Samota je hrozná věc:D
147 Aufrufe

Když je člověk sám tak musí prostě honit :D Třeba se to brzy znění. Kluci nejsem Bi hledám holku děkuji za pochopení.

147 Aufrufe 7.1.2022 06:30
15 Benutzer mögen es
Gefällt mir