, že rozumím a poslušně čekal ve stejné pozici než dojeli. Rychle domů, nic jiného jsem si ten večer nepřál, protože další pátek byl ještě hodně daleko.