Každý máme nějaký důvod tu být. My třeba ten, že jsme oba velmi náruživí, sexuchtiví a po nějaké době společného soužití jsme přišli na to, že nás sex oba dva baví, nejvíce pak v mnoha různých, nestandardních podobách. A že to není a nemusí být vždy jen o partnerském milovaní, ale také o živočišném šukání a experimentování.

Nejdříve jsme začali hezky ve dvou a zkoušeli, jak toho druhého co nejlépe uspokojit a přivést k intenzivnějšímu orgazmu. Od různých technik orálního sexu a všemožných akrobatických poloh jsme došli až k velmi lehkému S/M, sexu v přírodě, sexu na veřejných místech, hraní her a scénářů nebo zapojení nespočtu erotických hraček a pomůcek.

Vše bylo naprosto úžasné a my si to užívali celkem dlouho a vystačili jsme si sami se se sebou, tedy jedna mušlička a jeden piňdour ;). Jenže když člověk zkouší nové, je upřímný a posouvá hranice dál a dál, časem dojde k tomu, že aby mohl posunout danou věc zase o kus správným směrem a zažít něco nového, hezkého, nevšedního, musí vystoupit ze zažitých standardů a porozhlédnout se i ve vodách neznámých.

Takže v jeden horký letní den na naší dovolené, při lechtivé konverzaci na balkónu našeho hotelového pokoje, padl nápad na nafocení pár intimních porno fotek :) a jejich zveřejnění zde. Upřímně focení nás až tolik nenadchlo, ale nějaké fotky přeci jen vznikly - viz galerky.

Co však bylo důležitější, že jsme po focení měli úžasný sex, při kterém se mi přítel letmo, několikrát za sebou, asi v zápalu boje, otřel penisem o zadeček a o druhou, doposud zakázanou dírku. No a kupodivu se mi to líbilo...vše jsme si hned "vyříkali" a začli poznávat i toto druhé údolí s jeskyní tak temnou, že je třeba trocha odvahy a vzájemné důvěry se do průzkumu pustit :). Ač tahle díra pekelná, jak ji přítel občas nazývá, není primárně určena jako místo pro parkování úžasných pánských údů, ten jeho mi v ní vytváři tak skvělé pocity, že v kombinaci s robertkem v mušličce jsem dosáhla několikrát tak silných orgazmů, že jsem mu tuhle dírku povolila navštěvovat pravidelně - samosebou že s dostatkem lubrikantu a náležitou připravou. Bez toho to nejde.

Co však bylo ještě větším překvapením, než ony divoké orgazmy, bylo přiznání partnera, že by rád tyto pocity zažil také. Svěřil se mi nečekaně, při orální after party, když jsem mu pusinou ždímala jeho pomalu vadnoucí úd poté, co mi vymaloval mušličku na bílo takovou dávkou semene, až se mi tam všechno málem nevešlo - jo, přijel po služebce a asi se tam šetřil a nechal pinďoura celý týden napokoji ;).

Byla jsem překvapená a upřímně chvilku mi trvalo, než jsem to vstřebala. Ale, když jsem se nad tím zamyslela víc, porozuměla jsem mu a po čase mu ten pocit dopřála - tajně jsem objednala anální dildo a kuličky, kdyby měl problémy s velikostí dilda. No a musím říct, že různé předsudky jen kazí zážitky - poté, co jsme se oba oba náležitě na tento výstup, spíš zásun, připravili, pustila jsem se do toho. Musím říct, že dildo v jeho sexy zadečku mě neuvěřitelně rajcovalo. Zárověn jsem ho při tom střídavě honila a kouřila, což ho přivedlo k tak prudkému výstřiku, že pro příště jsem držela obličej krapet stranou. A opět - od té doby praktikujeme pravidelně ;).

Po téhle skvělé zkušenosti jsme měli zase jeden z našich již pravidelných rozhovorů a vyříkali si, jak to vlastně máme - já se mu svěřila, že mě láká zkusit to s ženou, hlavně orálně, on pak, že se mu líbí mužské údy a že si myslí, že by zvládl doteky, případně orální sex s mužem. Hmm, takže jsme asi bi, co? Zaznělo z nenadání... :). Jo, jsme. To už víme. Jenže, zažít trojku či čtyřku není jen tak - musíme najít ty daší dva. Ideálně bi pár.

