Hektolitry mrdky

2.6.2022 07:30 __Rex_Erekssen__

Nový den, nová úchylka, nové preference. Zatímco touhy po asijské krvi (původně to automaticky přepsalo na kurvy...a vlastně tam není rozdíl) jsem zatím uložil ve své hříšné mysli vypsané na To do listu do přihrádky s názvem zatím počká, zalíbilo se mi plnění. Nikoliv plnění bobříků, spíše preferuji čárky, trojúhelníky a srdíčka. Při každodenním slintání u profesionálních krásek, které jsou vybranými alfasamci plněny za mrzký peníz a potěchu našich očí, jsem se rozhodl, že to bude nyní téma číslo jedna.
Nemyslím ale klasickou šukačku s vaginálním stykem a vyvrcholením tamtéž, ale 1 až 1,5 hodinovou soulož se stříkáním pouze dovnitř. Profesionál to zvládne pětkrát s pořádnou dávkou. Semeno je nejlepší lubrikant a vlastně to, na co se kundička připravuje celý život. Nehorázně mě rajcuje udělat se do ní a pokračovat v šukání. Když by mi má vlastní mrdka stékala po koulích a buchta by ji měla celou zastrikanou zevnitř i zvenku.
Rád bych realizoval, ale technicky to asi narazí na jistá omezení. Za prvé nevím, jak to zvládnu s erekcí. To by ta ženská musela být můj vlhký sen od puberty.
Za druhé jsem se schopen udělat 4-5 denně, ale s vypětím všech sil a mrdky. Jak by to vypadalo v hodinové show je otázka na Tebe má vyvolená 😃
A za třetí to naráží na to, že kdo by tady šel do někoho bez gumy. Platí dvakrát měř a jednou stříkej.
Asi to láká nás všechny, včetně dám...na pár výjimek.
Jistá djka mi tu včera psala, že ji tělesné tekutiny moc nerajcují. Takže tak. Jestli v sobě holka chce mít hektolitry mrdky je otázka vkusu.

User comments

Please log in to add a comment.