Podmanivá

11.12.2018 12:32 Author: Plank 2 comments views: 787x
Plank

Došla až k jídelnímu stolu, u kterého se zastavila. Dívala se na mě tím svým povýšeným výrazem, přičemž uchopila jednu z židlí. Jedním pohybem ji postavila do prostřed místnosti, sedla si na ni a přehodila nohu přes nohu.

“Stůj”, přikázala, a já zůstal stát asi dva metry od ní. Seděla přímo přede mnou. Elegantní, podmanivá.

Po chvíli vytáhla cigaretu a zapálila ji. Jako nějvětší dámička ji držela mezi dvěma prsty a s pravidelnými prodlevami z ní natahovala. Vždy když vypouštěla kouř, našpulila lascivně své rudou rtěnkou namalované rty a sledovala, co to se mnou udělá.

Po chvíli se na židli posunula dopředu, skoro na okraj a roztáhla nohy a dala mi tak možnost nahlédnout pod sukni. Místností se rozlinula vůně jejího rozkroku, nyní zakrytého jenom jemnou černou krajkovinou. Vůně doplněná pohledem na její částečně odhalená stehna byla absolutně uhranující a ta mrcha to dobře věděla. Ale to byl jen začátek.

Z ničeho nic začala chcát. Žádné jemné učurávání, ale skutečný plný proud. Teklo to všude, po sukni, po stehnech i židli. Moč se drala skrz kalhotky a vzduchem se začala šířit její vůně. Ona si při tom stále pokuřovala a tvářila se jako by nic. Přitom mi na tváři moc dobře viděla moje překvapení a neskutečné vzrušení. Užívala si to a proud moči neutichal ani neubýval na intenzitě. Měchýř musela mít nekonečný, protože tak močila snad deset minut.

Jak znenadání začala, tak skončila. Na dřevěné podlaze se leskla kaluž voňavé tekutiny a v mírném světle místnosti odrážela její rozkročenou postavu.

“Klekni si na čtyři a pomalu ke mě přistup,” pronesla svým pevným hlasem a jen co jsem se dotkl kolenama země, tak si rukou odhrnula ty močí zmáčené spoďáry a ukazováčkem naznačila cíl mé cesty.

“To je ono, jen pojď, následuj tu krásnou vůni. Hmm, ano.”

Blížil jsem se čím dál více jejímu zmáčenému klínu. Její aroma bylo omračující. Louži využila k típnutí cigarety a povyhrnula si sukni.

“A teď mě pěkně očisti. Jazykem.”

Špičkou jazyka jsem jí začal jemně lízat kundu.

“Pořádně,” okřikla mě a rukama mi přitiskla hlavu mězi její stehna. Začal jsem jí brázdit mokrou kundu a objevovat chuť směsi moči a jejích štáv. Chutnala výborně. Můj ostych byl pryč a já přímo dychtil po dalším přídělu. Lačně jsem jí projížděl kundu a přitom stál na čtyřech v jejích chcánkách. Bylo to neuvěřitelné, ponižující a privilegium zároveň.

Když jsem ji jazykem dokonale očistil i stehna až k okraji samodržících punčoch, vrátil jsem se ke znovu zmáčené kundě. Zdroji neskutečně lahodné chutě a aroma.

“Přisaj se mi na ní,” přikázala a jen co jsem ji dostknul svými ústy, spustila další várku zlatého proudu. Teď už mi moč tekla i po bradě a za pár vteřin jí byla nasákla i má košile. Otevřel jsem pusu do kořán, jazyk zabořený hluboko v její kundě a hltal její velkým proudem prištící štávu...

Voting

User comments

Please log in to add a comment.

BaculataBohyne
5.8.2019 13:59
Umím si představit.
JenProTebe99
30.1.2019 06:46
hmm, dal bych si ...