Takže tímto začalo nekonečné hledání bi páru na Amatérech, které, po několika měsících, je stále bez výsledku...

Proč? Protože nikdo zde, teda až na výjimky, to nemá v hlavě srovnané, neumí držet slovo a neakceptuje to, že prioritou je pro nás zdraví, diskrétnost a sympatie.

Co to znamená v praxi? Neodepisujeme prázdným profilům, nescházíme se na slepo, nejdříve si chceme pokecat před kamerou, až pak kafe, nepůjdeme s nikým nikdy bez kondomu, nebudeme posílat nikomu své fotografie a nikdy, nikdy si nebudeme tahat někoho neznámého do baráku, pokud se před tím nesejdeme jinde - hotel, příroda atd. Tohle je snad základ, ne? Nechápu, respektive nechápeme, jak tohle někdo může přejít a chtít něco jiného.

Takže, za tu dobu nám napsalo nespočet můžů, žen (mužů), žen (fakt žen), párů (mužů), párů, ale buď neměli webkameru (ha ha, stojí 300 Kč a má ji dnes každý telefon, laptop apod., Skype účet je zřízený za 1 minutu), neměli čas (Aha...), chtěli bez kondomu (jako fakt?), nebo prostě byli moc horliví nebo nedůvěryhodní (dle toho co psali, jaké výmluvy měli atd.).

O to víc nás překvapila jedna žena a jeden muž, kteří, ač jsme samotné ženy a muže primárně nehledali, napsali velice inteligentní a vyspělou zprávu, splnili vše, na čem jsme se dohodli a obecně byli velice příjemní a fajn.

Se ženou, s Janou, nám to vyšlo úplně, omrknuli jsme se na Skypu, nasledně po pár dnech komunikace a dalším Skypování, jsme se setkali na půl cesty mezi našimi domovy, popovídali, zašli na kafe a dohodli se na schůzce, kde bychom rádi něco zkusili. Ona byla starší než my, už měla nějaké zkušenosti, a velice jsme si seděli - tedy hlavně my dvě. Bohužel o mém příteli a jeho údu to být nemělo a nebylo.

Když došlo na danou schůzku, sešli jsme se u ní, jak bylo domluveno, dobře jsme se najedli, trochu napili a jelikož vše klapalo, pustili se do akce. Píšu s měkkým i, protože jsme začali nejdříve s přítelem, ona zprvu jako divák. Bylo to velmi rajcovní, moc jsem si to užívala - začali jsme orálně, zlehka. Ona se postupně svlékala, až byla nahá, tak se připojila. Nejdříve doteky, pak ústy - Jana uspokojovala mě, já přítele a zároveň ji prsty. Nic lepšího jsem nezažila - bylo to intezivní, vzrušují a orgazmy divoké. Pak jsem se pustila já do ní a přítel mě "šukal" hezky zezadu, přitom sledoval, jak se obě vilně vlníme a vzdycháme slastí. Došlo i na robertky a lesbický sex (je dárkyně krve, jako my, takže značka ideál), to už ale přítel seděl opodál a "jen" honil. Až bylo po všem, dali jsme si sprchu a rozjeli se domů. S Janou jsme se sešli ještě několikrát a scházíme se dále, ač nepravidelně. Vždy všichni, ale přítel může jen na mě :).

Více detailů psát nechci, to je na jiný příspěvek, dnes to má být o tom hledalní a zkušenostech - i když už jsem párkrát odbočila, směřuji přesto k pointě.

S mužem, Davidem (zde jako carabas_vc - dovolil nám zveřejnit to) jsme si psali delší dobu, neb trochu cestoval a nebyl tedy k dispozici pro osobní setkání. To nám dalo alespoň trochu času popřemýšlet o tom, jestli s mužem ano, ne, případně jak. Trochu jsme se z počátku obávali, jestli to vyjde, protože cestování je častá výmluva, proč se někdo někam nemůže dostavit - ale holt někdo kvůli práci musí cestovat a on to jednoduše dokázal vysvětlit a prokázat :).

Párkrát jsme si také za tu dobu Skypnuli a zjistili, že je fajn, že si sedíme humorem i zájmem o přírodu a pohyb, takže jsme se s přítelem jeden večer domluvili, že to zkusíme.

