Umfrage

Když si zaplatím holku za 3500,- na hod. a udělám ji za tu dobu třikrát, tak že vysříká, zatím co já se udělám jen jednou, zasloužím si

Pavkako
vor 2 Monaten
2000Kč slevu
41.2 %
3500Kč vrátit, plus 1500Kč doplatit
58.8 %
Total votes: 17
Die Abstimmung ist beendet