Don't be stupid pig...

2.9.2019 06:55 Author: BeaFuckingham 5 comments views: 960×
BeaFuckingham

278 zpráv za pár dní zde na Amatérech. Z toho 90 % od mužů či profilů bez fotografií či galerií - hloupé vzkazy, fotky pinďourů, nabídky sexu za peníze atd.

Zbývajících deset procent ujde, ale k ideálu (rozumná odpověď se základním infem, bez gramatických chyb a hrubek atd.) velmi daleko.

Když už se s někým, ted hlavně s párem, pustím do psaní, tak nejčastěji ztroskotáme na trpělivosti - opravdu s nikým nepůjdu do postele po 10 minutách na chatu nebo 10 zprávách. Ani s ženou, ani s párem. Tečka.

To same civilní fotka - civilní fotka je velmi citlivá věc zvláště v momentě, kdy vystavujete svá hambatá fota zde ;). Takže, pokud mě chcete opravdu poznat, mějte trpělivost a ochotu si např. zavolat přes Skype, či jinou službu s video hovorem. Pro obě strany ideální.

Jo a pokud už si zavoláme, tak na druhé straně očekávám oba z páru, ne jen muže. Na druhé straně totiž bude žena, která nemá zájem o muže, ale o pár v původním slova smyslu - muž a žena (bi).

A proč tohle všechno píšů? Ráda bych našla opravdu rozumný, inteligentní a pohodový pár na příjemné večery (nejen), se kterým si budu rozumnět. Takže jestli má někdo příčetný tipy jak na to, nebo jste ten pár, napište mi. Budu moc ráda.

Bea

Voting

User comments

Please log in to add a comment.

Když píšeš o pravopisu, tak si to aspoň oprav prosím. V anglicky psaném názvu, ti chybí předložka (don't be !a! stupid pig). V textu máš psáno "rozumnět", ale pravopisně správné je to v podobě "rozumět". Na tvém profilu pak máš anglicky napsané "Interested about", což se takto nepoužívá. píše se "interested in". Poté jsi také nejspíše zapomněla na plural slova muž v angličtině. "man" je singular, "men" je plural. To je jen tak čeho jsem si takhle rychle všimnul. Každopádně nehledě na pravopis, přeji ti ať najdeš tvůj vysněný pár :)
Hezky jsi popsala, co chceš a hledáš, ale podle mne by se to spíš hodilo dopsat do profilu nebo si založit inzerát, aby to lidi našli. A ještě jedna rada: máme teď novinku ve Vzkazech, kde je pod ikonkou "ozubené kolečko" schované nastavení soukromí a tam si snadno nastavíš kdo ti smí posílat zprávy. Jinak s tebou souhlasím - je to tu rejdiště úchylů a nevychovanců,.. Hodně štěstí při hledání.
Pravopis by šel ještě zlepšit ;-)
Pekny blog, zial tvoje skusenosti mozem len potvrdit.
Ahoj Beo, odkud jsi?