SikovneMěli jsme štěstí, nebo jsme si to mysleli ... měli jsme wellness centrum pro sebe.
Aha, teplá voda horké vany se uklidňuje. Sedíme společně, oba mluvíme trochu, líbáme se a dotýkáme se. Náš zájem nás brzy začne konzumovat, váš polibek se cítí tak dobře, vždy mou krev. Tvoje ruka se rozšiřuje nad mým vzrušením, vytáhnu tvoje bradavky, pohlazení prsa. Když vstanete, vezmete si ruku a vezmete mě do sauny.

Jakmile se dostaneme dovnitř, vytáhni můj ručník a zatlačte mě zpátky na lavičku v sauně, s úsměvem, který se dostanete mezi nohy a vezmete mě do ruky. Hladím to, stéká ústa mým ústy, váš jazyk pohne hlavou, zuří mě, cítím, jak mi jedna ruka pohladí pytel. Pocit je neuvěřitelný, když vysledujete jazyk nahoru a dolů kohout. Moje oči se mi vracejí v hlavě, když cítím, že teplo tvé ústa pohltí hlavu mého penisu. Začnete sání kohout, čerpání mé šachty, zavírání očí a opřený o zadní stěnu.

Tiché dveře sauny se otevírají, cítím něco, co otevírám oči, a vidím tu ženu, která se dívá, jak snášíš kohout. Když ji trochu uvidíte, uvidíte jinou přítomnost, překvapená, když uvidíte její přítomnost, uniká vám hluk. Usmívá se na nás a řekne nám, abychom nezastavili, můj penis praskne ve švech. Dívám se do očí a položím ruce na hlavu, jemně vás dovedu zpátky k mému penisu. Nepotřebujete moc povzbuzení. A nádherný pocit z úst je opět na mém penisu.

Žena se posadí vedle mě a dívá se, jak se tvoje hlava hýbe nahoru a dolů na mém penisu. Položí ruku na hlavu a jemně jí přejde prsty přes vlasy. Dívám se, jak se opírá, políbí se na rameno a nechává si nechat nohy po zádech. Cítím, jak se mé koule zvětšují, hlava mého penisu se rozšiřuje v ústech, odkládá si ústa z mého kohouta a čerpá z mého šachtu první proud mých koktejlů do vašich otevřených úst. Rychle si vzít svůj penis zpátky do ústa zachytit můj cum, jak to čerpadla z mého penisu. Můj orgasmus je tak intenzivní, úplně vyčerpaný.

Žena lehce uchopí tvář a začne tě políbit, sdílí se s ní, s vámi se objímáte oba. Uvědomujete si, co děláte, stáhnete se zpátky. Když sedím vedle mě, mohu cítit, že jste napjatá. Moje ruka najde zadní část krku, začnu ji masírovat, když políbím vaše rameno, krk, utírat si ucho, vaše ústa našla můj a ty mě políbil. Žena začne mrkat vaše exponované prsa, cítit plnost v jejích rukou, škádlit vaše oteklé bradavky. Cítím, že se uvolníš a začneš si užívat pozornosti.

Cítíš teplo ženské ústa na bradavech, ruka se sklouzne mezi nohama a tlačí na tvůj hrom. Cítím, že jsi vystrčil boky, sklouzám prsty pod plavky, jsi nasáklý, sklouzám 2 prsty do tvého kundy, je to tak horko. Žena se dívá, když vás prdím prsty, ona si drčí prsa přes plavky a přitiskne jí bradavky. Vyndal jsem si prsty a vytáhl plavky. Roztáhnete nohy široce, chtějí a vyzývají mě, abyste ochutnali vaši sladkou kundičku. Začal jsem políbit vaše vnitřní stehna, můj jazyk olizoval vaše puppy, vířil mým jazykem kolem, a pak se přilepil do vaší horké, mokré díry.

Žena přesunula oblek do dna a prstáním její kundičkou a vylepšením svého klitorisu, díváš se na ni, protože můj jazyk je kurva tvoje kundička. Začínáte třít prsa a otáčet bradavky mezi prsty. Dostávám dlouhé olizování, škádlení vašeho klitorisu, vaše džusy potřísní tvář. Žena vezme vaši ruku a položí ji na její kundičku, předběžně ji sklouznete prstem a začnete ji šukat s ní, začne si ji tlučet silně, jak si ji kurva. Začíná říkat, že se chystám do toho, že se chystám. Cítím, že se začneš roztáčet víc a stiskni tvoje kunda v obličeji. Oh, ach, ach, žena křičí. To způsobí, že vás a vaše orgasmové výbuchy zaplavují ještě víc, Oh, kurva moje kunda, sát mi klitoris, vyjde z úst. Páni, velmi intenzivní.

Žena stojí k odchodu, obrátila se k nám a díky nám za nejpříjemnější zážitek. Chopíš se mě a na mě vylítáš horký polibek a řekneš mi, že ještě není hotová ......