Co jsme stihli ještě v září

30.9.2019 15:01 Author: AmaterkaNaVzdy 113 comments views: 16668×
AmaterkaNaVzdy

Vážení Amatéři,

v posledních 14 dnech jsme u nás v kanceláři nelenili a tak tu máme výčet perliček, které jsme dotáhli:

Jsme sociální :)

Nasadili jsme přihlášení pomocí sociálních sítí - můžete u nás nově použít log in, který máte na Facebooku a Google účtu. Kdo z vás se těší na Twitter?

Pejsci a kočičky místo fifinek rychleji!

Slyšeli jste někdy terminus technikus Boss Key? Ano, souvisí to se šéfem - aneb, dělám něco a nechci, aby mě u toho viděl například nadřízený. V tu chvíli použiji BOSS KEY a v tu ránu ,,jsem z obliga”. Nasadili jsme tedy klávesovou zkratku CTRL+B, jablíčkáři CMD+B (⌘+B) a v tu chvíli jste ve slušném režimu. Už mačkáte? :)

Filtrace a nastavení oznámení až na prvním místě!

Na přání jsme v nastavení vzkazů/zpráv vytvořili filtr, kde si nově můžete nastavit, jaký typ uživatelů chcete, aby vás oslovoval. Nestojíte o kontakt se ženami, muži, páry? Či si přejete, aby vám mohli psát jen ověření a VIP uživatelé? Jak je libo, tento nástroj vám právě předáváme. A to není vše! Toto nastavení, včetně vypnutí zvukových notifikací, nově najdete nastavení na deskopu přímo i v mini vzkazníku. Takže mrkněte do něj, je to to ozubené kolečko vpravo a filtraci zdar. :)

Líbí se vám tyto novinky? Neváhejte nám (nebo mě soukromě) napsat, co dalšího byste ocenili, těším se na zpětnou vazbu.

Děkujeme :)

Voting

User comments

Please log in to add a comment.

Ja bych uvitala to, ze kdyz vas nekdo hodi do ignoru, zakazala bych, ale psani i jemu. Stava se casto, ze nekteri nesnesou odmitnuti a zacnou nadavat a urazet, pak hodi vas nick do ignoru, ale sami dal klidne obtezuji vzkazy..
od jimi872@@bylo byl fajn kdyby byla možnost mazání vlastních vzkazů u přijímatele jako je to to třeba na whatsapp.. jde hlavně o to když člověk napíše něco špatně a chce to opravit dřív než si to dotyčný přečte, nebo například když člověk někomu odešle fotku a chce aby se na ní jen krátce podíval a pak jí už neměl.. nebo zmizela stopa této komunikace..
Dobrý den,bylo by fajn kdyby za vstup na chat ,,erotické služby'' platili také muži.Usetri to spoustu casu,využívali by tuto možnost jen Ti,kteří mají skutečný zájem o divku.Spousta mužů si jen píše,nechají jet dívku na místo,vypínají telefon a myslím že to je také z toho důvodu že to je beztrestné a kdykoliv zdarma.Treba jen na zkoušku.Smysl to má. :))
Malá možnost inzerce jednou za 24 hodin inzeráty typu kdo má doma syna dceru atd odhlášení na trvale též nefukči
Jaki mate duvod
mazani vzkazu nefunguje,vzdy uplne zamrnu,nevim proc.
nejde mi v CHATU posun řádek,už delší dobu
já bych ocenila,kdyby každý uživatel byl ověřen,i když nemá galerie,pak to tu je samej chlap co se vydáva za ženu,a mnoho dalších fejků*404**404**404*
bylo byl fajn kdyby byla možnost mazání vlastních vzkazů u přijímatele jako je to to třeba na whatsapp.. jde hlavně o to když člověk napíše něco špatně a chce to opravit dřív než si to dotyčný přečte, nebo například když člověk někomu odešle fotku a chce aby se na ní jen krátce podíval a pak jí už neměl.. nebo zmizela stopa této komunikace..
Souhlasím s @TV_Johanna, @Zlatoja, ať moje alba vidí jen ten kdo je má také nebo komu to dovolím.