První prohlídka Denisy

12.8.2020 02:54 Author: dr-czina 0 comment views: 438×
dr-czina

(Po prohlídce jsem požádal pacientku, ať sepíše svůj zážitek. Jde tedy o reálný příběh, který sem vkládám přesně tak, jak mi ho poslala. Doufám, že vás zaujme, bude inspirací či dokonce bude impuls k napsání zprávy a objednání se na prohlídku)

Seznámili jsme se na BDSMlife, on inzerát, že hledá ženu na "terapie", já nezkušená. Po pár dnech psaní jsme se sešli na procházku, naťukli představy a objednala jsem se na prohlídku. Čím víc se den "D" blížíl, tím jsem byla nervoznější, měla strach, ale zároveň to bylo vzrušující... To neznámo, co mě asi čeká.

Pan doktor mi ukázal ordinaci, posadil na gauč a šel se převléknout do bílého pláště. Následoval podrobný dotazník na zdravotní stav, problémy a sexuální zkušenosti. Pan doktor byl velmi příjemný, takže strach rychle odpadl a vystřídalo ho vzrušení. Nesplnila jsem první povinnost, donést s sebou podepsanou dohodu, bez které vyšetření nelze provést, výměnou za pár na holou pan doktor dohodu vytiskl. Nasadil si rukavice a přikázal mi se svléknout, aby mohl začít s prohlídkou. Vážení, měření prsou, břicha, zadku, měření srdečního tepu, napomínal mě za nedodržování pravidelných gynekologických prohlídek. Poté byl zátěžový test, po dobu čtyř minut "stoupat schody", pan doktor mě párkrát popobídl vařečkou, aby byl výsledek lepší. Zapsal výsledek do zdravotní karty a přikázal mi ohnout se přes lehátko, v ruce důtky. Dvacet ran za nedonešenou dohodu vystřídalo dvacet ran vařečkou za nedodržování gynekologických prohlídek a poté třicet ran rukou. Slíbila jsem, že se do příští prohlídky polepším, aby se trest nemusel opakovat. Poté mi pan doktor přikázal sundat podprsenku aby mohl vyšetřit prsa. Prohmatal tvar a zkontroloval citlivost bradavek, tomuto vyšetření se věnoval důkladně, aby nic nezanedbal. Následovalo měření teploty a doplnění údajů do zdravotní karty, poté vyšetření na lehátku.

Pan doktor prohmatal prstem rektální otvor, musela jsem počítat do dvaceti, aby bylo vyšetření důkladné, pak se zaměřil na citlivost bradavek pomocí kousání, mačkání a kolíčků. Zkoumal citlivost před použitím podtlakové pumpy a po. Přidával postupně kolíčky na bradavky a celá prsa, klepal s nimi a pokud kolíček odpadl, přicvakl ho znovu. Poté pan doktor kolíčky strhl a prsa promasíroval olejem. Prý musí zkontrolovat ještě citlivost klitorisu, přejížděl přes něj prstem, občas ho zmáčkl a ptal se na pocity. Skoro jsem se udělala... Strčil dva prsty do pochvy a prohlížel sliznici, zvlhčení se mu zamlouvalo, prstama jí roztahoval a zasouval prsty hlouběji, poté tři, čtyři. Stejně jako u bradavek vyšetřil ještě citlivost klitorisu před pumpou a po pumpě. Několikrát napumpoval pysky s klitorisem a poté hmatem a přejížděním zjišťoval, jak jsou citlivé na podněty. Prý to na začátek stačí a připravil si nástroje pro další vyšetření. Z lehátka udělal pan doktor gynekologické křeslo a přikázal mi dostat se z gauče co nejrychleji na křeslo tak, aby mohl zahájit prohlídku. S prvním výsledkem nebyl spokojený a pod pohrůžkou trestu mi dal druhou šanci čas vylepšit a přistoupil k samotné prohlídce, po zemi se ale válely kolíčky, které překáželi, tak mi dva umístil na každé prso. Roztáhl pochvu nástrojem, kontroloval děložní čípek a stěny pochvy, vyšetření se opakovalo i s druhým nástrojem. Seznal, že nemám dostatečně pružné poševní svaly na případný fisting a navrhl cvičení. Zasunul do mě prsty a musela jsem zatínat svaly, držet a počítat nahlas do desíti, poté zatínat a držet na povel pana doktora. Aby bylo cvičení efektivnější, donesl přifukovací balónek. Začalo se na jednom přifouknutí, pan doktor mi ho strčil dovnitř a musela jsem hovytlačovat ven, přitom ho přidržoval uvnitř. Druhé přifouknutí, opět vytlačit, třetí přifouknutí, čtvrté, páté... příjemné cvičení... Začínaly mě bolet kolíčky na prsou, proto jsem pana doktora požádala, zda mi je může sundat. První kolíček s úsměvem strhl. Ta bolest... Věděla jsem, že u dalších to lepší nebude, pan doktor mi přidržel ruce, abych se nebránila a strhl další a prsa opět promasíroval, sykla jsem bolestí, pan doktor mě chytl silněji a strhl i z druhého prsa.

Pro poslední část vyšetření, potřeboval změřit tep v klidovém režimu a po orgasmu. Nasadil mi pásku přes oči a přikázal roztáhnout nohy, jeden vibrátor mi strčil dovnitř, druhým dráždil klitoris, měnil intenzitu vibrací, hloubku a sílu zasunutí, dokud se nedostavil první orgasmus. Trval však na dalším s tím, že přidá anální kolík, když jsem se z toho chtěla vymanit, chytil mě pod krkem a přimáčkl zpátky na lehátko, nevydýchala jsem ani první orgasmus a měla jsem ho v sobě.

Pan doktor byl opravdu důsledný a podruhé jsem se udělala, změřil mi tep a výsledky zapsal do zdravotní karty. Skoro by však zapomněl na kontrolu hrdla, zaklonila jsem hlavu přes lehátko a otevřela pusu, počítal do pěti a vždy mi ho vrazil do krku, to se opakovalo několikrát. Doporučil mi výdrž trénovat pod jeho vedením, souhlasila jsem. Ke konci mi pan doktor shrnul prohlídku, doporučil domácí cvičení, aby mi mohl provést fisting a domluvili jsme se, že se v brzké době objednám na další kontrolu, při které se zaměříme na konkrétní problém.

(Mě nezbývá než pacientku pochválit. Byla poslušná, neodmlouvala. Je zdravá, má docela dobrou kodici. Trochu mě mrzí, že odmítla některé z pokročilejších análních hrátek, ale je to, jak jsme se na začátku domluvili. A moje slovo platí. Čestný doktorský ;) )

Voting

User comments

Please log in to add a comment.