Květen, ideální měsíc pro venkovní sportování, kdy ještě není tak vedro, že z člověka při sebemenším pohybu leje jak z konve, dubnové rozmary počasí jsou už ty tam a dámy již začínají vytahovat krátké sukýnky a přiléhavé kraťásky. Jsem docela univerzální sportovec, v ničem moc nevynikám, ale zas umím kde co, nohama, rukama anebo holí. A když jsem tak přemítal co s prodlouženým víkendem, skončili jsme nakonec s kamarádkou na golfu. Nehrála ho závodně, zato ale ráda a docela často, takže mým cílem bylo si užít její milou společnost, zkontrolovat, zda se jí přes zimu nesrazila sukýnka a užít si sluníčka a výhledů, nejen na její propnuté tělo při úderech.

Byli jsme tak v polovině hry, když jsem si vzpomněl na jednu amatérskou galerku, a přes přirovnání golfového míčku velikostí k žaludu jsme se dostali až k sázce, že když vyhraji další jamku, odnese si dva v kalhotkách až domů. Neprošlo mi to ale tak snadno a námitkou, že u mě by to bylo docela vidět, jsem si vykoledoval jen svolení mít oba uvnitř.

Hra najednou dostala úplně jiný náboj. Nevím jestli pod tlakem podávám lepší výkony nebo ji lechtání v podbřišku znemožňovalo se soustředit na údery, ale posledním zkaženým patem jamku o kousek minula a sázku tak prohrála. Až teď ji na tváři vyrazil lehký ruměnec, ale stejně se nemohu ubránit dojmu, že se svým způsobem těšila.

Až jsme tak nějak z povinnosti došudlali zbytek jamek na hřišti, našli jsme si jednu z laviček, co byla trochu bokem a vzhledem k tomu, že zavedení bylo součástí sázky, jal jsem se připravovat potřebné vybavení. Vytáhl kondom, nacpal do něj dva míčky a vycucnul vzduch. Chuť lubrikantu teda nic moc, naštěstí jsem ho nemusel tak moc cucat… Nakonec uzlík a už jsem se věnoval plně dámě. Hodila si pravou nožku přes mé levé koleno, začal jsem ji pomalu hladit po stehně, až se jí lehce vyhrnula sukýnka. Začali jsme se líbat, pak se lehce kousla do spodního rtu, sykla a z hluboka vydechla. 


Díky sportovnímu outfitu i druhý míček docela dobře držel na místě, takže jsme se zvedli a zvolna vyrazili k autu. Nabídnuté rámě ráda využila, maskovalo alespoň občasnou, ne zcela přirozenou chůzi. Nejsme členové golfového klubu, takže na parkoviště to nebylo úplně blízko. S o to větší úlevou se pak posadila na sedadlo spolujezdce. Napadlo mě, jak zvláštní to je, když žena nesedí v autě s koleny moc u sebe. Cesta jinak uběhla celkem v klidu a rychle.Protože jsem trochu potvora, využil jsem docela přeplněné ulice a zaparkoval na první volné místo. Škodolibě jsem se pousmál, když jsem jí pomáhal z auta a na kožené sedačce zůstal krátký orosený proužek. Zase se do mě zavěsila a kráčeli jsme ulicí. Každé volné parkovací místo mě stálo probodnutí pohledem. Dýchala zhluboka. Přemýšlel jsem, zda bývá tak udýchaná, když spolu vyrazíme na kole. Z myšlenek mě vytrhlo až když se rozechvěla a podlomila se jí kolena. Byl jsem trochu nepřipraven, takže se mi podařilo ji jen zbrzdit, aby si neublížila.Prosebně se na mě zadívala, ale já jen zakroutil hlavou - sázka je sázka, řeklo se až domů, tak šup šup, bavil jsem se... Pomohl jsem jí vstát, vzal ji do náruče a zbytek cesty nesl. Když jsme přišli ke dveřím, klíče již měla v ruce, rychle odemkla a pak se místo uvolnění z náruče přivinula ještě silněji. Usmál jsem se. Kde byla ložnice jsem již věděl…