Suchen
Frau
Paar Frau & Mann
Paar Frau & Frau
Suchzweck:
Freundschaft
geschlecht
Beziehung
Plaudern
Persönliche Information
| Alter: | 54 Jahre | |
|---|---|---|
| Sexuelle Orientierung: | Hetero | |
| Sprachkenntnisse: | Čeština | |
| Sternzeichen: | Jungfrau | |
| Familienstand: | geschieden | |
| Augenfarbe: | braun | |
| Haarfarbe: | braun | |
| Größe: | 178 cm | |
| Gewicht: | 79 kg |
Sexuelle Hobbies und Interessen
Fisting
Fußfetisch
Oralsex
sexy Lingerie
Nylons
Sperma
Sneaking
hohe Absätze
Fingern
Vorspiel
Streicheln
Zärtlichkeiten
Persönliche Beschreibung
Věkem přichází zkušenost a určitý nadhled ...
Najde se někdo kdo ocení zkušenosti a zároveň neutuchající vášeň?
Udržuji se pravidelným sportováním.
Upřednostním raději pravidelné setkávání, než jednorázové akce.
Zdraví, čistota a pohoda ...
Zajímalo by mě, zda se dá tady reálně někoho najít, protože mě nebaví si prohlížet jen fotky, na to jsem ještě mladý 😀
Z velké části profilů zde čtu, nepiš jen ahoj, ale i něco o sobě, neposílej mi fotku přirození, ale i civilní fotku ... Vždy se snažím napsat něco víc než jen pozdrav, ale odpověď zpravidla nepřijde, tak se dámy nedivte, že je to tady, tak jak to je ... Vše je jen o komunikaci a když nemám zájem, můžu to přece krátce a slušně napsat, pro dotyčného je to minimálně zpětná vazba. Můj děda vždy říkal, že slušnost je pozdravit, ale povinností odpovědět. Škoda, že jsme v jiné době, době hlouposti a arogance ..
Najde se někdo kdo ocení zkušenosti a zároveň neutuchající vášeň?
Udržuji se pravidelným sportováním.
Upřednostním raději pravidelné setkávání, než jednorázové akce.
Zdraví, čistota a pohoda ...
Zajímalo by mě, zda se dá tady reálně někoho najít, protože mě nebaví si prohlížet jen fotky, na to jsem ještě mladý 😀
Z velké části profilů zde čtu, nepiš jen ahoj, ale i něco o sobě, neposílej mi fotku přirození, ale i civilní fotku ... Vždy se snažím napsat něco víc než jen pozdrav, ale odpověď zpravidla nepřijde, tak se dámy nedivte, že je to tady, tak jak to je ... Vše je jen o komunikaci a když nemám zájem, můžu to přece krátce a slušně napsat, pro dotyčného je to minimálně zpětná vazba. Můj děda vždy říkal, že slušnost je pozdravit, ale povinností odpovědět. Škoda, že jsme v jiné době, době hlouposti a arogance ..