Jelikož David nevěděl, zda zvládne bi hrátky, a přítel vlastně taky ne, rozhodla jsem se, že dva ocásky ráda zkusím, neb David je velmi ale velmi dobře vybaven a sympaťák každým coulem. Líbil se mi prostě :) Proběhla domluva, káva a jelikož bydlel opravdu kousek od nás, brzy i schůzka s cílem užít si.

Tentokrát jsme se sešli venku, využili situace, že on je sportovec a venku trénuje, a my zase rádi chodíme po lesích. Sešli jsme na místě, kde to turisty moc nežije, spíš to zde znají mísťnáci, takže klid byl zaručen.

Potkali jsme se na parkovišti, procházeli se chvíli, povídali, bylo to moc fajn - i přítel se tvářil tak, že "jo". Po čase tedy navrhl najít klidné, ukryté místečko v lese, roztáhnout deku a nohy a jít na věc.

Popravdě jsme nevěděli, jak začít, tak jsme opakovali to, co nám fungovalo s Janou - začali jsme s přítelem, David se díval, svlékal a pomalu chystal. Zase to bylo neskutečně rajcovní a když jsem uviděla jeho plně připravený úd, pustila jsem se i do něj - honila ho, kouřila přítele...

Chvilku jsme takhle pokračovali, ale všimla jsem si, že oni dva moc neví, jak dál, respektive co dál. Tak jsem přítele nasměrovala do kundičky, hezky zezadu, Davida jsem se jala kouřit - no měl ho tlustého až až. Vau.

Takhle jsme chvilku vydrželi a chystali se na další krok, chtěla jsem Davida cítit v sobě a hlavně vidět, jestli kluci zvladnou bi hrátky. Trochu jsme se rozkomunikovali a zkusili nejdříve to druhé (to byl náš záměr) - doteky mezi muži. Z prvu to šlo dobře, oba se chopili údů a honili se navzájem. Na to jsem se ale nevydržela dívat a chtěla toho macka do kundičky - a v tu chvíli nastal problém u přítele. Zastavil nás a chtěl si promluvit se mnou. No, nebudu dlouho napínat, holt to mezi nimi nezafungovalo, to přiznal pak i David a bylo po všem. Teda, vysvětlili jsme si to a přítel a já jsme dokončili rozdělanou práci, David se udělal sám u našeho šukání. Toť vše.

Pak jsme se oblékli, došli k autům a rozloučili se. Následně si druhý den Skypnuli a vše si vysvětlili - naprosto v pohodě, v klidu. Všichni pochopili, a tak to má být. S Davidem jsme se ješte dvakrát sešli, ale už k ničemu nedošlo - jen povídání a výmněna tkzšeností, teď občas zajdeme na pivko, neb to máme k sobě opravdu kousek - David je super, ale když to nefunguje mezi všemi, jinak to nejde.

Co z toho plyne a co tím chci říct? Hledání tu je těžké, neb jsou tu dementi na všech frontách. Nicméně, když hrajete podle pravidel - viz ta naše, lze najít rozumné lidi - kteří ale také musí hrát dle pravidel. Jinak to nejde a nechápeme, jak někdo může jít hned bez kondomu, osobního setkání nebo chtít něco tak intimního, jako jsou civilní fotky či nahé fotky s obličejem. Vždyť na webkameře si můžete ukázat cokoliv, rychle a relativně bezpečně - a hlavně je to reálné ;), když už potřebujete vidět, co má kdo v kalhotkách či trenclích. :)

Ale obrňte se trpělivostí, hodinami zbytečného tlachání, počítejte s nadávkami, neb řada blbečků (žen i mužů, párů nevyjímaje) nechápe, že sympatie rozhodují a ne znamená prostě ne.

Můžete tu najít fajn lidi, kteří rozumí pravidlům hry, chápou, o čem to tu je, má být a může být, a se kterými můžete zažít to, co hledáte.

Ale my z opravdu mnoha odpovědí a pár setkání (na mnoho z nich nikdo nedojel - ha ha, jak vtipné) našli jednu ženu, se kterou je vše skvělé, a jednoho muže, který je super, ale ve třech nám to prostě nezafungovalo.

Díky za pozornost - no a pokud jste pár, kde jsou oba bi a dokážete hrát dle pravidel, napište nám. Hledáme už opravdu jen bi pár, muže raději ne, ženu jsme našli. Díky!

M+D