Nikdy jsem si nemyslela, že si založím online otroka. Začalo to nevinně v jedné chatovací skupině, kde mi napsal muž s přezdívkou ****.
„Můžu vám nějak sloužit?“ stálo v první zprávě.
Myslela jsem, že si dělá legraci. Jenže ne. Každý den mi psal dobré ráno, přál hezký den a ptal se, jestli něco nepotřebuji. Když jsem zmínila, že nestíhám organizovat poznámky k práci, vytvořil mi přehledné tabulky…