Jednou za čas chodím do nedalekého hotelu do SPA relaxovat. Vybírám si především pozdější čas, což se pozitivně projevuje na počtu lidí, kterých tam v těchto večerních hodinách není mnoho. Mnohdy tam není vůbec nikdo. V takových případech mě tam díky mým častým návštěvám nechávají i po oficální zavírací době. Po náročném dni v práci ideální odpočinek.

Dnes jsem vyrazil obvlášť pozdě. Na recepci jsem si vyzvedl ručník, zaplatil vstup a odebral se do šatny. Jak jsem předpokládal, relaxační království bude celé mé, nikde nikdo. Rychlá sprcha a hurá do bylinné sauny.

Čas plyne zatímco rozjímám nad většinou prázdnými myšlenkami, když v tom mě k mému velkému překvapení vyruší svým příchodem hodně macatá dáma v nejlepších letech.

Přes sebe si cudně držela složené prostěradlo, nicméně než jsem se stihl dostal z prvotního šoku způsobeném nečekanou návštěvou, prostěradlo přede mnou dopadlo na podlahu.

Objevila se v celé své přírodní kráse. Vlasy ostříhané na mikádo, výrazně červené. Pěkný obličej, plné rty. Obrovská povislá prsa s dvorci o velikosti pražského koláče a bradavkami tyčícími se v pozoru. Můj penis začal reagovat. Tučné, macaté břicho s dvěma volánky padající přes zjevně chlupatou pičku. Boky široké jak menší nákladní auto. A ta stehna...

"Všimla jsem si, jak mlsně koukáš po stejně stavěných paničkách jako jsem já" začala.

"Líbím se ti?"

Ani nečekala na odpověď. Moje, v tu dobu už pěkně nalitý, péro jako souhlas dostačovalo. Bacule, ideálně zralé a hodně oplacané, se mi zkátka líbí a neskutečně vzrušují. A teď tu je jedna taková, řekl bych naprosto dokonalá, žena stojí nahá přímo přede mnou.

"Hmm, a co kozy, líběj se ti?"

Stále jsem byl v šoku a tak jsem se zmohl jenom na přikývnutí.

Žena přede mnou se široce rozkročila. I tak jí ale část tučných stehen lepila stále k sobě. Oběma rukama si přejela po špeku na břiše a nadzvedla ho. V péru mi řádně zacukalo. Stál jsem tam jak oštěp zapíchnutý v trávníku. Neschopen slova.

V tu chvíli se mi otevřel přímý pohled na černými chlupy porostlou kundu. Zřejmě nijak neupravenou. Čistě přírodní. Něco takového jsem viděl poprvé a byl jsem naprosto uchvácen. Nádhera.

"Pojď, strč mi tam to tvoje péro," pobídla mě...