Umfrage

Zajímalo by mě, jestli by někdo někdy zaplatil za to, aby mohl odpanit holku??

Neverna4
vor 10 Monaten
Ano zaplatil
53.5 %
Ne nezaplatil
46.5 %
Total votes: 230
Die Abstimmung ist beendet